Uitslagenlijst Run van Gieten

Gieten - Zaterdag 14 mei 2016

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luc Sillen
Groningen
16:12
16:11
2
Brian Janssen
Amersfoort
17:11
17:09
3
Guido van den Boogaard
Groningen
17:28
17:25
4
Frank Smid
Groningen
17:42
17:40
5
Thom Klein
Appelscha
17:50
17:47
6
Gerwin in t Veld
Groningen
17:57
17:56
7
Mark Huisman
Zuidlaren
18:32
18:26
8
Jordi Roffel
Veendam
18:49
18:46
9
Tom Elema
Zuidlaren
18:58
18:56
10
Max Kamminga
Gieten
19:25
19:24
11
Eeuwe Schot
Groningen
19:43
19:41
12
Marnix Kruize
Gieten
19:50
19:49
13
Daan Scholtens
Gieten
19:50
19:48
14
Djon Beekman
Groningen
20:42
20:31
15
Jeroen Zijlstra
Gieten
20:47
20:43
16
Leon Bakker
Gieten
20:49
20:41
17
Marcel Wiechertjes
Veendam
20:50
20:46
18
Frank Horst
Gieten
21:17
21:12
19
Jonny talen
Witteveen
21:21
21:17
20
Roy Moes
Smilde
21:24
21:20
21
Markwin Jagt
Grolloo
21:37
21:31
22
Anne-Jan Molenhuis
Assen
21:42
21:36
23
Niels Spoelman
Gieten
21:42
21:40
24
Peter Jager
Gieten
21:45
21:41
25
Maarten Smit
Gieten
21:51
21:49
26
Kris Beekman
Groningen
21:56
21:46
27
Kor de Groot
Gieten
22:23
22:17
28
Gerjon Luinge
Borger
22:36
22:18
29
Luuk ten Have
Annen
22:50
22:48
30
Giovanni Smit
Muntendam
22:53
22:49
31
Erik Boeck
Gieten
22:55
22:51
32
Robin de Valk
Assen
23:00
22:42
33
Johan Dekens
Siddeburen
23:05
22:45
34
Chris Sillen
Utrecht
23:37
23:27
35
Tom Abrahams
Nijmegen
23:37
23:21
36
Martijn Langen
Assen
23:42
23:31
37
Daniel Scheppers
Gasselte
23:55
23:37
38
Berry Strik
Gieten
23:57
23:51
39
John Koster
Hollandscheveld
23:59
23:49
40
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:06
24:04
41
Johan Tienkamp
Gieten
24:14
24:07
42
Huub Torenbosch
Gieten
24:18
24:07
43
Lars Alkema
Gieten
24:27
24:19
44
Bart Siebring
Gieten
24:29
24:26
45
Winston Moes
Smilde
24:46
24:39
46
Sebastiaan Boersma
Scheemda
24:55
24:50
47
Henk Enting
Eext
25:11
24:51
48
Willem de Niet
Gieten
25:30
25:20
49
Dethmer Boels
Onstwedde
25:34
25:29
50
Klaas Oudman
Winschoten
25:36
25:23
51
Jan Marc Kok
Coevorden
25:36
25:23
52
Egbert Mulder
Emmen
25:38
25:32
53
Marc Twickler
Gieten
25:49
25:27
54
Mark Stoffens
Norg
25:53
25:38
55
Jeffrey Veenhuizen
25:53
25:38
56
Fred Lenstra
Gieten
25:54
25:49
57
Theo Klevering
Gieten
25:57
25:36
58
Henk Evers
Schagen
26:00
25:49
59
Jan Poelman
Gieten
26:20
26:14
60
Hendrie Blomsma
Assen
26:22
26:09
61
Jan Houwen
Gieten
26:36
26:28
62
Henk Eefting
Gieten
26:48
26:40
63
Paul Spoelman
Gieten
27:00
26:53
64
Kor de Haan
Sappemeer
27:01
26:53
65
Tom Dolstra
Steenwijk
27:31
27:17
66
Eddy Langeloo
Gieten
27:45
27:33
67
Mathijs van Hee
Assen
27:55
27:44
68
Richard Hilbolling
Gieten
27:59
27:48
69
Harry de Groot
Gieten
28:07
27:59
70
Jans Takens
Zeijen
31:09
30:58
71
Niek Schut
Gieten
32:16
32:11
72
Harm Eefting
Gieten
32:43
32:43
73
Johan Jonkman
Rolde
33:39
33:21
74
Peter Koerts
Ees
36:08
35:52
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sabine Spreen
Rolde
18:32
18:30
2
Marrijtje Molenhuis
Assen
18:47
18:45
3
Marleen Popken
Exloo
19:58
19:56
4
Angelique Weijweg
Groningen
21:44
21:33
5
Marieke Jager
Gieten
21:45
21:41
6
Ilse Bosch
Nijmegen
23:06
22:50
7
Nynke Pietersma
Gieten
23:23
23:19
8
Ineke Knijp
Groningen
23:28
23:19
9
Marise Timmenga
Gieten
24:09
24:05
10
Angelique Klopstra
Veendam
24:33
24:29
11
Karina Doornbos
Gieterveen
25:34
25:26
12
Indi Schut
Gieten
25:42
25:38
13
Krista Trip
Gieten
26:16
26:09
14
Geertje Jaarsma
Gieten
26:34
26:21
15
Femke Adriaens
gieten
26:39
26:26
16
Bianca de Leu-Mik
Annen
26:50
26:37
17
Hermina Boerema
Annen
26:51
26:39
18
Reinate Bathoorn
Gieten
26:54
26:31
19
Linda Middeljans
Valthermond
27:05
27:00
20
Dorien Bronzewijker
Eexterveen
27:07
26:54
21
Janca van Dijk
Gasselternijveenschemond
27:32
27:23
22
Ria Deiman
Rolde
28:00
27:43
23
Nikki Abrahams
gieten
28:01
27:47
24
Shanien Boer
Rolde
28:11
28:02
25
Ireen Vos
Stadskanaal
28:13
28:02
26
Aletta Oostra
Eexterzandvoort
28:41
28:30
27
Janine Hogeman
Assen
28:45
28:36
28
Vanessa Oppelaar
Assen
28:46
28:31
29
Sjoerdtje Beekman
Groningen
29:00
28:51
30
Gerta Christians
Norden (BRD)
29:27
29:07
31
Henny Talens
Groningen
29:28
29:14
32
Gina Ensinge
Zuidlaren
29:40
29:25
33
Marleen de Boer (ITCG)
Gieten
29:47
29:42
34
Lisa Jansen
Gieten
29:56
29:44
35
Dieuwertje Toonen
Assen
30:03
29:49
36
Esther Boelens
Rolde
30:15
30:05
37
Yvonne Speelman
Anloo
30:21
30:11
38
Roelie Knijp
Anloo
30:35
30:26
39
Mirjan Bathoorn
Gieten
