Uitslagenlijst 12e Krakelingenloop

Heukelum - Zaterdag 21 mei 2016

MSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henkjan den Braven
Passaat
34:40
34:38
2
Pol Nabben
Passaat
34:46
34:44
3
Paul Visser
Tilburg Road Runners
35:45
35:43
4
Arjan Kaashoek
Typhoon
36:01
35:58
5
Stephan Admiraal
Typhoon
38:04
38:02
6
Lucas van der Veen
Typhoon
38:06
38:03
7
Tjark Klee
Voorne Atletiek
39:10
39:08
8
Lennaert den Hoed
Parthenon
41:28
41:24
9
Patrick van Buuren
Startbaan
41:50
41:46
M35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
35:18
35:16
2
Ali Schugul
Rotterdam Atletiek
35:53
35:51
3
Remon van der Wal
Passaat
36:59
36:57
4
Ruben Verlangen
Statina
37:05
37:03
5
Jan van Stigt
Altena Road Runners
39:22
39:19
6
Nico Bogaard
Typhoon
39:24
39:21
7
Marthel IJkelenstam
Typhoon
40:22
40:19
8
Henrik Barendregt
Parthenon
41:08
41:04
9
Sietze Smit
Atverni
41:59
41:54
10
Gijsbert Voorneveld
Loopgroep PK
43:13
43:09
M45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Egbert Hooijkaas
Scorpio
35:07
35:05
2
Aart-Peter Baan
Energie
35:47
35:46
3
Hafid Chaaby
Typhoon
36:30
36:28
4
Erik Klooster
Passaat
36:57
36:55
5
Jan van Hoeven
Olympus '70
37:34
37:32
6
Klaas Hille de Graaf
Loopgroep Aart Stigter
37:43
37:41
7
Gerard Lensvelt
Spiridon
38:01
37:58
8
Johan Roozemond
Altena Road Runners
38:07
38:05
9
Ron van der Linden
Statina
38:35
38:33
10
Henk Tuk
Voorne Atletiek
40:30
40:27
11
Gert Bakkenes
Olympus '70
41:12
41:07
12
Roland Groen
Voorne Atletiek
43:05
43:01
13
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
43:18
43:14
14
Dick van Kerkhof
Parthenon
45:25
45:19
15
Jeroen Vreugdenhil
Statina
45:47
45:33
16
Mark van Dijk
Olympus '70
46:00
45:52
17
Jan Visser
Passaat
50:04
49:48
18
Huib den Braven
Loopgroep PK
50:58
50:47
19
Hans den Hartigh
Passaat
55:21
55:04
20
Metjan Rietveld
Typhoon
55:56
55:33
M55, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Derks
Parthenon
39:20
39:16
2
Wim de Jong
Olympus '70
39:36
39:34
3
Jaap Stijlaart
Triathlon
39:57
39:54
4
Aart van Wijk
Passaat
41:02
40:59
5
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
41:36
41:34
6
Peter Poort
Statina
42:53
42:48
7
Louis Rutten
Atverni
43:10
43:05
8
Drikus Haalboom
avVN
43:30
43:24
9
Willem Hol
PAC
43:36
43:31
10
Leonhard van Egeraat
Spado
43:57
43:51
11
Rob Kruis
Typhoon
45:19
45:16
12
Kees Koek
Loopvereniging TOF
45:49
45:46
13
Gerard Smit
Statina
46:05
45:56
14
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
46:44
46:39
15
Frank Boon
Typhoon
47:32
46:52
16
Thomas Prins
Passaat
48:06
47:49
17
Goof van den Heuvel
Typhoon
49:37
49:29
18
Piet Huizer
Typhoon
51:25
51:14
19
Wim Zwart
Passaat
53:26
53:09
20
Gerrit Koerting
Statina
53:27
53:17
21
Hennie Vermeij
Passaat
55:31
55:13
22
Rene van Belzen
Spado
56:16
55:56
23
Frans Mocking
Atverni
57:19
57:10
24
Rien van Ekeren
Passaat
59:16
59:02
25
Nico Brand
Statina
1:04:56
1:04:40
