Uitslagenlijst 14e van Mossel OPC Kaaienloop

Oosterhout Nb - Zaterdag 7 mei 2016

JBAMB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Youri Donker
PCB Menorah
2:17
2
Ben Mannaerts
KBS De Meander
2:19
3
Finn Hoek
KBS De Meander
2:20
4
Robert Rynkun
KBS De BiŽncorf
2:24
5
Milan Baumann
OBS De Pionier
2:29
6
Tom Weevers
KBS De Westhoek
2:30
7
Levi Kivits
KBS De Meander
2:34
8
Kai van der Heijden
OBS Rubenshof
2:35
9
Bram Lucas
Overige scholen
2:37
10
Erik Elferink
KBS De Westhoek
2:38
11
Levin Edinger
KBS De Hobbit
2:39
12
Felix van Steenwijk
Oosterhout Nb
2:40
13
Loek Hardebol
KBS De Hobbit
2:41
14
Vince Hendriks
KBS De Meander
2:44
15
Tijn Segeren
OBS Rubenshof
2:44
16
Stef de Ruiter
OBS De Duizendpoot
2:48
17
Julian van Kuijk
KBS De Meander
2:50
18
Jort Griep
KBS De Meander
2:51
19
Guus Hamers
OBS Rubenshof
2:53
20
Senna van Toor
OBS Rubenshof
2:53
21
Thijn Eerliens
OBS Rubenshof
2:54
22
Eric Pellicaan
PCB Menorah
2:55
23
Riemer van Son
KBS De Meander
2:56
24
Oden Schmid *
Oosterhout Nb
3:00
25
Floris van Dijk
Helmond
3:02
26
Ties Becker
OBS Rubenshof
3:02
27
Xiebe
Oosterhout Nb
3:05
28
Marlo Leipzig
OBS De Duizendpoot
3:08
29
Floris van Dijk
OBS De Duizendpoot
3:09
30
Tygo van der Schoof
KBS De Beiaard
3:09
31
Armin Hop
Oosterhout Nb
3:13
32
Gavin Pluijmert
KBS De Westhoek
3:16
33
Xander Slootjes
KBS De Meander
3:16
34
Marijn Niessen
KBS De Meander
3:17
35
Jonas Reijnders
KBS De Westhoek
3:17
36
Kas Wille
KBS De Meander
3:21
37
RafaŽl Janssens
KBS De Beiaard
3:25
38
Luuk Mannaerts
KBS De Meander
3:27
39
Levie Koenraadt
OBS De Duizendpoot
3:29
40
Dex van Belzen
Oosterhout Nb
3:32
41
Viggo Rijsdijk
Vrije school De Strijene
3:35
42
Kyan Roovers
KBS De Westhoek
3:36
43
÷zgŁr-Deniz Aklale
KBS De Hobbit
3:36
44
Tristan Janssens
KBS De Beiaard
3:41
45
Koen van Noort
KBS De Westhoek
3:42
46
Hugo Hartingsveld
PCB Menorah
3:44
47
Daan Rutte
OBS De Pionier
3:45
48
Fons Hamers
OBS Rubenshof
3:47
49
Daan van Tunen
Vrije school De Strijene
4:20
50
Owen Buckinx
KBS De Beiaard
4:29
51
Tim van Tunen
KBS Paulo Freire
5:22
52
Tijn de Hoogh
KBS Sint Jan
5:47
53
Pepijn Geron
KBS De Westhoek
5:57
54
Stan Hagen
PCB Menorah
6:32
55
Nino Molewijk
Overige scholen
6:58
MBAMB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia de Ronde
Dorst
2:34
2
Isabel Remkes
KBS De Meander
2:41
3
Lynn de Ronde
Dorst
2:51
4
Marthe Luyten
KBS De Hobbit
2:55
5
Minthe Schmid
Oosterhout Nb
2:57
6
Marlieke van Mook
KBS De Meander
3:13
7
Danique Pimmelaar
KBS Paulo Freire
3:15
8
Moos Kollau
KBS De Westhoek
3:18
9
Isa Rosenberg
KBS De Touwbaan
3:19
10
Abigail Akol
OBS Sterrendonk
3:25
11
Jaja Kapitein
OBS Sterrendonk
3:26
12
Veerle Hartingsveld
PCB Menorah
3:29
13
Britt van 't Hooft
Terheijden
3:30
14
Elisa Alberts
Breda
3:32
15
Isa Kamberg
KBS De Westhoek
3:36
16
Ize de Bonth
Oosterhout Nb
3:43
17
Maerle Hop
KBS De Westhoek
3:51
18
Maren Raats
OBS Rubenshof
3:56
19
Isabella Visser
KBS De Meander
4:02
20
Suncke de Rijcke
KBS De Westhoek
4:05
21
Lise Datema
OBS Rubenshof
4:06
22
Mila Beckers
OBS Rubenshof
4:07
23
Yfke Froeling
KBS Torenschouw
4:09
24
Noa Huisman
KBS De Meander
4:28
25
Cťline Chona
OBS De Duizendpoot
4:28
26
Marie-Michele Chona
OBS De Duizendpoot
4:28
27
Sharon Lovelock
Overige scholen
4:30
28
Luna Wilms van Kersbergen
OBS Rubenshof
4:32
29
Brechje Froeling
Oosterhout Nb
4:55
30
Janne Reijnders
KBS De Westhoek
5:10
31
Olivia Visser
KBS De Meander
5:27
JKIND, KINDERLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
KBS De Meander
3:31
2
Luuk Pelkmans
Bavel
3:40
3
Hidde Swart
KBS De Meander
3:50
4
Ivan van den Oudsten
Rijen
3:56
5
Sander Kolen
KBS De Meander
3:58
6
Joran Kant
OBS Rubenshof
4:01
7
Jairo van der Heijden
OBS Rubenshof
4:06
8
Thijs Lucas
Overige scholen
4:06
9
Daan van der Made
OBS Sterrendonk
4:07
10
Sem Hendrix
KBS De Touwbaan
4:07
11
Jayden Kapitein
OBS Sterrendonk
4:09
12
Kevin Schubert
KBS De BiŽncorf
4:10
13
Serdar Demir
PCB Menorah
4:13
14
Jari Tinyaki
Oosterhout Nb
4:19
15
Bastiaan Kanters
KBS De Meander
4:21
16
Mik Strooper
Goirle
4:21
17
Daan Hartman
KBS De Touwbaan
4:23
18
Milan Hoek
KBS De Meander
4:27
19
Sem Kieboom
OBS Rubenshof
4:30
20
Dario Ehrismann
PCB Menorah
4:33
21
Boaz Kock
KBS De Touwbaan
4:33
22
Ref Damen
OBS Rubenshof
4:33
23
Martijn Schulte
OBS Rubenshof
4:37
24
Ewart van Son
KBS De Meander
4:37
25
Matthijs Kanters
KBS De Meander
4:39
26
Boris Griep
