Uitslagenlijst Vuurtorenloop

Vlieland - Zondag 24 april 2016

MSEN, 5 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Loopgroep Bedum
31:21
31:21
2
Rob Vijver
Lionitas
32:54
32:54
3
Geale simon Postma
Lionitas
33:44
33:44
4
Pieter Prins
Friesland
36:00
36:00
5
Thomas Mudde
Daventria
38:39
38:39
6
Tom van Venrooij
Utrecht
38:46
38:43
7
Willem Schreurs
Lochem
39:49
39:47
8
Martijn Vergeer
Beuningen Gld
41:09
41:09
9
Marco Bosma
Start '78
41:47
41:42
10
Floris Geertzen
Lionitas
41:48
41:48
11
Klaas Auke Dijkstra
Franeker
42:00
42:00
12
Robert Stastra
Amsterdam
42:33
42:21
13
Myron Walraven
Amsterdam
42:45
42:15
14
Jannick Mudde
Groningen
43:08
43:08
15
Wouter van der Molen
Leeuwarden
44:47
44:42
16
Wouter Brink
Groningen
44:55
44:16
17
Thijs Speelman
Vlieland
45:31
45:12
18
Raf Houter
Vlieland
45:45
45:32
19
Maarten Meester
Amsterdam
45:57
45:29
20
Alfred Laarman
Nijverdal
46:28
46:25
21
Jakob Maciejko
Heusenstamm
46:47
46:21
22
Tom Wormmeester
Groningen
47:02
46:18
23
Melle van Laar
Vlieland
47:22
47:04
24
Alexandro Mancusi
Amsterdam
47:39
46:45
25
Rien Breevaart
48:20
47:31
26
Luc de Valk
Meppel
49:57
49:47
27
Robert-Jan Heizenberg
Lionitas
50:37
50:31
28
Rens Hoekstra
Nijverdal
50:56
50:31
29
Wout Boonstra
Vlieland
51:18
50:51
30
Coen Visser
Vlieland
51:19
50:47
31
Ivo van der Veen
Vollenhove
51:41
51:26
32
Jeroen Hollegien
Laar
52:30
52:08
33
Raymond van Weeghel
Zwolle
52:31
52:09
34
Jordi Keulemans
Oosterhout Nb
52:33
52:15
35
Thomas Hamstra
Vlieland
53:16
52:44
36
Willem jan Scheeringa
Vries
54:33
54:00
37
Jasper Dooms
Helmond
54:37
54:26
38
Leon Kobes
Ommen
54:40
54:31
39
Joost te Loo
Zwolle
55:59
55:29
40
Niels van der Veen
Groningen
56:32
55:48
41
Bert Steenbergen
Zwolle
58:07
57:54
42
Tim Zwier
Franeker
59:29
58:53
43
Marcel Postma
Delfzijl
59:58
59:18
44
Remko Wierstra
AV Heerenveen
1:00:25
1:00:05
M40, 5 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anno Huizenga
Friesland
33:40
33:40
2
Theo Oosterbaan
Vlieland
39:21
39:20
3
Jeroen Vels
NOP
40:25
40:23
4
Lars Linssen
Mopertingen - Belgie
43:14
43:14
5
Oebele Boomsma
Britsum
46:03
46:02
6
Bob Neijenhuis
Nijmegen
46:24
46:05
7
Jurgen Veninga
Groningen
47:45
47:01
8
Raymond Berning
Denekamp
49:49
49:20
9
Marius Jellema
Dronryp
49:50
49:47
10
Patrick Dooms
Helmond
50:17
50:07
11
Marco Harberink
Harderwijk
50:24
50:17
12
Jaap Holman
Alkmaar
50:34
50:01
13
Leon Hoekstra
Atletics Nijverdal
50:56
50:31
14
Michel Dolstra
Meppel
51:58
51:45
15
Wilko Lettink
Doetinchem
51:59
51:34
16
Mark van Onna
Hylas
52:29
52:19
17
Tjalling Westerhuis
Leeuwarden
52:36
52:13
18
Jelte van den Berg
Loopgroep Sneek
53:03
52:27
19
Marco Waterlander
Heerenveen
53:36
53:16
20
Patrick Hooiveld
Houten
53:39
53:09
21
Martin Hooijer
Almere
53:53
53:33
22
Bauke Scheffer
Bolsward
54:01
53:25
23
Robin Woestenbug
Vlieland
54:18
53:55
24
Meine Troelstra
Workum
55:30
54:55
25
