Uitslagenlijst Rondje Sprundel

Sprundel - Zaterdag 28 mei 2016

MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander van der Aarsen
Oudenbosch
39:55
2
Pim van Rede
Breda
40:27
3
Martijn Brooijmans
Etten-Leur
41:33
4
Jurrian van der Valk
Ridderkerk
42:17
5
Ronald van Dijk
Rucphen
43:39
6
Diemer van Wijk
Bergen op Zoom
45:20
7
John van Hal
SPrundel
45:39
8
Michel Koeken
Rucphen
47:29
9
Johnny van Dijk
Rucphen
48:26
10
Tom Delcroix
Breda
49:06
11
Angelo Jongenelis
Snt Willebrord
51:48
12
Stan Dielemans
Etten-Leur
51:52
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa van Turnhout
Steenbergen
47:06
2
Myrna Blom
Sprundel
49:45
3
Linda Nouws
Sprundel
51:47
4
Maaike Danen
Roosendaal
53:09
M35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evert van Nigtevecht
Breda
35:43
2
Patrick van Schilt
Halsteren
38:04
3
Frank Roks
Rucphen
39:16
4
Sander Thijs
Roosendaal
42:37
5
Peter Sanstra
Rucphen
44:17
6
Dave de Rooij
Rucphen
47:40
7
DaniŰl Elst
Klein Zundert
48:37
8
Olaf Linders
Sint-Willebrord
49:29
9
Mark Oonincx
Sprundel
49:56
V35, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caroline Vromans
Dorst
44:42
2
Lonneke Elzerman
Prinsenbeek
46:06
3
Sylvie Vanderlaerhoven
Zundert
49:46
4
Angelique van Schilt
Halsteren
51:45
5
Leezen van Wijk
Zundert
52:27
M45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heeren
Sint-Willebrord
33:58
2
Frans van der Linde
Roosendaal
37:11
3
Arnold de Krom
Halsteren
38:09
4
David B÷mer
Zundert
39:37
5
William Lambregts
Etten-Leur
39:50
6
Kees van dongen
Hooge Zwaluwe
44:52
7
Rini van Gils
Wernhout
44:54
8
Jan Moeskops
Baarle-Nassau
45:22
9
Alfons Geerts
Etten Leur
46:00
10
Karel Uitterlinden
's Gravendeel
46:06
11
Peter van der Valk
Ridderkerk
46:45
12
Gert-Jan Hoogvliet
Steenbergen
47:06
13
Frank van Aert
Achtmaal
47:50
14
Ronald van den Maagdenberg
Roosendaal
48:04
15
Wim Oonincx
Sprundel
49:08
16
Sjaan Rens
Steenbergen
49:25
17
renÚ van den Broek
Roosendaal
49:31
18
Jack van der Borst
Sprundel
50:28
19
Diederik van Hees
Roosendaal
50:39
20
Frans Peeters
Rucphen
50:45
21
Richard Venendaal
Prinsenbeek
51:51
22
Erik Rommers
Prinsebeek
52:31
23
Pierre van de Wijngaart
Sint-Willebrord
52:39
24
John van Rijsbergen
Etten-Leur
54:01
25
Schrauwen
Rucphen
57:05
26
Patrick Smeekens
Rucphen
59:43
27
Ton Bogers
breda
1:04:12
V45, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
Etten-Leur
39:51
2
Marian Lauwrijssen
Sprundel
43:49
3
JosÚ van der Linden
Etten-Leur
44:31
4
Arinka Bongertman
Roosenendaal
47:32
5
Japke de Krom
Halsteren
52:46
6
Simonne van turnhout
Steenbergen
56:15
M55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Arnouts
Etten-Leur
39:09
2
Wim Wagemakers
Hoeven
41:21
3
Frans Delcroix
Achtmaal
44:01
4
Jan Jacobs
Oudenbosch
44:31
5
Emiel Kerstens
Oudenbosch
44:34
6
Kees de Hoon
Etten-Leur
44:59
7
Chris Hoebergen
Roosendaal
