Uitslagenlijst Ter Steege Rijsserbergloop

Rijssen - Vrijdag 10 juni 2016

J-6, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Koert Jongsma
Rijssen
1:40
1:40
2
Kris Nijzink
Rijssen
1:42
1:42
3
Luuk Van Brussel
Rijssen
1:43
1:43
4
Rens Zijlstra
Rijssen
1:46
1:44
5
Loek Heijink
Rijssen
1:47
1:47
6
Twan Sanderman
Rijssen
1:50
1:50
7
Morris Moes
Rijssen
1:53
1:52
8
Adam Zandvoort
AV Rijssen
1:54
1:54
9
Corné Bouwhuis
Rijssen
1:57
1:55
10
Ryan Scherphof
Goor
1:59
1:59
11
Femke ten Hove
Rijssen
2:02
2:02
12
Linc ter Harmsel
Rijssen
2:08
2:06
13
Flynn Dijkhuis
Almelo
2:12
2:12
14
Lukas van den Hengel
Rijssen
2:14
2:13
15
Thijs van Dijk
Rijssen
2:15
2:13
16
Bram Bouwhuis
Rijssen
2:17
2:15
17
Tijn Sans
Rijssen
2:19
2:17
18
Thijs Bouwhuis
Rijssen
2:21
2:17
19
Stef Nijzink
Rijssen
2:24
2:24
20
Cooper Moes
Rijssen
2:26
2:24
21
Kyano Poeste
Enter
2:31
2:30
22
Sem ten Brinke
Rijssen
2:31
2:27
23
Jan Dannenberg
Rijssen
2:33
2:32
24
Chiel van den Belt
Markelo
2:33
2:30
25
Jaap Wolterink
Rijssen
2:34
2:31
26
Mika Hup
Almelo
2:37
2:37
27
Milan Wassink
Rijssen
2:42
2:42
28
Thomas Haase
AV Rijssen
2:43
2:41
29
Noud Koedijk
Rijssen
2:55
2:51
30
Seth Nijkamp
Rijssen
3:01
2:59
31
Floris Biemans
Rijssen
3:01
3:00
32
Job Roelofs
Rijssen
3:07
3:07
33
Sylvan Zweers
Nijverdal
3:15
3:12
34
Kris den Butter
Rijssen
3:16
3:11
35
Gijs ten Brinke
Rijssen
3:22
3:17
36
Levi Dijkhuis
Almelo
3:30
3:30
37
Lucas Haase
AV Rijssen
3:31
3:28
38
Bas Nijzink
Rijssen
3:32
3:27
39
Ralph Willems
Rijssen
3:55
3:55
40
Bram Veluwenkamp
Notter
4:05
4:02
41
Mart Knol
Enter
6:26
6:22
M-6, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Seppenwoolde
Rijssen
1:47
1:45
2
Norea Schutteman
Rijssen
1:49
1:49
3
Dide Korbkst
Almelo
1:52
1:52
4
Valerie Zwiers
Rijssen
1:54
1:53
5
Deborah Wessels
Rijssen
1:54
1:54
6
Sophie Willems
Rijssen
2:00
2:00
7
Nina Scheppink
Rijssen
2:03
2:02
8
Esmee Voortman
Rijssen
2:05
2:04
9
Geke Prins
Rijssen
2:07
2:07
10
Mayte Voortman
Rijssen
2:07
2:05
11
Joëlle Kwintenberg
Rijssen
2:10
2:10
12
Mila Krake
Almelo
2:10
2:10
13
Maud Veluwenkamp
Notter
2:11
2:09
14
Esmé Ligtenberg
Rijssen
2:12
2:09
15
Melle Hup
Almelo
2:17
2:17
16
Emma Karkdijk
Rijssen
2:18
2:14
17
Jailyn Zweers
Nijverdal
2:22
2:21
18
Mirthe Vosman
Rijssen
2:27
2:25
19
Lise Van Brussel
Rijssen
2:29
2:28
20
Lize Leusink
Rijssen
2:30
2:30
21
Niamh ter Harmsel
Rijssen
2:31
2:29
22
Lotte Schreurs
Rijssen
2:32
2:32
23
Vera Sanderman
Rijssen
2:33
2:31
24
Maud Rikkering
Rijssen
2:33
2:32
25
Sanne Ten Hove
Rijssen
2:34
2:34
26
sanna Spijksma
Rijssen
2:35
2:35
27
Dominigue Tijhuis
Rijssen
2:39
2:36
28
Lore Leusink
Rijssen
2:40
2:40
29
Tess Beunk
Rijssen
2:46
2:45
30
Zoë Baan
Rijssen
2:53
2:47
31
Lara Jansen Eupe
Rijsen
3:00
2:57
32
Fleur Sanderman
Rijssen
3:16
3:12
33
Isabelle Moes
Rijssen
3:18
3:12
34
Naomi Steenbergen
Enter
3:24
3:19
35
Dewi Zieleman
Rijssen
3:26
3:21
36
Isa Zieleman
Rijssen
3:29
3:22
37
Julia Wassink
Rijssen
3:32
3:32
38
Emelie Spijksma
Rijssen
3:33
3:29
39
Fleur Zandvoort
Rijssen
3:41
3:38
40
Iris Zandvoort
Rijssen
3:41
3:38
41
Sara Lemans
Vriezenveen
3:47
3:43
42
Lynn Willemsen
Rijssen
3:57
3:54
43
Jailyn Zweers
Nijverdal
3:58
3:55
44
Lieke Ligtenberg
Rijssen
3:59
3:59
45
Iris Sanderman
Rijssen
4:13
4:10
46
Sanne Beltman
Rijssen
4:17
4:11
47
Nore Prins
Rijssen
4:25
4:25
48
Guusje Besten
Rijssen
4:40
4:34
49
Roos Ten Hove
Rijssen
4:50
4:50
J-9, 1.5 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Runar Slinkman
AV Rijssen
6:08
6:08
2
Mathijs Manenschijn
Rijssen
6:35
6:34
3
Luca Koster
AV Rijssen
6:40
6:40
4
Sem den Butter
Rijssen
6:48
6:47
5
Christian ten Brinke
AV Rijssen
6:49
6:49
6
Owen ter Harmsel
AV Rijssen
7:15
7:14
7
Floris ter Keurst
Rijssen
7:18
7:18
8
Luuk Scheppink
Rijssen
7:23
7:23
9
Matthias Steenhuis
AV Rijssen
7:25
7:25
10
Thijn van den Hengel
Rijssen
7:27
7:26
11
Ruben van de Haar
Diepenheim
7:31
7:31
12
Joas Strokap
Rijssen
7:43
7:42
13
Teun Bijpost
AV Rijssen
7:47
7:47
14
Bram Wolterink
Rijssen
7:59
7:59
15
Lucas Heuvelman
AV Rijssen
8:01
7:59
16
Pim Nijland
AV Rijssen
8:05
8:04
17
Stijn den Butter
Rijssen
8:12
8:11
18
Damian Kappert
Holten
8:24
8:24
19
Niels Laarman
Nijverdal
8:26
8:25
20
Douwe Jongsma
Rijssen
8:32
8:31
21
Stef Laarman
Nijverdal
8:48
8:48
22
Daniël Zandvoort
AV Rijssen
9:14
9:13
23
Boaz Lemans
Vriezenveen
9:42
9:42
24
Lars Veluwenkamp
Notter
9:57
9:55