Johan Stuut
Nijverdal
56:36
56:28
26
Arnoud Luiten
Zwolle
57:10
56:59
27
Arjan Loovers
Hoogeveen
57:19
57:03
28
Ronald Orré
Baard
57:37
57:04
29
Thomas van der Meer
Baard
57:37
57:04
30
Willem Reitsma
Tzummarum
59:16
59:09
31
Erik Deijl
Maasdam
59:32
59:01
32
Reinoud Monsma
Tzummarum
1:00:39
1:00:31
33
Harry van der Laan
Den Helder
1:00:39
1:00:33
34
Winfried Hettinga
Heiloo
1:01:18
1:00:40
35
Remko Bakker
Leeuwarden
1:01:21
1:00:34
36
Jan Martin Zwanenburg
Frieschepalen
1:01:46
1:00:54
37
Michaël Artz
Dinxperlo
1:03:03
1:02:11
38
Hanno Weima
Weesp
1:05:35
1:05:00
39
Dico Beets
Assendelft
1:06:07
1:05:38
M50, 5 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wil Hesseling
Beuningen Gld
42:47
42:47
2
Rien Mudde
Olst
43:12
43:11
3
Otto van den Haven
Maarssen
46:16
46:08
4
John Grotenboer
47:32
47:13
5
Frank Verheij
Amsterdam
48:08
47:47
6
RuuRd Boomstra
Noordkop
48:12
48:06
7
Pier de Roos
Heerenveen
48:18
47:57
8
Bert Jelsma
Aalsum
50:22
50:07
9
Dirk Jan Rijpstra
Burgum
51:01
50:49
10
Peter Keppel
BAV
51:47
51:43
11
Henny Jeukens
Beuningen Gld
52:10
51:58
12
Gerard Pelgrim
Vlieland
52:57
52:30
13
Roelof Luinge
Peize
54:02
53:57
14
Bart van Wijk
Zeewolde
54:24
53:42
15
Thijs van Veen
Start '78
54:26
53:45
16
Hans Oosterink
Argo
55:13
54:58
17
Pieter Bethlehem
Sonnega
56:01
55:19
18
Remon Benda
's-Gravenhage
56:37
56:17
19
Wim Nijman
Folsgare
57:57
57:43
20
Sjouke Miedema
Loopgroep Sneek
59:02
58:50
21
Mark Snepvangers
Assen
59:13
59:04
22
Gerrit Roessink
Argo
1:00:22
1:00:06
23
Kees de Haan
DEM
1:01:29
1:01:02
24
Erwin Rozemeijer
DEM
1:01:29
1:01:01
25
Durk Tjalsma
Leeuwarden
1:01:57
1:01:10
26
Paul Geertzen
Vlieland
1:02:08
1:01:39
27
Reinder Sinnema
Lionitas
1:12:27
1:11:50
M60, 5 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrit Verhoeven
Raamsdonksveer
46:00
45:53
2
Henk Prins
Loopgroep Bedum
46:39
46:17
3
Ben van Vliet
avVN
49:01
49:00
4
Alex de Block
Loopgroep Sneek
50:21
50:12
5
Ben Echten
Amersfoort
52:31
51:59
6
Henk van Harselaar
Dutch Runners
53:32
53:12
7
Dirk Wigbout
Sint Pancras
53:35
52:57
8
Jo van Meurs
Generaal Michaelis
54:18
53:29
9
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
54:50
54:26
10
Koos Joosen
Beuningen Gld
55:18
55:06
11
Harry Klumper
Athlos
55:24
54:53
12
Peter van den Bouwhuijsen
's-Hertogenbosch
55:24
54:53
13
Rnnie Joosten
's-Heerenberg
57:44
57:18
14
Hans Gertsen
Vlieland
58:52
58:13
15
Joop Raaphorst
avVN
58:59
58:38
16
Johan Vergeer
Beuningen Gld
59:00
58:48
17
Cliff Piets
Kombijsport
59:19
58:25
18
Kees de Lange
Wormer
59:52
59:25
19
Gerard van Meurs
Amstelveen
59:53
59:04
20
Albert Rameau
Loopgroep Sneek
59:55
59:44
21
Albert Doelwijt
Loopgroep Aart Stigter
1:00:11
59:52
22
Jaap Wels
Vlieland
1:01:11
1:00:39
23
Herman Hoekstra
Friesland
1:12:28
1:11:51
VSEN, 5 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
34:40
34:39
2
Jacolien Ruizendaal
NOP
38:32