45:48
8
Gerrit van der Borst
Etten-Leur
46:07
9
Piet Danen
Oud-Gastel
47:21
10
Tom Vermeulen
Roosendaal
47:42
11
Wil Goossens
Etten-Leur
47:46
12
S van Looveren
Zundert
48:36
13
Ilja Vermeulen
Rucphen
56:29
14
Joep van Reijen
Roosendaal
58:20
15
Cees Sins
Oosterhout
59:01
V55, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria bom
Rucphen
45:27
2
Hanneke Gellene
Zegge
51:23
3
Machteld Jager
Bavel
53:56
4
Mien Ossenblok
Zegge
1:01:10
5
Rina Otto
Stampersgat
1:04:39
M65, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van Gilst
's Gravendeel
48:20
2
Wim Blom
Etten-Leur
48:40
3
Cees van Leest
Etten-Leur
48:59
4
Gillis Bosman
Roosendaal
52:51
M, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Siemons
17:05
2
Kees Lazeroms
Etten-Leur
17:08
3
Tim Ernest
Etten Leur
17:33
4
Ad van Beek
Etten Leur
18:05
5
Jan van Stigt
Giessen
18:17
6
Koen Hussaarts
Kruisland
18:31
7
Mark Herrijgers
Zundert
19:03
8
CornÚ van Beek
Etten Leur
19:56
9
Pieter de Jongh
Zundert
19:56
10
Brian Broeders
Etten Leur
20:24
11
Hans Burger
Sint Philipsland
20:30
12
Rob Verpaalen
Rucphen
20:31
13
Beerend Wijnen
Onbekend
20:48
14
Jongeneelen
Rucphen
20:57
15
Edward van Dijk
Rucphen
21:13
16
Niels Mateijsen
Sint-Willebrord
21:21
17
Rabin Mohunlol
Etten Leur
21:22
18
Lars van den Broek
Sprundel
21:31
19
Peter Timmermans
Sprang Capelle
22:05
20
Peter Woestenberg
Sint Willebrord
22:11
21
Dick Ringelberg
Etten Leur
22:11
22
Richard de Bont
Sprundel
22:34
23
Martin Snepvangers
Zundert
22:48
24
Rini Verhoeven
Etten Leur
22:49
25
Sieb Bom
Rucphen
22:55
26
Kees van de Sande
Etten Leur
23:38
27
Peter Broos
Amersfoort
24:04
28
Peter van Beurden
Prinsenbeek
24:18
29
Luuk van den Maagdenberg
Etten Leur
24:27
30
RenÚ Bavoloop
Prinsenbeek
24:27
31
Werner Pellos
Zundert
24:28
32
Bert van Dijk
Schijf
25:23
33
Peter Sanders
Etten-Leur
25:50
34
Frank Frik
Oud Gastel
26:11
35
Willy van Oers
Sint Willebrord
26:50
36
Frank van den Maagdenberg
Etten-Leur
27:25
37
Joop van Pul
Nispen
27:47
38
Anton Frijters
Sprundel
28:03
39
Nico Koijen
Sint Willebrord
28:22
40
Robert Bavoloop
Rijsbergen
28:29
41
Frank van der Schans
Roosendaal
28:30
42
Edwin Bavoloop
Breda
28:30
43
RenÚ Bavoloop
Rijsbergen
28:34
44
Wessel Delcroise
Achtmaal
28:34
45
Michel Bego
Etten Leur
28:43
46
Arian Bavoloop
Rijsbergen
29:29
47
RenÚ Lazeroms
Sprundel
30:25
48
L.E.M. Ivens
Rucphen
31:20
49
Jan Oomen
Rucphen
31:41
50
Louis de Koning
Rijsbergen
33:18
51
Vincent Oomen
Sprundel
34:03
52
Henk Bellemakers
Roosendaal
35:28
V, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marisa Hopmans
Halsteren
19:03
2
Birgit Voorn
Etten Leur
21:50
3
Ingrid den Oudsten
Rijen
22:38
4
Corina van Koulil
Sprundel
22:59
5
Marjolein Broos
Schijf
24:19
6
Nicoline Franken
Sprundel
24:24
7
Mirjam den Toonder
Etten-Leur
24:28
8
Nathalie Buurstee
Oud Gastel
24:29
9
Petra de Rooij
Sprundel
