Uitslagenlijst 76e Run2Day Pim Mulierloop

Santpoort-Noord - Zondag 29 mei 2016

JONG, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christiaan Barens
Velserbroek
5:00
4:59
2
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
5:02
5:02
3
Rens Denneman
Heemskerk
5:05
5:04
4
Sepp Vonk
Santpoort
5:19
5:19
5
Stef de Boer
Driehuis Nh
5:38
5:37
6
Jurre Fonck
Driehuis
5:44
5:42
7
Jonua Mali
Hoofddorp
5:52
5:52
8
Evan Rozemeijer
Santpoort-Noord
5:57
5:55
9
Tigo Kok
Velserbroek
6:07
6:06
10
Koen de Boer
Driehuis Nh
6:14
6:12
11
Timothy Veldkamp
Haarlem
6:15
6:13
12
Daniel van Steenbergen
IJmuiden
6:32
6:30
13
Sabine Boelens
Haarlem
7:27
7:26
14
Thomas Degenaar
Haarlem
7:32
7:28
15
Koen Wilderom
IJmuiden
8:24
8:22
16
Lars Takens
Heemstede
8:48
8:45
17
Davey de Wolff
Velserbroek
8:53
8:53
MEIS, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pam Sengers
Bosbeek
4:58
4:57
2
Madelon Bouwman
Velserbroek
5:33
5:31
3
Dominique Barens
Velserbroek
5:43
5:41
4
Keet Sengers
Santpoort
6:03
6:03
5
Kim Kooij
IJmuiden
6:10
6:10
6
Marlinde Moen
Velserbroek
6:39
6:37
7
Nadine van Hattum
Lycurgus
7:04
7:03
8
Bo Lammers
IJmuiden
7:21
7:20
9
Jill Rooijens
Haarlem
7:33
7:31
10
Noara Mali
Hoofddorp
8:12
8:12
11
Linde Elsinga
Amsterdam
8:22
8:21
12
Linsey Buts
Velserbroek
8:59
8:56
13
Amelie Moen
Velserbroek
8:59
8:56
MRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Deiman
IJmuiden
20:09
20:08
2
Tijn van Beuningen
Haarlem
20:36
20:35
3
Rachid Mali
Hoofddorp
20:43
20:42
4
Daan Dost
IJmuiden
20:59
20:58
5
Ezequiel Bolsman
Amsterdam
23:09
23:09
6
Frank van Neste
Santpoort-Noord
23:16
23:13
7
Roy Kerkhoff
IJmuiden
23:25
23:23
8
John van Vliet
Santpoort-Noord
23:37
23:37
9
Ezra Heemstede
Heemstede
24:03
24:03
10
Sander Barens
Velserbroek
24:11
24:07
11
Fokke Zaagsma
IJmuiden
24:49
24:45
12
Jasper Dijkstra
Haarlem
25:20
25:17
13
Tjeerd Degenaar
Haarlem
27:07
27:00
14
Maarten Jimmink
Lycurgus
27:46
27:44
15
Jos Blommers
Lycurgus
27:49
27:47
16
Nico van de Zwan
Santpoort-Noord
28:56
44:32
17
Sietze van Scherpenseel
Santpoort-Noord
29:24
29:17
18
Bob de Boer
Driehuis Nh
29:59
29:54
19
Rinus van der Wal
TATA Steel runners
31:05
31:03
20
Arnold Faber
Castricum
32:45
32:41
21
Rene Beurskens
Heemstede
33:20
33:17
22
Arjan Geersing
Loopsport Groningen
34:09
34:04
VRECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jenna Zaagsma
Suomi
23:40
23:39
2
Caroline Kerkhoff
IJmuiden
24:04
24:02
3
Yvette Hulsman
IJmuiden
25:55
25:52
4
Kirsten Mooij
Velserbroek
26:19
26:15
5
Mariska Ligthart
Stompetoren
26:22
26:20
6
Anja Sikking-Slot
Haarlem
26:28
26:25
7
Chi-Yan Tse
Uithoorn
27:55
27:55
8
Ilonka de Bruin