KBS De Meander
4:39
27
Thijs Mannaerts
KBS De Meander
4:40
28
Noah Paunussa
KBS De Westhoek
4:40
29
Hugo Geleijns
PCB Menorah
4:45
30
Lars van Noort
KBS De Westhoek
4:46
31
Stijn Groeneveld
Overige scholen
4:48
32
Mathijs Kolen
KBS De Meander
4:49
33
Bas Schulte
OBS Rubenshof
4:54
34
Bas van der Made
OBS Sterrendonk
4:55
35
Tom Kula
KBS Paulo Freire
4:55
36
Tom Pellicaan
PCB Menorah
5:08
37
Vince van Beek
KBS De Touwbaan
5:14
38
Lucas Baumann
OBS De Pionier
5:15
39
Nathan Huisman
KBS De Meander
5:18
40
Jochem Schulte
OBS Rubenshof
5:18
41
Luc van 't Hooft
Terheijden
5:19
42
Re Wille
KBS De Meander
5:25
43
Lenn Becker
OBS Rubenshof
5:29
44
Pepijn Luijken
KBS De Meander
5:35
45
Guus van der Pluym
Vrije school De Strijene
5:54
46
Nathan Kant
OBS Rubenshof
5:58
47
Les Wille
KBS De Meander
6:08
48
Ruben Arts
KBS De Meander
6:10
MKIND, KINDERLOOP 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
Overige scholen
3:55
2
Cyri Brethouwer
Oosterhout Nb
4:07
3
Margit van Son
KBS De Meander
4:10
4
Lotte Griep
KBS De Meander
4:11
5
Eva Rooijackers
Gemert
4:14
6
Pien van Buitenen
KBS De Westhoek
4:23
7
Fenna Dijkstra
KBS De Westhoek
4:47
8
Marli Janssen
Vrije school De Strijene
4:49
9
Evi de Vos
KBS De Westhoek
4:53
10
Donna Hendriks
KBS De Meander
5:03
11
Loes Luijken
KBS De Meander
5:10
12
Guusje Karper
KBS De Meander
5:10
13
Nisa Aklale
KBS De Hobbit
5:11
14
Evi Hardebol
KBS De Hobbit
5:39
15
Loes KŲnigs
OBS Sterrendonk
5:40
16
Fiene Corvers
OBS Rubenshof
5:41
17
Lize Rijsdijk
Vrije school De Strijene
5:44
18
Ize Lensvelt
KBS De Beiaard
5:55
19
Noa Meertens
OBS Rubenshof
5:57
20
Sophie Datema
OBS Rubenshof
5:57
21
Calista van Oosterhout
KBS De BiŽncorf
6:10
22
Elise van Winden
Bergschenhoek
6:10
23
Lotte van Winden
Bergschenhoek
6:10
24
Delania Soeters
KBS De Touwbaan
6:11
25
Jip Schreuders
Montessorischool
6:20
26
Tess Naaijen
Montessorischool
6:21
27
Claartje Loonen
KBS De Westhoek
6:23
28
Semme van Staveren
Oude Molen
6:29
29
Julia Elferink
KBS De Westhoek
7:10
JKAAI, KAAISE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
JaÔr van Winkel
Atledo
4:52
2
Sven van der Pas
Mgr. Frencken College
5:02
3
Sander Verweij
Biest-Houtakker
5:17
4
Tim Pelkmans
Bavel
5:32
5
Ryan Rooijackers
Gemert
5:40
6
Julius Geleijns
PCB Menorah
5:43
7
Floris Geleijns
Mgr. Frencken College
5:47
8
Lars Trip
Sint Oelbertgymnasium
5:48
9
Cas van Gorp
Overige scholen
5:58
10
Rob Kokx 18 Jaar
Atledo
6:06
11
Luuk Strooper
Goirle
6:06
12
Micha Kooistra
Tilburg
6:07
13
Timme Stiefelhagen
PCB Menorah
6:07
14
Wouter Kivit
Dongen
6:26
15
Joris de Vos
KBS De Westhoek
6:26
16
Roel van Laar
KBS De Westhoek
6:40
17
Stef Schreuders
Montessorischool
7:02
18
Stijn de Vos
KBS De Westhoek
7:45
19
Bartek Rynkun
KBS De BiŽncorf
8:06
20
Julian van Winden
Bergschenhoek
8:06
MKAAI, KAAISE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Safira den Oudsten
Rijen
6:03
2
Sofie Blankers
Scorpio
6:09
3
Marit Griep
KBS De Meander
6:14
4
Veerle van Son
Sint Oelbertgymnasium
6:26
5
Jeske van de Laar
Overige scholen
7:17
6
Anouk Remeijsen
KBS De Meander
7:54
7
Noor Luijken
KBS De Meander
8:00
8
Elsemieke Koot
Montessorischool
8:07
9
Nika Raams
Oosterhout Nb
8:16
10
Guusje Dickhout
Montessorischool
8:18
11
Floor KŲnigs
OBS Sterrendonk
8:26
12
Kira Raams
Oosterhout Nb
8:29
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
15:39
15:37
2
BjŲrn Koreman
Tilburg Road Runners
15:44
15:42
3
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
15:50
15:47
4
Kilian van der Wolf
Tilburg Road Runners
16:07
16:05
5
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
16:19
16:16
6
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
16:22
16:20
7
Tom Huijben
Scorpio
16:51
16:49
8
Robbert van de Wouw
Parcival
17:08
17:06
9
Paul Visser
Tilburg Road Runners
17:16
17:14
10
Lars Nelen
Steenbergen Nb
17:40
17:36
11
Michel Broeders
Spiridon
18:28
18:25
12
Joep Rompa
Sint Oelbertgymnasium
18:30
18:20
13
Martijn Arnoldussen
Antea Group
18:39
18:35
14
Jasper Gilsing
Flaim
18:50
18:25
15
Dennis Sebregts
Breda
19:08
19:05
16
Eric de Jong
Oosterhout Nb
19:28
19:28
17
Zep Couwenberg
Attila
19:28
19:26
18
Cris Timmermans
DAK
19:46
19:42
19
Wilfred Altena
Wageningen
20:05
19:58
20
Diederik Cools
Tilburg Road Runners
20:21
20:17
21
Jeroen van der Put
Dongen
21:03
20:59
22
Maurice Kuijpers
Dongen
21:06
21:03
23
Sander Broekhoven
Holland Foodz B.V.
