Uitslagenlijst Hardloopavond4daagse Bieravond

Amsterdam - Donderdag 26 mei 2016

M/V, 4 X 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton Schuurman
Nederland
30:25
2
Rene Wiering
Amsterdam
37:31
3
Rik van Vliet
Amsterdam
39:27
4
Paul Reiling
Amsterdam
39:57
5
Vitor Pedro
Amsterdam
41:05
6
Jaap Vermaas
Amsterdam
41:18
7
Ruben Hiddink
Amsterdam
42:39
8
Tobias Wesselius
Amsterdam
42:45
9
Arnd Jan Gulmans
Amsterdam
43:08
10
Simone Guikema
Amsterdam
43:16
11
Tjerk Meijer
Amsterdam
43:28
12
Robert Kristel
Amsterdam
43:33
13
Pieter van der Straaten
Amsterdam
43:34
14
Daan Flapper
Amsterdam
44:11
15
Jörgen van der Sloot
Amsterdam
44:22
16
Frans van Vliet
Amsterdam
44:47
17
Bas Sietses
Amsterdam
45:26
18
Bart Bulsing
Amsterdam
45:36
19
Niels Out
Amsterdam
46:01
20
Lineesa Groen
Amsterdam
46:05
21
Marco van de Water
Amsterdam
46:15
22
Thomas Blok
Amsterdam
46:32
23
Hans Blankennagel
Monnickendam
46:45
24
Jasper Pabst
Amsterdam
46:55
25
Marcel Heijmans
Diemen
46:57
26
Peter Jan Kannegieter
Amsterdam
46:59
27
Yi-heng Wang
Amsterdam
47:04
28
Paul van Cromvoirt
Amsterdam
47:08
29
Sjoerd Ooms
Amsterdam
47:28
30
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
47:31
31
Roel van der Made
Amsterdam
47:32
32
Jaap Kamps
Amsterdam
47:41
33
Ambro Visser
Amsterdam
48:18
34
Eric van Gulik
Diemen
48:19
35
Joost Huijberts
Amsterdam
48:44
36
Anneke Haringsma
Amsterdam
48:50
37
Peter Groen
Amsterdam
49:09
38
Olvert-Jan Lap
Diemen
49:16
39
Elles Besselsen
Amsterdam
49:18
40
Madeline Maingay
Amsterdam
49:20
41
Erwin Vreeman
Diemen
49:43
42
Radboud Sutorius
Amsterdam
49:50
43
Joeri Rijkeboer
Hoofddorp
50:40
44
Arda Kroesen
Amsterdam
50:41
45
Bob van Waveren
Amsterdam
51:42
46
Ted van den Heuvel
Amsterdam
52:45
47
Diederik Santema
Amsterdam
52:56
48
Timon Sies
Amsterdam
53:16
49
Hoang Pham
Den Haag
53:22
50
Saron van Diemen
Amsterdam
53:23
51
Gian Broers
Grootebroek
54:22
52
Lisa Vogelpoel
Amsterdam
54:56
53
Linda van der Linden
Amsterdam
55:06
54
Selma Sturmans
Amsterdam
55:10
55
Carlijn van den Heuvel
Amsterdam
55:11
56
Evert Kranendonk
Amsterdam
55:14
57
Tynke Duipmans
Amsterdam
55:21
58
Mirjam Stoll
Amsterdam
55:30
59
Henk Willemse
Amsterdam
55:45
60
Floor Aupers
Amsterdam
55:47
61
Rafaela Colina
Amsterdam
55:49
62
Feico Zwerver
Amsterdam
56:03
63
Marcel Wals
Kwadijk
56:04
64
Jos van der Linden
Diemen
56:17
65
Bart Koopman
Amsterdam
56:32
66
Ed Smit
Diemen
56:36
67
Erik Meijer
Amsterdam
56:47
68
Yiannis Trichas
Ouderkerk a/d Amstel
57:06
69
Shrona Bruske
Zaandam
57:13
70
Lizelotte Vos
Amsterdam
57:13
71
Sinead Armstrong
Amsterdam
57:15
72
Rowan Bruske
Zaandam
57:57
73
Anand Bachasingh
Amsterdam
58:33
74
Deborah Wieres
Amsterdam
58:39
75
Sylvia van de Watering
Amsterdam
59:01
76
Marieke Saeij
Amsterdam
59:15
77
Liza Neve
Amsterdam
59:16
78
Karin Aarsman
Diemen
59:53
79
Susanne Dijkstra
Amsterdam
1:00:20
80
Marianne Koster
Amsterdam
1:00:54
81
Trees Zegers
Amsterdam
1:00:58
82
Tina Elewaut
Amsterdam
1:01:56
83
Wouter Herremans
Amsterdam
1:01:57
M/V, 4 X 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Ommeren
Amsterdam
19:20
2
Guido Heeger
Diemen
22:43
3
Miebeth Lucassen
Amsterdam
24:12
4
Gerard Blomsma
Amsterdam
25:00
5
Konstantinos Ioannidis
Amsterdam
25:34
6
Martin van Vliet
Diemen
25:37
7
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
25:50
8
Boris Aerts
Amsterdam
26:31
9
Janna Rijkers
Amsterdam
26:34
10
Ans Davids
Amsterdam
26:57
11
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
27:37
12
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
27:39
13
Frank Snaterse
Amsterdam
28:18
14
Francien Dijkstra
Amsterdam
28:19
15
Tjitske Kooistra
Amsterdam
28:22
16
Evgenia Kudymowa
Amsterdam
28:25
17
Bert Zeeman
Diemen
29:10
18
Rozan Dekker
Amsterdam
29:12
19
Margriet Lucassen
Diemen
29:33
20
Liesbeth Daniels
Amsterdam
29:34
21
Janna van der Horst
Amsterdam
29:55
22
Charlotte Dorst
Amsterdam
29:56
23
Janny van Rossen
Amsterdam
30:01
24
Rudy Groenhart
Amsterdam
30:08
25
Dora Sunaryo
Amsterdam
30:17
26
Elsbeth Boeker
Amsterdam
30:19
27
Florian Ernst van Booren
Amsterdam
30:21
28
Sofie Sloot
Amsterdam
30:31
29
Debby Kruse
Amsterdam
30:32
30
Mara van Waveren
Amsterdam
30:34
31
Lilian Walker
Amsterdam
30:36
32
Cora Hertle
Hoofddorp
30:38
33
Eric Rijkeboer
Hoofddorp
31:06
34
Irma Vonk
Diemen
31:22
35
Myrna de klijne
Diemen
33:05
36
Ingrid Rol
Amsterdam
33:19
37
Sarah Eleveld
Haarlem
33:52
38
Abel de Droog
Haarlem
33:53
39
Nienke Hövelmann
Amsterdam
34:06
40
Ria Burger
Amsterdam
34:06
41
Mark Bosma
Amsterdam
34:10
42
Ingrid van Buiren
Amsterdam
34:12
43
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
34:24
44
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
34:25
45
Kim Bosman
Diemen
36:49
46
Rob Bosman
Diemen
36:52
47
Daniel Valcq
Amsterdam
37:28
48
Patricia van Hardeveld
Amsterdam
37:29
49
Leonie Herinckx
Utrecht
43:03
Gesponsord door Motion3 en FysioXL, powered by AV'23 en DJ Michel de Grote
www.uitslagen.nl
29-05-2016 19:46