Uitslagenlijst Van Goghloop Zundert

Zundert - Zaterdag 4 juni 2016

J-5, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stef de Kroes
Zundert
2:21
2:20
2
Louis Michielsen
Minderhout
2:28
2:26
3
Boris Gabriel
Klein Zundert
2:30
2:28
4
Seppe Graumans
Zundert
2:31
2:31
5
Morris Matthijssen
Zundert
2:43
2:40
6
Wessel van den Broek
Klein Zundert
2:49
2:47
7
Sebas Kuijstermans
Zundert
2:55
2:52
8
Huub Bastiaensen
Zundert
2:56
2:51
9
Siem Hereijgers
Zundert
3:01
2:58
10
Fedde Brandsma
Etten-Leur
3:05
3:03
11
Jop van Rijen
Klein Zundert
3:12
3:12
12
Teun van Aert
Achtmaal
3:14
3:12
13
Stijn Jochems
Zundert
3:15
3:12
14
Luuk van de Eijnden
Zundert
3:15
3:13
15
Jurre Tekin
Terheijden
3:17
3:14
16
Lars van Laerhoven
Zundert
3:30
3:28
17
Tjibbe Nooren
Zundert
3:33
3:30
18
Jeck de Wolf
Roosendaal
4:13
4:10
19
Pjotr Raats
Zundert
4:16
4:13
20
Bram Christianen
Zundert
4:22
4:18
21
Lucas van Tichelt
Zundert
5:16
5:15
M-5, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke spek
DJA
2:17
2:16
2
Sena Samb
Breda
2:22
2:21
3
Maud Koelman
Zundert
2:34
2:31
4
Roos Hereijgers
Zundert
2:39
2:37
5
Sylke van Rijen
Klein Zundert
2:41
2:37
6
Jolene de Wolf
Roosendaal
2:51
2:48
7
Suze Noorden
Zundert
2:52
2:49
8
Vlinder Elst
Wernhout
2:54
2:52
9
Diede Boot
Klein Zundert
2:58
2:57
10
Charlotte Witte
Wernhout
2:59
2:56
11
Fien Zopfi
Zundert
3:01
2:57
12
Yara Bommelijn
Klein Zundert
3:02
2:58
13
Fien van Aert
Achtmaal
3:02
3:00
14
Anne Lambregts
Zundert
3:06
3:03
15
Loes Zopfi
Zundert
3:13
3:08
16
Sietske Havermans
Achtmaal
3:22
3:20
17
Lieve Elst
Wernhout
3:24
3:23
18
Joselijn Aarts
Zundert
3:57
3:57
19
Jara Frijters
Achtmaal
4:17
4:13
20
Lynn Bommelijn
Klein Zundert
4:47
4:43
21
Julie van Os
Zundert
5:23
5:18
22
Daantje Kuystermans
Zundert
6:16
5:29
J6, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daley Linders
St. Willebrord
2:06
2:04
2
Jurre Herijgers
DJA
2:09
2:07
3
Jorg Christianen
Klein Zundert
2:09
2:07
4
Bjarne Tax
Wernhout
2:16
2:14
5
Teun Verpalen
Zundert
2:24
2:23
6
Mees Vermeulen
Zundert
2:29
2:27
7
Vince Bas
Klein Zundert
2:35
2:33
8
Pieter Havermans
Achtmaal
2:39
2:37
9
Mette Brandsma
Etten-Leur
2:40
2:37
10
Sem van Os
Zundert
2:44
2:41
M6, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yfke Frijters
Achtmaal
2:17
2:15
2
Britt Maas
Zundert
2:20
2:19
3
Lotte van Nispen
Zundert
2:21
2:19
4
Jade Braspenning
Klein Zundert
2:28
2:26
5
Benthe Tellekamp
Wernhout
2:29
2:27
6
Mila van Laerhoven
Zundert
2:35
2:34
7
Romy van den Nouweland
Zundert
2:37
2:35
8
Annelot Aarts
Zundert
2:41
2:38
9
Imke Luijten
Zundert
2:48
2:46
J7, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ezra Boogaard
Dynamica
4:02
4:01
2
Nick van laer
Klein Zundert
4:51
4:49
3
Mart Hereijgers
Zundert
4:58
4:56
M7, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke noorden
Zundert
4:26
4:24
2
Floor Koelman
Zundert
4:39
4:38
3
Pien Jochems
Achtmaal
4:46
4:44
4
Floor van Dongen
DJA
5:00
4:58
5
Rune Bevers
Loenhout
5:02
5:01
6
SOFIE Christianen
Zundert
5:03
5:01
7
Maud Tellekamp
Wernhout
5:04
5:02
8
Mijke Rommers
Klein Zundert
5:08
5:07
9
Cindy Struijs
Zundert
5:23
5:21