26
Joost Melse
Passaat
1:07:11
1:06:55
VSEN, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Zijderveld
Passaat
41:37
41:33
V35, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Sloots
Spark
38:40
38:37
2
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
40:14
40:11
3
Danielle van Hulst
Parthenon
47:01
46:55
4
Astrid Schimmel
Energie
53:57
53:46
5
Miranda Bieleveld
Passaat
56:31
56:13
V45, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Bruijs
Spado
44:27
44:22
2
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
45:54
45:48
3
Susan Hagevoort
Triathlon
46:31
46:27
4
Corina van der Linden
Statina
49:59
49:47
5
Litha Doeland
Statina
50:29
50:17
6
Annemarie Malschaert
Parthenon
51:25
51:18
7
Angela Veld
Statina
52:12
51:51
8
Jeanine van de Riet
Passaat
53:26
53:09
MREC, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
36:56
36:53
2
Byron Anderson
Gorinchem
37:11
37:08
3
Henk van der Stelt
Hank
37:18
37:16
4
Hendrik Middag
Asperen
38:02
37:58
5
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenburg
38:17
38:14
6
Arik Burghout
Meeuwen
38:37
38:33
7
Jonathan Zuiderwijk
Gorinchem
39:04
38:57
8
Herbert Stam
Meteren
40:02
39:55
9
Laurens Vonk
Hoogblokland
40:09
40:06
10
Rick Bogaard
Typhoon
40:18
40:14
11
Piet Voorwinden
Noordeloos
40:48
40:43
12
Wim van Dijk
Hendrik-Ido-Ambacht
40:56
40:51
13
Frank Baars
Utrecht
41:05
40:59
14
Wim in 't Veld
Giessenburg
41:27
41:20
15
Jacco van der Wel
Avantri
41:33
41:29
16
Patrick Verbeek
Werkendam
41:58
41:33
17
Marco Nederveen
Hardinxveld-Giessendam
42:04
41:55
18
Sander vd Burger
Alblasserdam
42:18
42:13
19
Johan van Bruggen
Hoornaar
42:19
42:11
20
Jan Paul Matze
Ilion
42:21
42:18
21
Peter-Martijn Bronkhorst
Noordeloos
42:56
42:52
22
Gerwin Mimpen
Sliedrecht
43:02
42:57
23
Marco Hendriks
Monster
43:28
43:20
24
Hendrik Jan Sterrenburg
Gorinchem
43:30
43:17
25
Evert van Luttikhuizen
Asperen
43:32
43:21
26
Idwer Doosje
Heukelum
43:44
43:39
27
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
43:53
43:45
28
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
44:05
43:59
29
Eli Smits
Altena Road Runners
44:11
44:02
30
Bert Lammers
Gorinchem
44:21
44:14
31
Wim Freriks
Meteren
44:27
44:20
32
Gijs Bruijnes
Meerkerk
44:31
44:23
33
Johannes van den Dool
Noordeloos
44:51
44:48
34
Gerrit den Hartog
Hoornaar
44:55
44:49
35
Ton Godtschalk
Beusichem
44:55
44:34
36
Nico Baas
Bleskensgraaf
44:57
44:43
37
Jasper Kranendonk
AAC
44:58
44:35
38
Mathieu Goedhart
Deil
45:07
45:01
39
Maurice Speijer
Meteren
45:08
45:02
40
Anthonie Huigen
Leerdam
45:09
45:03
41
Perry Bloks
Hagestein
45:15
45:00
42
Dik de Groot
Typhoon
45:26
45:26
43
Willem Engelhart
Hercules
45:34
45:21
44
Erwin Vroegh
Tricht
45:38
45:34
45
Huib Kortenhoeven
Hardinxveld-Giessendam
45:47
45:20
46
Marco van Willigen
Hardinxveld-Giessendam
45:51
45:37
47
Hugo de Vries
Sleeuwijk
45:54
45:35
48
Jos Broere
