Uitslagenlijst Bekkema Run

Harkstede - Donderdag 9 juni 2016

M6-9, 2,5 KM 6-9 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Casper van Wakeren
Harkstede
9:05
8:50
2
Luc Siegers
Harkstede
9:37
9:23
3
Jorn Boer
Harkstede
9:45
9:31
4
Boris van Dasselaar
Harkstede
9:50
9:37
5
Nick Siegers
Harkstede
10:05
9:52
6
Sven Pakker
Harkstede
10:17
10:04
7
Manuel Kes
Harkstede
10:19
10:06
8
Luc Brink
Harkstede
10:37
10:23
9
Niels Smit
Tjuchem
10:43
10:29
10
Tomas Hartog
Harkstede
10:56
10:41
11
Tiemen van Jaarsveld
Harkstede
10:57
10:42
12
Fabian Leegwater
Harkstede
11:17
11:04
13
Marit Doornbos
Harkstede
12:32
12:16
14
Kimberly Coster
Harkstede
12:43
12:29
15
Noël van Bruggen
Harkstede
12:49
12:36
16
Nout Boer
Harkstede
12:58
12:41
17
Jarnick Grashuis
Harkstede
13:22
13:05
18
Floris Derksema
Harkstede
13:25
13:12
19
Myron Joustra
Harkstede
13:39
13:25
20
Janto Holthuis
Harkstede
14:21
14:07
21
Sander Eggen
Harkstede
14:25
14:08
22
Giedo Coster
Harkstede
14:31
14:16
23
Nout Schaafsma
Harkstede
15:49
15:34
V6-9, 2,5 KM 6-9 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fern Smit
Fivelstreek
9:58
9:44
2
Mirte Everts
Harkstede
10:56
10:40
3
Nina Kamps
10:57
10:41
4
Carmen Bardewee
Groningen
11:04
10:49
5
Kirsten Bardewee
Groningen
11:04
10:49
6
Evie Deen
Harkstede
11:24
11:09
7
Nora Schaafsma
Harkstede
12:07
11:52
8
Bente Klazinga
Harkstede
12:16
12:01
9
Gritte vd Lei
Harkstede
12:38
12:22
10
Melissa Venema
Harkstede
12:38
12:23
11
Melissa Matthijs
Harkstede
12:43
12:28
12
Jill
Lageland
13:14
12:58
13
Lauren Wollerich
Harkstede
13:27
13:12
14
Marte Roerig
Harkstede
13:30
13:14
15
Liselot Homan
Harkstede
13:30
13:15
16
Lise Hartog
Harkstede
13:44
13:27
17
Mila Derksema
Harkstede
14:04
13:46
18
Leonie Boula Houach
Harkstede
14:04
13:46
19
Indy Roggema
Harkstede
14:14
13:56
20
Yvon Folkersma
Harkstede
14:34
14:17
21
Amélie Hennekam
Harkstede
15:50
15:35
22
Kim Takens
Harkstede
16:10
15:52
M1012, 2,5 KM 10-12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rafael van Gennip
Fivelstreek
8:50
8:36
2
Florian Rustema
Harkstede
8:59
8:45
3
Milan Hoogakker
Harkstede
9:17
9:04
4
Hugo Holscher
Harkstede
9:27
9:14
5
Ruben Doornbos
Harkstede
9:44
9:29
6
Daan de Jong
Harkstede
9:53
9:39
7
Stijn Begeman
Harkstede
10:01
9:46
8
Lorenzo van Bruggen
Harkstede
10:21
10:05
9
Tobias Klamer
Harkstede
10:40
10:26
10
Ingmar Nijdam
Harkstede
11:32
11:19
11
Ryan Visser
Harkstede
11:55
11:41
V1012, 2,5 KM 10-12 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kyra van Wakeren
Harkstede
11:30
11:15
2
Marijn vd Wijk
Harkstede
11:33
11:16
3
Noa Middel
Harkstede
12:12
11:55
4
Fleur van Calkar
Harkstede
12:53
12:37
5
Yasmin Bosch
Harkstede
13:13
12:56
6
Evelien vd Laan
Harkstede