38:31
3
Anouk Lindenholz
HAC '63
39:24
39:23
4
Willemieke Mudde
Groningen
42:56
42:56
5
Tamara de Vries
Meppel
44:05
44:03
6
Fieke Prins
Utrecht
48:46
48:25
7
Renske van Dijk
Groningen
49:56
49:18
8
Kyra Meijer
Hoorn Terschelling
50:06
50:04
9
Rixt Wassenaar
Westhoek
50:17
50:17
10
Roos van Aalst
Amsterdam
50:36
50:33
11
Eefje Prins
Groningen
50:53
50:31
12
Frouke Rullmann
Lionitas
50:59
50:52
13
Roxanne van Gangelen
Harlingen
51:29
51:12
14
Nienke Veen
Vlieland
51:38
50:56
15
Dorien Bakker
Rotterdam
51:53
51:30
16
Charlotte Verschoor
Rotterdam
51:53
51:30
17
Barbara Heijkamp
Amersfoort
52:28
51:55
18
Tamara Meijer
Hoorn Terschelling
52:30
52:30
19
Edyta Gil
Breda
52:34
52:15
20
Laura Meijer
Hoorn Terschelling
52:39
52:39
21
Jessye Greidanus
Tzum
53:04
52:59
22
Danitsja Klooster
Vlieland
53:06
52:48
23
Kelly Collee
Noordkop
53:22
52:58
24
Franka Weijs
Vollenhove
53:31
53:16
25
Lynn Molog
Vlieland
54:19
53:57
26
Sjoukje Heidinga
Heerenveen
54:19
53:44
27
Marit van der Veen
Vollenhove
54:20
54:05
28
Marian van de Venn
Den Bosch
54:24
53:42
29
Wytske Vermeulen
Kubaard
54:51
54:46
30
Amarja Peppelman
Argo
55:22
55:06
31
Silke Wolfswinkel
Vlieland
55:58
55:45
32
Laurien Talens
Groningen
56:00
55:22
33
Marieke Brugman
Borculo
56:06
55:21
34
Symkje Feenstra
Heeg
56:30
56:20
35
Rinske Veenstra
Joure
56:33
56:01
36
Brenda Grooters
Meppel
57:25
57:12
37
Stephanie Theissen
Winterswijk
57:33
57:29
38
Djoeke van Dijk
Leeuwarden
58:22
57:32
39
Rosy Piets
Amsterdam
59:19
58:25
40
Amber Hellinga
Joure
59:54
59:48
41
Susan van der Tas
Leeuwarden
1:00:04
59:17
42
Ciska Kuiper
Sneek
1:00:48
1:00:37
43
Bianca Eisel
Frankfurt
1:01:03
1:00:37
44
Nanda van de Hoef
Delfzijl
1:01:51
1:01:11
45
Sanneke Gertsen
Hilversum
1:02:07
1:01:28
46
Baukje de Vries Siesling
Joure
1:05:16
1:04:45
47
Giulia van der Goot
Joure
1:05:21
1:04:38
48
Geertje Wildeboer
Franeker
1:06:05
1:05:28
49
Janny Nijkamp
Wolvega
1:07:48
1:07:03
50
Roelena Bonthuis- Holtrop
Joure
1:11:04
1:10:41
51
Jolanda Knol
Westerbroek
1:12:19
1:11:52
V35, 5 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Silvie van Eldik
Zaandam
45:11
44:19
2
Danielle Mouissie
46:32
45:59
3
Sonja Kimsma
Vlieland
46:47
46:32
4
Margreet Wagteveld
Start '78
48:25
48:20
5
Béanne Bakker
Drachten
48:53
48:32
6
Lindsay Hoedemaker
Den Helder
49:20
48:50
7
Margreet Veenma
Peins
49:50
49:46
8
Carola Zwager
Voorburg
52:10
51:46
9
Astrid Telkamp
Amersfoort
52:34
52:34
10
Debbie Meijer
53:19
53:19
11
Lisette Nanning
Amstelveen
53:23
52:59
12
Anneke Steinfort
Bolsward
54:01
53:25
13
Jitske Schuurman
Jubbega
54:21
53:54
14
Hinke v.d Velde
Vlieland
54:36
54:08
15
Laila Kimkes
Leeuwarden
54:40
53:59
16
Zwaantje de Vent
Blesdijke
54:53
54:44
17
Christina Sterkenburgh
Oldeholtpade
55:27
54:45
18
Meike Hennekes
Enspijk
55:35
55:33
19
Geertje Nijholt
Horror
55:59
55:45
20
Karen Ketting
Oud-Beijerland
56:07