Typhoon
45:55
45:52
49
Erik van der Hoog
Enspijk
45:59
45:54
50
Arjan Versluis
Meerkerk
46:01
45:52
51
Kees van Wageningen
Noordeloos
46:07
46:00
52
Jan Moens
Heukelum
46:25
46:17
53
Johan Kon
Hoogblokland
46:31
46:22
54
Antonio van den Berg
Leerdam
46:37
46:18
55
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
46:42
46:34
56
Stefan Mik
Gorinchem
46:51
46:38
57
Frans Groenendijk
EXtrarunners Gorcum
46:52
58
Wilco Ijzerman
Gorinchem
46:58
46:37
59
Dick Kant
Altena Road Runners
47:02
46:57
60
Willem Krijgsman
Lexmond
47:07
47:07
61
Franc van Trigt
Amsterdam
47:13
47:04
62
Jan Willem Versteeg
Hardinxveld-Giessendam
47:20
47:07
63
Jus Verhaar
Typhoon
47:25
47:21
64
Aart de With
Spiridon
47:30
47:23
65
Nico van Ham
Leerdam
47:36
47:08
66
Arjan de Haas
Hardinxveld-Giessendam
47:44
47:34
67
Alexander Achterberg
Brandwijk
47:49
47:24
68
Twan Schermers
Hardinxveld-Giessendam
47:49
47:44
69
Adrie Schrijver
Hoornaar
47:53
47:41
70
Kees Prins
Sliedrecht
48:22
48:03
71
Hans van Leer
Nieuwland
48:24
48:15
72
Dammes Ros
Meerkerk
48:25
48:08
73
Leon Nieuwboer
Leerdam
48:28
47:55
74
Wim Lammers
Bleskensgraaf
48:40
48:25
75
Olmo Doosje
Heukelum
48:40
48:32
76
Anselm Krol
Gorinchem
48:40
48:33
77
Martijn Visser
Heukelum
48:46
48:35
78
Dick de Wit
Deil
48:47
48:41
79
Michiel van Wijk
Heukelum
48:58
48:38
80
Arne Stuij
Meerkerk
49:01
48:38
81
Ben Kruijs
Gorinchem
49:15
48:52
82
Jan Rekers
Asperen
49:19
49:07
83
Andre van Iperen
Typhoon
49:24
48:59
84
Freek Scholtens
Gorinchem
49:26
49:01
85
Rens van Hal
Passaat
49:38
49:21
86
Frits Zillig
Gorinchem
49:40
49:33
87
Theo Schermers
Hardinxveld-Giessendam
49:41
49:29
88
Theo den Braanker
Sliedrecht
49:45
49:32
89
Edwin Vermeulen
Elst Gld
49:55
49:42
90
Vincent van Krimpen
Asperen
49:56
49:36
91
Wim Stuij
Molenaarsgraaf
50:03
49:49
92
Harjan Hubers
Typhoon
50:14
49:49
93
Johan de Jongh
Oud-Alblas
50:19
50:09
94
Frits Poppen
Vianen Ut
50:20
50:10
95
Otto van den Berg
Extrarunners Gorinchem
50:33
50:15
96
Mark Lagendijk
Rotterdam
50:42
50:16
97
Koos Lagendijk
Ridderkerk
50:55
50:29
98
Erik Jan Rem
Parthenon
51:06
50:50
99
Ramon nieuwboer
Leerdam
51:13
50:41
100
Robin Pelle
Herwijnen
51:22
51:10
101
Jan Romeijn
Extrarunners Gorinchem
51:37
51:20
102
Wouters
Heukelum
51:47
51:15
103
Laurens Zanoli
Haarlem
51:49
51:44
104
Timon de Jong
De Bilt
52:03
51:49
105
Arie - Jan Jonkers
Gorinchem
52:07
51:44
106
Sjoerd Uijtenhoorn
Haarlem
52:08
52:02
107
Pieter van Rossum
Avantri
52:09
51:45
108
Maurice Noordhof
Asperen
52:17
52:03
109
Nijs Dekker
Typhoon
52:18
52:07
110
Ries den Otter
Hoornaar
52:36
52:11
111
Hans Wortel
Zeist
52:39
52:28
112
Marc van Sprundel
Hoornaar
52:39
52:23
113
Niels Kortlever
Hoogblokland
52:41
52:17
114
John van Gent
Heukelum
52:50
52:19
115
Dick Sangers
Geldermalsen
52:54
52:42
116
Niels v/d Meijden
Heukelum
52:54
52:45
117
Jan v.d. Meijden
Heukelum
52:54
52:45
118