30:58
30:45
40
M. van der Fels
Coevorden
31:02
30:46
41
Naomi Takens
Zeijen
31:08
30:57
42
Karin Oosting
Gasselte
31:10
30:54
43
Femke Hoefste
Gasselte
31:12
30:55
44
Eva Hoogendijk
Eexterveen
31:34
31:26
45
Frea Tienkamp
Gieten
31:37
31:30
46
Anniek Bakker
Gieten
32:00
31:51
47
Linda Meijer
Veendam
32:07
32:00
48
Barbara Schut-Kroes
Gieten
32:14
32:09
49
Cindy Oud
Gasselternijveen
32:31
32:22
50
Miranda Hendriks
Gasselternijveen
32:31
32:22
51
Fenna Dolstra
Steenwijk
32:37
32:24
52
Janet Luiken
Veendam
32:39
32:25
53
Daphne Oldenziel
Gieten
32:43
32:30
54
Mirjam Hilbolling
Gieten
32:43
32:30
55
Annet Kroezen
Gieten
32:45
32:29
56
Manon Woldering
Drouwenerveen
34:42
34:29
57
Sandra Thomas
Elp
36:31
36:17
58
Siham Hors
Wageningen
36:31
36:17
59
Annelies Boelens
Emmen
39:10
38:58
60
Ellen Bossink
Zwolle
39:18
39:13
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olfert Molenhuis
Assen
31:36
31:35
2
Arjan Marchand
Groningen
32:36
32:35
3
Freek Hoolsema
Assen
33:17
33:16
4
Henk Kramer
Groningen
33:29
33:29
5
Jan Stuursma
Sappemeer
35:39
35:38
6
Robert Huisjes
Assen
35:42
35:41
7
Martien Wubs
Stadskanaal
37:02
36:59
8
Rene Wilkens
Gieten
37:25
37:24
9
Michel Speelman
Appelscha
38:31
38:29
10
René Ronde
Assen
40:47
40:42
11
Rolf Boelens
Rolde
41:27
41:23
12
Wendel van Dalen
Assen
42:24
42:15
13
Marcus Vording
Veendam
43:05
43:00
14
Niels Blaauw (ITCG)
Gieten
43:20
43:16
15
Simon Teeninga
Groningen
44:40
44:14
16
Rik Koops
Gieten
45:00
44:52
17
Peet Joosten
Meerstad
45:48
45:39
18
Jan-Willem Maat
Zuidwolde Dr
46:26
46:00
19
Michel Bruins
Utrecht
46:36
46:10
20
Frits van der Laan (ITCG)
Drachten
47:17
47:01
21
Jelle Hummel
Assen
47:37
47:28
22
Kars Mengerink
Veendam
47:46
47:41
23
Niels van der Vlag
Groningen
47:48
47:38
24
Savio Broekhuijsen
Assen
47:52
47:45
25
Jeroen Gotlieb
Sappemeer
47:56
47:32
26
Mark Pronk
Gieten
47:59
47:43
27
Leroy Schnieders
Lelystad
48:01
47:56
28
Rob van der Velde
Winschoten
48:01
48:01
29
Bastiaan Koops
Assen
48:02
47:36
30
Harmen Faber (ITCG)
Enumatil
48:32
48:21
31
Peter Vaartjes
Amsterdam
48:40
48:15
32
Johannes Christiaanse
Hoogezand
48:47
48:23
33
Robin Smeenge
Assen
48:55
48:44
34
Peter Thijs
Gieten
49:04
48:55
35
Feiko van Gool
Groningen
49:29
49:18
36
Jochem Smits van Oyen
Amsterdam
49:34
49:15
37
Mathias Zuur
Zeewolde
49:45
49:35
38
Lennart Zuur
Gieten
49:45
49:35
39
Peter Zwiers
Stadskanaal
50:14
49:58
40
Jos Hassing
Assen
51:23
51:13
41
Lars de Haan
Groningen
51:40
51:23
42
Jaap Poel
Haren
52:03
52:03
43
Jeroen de Vries (ITCG)
Veendam
52:58
52:54
44
Jens Schutte
Zwolle
53:08
52:44
45
Edward de Vries (ITCG)
Muntendam
53:17
53:13
46
Jelle Siebring
Gieten
53:25
53:05
47
Chris Tammenga
Gieten
55:25
55:09
48
Erik Gankema
Sappemeer
56:46
56:30
49
Jeroen Zwake
Valthe
1:02:48
1:02:29
50
Jan-Marc Kok
Coevorden
1:05:52
1:05:29
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
A. Huizenga
Assen
36:20
36:18
2
Ludy Timmer
Assen
36:22
36:21
3
René Becker
Stadskanaal
37:23
37:21
4
Bert Jan Wever
Onstwedde
37:55
37:52
5
Derk Jan Koetje
Winschoten
38:33
38:31
6
Hans Schipper
Musselkanaal
39:54
39:51
7
Arjan Elling
Vries
40:45
40:42
8
Ronald Meyboom
Haren
41:05
41:02
9
Remko Elema
Zuidlaren
41:15
41:12
10
Sjonnie de Groot
41:48
41:43
11
Ronald Apeldoorn
42:10
42:04
12
Kuba Filipkowski
Assen
44:39
44:32
13
Ivar van der Til
Gieten
45:13
45:05
14
Ad van Beilen
Gieten
45:28
45:22
15
Henk ter Veen
Gieten
45:57
45:50
16
Edwin Blaauw
Assen
46:02
45:55
17
Postma
Groningen
46:15
46:08
18
Koos Smith
Onstwedde
47:40
47:26
19
Ronald Strijker
Nieuw Buinen
48:32
48:26
20
John Meijer
Zuidlaren
48:35
48:25
21
Gertjan Rehwinkel
Assen
49:00
48:37
22
Albert Siebring
Gieten
49:17
48:56
23
Ronald Pebesma
49:35
49:13
24
Levien Buerman
Gieten
50:12
50:12
25
Erik Guns
Gieten
50:14
49:50
26
Omar Beekman
Groningen
51:01
50:37
27
Sebastiaan Otten
Woerden
51:58
51:49
28
Bouke van Laethem
Haarlem
51:58
51:43
29
Anne Alkema
Gieten
52:06
51:55
30
Herjan Schutte
Zwolle
52:34
52:08
31
Joost Brilleman
Gieten
52:37
52:16
32
Michael Stanneveld (ITCG)
Groningen
53:03
52:50
33
Claude van der Leij
Gieten
53:52
53:38
34
Harm Eefting
Gieten
53:56
53:36
35
I.G. Beekman
Gieten
54:38
54:13
36
Bert Keuter
Gieten
56:07
55:47
37
David Dagan
Borger
56:12
55:50
38
Harold Mulder
Gieten
56:38
56:22
39
Hilbrand Kikkers (ITCG)
Groningen
56:52
56:40
40
André Rosevink
Vlagtwedde
56:52
56:38
41
Marcel Apeldoorn
Den Bosch
56:57
56:35