J8, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Oumar Samb
Breda
3:56
3:55
2
Tom Vermunt
Rucphen
3:59
3:57
3
Armin van Eekelen
Klein Zundert
4:04
4:03
4
Nawfal Farhouni
Zundert
4:10
4:09
5
Mik Strooper
Goirle
4:14
4:12
6
Senna de beer
Zundert
4:15
4:13
7
Max Oomen
Wernhout
4:19
4:16
8
Karsten Herijgers
DJA
4:20
4:17
9
Mart Rommers
Klein Zundert
4:33
4:32
10
Milan Marczak
Zundert
4:34
4:32
11
Timo Vriends
Achtmaal
4:34
4:33
12
Wouter Jansen
Wernhout
5:02
5:01
13
Florian Raats
Klein Zundert
5:06
5:05
14
Bouke Brandsma
Etten-Leur
5:24
5:21
M8, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fenna Klasing
Zundert
4:36
4:35
2
Britt Bas
Klein Zundert
4:36
4:35
3
Manon Boomaerts
Zundert
4:56
4:54
4
Lotte van Dessel
Wernhout
5:04
5:03
5
Anoushka Voeten
Zundert
5:05
5:04
6
Lonne Bastiaensen
Zundert
5:28
5:26
J9-10, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan van Dessel
Wernhout
3:34
3:33
2
Rick van Iersel
Zundert
3:46
3:44
3
Mitchel van laer
Klein Zundert
3:52
3:51
4
Niels Kardienaal
DJA
4:05
4:03
5
Martijn Braspenning
Etten-Leur
4:10
4:08
6
Robin van den Boomen
Achtmaal
4:12
4:11
7
Louis van Oorschot
DJA
4:13
4:11
8
Nassim Farhouni
Zundert
4:15
4:14
9
Tom van de Made
Zundert
4:17
4:16
10
Joep Strooper
Goirle
4:21
4:19
11
Aaron Vergauwen
Klein Zundert
4:27
4:26
12
Ruben Mandemakers
DJA
4:27
4:27
13
Bas Luijten
Zundert
4:46
4:45
M9-10, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Boomaerts
DJA
3:48
3:47
2
Sofie Klein
DJA
3:49
3:47
3
Indy Boomaerts
Zundert
3:52
3:51
4
Fleur Oomen
Wernhout
3:56
3:53
5
Joni Braspenning
DJA
4:34
4:32
6
Lynn Sijmens
Klein Zundert
4:39
4:37
7
Fleur Bevers
Loenhout
4:45
4:43
8
Mila Tekin
Terheijden
4:47
4:45
9
Evy elst
Zundert
4:50
4:47
10
Ilona Struijs
Zundert
4:51
4:49
11
Lieselotte Loose
Merksplas
5:11
5:09
12
Meike van Opstal
Zundert
5:14
5:11
13
Emma de Kroes
Zundert
5:41
5:38
J1112, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sebastiaan Martinot
De Langstraat
3:17
3:16
2
Wout Bevers
Loenhout
3:24
3:23
3
Jamile Errahmouni
DJA
3:44
3:42
4
Jens De bruyn
Loenhout
3:50
3:48
5
Daan Vermeeren
DJA
3:52
3:50
6
Luuk Strooper
Goirle
3:57
3:56
7
Seth Boogaard
Middelburg
4:03
4:01
8
Issam Aynaou
Zundert
4:04
4:03
9
Remco Herijgens
Zundert
4:05
4:03
10
Lars van Hoof
Klein Zundert
4:31
4:29
11
Jayden Pelders
Zundert
4:34
4:32
12
Jort Klasing
Zundert
4:42
4:40
M1112, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Mertens
DJA
3:39
3:37
2
Wisterlande Kouters
DJA
3:57
3:55
3
Yasmine De bruyn
Loenhout
3:59
3:58
4
Isabel Bömer
Klein Zundert
4:02
4:00
JJUNA, 800 METER INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Monden
Rijsbergen
18:16:22
2:42
2
Thijs Staps
Road Runners Etten-Leur
18:22:24
2:13
JJUNB, 800 METER INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
18:08:38
2:27
2
Koen van Duijnhoven
THOR
18:12:14
2:04
3
Jens van Geel
THOR
18:15:27
2:17
4
Daan Dirks
Achilles
18:23:14
2:03
MJUNB, 800 METER INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
18:11:22
2:42
JJUNC, 800 METER INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik Herijgens
DJA
18:11:43
2:32
MJUNC, 800 METER INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sofie Blankers