Lycurgus
28:03
28:01
9
Silvia Springveld
Velserbroek
28:43
28:40
10
Moniek de Witte
Amsterdam
29:28
29:22
11
Anneke Jasperse
Santpoort-Noord
29:41
29:38
12
Ilse van der Lee
Santpoort-Noord
30:48
30:44
13
Sarena Been
Hoofddorp
31:30
31:27
14
Wies Thesingh
Haarlem
31:39
31:34
15
Ingrid van Wezenbeek
Beverwijk
31:47
31:44
16
Inge Hogendorp
Velserbroek
31:50
31:48
17
Martine Kraaij
Haarlem
33:27
33:23
18
Marlies Hersman
Santpoort-Zuid
34:03
33:58
19
Wendy Uijtendaal
Groningen
34:10
34:10
20
Caela den Braber
Haarlem
34:20
34:15
21
Monique Fasel
Velserbroek
34:20
34:16
22
Ellen Vis
Velserbroek
34:20
34:16
23
Marjolein de Heer
Zaandam
35:11
35:05
24
Trinca Tullemans
Haarlem
36:37
36:32
25
Heidi Rutte
Spaarndam
36:46
36:46
26
Frida Blazer
Zaandam
39:27
39:22
27
Marjolijn Uitendaal
Hillegom
41:54
57:30
M35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik-Jan Wilderom
Suomi
42:47
42:45
M45+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
John Duinmeijer
DEM
35:56
35:55
2
Edwin Aardenburg
DEM
36:54
36:53
3
Martin Hoogervorst
Loopgroep PK
38:30
38:29
4
Marco Bijtenhoorn
AV Haarlem
40:44
40:42
5
Marco de Boer
Suomi
43:49
43:47
6
Harold Otte
Suomi
47:03
46:54
7
Karel Kolb
KAV Holland
51:41
51:37
M55+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Neve
KAV Holland
37:13
37:12
2
Gerard van Lent
Suomi
44:08
44:06
3
Alex de Vries
Suomi
47:41
47:29
4
Rob van Tol
Suomi
51:36
50:46
5
Cees van der Zwan
Suomi
52:52
52:41
6
Rob van Zuuk
Lycurgus
53:14
52:59
V35+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Kaptein
DEM
44:32
44:32
2
Barbara Jakobs-Krijt
Lycurgus
48:28
48:26
3
Eveline Leenman
Suomi
49:18
49:16
4
Sonja van der Poel
Zaanland
51:26
51:19
5
Donate Vonk
Suomi
53:24
53:12
V45+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francien Mooijekind
Santpoort-Zuid
47:18
47:16
2
Ageeth Klaassen
Lycurgus
54:22
54:22
V55+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin van Tol-Porck
Suomi
48:03
47:38
MRECR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paul Lalley
Haarlem
39:11
39:10
2
Eric van der Sande
Amsterdam
39:22
39:20
3
Richard Tiemeijer
TATA Steel runners
40:11
40:10
4
Sjaak Betjes
TATA Steel runners
41:44
41:44
5
Joris van der Aar
Spaarndam
44:41
44:39
6
Aron Zeegers
Velserbroek
44:57
44:57
7
Harry Kroon
TATA Steel runners
45:39
45:34
8
Stephen Dunne
Haarlem
45:39
45:34
9
Erwin de Gier
Velserbroek
45:57
45:56
10
Martijn Moen
Velserbroek
45:58
45:52
11
Rob van den Ancker
Velserbroek
45:59
45:59
12
Marcel Veldhuis
Heemskerk
46:04
46:01
13
Mark Hattink
TATA Steel runners
46:19
46:14
14
Ruud Riksman
TATA Steel runners
46:53
46:48
15
Berrie Vuist