M-9, 1.5 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dianthe Scherphof
Goor '75
6:15
6:15
2
Eline Wessels
AV Rijssen
6:39
6:38
3
Jente van der Meer
TION
6:59
6:58
4
Veerle Jansen Eupe
Rijssen
7:19
7:19
5
Ruth Roelofs
AV Rijssen
7:26
7:26
6
Isa Vossebelt
AV Rijssen
7:27
7:27
7
Rinske Strokap
Rijssen
7:34
7:33
8
Esmay Webber
AV Rijssen
7:58
7:58
9
Sophie Steenbergen
AV Rijssen
8:15
8:14
10
Jazzlyn Dengerink
Rijssen
8:34
8:34
11
Lotte Nijkamp
Rijssen
8:41
8:40
12
Esmee Rekers
Almelo
8:44
8:44
13
Vera Bieman
Rijssen
8:53
8:53
14
Lisa ter Steege
Holten
8:55
8:55
15
Guusje Baan
Rijssen
8:59
8:59
16
Lisa Prins
Rijssen
9:08
9:08
17
Femke Baan
Rijssen
9:09
9:08
18
Amber Koster
AV Rijssen
9:14
9:14
19
Floor Staman
AV Rijssen
9:15
9:14
20
Annemarije Wolthuis
Rijssen
9:19
9:18
J1012, 1.5 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niek Nijman
AV Rijssen
5:22
5:22
2
Max Swabedissen
AV Rijssen
5:33
5:32
3
Wouter Seppenwoolde
AV Rijssen
5:41
5:40
4
Julian van den Belt
AV Rijssen
5:56
5:56
5
Twan Vossebelt
AV Rijssen
6:00
6:00
6
Matthias Haase
AV Rijssen
6:18
6:17
7
Lukas Beukers
Rijssen
6:20
6:20
8
Ruben Stam
Rijssen
6:20
6:20
9
Arnoud Heuvelman
Rijssen
6:21
6:21
10
Tymen Vosman
Rijssen
6:32
6:31
11
Brent Vossebelt
AV Rijssen
6:32
6:32
12
Joan Peters
Rijssen
6:35
6:33
13
Sem ter Steege
Holten
6:42
6:41
14
Max Kwintenberg
Rijssen
6:46
6:46
15
Lars Jansen Eupe
Rijssen
6:51
6:51
16
Twan Ligtenberg
AV Rijssen
6:56
6:56
17
Niels Nijkamp
Rijssen
7:09
7:09
18
Matthijs Pijffers
Rijssen
7:25
7:24
19
Thijs Busscher
AV Rijssen
7:29
7:29
20
Rafaël Steenhuis
AV Rijssen
7:31
7:30
21
Leander Haase
AV Rijssen
7:41
7:41
22
Daan Borkent
Rijssen
7:42
7:42
23
Sem Ten Bolscher
Rijssen
8:37
8:37
24
Sem Baam
Rijssen
9:06
9:05
25
Leon Assink
Rijssen
9:07
9:06
M1012, 1.5 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzanne Hiltjesdam
Rijssen
6:19
6:19
2
Esmee Mulder
Atletics Nijverdal
6:36
6:36
3
Loes Davenschot
AV Rijssen
6:40
6:39
4
Naomi Haase
Rijssen
6:48
6:47
5
Maureen Rekers
Almelo
6:52
6:51
6
Ruth Steenbergen
AV Rijssen
6:57
6:57
7
Emma Nijsink
Rijssen
7:02
7:01
8
Silke Ketting
AV Rijssen
7:09
7:09
9
Roos de Wilde
AV Rijssen
7:11
7:10
10
Lisa Nijkamp
AV Rijssen
7:13
7:12
11
Britt Koster
AV Rijssen
7:19
7:18
12
Carmen Rutterkamp
Rijssen
7:22
7:21
13
Anne Bijpost
AV Rijssen
7:28
7:28
14
Lisa ten Bolscher
Rijssen
7:36
7:36
15
Jetske Roelofs
Enter
7:40
7:39
16
Estelle Schutteman
Rijssen
7:56
7:56
17
Ilse Tijink
AV Rijssen
8:09
8:08
18
Mila Kraak
Rijssen
8:11
8:10
19
Jade Rietman
Rijssen
8:38
8:38
20
Daphne Kappert
Holten
9:06
9:05
21
Anouk Van Loo
Rijssen
9:51
9:51
22
Mirjam Busscher
Rijssen
10:09
10:09
23
Sophie Baan
Rijssen
10:15
10:15
24
Yfke Jongsma
Rijssen
10:35
10:35
25
Noa Lemans
Rijssen
11:05
11:05
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Rutgers
Noordscheschut
32:35
32:35
2
Koen Vossers
33:00
32:59
3
Davy Stieperaere
Wevelgem
33:09
33:09
4
Erwin Akkerman
Meppel
33:25
33:24
5
Leon Sanderman
Reggesteyn 1
33:43
33:43
6
Casper Koelma
Marathon Pim Mulier
34:57
34:56
7
Vincent Maalderink
Warnsveld
35:03
35:03
8
Caimen Stevens
Enschede
35:13
35:13
9
Hilco Huisjes
Daarlerveen
35:16
35:16
10
Alwin Heijting
Nieuw-Amsterdam
35:24
35:24
11
Michiel Snuverink
Marathon Pim Mulier
36:09
36:08
12
Michiel Veldman
Nieuwleusen
36:12
36:11
13
Bieuwe Roelofs
AV Rijssen
36:26
36:26
14
Danny Paalman
AV Holten
36:41
36:41
15
Frank Meijer
Hellendoorn
38:15
38:15
16
Diederik Roelofs
Rijssen
40:13
40:10
17
Onno Poortman
Reggesteyn 2
40:19
40:16
18
Bart Nijland
Markelo
40:42
40:27
19
Tom Hagedoorn
Wierden
41:03
41:02
20
Tom Meier
Stempher
41:37
41:34
21
Marijn Schulenburg
EVE Architecten 2
42:16
42:03
22
H Braamhaar
Bouwbedrijf Wessels 1
42:17
42:13
23
Dirk-Jan van Dijke
Rijssen
42:31
42:27
24
Edwin Seppenwoolde
AV Rijssen
42:42
42:41
25
Arne Smit
Reginox 5
42:49
42:46
26
M Bruggink
Bouwbedrijf Wessels 2
42:56
42:44
27
Jan-Peter Sanderman
Reggefiber
43:14
43:13
28
Arjan Meijerink
Rijssen
43:23
43:05
29
Arne Wessels
Rabobank Rijssen-Enter 1
43:55
43:55
30
Daan Heering
Rikkert Afbouw
44:05
43:50
31
Michiel Berentschot
Reggesteyn 1
44:07
44:05
32
Anton de Vries
Rijssen
44:33
44:32
33
AH Krukkert
Nijverdal
44:41
44:39
34
Arnold Sprakel
Rijssen
44:46
44:33
35
R Rozendom
Bouwbedrijf Wessels 2
44:46
44:39
36
Wouter Kleijer
Reggesteyn 2
45:16
45:13
37
W Bouwhuis
Bouwbedrijf Wessels 2
45:20
45:16
38
Christian Tijssen
EVE Architecten 2
45:32