Herman van Hoeven
Hardinxveld-Giessendam
53:06
52:50
119
Ruud Grootenboer
Passaat
53:12
52:55
120
Dirk Kersbergen
Hei- en Boeicop
53:16
53:05
121
Xander van Doorn
Zwijndrecht
53:20
53:12
122
Mark Pellikaan
Extrarunners Gorinchem
53:22
52:59
123
Bert van der Giessen
Vuren
53:23
53:07
124
Jan Vink
Noordeloos
53:29
53:08
125
René Morriën
Typhoon
53:49
53:22
126
Tim Vissers
Bilthoven
53:57
53:44
127
Arnold Stuij
Meerkerk
53:58
53:34
128
Theo van Horik
Oosterwijk
54:05
53:54
129
Marien van Andel
Langerak Zh
54:05
53:39
130
Richard Japin
Meerkerk
54:09
53:48
131
Rudi de Reuver
Utrecht
54:20
54:08
132
Wim Vroegh
Herwijnen
54:25
53:58
133
André Verburg
Ameide
54:28
54:06
134
Adriaan Simons
Rotterdam
54:35
54:02
135
R. Nagtegaal
Vianen Ut
54:42
54:24
136
Ardi Boeren
Gorinchem
54:47
54:30
137
Huib Kraaijeveld
Noordeloos
54:49
54:26
138
Anne Eijkelenboom
Molenaarsgraaf
54:50
54:35
139
Wim den Hartog
Dutch Runners
55:00
54:36
140
Robert Verduin
Gorinchem
55:24
55:07
141
David Hulshof
Gorinchem
55:29
55:07
142
Casper Koerting
Heukelum
55:39
55:16
143
Ron van Nijendaal
Pro Senectute
56:32
56:12
144
Jan Willem van den Hoek
Parthenon
56:35
56:19
145
Arie Kleijn
Passaat
56:49
56:30
146
Joop van den Bosch
Hardinxveld-Giessendam
56:55
56:49
147
Arie Korevaar
Molenaarsgraaf
56:57
56:39
148
Peter van Oosterhout
Scorpio
57:13
57:03
149
Mans Sterk
Extrarunners Gorinchem
57:34
57:14
150
Jurrian van der Sijde
Dordrecht
57:38
57:20
151
Aart van Holten
Ameide
57:50
57:37
152
Jonathan de Blaauw
Hoogblokland
57:55
57:45
153
Marco den Breejen
Gorinchem
58:06
57:47
154
Bas Knobbout
Gorinchem
58:08
57:46
155
Lennart Leenheer
Sliedrecht
58:20
57:56
156
Matthijs Vermeij
Papendrecht
58:45
58:26
157
Stan Porte
Pro Senectute
58:47
58:26
158
Dik van Kempen
Asperen
58:52
58:32
159
Arjan Baan Hofman
Sliedrecht
58:53
58:42
160
Albert Wijting
Spijkenisse
58:56
58:37
161
Marco van den Oever
Leerdam
59:24
58:55
162
Perry van Horik
Rotterdam
59:31
59:21
163
Wim Verhagen
Gorinchem
59:50
59:28
164
Peter van der Linden
Leerdam
1:00:07
59:45
165
Harm Okker
Pro Senectute
1:00:25
1:00:04
166
Michel van der Sanden
Scorpio
1:01:00
1:00:38
167
Marcel Balsters
Herwijnen
1:01:29
1:01:07
168
Kick Gereke
Extrarunners Gorinchem
1:01:47
1:01:27
169
Walter Popken
Utrecht
1:02:13
1:01:57
170
Gijsbert Oonk
Arkel
1:02:36
1:02:12
171
Gertjan Pols
Voorhout
1:03:05
1:02:47
172
Wardy Doosje
Heukelum
1:03:10
1:02:47
173
Lex Heeres
Heukelum
1:03:34
1:03:13
174
René Broer
Passaat
1:03:44
1:03:30
175
Griedo Bel
Heukelum
1:03:46
1:03:15
176
Dick van den Berg
Passaat
1:04:11
1:03:55
177
Menco van Loon
Passaat
1:04:48
1:04:32
178
Ferran van den Berg
Utrecht
1:05:28
1:05:16
179
Bas de Jong
De Bilt
1:07:39
1:07:26
180
Peter van den Bosch
Utrecht
1:07:47
1:07:36
VREC, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Kruiswijk
Heukelum
43:57
43:54
2
Lizette Diem
Leerdam
47:50
47:46
3