Suomi
47:02
46:49
16
Danny Kriesels
Zwanenburg
47:06
46:53
17
Mark van der Wel
Haarlem
47:23
47:19
18
Sander Smit
Velserbroek
47:39
47:32
19
Marc Verboom
Heemstede
47:48
47:42
20
Gerrit Kooks
Lycurgus
48:13
48:13
21
Rene Hollander
Beverwijk
48:29
48:25
22
Edwin van den Haak
TATA Steel runners
48:36
48:32
23
Simon Heeremans
Santpoort-Noord
48:38
48:25
24
Arnoud Koning
Santpoort
48:59
48:56
25
Bart Witmond
Haarlem
49:01
48:57
26
Frans Beunk
Haarlem
49:09
48:58
27
Martin Hansen
Velserbroek
49:10
49:05
28
Peter Engel
TATA Steel runners
49:32
49:24
29
Leo Braam
Bloemendaal
50:14
50:14
30
Jeroen Brandsma
Leeuwarden
50:33
50:19
31
Wahed Hosseini
TATA Steel runners
51:01
50:55
32
Roelof van Noort
TATA Steel runners
51:03
50:54
33
Joan van der Laan
Beverwijk
51:11
51:03
34
Steffen de Groot
Heemskerk
51:18
51:02
35
Janwillem Fidder
Driehuis Nh
51:19
51:04
36
Rob Verweij
Velserbroek
51:22
51:10
37
Cor Schol
Suomi
51:38
51:24
38
Ubbo Maagdenberg
Bloemendaal
51:41
51:38
39
Ron Koster
Haarlem
51:47
51:41
40
Arjan van Wijk
Amsterdam
52:05
51:53
41
Louis Ozinga
Heemskerk
52:09
52:01
42
Rene Huisman
Beverwijk
53:04
52:49
43
Wilfred Elsacker
Velserbroek
53:32
53:15
44
Bart Tijl
Velsen-Zuid
53:58
53:46
45
Merijn Jansen
Haarlem
54:00
53:39
46
Johan den Nieuwenboer
Velsen-Zuid
54:08
54:01
47
Sjaak Noom
Lycurgus
54:19
54:11
48
Wim Brussaard
Bennebroek
54:20
54:12
49
Henk Mosk
Den Helder
54:34
54:29
50
Martin van Eijndthoven
Hoofddorp
54:40
54:21
51
Johan Wullink
TATA Steel runners
54:45
54:37
52
Andre Leering
TATA Steel runners
54:48
54:48
53
Guido Heijn
TATA Steel runners
54:56
54:50
54
Jankees Holst
KAV Holland
54:59
54:52
55
Mark Kuijer
Haarlem
55:03
54:48
56
Thomas Bohm
Haarlem
55:12
54:51
57
Steffen de Groot
Heemskerk
55:27
55:25
58
Roel Ramakers
Heemstede
55:41
55:28
59
Eric Hetem
Haarlem
55:53
55:40
60
Hernout Sissingh
Haarlem
55:57
55:47
61
Arno BeliŰn
Dutch Runners
56:10
55:59
62
Sander van Hattum
Lycurgus
56:35
56:27
63
Peter Koelewijn
IJmuiden
57:21
57:12
64
Dennis Kok
Driehuis Nh
57:43
57:25
65
Bert Boesten
Driehuis
58:03
57:45
66
Rene de Kruif
IJmuiden
58:18
58:18
67
Lex Huisman
Heemskerk
58:21
58:12
68
Alex Klein
Spaarndam
58:32
58:15
69
Frank Bohm
Haarlem
58:36
58:15
70
Peter Bijl
Beverwijk
58:41
58:40
71
Jef Melenhorst
Heemstede
58:55
58:48
72
Michel Has
Suomi
59:07
58:51
73
Wouter Reen
Zandvoort
59:29
59:29
74
Roel van den Heuvel
Zandvoort
59:30
59:24
75
Bert de Goede
Haarlem
1:00:06
1:00:01
76
Mark Garrelts
Velserbroek
1:00:20
1:00:03
77
Bart van Baak
Haarlem
1:00:22
1:00:03
78
Nick Haasnoot
Heemstede
1:00:42
1:00:23
79
Paul van Houten
Haarlem
1:01:31
1:01:15
80
Stef van Sikkelerus
