Uitslagenlijst Beiler Koningsloop

Beilen - Woensdag 27 april 2016

V-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lotte Matthijssen
OBS GA de Ridder
3:42
3:40
2
Eline Hulzebosch
CBS De Eshorst
3:50
3:50
3
Isa Kuperus
CBS De Eshorst
4:05
4:04
4
Mette Rensing
OBS De Zuiderenk
4:20
4:18
5
Claudia Kuniutis
OBS GA de Ridder
4:40
4:39
6
Sarissa Schuitema
OBS GA de Ridder
4:40
4:40
7
Feline Schotanus
OBS GA de Ridder
5:02
5:01
8
Britt Hulzebosch
OBS GA de Ridder
5:02
5:02
9
Maud Oldenbeuving
CBS Prinses Beatrix
5:11
5:11
10
Fianna Kannegieter
Emmen
5:24
5:21
11
Rosalie Schuitema
OBS GA de Ridder
7:47
7:47
J-TM7, JEUGDLOOP 800M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Daan Bruins
OBS GA de Ridder
3:36
3:35
2
Nout Abbes
CBS De Eshorst
4:02
4:00
3
Daan Jager
OBS GA de Ridder
4:07
4:07
4
Joris ten Kate
CBS Prinses Beatrix
4:11
4:09
5
Nick Duinkerken
OBS GA de Ridder
4:12
4:10
6
Isa Simons
Vierlingsbeek
4:18
4:18
7
Lars Bruins
OBS GA de Ridder
4:37
4:35
8
Ian de Ruiter
Assen
4:46
4:44
V8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maud Visscher
Fivelstreek
4:56
4:56
2
Silvana Jager
OBS GA de Ridder
5:28
5:28
3
Carmen Hulzebosch
CBS De Eshorst
5:52
5:51
4
Lisa ten Kate
CBS Prinses Beatrix
6:24
6:21
5
Rishani Nagalinigam
Smilde
6:34
6:30
6
Mandy Steen
CBS Prinses Beatrix
8:03
7:59
J8-10, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nick Matthijssen
OBS GA de Ridder
4:51
4:50
2
Alec Rehwinkel
Assen
5:07
5:04
3
Jari de Ruiter
Assen
5:17
5:14
4
Merij Wiggers
CBS De Eshorst
5:21
5:18
5
Nick Hulzebosch
Beilen
5:23
5:22
6
Pjotr Kerssies
Hijken
5:29
5:29
7
Tijn Simons
Vierlingsbeek
5:31
5:30
8
Mark Duinkerken
OBS GA de Ridder
5:39
5:38
9
Daniel van der Veen
CBS De Wingerd
5:44
5:40
10
Stijn Kerssies
CBS De Eshorst
5:51
5:50
11
Mikael van der Veen
CBS De Wingerd
5:58
5:54
12
Joas de Ruiter
Assen
6:00
5:56
13
Lennart Rensing
OBS De Zuiderenk
6:08
6:05
14
Evan Kannegieter
Emmen
6:13
6:12
15
Joël Koning
Assen
6:16
6:14
16
Maurice de Jong
Gouda
6:16
6:16
17
Lorenz Lindemulder
OBS GA de Ridder
6:18
6:16
18
Jort Abbes
CBS De Eshorst
6:21
6:19
19
Roy van Ittersum
OBS GA de Ridder
6:26
6:23
20
Christian Braam
OBS Harm Smeenge
6:45
6:44
21
Lars Oldenbeuving
CBS Prinses Beatrix
6:51
6:49
22
Sven Schuring
OBS GA de Ridder
7:03
7:00
23
Devin Kannegieter
Emmen
7:17
7:16
24
Stijn Oldenbeuving
CBS Prinses Beatrix
7:51
7:49
V1113, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yanine Hofstra
LSV Invictus
4:50
4:48
2
Dione Schipper
Start '78
4:54
4:54
3
Leanne Wiggers
CBS De Eshorst
6:24
6:22
J1113, JEUGDLOOP 1350M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dylan Lucas
HAC '63
4:48
4:48
2
Julian Jager
Beilen
4:51
4:49
3
Jip Kerssies
OBS 't Hieker Nust
5:01
5:00
4
Boris de Vries
Westerbork
5:02
4:59
5