56:04
21
Nienke Hofland
Anna Paulowna
57:09
56:22
22
Nicole Schepers
Schoonebeek
57:19
57:03
23
Debby Rutten
Zaanland
57:52
57:09
24
Annemiek Laarman
Nijverdal
57:59
57:51
25
Bianca van Dijk
Leeuwarden
58:24
57:34
26
Allianne Geertzen
Vlieland
58:52
58:24
27
Marieke Heida
Zaanland
58:53
58:10
28
Marjolijn Bulten
Groningen
58:55
58:07
29
Cynthia de Wit
Zwolle
58:55
58:08
30
Marianne Miedema
Franeker
59:30
59:25
31
Marieke Siebesma
Groningen
59:39
59:31
32
Jasmijn de Vos
Haarlem
1:00:31
59:57
33
Ellen Nap
Haarlem
1:00:32
59:57
34
Paulien Hageman
Leeuwarden
1:00:36
1:00:07
35
Tanja Postma
Deinum
1:00:38
59:56
36
Anna Span
Den Helder
1:00:40
1:00:33
37
Trudy de Vries
Den Helder
1:00:42
1:00:13
38
Judith Smilde
Meerstad
1:01:09
1:00:52
39
Marjolein Bakker
Leeuwarden
1:01:21
1:00:33
40
Melanie Nubé
Groningen Atletiek
1:01:36
1:01:32
41
Yvette Alkema
Sneek
1:01:50
1:01:22
42
Susan Bosch-Schaafsma
Franeker
1:02:42
1:02:37
43
Sarah Schipper
Loopgroep De Drentsche Aa
1:02:42
1:02:03
44
Karin van den Burg-Pronk
Noordkop
1:03:19
1:02:54
45
Hanneke Deijl
Maasdam
1:03:24
1:02:53
46
Marine Serne
1:03:26
1:02:37
47
Isabella Rohring
Zaandam
1:03:38
1:03:34
48
Els Wieman - van Vliet
Gouda
1:03:58
1:03:41
49
Mirjam Weima
Weesp
1:05:35
1:05:02
50
Jolanda Borggreve
Denekamp
1:05:45
1:05:15
51
Nancy de Lange
Assendelft
1:06:08
1:05:39
52
Gerlanda Hoving
Amsterdam
1:06:24
1:05:33
53
Lizan Molmans
Tilburg
1:06:24
1:05:33
54
Brigitta Wassenaar
IJmuiden
1:07:16
1:06:46
55
Monique Mulder
Warnsveld
1:09:24
1:09:20
56
Pietsje Holwerda
Hallum
1:12:27
1:11:50
V45, 5 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anita van der Wal
Friesland
46:53
46:53
2
Jackie de Witte
Koudum
48:58
48:24
3
Marianne Haijma
Dutch Runners
51:42
51:12
4
Wendelien Nijland
Argo
51:59
51:34
5
Irma Dunnewind
Dalfsen
53:00
52:34
6
Rian Loorbach
Vlieland
53:06
52:54
7
Hilde Steenbergen
Gieten
54:03
53:23
8
Emma van Laar
Vlieland
54:04
53:47
9
Jacquelina Woestenburg
Jubbega
54:21
53:54
10
Jolan Jongen
Mopertingen Belgie
54:21
54:02
11
Johanna Doberitz
Muiderberg
54:28
54:28
12
Hilda Kooistra
Akkrum
54:42
54:32
13
Aukje Kok
Wolvega
54:53
54:44
14
Hilda Kuipers
Loopgroep Astrea
55:22
55:14
15
Anouk Spruit Bleeker
Noordkop
55:25
55:00
16
Tjitske Miedema
Berltsum
55:30
55:00
17
Annet Minnaard
Dronten
55:45
55:19
18
Ina Eggens
Schoonoord
56:08
55:53
19
Sigrid Van Coillie
Zaandam
56:23
55:39
20
Claudia Denneboom
Zaanland
56:23
55:39
21
Medie Benda-Seif
's-Gravenhage
56:34
56:14
22
Hester Joostema
Minnertsga
57:06
57:00
23
Elsbeth Visser
Zwolle
57:10
56:59
24
Jolanda Joosten
's-Heerenberg
57:28
57:02
25
Willy Brouwer
Loopgroep Witmarsum
57:30
57:19
26
Renata Bakker
Oranjewoud
58:36
58:19
27
Margriet Sloterdijk
Loopgroep IJlst
58:37
58:26
28
Janet Hartlief
Assen
58:37
58:29
29
Connie Jongejan
Emmeloord
58:54
58:15
30
Marieke Ketel
Nijmegen
59:38
58:58
31
Monique de Groot