26:12
10
Ina Gommers
Zundert
26:12
11
Cilia Mathijssen
Zundert
26:56
12
Dinie Megens
Etten Leur
27:02
13
Miranda Oomen
Rucphen
27:35
14
Pia de Regt
Zegge
27:45
15
Liselot Visser
Prinsenbeek
27:46
16
MarjosÚ van Gool
Sprundel
27:52
17
Tamara Ros
Molenschot
28:14
18
Cato Jongeneelen
Rucphen
28:15
19
Ilse van Pul
Nispen
28:17
20
Ratna de Jongh
Zundert
28:40
21
Hebe Delcroise
Achtmaal
28:40
22
Sophie Jochems
Rucphen
28:41
23
Fleur Antonissen
Rucphen
28:43
24
Conny Dirven Oomen
Sint Willebrord
28:49
25
Sanne Jochems
Rucphen
28:50
26
Ilse van der Linden
Rijsbergen
28:51
27
Annie van Oijen
Zundert
28:52
28
Debbie Mol
Oud-Gastel
28:54
29
Annemijn Visser
Prinsenbeek
28:55
30
Laura van der Hulst
Rucphen
29:02
31
Margot Peeters
Rucphen
29:09
32
Manon Elsten
Rucphen
29:09
33
Nicole Michielsen
Zundert
29:10
34
A van Deursen
Etten-Leur
29:19
35
Chantal B÷mer
Zundert
29:19
36
Karin Laseroms
Bosschenhoofd
29:19
37
Caroline van Batenburg
Bosschenhoofd
29:21
38
Sharin Gijsen
Sprundel
29:24
39
Tijme Bavoloop
Rijsbergen
29:28
40
Arion Vissers
Rucphen
29:37
41
Jessica Vissers-van Ostaijen
Sprundel
29:39
42
Demi Huijbregts
Sprundel
29:45
43
Karin Bartels
Sprundel
29:51
44
Cindy ros
Sprundel
30:14
45
Maria Bastiaansen
Sprundel
30:37
46
Ingrid Daems
Sint Willebrord
30:47
47
Ursula Wijnen
Rucphen
30:52
48
Marloes Schalk
Prinsenbeek
31:01
49
Sjan Schalk
Prinsenbeek
31:15
50
Nicole Bavoloop
Roosendaal
31:33
51
Martine Joens
Rucphen
31:47
52
Caroline Gijsen
Sprundel
31:47
53
Annemiek Zopfi
Rucphen
31:57
54
Femke Mensen
Rucphen
31:57
55
Diana Kuijstermans
Rucphen
34:45
56
Natasja Konings
Sint Willebrord
34:45
57
Hanneke Roks-Bellemakers
Rucphen
35:28
58
Karin de Regt
Oud Gastel
40:35
59
Annie van Rossum
Vianen
43:26
M, 720 M JEUGD-RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sem Koevoets
St. Willebrord
2:32
2
Tom Vermunt
Rucphen
2:34
3
Brenn Bril
Roosendaal
2:54
4
Tijn Roks
Rucphen
3:06
5
Daley Linders
Sint Willebrord
3:24
6
Jibbe den Breejer
Sprundel
3:25
7
Bart de Bont
Sprundel
3:50
8
Joshua Haselhoef
Rucphen
3:50
9
Wessel Swiebel
Roosendaal
3:51
10
Rich Leander
Sint-Willebrord
5:09
V, 720 M JEUGD-RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia de Ronde
Dorst
3:15
2
Veerle de Bont
Sprundel
3:20
3
Elyse van Gool
sprundel
3:40
4
Lynn de Ronde
Dorst
3:51
M, 1440 JEUGD-RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tobias Martinot
Etten Leur
4:41
2
Sebastiaan Martinot
Etten Leur
4:41
3
Ravi Mohunlol
Etten Leur
4:57
4
Jasper van Laarhoven
Kaatsheuvel
5:13
5
Colin Koevoets
Sint Willebrord
6:47
6
Youshua van Gool
Sprundel
6:57
7
Matteo Linders
Sint-Willebrord
7:08
V, 1440 JEUGD-RUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silvie Rokx
Sint Willebrord
5:47
2
Anne de Bont
Sprundel
6:05
Dank voor uw deelname en graag tot ziens op zaterdag 27 mei 2017
www.uitslagen.nl
02-06-2016 18:11