45:18
39
Frank Mijsters
Reggesteyn 1
45:45
45:32
40
Dennis Groenewegen
Reggesteyn 2
45:46
45:32
41
Barrie van Heek
Wierden
45:47
45:47
42
Kevin Tibbe
Nijverdal
46:02
46:02
43
Jan Schulenburg
Rijssen
46:16
46:14
44
Ard Baan
Rijssen
46:21
46:15
45
Jos Hoekman
Rabobank Rijssen-Enter 1
46:31
46:19
46
Erik ten Hove
Van Dam Groep 2
47:03
46:46
47
Maarten van Beek
Rijssen
47:16
47:13
48
Sander Krops
Hengelo Ov
47:23
47:22
49
Mathijn Poortman
Rijssen
47:26
47:15
50
Thomas Pas
Twenterand
47:37
47:28
51
Christiaan Scheppink
Rijssen
47:40
47:31
52
André Scheppink
Rijssen
47:40
47:31
53
Joost Hondelink
Goor
47:43
47:27
54
Nol de Jong
Rijssen
48:03
47:59
55
B Poppe
Bouwbedrijf Wessels 1
48:19
48:11
56
Erik Dommerholt
Rijssen
48:23
48:19
57
Frank Baan
Rijssen
48:32
48:19
58
Jasper Siemerink
Rijssen
48:38
48:33
59
Michel Nijkamp
Rijssen
48:48
48:37
60
Arjen ten Brinke
Rijssen
49:10
48:56
61
Mervin Wermer
Heutink 1
49:11
49:03
62
Martin Klaassen
Rijssen
49:14
49:10
63
Hendri Godeke
Rabobank Rijssen-Enter 1
49:22
49:10
64
Jos Smeenk
Almelo
49:37
49:32
65
Kim Bekkenkamp
Markelo
49:39
49:24
66
Daan Gerritsen
Rijssen
49:50
49:47
67
R Nijkamp
Bouwbedrijf Wessels 2
49:57
49:46
68
Gijs Hakkert
Enter
50:08
50:05
69
Richard Kippers
Rijssen
50:31
50:16
70
Piet Boersma
Nijverdal
50:36
50:30
71
Jako Lankamp
Nieuw-Vennep
50:45
50:37
72
Egbert Brinks
Reggefiber
50:56
50:56
73
S ten Wolthuis
Bouwbedrijf Wessels 1
51:08
50:58
74
Niels Braamhaar
Vriezenveen
51:10
51:05
75
Joris Slaghekke
Markelo
51:14
51:05
76
René Nieuwenhuis
Van Dam Groep 2
51:19
51:03
77
Rick Dommerholt
Van Dam Groep 2
51:31
51:16
78
Kevin Cornelissen
Reggefiber
51:47
51:34
79
R van Eden
Bouwbedrijf Wessels 2
51:47
51:38
80
Marthijn Groteboer
Pultrum 1
52:02
51:51
81
Wilfred Schoppers
Rijssen
52:21
52:13
82
Martijn ter Harmsel
Rijssen
52:26
52:13
83
Dennis Manrho
Pultrum 1
52:29
52:18
84
Lars ter Steege
Rijssen
52:38
52:22
85
Patrick Scholman
Heutink 1
52:43
52:35
86
Ruud Geerdink
Rijssen
52:46
52:33
87
Wim Nijkamp
Reggefiber
53:03
52:51
88
Boyd Kormeling
Markelo
53:26
53:11
89
Stefan Dijkstra
EVE Architecten 2
53:28
53:14
90
Jos Paalman
Rijssen
53:40
53:22
91
Herbert Pas
Pultrum 1
53:46
53:34
92
Gertjan Dijkink
Rijssen
54:25
54:15
93
Bert Vreeman
Hegeman Nijverdal
54:50
54:42
94
Martijn Snip
Almelo
55:25
55:19
95
Robert Bussink
Markelo
56:26
56:10
96
Johan Brinks
Rijssen
58:56
58:47
97
J Brinks
Bouwbedrijf Wessels 1
1:00:14
1:00:02
98
E Agterkamp
Bouwbedrijf Wessels 1
1:03:10
1:02:58
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eric Borg
Hengelo Ov
34:36
34:35
2
Hans Jansen
Rijssen
39:06
39:05
3
Arjen Hoekstra
Lochem
41:36
41:35
4
Marco Lockhorst
Oldenzaal
42:37
42:34
5
Bertrik Dekker
Vroomshoop
43:13
43:11
6
Johan Nijzink
AV Nijkerk
43:53
43:49
7
Jan Willems
Rijssen
43:54
43:52
8
Rudi Stam
Rijssen
43:59
43:48
9
Eduard Leusink
Ter Steege Bouw Vastgoed 1
44:13
44:11
10
Erik Breukink
Polybouw Aluminium
44:42
44:42
11
Robert Kenkhuis
AQUA+ 2
45:24
45:18
12
Arjan van de Haar
Diepenheim
45:26
45:25
13
Jan Noeverman
Rijssen
45:40
45:36
14
Yvo Planque
Baan Twente
47:12
46:31
15
Aart Beldman
Rijssen
47:13
47:09
16
Wim Middelesch
AV Rijssen
47:15
46:58
17
Patrick Slaghekke
Markelo
47:25
47:15
18
Jan de Romph
Wierden
48:02
47:59
19
Stefan Bouwhuis
Enschede
48:07
48:04
20
Henk Wichers
Holten
48:10
47:53
21
André Langkamp
Polybouw Aluminium
48:24
48:20
22
Gerben Pieffers
Rijssen
48:36
48:32
23
Hans ter Steege
Ter Steege Bouw Vastgoed 1
48:38
48:36
24
Dinand Busscher
Rijssen
48:42
48:38
25
Jan Schutte
Sibculo
49:01
48:53
26
Martin Lankamp
Rijssen
49:03
48:59
27
Peter Cools
Rijssen
49:35
49:33
28
Hans Averesch
Rijssen
49:35
49:33
29
Renger van Lindenberg
Rijssen
49:46
49:34
30
Leonard te Wierik
Wierden
49:54
49:49
31
Frank Geels
Enter
50:01
49:52
32
Bart Uit Het Broek
AQUA+ 1
50:06
49:59
33
Gertjan Boers
Rijssen
50:20
50:08
34
Jos Braamhaar
Enter
50:45
50:35
35
Eddy van Horssen
Rijssen
51:11
51:05
36
Dinand Krulmelaar
Pultrum 1
52:03
51:53
37
Gert-jan ten Hove
Rijssen
52:04
51:48
38
Erik Nijkamp
Rijssen
52:11
52:05
39
Geert Schuitert
Van Dam Groep 2
52:14
51:58
40
Richard Berentschot
Nijverdal
52:42
52:38
41
Peter Kapteijn
AQUA+ 2
53:51
53:45
42
Jurgen Lammertink
Rikkert Afbouw
54:01
53:45
43
Hans Bouwhuis
Reginox 6
54:06
53:57
44
Hans Steunenberg
Markelo
54:28
54:13
45
Edwin Schippers
Pultrum 1
54:40
54:30
46
Eric Borghuis
Rijssen
54:52
54:42