Heiloo
59:40
59:02
32
Terttu Haring
Amsterdam
1:00:32
59:57
33
Gerdie Wagelaar
Hengelo Ov
1:00:33
1:00:17
34
Greanne Vos
Paterswolde
1:00:51
1:00:24
35
Ester Bouma
Frieschepalen
1:00:55
1:00:03
36
Marjan van Ramselaar
Arnhem
1:00:58
1:00:12
37
Anne Matti
Rotterdam
1:01:56
1:01:45
38
Gea van der Meulen
Sleen
1:02:15
1:02:01
39
Berna Brinkman
Oosterwolde
1:02:16
1:01:59
40
Tiny Veen
Wolvega
1:02:36
1:01:50
41
Francis Tomesen
Argo
1:02:38
1:02:23
42
Ellen Janssen-Nijholt
Loopgroep Zuidhorn
1:02:40
1:01:56
43
Elly Westerhuis
Loopgroep Leeuwarden
1:03:47
1:03:24
44
Marian Leenhouts
Stadskanaal
1:05:08
1:04:44
45
Willy Bankras
Joure
1:05:20
1:04:37
46
Thea de Vries
Deinum
1:05:26
1:04:46
47
Nel Graafsma
Loopgroep Groningen
1:08:31
1:08:12
48
Edith Slager
Start '78
1:10:15
1:09:29
49
Femmy Prakken-Spijksma
Start '78
1:10:16
1:09:30
50
Anita Dijker
West-Terschelling
1:18:38
1:17:55
51
Claire Dasnoy
Voorschoten
1:21:59
1:21:18
52
Teddy Zevenster
Amsterdam
1:24:09
1:24:04
V55, 5 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge Hiemstra
Groningen
48:09
47:50
2
Ria van der Schoot
Lionitas
52:26
52:26
3
Edith Czech
Den Helder
55:24
55:00
4
Lian Voesenek
Sprint
57:24
57:17
5
Yvonne Sieswerda
Loopgroep Witmarsum
57:30
57:19
6
Margriet Smeenk
ATC '75
57:35
57:13
7
Marleen Smulders
Generaal Michaelis
57:46
56:57
8
Janny Stoke
Heemstede
58:44
58:08
9
Martha Pelgrim-Oosting
Vlieland
58:47
58:22
10
Wilm Alsemgeest
Ilion
58:59
58:38
11
Jenny Ketel
Gorssel
1:00:06
59:27
12
Lineke Tepper
Friesland
1:00:59
1:00:20
13
Gea Schaaphok
Ermelo
1:01:13
1:00:42
14
Els Sondervan
DEM
1:01:29
1:01:02
15
Marijke Piets
Kombijsport
1:01:49
1:01:04
16
Afke Heidinga
Heerenveen
1:02:00
1:01:25
17
Ingrid Zwier
Franeker
1:02:00
1:01:25
18
Yvonne Kathmann
Wassenaar
1:02:12
1:01:32
19
Willy Gertsen-Witjes
Vlieland
1:02:23
1:01:44
20
Erica Smeitink
Argo
1:03:40
1:03:27
21
Titia Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:03:41
1:02:56
22
Bonnie Manting
Vlieland
1:06:57
1:06:42
23
Trijnie Spanjer
Scheemda
1:09:00
1:08:12
24
Annelies Wiggers
Winterswijk
1:09:24
1:09:19
25
Meta Gerritsma
Loopgroep Sneek
1:12:08
1:11:43
MSEN, 10 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Akkerman
HAC '63
1:06:58
1:06:57
2
Douwe Nauta
Lionitas
1:10:13
1:10:13
3
Erik Lindenholz
HAC '63
1:15:19
1:15:19
4
Ravian Veenstra
Amsterdam
1:25:02
1:24:41
5
Jasper Sierdsma
Bolsward
1:25:44
1:25:28
6
Dennis van Gerven
Marken
1:26:57
1:26:11
7
Winston Sawat
1:27:34
1:27:30
8
Eelco de Groot
Assen
1:29:46
1:29:39
9
Gerko van den Akker
Spurt '88
1:30:04
1:29:44
10
Bas Commandeur
Beverwijk
1:30:21
1:29:50
11
Gerrit Betzema
Friesland
1:31:00
1:30:45
12
Dave Bovens
Utrecht
1:31:11
1:30:40
13
Sander Bosch
Franeker
1:32:05
1:31:34
14
Peter van den Belt
Loopgroep Groningen
1:32:31
1:31:55
15
Sander Sierdsma
Luttelgeest
1:32:43
1:32:27
16
Matthijs van Hunen
Arnhem
1:34:51