21:13
20:50
24
Lucien Kuijpers
Atledo
21:21
21:19
25
Jesse Knol
Spijtenburg Werving en Advies
21:33
21:25
26
Kevin van Oosterwijk
Rijen
22:04
21:59
27
Bram Snell
Oosterhout Nb
22:10
21:47
28
Lennart de Vries
Scorpio
23:03
22:44
29
Tim de Hoog
Ecommany B.V.
23:17
23:09
30
Danny Deering
Flaim
23:33
23:33
31
Boris Pijlman
Brakel
23:40
23:19
32
Joey van Stigt
Giessen
23:43
23:37
33
Mark Reniers
Taks van Gils Bandenservice
23:49
23:49
34
Julian van Vessem
Taks van Gils Bandenservice
23:53
23:53
35
Emiel Jansen
Halsteren
24:27
24:03
36
Abdellah El Habti
Rabobank Amerstreek
24:45
24:26
37
Wouter Kastelijns
Sint Oelbertgymnasium
24:47
24:17
38
Rob Kokx
Atledo
25:05
24:50
39
Sander de Jong
Schiedam
26:13
25:46
40
Nuno van Berkom
Scorpio
26:38
26:31
41
Lars Nederlof
Oosterhout Nb
27:18
27:03
42
Sjoerd Schets
Scorpio
27:40
27:31
43
Jelle Eegdeman
Oosterhout Nb
28:18
28:13
44
Jurgen Ackermans
Oosterhout Nb
28:25
28:13
45
Giel Huijsmans
Sprint
28:46
28:38
46
Kanishtan Thavapalasingam
Robbe FinanciŽle Raadgevers
30:12
29:37
47
Joris van Poppel
Oosterhout Nb
31:25
31:08
48
Auke Koreman
Roosendaal
33:51
33:28
49
Jasper Jansen
Halsteren
34:12
33:46
50
Gijs Tra
Robbe FinanciŽle Raadgevers
34:32
33:56
51
Martijn Kieboom
Oosterhout Nb
37:50
37:17
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
20:34
20:31
2
Sanne Louer
Attila
20:57
20:54
3
Robin van Leijsen
Spiridon
21:16
21:11
4
Nikki Bagchus
DAK
22:36
22:30
5
Marlijn van Houts
Antea Group
22:50
22:46
6
Aline Roks
Scorpio
23:33
23:26
7
Karin Dekkers
Oosterhout Nb
23:34
23:25
8
Mara van der Pluijm
Raamsdonksveer
24:08
23:58
9
Sharone Hendrikse
Oosterhout Nb
24:30
24:22
10
Manon de Vries
Oosterhout Nb
24:32
24:23
11
Rosalie Severijns
Geertruidenberg
25:56
25:44
12
Marjolein Snell
Oosterhout Nb
26:14
25:49
13
Michelle van der Woord
Brainnet bv
26:27
26:22
14
Esmay van de Laar
Attila
26:34
26:30
15
Kim Sestig
Raamsdonksveer
26:49
26:38
16
Esther Simons-Verhoeven
Attila
26:50
26:37
17
Elise Smolders
Tilburg
26:56
26:49
18
Joyce Molewijk
Oosterhout Nb
27:08
27:01
19
Pip Huijsmans
Sprint
27:14
27:07
20
Sabrina van Meel
Oosterhout Nb
27:15
27:05
21
Suus Terpstra
Breda
27:17
27:05
22
Ellen Roozendaal
Henneman Van Hees Oosterhout
28:18
28:04
23
Nicole Ackermans-Jansen
Oosterhout Nb
28:24
28:13
24
Tiffany Sebregts
Henneman Van Hees Oosterhout
28:26
28:13
25
Anne Dickens
Sint Oelbertgymnasium
28:38
28:24
26
Linda de Jong
Schiedam
28:52
28:27
27
Selena van Oosterhout
Scorpio
28:58
28:38
28
Maxime Stam
Henneman Van Hees Oosterhout
29:07
28:54
29
Samantha Bongers
Giessenburg
29:30
29:11
30
Mendy den Boer
Waalwijk
29:33
29:24
31
Marjolein Vorspaget
Oosterhout Nb
29:38
29:20
32
Inge van Hooijdonk
Oosterhout Nb
29:41
29:12
33
Nicole Simons
Attila
29:52
29:39
34
Marjolein van Breugel
Tempo-Team Uitzenden
30:03
29:37
35
Sally Burns
Tempo-Team Uitzenden
30:04
29:37
36
Britt Nooten
Scorpio
30:13
29:40
37
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
30:25
30:14
38
Tessa van Grevenhof
Oosterhout Nb
30:53
30:18
39
Nathalie Starink
Terheijden
30:56
30:27
40
Remi Moerenhout
Sint Oelbertgymnasium
31:06
30:36
41
Noortje Kivits
Henneman Van Hees Oosterhout
31:15
31:02
42
Leonie Leeggangers
Raamsdonksveer
31:24
31:03
43
Louwra Vrolijk