47
Ard Wessels
Rijssen
54:55
54:43
48
Eddy de Bruin
Rijssen
55:03
54:54
49
Hugo Anthonijs
SISU
56:00
55:57
50
Lense Bakker
Rijssen
56:51
56:43
51
Jaap Kruk
Reginox 6
56:57
56:48
52
Han Nijmeijer
Stempher
57:10
56:52
53
Martin Gasman
Baan Twente
57:31
57:21
54
Raimund Roessink
Baan Twente
57:31
57:23
55
Edwin van Elk
EVE Architecten 2
58:08
57:53
56
Arjan Jansen
Rikkert Afbouw
58:44
58:27
57
Jan Westenberg
AQUA+ 1
58:57
58:51
58
Herbert Manenschijn
Pultrum 1
58:58
58:47
59
Johan Braakman
AQUA+ 2
59:59
59:52
60
Jacco Schippers
AQUA+ 1
1:01:37
1:01:31
M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harmen de Vries
Balkbrug
35:54
35:53
2
Bertil Krukkert
Nijverdal
37:30
37:29
3
Rene van Weezep
ACO Van Elderen
40:54
40:54
4
Richard Beldman
Holten
41:31
41:30
5
Jacob Wietsma
AV Rijssen
42:12
42:11
6
Frank Wiebes
Avanti-Wilskracht
42:31
42:30
7
René Hoff
AV Holten
42:33
42:33
8
Willem-Jan Tanck
Enschede
44:26
44:25
9
Erik Braaksma
Reggesteyn 1
45:03
45:02
10
Jan Schapen
Rijssen
45:55
45:47
11
Jan Tijhuis
Baan Twente
46:04
46:03
12
Dick Postmus
Reggesteyn 2
46:15
46:13
13
Heite Dommerholt
Holten
46:21
46:19
14
Henk Enoch
den Ham
46:29
46:27
15
Wim ter Steege
Reginox 6
47:01
46:50
16
Jos Tuinte
Vragender
47:31
47:29
17
Erjan Nijkamp
Rijssen
47:41
47:37
18
Rick Slaghekke
AV Rijssen
47:47
47:46
19
Aldo Mulder
Nijverdal
47:57
47:54
20
Bram van der Wal
Hegeman Nijverdal
48:33
48:26
21
Alex Hendriks
Reggesteyn 1
48:51
48:49
22
Wim Nijkamp
Reginox 6
48:53
48:50
23
Gerrit Bultman
LAAC Twente
50:25
50:18
24
Gerrit Jansen
Rijssen
50:29
50:23
25
Tonny Ten Dam
Bornerbroek
51:31
51:26
26
Arjan van de Werve
Stempher
51:34
51:28
27
Rob Froonhoff
Amersfoort
51:36
51:28
28
Ron Brand
Vriezenveen
53:40
53:34
29
Dick Baan
Rijssen
54:03
53:57
30
Hendri Snelling
Rikkert Afbouw
54:18
54:02
31
Erik ten Broeke
Hegeman Nijverdal
54:33
54:26
32
André Hietbrink
AQUA+ 2
54:56
54:50
33
Alwie Detend
Holten
55:17
55:06
34
Wim Scheppink
Hegeman Nijverdal
58:52
58:42
35
Jan Braakman
AQUA+ 2
59:59
59:51
36
Daan Meijerink
Vriezenveen
1:02:25
1:02:19
37
Jan Wiltvank
Vriezenveen
1:02:53
1:02:47
M60, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heinz Stroeve
Emlichheim
41:39
41:39
2
Jan Fieten
Noordscheschut
41:40
41:40
3
Dick Nijland
AV Rijssen
44:18
44:16
4
Chris Offringa
AV Holten
46:43
46:42
5
Jannes Heijnen
Hoogeveen
51:51
51:50
6
Theo Kosters
Goor
52:00
51:57
7
Jan Haas
AV Rijssen
52:10
52:07
8
Tonny Holleboom
Broekland Ov
54:13
53:59
9
Max van Beurden
Loopgroep Het Lageveld
1:06:01
1:05:46
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlin Snuverink-Nijhof
Marathon Pim Mulier
40:21
40:21
2
Lies Deruddere
Wevelgem
41:16
41:15
3
Moniek van Buren
Den Ham Ov
48:00
47:58
4
Laura Prins
Goor
48:40
48:32
5
Joanneke Sanderman
Reggefiber
50:58
50:46
6
Tamara Schippers
Rijssen
51:06
50:59
7
Astrid Hijlkema
Rijssen
51:07
50:59
8
Merlissa Zandbergen
Rijssen
54:16
53:57
9
Ellen Dokters
Nijverdal
54:37
54:23
10
Lisanne Verheij
Nijverdal
54:37
54:23
11
Anouk Tiebot
Nijverdal
54:37
54:24
12
Marieke Hofmeijer
Markelo
55:52
55:34
13
Sharon Beusink
Markelo
55:52
55:35
14
Josephine van de Riet
Goor
55:52
55:35
15
Stefanie Spoelder
Rabobank Rijssen-Enter 1
56:22
56:11
16
Willianne de Moor
AV Rijssen
56:54
56:47
17
Annemarie Scheppink
Rabobank Rijssen-Enter 1
56:55
56:48
18
Lieneke Smit
Reginox 5
56:57
56:44
19
Johanneke Ligtenberg
Reginox 5
57:37
57:22
20
Mariefke Oolbekkink
Rijssen
58:05
57:58
21
Elise van Brussel
Rijssen
59:37
59:19
22
Anne Janssen
Rijssen
59:48
59:29
23
Milou Wolthuis
Markelo
1:01:36
1:01:29
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Bennink
HAC '63
47:31
47:30
2
Anita Pieper
AV Rijssen
48:35
48:34
3
Annelies Ooms
Wierden
49:00
48:58
4
Rieneke Leusink
Ter Steege Bouw Vastgoed 1
51:01
51:00
5
Annette Bouwhuis
Rijssen
51:34
51:30
6
Kitty Sanders
Heutink 1
52:20
52:12
7
Ingrid Jansen
Rijssen
52:51
52:50
8
Marjan Huisman
Rijssen
54:20
54:14
9
Irma Meijers
Rijssen
54:21
54:17
10
Janneke Assink
Rijssen
54:51
54:47
11
Marjen van de Werve
Stempher
54:54
54:46
12
Marjorie van Haren
EVE Architecten 2
55:02
54:47
13
Marielle Lankamp
Rijssen
55:11
55:00
14
Everdien Brunsveld
Rijssen
55:47
55:34
15
Annemiek Beukers
Rijssen
56:45
56:35
16
Janine Borghuis
AV Rijssen
57:06
56:54
17
Erica Tijink
Rijssen
57:29
57:18
18
Jos Driesen
Heutink 1
58:53
58:45
19
Marianne Klein Lankhorst
Markelo
1:00:53
1:00:38
20