Cindy van Luttikhuizen
Asperen
47:55
47:45
4
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
48:36
48:30
5
Wenda Schampaert
Heukelum
48:50
48:37
6
Annemiek van Dortmont
Asperen
48:50
48:40
7
Kyra Schafraad
Extrarunners Gorinchem
49:40
49:33
8
Ingrid Koops
Werkendam
51:10
50:44
9
Danielle van Beusekom
Passaat
51:11
50:59
10
Goverdien den Braven
Hoogblokland
52:06
51:55
11
Nina de Kruijk
Vianen Ut
52:21
51:55
12
Marlien Lammers
Amersfoort
52:38
52:30
13
Monique Boer-Vonk
Hoornaar
52:40
52:14
14
Richard v/d Giesse
Tuil
53:24
53:08
15
Agnes van Doorn
Zwijndrecht
53:38
16
Marion Dijksma
Gorinchem
53:59
17
Carla Nanninga
Hermeta
54:22
54:12
18
Angelique Boskeljon
Leerdam
54:23
54:11
19
Gradie Groenendaal
Geldermalsen
54:25
54:05
20
Hannie de Jong
Schipluiden
54:28
54:22
21
Bertine Baas
Alblasserdam
54:57
54:46
22
Lia Mak-Tritten
Altena Road Runners
55:20
55:02
23
Alice Harrems
Typhoon
55:32
55:23
24
Liesbeth Kazen- van Dijk
Hardinxveld-Giessendam
55:48
55:36
25
Marjon van Wijnbergen
Pro Senectute
56:19
56:00
26
Yvonne Vuurens
Nieuw-Lekkerland
56:21
55:55
27
Margo van Mol
Spijk gem Lingewaal
56:46
56:33
28
Ellen de Jong
Papendrecht
56:49
56:36
29
Anje van Dijk
Nieuwpoort
56:53
56:26
30
Ingrid de Stigter-v.Aartr
Typhoon
57:22
57:15
31
Adri den Hartog-Vliegenth
Typhoon
57:38
57:31
32
Josje Verhoeven
Heukelum
57:44
57:23
33
Carola den Uijl
Hardinxveld-Giessendam
57:45
57:25
34
Winnette Boer
Giessenburg
58:01
57:38
35
Jantine van Vianen
Extrarunners Gorinchem
58:07
57:48
36
Ilse Nederveen
Hardinxveld-Giessendam
58:15
57:51
37
Paula van Schaik
Heukelum
58:17
57:49
38
Marijke de Groot
Heukelum
58:27
57:59
39
Saskia den Uil
Extrarunners Gorinchem
58:43
58:20
40
Heleen Baas
Zwijndrecht
58:46
58:34
41
Netty Bronkhorst
Vuren
58:50
58:34
42
Christine Berben
Gorinchem
59:01
58:50
43
Lidy Achterkamp
Nieuw-Lekkerland
59:15
59:00
44
Nel Pannekoek
Heukelum
59:28
58:59
45
Karin van Rijswijk
Gorinchem
59:41
59:22
46
Lisanne Meerkerk
Hardinxveld-Giessendam
59:41
59:22
47
Willeke Timmer
Noordeloos
1:00:00
59:32
48
Anja de Vries
Herwijnen
1:00:11
59:47
49
Joanne van Dijk
Hardinxveld-Giessendam
1:00:42
1:00:34
50
Jennifer Jagroep
Gorinchem
1:01:35
1:01:20
51
Kimberly van Doorn
Maasdam
1:01:36
1:01:28
52
Ellen Stuut
Extrarunners Gorinchem
1:01:47
1:01:24
53
Jonette van Leeuwen
Herwijnen
1:01:48
1:01:35
54
Liesbeth de Slegte
Papendrecht
1:02:41
1:02:21
55
Miranda den Uil
Hardinxveld-Giessendam
1:02:57
1:02:33
56
Bianca Verwoert
Schoonrewoerd
1:04:12
1:03:44
57
Ankie Sterk
EXtrarunners Gorcum
1:04:14
1:04:00
58
Hannah Sterk
Gorinchem
1:04:14
1:04:00
59
Riss Berendsen
Gorinchem
1:04:52
1:04:37
60
Thea van Holten
Ameide
1:05:21
1:05:07
61
Anita van der Bosch
Gorinchem
1:05:21
1:05:04
62
Marleen de Koning
Hardinxveld-Giessendam
1:08:31
1:08:10
63
Annemarie Asmus-Schram
Asperen
1:09:36
1:09:09
64
Miriam Bijnnen
Passaat
1:15:57
1:15:31
65