Velserbroek
1:01:50
1:01:45
81
Nico van Kessel
TATA Steel runners
1:02:01
1:01:52
82
Henk van Herpt
TATA Steel runners
1:02:17
1:02:07
83
Arthur Alphenaar
Velserbroek
1:02:37
1:02:27
84
Henk Rutte
Haarlem
1:02:50
1:02:35
85
Wilmer van Alten
Velserbroek
1:02:51
1:02:39
86
Cock van der Pol
Hoofddorp
1:03:09
1:02:52
87
Dennis Polak
Spaarndam
1:04:01
1:03:48
88
Cor Veenboer
Spaarndam
1:05:10
1:04:54
89
Kees van Zijp
Aerdenhout
1:05:12
1:05:05
90
Guus B÷ing
Haarlem
1:05:20
1:05:01
91
Henk Hagemeijer
Spaarndam
1:06:37
1:06:36
92
Fons Overwater
Hoofddorp
1:06:37
1:06:30
93
Erik De Jong
Haarlem
1:07:09
1:07:05
94
Yoran van der Steeg
TATA Steel runners
1:08:10
1:07:59
95
Gerard Teuben
Overveen
1:08:14
1:08:01
VRECR, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kirsten Jochems
Zandvoort
44:32
44:29
2
Lajla van Amstel
Santpoort-Zuid
46:50
46:47
3
Jojanneke Bron
Haarlem
47:30
47:30
4
Jamie Rozeboom
Haarlem
47:58
47:54
5
Nanda Schell
Alkmaar
48:42
48:28
6
Nicole Ypma
Amsterdam
49:55
49:35
7
Janne Hekhuis
Amsterdam
50:00
49:53
8
Karin Verswijveren
IJmuiden
50:20
50:18
9
Marja Salman
Sassenheim
51:08
51:00
10
Kayleigh Nijland
Driehuis Nh
51:19
51:04
11
Floor Kok
IJmuiden
51:22
51:08
12
Suzanne Herman
Lycurgus
51:27
51:23
13
Brenda Scholten
Uitgeest
52:39
52:39
14
Mariska Meulman
Haarlem
52:54
52:54
15
Cindy Oud
TATA Steel runners
53:18
53:07
16
Miranda Kuiper
Haarlem
53:29
53:09
17
Emmeke van Kaam
IJmuiden
53:34
53:18
18
Josien van Zomeren
TATA Steel runners
53:52
53:40
19
Inge de Nijs
Amsterdam
54:08
53:52
20
Henriet Hensen
Amsterdam
54:30
54:23
21
Karen Reuver
TATA Steel runners
55:05
55:05
22
Tess Jongepier
IJmuiden
55:21
55:06
23
Nicole de Jong
IJmuiden
57:21
57:07
24
Sanne van Gessel
Spaarndam
57:38
57:24
25
Janneke Koehoorn
Wormer
57:42
57:24
26
Lisette Geluk
TATA Steel runners
57:45
57:36
27
Willemijn den Hertog
Haarlem
58:09
57:48
28
Petra Kocx
Beverwijk
58:09
57:53
29
Petra van Ligten
Haarlem
58:09
57:53
30
Tessa Keur
Amstelveen
58:11
57:56
31
Saskia Brink-Zwerver
Nieuw-Vennep
58:35
58:23
32
Lajla van Amstel
Santpoort-Zuid
59:13
58:57
33
Marjon Meekel
IJmuiden
59:31
59:17
34
Saskia Claassen
Haarlem
59:45
59:36
35
Hetty van de Kemenade
Haarlem
1:00:09
59:56
36
Margret Stornebrink
Haarlem
1:00:25
1:00:14
37
Marjolein Bruggeman
Heemstede
1:00:42
1:00:23
38
Jorinde Gels
Beverwijk
1:00:52
1:00:48
39
Anja Poorter-Keur
TATA Steel runners
1:01:28
1:01:18
40
Christa van Heerwaarden
Uitgeest
1:03:35
1:03:19
41
Irene Hupsch
Heemstede
1:03:48
1:03:38
42
Marijn Polak-Obertop
Spaarndam
1:04:27
1:04:14
43
Patricia Zwitselaar
Alkmaar
1:05:08
1:04:52
44
Sanne Boing
Haarlem
1:05:20