13:24
13:09
7
Iris Ensing
Harkstede
13:31
13:15
8
Keen Huizenga
Harkstede
14:05
13:49
9
Xanthe Vink
Harkstede
15:04
14:47
10
Esther v/d Laan
Harkstede
16:02
15:47
MSEN5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerko Floor
Meerstad
16:03
16:02
2
Luke Greer
North Hampton
16:21
16:19
3
Guido van den Boogaard
Groningen
16:26
16:25
4
Stefan Gelderman
Groningen
16:44
16:43
5
Thomas Cramer
Groningen
18:44
18:44
6
Maarten Otten
Groningen
19:59
19:58
7
Henk Bijl
Veendam
20:21
20:18
8
Bart Wiltjer
Stork team 1
20:39
20:33
9
Sietze Huizenga
Grootegast
20:48
20:48
10
Peter Wassing
Stork team 1
20:55
20:48
11
Robert Draaijer
Service Appartementen Maarwold
21:10
21:06
12
Arnold Vroom
Sappemeer
21:31
21:25
13
Gerard van Pijkeren
Middelstum
21:55
21:54
14
Ronald Delger
Scharmer
22:00
21:49
15
Richard Gibcus
Hoogezand
22:03
21:58
16
Wietse Hiemstra
Froombosch
22:08
22:02
17
Johan Dekens
Siddeburen
22:24
22:24
18
Paolo Mameli
Renkema Grondwerken BV
23:12
23:01
19
Henk Snijder
Slochteren
23:20
23:15
20
Hans Arling
Siddeburen
23:50
23:48
21
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
24:17
24:16
22
Stephan Schneiders
Slochteren
24:19
24:12
23
Steffan Perdon
Service Appartementen Maarwold
24:27
24:23
24
Michiel Buist
Westerbroek
24:57
24:47
25
Johan Gils
Harkstede
25:09
25:07
26
Martin Koops
Groningen
25:24
25:20
27
Rene Wijnsema
Stork team 1
25:34
25:26
28
Casper Pleijendal
Harkstede
26:40
26:36
29
Frans Scheuneman
Friesland
27:45
27:41
30
Henk Groeneveld
Kolham
28:20
28:11
31
Hooite Boerema
Harkstede
28:35
28:24
32
Ron Huizenga
Harkstede
28:54
28:43
33
Johan Weening
Renkema Grondwerken BV
28:57
28:46
34
Bernard Zwols
Harkstede
29:57
29:46
35
Wim Wils
Loopgroep Nienoord
30:03
29:55
36
Reint Perdok
Loopgroep Nienoord
30:05
29:58
37
Eddy Ufkes
Wagenborgen
30:06
29:56
38
Michel Elzinga
Harkstede
30:33
30:19
39
Cor Glazenburg
Harkstede
30:48
30:40
40
Eppo Feiken
Muntendam
31:06
30:52
41
Andre Mulder
Sappemeer
31:18
31:04
42
Ricardo Vos
Foxhol
32:16
32:11
43
Andries Ludolphie
Foxhol
32:19
32:14
44
Christian Schneiders
Groningen
34:37
34:22
45
Geert Schneiders
Hoogezand
34:37
34:23
46
Martin A Gibcus
Sappemeer
41:05
40:53
47
Jaap Poort
Westerbroek
41:59
41:49
48
Jeffrey Poort
Gorredijk
42:01
41:52
VSEN5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Angelique Kleijweg
Vitalis
21:34
21:32
2
Ria Lasker
Hoogezand
23:01
22:58
3
Mariska Hogenberg
Groningen
23:13
23:10
4
Willie Evertse
Service Appartementen Maarwold
23:40
23:37
5
Anja Kruimink
Service Appartementen Maarwold
23:40
23:38
6
Jannie Laning
Groningen
24:02
24:00
7
Petra Bijzitter
Marum
26:23
26:19
8
Agnes Hoving-Haveman
Siddeburen
26:23
26:18
9
Bettie Jongejan
Westerbroek
26:32
26:22
10
Antje Scheper
