Uitslagenlijst Stadsloop DWLoopschool

Hattem - Woensdag 27 april 2016

M >7, KIDSRUN 6 - 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Bangu
Hoofddorp
3:21
2
Tom Fritsch
Hattem
3:41
3
Tom Schultink
Hattem
4:11
4
Gijs Leiker
Hattem
4:11
5
Thomas Wolf
Hattem
4:13
6
Brenth Rave
Hattem
4:23
7
Nick van Leeuwen
Hattem
4:37
8
Joah Visser
Hattem
5:00
9
Jip Daals
Hattem
5:19
10
Bas Bervoets
Hattem
9:00
V >7, KIDSRUN 6 - 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Hollander
Hattem
3:59
2
Annelie van der Linde
Hattem
3:59
3
Rozy Bangu
Hoofddorp
4:03
4
Tamar Suiker
Hattem
4:04
5
Nomi Blankvoort
Hattem
4:18
6
Lotte Schakelaar
Hattem
4:32
7
Jasmijn Busscher
Hattem
4:34
8
Imke Langevoord
Hattem
4:39
9
Anne de Groot
Hattem
4:40
10
Magali Kanis
Hattem
4:44
11
Eva Eikelboom
Hattem
4:44
12
Roza vd Worp
Hattem
4:45
13
Manou van der Linde
Hattem
4:45
14
Katja Wolf
Hattem
4:48
15
Zadie Schreur
Hattem
4:53
16
Evie van der Worp
Hattem
4:56
17
Fleur Busscher
Hattem
5:00
18
Norah Ritzema
Hattem
5:59
M >9, KIDSRUN 8 - 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boaz Schreur
Hattem
3:20
2
Sebastiaan van Keulen
Hattem
3:23
3
Silvan Hamer
Hattem
3:31
4
Lucas de Groot
Hattem
3:37
5
Mike Augustinus
Hattem
3:40
6
Senna Smit
Zwolle
4:04
7
Mine van Leeuwen
Hattem
4:12
8
Rowan Boeve
Hattem
5:14
V >9, KIDSRUN 8 - 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trynke Lourens
Hattem
3:43
2
Flore Kroes
Hattem
3:49
3
Nina Wolf
Hattem
3:56
4
Maud Brouwer
Hattem
3:58
5
Julie Schuurman
Hattem
4:00
6
Bibi Fikse
Hattem
4:11
7
Esmee Schakelaar
Hattem
4:21
8
Merle Langevoord
Hattem
4:29
9
Kyra Rave
Hattem
4:30
10
Emily van Raalten
Hattem
4:44
M >11, KIDSRUN 10-11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van der Ziel
Hattem
6:28
2
Bruno Bangu
Hoofddorp
6:28
3
Roel Suiker
Hattem
6:35
4
Hidde Roossink
Hattem
7:27
5
Milan Harbrink
Zwolle
7:58
V >11, KIDSRUN 10-11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tessa Harbrink
Zwolle
6:41
2
Esmee Vis
Wezep
7:05
3
Katerina Thymgio
Hattem
7:22
4
Fleur Schultink
Hattem
8:23
5
Vera Fritsch
Hattem
8:49
M >13, KIDSRUN 12-13
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Langevoord
Hattem
6:35
SEN M, STADSLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sander Kloosterziel
Wezep
17:07
2
Ben van Boven
Zwolle
17:18
3
Sjoerd Westerop
Zwolle DWL
18:55
4
Tijmen Pel
Groningen
19:08
5
Niels Visser
Hattem
19:21
6
Nathan Flier
Hattem
19:23
7
Albert Lantink
Zwolle
19:23
8
Heiko van Beek
Hattem DWL
19:30
9
Wilco Hermens
Zwolle
19:34
10
Berend van der Zwaan
Hattem
19:44
11
Bauke Busscher
Hattem DWL
21:04
12
Erwin van Loo
Hattem
21:52
13
Douwe Jan Pel
Enschede
22:25
14
Erik Kosters
Hattem
23:55
15
Rafia van den Berg
Amersfoort
23:56
16
Yari van den Berg
Amersfoort
23:56
17
J. Helmholt
Hattem
24:25
18
Andreas Lindeboom
Hattem DWL
24:25
19
Lars van Soest
Zwolle
24:26
20
Ronald Harbrink
Zwolle
24:27
21
Iven Loman
Hattem
24:59
22
Jarno Visser
Hattem
25:33
23
Mark Berends
Epe
25:34
24
Ticho Loman
Hattem
26:05
25
Patrick Pater
Hattem
28:10
26
Erik van der Haar
Hattem
29:15
SEN V, STADSLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa van Dijk
Hattem DWL
20:52
2
Tessa Harbrink
Zwolle
23:41
3
Kim Witteveen
Wapenveld DWL
23:49
4
Fleur van der Scheer
Heerde
24:03
5
Nathalie Nieuwenhuis
Zwolle
25:25
6
Karin Betten
Oosterwolde
25:29
7
Sigrid Witteveen
Wapenveld
25:34
8
Marielle Vastenhoud
Hattem
26:59
9