Anne Marie Adriaanse Teeuw
Leerbroek
1:16:51
1:16:36
66
Chantal van Zwol
Ridderkerk
1:17:15
1:16:51
67
Wil Bot
Passaat
1:17:26
1:17:01
MREC, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan Valstar
Olympus '70
18:00
17:59
2
Yannick Smits
Gorinchem
18:15
3
Michael van Baal
Statina
18:39
18:38
4
Erik van Rooden
Hermeta
19:01
18:59
5
Iwan Klijn
Haaften
19:58
6
Michel Mostert
Leerdam
20:00
19:58
7
Hans Vis
avVN
20:14
20:13
8
Tristan van de Hoef
Herwijnen
20:17
20:15
9
Dion Hopkoper
Heukelum
20:31
20:23
10
Ruben Mak
Altena Road Runners
21:26
21:23
11
Henk Visser
Parthenon
21:35
21:33
12
Martin van Ham
Leerdam
21:54
21:37
13
Maarten van Dieren
RPS 1
21:58
21:56
14
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
22:04
21:59
15
Hassan Chatrioui
Amsterdam
22:23
22:22
16
Ryan Huigen
Typhoon
22:30
22:28
17
Teun van Kalkeren
De Dijkrunners
22:33
22:27
18
Colin Schrijver
Hoornaar
22:44
22:40
19
Hans Valstar
Olympus '70
22:51
22:49
20
Rick van den Dool
Leerdam
22:51
22:27
21
Sijmen van Iperen
Heukelum
23:07
22:59
22
Siebrecht Kluitenberg
Heukelum
23:19
23:17
23
Jelmer Heeres
Heukelum
23:22
23:19
24
Marcel den Hoed
Hendrik-Ido-Ambacht
23:26
23:21
25
Ewoud Woudenberg
Leerdam
23:27
23:02
26
Lars van der Heiden
Giessenburg
23:30
23:16
27
Elwart den Besten
Heukelum
23:34
23:25
28
Reinoud de Leeuw
Van Noord
23:41
23:37
29
Rob Kroon
Van Noord
23:49
23:44
30
Peter Takken
Haaften
23:52
23:52
31
Siegfried van den Brink
Gorinchem
23:55
23:52
32
Theo Haag
RPS 2
23:56
23:43
33
Geert Hogendoorn
Hendrik-Ido-Ambacht
23:59
23:48
34
Leo van Meeteren
Hardinxveld-Giessendam
24:14
24:08
35
Jeeten Jumnoodoo
Gorinchem
24:27
24:17
36
Jan van Acquoij
Gorinchem
24:29
24:17
37
Jan de Groot
Giessenburg
24:32
24:29
38
Wouter Brevé
RPS 2
24:33
24:32
39
Erik de Bruin
Van Noord
24:43
40
Burak Dural
Gorinchem
24:52
24:44
41
Henk van Noord
Van Noord
24:53
24:49
42
Thijs Kalfsterman
Heukelum
24:58
24:57
43
Mar Kwakkelstein
RPS 1
25:02
24:59
44
Gerrit Mulder
Harderwijk
25:03
25:01
45
Edgar Versteegh
Haaften
25:10
24:54
46
Frank Wayenberg
Leerdam
25:23
25:20
47
Julian Hulsdouw
Gorinchem
25:39
25:34
48
Aad Lucas
Bosschenhoofd
25:43
25:40
49
Arnold Osté
RPS 1
26:13
26:10
50
Michael Sprong
's-Gravenhage
27:14
27:02
51
Ramon Mostert
Utrecht
27:26
27:23
52
Edwin Kerkemeijer
Pro Senectute
27:30
27:23
53
Wilco den Besten
Heukelum
27:43
27:34
54
E. Woudenberg
Leerdam
28:21
27:55
55
Leo W
Leerdam
28:21
27:54
56
Jan Gernler
Bunnik
28:21
28:12
57
G.W. den Besten
Heukelum
28:32
28:23
58
Henk Verrips
Hoornaar
28:33
28:26
59
Pieter Terlouw
Van Noord
28:46
28:41
60
Rob Luijsterburg
RPS 2
29:22
29:11
61
Michel Stasse
Vuren
29:29
29:17
62
Karen Looijen
Gorinchem
29:35
29:30
63
Henk Lodder
Nieuwegein
29:46
29:36
64
Remco de Bruijne
Heukelum
30:09
29:58
65
Ian Verhoef
de Krakeling
30:34
30:24
66
Ronald de Koning
de Krakeling
30:39
30:29
67
Louis Sprong
Utrecht
30:46
30:42
68