Slochteren
26:35
26:30
11
Trea de Wit
Harkstede
26:43
26:38
12
Martine Roffel
Sappemeer
27:17
27:12
13
Tanja Brouwer
Scheemda
27:22
27:12
14
Arenda Heintjes
Harkstede
27:31
27:28
15
René Groeneveld
Wildervank
28:21
28:12
16
Sanne Dallinga
Harkstede
28:23
28:18
17
Wia van der Veen
Oldekerk
28:46
28:38
18
Jolien Noordhoff
Kropswolde
28:47
28:39
19
Harma de Vries
Stork team 1
28:47
28:41
20
Marie-José Rotscheid
Kolham
28:52
28:45
21
Siska Offringa
Harkstede
29:04
28:59
22
Margriet van der Schuur
Noordbroek
29:05
28:55
23
Gerdi Koeleman
Hoogezand
29:11
29:04
24
Feikje Geertsma
Scharmer
29:17
29:06
25
Hilde Wierenga
Harkstede
29:20
29:16
26
Nynke Kuindersma
Harkstede
29:22
29:18
27
Liane Luchies
Scharmer
29:37
29:26
28
Corrie Vermue
Slochteren
29:47
29:37
29
Marieke Sluiman
Harkstede
30:06
30:00
30
Marianne Lubben
Meerstad
30:16
30:10
31
Daisy Weening
Renkema Grondwerken BV
30:21
30:11
32
Sandra Hardenberg
Meerstad
30:33
30:26
33
Jessica Krijt
Meerstad
30:51
30:43
34
Marion Koops
Harkstede
30:59
30:55
35
Ria Brongers-Jager
Hoogezand
31:48
31:36
36
Lisette ten Brinke
Veendam
31:48
31:36
37
Taiga Tijhuis
Kropswolde
32:08
32:00
38
Marije van der Heide
Kropswolde
32:08
32:01
39
Alwine Schipper
Service Appartementen Maarwold
32:11
32:07
40
Olli Bezazoglu
Sappemeer
32:34
32:26
41
Gerry Janssens
Groningen
32:38
32:30
42
Evelien Steenhuis
Stork team 1
32:44
32:37
43
Sandra Bezuyen
Groningen
32:47
32:40
44
Linda Doornbos
Harkstede
32:48
32:35
45
Erna Euverink
Kropswolde
33:31
33:19
46
Erika de Groot
Hoogezand
34:17
34:07
47
Carola van Asselt
Sappemeer
35:05
34:56
48
Elisa Hoekstra
Kropswolde
35:05
34:56
49
Anita Hoiting
Sappemeer
35:28
35:16
50
Alie Klei
Fivelstreek
36:08
36:03
51
Anneke Slor
Hoogezand
39:45
39:33
52
Sylvia Tiersma e.v. Bos
41:05
40:52
MJUN5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Finn van Pijkeren
Middelstum
18:20
18:20
2
Wouter van den Akker
Harkstede
19:02
19:01
3
Roemer van den Akker
Harkstede
19:29
19:27
4
Jordy Hoogstra
Harkstede
19:30
19:30
5
Yme Koppelman
Harkstede
21:07
21:05
6
Jort de Vries
Harkstede
21:21
21:21
7
Luca Salvaggio
Harkstede
21:29
21:27
8
Merijn Klazinga
Harkstede
21:31
21:30
9
Milan Greving
Harkstede
21:43
21:42
10
Reinder Nap
Harkstede
21:45
21:45
11
Pelle Deen
Harkstede
21:46
21:46
12
Ruben Timmerman
Harkstede
21:52
21:51
13
Marlon van Oosten
Harkstede
22:04
22:00
14
Mike Pleijendal
Harkstede
22:18
22:14
15
Jeroen Tilman
Harkstede
22:21
22:20
16
Twan Stevens
Harkstede
22:29
22:26
17
Ralph Drent
Harkstede
22:32
22:31
18
Dario Salvaggio
Harkstede
22:39
23:02
19
Quinten Aukes
Harkstede
23:31
23:27
20
Emiel Stevens
Harkstede
23:34
23:32
21
Mathijs Dijkhuis
Harkstede
23:37
23:37
22
Koen Veltman
Harkstede
23:59