42
Jonnie Bos
Sappemeer
57:05
56:49
43
Hans Popken
Assen
57:12
57:00
44
Arjan Geertsema
Gieten
57:13
57:05
45
Anno Greven
Nieuw Buinen
57:57
57:44
46
Niels Lanting
Amersfoort
58:47
58:25
47
Klaas Schut
Gieten
59:53
59:38
48
Andre Docter
Gieten
1:00:55
1:00:37
49
André Zwake
Klazienaveen
1:02:48
1:02:29
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
37:21
37:20
2
Naanko Drent
Heiligerlee
37:48
37:47
3
Mario Schuiling
Winschoten
39:01
38:59
4
Cor Schnieders
Stadskanaal
39:47
39:44
5
Jaap Begeman
Noordbroek
41:22
41:19
6
Gerard Berg
Stadskanaal
41:35
41:32
7
Marco den Hollander
Assen
41:40
41:38
8
Lucas Buikema
Haren
42:51
42:48
9
B. Trip
Emmen
42:56
42:50
10
Robert Springer
Gieten
43:17
43:12
11
Trienco Bekkema
Veendam
43:30
43:25
12
Henk Jan Meier
Hardenberg
43:37
43:33
13
Kees Vos
Groningen
44:30
44:26
14
Rudy Telkamp
Hoogezand
44:36
44:30
15
J. de Boer
Veendam
45:17
45:09
16
Hink Boelens
Nieuw-Buinen
46:59
46:53
17
Jan Poortman
Borger
47:00
46:53
18
Erwin Beekman
Groningen
47:26
46:59
19
Gert Bosker
Assen
47:30
47:09
20
Jetse Bakker
47:36
47:19
21
Hilko Snoek
Scheemda
47:44
47:34
22
Luciano Malawau
Annen
47:49
47:43
23
Jeuring
Gieten
49:44
49:28
24
Theo Weimans
Gieten
50:12
49:51
25
Albert Wijmen
Kerkenveld
50:20
49:59
26
Henk Strengers
Eelde
50:55
50:39
27
Bert-Jan Bussemaker
Vries
51:03
50:44
28
Harry Timmenga
Gieten
51:36
51:23
29
Paul Claessens
Gieten
53:35
53:19
30
René Nijsse
Wolphaartsdijk
54:13
54:04
31
René Kramer
Nieuw Buinen
54:33
54:19
32
Jan Loos
Wagenborgen
54:34
54:21
33
Henk Wind
Alteveer
57:57
57:43
34
Ad Bastiaansen
Stadskanaal
57:57
57:42
35
Harry Prins
Beilen
59:36
59:19
36
Johan Kregel
Peize
1:03:03
1:02:42
37
Herman Bos
Kloosterburen
1:03:13
1:02:53
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Auener
Rolde
39:35
39:32
2
Jannes Bouwmeester
Beilen
46:40
46:34
3
Otto Meertens
Yde
50:08
49:47
4
Tjibbe Pebesma
Annen
51:23
51:02
5
Hiido Boomsema
Wildervank
52:04
51:54
6
Pieter Beekman
Groningen
52:08
51:43
7
Sebe Kleveringa
Spijk
52:11
52:07
8
Jan Hein van Dijk
Vries
52:35
52:17
9
Gerrit van Dam
Zuidlaren
53:30
53:10
10
Fred van der Gon Netscher
's-Gravenhage
54:19
53:58
11
Jaap Jumelet
2e Exloermond
54:50
54:27
12
Jacob Schoonhoven
Stadskanaal
56:55
56:41
13
Gerrit Jan Warmink
Eexterveen
58:13
58:04
14
Wim ter Laan
Wagenborgen
1:00:28
1:00:13
15
Jacob Strijbosch
Smilde
1:00:30
1:00:11
16
Gerard de Vries
Veendam
1:01:46
1:01:32
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saffira Kiewiet
Eelde
37:58
37:57
2
Annemieke de Lange
Assen
39:35
39:31
3
Olga Elling
Vries
43:41
43:38
4
Marije Botterblom
Gieten
45:35
45:29
5
Kristel Joosten
Meerstad
46:08
45:45
6
Ineke Ligthart
Groningen
46:09
46:07
7
Inkje Ozinga
Haren Gn
46:12
46:07
8
Sanne Scheltes
Assen
47:46
47:42
9
Anneriek Poelman
Haarlem
48:49
48:34
10
Esther Wietzes
Assen
49:46
49:39
11
José Ebbinge
Groningen
51:02
50:51
12
Miranda Sloots
Tynaarlo
54:17
54:06
13
Natasja Topelen
Wagenborgen
54:27
54:19
14
Daja Kroezenga (ITCG)
Amen
56:18
56:06
15
Lisanne Snoek
Scheemda
56:39
56:29
16
Annemieke Rave
Kolham
56:41
56:24
17
Marchiena Boelens
Gieten
56:51
56:32
18
Natalie Malewicz
Eext
56:56
56:38
19
Ilse Jager
Gieten
58:31
58:11
20
Reina Geertsema
Gieten
59:00
58:53
21
Sahela ten Kelde
Gieten
59:36
59:19
22
Janka van Santen
Nieuw-Weerdinge
1:01:52
1:01:36
23
Ilona de Jonge
Gasselternijveen
1:02:29
1:02:14
24
Lisanne Albers
Amsterdam
1:02:31
1:02:11
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
40:46
40:44
2
Christien Koning
Groningen
42:14
42:11
3
Jelda Panjer
Zuidlaren
45:45
45:39
4
Grietje Hoogerkamp-Heeg
Odoorn
46:28
46:23
5
Jantje Korthuis
Wildervank
52:04
51:54
6
Saskia Meijeringh
Tynaarlo
54:17
54:04
7
Ina Enting
Eext
54:22
54:14
8
Irma Alkema
Gieten
57:06
56:58
9
Annet Popken
Assen
57:11
56:59
10
Jacqueline van Beilen
Stadskanaal
57:57
57:44
11
Ina Kunst
Nieuw Buinen
57:57
57:43
12
Sandra Haverkamp
Stadskanaal
57:57
57:44
13
Geke Mulder
Gieten
1:00:35
1:00:30
14
Diana Bijleveld
Gieten
1:02:40
1:02:26
15
Jackelien Poelstra
Gieten
1:02:40
1:02:26
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Meijer-Bakker
Wagenborgen
47:59
47:47
2
Griean Hoster
Zuidlaren
48:44
48:38
3
Bea Voskamp
Gieten
50:50
50:33
4
Elly Frouna van der Meer
Gieten
52:34
52:25
5
Gisela Nijsse-Meertens
Wolphaartsdijk
54:14
54:05
6
Warmink
Gieten
54:25
54:14
7
Michaela Zwaan
Assen
54:37
54:13
8
Jannie Poortman-Oldenkamp
Borger