Evelijne Bekke
Goor
1:02:02
1:01:53
21
Hetty Nijkamp
Heutink 1
1:03:31
1:03:25
22
Greta Hulsbergen
Enter
1:03:38
1:03:33
23
Ellen Tusveld
Almelo
1:04:29
1:04:24
MSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Driesen
Vollenhove
15:19
15:19
2
Erik Leusink
Punt Horst
15:28
15:28
3
Danny Koppelman
Hoge Hexel
15:33
15:33
4
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
15:39
15:39
5
Marco Muller
Holten
16:24
16:23
6
Roald Goossen
AV Rijssen
16:56
16:56
7
Glenn ten Berge
AV Holten
16:59
16:58
8
Jessie Muller
Holten
17:02
17:02
9
Marc Averesch
AV Rijssen
17:33
17:32
10
Gerco Schuitemaker
Enter
18:01
18:01
11
Wilbert Dennekamp
H. vd Riet Bouwstaal
18:23
18:23
12
Mark
18:41
18:34
13
Rob Piereweijer
Hengelo
18:43
18:42
14
Remy van der Beek
Enschede
18:46
18:44
15
Michel Gerritsen Mulkes
Rijssen
18:58
18:56
16
Harmen van Brussel
Den Haag
19:02
19:00
17
Robert van Bloem
12Build 1
19:09
19:08
18
Andre Seppenwoolde
Rijssen
19:10
19:09
19
Remon Knaap
Apeldoorn
19:12
19:11
20
Jurgen Siemerink
Rijssen
19:16
19:14
21
Rene Willemsen
Hellendoorn
19:17
19:15
22
Jelle Koopman
Broekland Ov
19:22
19:19
23
Koos ter Harmsel
Rijssen
19:29
19:27
24
Renzo Wassing
Eibergen
19:39
19:38
25
Jan Wolterink
Pultrum Transport 1
19:50
19:44
26
Ronald Zandvoort
Rijssen
19:53
19:49
27
Wilco Lungenhof
Rijssen
20:02
19:58
28
Benno Dolphijn
Jong & Laan 3
20:03
19:56
29
Pieter van der Neut
Rijssen
20:11
20:09
30
Niels ter Keurst
Rijssen
20:13
20:06
31
Henri Pluimers
Roosdom Tijhuis 1
20:14
20:08
32
Jorn te Hoonke
Neede
20:14
20:13
33
Jan Voortman
Rijssen
20:15
20:13
34
Jan Willems
Rijssen
20:19
20:17
35
Niek Bakker
Rijssen
20:19
20:05
36
Erwin Brinks
Van Dam Groep 1
20:20
20:20
37
Luuk Olink
Assist Verzuim
20:20
20:20
38
Herjan Nijzink
Rijssen
20:21
20:12
39
Maarten Manenschijn
Roden
20:24
20:23
40
Marthijn Schottert
Rijssen
20:32
20:30
41
Geert ten Klooster
Rijssen
20:34
20:24
42
Christiaan Mensink
Rijssen
20:44
20:35
43
Erik Kastenberg
Rijssen
20:56
20:56
44
Matthijs Altena
H. vd Riet Bouwstaal
21:18
21:16
45
Robert Harbers
Jong & Laan 3
21:26
21:11
46
Laurens Harbers
Jong & Laan 3
21:35
21:20
47
Gertjan Knol
Rijssen
21:39
21:39
48
Ard Kreijkes
Rijssen
21:44
21:41
49
Peter Brouwer
12Build 2
21:44
21:37
50
Matthias Dubbink
Heutink 2
21:46
21:43
51
Henco Prins
Rijssen
21:51
21:47
52
Robert Spekhorst
Rijssen
21:52
21:48
53
Paul Spekhorst
Rijssen
21:52
21:49
54
Gert-Jan Prins
Heutink 2
21:53
21:49
55
Stefan Leusink
Ter Steege Bouw Vastgoed 2
21:56
21:42
56
Martijn Slettenhaar
Reginox 4
21:59
21:50
57
Jan Bosch
Rijssen
22:07
21:59
58
Richard Wessels
Rijssen
22:14
21:59
59
Gerdinand Kwintenberg
Rijssen
22:16
21:58
60
Mart Rozendom
Reginox 2
22:18
22:06
61
Patrick Kelder
Vriezenveen
22:28
22:25
62
Job Kamp
Haaksbergen
22:30
22:24
63
Jan Pijffers
Rijssen
22:31
22:25
64
Paul Stegeman
Nijverdal
22:41
22:34
65
Jos Brunnenkreef
Van Dam Groep 1
22:44
22:39
66
Barrie van Heek
Teunis 2
22:48
22:47
67
Maarten ter Harmsel
Rijssen
22:52
22:47
68
Jaap Oosterveen
Enter
22:53
22:48
69
Hans Pluimers
Rijssen
22:56
22:45
70
Harmen Tijhof
Rijssen
22:56
22:45
71
Thomas Meijerink
Neede
22:57
22:55
72
Manuel von Hörsten
Rijssen
22:59
22:56
73
Kees ter Beek
Enschede
23:02
22:57
74
Maurice Dijkstra
Enschede
23:05
22:56
75
Thijs Averesch
AV Rijssen
23:06
22:56
76
Lars Benhadda
Nijverdal
23:07
23:01
77
Stas Noltus
Wierden
23:33
23:30
78
Bas ter Haar
Wierden
23:35
23:17
79
Jeroen Heuvelman
Rijssen
23:36
23:17
80
Wilco Lubbers
De Groot Vroomshoop
23:37
23:28
81
Thomas Markvoort
Rijssen
23:48
23:41
82
Marijn Hartgerink
Roosdom Tijhuis 1
23:49
23:42
83
Rudi Schreurs
Rijssen
23:50
23:45
84
Niels Benhadda
Nijverdal
23:54
23:49
85
Henri Beverdam
Gouda
23:58
23:49
86
Dennis ter Harmsel
Rijssen
24:01
23:59
87
Harmen Baas
Borne
24:01
23:59
88
Nick Visschedijk
Overdinkel
24:05
23:56
89
Ruud Kreijkes
Rijssen
24:08
23:50
90
Matthijs van Vuuren
12Build 1
24:16
23:58
91
Herbert Dannenberg
Roosdom Tijhuis 1
24:18
23:50
92
Henk Averink
Van Dam Groep 1
24:19
24:14
93
Joey Walraven
Van Dam Groep 1
24:19
24:15
94
Mathijs Reterink
Reginox 3
24:34
24:20
95
Richard Brinkman
Rijssen
24:37
24:31
96
Renze Siemerink
EVE Architecten 1
24:46
24:27
97
Bart Woolderink
Teunis 2
24:48
24:38
98
Matthijs Nijkamp
Reginox 2
24:50
24:37
99
Albert Smit
Rijssen
24:56
24:38
100
Bert Jan Pieffers
Teunis 1
25:01
24:50
101
Wilco Nijkamp
Reginox 2
25:05
24:52
102
Wouter Boeve