23:56
23
Alex van der Ploeg
Harkstede
24:28
24:28
24
Jelmer Aslander
Harkstede
25:04
25:04
25
Mike Kruimink
Harkstede
26:15
26:15
26
Rob Kruger
Harkstede
27:12
27:08
27
Remon Oijnhausen
Harkstede
27:26
27:24
28
Tristan Nijdam
Harkstede
28:08
28:08
29
Luuk Elzinga
Harkstede
30:32
30:18
30
Waylen Heidema
Lageland
31:42
31:40
VJUN5, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Berber van de Wijk
Harkstede
23:12
23:09
2
Elke van de Wijk
Harkstede
23:14
23:11
3
Lotus Carsouw
Harkstede
23:37
23:34
4
Nancy Kleijweg
Lageland
23:41
23:38
5
Maureen Wardenburg
Harkstede
24:42
24:40
6
Leah Deerman
Harkstede
24:54
24:51
7
Lilian Kreuze
Harkstede
24:54
24:53
8
Celine Kracht
Harkstede
27:43
27:40
9
Veronique Blink
Harkstede
27:44
30:48
10
Roos Buruma
Harkstede
32:21
32:13
11
Milou Middel
Harkstede
32:48
32:35
12
Nina Poort
Gorredijk
42:02
41:52
MAN10, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
34:56
34:56
2
Jan Stuursma
Stork team 2
35:43
35:43
3
Wouter Dijkstra
Zuidwolde Gn
38:19
38:18
4
Erik van Dijken
Groningen
39:13
39:12
5
S.J. de Vries
Groningen
39:59
39:57
6
Patrick Erdman
Renkema Grondwerken BV
40:39
40:37
7
Janko Postma
Petersport
40:51
40:45
8
Bareld Hamming
De Groeve
41:48
41:46
9
Peter Bon
Groningen
43:07
43:04
10
Hans Prak
Stork team 3
43:15
43:13
11
Mick de Haan
Groningen
43:45
43:42
12
Daniël Renno
Verenigde Staten
43:48
43:46
13
Vincent Coljé
Dutch Runners
43:54
43:49
14
Sjirk Overal
SVK Runners
43:58
43:53
15
Rudy Telkamp
Hoogezand
44:31
44:28
16
Jildert Bilstra
Gorredijk
44:41
44:41
17
Michel Slagter
Groningen
44:45
44:41
18
Aede Bakker
SVK Runners
44:59
44:53
19
Remko van der Sluis
Loopgroep Bedum team 2
45:55
45:52
20
Wytse van der Meer
Woudbloem
46:11
46:09
21
Edward Pechler
Loopgroep Bedum team 2
46:17
46:15
22
Peet Joosten
Meerstad
46:28
46:26
23
Remco Bakker
Groningen
47:13
47:09
24
Geert Klei
Renkema Grondwerken BV
47:51
47:47
25
Jaap Kruiter
Petersport
47:56
47:50
26
Henk Smit
Dutch Runners
47:58
47:52
27
Johan Kregel
Peize
48:06
47:56
28
Frankie de Groot
Hoogezand
48:06
47:58
29
Bas Deen
Harkstede
48:14
48:11
30
Henk Schuitema
Loopgroep Bedum team 1
48:36
48:30
31
Christiaan de Vries
Harkstede
49:01
48:47
32
Anton Zijlstra
Loopgroep Bedum team 1
49:13
49:07
33
Henry Smit
Kolham
49:16
48:00
34
Dennis Ridder
Stork team 3
49:16
48:58
35
Henk Postema
Hoogezand
49:27
49:23
36
Anton Alberts
Harkstede
49:29
49:21
37
Robert van Calkar
Harkstede
49:29
49:21
38
Johan Schuringa
Harkstede
49:30
49:18
39
Andre Langejan
SVK Runners
49:41
49:30
40
Erik Guns
Gieten
49:51
49:48
41
Gerard van Gennip
Appingedam
50:15
50:00
42
Henk van der Heide
Stork team 2
50:16
49:59
43
Piet Witting
Zuidbroek
50:23
50:23
44
Johan Vos
Harkstede
50:24
50:20
45