Frits van Rijn
Zwijndrecht
31:43
31:30
69
Bart Magielse
Pro Senectute
32:38
32:32
70
Peter Snoek
Gorinchem
32:52
32:41
71
Johan van Santen
avVN
33:26
33:22
72
Gijsbert Pellegrom
Nieuwpoort
33:30
33:17
73
Rob de Knecht
Papendrecht
35:26
35:15
74
Jan de Wit
Apeldoorn
44:16
44:11
VREC, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julie van Riel
Statina
23:59
23:57
2
Antje Velthuis
Statina
24:00
23:58
3
Esmée Daalman
Leerdam
25:58
25:49
4
Jip van Tol
Heukelum
26:19
26:06
5
Anouk van Horssen
Herwijnen
27:05
26:53
6
Manouk Sprong
Utrecht
27:27
27:23
7
Marja Smits
Gorinchem
27:28
27:23
8
Ada Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
27:38
27:34
9
Heike Gaasbeek
RPS 2
27:45
27:39
10
Sofie Bilstra
Gorinchem
27:49
27:46
11
Linda Reichwein
Papendrecht
27:50
27:43
12
Renate Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
28:11
28:07
13
Elise Stolze
Meteren
28:16
28:11
14
Miranda Klijn
Asperen
28:16
28:11
15
Maria Gernler
Bunnik
28:20
28:10
16
Frederike Overvest
Pro Senectute
28:36
28:29
17
Dianne te Velde
Leerdam
28:51
28:44
18
Iris van Wijk
Heukelum
28:51
28:43
19
Sterre Troostheide
Zeist
28:53
28:44
20
Julia Kortenhoeven
Hardinxveld-Giessendam
29:01
28:55
21
Jette van Meeteren
Heukelum
29:16
29:02
22
Leonie de Knecht
Papendrecht
29:24
29:15
23
Patricia Hogendoorn
Dordrecht
29:43
29:32
24
Ichelle Heimering
Heukelum
29:45
29:31
25
Anouk Went
Dalem
30:00
29:54
26
Monique de Groot
Ameide
30:02
29:48
27
Angela den Besten
Leerdam
30:02
29:48
28
Linda Snoek
Schelluinen
30:06
29:54
29
Danique van de Water
Beesd
30:11
30:00
30
Brenda Schrijver
Heukelum
30:11
30:01
31
Jolieke Kleppe
Heukelum
30:17
30:12
32
Saskia Vervloet
Asperen
30:23
30:20
33
Dianne van Schaik
de Krakeling
30:33
30:23
34
Hanny van Raay
Pro Senectute
30:39
30:32
35
Jose Uittenbogerd
de Krakeling
30:39
30:30
36
Yasmin Snel
Heukelum
30:55
30:45
37
Tineke van der bij
Statina
31:06
31:01
38
Gerrie Kortlever
Hoogblokland
31:25
31:14
39
Els den Otter
Hoornaar
31:25
31:14
40
Manon Verweij
Beesd
31:26
31:15
41
Suzanne Vis
Heukelum
31:41
31:27
42
Joke geerse
Leerdam
31:58
31:49
43
Meta de Ruijter
Hoogblokland
33:09
32:53
44
Caroline van Toor
Hoogblokland
33:09
32:53
45
Gerda Holteman
Pro Senectute
33:21
33:14
46
Sjanie Pellegrom
Nieuwpoort
33:30
33:17
47
Renata Bijl
Spijk gem Lingewaal
33:46
33:40
48
Rina Schrijver - de Vos
Hoornaar
33:57
33:50
49
Daisy de jong-middelkoop
Meerkerk
34:19
34:05
50
Joke de Kreij
Gorinchem
34:33
34:21
51
Dorien Kuska Euffing
Pro Senectute
35:13
35:06
52
Julia Uittenbogerd
de Krakeling
36:03
35:54
53
Nel Maat
Typhoon
36:05
35:58
54
Froukje Eijkelenboom
Molenaarsgraaf
36:31
36:25
55
Willeke Bikker
Oosterwijk
36:50
36:36
56
Paula Voorwinden
Noordeloos
37:57
37:47
57
Jeannette Rietveld
Giessenburg
38:28
38:15
58
Angelique van Acquoij
Gorinchem
40:24
40:12
59
Marieke van Kesteren
Pro Senectute
40:27
40:21
60
Cunie Kommeren