56:27
56:20
9
Jannet Scholma
Eexterzandvoort
58:39
58:21
10
Gerrie Strijbosch
Smilde
1:00:30
1:00:12
11
Evelyne Salari
Annen
1:00:37
1:00:28
12
Wieneke Boelens
Nieuw-Buinen
1:02:22
1:02:03
13
Rita Koopman-Broekema
Gieterveen
1:03:09
1:03:00
14
Yvonne Schuiring
Peize
1:03:12
1:02:53
MAN, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Smilde
1:31:20
1:31:18
2
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
1:33:59
1:33:57
3
Jos Richie
Groningen
1:36:23
1:36:19
4
Harry Faber
Wildervank
1:40:44
1:40:41
5
Ronald Sluiter
Beilen
1:41:07
1:41:04
6
Martijn Croon
Coevorden
1:41:56
1:41:53
7
Erik van Dijken
Groningen
1:44:55
1:44:46
8
Bert Nieland
Oude Pekela
1:47:11
1:47:08
9
Pieter Nieman
Haren Gn
1:48:26
1:48:21
10
Bennie Wiegman
Assen
1:48:36
1:48:33
11
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
1:49:04
1:49:00
12
Jacob Bruining
Zuidbroek
1:52:43
1:52:39
13
Jan Speelman
Stadskanaal
1:54:51
1:54:39
14
Mickel Zandink
Vriezenveen
1:54:51
1:54:51
15
Cornee Veenhuis
Gieten
1:54:52
1:54:42
16
Marco Bakker
Assen
1:55:26
1:55:18
17
Rudi Akse
Stuifzand
1:55:33
1:55:20
18
Lukas Pepping
Groningen
1:56:19
1:56:09
19
Arjan Vrieling
Winschoten
1:56:22
1:56:17
20
Henk Aalders
Gieten
1:57:50
1:57:44
21
Willem Hofman
Winsum Gn
1:58:56
1:58:51
22
Haijo Siegers
Gieten
1:59:50
1:59:41
23
Luuk Kruizinga
Aduard
2:00:06
1:59:59
24
Sybren Harmsma
Groningen
2:00:13
2:00:07
25
Garmt Borgman
Hoogezand
2:00:47
2:00:43
26
Elko Knoop
Tolbert
2:02:01
2:01:57
27
Henk Eleveld
Gieten
2:02:05
2:01:52
28
Maarten Glas
Ter Apel
2:02:29
2:02:17
29
Gert Wigchers
Gieten
2:03:30
2:03:12
30
Rutger Kluiver
Borger
2:03:41
2:03:23
31
Johan Kregel
Peize
2:04:39
2:04:31
32
Wessel Sloof
Haren Gn
2:04:45
2:04:36
33
Benno Leferink
Groningen
2:05:05
2:04:52
34
Eric Weernink
Haren
2:05:16
2:05:08
35
Bert Geertsma
Groningen
2:05:28
2:05:21
36
Klaas Schut
Gieten
2:06:27
2:06:20
37
Erik Pakes
Roden
2:06:53
2:06:45
38
Thom Snijder
Bedum
2:07:24
2:07:15
39
Jan Abbas
Gieten
2:09:40
2:09:33
40
Raymond Timmermans
Stadskanaal
2:09:54
2:09:44
41
Leo Santing
Anloo
2:10:48
2:10:35
42
Hans Nijboer
Stadskanaal
2:11:23
2:11:12
43
Han Boxem
Gasselternijveen
2:11:30
2:11:25
44
Peter Moesker
Borger
2:12:00
2:11:42
45
Marco Berning
Borger
2:12:08
2:11:50
46
Heijo Dieterman
Scheemda
2:12:30
2:12:20
47
Robert Noppers
Borger
2:13:26
2:13:13
48
Tonny Redmeyer
Winschoten
2:13:53
2:13:40
49
Carsten Rose
Delfzijl
2:14:46
2:14:27
50
Jos Niks
Gasselte
2:14:53
2:14:42
51
Joeke van der Heide
Borger
2:14:54
2:14:36
52
Koos van Koldam
Siddeburen
2:14:57
2:14:38
53
Rick Bosma
Klijndijk
2:15:20
2:15:06
54
Arjen Klopstra
Veendam
2:15:27
2:15:12
55
John Broekman
Gieten
2:15:34
2:15:23
56
Luigi Deiana
Zuidlaren
2:16:37
2:16:28
57
Geert vd Veen
Leek
2:16:49
2:16:45
58
Elzo Bloem
Meeden
2:18:48
2:18:35
59
Gerard van der Velde
Hoogkerk
2:20:44
2:20:39
60
Erik Docter
Eext
2:22:20
2:22:11
61
Edwin Pol
Gieten
2:22:45
2:22:38
62
Ger van Nijkerken
Eext
2:23:40
2:23:27
63
Aris Eindhoven
Borger
2:24:25
2:24:06
64
Cees de Haan
Groningen
2:24:33
2:24:19
65
Bert van Veen
Klijndijk
2:29:40
2:29:25
66
Bert Knol
Gasselternijveen
2:29:40
2:29:21
67
Ben Schrijver
Lemelerveld
2:30:40
2:30:22
68
Maarten de Wit
Oosterhesselen
2:30:48
2:30:31
69
Stoffer Havinga
Thesinge
2:30:53
2:30:34
70
Henk Veldhuis
Onstwedde
2:31:16
2:31:00
71
Geert Knigge
Onstwedde
2:31:17
2:31:00
72
W. Scheve
Stadskanaal
2:38:04
2:37:47
73
Jos Banus
Gasselternijveen
2:38:04
2:37:49
74
Leo van Herksen
Marum
2:48:41
2:48:24
VROUW, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Faber
Wildervank
1:48:00
1:47:57
2
Marinka Pultrum
Luxwoude
1:50:38
1:50:34
3
Lydia Doornbos
Appingedam
1:52:35
1:52:31
4
Brigitte IJpma
Wildervank
1:58:01
1:57:55
5
Hillie Koops
Gieten
1:59:37
1:59:30
6
Jolanda Oosterhoff
Wildervank
2:02:18
2:02:04
7
Henriette Lagerwerf
Veendam
2:02:21
2:02:15
8
Mirjam Grijpstra
Haren Gn
2:05:05
2:04:52
9
Aniek Steenhuisen
Assen
2:05:24
2:05:16
10
Joke Speelman
Stadskanaal
2:08:19
2:08:08
11
Rieta Leistra Fidder
Assen
2:08:52
2:08:41
12
Sabina de Haan
Assen
2:10:08
2:09:55
13
Laura Woppenkamp
Gasselte
2:11:30
2:11:25
14
Corina Hilbolling
Gasselte
2:11:30
2:11:25
15
Esther Zelders
Gieten
2:14:59
2:14:47
16
Ellen Hoogland
Gieten
2:16:30
2:16:21
17
Betty Hadders-Rijnberg
Gieten
2:17:18
2:17:08
18
Nanda de Vries
Giethoorn
2:20:02
2:19:46
19
Monique Lahuis
Gasselte
2:20:02
2:19:57
20
Gretha Bouma
Wageningen
2:21:45
