Uitslagenlijst 21e Bouwbedrijf Beverwijkloop

Balkbrug - Vrijdag 20 mei 2016

M-9, 0,5 MIJL T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse de Weerd
Dwingeloo
3:15
2
Joëlle Schutte
ACO Van Elderen
3:26
3
Zita Ellerman
Set Up Volleybal
3:28
4
Floor Willems
Ommen
3:31
5
Julia Schotmeijer
SC Balkbrug voetbal
3:33
6
Dewey Baas
SC Balkbrug voetbal
3:52
7
Lindy Kramer
Dedemsvaart
3:55
8
Yke Slomp
Set Up Volleybal
3:56
9
Jasmijn Witten
Set Up Volleybal
3:58
10
Marijn Extercate
Set Up Volleybal
3:59
11
Laura Hof
Set Up Volleybal
4:00
12
Noor van den Enk
Ommen
4:05
13
Lize Calis
Set Up Volleybal
4:10
14
Lisette Ten kate
Set Up Volleybal
4:13
15
Amber Klunder
Balkbrug
4:16
16
Dakota Bouwhuis
Set Up Volleybal
4:21
17
Fabienne Witten
Set Up Volleybal
4:30
18
Ilana Soer
Dedemsvaart
4:31
19
Feline Klunder
Balkbrug
4:34
20
Emma Hof
Set Up Volleybal
4:34
21
Mayke de Lange
Set Up Volleybal
4:36
22
Feline Roozeboom
Set Up Volleybal
4:37
23
Marije Broek
Set Up Volleybal
4:44
J-9, 0,5 MIJL T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yarél Soer
Dedemsvaart
2:50
2
Dennis Krol
SC Balkbrug voetbal
3:08
3
Nout Meijer
ACO Van Elderen
3:16
4
Tom Groen
SC Balkbrug voetbal
3:26
5
David Arling
Set Up Volleybal
3:26
6
Gerjan Klunder
SC Balkbrug
3:28
7
Robert-Jan Brouwer
Balkbrug
3:28
8
Swen Katoele
Balkbrug
3:38
9
Jasper Extercate
Set Up Volleybal
3:39
10
Bas Wiegman
Balkbrug
3:40
11
Mathijs Klunder
SC Balkbrug
3:41
12
Jens Hagedoorn
SC Balkbrug voetbal
3:42
13
Bas Visscher
Balkbrug
3:45
14
Tim Visscher
Balkbrug
3:50
15
Hessel Eggerding
Set Up Volleybal
4:08
16
Roan Dijkstra
Balkbrug
4:09
17
Mick Evers
Dedemsvaart
4:28
18
Nicky Fiks
Set Up Volleybal
4:35
19
Douwe Roeland
Balkbrug
4:41
10+, 0,5 MIJL T/M 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Jonkman
Set Up Volleybal
4:29
M1012, 0,75 MIJL TM 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Romee Kramer
Dedemsvaart
4:41
2
Isa Legebeke
Balkbrug
4:42
3
Marije de Weerd
Dwingeloo
4:57
4
Bente Lopers
Balkbrug
5:11
5
Marlon Schutte
ACO Van Elderen
5:17
6
Jaimie Fiks
Set Up Volleybal
5:20
7
Shirley Baas
SC Balkbrug voetbal
5:39
8
Jelle Eggerding
Set Up Volleybal
5:43
9
Vera Wiegman
Balkbrug
5:45
10
Anja Jill Heusintveld
Set Up Volleybal
6:00
11
Laureen Veerman
Balkbrug
6:03
12
Ilse Hazenberg
SC Balkbrug voetbal
6:11
13
Liné Schotmeijer
Set Up Volleybal
6:12
14
Anna Altena
Set Up Volleybal
6:16
15
Jodie Katoele
Nieuwleusen
6:43
16
Mirte Dijkstra
Set Up Volleybal
8:52
J1012, 0,75 MIJL TM 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Brouwer
Balkbrug
4:35
2
Jur ten Oever
Ruinerwold
4:40
3
Lars Bols
Balkbrug
4:43
4
Jurre Boterman
Balkbrug
4:44
5
Theun Schoenmaker
Balkbrug
4:46
6
Robbin Krol
SC Balkbrug voetbal
4:58
7
Niels Harenberg
SC Balkbrug voetbal
4:59
8
Stefan Haasjes
Balkbrug
5:13
9
Koen Roeland
Balkbrug
5:16
10
Wessel Prijdekker
SC Balkbrug voetbal
5:37
11
Cas Groen
SC Balkbrug voetbal
5:38