Oosterhout Nb
31:25
31:11
44
Lisette Hamers
Flaim
31:26
30:59
45
Cynthia van Meel
Oosterhout Nb
31:31
31:22
46
Anouk de Jong
Schiedam
32:30
32:05
47
Kelly Oomen
Henneman Van Hees Oosterhout
32:45
32:32
48
Ilse Koelewijn
Sint Oelbertgymnasium
32:47
32:33
49
Evy van Hoof
Sint Oelbertgymnasium
32:53
32:38
50
Lindy Reniers
Taks van Gils Bandenservice
32:56
32:56
51
Inka Dourleijn
Robbe FinanciŽle Raadgevers
33:04
32:29
52
Samantha Stultjes
Taks van Gils Bandenservice
33:09
33:09
53
Daimy de Kreek
Sint Oelbertgymnasium
33:10
32:55
54
Anouk Meeuwissen
Oosterhout Nb
33:37
33:14
55
Yolinde Boelhouwers
Holland Foodz B.V.
33:37
33:07
56
Dorith vd Wegen
Halsteren
34:11
33:45
57
Michelle van den Hondel
Oosterhout Nb
34:26
34:09
58
Anna van Silfhout
Apeldoorn
34:44
34:22
59
Jasmine Colijn
Oosterhout Nb
34:59
34:29
60
Merel Steenpaal
Sint Oelbertgymnasium
35:02
34:30
61
Eefje van Strien
Oosterhout Nb
35:28
35:11
62
Brit Willemsen
Oosterhout Nb
35:32
35:20
63
Brechje Rompa
Henneman Van Hees Oosterhout
36:52
36:39
64
Judith Houdijk
Sint Oelbertgymnasium
37:51
37:18
65
Astrid Vermeulen
Oosterhout Nb
38:30
38:11
66
Maaike Jansen
Breda
39:03
38:38
67
Marlou Mensen
Breda
39:03
38:38
M35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
16:09
16:07
2
JoŽl Geurts
Sprint
17:33
17:31
3
Pawel Wojcik
Oosterhout Nb
17:53
17:49
4
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
17:53
17:52
5
Jan van Stigt
Altena Road Runners
18:38
18:34
6
Cornť Verhoeven
Altena Road Runners
19:32
19:29
7
Patrick van Gurp
DAK
19:44
19:38
8
Willem Boekholt
Oosterhout Nb
20:05
19:57
9
Ferand Slootjes
Scorpio
20:17
20:13
10
Dolf Willemen
Spiridon
20:22
20:18
11
Martijn Alberts
Breda
20:34
20:25
12
Paul Theeuwes
Spiridon
20:38
20:32
13
Jurgen Graauwmans
Breda
20:56
20:50
14
Rens van Dam
Oosterhout Nb
21:10
21:03
15
Jeroen Klinge
Oosterhout Nb
21:28
21:19
16
Dave Wijdemans
Tilburg
21:42
21:37
17
Roland van Oosterwijk
Rijen
22:34
22:29
18
Erik Smits
Sint Oelbertgymnasium
23:26
22:57
19
BjŲrn Legius
Tilburg
24:10
24:02
20
Matthijs Buist
Loopgroep Aart Stigter
24:28
24:21
21
Jeroen Vermeulen
Tilburg
24:33
24:21
22
Tonnie Segeren
Oosterhout Nb
25:28
25:14
23
Willem-Jan van der Zanden
Sint Oelbertgymnasium
25:57
25:24
24
Jensen van Berkom
Terheijden
26:10
26:03
25
Mark Mallens
Rijen
26:22
25:51
26
Ronald Baumann
Oosterhout Nb
27:17
27:02
27
Jurgen Smits
Oosterhout Nb
27:20
27:04
28
Gaby Maes
Scorpio
27:50
27:39
29
Sjoerd Quist Busio
Oosterhout Nb
28:31
28:20
30
Michel Snoek
Robbe FinanciŽle Raadgevers
28:37
28:02
31
Richard de Hoogh
Oosteind
28:51
28:20
32
Francois Nooten
Scorpio
30:14
29:40
33
Joost Weultjes
Apeldoorn
31:20
30:59
34
Ronald Haagen
Seinpost ZKA
31:21
31:00
35
Maarten Wittens
Robbe FinanciŽle Raadgevers
31:34
30:58
36
Axel Heesakker
Robbe FinanciŽle Raadgevers
31:46
31:10
37
Emiel Rooijackers
Terheijden
32:54
32:23
38
Joris Hartman
Oosterhout Nb
34:07
33:38
39
Wouter Hoek
Oosterhout Nb
34:08
33:38
40
Peter Brand
Oosterhout Nb
38:16
37:40
V35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Joosten
ACW '66
19:44
19:41
2
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
20:56
20:52
3
Lianne Ivens
ACW '66
23:06
23:01
4
Marloes de Jong
Atledo
23:20
23:14
5
Anouk Bakker
Tilburg Road Runners