2:21:30
21
Alien van Sluis
Gieterveen
2:23:29
2:23:17
22
Ria van Dam - de Haan
Zuidlaren
2:23:43
2:23:32
23
Ineke Berghuis
Schipborg
2:23:43
2:23:32
24
Heidi Heefer
Oosterhesselen
2:30:47
2:30:31
25
Rianne van Sluis
Gieterveen
2:30:57
2:30:45
26
Anna Veldhuis
Onstwedde
2:31:16
2:31:01
27
Lien Wauters-van der Taelen
Gijzegem
2:37:11
2:36:51
28
Tietsia Braams-Oosterhuis
Gasselte
2:38:02
2:37:45
29
Anita Janssens
Gasselte
2:38:03
2:37:46
30
Gré Bezema
Gasselte
2:38:04
2:37:46
31
Trienette Schuiling
Gasselte
2:38:04
2:37:46
32
Elly
Gieten
2:44:48
2:44:39
33
Corine Breeuwsma
Haren Gn
2:45:37
2:45:29
34
Margreet Struijk
Spijkerboor Dr
2:54:14
2:54:00
35
Ina Haan
Veendam
2:54:14
2:54:00
MAN, 50 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iwan Kamminga
Nieuwe Pekela
3:08:22
3:08:19
2
Jan Suijkerbuijk
Moerstraten
3:26:48
3:26:46
3
Wolter de Lange
Steenwijk
3:40:52
3:40:48
4
Peter Ligthart
Hasselt
3:45:26
3:45:23
5
Wessel Dekker
Borger
3:53:37
3:53:32
6
Diemer Top
Groningen
3:59:11
3:59:04
7
Edwin Otto
Purmerend
4:01:42
4:01:37
8
Anton Slagers
Eelderwolde
4:02:24
4:02:19
9
Nico Maijer
Vinkeveen
4:03:18
4:03:14
10
Rienk Scholtemeijer
Almere
4:07:52
4:07:48
11
Jan Spitael
Gijzegem
4:09:51
4:09:41
12
Wessel Kranghand
Hoogeveen
4:11:43
4:11:36
13
Bennie de Vries
Stadskanaal
4:12:46
4:12:44
14
Roel Kleine
Hoogeveen
4:13:58
4:13:54
15
Gerrie Boersma
Twijzel
4:13:58
4:13:51
16
Jaring de Groot
Burgum
4:17:33
4:17:26
17
N. Zuidema
Utrecht
4:26:50
4:26:46
18
John Ossendorp
Nieuwegein
4:28:03
4:27:53
19
Simon van Woerkom
Malden
4:32:05
4:31:59
20
Henk Helmantel
Sellingen
4:33:51
4:33:45
21
Jaap Alberda
Staphorst
4:37:10
4:37:06
22
Wim Scholtens
Winschoten
4:37:23
4:37:20
23
Arjan Griffioen
Hoogezand
4:39:54
4:39:52
24
Warren Dix
Krimpen aan den IJssel
4:41:23
4:41:14
25
Daan Glorie
Heemskerk
4:41:55
4:41:48
26
Egbert Oosterhoff
Winschoten
4:42:04
4:41:59
27
Arjan Steenhuis
Midwolda
4:42:04
4:41:59
28
Johan Tip
Hoogezand
4:51:25
4:51:18
29
Dick Abee
Winschoten
4:51:40
4:51:28
30
Hessel de Boer
Leeuwarden
4:56:27
4:56:18
31
Ubel Dijk
Wanneperveen
5:08:22
5:08:11
32
Chris Dol
Stadskanaal
5:09:05
5:09:01
33
Gerik Mik
Sint Annen
5:22:41
5:22:30
34
Marco Hartman
Wildervank
5:25:48
5:25:37
35
Aede Bakker
Kiel-Windeweer
5:33:01
5:32:49
36
Sjoerd Slaaf
Groningen
5:33:32
5:33:27
37
Eddy Hedemann
Assen
5:35:42
5:35:37
38
Hans Buis
Midwoud
5:35:44
5:35:32
39
Bert Koens
Blauwestad
5:42:04
5:41:57
VROUW, 50 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annie Oostenbrink
Oldeberkoop
4:35:18
4:35:11
2
Paula van Esser
Gent
4:40:04
4:39:58
3
Gea Hut
Leek
4:47:38
4:47:31
4
Corine Dieterman
Scheemda
4:56:53
4:56:47
5
Van Heijningen Arjanne
Meeden
5:15:18
5:15:08
6
Ina Oortwijn
Annerveenschekanaal
5:19:16
5:19:08
7
Bettina Kruit
Hoogezand
5:21:36
5:21:26
8
Ineke Scheffer
Leens
5:22:20
5:22:13
9
Mijke Beijer
Tilburg
6:12:44
6:12:37
10
Esther Koree
Doetinchem
6:12:54
6:12:46
JGR1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorrit Riemeijer
2:18
2
Max Fit
OBS Gieten
2:18
3
Nylan Moek
2:23
4
Collin de Goeij
SWS Oostermoer
2:26
5
Lars Koopman
overige
2:29
6
Tire-Haut Langeloo
OBS Gieten
2:40
7
Robert Enting
ODS Prins Willem Alexande
2:41
8
Giel Koops
SWS Oostermoer
2:42
9
Thijn Veldman
OBS Gieten
2:44
10
Tijn Bosman
Assen
2:45
11
Liam Weersing
OBS Jan Thies
2:54
12
Tijl Malewicz
ODS Prins Willem Alexande
2:59
13
Luuk Lokerse
3:03
14
Jayden Norder
OBS Bonnen
3:08
15
Sem de Jong
OBS De Dobbe
3:13
16
Sven Baert
OBS Gieten
3:13
17
Lars van der Laan
OBS Bonnen
3:18
18
Bhric Knol
OBS Gieten
3:20
19
Pepijn Reilink
3:21
20
Merle
Eext
3:22
21
Giel Warners
De Kameleon
3:23
22
Seb Feldmann
OBS Gieten
3:26
23
Bas Speelman
OBS Anloo
3:31
24
Simon Kolijn
OBS Gieten
3:35
25
Sylvan Wiering
OBS Bonnen
3:37
26
Jarno Snoep
3:46
27
Björn Oostra
OBS Bonnen
3:51
28
Dylan Vegter
OBS Bonnen
3:52
29
Jidde Jagt
4:26
MGR1, GROEP 1 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rosalie Rolink
OBS Gieten
2:26
2
Solane de Groot
OBS Gieten
2:29
3
Fiene Kruit
ODS Prins Willem Alexande
2:38
4
Marit Veenhuis
OBS Bonnen
2:38
5
Imre Blomberg
De Kameleon
2:40
6
Milou Weites
OBS Bonnen
2:43
7
Jette Hiddema
2:54
8
Lotte Lubberman
Emmen
2:59
9
Daphne Weijer
OBS Bonnen
2:59
10
Zoë Kuiper
OBS Bonnen
3:03
11
Tess Venema
OBS Bonnen
3:06
12
Dycke ter Veen
CDS De Marke
3:09
13
Madée Hadders
OBS Bonnen
3:10
14
Sofie Hollander
OBS Gieten
3:24
15
Lianne van Wijk
