Uitslagenlijst Lexis Crossloop Zuidwolde

Zuidwolde Dr - Zaterdag 30 april 2016

M6-9, CROSSLOOP JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Buist
Zuidwolde Dr
5:02
2
Caerijs Fransen
Zwolle
5:35
3
Floor Willems
Ommen
5:40
4
Ciska Mulder
Veeningen
5:41
5
Liz Kreuze
Zuidwolde Dr
5:48
6
Dide Bruinsma
Zuidwolde Dr
6:28
7
Jasper Schaap
Zuidwolde Dr
7:00
8
Daantje Kreuze
Zuidwolde Dr
7:46
9
Lindsay de Graaff
Zuidwolde Dr
7:59
10
Marčn van 't Zand
Zuidwolde Dr
8:20
J6-9, CROSSLOOP JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jochem Wiersma
Sliedrecht
4:28
2
Ruben Eefting
Hollandscheveld
4:45
3
Olaf Souren
Zwolle
4:55
4
Jordin Steenbergen
Zuidwolde Dr
4:56
5
Mika keizer
Ruinerwold
5:12
6
Jarne Dotinga
Norg
5:42
7
Randy Heuvelman
Zuidwolde Dr
5:48
8
Tim Prins
Veeningen
6:02
9
Luuk Prins
Veeningen
6:33
10
Seth Klooster
Zuidwolde Dr
7:48
M1012, CROSSLOOP JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sharon Steenbergen
Zuidwolde Dr
10:12
2
Kike Velting
Dalen
10:23
3
Esmee Mulder
Nijverdal
11:02
4
Kate de Jonge
Hollandscheveld
11:24
5
Lieke Geerling
Zuidwolde Dr
11:25
6
Lisa van der Haar
Zuidwolde
12:03
7
Resa keizer
Ruinerwold
13:10
J1012, CROSSLOOP JEUGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dylan Lucas
Hoogeveen
9:07
2
Nick de Roo
Ruinerwold
9:29
3
Jur ten Oever
Ruinerwold
9:39
4
Wouter de Roo
Hoogeveen
10:48
5
Bjorn Enting
Zuidwolde Dr
10:50
6
Bas Zilverberg
Zuidwolde Dr
10:55
7
Finn Zwiep
Zuidwolde Dr
11:00
8
Max de Zwarte
Zuidwolde Dr
15:36
5KMV, CROSSLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liane de Wit
Assen
22:24
2
Ilona Stille
Hoogeveen
22:43
3
Margje Timmerman
Staphorst
24:13
4
Nikita Heuvelman
Zuidwolde Dr
24:51
5
Renate Bodegraven
Elim
25:26
6
Petra Visser
Hengelo Ov
26:09
7
Marille Kuiper
De Wijk
26:16
8
Mariska Huiskes
Zuidwolde Dr
26:21
9
Ingrid benjamins
Hollandscheveld
26:28
10
Chantal Witte
Meppel
27:37
11
Wieke Boer
Zuidwolde Dr
28:06
12
Ella Jakobs
Hoogeveen
28:08
13
Marjan Brinkman
Zuidwolde Dr
28:30
14
Marjanne Katerberg
Veeningen
28:59
15
Mieke Sellis
Staphorst
29:01
16
Betty Bos
Zuidwolde Dr
29:22
17
Hetty Geerling
Zuidwolde Dr
29:24
18
Femmieke Lovers
Hoogeveen
30:20
19
Ina de Roo
Zuidwolde Dr
31:10
20
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
31:11
21
Aukje Slagter
Zuidwolde Dr
31:15
22
Lucia Makken
Hoogeveen
31:19
23
Agnes Pol-Tuma
Hoogeveen
31:59
24
Trijnie Fictorie
Hoogeveen
31:59
25
Monique Hoekstra
Hoogeveen
32:04
26
Rita Jakobs
Hoogeveen
32:11
27
Yvonne Schalk
Zuidwolde Dr
33:27
28
Connie Sinteur
Waalre
33:53
29
Hennie Slomp
Ruinen
34:08
30
Carla Boelens
Wijster
34:20
31
Marja Perfors
Pesse
34:51
32
Isa van Oosten