23:29
23:24
6
Gerdi Hooijmaijers
Raamsdonksveer
24:43
24:36
7
Ilse Rovers
Oosterhout Nb
25:21
25:11
8
Marleen Koreman
Oosterhout Nb
25:33
25:17
9
Iris Nuijten
Etten-Leur
26:11
26:00
10
Martine van der Zee
Oosterhout Nb
27:27
27:18
11
Sonja van Doormaal
Henneman Van Hees Oosterhout
27:58
27:44
12
Marie-Louise Hermans
Scorpio
28:12
28:00
13
Annemiek van Riel
Henneman Van Hees Oosterhout
28:19
28:05
14
Debbie Busio-Quist
Oosterhout Nb
28:30
28:19
15
Monique Bakker
Antea Group
28:42
28:14
16
Monique Koreman
Oosterhout Nb
29:08
29:01
17
Elvira van Stigt
Altena Road Runners
29:18
29:12
18
Marion Swart-Zuijderduijn
Oosterhout Nb
30:01
29:44
19
Liesbeth Wijnstroom
Tempo-Team Uitzenden
30:03
29:36
20
Evelyn Klijsen
Scorpio
30:58
30:46
21
Diana de Heer
Geertruidenberg
31:01
30:48
22
Esther Visser
Ulvenhout AC
31:14
30:44
23
Femke Wieme
Oosterhout Nb
31:38
31:04
24
Jill Heestermans
Ulvenhout
31:50
31:20
25
Miranda Verbunt
Flaim
31:53
31:25
26
Marjolein Rekkers
Brainnet bv
32:02
31:57
27
Debby van Tienen
Taks van Gils Bandenservice
32:54
32:54
28
Hellen de Bie
Robbe FinanciŽle Raadgevers
34:44
34:08
29
Monique Schulte
Oosterhout Nb
34:47
34:29
30
Anita Klijs
Scorpio
36:12
35:39
M45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Egbert Hooijkaas
Scorpio
17:06
17:03
2
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
17:44
17:42
3
Eduard Linnenbank
Attila
17:55
17:52
4
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
17:59
17:55
5
Marco van Dongen
Sprint
18:24
18:22
6
Caspar Houben
Scorpio
18:33
18:29
7
Bart van Loon
Attila
18:53
18:49
8
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
18:58
18:54
9
Jan van Gerwen
Loopvereniging TOF
19:41
19:38
10
Johan Verweij
Achil '87
20:22
20:20
11
Dick Kant
Altena Road Runners
20:31
20:23
12
Toon Kop
Oosterhout Nb
20:59
20:52
13
Jos Broere
Typhoon
21:02
20:58
14
Iwan Damen
Diomedon
21:43
21:39
15
Otto Verbrugge
Breda
21:55
21:51
16
Andrť Koot
Geertruidenberg
22:05
21:52
17
Jack Vissers
Loopvereniging TOF
22:34
22:24
18
Renť van der Pas
Scorpio
22:50
22:43
19
Arjan Naaijen
Scorpio
23:01
23:01
20
Arno de Vries
Roosendaal
23:44
23:37
21
Leon Voogt
Oosterhout Nb
23:47
23:39
22
Ronald Kastelijns
Barendrecht
23:53
23:27
23
Rien Romijn
Seinpost ZKA
24:04
23:42
24
Niels de Vries
Oosterhout Nb
24:05
23:46
25
Paul de Ruijg
Sprint
24:07
23:57
26
Frans Huijsmans
Sprint
24:19
24:12
27
Gerrit Dijkerman
Seinpost ZKA
24:39
24:17
28
Gepco de Jong
Tilburg Road Runners
24:45
24:34
29
Koen Kroon
Gorinchem
24:48
24:48
30
Lars Pijlman
Seinpost ZKA
24:56
24:35
31
Auke Jan Bandringa
Rabobank Amerstreek
25:06
24:49
32
Thom Koreman
Raamsdonksveer
25:21
25:12
33
Gerald van Son
Oosterhout Nb
25:24
25:24
34
Michel Linschoten
Altena Road Runners
25:34
25:28
35
Erwin Velthuis
Olst
26:06
25:45
36
Maarten Hooijmaijers
Oosterhout Nb
27:17
27:02
37
John Loonen
Rabobank Amerstreek
27:31
27:11
38
Hennie Snelders
Oosterhout Nb
27:31
27:12
39
Arnold ten Teije
Oosterhout Nb
27:35
27:11
40
Richard Schets
Made
27:46
27:37
41
Haroldinio Abauna
Eindhoven
28:02
27:41
42
Herre Wynia
Rabobank Amerstreek
29:57
29:39
43
Ivo Krijnen
Teteringen
30:53
30:42
44
Rick van Ham
Dongen
32:26
32:11
45
Lucien van Ham
Raamsdonk
33:11
32:47
46
Marcel Deleij
Holland Foodz B.V.