Maike Smeenk
Heino
27:00
10
Anne-Marie Bakker
Haarlem
27:19
11
Mirjam Borst
Hattem DWL
27:27
12
Nathanie Doornwaard
Hattem
27:50
13
Dewi Wagenaar
Hattem
28:07
14
Cilia van Kessel
Hattem DWL
28:19
15
Esther van den Berg
Hattem
28:20
16
Marianne Verweij
Hattem
28:28
17
Jannet ter Wijlen
Heino
28:59
18
Sanne Marieke Mulder
Hattem DWL
29:44
19
Frederieke Hofman
Hattem DWL
30:14
20
Janine Wiessenberg
Zwolle
30:51
21
Jose Warning
Hattem
31:18
22
Cristha Betten
Kampen
33:30
MAS M, STADSLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Schakelaar
Hattem
17:58
2
Eric Kloosterziel
Wezep
19:10
3
Erik Makkinga
Zwolle
19:16
4
Evert Flier
Hattem
19:19
5
Christiaan van Putten
Epe
19:44
6
Wim van der Laan
Hattem
20:17
7
Jeroen Lourens
Hattem DWL
21:19
8
Rob Diender
Hattem DWL
21:47
9
Arnoud de Jong
Apeldoorn
22:00
10
Geert Verbiesen
Hattem DWL
22:53
11
Cor van den Berg
Hattem DWL
23:56
12
Willem van den Berg
Amersfoort
23:56
13
Peter Loman
Hattem
26:18
14
Jan Stuiver
Zwolle
27:21
15
Bart Riezeweide
Hattem
27:50
MAS V, STADSLOOP 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Kloosterziel
Wezep
21:38
2
Truus Verbiesen
Hattem DWL
21:54
3
Bertine Engelsman
Wezep DWL
23:48
4
Ingrid Pronk
Hattem DWL
24:23
5
Jacqueline vd Scheer
Heerde
26:00
6
Kira de Groot
Hattem DWL
26:09
7
Liesbeth Stobbink
Hattem DWL
26:18
8
Janine Strik
Hattem
27:28
9
Anita van Gerner
Hattem DWL
27:51
10
Jasja Hollander
Hattem
28:04
11
Monique Borst
Hattem
28:47
12
Arja Meijer
Hattem
30:08
13
Josca Fiechter
Hattem DWL
30:24
14
Kirsten Reezigt
Apeldoorn
31:23
15
Lita Jousma
Zwolle
32:29
SEN M, STADSLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Timo Bomhof
Heino
41:18
2
Martin Halfwerk
Hattem
41:50
3
Dik Zwanepol
Hattemerbroek
43:35
4
Jan-Maarten Bomhof
Heino
43:55
5
Bert Uitslag
Hattem
44:53
6
Chris Ketelaar
Deventer
45:22
7
Ewoud Roest
Hattem
46:22
8
Jos van Raalte
Hattem
46:52
9
Jan Jaap Beekhuis
Kampen
47:02
10
Erik Knevelbaard
Coevorden
47:20
11
Diederik van der Worp
Hattem
47:27
12
Robert van Essen
Hattemerbroek
47:32
13
Anno van Ommen
Hattem
47:46
14
Jacob van Emst
Hattem
47:47
15
Jannes van der Vegte
Heino
48:23
16
Albert Jan Tijssen
Hattem
49:06
17
Marc Bomhof
Heino
49:33
18
Arnoud Mensink
Hattem
56:34
19
Hiels Beugelink
Hattem
1:02:00
SEN V, STADSLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlies van Leusen - Groenewold
Amstelveen
42:21
2
Wilma Wibbelink
Hattem
42:40
3
Marjon Bijsterbosch
Zwolle DWL
46:57
4
Myrthe Beekhuis-Heerema
Kampen
47:21
5
Martine Zantingh
Hattem
47:52
6
Margreet Pel
Den Haag
48:23
7
Manouk Schaapman
Hattem
49:20
8
Iris Bakker
Hattem
49:49
MAS M, STADSLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel van der Steege
Kampen
38:46
2
Bert Blankvoort
Hattem
44:16
3
Bert Wijnhoud
Hattem
46:01
4
Rob van Walderveen
Hattem
47:36
5
Giorgo Thymgio
Hattem
48:10
6
Thomas Fritsch
Hattem
49:16
7
Alex Witteveen
Hattem DWL
50:03
8
Jan Fransen
Hasselt
52:22
9
Arjen Seinstra
Hattem
52:29
10
Dick van Roekel
Almere
52:55
11
Tonny Holleboom
Broekland OV
53:36
12
Theo de Ruiter
Hattem
53:58
13
Jeng van der Gaast
Wezep
57:14
14
Piet Uffing
Hattem
57:28
15
Romanov Sagel
Hattem
59:16
MAS V, STADSLOOP 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Hazeleger
Apeldoorn
47:27
2
Eveline de Valk
Zwolle
52:48
3
Mariske van der Wall
Heino DWL
53:00
DWLoopschool Hattem een prima plek om te starten, Hattem 27 april 2016
www.uitslagen.nl
28-04-2016 09:25