Kees-Jan Everts
Harkstede
50:30
50:14
46
Edwin Sterenborg
Harkstede
51:00
50:56
47
Dominic Weber
Sudbrookmerland
51:03
50:53
48
Lars Slagter
Slochteren
51:12
49:26
49
Ronald Meijer
Groningen
51:33
51:06
50
Ibo Nobbe
Stork team 2
51:39
51:21
51
Andre Hilbrands
Stork team 3
51:41
51:24
52
Scott van Kampen Wieling
Slochteren
51:41
51:33
53
Jur Ensing
Harkstede
51:42
51:32
54
Geert Kwant
Haren Gn
51:58
51:50
55
Michiel Gaasendam
Groningen
52:01
51:46
56
Erik Gankema
Sappemeer
52:23
52:09
57
Willem Amels
Harkstede
52:29
52:19
58
Hugo Hendriks
Groningen
52:32
52:28
59
Laurens Kruize
Schildwolde
52:36
52:28
60
Rein Sikkema
Sappemeer
52:38
52:28
61
J. Buurke
Sappemeer
52:42
52:33
62
Daan Kruizinga
Stork team 3
52:56
52:40
63
Piet Kerstholt
Groningen
53:16
53:13
64
Jelle Wagenaar
Renkema Grondwerken BV
53:28
53:16
65
Robin Joosten
Stork team 2
54:27
54:10
66
Ritchy Boxmeer
Stork team 3
54:50
54:33
67
Fiebo Meijer
Groningen
54:53
54:29
68
Ooldrik Modderman
Groningen Atletiek
54:58
54:46
69
Jan Willem Brinkhorst
Renkema Grondwerken BV
55:01
54:47
70
Egbert Geertsma
Groningen
55:06
54:53
71
Daryoush Dashti
Groningen
55:24
55:17
72
Ruud Zechner
Stork team 2
55:51
55:33
73
Dirk de Weert
Loopgroep Kameleon
56:01
55:44
74
Johan Freese
Groningen
58:09
57:58
75
Jan Metus
Groningen
58:09
57:58
76
Mario Koopman
Groningen
58:49
58:40
77
Jonnie Bos
Sappemeer
1:00:13
59:58
78
Bert Krol
Wagenborgen
1:00:51
1:00:31
79
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:03:47
1:03:37
80
Sander de Vries
Loopgroep Bedum team 2
1:03:58
1:03:35
81
Willem Hesseling
Harkstede
1:13:31
1:13:19
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Zomer
HAC '63
44:48
44:43
2
Vanessa Wuijster
Loopgroep Bedum team 2
46:17
46:15
3
Kristel Joosten
Meerstad
46:56
46:55
4
Marjolein Venema
Harkstede
48:51
48:46
5
Gesa Freudenberg
Aurich
49:25
49:14
6
Elvira Bolhuis
Petersport
49:55
49:49
7
Lianne Zijlstra
Loopgroep Bedum team 1
52:00
51:55
8
Diana van Bruggen
Loopgroep Groningen
53:05
53:00
9
Erika Mulder
Kolham
53:06
51:49
10
Esther Haak
Beks Makelaardij
53:33
53:16
11
Marian Bakker
Beks Makelaardij
53:33
53:17
12
Rosine Molenaar
SVK Runners
53:50
53:39
13
Yvonne Schuiring
Peize
55:04
54:55
14
Corien Doornbos
Harkstede
56:02
55:47
15
Els Jacobs
SVK Runners
56:11
55:59
16
Hepie Henstra
Groningen
56:35
56:26
17
Monique de Vries
Sappemeer
57:36
57:21
18
Marike Soekias
Hoogezand
58:17
58:10
19
Linda Star
Petersport
58:55
58:49
20
Annet Guns
Hoogezand
59:10
59:02
21
Johanna Wardenbrug
Beks Makelaardij
59:40
59:24
22
Wendy Idzenga
Groningen
1:00:07
59:56
23
Petra van der Laan
Hoogezand
1:00:21
1:00:13
24
Harma Mekkering
Beks Makelaardij
1:00:24
1:00:08
25
Bertha Beks
Beks Makelaardij
1:00:25
1:00:08