1:34:27
17
Hans Reus
Amsterdam
1:35:19
1:35:05
18
Job Stuurman
Utrecht
1:36:46
1:36:23
19
Erik Rozendom
Nijeveen
1:36:55
1:36:47
20
Xander Lenis
Wolvega
1:38:06
1:37:48
21
Taeke Wiersma
Leeuwarden
1:39:14
1:38:34
22
Skelte Anema
Kubaard
1:39:47
1:39:44
23
Patrick Dijkstra
Groningen
1:41:01
1:40:59
24
Evert van den Burg
Noordkop
1:41:12
1:40:58
25
Daniël Visserman
Genemuiden
1:41:53
1:41:42
26
Patrick Poelstra
Franeker
1:43:08
1:42:36
27
Johan Adema
Sneek
1:43:42
1:43:33
28
Peter Freddie de Haan
Heerenveen
1:45:15
1:44:55
29
Krist Hibma
Arum
1:45:52
1:45:07
30
Radboud Dam
Amsterdam
1:46:10
1:45:57
31
Jacob Fopma
Loopgroep Witmarsum
1:46:25
1:45:57
32
Jelte Vis
Arum
1:47:44
1:46:58
33
Wilco Zeemans
Arum
1:47:44
1:46:59
34
Hendrik van Beusekom
Utrecht
1:48:27
1:47:43
35
Angel Martinez
Amsterdam
1:48:27
1:47:43
36
Marcel Swart
Loopgroep Sneek
1:48:33
1:48:24
37
Auke Walstra
Arum
1:49:42
1:48:57
38
Sjoerd Vleugel
Leeuwarden
1:51:37
1:50:57
39
Jippe Jongsma
Gorredijk
1:52:00
1:51:31
40
Tony Boersma
Amsterdam
1:59:52
1:59:34
41
Yvette Wijsmuller
Amsterdam
1:59:52
1:59:35
42
Rob van den Brink
Assen
2:06:33
2:05:57
43
Hindrik Sytema
Deinum
2:06:42
2:06:32
M40, 10 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Lionitas
1:08:59
1:08:58
2
Johannes Postma
Lionitas
1:12:02
1:12:02
3
Geart Sierd van der Zee
Lionitas
1:18:21
1:18:21
4
Jochem Sauer
Voorburg
1:18:55
1:18:39
5
Andre Ydema
Dronryp
1:22:58
1:22:48
6
Hans-Jan Jasper
Loopgroep Sneek
1:25:12
1:25:05
7
René Buné
Boijl
1:25:32
1:25:15
8
Henk Brassien
Zwolle
1:28:05
1:28:00
9
Eddy Grootemaat
Gorredijk
1:28:29
1:28:12
10
Gerard Blaauwhof
Start '78
1:29:47
1:29:28
11
Harry Oosterhuis
Friesland
1:29:49
1:29:45
12
Bauke Groen
Dokkum
1:30:23
1:30:15
13
Jasper Schreuder
Vlieland
1:30:49
1:30:49
14
Bert Nap
Rotterdam
1:31:04
1:30:44
15
Erik Bouwman
Groningen
1:32:20
1:31:55
16
Martijn Snijder
Loopgroep De Drentsche Aa
1:32:55
1:32:41
17
Martijn van Es
Amsterdam
1:32:59
1:32:22
18
Peter Fun
Heemstede
1:33:10
1:33:05
19
Hessel Dijkstra
IJlst
1:33:21
1:33:11
20
Ad van Beilen
LoopgroepGieten
1:33:23
1:33:21
21
Jan Oud
Joure
1:34:52
1:34:36
22
Rene Mulder
Franeker
1:35:53
1:35:53
23
KA Houter
Vlieland
1:36:44
1:36:44
24
Eddy Kuiper
Leeuwarden
1:36:50
1:36:20
25
Geert Postma
Tzummarum
1:37:05
1:36:26
26
Marcel Hendriks Boers
Nijverdal
1:37:15
1:36:42
27
Tjipke Joustra
Ryptsjerk
1:37:18
1:36:44
28
Hajo Jonker
De Rijp
1:39:12
1:39:10
29
Goran Andersson
Amstelveen
1:40:28
1:40:12
30
Roelof Keuning
Loopgroep Sneek
1:41:53
1:41:41
31
Rick van der Veen
Groningen
1:42:54
1:42:19
32
Joost Geise
Amersfoort
1:43:13
1:42:48
33
Marco de Boer
PEC 1910
1:43:23
1:43:08
34
Henk Martijn
Groningen
1:44:37
1:44:18
35
Wigle Anema
Weidum
1:44:54
1:44:14
36
Bernard Bulsink
Vlieland
1:45:15
1:44:34
37
Patrick Boelens
Peize
1:45:30
1:45:07
38
Ysbrand Valkema
Loopgroep Sneek
1:45:35
1:45:25
39