34:38
34:09
47
Frits Jansen
Halsteren
39:03
38:36
48
Herman van Geijlswijk
Dutch Runners
45:39
45:19
V45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ciska Hensen
DAK
20:26
20:23
2
Marie-Louise Smagge
Attila
21:27
21:24
3
Peggy van Lee
Tilburg Road Runners
21:51
21:48
4
Nicole Sweens
Tilburg Road Runners
22:04
21:59
5
Marianne Mettler
Tilburg Road Runners
22:23
22:18
6
Marianne Stolk
Seinpost ZKA
25:10
24:48
7
Helma Celi-van der Avoird
Oosterhout Nb
27:56
27:47
8
Yvonne den Boer
Oosterhout Nb
31:04
31:04
9
MariŽt Arends
Brainnet bv
32:02
31:57
10
Esther Timans-Michielse
Rabobank Amerstreek
32:04
32:04
11
Martine de Jong
Schiedam
32:31
32:06
12
Mireille van Royen
Raamsdonk
33:12
32:47
13
Laura van Poppel
Oosterhout Nb
34:19
34:01
14
Nanny Huijsmans
Roosendaal
34:24
34:01
15
Anja Heere
Scorpio
35:12
35:00
16
Petra Jager
Raamsdonksveer
35:47
35:39
17
Ilse van Haren
Raamsdonksveer
35:48
35:48
18
Yvonne Brabander
Scorpio
36:33
36:00
19
Annemiek Snell
Scorpio
36:58
36:25
20
Marleen Cornelisse
Oosterhout Nb
38:33
38:13
21
Danielle Loonen
Scorpio
39:48
39:36
22
Liesbeth Hoeke
Rijen
40:02
39:31
M55, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wout Graafmans
Spiridon
19:36
19:32
2
Peter van Houts
Antea Group
20:23
20:19
3
Arie Verhoeven
Tilburg Road Runners
20:28
20:25
4
Bertus van Ginneken
De Langstraat
20:40
20:37
5
Johan Flipsen
Atledo
20:42
20:37
6
Piet Willeboordse
Atledo
20:55
20:52
7
Arno den Ridder
Scorpio
21:17
21:13
8
Grť Beekers
Seinpost ZKA
22:25
22:18
9
Chris Sprengers
ACW '66
22:28
22:23
10
Henri Smits
Tilburg Road Runners
23:05
22:58
11
Cees van Blerck
Scorpio
23:58
23:52
12
Jan van Liempt
Atledo
24:27
24:24
13
Jan van Amelsvoort
Scorpio
24:30
24:19
14
Daan Reuhman
Waalre
25:07
24:47
15
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
25:27
25:17
16
Jack van Meel
Oosterhout Nb
29:33
29:23
17
Henk Snoeren
Sprint
30:46
30:35
18
Joop de Bont
Scorpio
30:47
30:35
19
Kees vd Berg
De Langstraat
32:30
32:15
20
Rob Boelhouwers
Holland Foodz B.V.
34:00
33:30
21
Alex Wassink
Apeldoorn
34:44
34:23
22
Stef van Rhoon
Oosterhout Nb
36:00
35:44
23
Hans Kuiten
Oosterhout Nb
36:46
36:22
24
Monty Agaatsz
Oosterhout Nb
36:46
36:22
M65, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ad de Jong
Atledo
21:07
21:03
2
Walter van Gurp
Drunen
21:15
21:09
3
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
21:19
21:15
4
Rob Kruis
Typhoon
21:53
21:50
5
Andrť Aarts
Scorpio
23:42
23:37
6
Maarten Suykerbuyk
Made
27:33
27:25
7
Louis de Koning
Rijsbergen
33:21
33:13
8
Jan Weijnen
Tilburg Road Runners
34:56
34:28
9
Piet Adriaansen
Tilburg Road Runners
43:45
43:34
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick Salome
Sprint
35:49
35:47
2
Ruben Mureau
Oosterhout Nb
37:37
37:35
3
Marc Janssen
Scorpio
38:03
38:01
4
Wouter van Steijn
Oosterhout Nb
39:33
39:30
5
Kevin Konings
Kerkdriel
40:15
40:11
6
Tom van den Berg
Geertruidenberg
43:20
43:15
7
Thomas Grummels
Oosterhout Nb
43:40
43:18
8
Bas van Steijn
Oosterhout Nb
43:59
43:55
9
Noah van der Plas
Oosterhout Nb
44:10
43:57
10
Ronald van Dijk
Rucphen
44:24
44:18
11
Bart Peek
Oosterhout Nb
44:55
44:52
12
Emiel de Jong
Made
45:26
45:24
13
Jeroen Peeters
Etten-Leur
45:27
45:19
14
Wim Nelemans
Resbo IT
46:13
46:09
15
Nando Koreman
Oosterhout Nb
46:19
45:58
16
Stefan van Beurden
Kerkdriel
46:38
46:34
17
Bas Aerts
Breda
47:43
47:27
18
Wessel Hartman
Oud Gastel
47:53
47:35
19
Robbie op de Weegh
Oosterhout Nb
47:57
47:51
20
Roel Suykerbuyk
Teteringen
48:12
48:01
21
Sebastian MŁller
Gummersbach
48:20
48:12
22
Max Botermans
Oosterhout Nb
48:29
48:22
23
Sander Rullens
Oosterhout Nb
48:31
48:08
24