Zuidwolde Dr
34:51
33
Geertje Boelen
Zuidwolde Dr
36:03
34
Ria Comello
Hoogeveen
37:03
35
Anet Mennink
Zuidwolde Dr
37:03
36
Albertha Harms
Hoogeveen
38:36
37
Annemieke Knevel
Ruinerwold
42:25
5KMM, CROSSLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Everts
Hoogeveen
18:38
2
Ephrem Been
Zuidwolde Dr
18:40
3
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
18:49
4
Michiel Huzen
Nieuwleusen
19:21
5
Harold Engels
Staphorst
19:28
6
Jeroen-Pieter vd Vliet
Hoogeveen
19:58
7
Horst van den Berg
Hoogeveen
20:21
8
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
20:30
9
Marco Lok
Hoogeveen
20:43
10
Jeroen Thalen
Hoogeveen
20:49
11
Ronald van Lubek
Zuidwolde Dr
20:58
12
Karel Prins
Veeningen
21:01
13
Henry Toerse
Balkbrug
21:22
14
Harwin van Lente
Genemuiden
21:24
15
Matthieu Huisman
Rouveen
21:38
16
Gerko de Roo
Hoogeveen
22:34
17
Leo Bork
Ruinerwold
22:40
18
Bert Snijder
Zuidwolde Dr
22:43
19
Richard Willems
Ommen
22:44
20
Klaas Luten
Ruinerwold
23:01
21
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
23:06
22
Art Grit
Zuidwolde Dr
23:13
23
Jaap Wieringa
Waalre
23:16
24
Michel veninga
Hoogeveen
23:17
25
Edwin Zwiep
Zuidwolde Dr
23:18
26
Jarno de Vries
Zuidwolde Dr
23:30
27
Gerrie Nijstad
Zuidwolde Dr
23:32
28
Ivor Muijlwijk
Zwolle
23:51
29
Aldo Mulder
Nijverdal
24:17
30
Jari Kouwen
Balkbrug
24:17
31
Erik Tibben
Hoogeveen
24:37
32
Eduard van Holland
Hoogeveen
24:48
33
Matthijs Bodegraven
Elim
24:49
34
Remco Brink
IJsselmuiden
24:49
35
Albert Wijnen
Kerkenveld
24:52
36
Jacob Willemsma
Assen
25:04
37
Jaap Talen
Hoogeveen
25:29
38
Klaas. Jonkman
Kerkenveld
25:34
39
Wilfred Brink
Staphorst
25:39
40
Herman Haverkort
Hoogeveen
25:41
41
Rody Brink
IJsselmuiden
25:43
42
Reinier Schreuder
Ruinen
25:46
43
Milan Luteijn
Zuidwolde
26:11
44
Milco Winters
Meppel
26:23
45
Eduard Botter
Hoogeveen
26:34
46
Henk Daling
Hoogeveen
27:05
47
Henk Enting
Zuidwolde Dr
27:22
48
Martin van den Hof
Kerkenveld
27:25
49
Reinder Boomsma
Hoogeveen
27:31
50
Johan Nijland
IJhorst
27:46
51
Gerbert Adema
Zuidwolde Dr
28:16
52
Gert-Jan Ubels
Staphorst
28:20
53
Wim Geerling
Zuidwolde Dr
28:30
54
Koos Kip
Hoogeveen
28:35
55
Berto Pekel
Zuidwolde Dr
28:58
56
Jan Heuvelman
Zuidwolde Dr
31:32
57
Jan Schreurs
Hoogeveen
32:01
58
Jan Zilverberg
Zuidwolde Dr
32:19
59
Han Kaemingk
Hoogeveen
34:02
60
Peter de Roo
Hoogeveen
35:02
61
Dik Zantingh
Zuidwolde Dr
42:27
10KMV, CROSSLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
43:56
2
Tara Muijlwijk
Amsterdam
45:33
3
Marian Fuselier
Heino
48:07
4
Anette de Nijs
Ruinen
50:24
5
Heidy Snijders
Zuidwolde Dr
51:37
6
Heleen Klunder
Utrecht
52:56
7
Jacqueline van Faassen
Dedemsvaart