OBS Bonnen
3:26
16
Jennifer Huisman
ODS Prins Willem Alexande
3:28
17
Charlotte Lomulder
ODS Prins Willem Alexande
3:29
18
Babette Siepel
OBS Bonnen
3:32
19
José Sloots
SWS Oostermoer
3:56
20
Moniek Huisman
Schuilingsoord
4:01
21
Vivian Riemeijer
4:24
22
Marlien Draaijer
5:25
JGR2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elyezel Kaburo
OBS Bonnen
1:56
2
Stijn Comino
OBS Gieten
2:01
3
Jelte Buerman
OBS Bonnen
2:03
4
Sil Brouwer
2:04
5
Thomas Tjeerdsma
2:05
6
Jelte Koops
OBS Gieten
2:06
7
Felix Gaasterland
ODS Prins Willem Alexande
2:13
8
Toine Smink
OBS Gieten
2:13
9
Daan van der Leij
OBS Gieten
2:14
10
Jorn Bebingh
OBS Bonnen
2:20
11
Lucas Gaasterland
ODS Prins Willem Alexande
2:20
12
Scott Tingen
OBS Bonnen
2:24
13
Bram Wolterman
OBS Gieten
2:27
14
Tom Boersma
OBS Gieten
2:30
15
Jaylani Wiering
OBS Bonnen
2:33
16
Eduard Langeloo
OBS Gieten
2:34
17
Nick de Jonge
OBS Emmens
2:42
18
Kyan Oortwijn
OBS Gieten
2:48
19
Robin Wiggerman
OBS Gieten
2:56
20
Teun
Emmen
3:02
21
Lars Oostra
OBS Bonnen
3:02
22
Milan Meijer
OBS Bonnen
3:02
23
Louran Geres
OBS Gieten
3:06
MGR2, GROEP 2 - 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Doortje Malewicz
ODS Prins Willem Alexande
2:08
2
Evi Wigchers
OBS Gieten
2:15
3
Mirthe van der Leij
OBS Gieten
2:18
4
Rielle Schutrup
ODS Prins Willem Alexande
2:19
5
Lenthe van Halen
OBS Bonnen
2:25
6
Sylvie
Hopman
2:26
7
Mieke Mulder
ODS Prins Willem Alexande
2:28
8
Esmée Lammers
OBS Gieten
2:29
9
Mirte Warmink
SWS Oostermoer
2:29
10
Danique Hopman
Eext
2:30
11
Loïs Klevering
OBS Bonnen
2:30
12
Noor Brink
OBS Gieten
2:32
13
Ilse van der Bas
OBS Gieten
2:33
14
Dewi van Houselt
OBS Gieten
2:38
15
Jolein de Boer
OBS Gieten
2:41
16
Myrthe Hoving
SWS Oostermoer
2:41
17
Romy Hulshof
OBS Emmens
2:43
18
Myrthe Haveman
ODS Prins Willem Alexande
2:43
19
Marit Topper
SWS Oostermoer
2:52
20
Elise Zwiers
ODS Prins Willem Alexande
2:54
21
Eline Friedrich
OBS Emmens
2:56
22
Mila Oldenbeuving
OBS Bonnen
3:06
23
Emma Leunk
overige
3:11
24
Minke Pastoors
OBS Bonnen
3:12
25
Zoë van Zelst
OBS Emmens
3:44
26
Esmee Mulder
OBS Emmens
4:32
JGR3, GROEP 3 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Koopman
overige
4:26
2
Julian Geertsema
OBS Gieten
4:40
3
Lenn Weites
OBS Bonnen
4:48
4
Jens Doddema
OBS Gieten
4:56
5
Tim Kanninga
SWS Oostermoer
4:57
6
Thobian de Groot
OBS Gieten
5:00
7
Jelte Jagt
5:03
8
Mats Tingen
OBS Bonnen
5:09
9
Sacha Wierda
SWS Oostermoer
5:11
10
Nick van Zelst
OBS Gieten
5:13
11
Gijs Woppenkamp
OBS De Dobbe
5:15
12
Ivar Wierenga
SWS Oostermoer
5:15
13
Dean Pit
OBS Bonnen
5:15
14
Jannes Koops
SWS Oostermoer
5:16
15
Levi Spin
SWS Oostermoer
5:17
16
Thije van Elteren
5:19
17
Remco de Jonge
OBS Bonnen
5:24
18
Jurjen Kamping
OBS Gieten
5:24
19
Mart Esschendal
5:25
20
Sander Mennega
ODS Prins Willem Alexande
5:27
21
Sander van Oostenbruggen
OBS Gieten
5:28
22
Rafaël Rieske
OBS Gieten
5:32
23
Melle Berk
OBS Gieten
5:32
24
Stijn Hilbolling
OBS Bonnen
5:33
25
Quinten Scheepers
OBS Emmens
5:38
26
Nick Meijer
OBS Bonnen
5:45
27
David Kolijn
OBS Gieten
5:47
28
Jolé
Eext
5:53
29
Jayson Warners
OBS Emmens
6:02
30
Thijmen Kruit
ODS Prins Willem Alexande
6:02
31
Lars Niemeijer
ODS Prins Willem Alexande
6:03
32
Erik Schellekens
6:06
33
Thomas Mellema
OBS Gieten
6:07
34
Tibor Geudeker
6:12
35
Jayden Zuurt
OBS Gieten
6:17
36
Yern Spoelman
OBS Bonnen
6:19
MGR3, GROEP 3 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suze van der Glas
OBS Gieten
4:27
2
Aline Irikoze
OBS Bonnen
4:52
3
Femke Hadderingh
OBS De Dobbe
4:55
4
Dieuwke Buerman
OBS Bonnen
5:03
5
Carlijn Enting
ODS Prins Willem Alexande
5:03
6
Rosalie Schut
OBS De Dobbe
5:16
7
Naia Ali
OBS Gieten
5:19
8
Julia Bronsema
OBS Gieten
5:19
9
Fien Bakker
OBS Gieten
5:40
10
Evi Blomberg
De Kameleon
5:42
11
Marit Roijers
5:42
12
Lise Docter
OBS Gieten
5:43
13
Anouk Huisman
5:43
14
Kim Speelman
OBS Anloo
5:44
15
Zoë de Jong
OBS De Dobbe
5:52
16
Eline Luit
SWS Oostermoer
5:52
17
Maaike Heitkonig
5:55
18
Romée Warners
De Kameleon
6:07
19
Renske van der Veen
OBS Bonnen
6:13
20
Roos Hollander
OBS Gieten
6:20
21
Lisanne Schoo
overige
6:22
22
Sanne Bonder
6:23
23
Esmee Veen
SWS Oostermoer
6:34
24
Dorine van der Werf
OBS Gieten
6:41
25
Aimy de Vos
OBS Emmens
6:56
26
Emma Berghuis
OBS Gieten
7:01
27
Jasmijn Brouwer
OBS Bonnen
7:03
28
Dana Kroes
OBS Bonnen
7:09
29
Inge Sloots
SWS Oostermoer
7:13
JGR4, GROEP 4 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Woortmeijer