Maarten Bink
Oosterhout Nb
48:51
48:35
25
Thijs van Laar
Oosterhout Nb
49:02
48:50
26
Gijs Boer
Sint Oelbertgymnasium
49:57
49:34
27
Raymond Maas
Oosterhout Nb
50:19
50:11
28
Sebastiaan Rodrigues de Miranda
Nijmegen
50:22
50:17
29
Camiel Hoefs
Robbe FinanciŽle Raadgevers
50:38
50:29
30
Jordy Ferouge
Oosterhout Nb
51:20
51:10
31
Maik Molewijk
De Langstraat
51:53
51:36
32
Rick Heijnen
Oosterhout Nb
54:28
54:12
33
Bart van den Bosch
Robbe FinanciŽle Raadgevers
54:51
54:43
34
Erik van Wingerden
Oosterhout Nb
55:24
55:01
35
Constant Gielen
Oosterhout Nb
56:01
55:35
36
Jadran Braber
Oosterhout Nb
56:01
55:35
37
Ibrahim Negro
Oosterhout Nb
56:08
55:57
38
Ronald Molenaar
Robbe FinanciŽle Raadgevers
56:12
56:04
39
Gertjan Blaas
Antea Group
56:52
56:37
40
Dion van Wanrooij
Oosterhout Nb
1:01:01
1:00:37
41
Patrick Dutour Geerling
Rijen
1:02:09
1:01:59
42
Kees Wilms van Kersbergen
Oosterhout Nb
1:12:10
1:11:52
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Hagebols
Resbo IT
46:14
46:10
2
Carin de Visser
Made
52:05
51:55
3
Deborah Koreman
Geertruidenberg
52:13
51:55
4
Lieke Janssen
Scorpio
52:30
52:15
5
Anne Topouzis
Sint Oelbertgymnasium
55:06
54:42
6
Bente Gijsberts
Sint Oelbertgymnasium
57:16
56:55
7
Dayenne Koreman
Breda
57:39
57:21
8
Sabine Krah
Oosterhout Nb
57:40
57:26
9
Joni Rappange
Oosterhout Nb
58:24
58:19
10
Marieke van den Bosch
Oosterhout Nb
59:37
59:23
11
Lieke Hollink
Utrecht
1:03:28
1:03:01
12
Astrid Metsaars
van der Plas Makelaardij
1:09:46
1:09:31
13
Deborah Kastelijns
Oosterhout Nb
1:14:37
1:14:13
M35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rudy van Mourik
Diomedon
36:43
36:41
2
Ton van Tienen
Oosterhout Nb
38:11
38:09
3
Ruud Looijmans
Bas de Kapper
38:20
38:18
4
Vincent Eken
Etten-Leur
40:39
40:35
5
Ruerd Nauta
Sprint
40:49
40:44
6
Paul van de Wouw
Resbo IT
41:55
41:52
7
Grzegorz Libert
Rijen
42:30
42:27
8
Sven van der Dobbelsteen
Bas de Kapper
43:49
43:46
9
Stefan Sprengers
Tilburg
44:08
43:58
10
Arend vd Hoek
Oosterhout Nb
44:19
44:16
11
Maarten Tra
Robbe FinanciŽle Raadgevers
45:32
45:25
12
Geert Kennes
Sint Oelbertgymnasium
46:05
45:50
13
AriŽn Ritskes
Robbe FinanciŽle Raadgevers
46:19
46:12
14
Twan Hop
Resbo IT
46:44
46:39
15
Bas Rijk
Oosterhout Nb
46:48
46:32
16
Raoul Kanters
Antea Group
48:04
47:49
17
Ivo Hummelink
Robbe FinanciŽle Raadgevers
48:05
47:59
18
Matthijs Suijkerbuijk
Terheijden
48:16
48:07
19
Jim Wildhagen
Oosterhout Nb
48:58
48:36
20
Martij van Nijnatten
Gilze
49:02
48:53
21
Robin Wouters
Dongen
49:04
48:55
22
Patrick Kooijman
Oosterhout Nb
49:18
49:04
23
Tomasz Rynkun
Oosterhout Nb
50:10
49:52
24
Henk van Oosterhout
Oosterhout Nb
50:32
50:20
25
Jurgen Scheijven
Bas de Kapper
50:42
50:32
26
Jan-Willem
Oosterhout Nb
51:11
50:44
27
Bart Verheijden
Bas de Kapper
51:16
51:06
28
Erik van de Vijver
's-Hertogenbosch
51:35
51:23
29
Peter van der Hoek
Sprint
51:38
51:29
30
David Geron
Scorpio
51:45
51:27
31
Ruud Decker
Resbo IT
52:00
51:49
32
Ruben Steen
van der Plas Makelaardij
52:03
51:48
33
Colin van Kuijk
Den Hout Nb
54:23
54:09
34
Gerbrand Swart
Oosterhout Nb
55:13
55:01
35
Johan van Oosterhout
Gilze
55:38
55:18
36
Remco Moerkens
Oosterhout Nb
55:45
55:25
37
Paul Boeren
Robbe FinanciŽle Raadgevers
55:56
55:48
38
Ton-Ewout van Dalen
Oosterhout Nb
56:02
55:48
39
Erik Verboven
Oosterhout Nb
58:05
57:41
40
Paul Robbe
Robbe FinanciŽle Raadgevers
1:02:43
1:02:36
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Caroline Vromans
Spiridon
45:26
45:23
2
Sacha Wetten
Made
46:29
46:25
3
Sabine Janssens
Kruisland
47:22
47:11
4
Melanie Scherders
Vitronics Soltec B.V.
48:19
48:05
5
Carola van Vliet
Vitronics Soltec B.V.