EVE Architecten 1
25:08
24:48
103
Martin Noeverman
Enter
25:11
25:07
104
Richard Wermink
Rijssen
25:12
25:02
105
Hans Strokap
Rijssen
25:12
25:01
106
Gerben Dannenberg
Rijssen
25:14
25:05
107
Walter Weghorst
Assist Verzuim
25:24
25:13
108
Erik ten Hove
Rijssen
25:31
25:23
109
Joost Heimer
Jong & Laan Lochem
25:41
25:29
110
GeraldKeizer
12Build 1
25:42
25:25
111
Bas Heitkamp
EVE Architecten 1
25:48
25:28
112
Ian Kreijkes
Rijssen
25:49
25:42
113
Robertjan Gerritsen
Rijssen
25:50
25:41
114
Ard Schulenburg
Rijssen
25:54
25:47
115
Jordy Brinks
Rijssen
26:14
26:10
116
Martijn Steenbergen
Hardenberg
26:22
26:17
117
Lennart Krijger
EVE Architecten 1
26:26
26:06
118
Peter Webbink
Polybouw Aluminium
26:30
26:06
119
Bart-Jan van Kleef
Rijssen
26:37
26:25
120
Gert Jan Harbers
Rijssen
26:37
26:25
121
GJ van den Hil
Rijssen
26:39
26:25
122
Thijs Rozendom
Rijssen
26:49
26:35
123
Wouter Bouwmeester
Rijssen
27:04
26:48
124
Peter Bax
Deventer
27:15
27:11
125
Remco Jansen
Rijssen
27:17
27:04
126
Jelle de Vent
Herderberg
27:21
27:11
127
Walter Wissenburg
Jong & Laan Lochem
27:21
27:04
128
Silva Martinez
Reginox 4
27:40
27:24
129
Jan-Harmen Rook
Rijssen
27:55
27:49
130
Dick Wessels
Rijssen
28:07
28:04
131
Mark Hasselo
Teunis 1
28:18
28:07
132
Jan-Willem Meijer
Enschede
28:19
27:57
133
Klaas Jan van der Belt
Reginox 1
28:20
28:02
134
Rob vree Egberts
Rijssen
29:59
29:36
135
Amj Biesters
Rijssen
30:14
29:53
136
Erik Nieuwenhuis
12Build 2
30:21
30:15
137
Wim Rohaan
Rijssen
30:22
30:07
138
E Woolderink
Van der Veen Financieel Advies
30:34
30:14
139
Robert Wassink
Rijssen
30:38
30:23
140
Joop Meijer
Almelo
31:13
30:50
141
R van Zuidam
Van der Veen Financieel Advies
31:23
31:03
142
Emiel Besten
Rijssen
31:46
31:24
143
Jos Last
12Build 2
31:49
31:44
144
Rick Zwoferink
Epse
32:11
32:00
145
Niek Haan
Heutink 2
36:17
36:08
146
Schivlone Parera
Nijverdal
38:39
38:27
M40, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Driesen
Sint Jansklooster
16:45
16:44
2
Jan Paalman
Rijssen
17:11
17:11
3
Peter Bruinsma
Nijverdal
17:28
17:27
4
Melchior van der Pol
Apeldoorn
17:40
17:39
5
Martijn Schutteman
rijssen
18:21
18:20
6
Wim Gerritsen
Rijssen
18:36
18:35
7
Ronald Schotman
Heino
19:29
19:28
8
Sander Belt
Bathmen
19:35
19:33
9
Andy de Jong
Holten
19:39
19:38
10
Martin Roosink
Teunis 2
19:39
19:39
11
Ger Siemerink
Rijssen
19:42
19:38
12
Hendri Schipper
Sibculo
19:44
19:43
13
Michel Zandink
Vriezenveen
19:51
19:49
14
Herman Hassing
Enschede
20:13
20:09
15
Gerard Brinkman
Rijssen
20:40
20:38
16
Jan Jansen
Reginox 2
20:45
20:44
17
Han Kleinjan
12Build 2
20:55
20:54
18
Gerjan Smalbrugge
Rijssen
21:15
21:12
19
René van Brussel
Rijssen
21:36
21:34
20
Ronny Pieper
Reginox 3
21:49
21:47
21
Wichard Dennekamp
H. vd Riet Bouwstaal
22:12
22:11
22
Erik Heuvelman
Pultrum Transport 1
22:19
22:01
23
Arjan Busscher
Rijssen
22:31
22:29
24
Hans Bisschop
Harmeling Interieurs BV
22:37
22:25
25
Arian van Gaal
Nijverdal
23:03
23:02
26
Herbert Krommendijk
Enter
23:08
23:05
27
Richard Heimerinks
De Groot Vroomshoop
23:33
23:24
28
Bert Nijland
AV Rijssen
24:08
24:05
29
Erik ter Haar
Jong & Laan 2
24:22
24:03
30
Ferry van Sark
Van der Veen Financieel Advies
24:40
24:28
31
Jan-Maarten Plomp
Rijssen
24:42
24:40
32
Marcel Bouwhuis
Rijssen
24:57
24:51
33
Eric Baan
H. vd Riet Bouwstaal
25:49
25:46
34
Peter Waanders
Teunis 1
26:03
25:50
35
Arjan Reterink
Reginox 4
26:04
25:50
36
Wilbert Seppenwoolde
Rijssen
26:13
26:08
37
Derk Hendriks
Sibculo
26:25
26:17
38
Erwin Tijhof
Ter Steege Bouw Vastgoed 2
26:30
26:12
39
Herman Kreijkes
AV Rijssen
26:31
26:27
40
Erik Seppenwoolde
Rijssen
26:37
26:18
41
Dick ten Bolscher
Rijssen
26:39
26:27
42
Martin Nijholt
Rijssen
26:43
26:27
43
Wim Siemerink
Rijssen
26:54
26:52
44
Henry Gerrits
Harmeling Interieurs BV
27:10
26:58
45
Jan Wessels
Rijssen
27:19
27:00
46
Ron Mulder
Jong & Laan 2
27:28
27:15
47
Edwin van den Belt
Rijssen
28:02
27:49
48
M Agterberg
Van der Veen Financieel Advies
28:44
28:28
49
Gerrit Jan Meijer
Markelo
28:57
28:53
50
Tonny Kreijkes
AV Rijssen
30:52
30:28
51
Cor den Hertog
Jong & Laan 2
31:06
30:44
52
Dinant Reterink
Reginox 3
32:13
31:57
53
Ernst Boomsma
Harmeling Interieurs BV
33:09
32:50
54
Willem van der Belt
Reginox 1
34:42
34:25
M50, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan ten Cate
Elim
19:07
19:06
2
Erik Bakker
De Bult
19:56
19:56
3
Jan Groot
Spurt '88
21:13
21:13
4
Geert Deruddere