1:05:02
45
Ellen van der Pol
Santpoort-Noord
1:06:20
1:06:14
46
Jet 't Hart
Hillegom
1:06:32
1:06:12
47
Amy Veenboer
Spaarndam
1:06:59
1:06:42
48
Carmen Hartendorf
Santpoort-Noord
1:07:17
1:07:11
49
Jurria Hollak
Loopgroep Hoorn
1:07:43
1:07:38
50
Sandra van der Horst
IJmuiden
1:08:37
1:08:23
51
July Hilbers
Suomi
1:16:44
1:16:22
MRECR, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost van Galen
Zaanland
59:07
59:07
2
Joost Veldkamp
Haarlem
1:02:54
1:02:53
3
Dirk Klaassen
Lycurgus
1:03:47
1:03:46
4
Thijs Bosch
Haarlem
1:06:00
1:05:56
5
Frank Janssen
DEM
1:06:55
1:06:52
6
Hans Lieshout
Heemskerk
1:07:07
1:07:07
7
Jeroen Paap
DEM
1:07:37
1:07:35
8
Bastiaan Hulsbosch
Haarlem
1:08:58
1:08:50
9
Arjan Mulder
Wormer
1:10:31
1:10:31
10
Tim Baas
's-Gravenhage
1:11:12
1:11:10
11
Paul Bellina
TATA Steel runners
1:11:40
1:11:37
12
Jeroen Kalf
Lycurgus
1:12:24
1:12:17
13
Rene Kleijne
Uitgeest
1:12:34
1:12:31
14
Tom Dehouck
Amsterdam
1:12:36
1:12:30
15
Remco van Dijk
Enschede
1:12:56
1:12:54
16
Corwin Exalto
Phanos
1:13:15
1:13:11
17
Johan Denneman
Heemskerk
1:15:20
1:15:18
18
Jaap Tol
KAV Holland
1:15:31
1:15:30
19
M. Wingelaar
Santpoort-Noord
1:16:03
1:15:55
20
Richard Warmerdam
Haarlem
1:16:05
1:16:02
21
Marcel Taal
AV '40
1:16:09
1:16:07
22
Paul Groothedde
Haarlem
1:16:11
1:16:08
23
Otto Perdeck
Amsterdam
1:18:23
1:18:21
24
Roy Schuit
Sint Pancras
1:18:36
1:18:27
25
John Brands
Heemskerk
1:18:42
1:18:42
26
Rene Langelaan
AKU
1:18:58
1:18:58
27
Jorg van Tongeren
Ankeveen
1:19:22
1:19:12
28
Bastian Koman
Algemene Bathmense SV
1:19:38
1:19:35
29
Harm Lieverdink
Haarlem
1:19:48
1:19:37
30
John Hammond
Amsterdam
1:19:58
1:19:55
31
Harm Bolder
Suomi
1:20:15
1:20:14
32
Michel van Loenen
Haarlem
1:20:19
1:20:04
33
Rene Claesen
Haarlem
1:20:31
1:20:26
34
Peter Zwart
Atos
1:20:35
1:20:30
35
Martijn Mengerink
Hoorn Nh
1:20:54
1:20:54
36
Miguel Bolsman
amsterdam
1:21:21
1:21:05
37
Jamie van Oost
Beverwijk
1:21:53
1:21:43
38
Willem Bank
Heemskerk
1:21:57
1:21:51
39
RenÚ Arntz
Loopgroep Hoorn
1:22:35
1:22:25
40
Maarten Stigter
Den Helder
1:23:19
1:23:14
41
Arjen Barten
Climax
1:23:51
1:23:45
42
Francois Rustenburg
Wervershoof
1:24:04
1:23:52
43
Henk van Driel
VanDrielRunners
1:24:20
1:24:17
44
Eric van Weerden
Lycurgus
1:24:41
1:24:33
45
Michel van Moorselaar
TATA Steel runners
1:24:50
1:24:36
46
Clement Jager
Amstelveen
1:24:58
1:24:51
47
Bart Wllem Hofman
IJmuiden
1:25:08
1:25:08
48
Chris Jongejan
TATA Steel runners
1:26:33
1:26:21
49
Barry Kroon
Heemstede
1:26:52
1:26:50
50
Rens van Kleij
Uithoorn
1:26:54
1:26:42
51
Ton Hollak
Loopgroep Hoorn
1:27:01
1:26:51
52
Robert Zomerdijk