48:23
48:10
6
Ingrid den Oudsten
Spiridon
48:44
48:42
7
Natasja Niessen-Burm
Scorpio
53:41
53:29
8
Babs Roovers
Resbo IT
54:16
54:01
9
Charlotte Vermond
Resbo IT
55:30
55:15
10
Susan van der Pol
Oosterhout Nb
56:12
55:53
11
Inge Stoof
Ulvenhout
57:20
57:05
12
Monique Boomaarts
Oosterhout Nb
57:40
57:20
13
Yura Ansems
Chaam
57:49
57:26
14
Diana Schouten
Oosterhout Nb
58:08
57:49
15
Jeanine Kuijpers
Atledo
58:15
58:04
16
Katja Busser
Oosterhout Nb
59:12
58:49
17
Jeske Kusters
Scorpio
1:05:29
1:05:16
18
Esther van der Westen
Scorpio
1:06:17
1:06:04
19
Mari Horton
Oosterhout Nb
1:09:46
1:09:22
20
Majolica van Roessel
Oosterhout Nb
1:14:32
1:14:07
M45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Huub Maas
THOR
33:29
33:28
2
Cornť van Oirschot
Tilburg Road Runners
36:10
36:08
3
Cees Kersten
TAS '82
36:29
36:27
4
Gerard Lensvelt
Spiridon
38:28
38:26
5
Corne Peters
Spiridon
39:22
39:20
6
Ruud Louer
Tilburg Road Runners
41:04
41:02
7
Cornť Luijkx
Road Runners Etten-Leur
43:14
43:11
8
Jos Botermans
Gilze
43:15
43:06
9
Mark Zoon
Atledo
43:53
43:50
10
Jacco Knaapen
Oosterhout Nb
44:28
44:09
11
Maarten Lolcama
Antea Group
45:10
45:07
12
Edwin Evengroen
Gouderak
45:14
45:01
13
Hans Brouwers
gilze
45:14
45:03
14
Toontje de Jong
Oosterhout Nb
45:27
45:23
15
Cornť Fijneman
Oosterhout Nb
45:50
45:32
16
Joep van Gorp
Taxandria Atletiek
45:55
45:52
17
Peter Jacobs
Oosterhout Nb
46:23
46:07
18
Bart Leijten
Resbo IT
46:43
46:37
19
Rudi Kuijpers
Dongen
46:47
46:41
20
Bart van Winden
Bergschenhoek
47:02
46:50
21
Frank Peek
Scorpio
47:05
46:57
22
Jerry Koenraad
Gilze
47:16
47:05
23
Wout van Dorst
Breda
47:34
47:29
24
Angelo Leeggangers
Raamsdonksveer
48:34
48:21
25
Jan de Jong
Taxandria Atletiek
49:51
49:46
26
Wojtek Prekop
Oosterhout Nb
50:43
50:37
27
Ron van Loon
Bavel
50:50
50:47
28
Peter de Haas
Scorpio
50:54
50:33
29
Joost Rompa
Raamsdonksveer
50:59
50:35
30
Ryan Heusinkveld
Oosterhout Nb
51:00
50:43
31
Raymond Langeveld
Oosterhout Nb
51:07
50:49
32
Olaf Nooteboom
Oosteind
51:11
50:49
33
Ronald Scho
Raamsdonksveer
51:36
51:10
34
Harrie Staal
Made
52:37
52:16
35
Jos Bleijlevens
Scorpio
53:37
53:21
36
Martin Hendrickx
Atledo
54:26
53:59
37
Gert Hofkens
Raamsdonksveer
55:02
54:49
38
Jan Huijbregts
Antea Group
55:13
54:59
39
Eric van der Wal
Resbo IT
55:31
55:25
40
Minel van den Dungen
Tilburg
55:32
55:25
41
Toine van Groesen
Oosterhout Nb
56:33
56:15
42
Ivo van Woensel
Vitronics Soltec B.V.
56:59
56:38
43
Sjaak de Roon
Raamsdonksveer
57:09
56:44
44
Rob Kleijberg
Oosterhout Nb
57:10
56:48
45
Hans van Mook
Oosterhout Nb
58:06
57:49
46
Marc Jansen
Oosterhout Nb
58:07
57:50
47
Michel van der Plas
van der Plas Makelaardij
58:09
57:54
48
Frank Antens
Robbe FinanciŽle Raadgevers
58:19
58:10
49
Martijn de Bont
Oosterhout Nb
59:47
59:23
50
Mike Los
Rijen
1:00:12
59:46
51
Marcel Willemsen
Oosterhout Nb
1:01:45
1:01:26
52
Johannes van Liere
Oosterhout Nb
1:02:12
1:01:49
53
Bas van Seters
Robbe FinanciŽle Raadgevers
1:02:43
1:02:35
54
Adri van der Linden
Breda
1:03:10
1:02:46
55
Andy Smits
Ulvenhout
1:03:32
1:03:21
56
Stan Topouzis
Spijtenburg Werving en Advies
1:06:17
1:05:58
V45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thea Segeren
Resbo IT
48:25
48:20
2
Petra Rutters
Scorpio
48:43
48:33
3
Hanny Roksnoer
ACW '66
52:14
52:02
4
Mariet van Goch
Resbo IT
53:26
53:13
5
Moniek Kingma-Schippers
avVN
55:32
55:27
6
Dianne Oomes
Scorpio
57:16
56:58
7
Micheline de Bruijn
Resbo IT
58:10
57:54
8
Toos Ebben-v d Heijkant
Oosterhout Nb
59:43
59:38
9
Nelleke Oort
ACW '66
1:00:20
1:00:08
10
Anita Rasenberg
Spijtenburg Werving en Advies
1:01:25
1:01:08
11
Angela Los
Rijen
1:03:44
1:03:18
12
Paula Sprengers-Mertens
Scorpio
1:04:46
1:04:32
M55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
41:52
41:51
2
Ad van Meel
Vitronics Soltec B.V.
42:42
42:39
3
Jan van Rijckevorsel
Made
44:22
44:18
4
Peter van der Ark
Scorpio
44:44
44:38
5
Gijs Bruijnes
Meerkerk
44:48
44:39
6
John Snijders
Resbo IT
45:37
45:33
7
Louis Vriens
Galder
46:41
46:39
8
Wolfgang MŁller
Gummersbach
48:23
48:15
9
Gerard Stoop
Sprint
48:40
48:35
10
Ad Koolen
Resbo IT
50:42
50:30
11
Klaas Hijkoop
Oosterhout Nb
52:06
51:40
12
Fokke Ypma
Sprint
53:39
53:29
13
Bert van Keulen
Scorpio
55:54
55:34
14
Peter van Oosterhout
Scorpio
57:47
57:29
15
Johan Kramer
Oosterhout Nb
58:01
57:44
16
Piet van der Pluijm
Oosterhout Nb
58:24
58:19
17
Ulco Hollink
Oosterhout Nb
1:03:28
1:03:02
18
Peter van den Dungen
Tilburg
1:09:25
1:09:18
19
Johan van den Dungen
Tilburg
1:13:11
1:13:04
M65, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Han van Bueren
Scorpio
46:27
46:24
2
Rien van Diepen
Spiridon
47:38
47:18
3
Rinus Luijkx
Sprang-Capelle
51:33
51:24
4
Piet Huijben
Atledo
1:05:55
1:05:38
www.kaaienloop.nl - info@kaaienloop.nl
www.uitslagen.nl
12-05-2016 10:33