Scorpio
18:04:51
2:41
2
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
18:05:28
2:48
3
Sterre Kerstens
THOR
18:06:18
2:38
4
Ankie Vermeeren
DJA
18:18:49
2:38
5
Femke Frijters
DJA
18:19:11
2:30
JJUND, 800 METER INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
18:07:45
2:34
2
Youri De Wit
DJA
18:08:30
2:49
3
Jelle van Geel
THOR
18:09:36
2:55
MJUND, 800 METER INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne de Jong
Atledo
18:17:43
2:33
MOVER, 800 METER INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilco Boogaard
Dynamica
18:05:19
2:09
2
Omar Badia Bekkali
Heer
18:16:15
2:05
3
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
18:21:16
2:06
4
Jeroen Nijland
Road Runners Etten-Leur
18:21:53
2:13
5
Mark Buiks
Sprint
18:22:46
2:05
6
Tim Ernest
Achilles
18:23:49
2:09
7
Michael Beuwer
Asterix
18:24:09
1:59
VOVER, 800 METER INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Sillekens
Breda
18:18:04
2:24
2
Marjon van der Wansem
De Langstraat
18:19:27
2:17
3
Fanos Tekle
Loopgroep PK
18:19:57
2:17
WHEEL, 800 METER INDIV
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diego Parrondo
Sprint
18:04:51
4:41
2
Foued Boudazra
Breda
18:05:10
4:00
MTRIM, 2.5 KILOMETER T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jonas Gommer
Zundert
10:02
10:02
2
Niels Pinxteren
Zundert
10:54
10:54
3
Jens de Bruijn
LOENHOUT
11:10
11:06
4
Luuk Strooper
Goirle
11:19
11:19
5
Mitch Kapitein
Prinsenbeek
15:35
15:29
VTRIM, 2.5 KILOMETER T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Linda van der Velde
Zundert
13:26
13:22
2
Nancy van Hassel
Wernhout
16:27
16:22
3
Bianca van Doremalen
Zundert
17:00
16:57
4
Anjo Braspenning
Zundert
17:05
16:59
MTRIM, 5 KILOMETER TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Timothy Vergouwen
Achilles
17:06
17:06
2
Stef Dirks
Achilles
17:14
17:14
3
Wilco Boogaard
Dynamica
17:44
17:43
4
Joris mertens
DJA
18:22
18:22
5
Juan Lochten Bastiaansen
Loopvereniging TOF
18:41
18:41
6
Nick Beyers
Essen
19:31
19:31
7
Marc Siebers
avVN
19:48
19:47
8
John Marijnissen
Breda
20:14
20:14
9
Stefan van Hooijdonk
Klein Zundert
20:16
20:15
10
Rob Verpaalen
Rucphen
20:31
20:27
11
Hans Coremans
Achilles
20:46
20:45
12
Robert Oomen
Wernhout
20:55
20:54
13
Patrick Sonder
Breda
20:58
20:56
14
Peter Kuijstermans
Zundert
20:58
20:54
15
Piet van Hooijdonk
DJA
21:04
21:03
16
Rabia Mohunlol
Achilles
21:39
21:38
17
Roy Weijgers
Hoogerheide
21:42
21:40
18
Frans van der Wulp
THOR
21:43
21:42
19
Stephan Kapitein
Prinsenbeek
22:04
22:02
20
Martin Snepvangers
Klein Zundert
22:25
22:22
21
Bas noorden
Zundert
22:32
22:28
22
Sam Schrauwen
DJA
22:37
22:37
23
John Vermeeren
Rijsbergen
22:45
22:43
24
Rini Verhoeven
Achilles
22:45
22:44
25
Mitchell Roks
EUR Roadrunners
22:58
22:55
26
Leon Roks
AV Standdaarbuiten
22:58
22:55
27
Karsten Neus
Roosendaal
23:01
22:57
28
Rene de Vries
Breda
23:03
23:00
29
Bart Loose
Merksplas
23:24
23:24
30
Cees Lauwen
Klein Zundert
24:28
24:25
31
Jan Jochems
Rijsbergen
24:30
24:27
32
Ramon Schrauwen
Rucphen
24:44
24:37
33
Pieter Broos
Schijf
25:10
25:06
34
Bert van Dijk
Schijf
25:41
25:38
35