12
Job Calis
SC Balkbrug voetbal
6:36
DSEN, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Flore Logtenberg
Balkbrug
24:11
2
Anita Buit
Dedemsvaart
25:33
3
Marieke Dijk
Ommen
25:37
4
Marlon Praas
Dedemsvaart
26:06
5
Ingrid Baas
Balkbrug
27:06
6
Paula Steen
Balkbrug
28:01
7
Esther Bakker
Balkbrug
33:42
8
Mariska Pelman
Balkbrug
33:47
DVET, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
Witharen
18:29
2
Astrid van Velden
Hardenberg
19:28
3
Ineke Nawijn
Hardenberg
22:10
4
Linda Breukelman
Hardenberg
23:06
5
Tineke Schutte
ACO Van Elderen
23:24
6
Rona Meijer
Lutten
24:58
7
Marlinde Doorn
Arnhem
25:15
8
Roelien Geuzinge
Balkbrug
25:30
9
Carien Schotmeijer
Balkbrug
26:38
10
Ellen Holterman
Raalte
27:23
11
Ceciel Bouwhuis
Balkbrug
27:23
12
Brigitte van der Veen
Ommen
28:16
13
Thea Hendrikse
Assen
28:21
14
Klazien van der Klis-Visscher
Balkbrug
28:24
15
Herma Brinkhuis
Ommen
28:49
16
Estelle Steen
Ommen
32:55
HSEN, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendricks
Assen
15:31
2
Frank Eikenaar
Zwolle
17:25
3
Richard Snippe
Hardenberg
17:42
4
Lennart Baas
Balkbrug
17:49
5
Jesper Kloek
Dedemsvaart
18:31
6
Thijs Terlouw
Hardenberg
18:40
7
Lars Heldt
Balkbrug
18:44
8
Stan Legebeke (SC Balkbrug)
Balkbrug
18:49
9
Jur Logtenberg (SC Balkbrug)
Balkbrug
18:51
10
Nick Buiter
Balkbrug
19:35
11
Maarten Pol (SC Balkbrug)
Balkbrug
19:47
12
Dani Docter
Balkbrug
22:18
13
Ramon Steen
Balkbrug
23:17
14
Jelle Nijman (SC Balkbrug)
Balkbrug
23:45
15
Tomas Dragt
Balkbrug
23:59
16
Arne Dijkstra
Balkbrug
24:38
17
Sven van Dijk (SC Balkbrug)
Balkbrug
25:49
18
Jordi Steen
Balkbrug
26:08
19
Gerard de Haan
Dedemsvaart
27:13
20
Nick Jonkman
Balkbrug
27:34
21
Chris van dongen
Balkbrug
32:23
HVET, 3 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
16:46
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
16:54
3
Gertjan Tichelaar
Oldebroek
17:30
4
Jan Ekkel
Vroomshoop
18:54
5
Hendri Schipper
Sibculo
18:58
6
Edwin van Laar
Balkbrug
19:06
7
Karel Prins
Veeningen
19:43
8
Robert Terlouw
Hardenberg
20:22
9
Everard Hagedoorn
Balkbrug
21:36
10
Marcel Thijssen
Coevorden
21:45
11
Jan Lip
Alteveer gem De Wolden
22:25
12
Barry Fiks
Balkbrug
23:02
13
Erik Rijnders
Vroomshoop
23:36
14
Johan Nijland
IJhorst
25:10
15
Harm Diek
Dedemsvaart
25:24
16
Gerrit Schuitema
Emmen
28:19
17
Albert Kuilder
Almelo
28:27
18
Luuk Kremer
Hardenberg
29:44
DSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Zomer
Hoogeveen
26:52
2
Leonie Van Der Kolk
Balkbrug
31:28
3
Miranda van den Berg
Lutten
32:16
4
Jeanine Huisjes
Balkbrug
33:01
5
Lisette Oosterholt
Balkbrug
35:20
6
Judith Vogelzang
Ommen
35:43
7
Inge Scheper
IJsselmuiden
35:45
8
Sharon Feddema
Slagharen
35:48
9
Aniek Beverwijk
Zwolle
37:18
10
Inge Arkes
Slagharen
39:40
DVET, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Kloosterziel
Wezep
27:20
2
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
27:59
3
J. Zantingh
Dedemsvaart