Wevelgem
21:18
21:17
5
Jan Stegeman
Teunis 2
22:29
22:29
6
Freek Starke
Rijssen
24:06
23:55
7
Seino Baan
H. vd Riet Bouwstaal
24:25
24:22
8
Henk Schoeman
Jong & Laan 2
24:49
24:23
9
Johan Kippers
Wierden
25:09
24:55
10
Frans Heering
AV Rijssen
25:10
24:57
11
Gerrit Heinstman
Nijverdal
25:47
25:47
12
Peter Stoelers
Borne
26:27
26:19
13
Richard Pallast
Polybouw Aluminium
27:51
27:26
14
Wilco Tijhuis
Markelo
28:26
28:08
15
Jan Rutenfrans
Enter
28:58
28:35
16
Gerrit van Vossen
De Groot Vroomshoop
29:04
28:54
17
Jannes Schulenburg
Rijssen
29:15
28:59
18
Beuze Jan
Nijverdal
31:32
31:09
M60, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heinz Stroeve
emlichheim
21:42
21:41
2
Benno Braamhaar
AV Rijssen
24:04
24:02
3
Jan Assink
AV Rijssen
24:41
24:39
4
Jan van Pijkeren
Reginox 3
27:25
27:12
5
Henk Bouwhuis
Rijssen
28:19
28:15
6
Albert Kuilder
Almelo
30:08
29:53
7
Henk Schulenburg
AV Rijssen
31:17
31:02
8
Ale Spijksma
Rijssen
32:41
32:16
9
Ab Koetsier
AV Holten
34:29
34:22
VSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Glas
Emmen
18:29
18:29
2
Marieke ten Brinke
Westerhaar
19:12
19:12
3
Sanne Averesch
AV Rijssen
19:16
19:15
4
Jorina Janssen
Hengelo
20:24
20:23
5
Rineke Assink
Holten
22:28
22:23
6
Laura Grootenhuis
Hellendoorn
22:51
22:50
7
Elise Isselman
Enter
23:29
23:23
8
Ilse Brinks
AV Rijssen
23:35
23:32
9
Evelien Buunk
Borculo
23:49
23:41
10
Sophie Kolkman
AV Rijssen
23:59
23:57
11
Jorieke Hiltjesdam
Rijssen
24:07
23:54
12
Kirsten Stegenga
Rijssen
24:16
24:02
13
Harriët ter Harmsel
Rijssen
24:40
24:33
14
Marinda ter Harmsel
Rijssen
25:10
24:53
15
Marloes Wermink
Rijssen
25:11
25:01
16
Michal Smalbrugge
Rijssen
25:22
25:21
17
Marieke Pluimers
Rijssen
25:30
25:20
18
Afke Nijzink
Assist Verzuim
25:34
25:23
19
Janike Lammers
Wierden
25:42
25:29
20
Manon Siemerink
Rijssen
25:44
25:36
21
Joanne Brunnenkreef
Rijssen
25:46
25:41
22
Michelle Otto
AV Rijssen
25:47
25:43
23
Nienke Wolterink
Rijssen
25:48
25:46
24
Mirjam Luers
Sans-Online.nl 1
25:54
25:45
25
Anne van Losser
Rijssen
25:59
25:42
26
Judith Borghuis
Rijssen
26:27
26:19
27
Dianne Bossers
Assist Verzuim
26:29
26:17
28
Wendy Willems
Rijssen
26:37
26:31
29
Daniëlle Ooms
Notter
26:37
26:31
30
Corine Wessels
Rijssen
26:51
26:30
31
Marliek Nijmeijer
Nijverdal
26:51
26:41
32
Lisanne Wessels
Rijssen
26:54
26:38
33
Daphne Nijland
EVE Architecten 1
27:01
26:39
34
Yvette Fransen
Deventer
27:23
27:04
35
Marjolein van den Noort
Rijssen
27:31
27:22
36
Sanne Kreijkes
Rijssen
27:48
27:41
37
Manon Groeneweg
Markelo
27:48
27:40
38
Josien Waterink
Vriezenveen
27:56
27:42
39
Anneleen Dekker
AV Rijssen
27:56
27:38
40
Lisette Geessink
Jong & Laan 2
27:57
27:40
41
Erika Huisman
Reggesteyn 3
27:59
27:48
42
Alieke Bakker
Rijssen
28:04
27:57
43
Loïs Haase
Rijssen
28:04
27:58
44
Manon Romate
Reggesteyn 3
28:23
28:12
45
Rowita Manrho
Sans-Online.nl 2
28:28
28:19
46
Ingeborg van Straaten
Jong & Laan Lochem
28:43
28:27
47
Karin Nijhuis
Almelo
28:52
28:46
48
Marieke Tonis
Heutink 2
28:56
28:47
49
Marijke Stokvis
Jong & Laan Lochem
29:03
28:46
50
Rianne Karkdijk
AV Rijssen
29:04
28:58
51
Anita Troost
Rijssen
29:10
28:53
52
Jomen Braakhuis
Sans-Online.nl 1
29:29
29:20
53
Laura Rozendom
Reginox 2
29:33
29:21
54
Marieke Dengerink
Rijssen
29:35
29:19
55
Stephanie Schottert
Rijssen
29:37
29:21
56
Christien Oudbier
Zwolle
29:39
29:18
57
Corine Smit
Vriezenveen
29:43
29:28
58
Chantal Hilberink
Rijssen
30:04
29:40
59
Mireille Ligtenberg
AV Rijssen
30:16
29:53
60
Marion van Andel
Rijssen
30:22
30:02
61
Esmee Broshuis
Enter
30:30
30:15
62
Marlin Broshuis
Enter
30:31
30:17
63
Inge Klaassen
Enschede
30:32
30:24
64
Naomi Beumer
Wierden
30:33
30:20
65
Corine Dekker - Groot
AV Rijssen
30:40
30:21
66
Aline Hofman
Rijssen
30:49
30:29
67
Alieke ten Brinke
AV Rijssen
30:59
30:52
68
Rieneke Kroese
Enter
31:22
31:09
69
Anne ter Haar
Wierden
31:27
31:08
70
Marjanne Pastoor
Rijssen
31:28
31:09
71
Janneke Campmans
Reggesteyn 3
31:45
31:35
72
Jannieke Groteboer
Pultrum Transport 1
31:49
31:34
73
Eline Staman-Paalman
Harmeling Interieurs BV
32:09
31:50
74
Karen Koedijk
Rijssen
32:10
31:58
75
Anniek Stegeman
Sans-Online.nl 1
32:27
32:18
76
Erna Rohaan
Rijssen
33:01
32:38
77
Yvonne Blekkenhorst
Delden
33:37
33:32
78
Maaike Bremmer
Rijssen
33:40
33:20
79
Annemarlies Markvoort
Rijssen
33:56
33:41
80
Sharon Scheppink
AV Rijssen
36:30
36:07
81
Esmée D Broekhuis
Rijssen
38:39