Peter Sanders
Achilles
25:52
25:49
36
Lorenzo Bas
Klein Zundert
25:53
25:50
37
Paul Nuyts
Zundert
26:24
26:18
38
Louis van den Broek
Klein Zundert
26:28
26:23
39
Peter Herijgens
Zundert
27:16
27:11
40
Robbert Bavoloop
Rijsbergen
27:53
27:46
41
Robert Bavoloop
Rijsbergen
28:06
27:58
42
Rene Bavoloop
Rijsbergen
28:53
28:47
43
Arian Bavoloop
Rijsbergen
29:49
29:42
44
Bart van den Bergh
Zundert
29:53
29:49
45
Peter van den Bergh
Achtmaal
29:56
29:51
46
Louis de Koning
Rijsbergen
33:14
33:13
VTRIM, 5 KILOMETER TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Patricia van Uffelen
Etten-Leur
20:00
19:58
2
Elvira van Koulil
Sprundel
22:36
22:34
3
Sophie Kenis
DJA
22:41
22:41
4
Beata Izban
Rijsbergen
23:00
22:57
5
Anke Lauwen
DJA
23:00
22:57
6
Petra Vos
Waterweg
23:32
23:29
7
Marcella Roks
AV Standdaarbuiten
23:48
23:46
8
Ellen Boden
Essen
24:03
24:00
9
Suzan van Hees
Zundert
24:55
24:51
10
Noor van Schagen
Zegge
25:14
25:09
11
Tessa Maessen
Lisse
26:03
25:58
12
Ilse Vanlaerhoven
Zundert
26:40
26:35
13
Yasmine de Bruijn
Loenhout
26:46
26:41
14
Nathalie Damen
Rijsbergen
27:00
26:56
15
Nicole Vriends
Zundert
27:01
26:58
16
Patricia van Gaal
Zundert
27:39
27:36
17
Laura Everaerts
Zundert
27:51
27:45
18
Ilse v/d linden-van Oijen
DJA
27:56
27:54
19
Lotus Bavoloop
Rijsbergen
28:37
28:30
20
Ilona Vriends
Schijf
28:40
28:33
21
Ming Bavoloop
Rijsbergen
28:51
28:44
22
Laura Kuijten Wierks
Klein Zundert
29:26
29:22
23
Julia Bavoloop
Rijsbergen
29:43
29:36
24
Femke Bavoloop
Rijsbergen
29:43
29:36
25
Brenda Moerkens
Zundert
30:00
29:56
26
Demi Huijbregts
Sprundel
30:04
30:04
27
Rina Otto
Stampersgat
30:06
30:04
28
Luzanne Foesenek
Wernhout
30:29
30:24
29
Sietske Arnouts
Zundert
31:39
31:33
30
Nicole Bavoloop
Roosendaal
31:59
31:52
31
Patricia de Rond
Rijsbergen
32:49
32:42
32
Fransien Som
Zundert
34:37
34:33
33
Dymphy Goossens
Zundert
40:16
40:13
MTRIM, 10 KILOMETER TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Antony Mugo
Rotterdam
31:28
31:28
2
Fred Louter
Maasland
37:04
37:02
3
Ralf Martens
Zundert
39:49
39:47
4
Martijn Brooijmans
Etten-Leur
40:34
40:31
5
Wout Bevers
Loenhout
40:53
40:51
6
Leon Pepermans
Sprint
41:04
41:02
7
Gust Quirynen
Merksplas
41:22
41:21
8
Twan Zopfi
Zundert
41:52
41:48
9
Dennis Coremans
Etten-Leur
42:29
42:26
10
Jaco Rip
Scherpenisse
43:11
43:09
11
Frank Laurijssen
Klein Zundert
43:19
43:19
12
Rini van Gils
DJA
43:37
43:35
13
Erik van Nijnatten
Wernhout
43:46
43:43
14
Diemer van Wijk
Bergen op Zoom
44:27
44:22
15
Peter Loose
Merksplas
44:49
44:45
16
Jan Moeskops
Baarle-Nassau
44:56
44:51
17
Léon Mahieu
Sprint
45:08
45:06
18
Charlo Jochems
Achtmaal
45:11
45:09
19
Piet Danen
Oud Gastel
45:41
45:32
20
Sander van Gils
Wagenberg
45:46
45:42
21
Daniel Elst
Klein Zundert
45:56
45:46
22
Bob Bavoloop
Rijsbergen
46:39
46:32
23
Peter Bavoloop
Rijsbergen
46:42
46:35
24
Edwin Bavoloop
Breda
46:43
46:36
25
Hein Verpaalen
DJA
46:55
46:49
26
Jan Monden
Rijsbergen
47:18
47:16
27
Luc Bevers
Loenhout
47:29
47:26
28
Frank van Aert
DJA
47:42
47:38
29
Toine Dingemans
Sprint
48:04
48:01
30
Olaf Linders
St. Willebrord
48:48
48:42
31
Bert van der Made
Rijsbergen
49:17
49:11