Michel Vegt
Beilen
5:23
5:22
6
Wouter de Roo
HAC '63
5:32
5:32
7
Giel Kerssies
CBS De Eshorst
5:43
5:41
V-VO, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Laura Prins
HAC '63
10:13
10:12
2
Marije de Weerd
Dwingeloo
12:11
12:10
3
Sascha Steen
Beilen
12:28
12:25
4
Liset Haverman
Beilen
12:29
12:27
5
Kyra de Jong
Gouda
13:21
13:19
J-VO, JEUGDLOOP 2700M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Finn van Pijkeren
Middelstum
9:32
9:32
2
Jako van Faassen
Beilen
9:34
3
Reinier de Boer
Dalen
9:35
9:35
4
Harmen Kompagnie
Beilen
10:05
10:05
5
Jolin van der Veen
Beilen
10:57
10:56
6
Henk Molenaar
Beilen
11:39
11:38
7
Daan Meijering
OBS GA de Ridder
11:59
11:56
8
Oscar de Jong
Gouda
12:14
12:12
9
Aljen van Veen
OBS Harm Smeenge
13:20
13:17
V SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ine Strijker
HAC '63
18:28
18:26
2
Marjolein de Lange
Enschede
21:08
21:06
3
Daphne Spreen
Rolde
21:25
21:22
4
Sanne Scheltes
AAC '61
21:29
21:25
5
Marijke Harmsma
Bovensmilde
22:21
22:19
6
Roos Everts
Groningen
22:47
22:42
7
Linna Rutgers
Wijster
22:57
22:56
8
Soraya Braker
Assen
23:00
22:58
9
Margriet Wortelboer
De Sperwers
25:01
24:49
10
Tessa Biesheuvel
Groningen
25:40
25:36
11
Joke Broersma
Doezum
25:57
25:55
12
Monique Hoogeveen
Wijster
27:16
26:52
13
Laura Sanne Schuring
Zwiggelte
29:40
29:34
14
Iris Haveman
Beilen
29:40
29:34
15
Tanja Zwiers
Westerbork
29:45
29:24
16
Rachel van Ittersum
Beilen
30:56
30:42
17
Suzanne Gils-Peeters
Westerbork
31:00
30:42
18
Esther Boom
Beilen
31:05
30:50
19
Ilona Mulder-de Jong
Beilen
34:05
33:45
20
Mirjam Muntinga Kraal
Beilen
34:06
33:45
21
Desiree Werners
Beilen
34:42
34:21
V 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Liane de Wit
SV Veendam
20:26
20:25
2
Jeannet Roos
Ruinen
23:23
23:20
3
Truus Luten
HAC '63
24:50
24:45
4
Esther Kerssies
Loopgroep Beilen
25:48
25:40
5
Trea de Vries
Loopgroep Westerbork
26:14
25:57
6
Marjan Speelman
Loopgroep Westerbork
27:15
26:57
7
Gerry Meier
Spurt '88
27:20
27:06
8
Evelien Schröder
Spier
27:32
27:08
9
Henny Steenbergen
Loopgroep Beilen
27:49
27:41
10
Annelies Schipper
Steenwijkerwold
28:12
28:00
11
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
28:34
28:28
12
Janine Wagterveld
Bovensmilde
28:49
28:30
13
Baukje Jager
Beilen
29:34
29:26
14
Pauline van Os
Loopgroep Beilen
29:51
29:37
15
José de Vrie
Beilen
29:51
29:36
16
Harmtje Jager
Loopgroep Beilen
30:29
30:20
17
Marja van Stein
Hoogersmilde
30:37
30:17
18
Ina van Ittersum
Beilen
31:31
31:17
19
Cisca Pijpker
Beilen
31:38
31:24
20
Team Bremer
Pesse
32:04
30:04
21
Marit Bakker
Appelscha
32:49
32:29
22
Enny Meppelder
Groningen
33:59
33:47
M SEN, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Luc Sillen
Groningen Atletiek
16:15
16:15
2
Ruard Smeenge
Groningen Atletiek
16:48