Velserbroek
1:28:11
1:28:09
53
Job de Man
Castricum
1:28:31
1:28:24
54
Marcel van der Aart
KAV Holland
1:28:50
1:28:45
55
Frans Wissink
TATA Steel runners
1:28:52
1:28:38
56
Arjen Velzel
TATA Steel runners
1:29:12
1:28:59
57
Remco Paulussen
Santpoort-Noord
1:29:14
1:28:59
58
Peter Mooij
IJmuiden
1:29:42
1:29:38
59
Jan C J van Hout
Diomedon
1:30:31
1:30:31
60
Alex Bosker
TATA Steel runners
1:30:34
1:30:19
61
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
1:31:11
1:31:11
62
Marc Selhorst
Haarlem
1:31:27
1:31:17
63
Arthur Reijnen
Haarlem
1:31:50
1:31:43
64
Jan Stigter
Zuidwal
1:32:33
1:32:28
65
Koen Breedveld
Nieuwegein
1:32:38
1:32:27
66
Arnold van Velthoven
Haarlem
1:33:21
1:33:17
67
Sytse de Boer
Overveen
1:33:47
1:33:43
68
Chuen Lo
Gouda
1:33:51
1:33:39
69
Marcel Boelens
Haarlem
1:35:24
1:35:14
70
Alexander Derksen
Beverwijk
1:36:52
1:36:42
71
Floris Mooij
Lelystad
1:37:56
1:37:45
72
Rob Bruin
TATA Steel runners
1:38:25
1:38:13
73
Martijn de Roller
Hoofddorp
1:39:38
1:39:35
74
Wim Roosen
KAV Holland
1:39:51
1:39:42
75
Dirk Jan Beltman
Deventer
1:43:20
1:43:16
76
Peter Out
Beverwijk
1:43:29
1:43:17
77
Hans Cuppen
Haarlem
1:52:30
1:52:14
VRECR, 16.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Miranda Rijsdijk
Driehuis
1:11:18
1:11:08
2
Anoesjka Timmermans
Haarlem
1:15:27
1:15:23
3
Caroline Dijkstra
Loopgroep Aart Stigter
1:20:03
1:19:58
4
Evelien Makkus
Haarlem
1:23:25
1:23:24
5
Annelies Boot
Amsterdam
1:24:05
1:23:55
6
Tiny Nentjes
Lycurgus
1:26:12
1:26:06
7
Juliette Baller
Bloemendaal
1:27:01
1:26:55
8
Marieke de Ponti
Haarlem
1:27:18
1:27:08
9
Mary Plug-Mooij
Velserbroek
1:29:42
1:29:38
10
Annelies van Bentum
Assendelft
1:30:40
1:30:30
11
Astrid van den Haak
Heemstede
1:31:50
1:31:42
12
Femke Boonekamp
Haarlem
1:32:28
1:32:20
13
Tracy Andringa
DEM
1:33:30
1:33:23
14
Julia Vet
Bloemendaal
1:33:39
1:33:31
15
Eef Gratama
Trimclub Clingendael
1:35:10
1:34:57
16
Carolien Muusse
Koog aan de zaan
1:35:26
1:35:20
17
Anita Makkus
Alkmaar
1:35:28
1:35:28
18
Lisette Mander
Bloemendaal
1:36:11
1:36:06
19
Leontien Bouchier
Atos
1:36:11
1:36:06
20
Lianne van der Heiden
Haarlem
1:37:20
1:37:08
21
Liselot Muijser
Bloemendaal
1:39:05
1:38:56
22
Rosa Hopman
Spijkenisse
1:40:16
1:40:07
23
Silvia Arntz
Loopgroep Hoorn
1:41:36
1:41:26
24
Natasja Voordewind
Uitgeest
1:48:39
1:48:31
25
Elly Martens
Beverwijk
1:48:39
1:48:31
26
JosÚ van Dooren
Kombijsport
1:54:12
1:54:12
27
Ineke Brouwer
Kombijsport
1:54:12
1:54:00
28
Willeke Zeijlemaker
Castricum
1:57:28
1:57:20
29
Jetske Vulsma
Haarlem
2:00:25
2:00:25
30
Marja Pospiech-Greijn
Odijk
2:03:47
2:03:34
www.uitslagen.nl
04-06-2016 21:06