Pro Senectute
44:07
44:01
61
Carola van Genderen
Arkel
46:22
35:52
62
Marja van Cleef
Gorinchem
46:29
35:59
J500, 500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gabri van Gent
Heukelum
1:52
2
Stijn Molenaar
Herwijnen
1:54
3
Kees de Koning
Heukelum
2:01
4
Stef Vroegh
Herwijnen
2:04
5
Stuart Stephens
Heukelum
2:13
6
Thijs de Ruiter
Heukelum
2:14
7
Sjoerd Meijdam
Heukelum
2:19
8
Nils van Dusseldorp
2:22
9
Boudewijn Sprong
Den Haag
2:30
M500, 500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van der Waal
Passaat
1:54
2
Isis Versluis
Meerkerk
2:03
3
Roos van Tuijl
Herwijnen
2:04
4
Romy den Adel
Heukelum
2:05
5
Mira Kleingeld
Asperen
2:13
6
Isa van Zomeren
Asperen
2:14
7
Jane de Jong
Heukelum
2:25
8
Karlijn Hakkert
Heukelum
2:30
9
Ronja van Zuidam
Heukelum
2:36
10
Marit Looijen
Heukelum
2:36
11
Fleur Clements
Heukelum
2:38
12
Sanne Arnts
Heukelum
2:38
13
Ninthe den Besten
Heukelum
2:39
14
Amy Blom
Asperen
2:43
15
Daphne Lieve Horstman
Leerdam
2:47
16
Alissa te Velde
Leerdam
5:13
J1000, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Levi Hoppestein
Asperen
3:43
2
Arnart Pesselse
Asperen
3:50
3
Sebastiaan Sprong
's-Gravenhage
3:53
4
Corné Kroes
Heukelum
4:17
5
Niels Oste
Heukelum
4:23
6
Jayden Schampaert
Heukelum
4:29
7
Dymio Maas
Heukelum
4:33
8
Juul Richter
Herwijnen
4:39
9
Simon Nieuwenhuis
Leerdam
4:47
10
Tijs Looijen
Heukelum
4:48
11
Hassan
Heukelum
4:57
12
Dylan Barrass
Herwijnen
5:02
13
Mathijs Takken
Haaften
5:09
14
Bram de Boer
Heukelum
5:26
15
Afonso Alves
Herwijnen
5:43
16
Dirk Uittenbogerd
Heukelum
5:46
17
Jochem den Oudsten
Herwijnen
6:27
18
Levi de Veer
Heukelum
6:46
M1000, 1000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noor van de Hoef
Herwijnen
3:56
2
Liv-Grete Diem
Typhoon
4:23
3
Gwen Versluis
Meerkerk
4:24
4
Anke de Vries
Heukelum
4:31
5
Tjenza Maas
Heukelum
4:32
6
Kiara te velde
Leerdam
4:41
7
Sterre Arnts
Heukelum
5:18
8
Sam Donker
Heukelum
5:23
9
Sarah de Koning
Heukelum
5:32
10
Fenna Messercola
Heukelum
5:37
11
Tanne Brouwers
Asperen
5:44
12
Rivka Vermeulen
Heukelum
6:02
J1500, 1500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boaz Middag
Asperen
5:41
2
Binc Berben
Heukelu
5:52
3
Jelke Kieskamp
Asperen
5:57
4
Stijn van der Waal
Passaat
6:30
5
Bram Donker
Heukelum
7:02
6
Duncan Verhaar
Asperen
7:10
7
Ervin Schampaert
Heukelum
7:25
M1500, 1500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke van de Hoef
Herwijnen
5:59
2
Meike van Arkel
Herwijnen
6:09
3
Esmee den Adel
OBS de Rietput
6:19
4
Justine Stephens
OBS de Rietput
6:27
5
Lotte van Kempen
Asperen
6:46
6
Tirza Vermeulen
Heukelum
6:51
7
Julia de Vries
Heukelum
6:51
8
Sterre den Besten
Heukelum
7:11
9
Noé van Gent
Heukelum
7:11
10
Rachel Middag
Asperen
7:31
11
Juliet Books
Asperen
8:10
12
Carlijn van Luttikhuizen
Asperen
8:10
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
Uitslagen.nl
21-05-2016 19:23