53:25
8
Annemarie Wessels
Zuidwolde Dr
54:17
9
Jacqueline t. Brummelhuis
Stuifzand
57:08
10
Liesbeth Hillebrand
Meppel
57:53
11
Diana van der werff
Ruinerwold
1:00:05
12
Linda Brouwer
Hoogeveen
1:07:34
13
Dayen Drenth
Kleinringe
1:07:34
10KMM, CROSSLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
Vollenhove
35:26
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
37:54
3
Gerben Tiekstra
Dalen
40:36
4
Albert-Jan de Haan
Hoogeveen
40:50
5
Johan Hulzebos
Zuidwolde Dr
41:06
6
Maurits Hoonhorst
Zwolle
41:15
7
Eric Moen
De Wijk
41:31
8
Erwin van Diemen
Zwijndrecht
41:36
9
Carel Opten
Assen
42:31
10
Jerome Corba
Hoogeveen
42:41
11
Jurgen Kocken
Emst
42:55
12
Theo Trul
Assen
43:01
13
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
43:09
14
Erik van der Veen
Vollenhove
43:23
15
Roel Westert
Ruinerwold
43:45
16
Dennis Brandenburg
Steenwijk
46:06
17
Herbert de Nijs
Ruinen
46:36
18
Evert Bisschop
Koekange
46:50
19
Edwin Helder
Hoogeveen
48:18
20
Jan Hein Bunk
Dedemsvaart
48:41
21
Timo Kuipers
Groningen
49:50
22
Jasper Klein
Dedemsvaart
50:29
23
Arie van der Wal
Hoogeveen
50:36
24
Wijtze Visser
Zuidwolde Dr
50:50
25
Guido Beerta
Nijeveen
50:53
26
Jan Witte
Meppel
50:57
27
Jan Snijder
Nieuwleusen
50:58
28
Jetse Bakker
Assen
51:28
29
Wiebe Ypinga
Oldemarkt
51:37
30
Egbert Bouwers
Hoogeveen
52:28
31
Gerben Kelly
Ruinen
52:56
32
Bert Meijer
Ruinerwold
53:09
33
Erwin Venema
Zuidwolde Dr
54:04
34
Richard Hof
Hoogeveen
54:16
35
Jan fransen
Hasselt
54:54
36
Koop Steenbergen
Zuidwolde Dr
55:16
37
Eric Visschers
Hollandscheveld
55:28
38
Jelmer Wanders
Groningen
57:04
39
Raymond van Weeghel
Zwolle
57:24
40
Niels Veenstra
Leeuwarden
58:07
41
Harm Brinkman
Zuidwolde Dr
1:06:47
CANIV, CANICROSS 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Mulder met Fanny
Oosterwolde Fr
18:56
2
Haike Nillesen met Wolf en Ayden
Eelde
20:31
3
Monica keers
Meppel
20:34
4
Martine Janssen met Senni
Dronten
21:10
5
Ineke Ligthart met Famke
Groningen
23:09
6
Lisette Strijker
Hoogeveen
24:39
7
Marleen van Regteren
Dwingeloo
25:08
8
Hilkde Klooster met Ricky
Zuidwolde Dr
25:22
9
Bianca Brouwer
Norg
26:02
10
Team Bella
Hoogeveen
27:40
11
Leandra Karst-Tiekstra en Bram
Coevorden
28:07
12
Team Bremer
Pesse
29:10
13
Annemiek Apperlo met Bodie
Hoogeveen
30:19
CANIM, CANICROSS 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sjirk Dotinga met Rody
Norg
19:12
2
Gerben met Macho
Dalen
19:33
3
Dennis Dekker
Hoogeveen
20:58
4
Patrick Slagboom
De Wijk
28:25
5
Lammert Nienhuis met Boris
Zuidwolde Dr
30:25
Wie zien u graag terug bij de Lexis Crossloop Zuidwolde in mei 2017.
www.loopgroepzuidwolde.nl
www.uitslagen.nl
30-04-2016 14:37