16:48
3
Jurrien Rijlaarsdam
LSV Invictus
17:45
17:40
4
Michel Speelman
HAC '63
18:03
18:03
5
Jeroen-Pieter vd Vliet
HAC '63
18:04
18:04
6
Sjoerd Bakker
Groningen
18:16
18:13
7
Marlo Post
LSV Invictus
18:17
18:17
8
Arjan Gruppen
HAC '63
18:55
18:51
9
Onno Hiemstra
LSV Invictus
19:32
19:29
10
Thijs Terlouw
Hardenberg
19:42
19:37
11
Matthijs Boer
Beilen
19:48
19:38
12
Andres Faber
AV Heerenveen
20:26
20:23
13
Sietze Huizenga
Grootegast
21:23
21:14
14
Simon de Vries
Westerbork
21:39
21:22
15
AnneJan Dunning
Beilen
22:21
21:58
16
Bas Willems
Assen
22:21
22:19
17
Alle Haanstra
Groningen
23:13
23:07
18
Luuk ten Have
Annen
23:26
23:20
19
Ramon Wanders
Beilen
23:28
23:25
20
Menno van Wijk
Beilen
23:38
23:37
21
Nico Kottrik
Coevorden
23:59
23:49
22
Twan Simons
Vierlingsbeek
24:23
24:06
23
Rick ter Veld
Zuidlaren
24:33
24:27
24
Cors Onnes
Beilen
24:34
24:25
25
Michel van der Heide
Hooghalen
24:54
24:31
26
Jan-Marc Kok
Coevorden
26:38
26:29
27
Kay Zwiers
Westerbork
29:45
29:24
M 40, KON. LOOP 5KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jannes Dolfing
Loopgroep Westerbork
17:31
17:31
2
Klaas-Jan Hofstra
LSV Invictus
18:09
18:08
3
Kasper Wulff
HAC '63
18:20
18:19
4
Rolf de Gier
HAC '63
18:27
18:24
5
Jan ten Cate
HAC '63
19:00
18:59
6
Rink Post
LSV Invictus
19:20
19:17
7
Andre van der Kooi
Hoogeveen
19:39
19:35
8
Martin Luteijn
HAC '63
19:50
19:47
9
Berrie Schipper
Steenwijkerwold
20:14
20:11
10
Henk Jan Meier
Hardenberg
20:38
20:36
11
Roel Kleine
HAC '63
20:48
20:43
12
Martin Willems
Assen
21:00
20:57
13
Gerard van Pijkeren
Middelstum
21:56
21:52
14
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
22:01
21:54
15
Marcel Thijssen
Coevorden
22:21
22:15
16
Harrie Steenbergen
Ruinen
22:43
22:28
17
Harry van Os
Loopgroep Beilen
22:59
22:45
18
Jack van Rozen
LSV Invictus
23:12
23:00
19
Harald Hulzebosch
Beilen
23:52
23:34
20
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:03
23:59
21
Alfred van Veen
Beilen
24:24
24:09
22
Anne Bartelds
Start '78
25:05
24:59
23
Ruud Smit
Ruinen
25:26
25:20
24
Henk Daling
HAC '63
25:28
25:17
25
Hans Arling
Siddeburen
25:31
25:23
26
Jan van der Lans
HAC '63
25:38
25:29
27
John van Egten
HAC '63
25:55
25:35
28
Kees Norg
Assen
26:31
26:11
29
Johan Nijland
IJhorst
26:33
26:20
30
Harry Prins
Beilen
27:46
27:36
31
Richard Van
Spier
27:50
27:26
32
Peter Touw
Ter Aar
27:53
27:36
33
Ronald van der Veen
Bovensmilde
28:16
27:56
34
Bjorn Bakker
Appelscha
30:53
30:32
35
Roel Kwint
AAC '61
35:32
35:22
V SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annemieke de Lange
Assen
38:14
38:13
2
Mathilde Mulderij
Westerbork
46:09
46:00
3
Alinda ten Hoor
Fochteloo
47:47
47:34
4
Rianne Wiers
De Sperwers
49:44
49:31
5
Esther Wietzes
Assen
50:42
50:33
6
Rianne Tjarks
Rolde
53:00
52:44
7
Astrid Jalwin