26
Sandra van der Borst
Meerstad
1:00:34
1:00:23
27
Corien Weijland
Groningen
1:01:20
1:01:08
28
Sieta Schuringa
Harkstede
1:04:15
1:04:00
29
Anita Kunst
Sappemeer
1:04:29
1:04:20
30
Nicole Boschman
Loopgroep Kameleon
1:05:01
1:04:43
31
Lineke Ham
Warffum
1:05:15
1:04:58
32
Alina Doesburg
Spijkerboor Dr
1:05:21
1:05:07
33
Annet Eling
Spijkerboor Dr
1:05:21
1:05:07
34
Anouk de Roos
Harkstede
1:05:50
1:05:42
35
Sietske Velthuis
Sappemeer
1:06:27
1:06:17
36
Aafje van den Akker
Loopgroep Bedum team 1
1:08:43
1:08:35
MAN21, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcus Vording
Veendam
1:32:50
1:32:50
2
Jacob Bruining
SOS
1:34:16
1:34:11
3
Ingmar Kloek
Groningen
1:35:16
1:35:15
4
Henk-Jan Scheepers
Haren Gn
1:35:45
1:35:35
5
Edde van de Vosse
Groningen
1:36:15
1:36:08
6
R. Kram
Groningen
1:36:43
1:36:39
7
Egbert Borger
Groningen
1:36:43
1:36:40
8
Jan Schipper
Lellens
1:37:51
1:37:43
9
Eduard Gerds
Harkstede
1:38:09
1:37:50
10
Marten Venemans
Haren Gn
1:38:40
1:38:24
11
Rogier Braak
Haren Gn
1:39:21
1:39:13
12
Robert Springer
Hunzerunners Loopgroep
1:39:54
1:39:43
13
Eduard Boersema
Groningen
1:40:04
1:39:58
14
Jaap Sije Bosgraaf
Kollumerzwaag
1:40:44
1:40:38
15
Gerko Arkema
Haren Gn
1:41:07
1:40:51
16
Harmen Gelling
Groningen
1:42:30
1:42:21
17
Patrick de Boer
Zuidbroek
1:43:54
1:43:45
18
Ewout Atsma
Drachten
1:44:02
1:43:58
19
Henk Hoek
Noordbroek
1:45:12
1:45:08
20
Harry Kuipers
Leek
1:46:12
1:46:06
21
Rik Hennekam
Harkstede
1:46:32
1:46:09
22
Jan Nauta
Groningen
1:46:35
1:46:23
23
Onne Bakker
Harkstede
1:47:49
1:47:38
24
Marcel Postema
Groningen
1:48:31
1:48:17
25
Martin Stegmeijer
Veendam
1:51:11
1:51:06
26
Peter vd Hulst
Zuidwolde Gn
1:51:40
1:51:36
27
Robin Klazinga
Harkstede
1:52:47
1:52:40
28
Hans Westra
Haren Gn
1:53:21
1:53:02
29
Luigi Deiana
Hunzerunners Loopgroep
1:55:09
1:54:58
30
Ben van Dorby
Groningen
1:57:34
1:57:22
31
Cor de Bruin
Groningen
1:58:09
1:57:56
32
Jan Pols
Groningen Atletiek
2:04:07
2:03:53
33
Erik Kazemier
Froombosch
2:04:07
2:03:53
34
Martin Hartlief
Siddeburen
2:04:26
2:04:17
35
Kor Gorter
Glimmen
2:15:17
2:15:16
VROUW, 21.1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte de Hosson
Groningen
1:27:50
1:27:49
2
Bettina Hamming
Groningen
1:36:44
1:36:40
3
Marleen Smit
Groningen
1:39:54
1:39:51
4
Brenda de Jong
Drachten
1:42:37
1:42:34
5
Francisca Eleveld
Harkstede
1:42:43
1:42:40
6
Gaby Gabay
Groningen
1:46:40
1:46:27
7
AnneRixt Epema
Groningen
1:48:33
1:48:29
8
Antje Knopf
Groningen
1:51:39
1:51:34
9
Rita Landeweerd
Groningen
1:56:49
1:56:36
10
Ariana Stolle
Groningen
1:57:38
1:57:25
11
Martinet Oosterhof
Groningen
1:58:09
1:57:56
12
Anje Van Gijssel
Woudbloem
2:03:42
2:03:39
www.uitslagen.nl
14-06-2016 17:34