29:31
4
Jessica Geltink
Balkbrug
30:44
5
Geke Tempelman
Beerzerveld
31:39
6
Gerda Kloek-Tusveld
Dedemsvaart
33:36
7
Saakje Rijkeboer
Loopgroep Avereest
34:53
8
Mieke Sellis
Staphorst
35:17
9
Ina Berends
Vinkenbuurt
35:48
10
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
37:51
11
Coos Moes
Balkbrug
39:38
12
Klazien van der Klis-Visscher
Balkbrug
39:39
HSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kars Eijsink
Balkbrug
21:32
2
Michiel Veldman
Nieuwleusen
22:46
3
Frank Eikenaar
Zwolle
23:45
4
Jasper Visserman
Nieuwleusen
24:30
5
Martijn Gelderman
Donderen
26:00
6
Wout Grootemarsink
Ommen
26:20
7
Edwin Helder
Hoogeveen
27:11
8
Kees van Dijk
Dedemsvaart
27:54
9
Arjan Hutten
Dedemsvaart
28:26
10
David Slagers
Balkbrug
28:29
11
Patrick Kelder
Vriezenveen
28:30
12
Geert Jan Hahné
IJsselmuiden
30:03
13
Marco Bokxem
Bergentheim
30:16
14
Henk Feijen
Balkbrug
30:44
15
Ferry Jonkers
Balkbrug
31:03
16
Erik Averesch
Slagharen
31:28
17
Erik Zagers
Hardenberg
31:36
18
André Kerkdijk
Hardenberg
31:37
19
Bert Kuijers
Staphorst
32:02
20
Ralph Overweg
Zwolle
32:02
21
Tom Schipper
Groningen
32:05
22
Marcel Hulst
Dedemsvaart
33:02
23
Harron Dekker
Zweeloo
33:19
H40+, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roelof Schra
Staphorst
25:12
2
Hendri Schipper
Sibculo
26:03
3
Edwin van Laar
Balkbrug
26:07
4
Henry Toerse
Balkbrug
26:09
5
Jan Schra
Staphorst
26:13
6
Karel Prins
Veeningen
26:36
7
Rob Somsen
De Krim
28:06
8
Gerco de Vries
Hardenberg
28:15
9
Maarten Boer
Linde Dr
29:12
10
Wim Vogelzang
Dedemsvaart
30:15
11
Harko Bols
Balkbrug
31:34
12
Jelle Jan Gerrits
Dedemsvaart
32:10
13
Gerrit Nijman
Balkbrug
32:24
14
Edwin Bonnema
Balkbrug
32:50
15
Dik Runherd
Balkbrug
34:10
16
Derk Hendriks
Sibculo
34:31
17
Rikus van Eeks
Hoogeveen
38:14
H50+, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harmen de Vries
Balkbrug
22:15
2
Bertil Krukkert
Nijverdal
23:44
3
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
24:05
4
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
25:22
5
Marten Bolt
Zwolle
25:55
6
Henk Jan Meier
Hardenberg
26:27
7
Gert van de Belt
Hardenberg
26:44
8
Adri Deemter
Dedemsvaart
27:18
9
Roelof Schreur
Nieuwleusen
27:26
10
Frank Koopmans
Balkbrug
27:55
11
Martien Kuilder
Loozen
30:13
12
Arie Drogt
Balkbrug
30:19
13
Henk Laarman
Nieuwleusen
30:57
14
Lucas Pit
Balkbrug
31:10
15
Alex Grootemarsink
Ommen
31:23
16
Bertus Schutte
Ommen
33:28
17
Henk Daling
Hoogeveen
33:39
18
Henk Mennink
Balkbrug
33:41
19
Dirk v d Wetering
Balkbrug
33:55
20
Wim Fokkert
Balkbrug
35:47
21
Hans Mennink
Balkbrug
35:56
22
Jan Ruitenberg
Dedemsvaart
36:01
23
Hielke Pals
Nieuwleusen
37:07
24
Rien Moes
Balkbrug
38:46
25
Henny Biemans
Slagharen
39:07
26
Cor Westhuis
Dalfsen
40:41
27
Ab Koetsier
Holten
42:15
Winnaars premiesprint:
3 EM heren: Tom Hendricks
3 EM dames: Yvonne Meijer
4 EM heren: Kars Eijsink
4 EM dames: Eline Zomer
www.uitslagen.nl
20-05-2016 20:59