Gerben van der Bijl
Argo
1:45:58
1:45:47
40
Flip Verweij
Den Helder
1:46:01
1:45:29
41
Tjark Visser
Zoutkamp
1:46:13
1:45:38
42
Jan Schengenga
Joure
1:46:23
1:46:08
43
Tjitte Bonnema
Tzummarum
1:46:28
1:45:50
44
Jean-marc Bouman
Loopgroep Hoorn
1:50:41
1:50:19
45
André van Dalsen
Groningen
1:50:52
1:50:45
46
Bauke Siderius
Drachten
1:51:24
1:50:41
47
Gerben Breeuwsma
Schettens
1:55:08
1:54:38
48
Isidro de Paz Garcia
Leiden
1:57:53
1:57:17
49
Stephan Dekker
Thesinge
2:00:22
2:00:09
50
Marijn Meijberg
Baard
2:03:31
2:03:02
51
Chedly Menara
Zaandam
2:03:43
2:03:06
52
Roelf Tuinman
Zuidlaren
2:08:01
2:07:53
M50, 10 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Meijer
Nijverdal
1:12:35
1:12:04
2
Peter Verbeek
Triathlon
1:18:51
1:18:49
3
Albert van Ramshorst
Horror
1:20:14
1:20:14
4
Daan van der Geest
Friesland
1:23:20
1:23:20
5
Frank de Ruiter
Friesland
1:24:49
1:24:48
6
Egbert Algra
Joure
1:28:05
1:28:00
7
Bé Meerman
LAAC Twente
1:28:35
1:28:22
8
Harry Doornbosch
Utrecht
1:32:21
1:32:21
9
Edwin Ossewold
Swifterbant
1:32:45
1:32:00
10
Peter Tjallema
Sneek
1:33:09
1:32:57
11
Martin Elsendoorn
Zwolle
1:35:05
1:34:59
12
Ron Bos
Start '78
1:35:29
1:35:05
13
Jan Eskes
Argo
1:36:20
1:36:11
14
Danny Olinga
De Sprinter
1:36:46
1:36:34
15
Jan Pijpker
Loopgroep Zuidhorn
1:37:01
1:36:37
16
Jaap Baalbergen
Loopgroep Dokkum
1:38:05
1:38:05
17
Karst Nieboer
Nijverdal
1:38:40
1:38:10
18
Han Baumer
Vlieland
1:39:11
1:38:49
19
Jaco den Boer
Nijkerk Gld
1:39:26
1:38:44
20
Jacques van Dijken
Leersum
1:39:33
1:39:29
21
Roel Verschoor
Noordkop
1:39:38
1:39:23
22
Peter Boersen
Friesland
1:41:20
1:41:09
23
Rob Jager
Loopgroep Leeuwarden
1:41:21
1:41:01
24
Geert Fransen
Atletics Nijverdal
1:41:55
1:41:23
25
Jaap Renaud
Schipluiden
1:42:13
1:41:46
26
Rob Vissers
Harlingen
1:42:46
1:42:38
27
Gerben van Beek
PEC 1910
1:43:24
1:43:09
28
Eddy Groenewold
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
1:43:37
1:43:15
29
Sybren van der Veen
Purmerend
1:43:50
1:43:04
30
Hans Bonnema
Dronryp
1:43:58
1:43:45
31
Marc Jongejan
Emmeloord
1:44:17
1:43:55
32
Arie Kingma
Triathlon
1:44:30
1:44:02
33
Harry Brugman
Dutch Runners
1:44:37
1:44:14
34
Erik Meijer
Rotterdam
1:44:40
1:44:10
35
Andre Dunnewind
Dalfsen
1:45:14
1:44:41
36
Cees Voesenek
avVN
1:45:57
1:45:40
37
Michel Albers
Loopgroep PK
1:46:35
1:46:18
38
Joop Lusthof
Loopgroep Leeuwarden
1:47:32
1:47:01
39
Jan Koster
Drachten
1:47:59
1:47:25
40
Meinte Buwalda
Horror
1:48:44
1:48:17
41
Johan Kooistra
Leeuwarden
1:48:44
1:48:06
42
HJ Schaper
Oudebildtzijl
1:48:45
1:48:07
43
Luc Kuiper
Triathlon
1:48:54
1:48:28
44
Jan Miedema
Friesland
1:49:42
1:49:03
45
Izaak Talsma
Achlum
1:49:56
1:49:34
46
Ruud Groenhuijzen
Loopgroep Hoorn
1:50:38
1:50:16
47
Klaas Hoogma
Baard
1:51:10
1:50:43
48
Hans van Egmond
Impala
1:51:17
1:51:04
49
Dick Wielenga
Leeuwarden
1:52:14
1:51:33
50
Bertus Jansen
Atletics Nijverdal