overige
4:20
2
Julian Potse
SWS Oostermoer
4:22
3
Jasper Post
OBS Gieten
4:24
4
Daan Esschendal
4:33
5
Olle Krol
ODS Prins Willem Alexande
4:35
6
Ryan Hoving
SWS Oostermoer
4:36
7
Tim Koops
OBS Gieten
4:36
8
Piet Langebeeke
OBS Gieten
4:38
9
Brent Pronk
OBS Bonnen
4:43
10
Joris Wigchers
OBS Gieten
4:49
11
Wiebe Brilleman
OBS Bonnen
4:53
12
Kian Bats
OBS Bonnen
4:53
13
Loeka Felix
OBS Bonnen
5:00
14
Nick Siepel
OBS Bonnen
5:07
15
Jorry Starke
5:09
16
Roland van Dellen
SWS Oostermoer
5:25
17
Gijs van der Bas
OBS Gieten
5:25
18
Marijn Tump
OBS Gieten
5:31
19
Jesper Baert
OBS Gieten
5:31
20
Guido Harms
ODS Prins Willem Alexande
5:34
21
Sven Mast
ODS Prins Willem Alexande
5:35
22
Rick Storm
OBS Gieten
5:42
23
Max Draaijer
OBS De Dobbe
5:45
24
Tijn Fit
OBS Gieten
5:58
25
Wouter Pomp
OBS Emmens
6:31
26
Gijs Hiddema
OBS Gieten
6:57
27
Will Venema
OBS Bonnen
6:59
MGR4, GROEP 4 - 1.000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Torenbos
SWS Oostermoer
4:50
2
Lynn Schuiling
SWS Oostermoer
4:54
3
Rianne Nieuwenhuis
OBS Bonnen
4:59
4
Anoek Esschendal
5:03
5
Benthe Hilbolling
OBS Bonnen
5:20
6
Lieke Kamping
SWS Oostermoer
5:21
7
Madelief Siemons
ODS Prins Willem Alexande
5:23
8
Indi Lenstra
OBS Gieten
5:27
9
Luna Spin
SWS Oostermoer
5:29
10
Erynn Myles
OBS Bonnen
5:36
11
Anita Nyomwungere
OBS Bonnen
5:39
12
Ise Kleefman
ODS Prins Willem Alexande
5:42
13
Noa Oldenbeuving
OBS Bonnen
6:06
14
Suzanne de Jong
OBS Bonnen
6:06
15
Inge Venema
OBS Gieten
6:07
16
Meike van Santen
6:11
17
Reza Haandrikman
OBS Gieten
6:16
18
Linn Hoekstra
OBS Gieten
6:38
19
Sophie Hartman
6:39
20
Lieke Oortwijn
OBS Gieten
6:40
21
Mirthe Oostra
OBS Gieten
6:40
22
Demi Bouwmeester
OBS Gieten
6:41
23
Anouk Mulder
ODS Prins Willem Alexande
6:45
24
Najana Woortman
OBS Gieten
6:56
JGR5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sven van Seijen
OBS Bonnen
6:17
2
Henk Jan Jaspers
Eext
6:25
3
Joris Jans
De Kameleon
6:31
4
Bas de Vilder
ODS Prins Willem Alexande
6:31
5
Daan Boelens
OBS Jan Thies
6:42
6
Jeppe van der Vaart
OBS Jan Thies
6:46
7
Jasper Gaasterland
ODS Prins Willem Alexande
6:48
8
Hugo Spiegelaar
ODS Prins Willem Alexande
6:54
9
Vince Remmelts
CDS De Marke
6:56
10
Cris Hadderingh
OBS De Dobbe
7:02
11
Fijs Folkerts
OBS Gieten
7:02
12
Ruben Kamst
Rolde
7:04
13
Nick Brand
OBS Emmens
7:09
14
Rens Wiechers
7:09
15
Sander Stanneveld
ODS Prins Willem Alexande
7:12
16
Joost Hovinga
SWS Oostermoer
7:16
17
Max den Dunnen
OBS Gieten
7:29
18
Stan Mulder
OBS Gieten
7:36
19
Dennis Braams
SWS Oostermoer
8:02
20
Mylan Hoekstra
OBS Bonnen
8:14
21
Ramon Kolthof
OBS Bonnen
8:16
22
Dylan Warners
OBS Emmens
8:34
23
Sietse Schakel
8:49
24
Jinan Prins
ODS Prins Willem Alexande
9:10
MGR5, GROEP 5 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne Lahuis
OBS De Dobbe
6:57
2
Celine Lahuis
Anloo
7:06
3
Helen de Vries
SWS Oostermoer
7:18
4
Jasmijn Veenhuis
OBS Bonnen
7:18
5
Steffanie Hilbolling
OBS De Dobbe
7:30
6
Lotte Sanders
OBS De Dobbe
7:32
7
Jasmijn Geertsema
OBS Gieten
7:39
8
Larissa Gelling
CDS De Marke
7:46
9
Maud Comino
OBS Gieten
7:47
10
Josje Meertens
OBS Gieten
8:02
11
Eline Leever
OBS Gieten
8:10
12
Eva Bonder
8:26
13
Maurien Oosterhuis
OBS Bonnen
9:07
14
Jildou Vonk
OBS Gieten
9:21
15
Liane Landman
OBS Gieten
9:24
16
Jamie Oldersma
CDS De Marke
9:32
17
Madé van Houselt
OBS Gieten
9:33
18
Isabel Bronsema
OBS Gieten
9:35
19
Marlinde Vos
OBS Gieten
10:29
20
Susanne Pronk
OBS Gieten
10:31
21
Yliana de Groot
OBS Gieten
10:34
22
Katja Wierda
SWS Oostermoer
11:46
JGR6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aris Remmerde
overige
5:59
2
Wesley Boers
overige
6:07
3
Tijn Hoogland
OBS Gieten
6:09
4
Thom Lanjouw
OBS Gieten
6:17
5
David Kamst
Rolde
6:24
6
Max Lenstra
OBS Gieten
6:30
7
Boris Meijer
OBS Gieten
6:47
8
Stijn Tijmes
OBS Gieten
7:21
9
Max Hartman
7:24
10
Merijn Berghuis
OBS Gieten
7:28
11
Daniël de Jong
OBS Bonnen
7:31
12
Jarno Leunk
overige
7:33
13
Stan den Dunnen
OBS Gieten
7:38
14
Jasper Brilleman
OBS Bonnen
7:42
15
Wouter van Dijk
OBS Gieten
8:02
16
Joran Sobering
OBS Gieten
8:28
17
Valentijn Woppenkamp
OBS De Dobbe
8:32
18
Joost Pentenga
OBS Gieten
10:29
MGR6, GROEP 6 - 1.600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur Wildeboer
De Kameleon
6:30
2
Shannon de Vos
OBS Emmens
6:37
3
Merel Enting
ODS Prins Willem Alexande
7:10
4
Noël Drent
SWS Oostermoer
7:11
5
Anouschka Sleutel