32
Paul Bastiaansen
Zundert
49:20
49:13
33
Andre Rozenborg
Made
50:14
50:03
34
Marco van Nijnatten
Zundert
50:24
50:21
35
Jeroen de Zwaan
Breda
50:51
50:47
36
Frans Nouws
Zundert
51:52
51:44
37
Jos Vriends
Zundert
52:04
51:59
38
Ton van dongen
Zundert
52:27
52:19
39
Wim Bavoloop
Roosendaal
52:53
52:45
40
Frank Gort
Loopvereniging TOF
53:04
52:56
41
Ruud Vissers
Zundert
54:02
53:54
42
Christ de Bruijn
Sprundel
54:46
54:40
43
Cees van Opstal
DJA
55:30
55:28
44
Rob Matthijsen
Steenbergen Nb
56:19
56:12
45
Alex Bavoloop
Rijsbergen
56:57
56:49
46
Dennis Wirken
Rucphen
57:32
57:23
47
Marco van Hassel
DJA
57:41
57:34
48
Ad kustermans
Etten-Leur
57:41
57:35
49
Anton Bavoloop
Ulvenhout
1:02:51
1:02:43
50
Rinus Filius
Wernhout
1:11:47
1:11:42
VTRIM, 10 KILOMETER TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Lauwrijssen
Sprundel
43:40
43:37
2
Linda Gommers
Zundert
47:09
47:05
3
Monique Buijnsters
DJA
49:16
49:12
4
Sylvie Vanlaerhoven
Klein Zundert
50:00
49:54
5
Lieke Droog
Eindhoven
51:58
51:50
6
Joanna Tuynman
Breda
52:40
52:35
7
Jane Filius
Breda
52:45
52:40
8
Micheline de Bruijn
Oosterhout Nb
53:44
53:39
9
Mieke Bellemakers
Taxandria Atletiek
57:11
57:06
10
Angela Wirken
Rucphen
57:32
57:23
11
Jolanda van Hassel
DJA
59:55
59:49
12
Marleen Kooijman
Roosendaal
1:01:14
1:01:10
13
Judith van den Broek
DJA
1:08:46
1:08:41
MSEN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Maas
Sprint
31:59
31:59
2
Ben Vriends
Asterix
33:59
33:59
3
Nick Jansen
Sprint
34:53
34:53
4
Niels Damen
DJA
35:05
35:04
5
Salah El Moussaoui
PAC
38:46
38:45
6
Lucas Janssen
Sprint
41:18
41:17
7
Pieter 't Hart
Essen
42:58
42:56
M35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Brosens
Sprint
39:12
39:10
M40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Goderis
Wuustwezel
32:37
32:37
2
Fares Karim
Aartselaar
34:11
34:11
M45, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huub Maas
THOR
32:05
32:05
2
Jack Govers
Olympia Halsteren
40:28
40:28
M50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rini Bruggeman
AV '56
39:56
39:56
2
Pieter de Jongh
DJA
41:51
41:49
3
Kees Huijbregts
DJA
45:09
45:05
M55, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Genefaas
Road Runners Etten-Leur
39:17
39:16
2
Frans Delcroix
Achtmaal
43:40
43:37
3
Anton Kuijpers
Klein Zundert
54:55
54:49
M60, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
41:14
41:14
2
Chrisje Schrauwen
Loopgroep PK
41:41
41:41
3
Leonhard van Egeraat
Spado
43:48
43:46
4
John Huijbregts
St. Willebrord
45:57
45:57
VSEN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fanos Tekle
Loopgroep PK
37:03
37:03
V35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paddy Herijgers
DJA
37:27
37:27
V40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heidi Hereijgers
DJA
45:45
45:43
2
Ratna de Jongh
DJA
59:13
59:07
3
Nicole Wijngaards
Roosendaal
1:01:13
1:01:07
V45, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Bruijs
Spado
43:47
43:46
2
Hilde Groven
Hercules
56:06
56:00
V55, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Nouws
DJA
45:54
45:52
2
Brigitte Groeneveld
Monster
53:20
53:14
Uitslagen.nl
04-06-2016 22:28