Uitslagenlijst Hardloopavond4daagse avond 3

Amsterdam - Woensdag 25 mei 2016

M/V, 4 X 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van Vliet
Amsterdam
44:15
2
Jaap Vermaas
Amsterdam
46:33
3
Ruben Hiddink
Amsterdam
47:47
4
Thomas Blok
Amsterdam
48:11
5
Tjerk Meijer
Amsterdam
48:46
6
Frans van Vliet
Amsterdam
48:58
7
Robert Kristel
Amsterdam
49:00
8
Jörgen van der Sloot
Amsterdam
49:07
9
Sjoerd Ooms
Amsterdam
51:19
10
Bart Bulsing
Amsterdam
51:34
11
Marcel Heijmans
Diemen
51:37
12
Marco van de Water
Amsterdam
51:59
13
Roel van der Made
Amsterdam
52:03
14
Yi-heng Wang
Amsterdam
52:17
15
Jasper Pabst
Amsterdam
52:39
16
Peter Jan Kannegieter
Amsterdam
52:42
17
Hans Blankennagel
Monnickendam
52:56
18
Arnd Jan Gulmans
Amsterdam
54:24
19
Eric van Gulik
Diemen
54:47
20
Olvert-Jan Lap
Diemen
54:53
21
Peter Groen
Amsterdam
54:55
22
Ronald Groot
Amsterdam
55:09
23
Jaap Kamps
Amsterdam
55:30
24
Ambro Visser
Amsterdam
55:36
25
Joeri Rijkeboer
Hoofddorp
55:40
26
Joost Huijberts
Amsterdam
56:08
27
Rafaela Colina
Amsterdam
56:09
28
Elles Besselsen
Amsterdam
56:26
29
Madeline Maingay
Amsterdam
56:38
30
Radboud Sutorius
Amsterdam
56:54
31
Tina Elewaut
Amsterdam
56:56
32
Linda van der Linden
Amsterdam
57:17
33
Pieter van der Straaten
Amsterdam
57:32
34
Anneke Haringsma
Amsterdam
57:34
35
Tobias Wesselius
Amsterdam
57:53
36
Bas Sietses
Amsterdam
57:58
37
Lineesa Groen
Amsterdam
58:18
38
Bob van Waveren
Amsterdam
58:28
39
Arda Kroesen
Amsterdam
59:10
40
Bart Koopman
Amsterdam
59:54
41
Saron van Diemen
Amsterdam
59:57
42
Patricia Plugger
1:00:10
43
Tynke Duipmans
Amsterdam
1:00:33
44
Diederik Santema
Amsterdam
1:00:43
45
Lisa Vogelpoel
Amsterdam
1:00:48
46
Paul van Cromvoirt
Amsterdam
1:01:01
47
Feico Zwerver
Amsterdam
1:01:02
48
Niels Out
Amsterdam
1:01:09
49
Floor Klungers
Amsterdam
1:01:10
50
Timon Sies
Amsterdam
1:01:31
51
Michiel Vos
Amsterdam
1:02:12
52
Yiannis Trichas
Ouderkerk a/d Amstel
1:02:13
53
Selma Sturmans
Amsterdam
1:02:20
54
Carlijn van den Heuvel
Amsterdam
1:02:21
55
Liza Neve
Amsterdam
1:02:24
56
Evert Kranendonk
Amsterdam
1:02:27
57
Floor Aupers
Amsterdam
1:02:31
58
Henk Willemse
Amsterdam
1:02:32
59
Mirjam Stoll
Amsterdam
1:02:34
60
Gian Broers
Grootebroek
1:02:46
61
Sinead Armstrong
Amsterdam
1:03:43
62
Saskia Stolz
Amsterdam
1:03:51
63
Lizelotte Vos
Amsterdam
1:03:59
64
Milica Antic
Amsterdam
1:04:57
65
Ed Smit
Diemen
1:04:59
66
Deborah Wieres
Amsterdam
1:05:00
67
Shrona Bruske
Zaandam
1:05:19
68
Anand Bachasingh
Amsterdam
1:05:50
69
Jos van der Linden
Diemen
1:05:52
70
Sylvia van de Watering
Amsterdam
1:05:54
71
Rowan Bruske
Zaandam
1:06:33
72
Erik Meijer
Amsterdam
1:06:56
73
Marcel Wals
Kwadijk
1:06:58
74
Karin Aarsman
Diemen
1:07:30
75
Trees Zegers
Amsterdam
1:09:20
76
Susanne Dijkstra
Amsterdam
1:09:22
77
Marianne Koster
Amsterdam
1:10:10
M/V, 4 X 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van Ommeren
Amsterdam
19:34
2
Guido Heeger
Diemen
23:43
3
Miebeth Lucassen
Amsterdam
24:38
4
Konstantinos Ioannidis
Amsterdam
25:12
5
Martin van Vliet
Diemen
25:16
6
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
25:22
7
Hans Brandt
Amsterdam
26:27
8
Gerard Blomsma
Amsterdam
26:37
9
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
26:39
10
Janna Rijkers
Amsterdam
26:44
11
Frank Snaterse
Amsterdam
26:47
12
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
27:03
13
Evgenia Kudymowa
Amsterdam
27:25
14
Margriet Lucassen
Diemen
27:35
15
Leonie Herinckx
Utrecht
27:47
16
Tjitske Kooistra
Amsterdam
27:59
17
Bert Zeeman
Diemen
28:35
18
Rozan Dekker
Amsterdam
28:45
19
Elsbeth Boeker
Amsterdam
29:23
20
Janny van Rossen
Amsterdam
29:26
21
Debby Kruse
Amsterdam
29:33
22
Liesbeth Daniels
Amsterdam
29:34
23
Marlijn Nijhuis
Amsterdam
29:37
24
Daniel Valcq
Amsterdam
29:58
25
Patricia van Hardeveld
Amsterdam
30:00
26
Rudy Groenhart
Amsterdam
30:01
27
Lilian Walker
Amsterdam
30:06
28
Mara van Waveren
Amsterdam
30:10
29
Sofie Sloot
Amsterdam
30:11
30
Cora Hertle
Hoofddorp
30:13
31
Dora Sunaryo
Amsterdam
30:25
32
Janna van der Horst
Amsterdam
30:35
33
Charlotte Dorst
Amsterdam
30:38
34
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
30:48
35
KinderVilla steigereilend
Amsterdam
30:49
36
Eric Rijkeboer
Hoofddorp
30:52
37
Abel de Droog
Haarlem
32:09
38
Sarah Eleveld
Haarlem
32:10
39
Irma Vonk
Diemen
32:12
40
Myrna de klijne
Diemen
32:30
41
Ingrid Rol
Amsterdam
32:36
42
Ria Burger
Amsterdam
33:46
43
Nienke Hövelmann
Amsterdam
33:47
44
Mark Bosma
Amsterdam
34:09
45
Ingrid van Buiren
Amsterdam
34:28
46
Rob Bosman
Diemen
36:04
47
Kim Bosman
Diemen
36:06
48
Hannie Rentjes
Amsterdam
42:10
49
Lesley Pengel
Amsterdam
1:03:19
Gesponsord door Motion3 en FysioXL, powered by AV'23 en DJ Michel de Grote
www.uitslagen.nl
26-05-2016 08:06