De Sperwers
53:51
53:38
V 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annelies Vrancke
Rolde
44:53
44:50
2
Anniek Steenhuisen
AAC '61
46:13
46:06
3
Desiree Winterwerp
Assen
46:47
46:43
4
Gwen de Jong
Gouda
50:13
49:52
5
Trea Dekker-Kwint
AAC '61
50:16
50:05
6
Geke van den Heuvel
Loopgroep Beilen
51:37
51:27
7
Ronneke van der Molen
Loopgroep Beilen
51:49
51:41
8
Corine Dieterman
Scheemda
51:53
51:47
9
Hikmet Yigit
Leeuwarden
52:40
52:27
10
Rika Hoekstra
LSV Invictus
53:15
53:00
M SEN, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henry Rutgers
HAC '63
32:30
32:30
2
Jan Stuursma
SV Veendam
34:10
34:10
3
Robert Huisjes
AAC '61
35:17
35:17
4
Cyriel de Jong
Gouda
40:08
40:02
5
Harrie Kerssies
Beilen
42:04
41:57
6
Leendert-Jan Meier
Beilen
42:31
42:15
7
Rolf Boelens
Rolde
43:08
43:01
8
Tom Schipper
Groningen
43:48
43:38
9
Evert Moes
Beilen
44:47
44:41
10
Henk Popken
LSV Invictus
47:05
46:53
11
Harm Appelo
Bovensmilde
49:12
48:54
12
Bennie Smit
Hoogeveen
49:49
49:30
13
Jos Hassing
Assen
51:42
51:33
M 40, KON. LOOP 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ludy Timmer
AAC '61
36:11
36:10
2
Siem Hiemstra
LSV Invictus
37:53
37:52
3
Carel Opten
SV Veendam
38:10
38:08
4
Martin Lohof
Borger
38:56
38:54
5
Douwe Weima
Nijverdal
39:00
38:58
6
Jacco ten Zijthoff
HAC '63
39:54
39:49
7
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
40:28
40:25
8
Bennie Wiegman
Assen
41:04
41:01
9
Roel Westert
Ruinerwold
41:52
41:46
10
Mark Kerssies
Hijken
42:19
42:12
11
Wiebe de Vries
LSV Invictus
44:00
43:47
12
Jeroen Stobbe
Beilen
44:00
43:51
13
Gerko de Roo
HAC '63
44:28
44:20
14
Henk de Groot
Loopgroep Beilen
44:44
44:38
15
Frans Raven
Beilen
45:03
44:52
16
Hendrikus Doorten
Loopgroep Westerbork
45:20
45:06
17
Erik Muggen
Loopgroep Beilen
45:39
45:32
18
Willem Koning
Assen
45:45
45:40
19
Harry Schaaphok
Beilen
45:57
45:41
20
Heijo Dieterman
Aquilo
46:08
46:01
21
Peter Krom
Beilen
46:16
45:59
22
Arjan Bijlsma
Beilen
46:57
46:46
23
Lambert Veldman
HAC '63
47:37
47:19
24
Gertjan Rehwinkel
Assen
47:56
47:41
25
Klaas Pijpker
Beilen
48:05
47:51
26
Jels Kramer
Appelscha
48:29
48:18
27
Klaas Haveman
Loopgroep Beilen
48:37
48:24
28
Harrie Meijering
Loopgroep Beilen
49:53
49:44
29
Henk Willems
Beilen
50:44
50:28
30
Henk Booiman
Loopgroep Beilen
50:55
50:48
31
Jans Vrieling
Smilde
54:42
54:30
32
Teun Grit
Westerbork
55:46
55:28
33
Theun Zondag
Loopgroep Beilen
55:57
55:38
34
Klaas Bronsema
AAC '61
58:25
58:25
Gem Midden-Drenthe, Univé Midden-Drenthe,
Oosting Makelaars, Inducon, FrieslandCampina,
Jumbo Mulder, Bloemenpalet, AH Beilen,
Fysio Centrum Beilen, Run2Day Assen.
Dank voor de gastvrijheid: Korfbalvereniging Vitesse Beilen.
Tot ziens volgend jaar! www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
29-04-2016 21:37