38:27
82
Isabel Egbers
Rijssen
38:39
38:28
V35, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerja Zielman
BB lopers
19:15
19:15
2
Astrid van Velden
Hardenberg
19:55
19:55
3
Judith jansen Eupe
AV Rijssen
24:18
24:18
4
Avital Bakker
Borne
25:33
25:33
5
Arjanne Slagman
Rijssen
25:35
25:22
6
Nataly Laby
Rijssen
25:52
25:48
7
Sandra Ligtenbarg
Harmeling Interieurs BV
25:53
25:41
8
Doreen Tijhof
Holten
25:59
25:54
9
Hilda Juurlink-Wermink
Hellendoorn
26:28
26:22
10
Judith Kole
Marathon Pim Mulier
26:41
26:35
11
Lianne Jongsma
Rijssen
26:58
26:50
12
Petra Vossebelt
Rijssen
26:59
26:59
13
Chantal de Boer
Rijssen
27:02
26:44
14
Seydun Altundag
Marathon Pim Mulier
27:06
26:59
15
Erna Busscher
Rijssen
27:08
26:54
16
Helga Heijink
Rijssen
27:39
27:27
17
Kristel Oude Nijhuis
Enter
27:41
27:22
18
Karola Drost
Hellendoorn
27:47
27:41
19
Simone Voortman
Rijssen
27:49
27:36
20
Mieneke Prins
Rijssen
27:56
27:44
21
Gea Dommerholt
Rijssen
27:58
27:46
22
Gerdien Pieper
Reginox 1
27:59
27:40
23
Katinka Sans
Sans-Online.nl 2
28:26
28:18
24
Veronique Hassing
Enschede
28:27
28:14
25
Danielle ter Stal
Rijssen
28:32
28:13
26
Margreet Lankamp
Rijssen
28:32
28:13
27
Edith Sloof
Rijssen
28:33
28:15
28
Tanja Brinks
Rijssen
28:33
28:08
29
Esther Meulman
Reggesteyn 3
28:33
28:23
30
Ilonie Wessels
Rijssen
28:43
28:19
31
Korien Voortman
Rijssen
28:52
28:44
32
Kim Meyhof
Almelo
28:52
28:47
33
Carolien Slaghekke
Rijssen
29:04
28:42
34
Bertine den Butter
Rijssen
29:05
28:57
35
Erna Leunk
Markelo
29:14
29:08
36
Audzeg Middelkamp
Sans-Online.nl 1
29:21
29:11
37
Ineke Siemerink
Rijssen
29:30
29:22
38
Pauline Dannenberg
Rijssen
29:37
29:18
39
Sabine Elferink
De Groot Vroomshoop
29:55
29:46
40
Gerlinde Haase
Rijssen
29:55
29:43
41
Marjan Wolterink
AV Rijssen
30:16
29:52
42
Dianne Bakker
Rijssen
30:20
30:15
43
Irene Timmer
Atletics Nijverdal
30:21
30:14
44
Nm Biesters
Rijssen
30:27
30:06
45
Edith Spoolder
Rijssen
30:27
30:09
46
Henriët Kreijkes
AV Rijssen
30:52
30:27
47
Dianne Lohuis
Hellendoorn
31:04
30:48
48
Henriëtte Koster
Heutink 2
31:05
30:56
49
Dianne Bouwmeester
Ambt Delden
31:19
31:07
50
Annuska Strunk
AV Rijssen
31:26
31:17
51
Judy Wolbers
Sans-Online.nl 1
31:32
31:22
52
Kimm Besten
Rijssen
31:46
31:24
53
Anita Rutterkamp
AV Rijssen
31:48
31:28
54
Annelies van de Willige
Rijssen
31:52
31:45
55
Saskia van Beek
AV Rijssen
31:53
31:43
56
Yoke Bruinsma
Marathon Pim Mulier
32:00
31:53
57
Dianne ten Hove
Rijssen
32:21
31:59
58
Anja Willemsen
AV Rijssen
32:24
32:18
59
Katarina Spijksma
Rijssen
32:41
32:15
60
Henrike Leeuwis
Rijssen
33:47
33:25
61
Gerdie Dekker
AV Rijssen
33:55
33:47
62
Crista Wold
Rijssen
34:19
33:56
63
Jeanine Otto
Rijssen
35:44
35:29
64
Margreet Breukink
Rijssen
35:48
35:33
65
Jenet Nijkamp
AV Rijssen
36:12
35:50
66
Zahaira Charles
Holten
39:31
39:20
V50, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erna Bransvoort
Marlkelo
24:02
23:58
2
Janny Grooten-Reterink
AV Rijssen
25:58
25:55
3
Els Kreuger-Post
AV Rijssen
27:15
27:13
4
Henny Poortman
Rijssen
27:33
27:30
5
Diana Gerritsen
Rijssen
27:58
27:47
6
Elly Graven
AV Rijssen
29:08
28:45
7
Fiona Maguire
Reggesteyn 3
29:44
29:34
8
Rita Stegeman
AV Rijssen
31:50
31:43
9
Anneliese Voortman
AV Rijssen
32:30
32:09
10
Marianne Dommerholt
Holten
33:12
32:49
11
Janet Bekkernens
Holten
33:30
33:09
12
Marijke Kruk
Reginox 1
33:43
33:24
13
Jenny Slagman
Notter
33:52
33:46
14
Rita Baan
Rijssen
36:29
36:07
M16, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark ten Hove
Rijssen
18:12
18:10
2
Philip van Horssen
rijssen
18:48
18:46
3
Jurek de Jong
AV Holten
19:22
19:20
4
Gideon ten Hove
Rijssen
21:10
21:10
5
Frank Seppenwoolde
AV Rijssen
21:31
21:30
6
Ruben Steenbergen
AV Rijssen
22:49
22:49
7
Willem Boerman
Rijssen
23:00
23:00
8
Maarten Kreijkes
AV Rijssen
24:27
24:23
9
Sander Mensink
Markelo
24:30
24:17
10
Bart Kreijkes
Rijssen
25:26
25:02
11
Gerben Peddemors
Rijssen
25:42
25:42
12
Stefan Steenbergen
AV Rijssen
26:19
26:17
13
Geert Kreijkes
AV Rijssen
26:31
26:27
14
Waut van Gaal
Nijverdal
28:11
28:03
V16, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Borghuis
AV Rijssen
25:49
25:47
2
Esther Busscher
Rijssen
27:57
27:43
3
Mirte Berends
Nijverdal
29:57
29:49
4
Ilse Pongers
Rijssen
29:59
29:46
5
Lotte Schulenburg
Nijverdal
31:25
31:20
Hartelijk dank voor uw deelname en graag tot ziens bij de cross 19 november
www.uitslagen.nl
29-06-2016 21:39