SWS Oostermoer
7:24
6
Eline Kanninga
7:31
7
Mare Versendaal
OBS Gieten
8:10
8
Nafa Ali
OBS Gieten
8:21
9
Feline Maring
OBS Gieten
8:21
10
Chanan Smallenbroek
OBS Bonnen
8:24
11
Mandy Venema
OBS Gieten
8:31
12
Ilse Mennega
ODS Prins Willem Alexande
8:34
13
Myra Roossien
CDS De Marke
8:37
14
Daphne Matthijssen
ODS Prins Willem Alexande
8:38
15
Hanna Boontjes
OBS Bonnen
8:41
16
Nora Kleefman
ODS Prins Willem Alexande
8:43
17
Tavie Pama
OBS Gieten
8:59
18
Jorieke Leever
OBS Gieten
9:01
19
Eva Grigo
OBS Gieten
9:10
20
Lotte Grigo
OBS Gieten
9:10
21
Nienke Brouwer
OBS Bonnen
9:14
22
Elisa Sesay
CDS De Marke
9:17
23
Sanne van Santen
9:18
24
Elisa Meima
9:40
25
Eline Schellekens
Eelde
11:26
JGR7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik Huizenga
overige
9:10
2
Arjan de Vries
SWS Oostermoer
9:18
3
Jelmer Versendaal
OBS Gieten
9:26
4
Ivo Reugebrink
OBS Gieten
9:32
5
Milan Hoving
SWS Oostermoer
9:36
6
Rune Krol
ODS Prins Willem Alexande
9:41
7
Patrick Nieuwenhuis
OBS Bonnen
9:50
8
Teun Langebeeke
OBS Gieten
10:04
9
Finn vander Giezen
10:06
10
Thijs Esschendal
10:29
11
Sem Groenhart
10:45
12
Sander Ottevanger
OBS Emmens
10:57
13
Max Brand
OBS Emmens
11:04
14
Huub Torenbosch
Gieten
11:15
15
Jorian Lokken
OBS Emmens
11:23
16
Max Veninga
OBS Gieten
11:32
17
Martijn Maring
OBS Gieten
11:37
18
Thom Brouwer
OBS Gieten
12:00
19
Robin Kruize
OBS Gieten
12:13
20
Tom de Vilder
ODS Prins Willem Alexande
12:26
21
Wouter Hollander
12:33
22
Bryan Potse
SWS Oostermoer
13:04
MGR7, GROEP 7 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud Visscher
overige
9:50
2
Ellen Hadderingh
OBS De Dobbe
10:05
3
Anna Romee
10:36
4
Lyen de Vrieze
OBS De Dobbe
10:46
5
Eline Felix
OBS Gieten
11:23
6
Meike Vegelin
OBS Gieten
11:23
7
Sarah Veenhuis
OBS Bonnen
12:16
8
Danielle Ormel
Rolde
12:24
9
Dominique Mulder
OBS Bonnen
12:32
10
Linde Kasemir
OBS Gieten
12:35
11
Mariëlle Dokter
OBS Gieten
12:36
12
Daphne Lammers
OBS Gieten
13:04
13
Dieudonnee Jumelet
13:09
14
Evelien van Oosten
13:37
15
Nadisha Tabak
OBS Gieten
13:39
16
Emma Stoelwinter
14:29
17
Marit Jonker
OBS Bonnen
15:36
JGR8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Kolthof
OBS Bonnen
8:54
2
Sven Wierenga
SWS Oostermoer
9:36
3
Jarnick Spoelman
OBS Bonnen
9:49
4
Thomas Post
OBS Gieten
9:54
5
Lars Lokhorst
OBS Gieten
9:55
6
Joost Bakker
OBS Gieten
9:55
7
Ryan Drent
SWS Oostermoer
9:55
8
Tycho Exterkate
CDS De Marke
10:19
9
Tristan Sleutel
SWS Oostermoer
10:27
10
Jesse Remmelts
CDS De Marke
10:29
11
Sem Stoffers
OBS Gieten
10:40
12
Lars Smallenbroek
OBS Bonnen
10:41
13
Sander Vredenburg
OBS Gieten
11:08
14
Albin Mooi
OBS Bonnen
11:16
15
Bram de Jonge
OBS Bonnen
11:17
16
Jim Rolink
OBS Gieten
11:26
17
Matteo Bazuin
CDS De Marke
11:30
18
Alex Terpstra
OBS Bonnen
11:52
19
Erik Leever
OBS Gieten
11:59
20
Sven Hakkeling
CDS De Marke
11:59
21
Sem Winter
SWS Oostermoer
13:28
MGR8, GROEP 8 - 2.400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Pietersma
OBS Gieten
9:17
2
Kim Boersma
OBS Gieten
10:33
3
Annabel Paul
OBS De Dobbe
10:42
4
Mirthe Kanninga
SWS Oostermoer
10:45
5
Saskia Everts
OBS Bonnen
11:25
6
Hannah van Beilen
CDS De Marke
11:43
7
Suzan Henstra
CDS De Marke
12:08
8
Laura Wever
12:08
9
Dyanne Haandrikman
12:47
10
Michelle Martens
OBS Gieten
12:57
11
Emma Weening
OBS Gieten
12:57
12
Eline Wolterman
Gieten
13:42
13
Inez Hoekstra
OBS Bonnen
13:48
14
Lisa Mulder
OBS Gieten
13:52
15
Kelsey Schutrup
OBS Gieten
14:03
16
Jutta Pebesma
15:31
17
Emy Kroes
OBS Bonnen
15:31
MAN, HANDBIKERS - 25
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Johan Meijer
Beilen
56:35
56:31
2
Freek Strijker
Emmen
57:50
57:49
3
Tienus Ebeltjes
Emmen
1:03:49
1:03:45
4
Albert Schuiling
Emmen
1:08:18
1:07:59
5
Wybe Kloppenburg
Kollumerpomp
1:10:08
1:10:03
6
Gerard Hindriksen
Wijster
1:13:45
1:13:37
7
Bert Feijen
Assen
1:15:05
1:14:58
8
Jan Westra
Groningen
1:15:15
1:15:04
9
Sebastiaan Smit
Assen
1:15:15
1:15:03
10
Lars Mulderije
Groningen
1:19:22
1:19:13
11
Arjan Berkhout
Norg
1:22:17
1:22:07
12
Jan Vaatstra
Groningen
1:28:44
1:28:38
13
Gijsjan Hooijer
Emmen
1:38:49
1:38:38
14
Henk Schuiling
Emmen
2:00:52
2:00:37
15
Jan Meursing
Gieten
2:08:40
2:08:26
VROUW, HANDBIKERS - 25
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melanie Helweg
Beerta
1:19:58
1:19:54
2
Geesje Schuiling
Emmen
1:38:49
1:38:38
3
Rita Jongebloed
Assen
2:38:52
2:38:29
www.uitslagen.nl
17-05-2016 21:07