1:53:33
1:53:02
51
Marko de Kleine
Nijverdal
1:53:34
1:53:02
52
Wilco Tolboom
Triathlon
1:54:04
1:53:36
53
Rinze Nieuwhof
Franeker
1:54:25
1:53:49
54
Peter van der Schouw
Triathlon
1:57:10
1:56:43
55
Marco Janssen
Loopgroep Zuidhorn
2:02:43
2:02:19
56
Gert Kuipers
Franeker
2:05:38
2:05:04
57
Hidzer Groenhof
Friesland
2:19:56
2:19:50
M60, 10 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo Groot
Triathlon
1:34:35
1:34:09
2
Gerke Gerritsma
Loopgroep Sneek
1:35:47
1:35:35
3
Benny Bijlsma
Friesland
1:38:46
1:38:22
4
Karst Anema
Friesland
1:39:28
1:39:17
5
Koos Jacobsen
Horror
1:42:00
1:41:56
6
Dries Wedzingasch
Impala
1:42:39
1:42:27
7
Herman Euverman
Friesland
1:46:56
1:46:27
8
Dirk Zijp
Triathlon
1:48:09
1:47:42
9
Willem Hoogen Stoevenbeld
Rotterdam Atletiek
1:51:05
1:50:33
10
Bram Brenkman
AV Gouda
1:53:14
1:53:02
11
Arie Roest
Lionitas
1:53:54
1:53:14
12
Rien Brama
Wassenaar
1:54:40
1:54:17
13
Peter Velthuis
Groningen
1:57:18
1:56:44
14
Pé de Jong
Workum
1:59:35
1:59:31
15
Kees Vrijburg
Zwolle
2:00:26
2:00:20
16
Pieter Keesman
Stavoren
2:01:56
2:01:44
17
Ben Hermsen
Triathlon
2:03:33
2:03:07
18
Hans Kerchman
Triathlon
2:12:17
2:11:50
VSEN, 10 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
1:13:49
1:13:49
2
Hester Salverda
Oudemirdum
1:32:31
1:32:29
3
Iteke kramer
Sneek
1:34:57
1:34:39
4
Meike Kuipers
Nuis
1:37:19
1:36:59
5
Elise Fikse
Amsterdam
1:39:37
1:39:00
6
Gerry-Edou Mollema
Easterein
1:49:03
1:48:19
7
Hannah Buwalda
Spartacus
1:50:03
1:49:24
8
Richtsje Samplonius
Loopgroep Sneek
1:50:18
1:50:09
9
Christina Beerda
Munein
1:50:53
1:50:49
10
Monique Koelma
Gorredijk
1:51:59
1:51:30
11
Metske Kingma
Hijum
1:52:08
1:52:04
12
Annerieke Weijers
Utrecht
1:52:46
1:52:24
13
Cora de Kievid
Amersfoort
1:57:41
1:57:13
14
Rianne van der Veen
Purmerend
1:58:22
1:57:36
15
Silvana Weurding
Groningen
1:58:57
1:58:17
V35, 10 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ylona Kruis
Horror
1:21:47
1:21:47
2
Jarna Lanjouw
Loopgroep PK
1:33:16
1:32:59
3
Grietje van der Schaaf
Friesland
1:34:07
1:33:56
4
Gineke Oosterhuis
Noordkop
1:37:29
1:37:22
5
Wendelin Wielenga
Horror
1:39:28
1:39:07
6
Nelie Jasper
Loopgroep Sneek
1:40:10
1:40:02
7
Yvonne Hiemstra
Loopgroep IJlst
1:40:10
1:40:02
8
Jeannette Smit
Noordkop
1:41:09
1:40:55
9
Corine Sloots
Groningen
1:42:28
1:41:53
10
Grietsje Valkema-de Jong
Ysbrechtum
1:42:41
1:42:33
11
Anja Riem
Franeker
1:43:26
1:42:50
12
Jeanet Hibma
Franeker
1:43:26
1:42:50
13
Mathilde Bijlsma
Franeker
1:44:05
1:43:32
14
Gerliesse Visserman
Genemuiden
1:45:50
1:45:39
15
Mariska Lenis
Start '78
1:46:45
1:46:26
16
Petra Wieringa
Friesland
1:47:32
1:47:01
17
Ineke Slagman
Loopgroep Witmarsum
1:49:41
1:49:12
18
Nienke Liekelema
Utrecht
1:49:57
1:49:51
19
Thelma Visser
Spartacus
1:50:03
1:49:24
20
Ankie Moll
Gorredijk
1:50:24
1:50:06
21
Frieda Wijnia
Horror
1:50:37
1:50:16
22
Femke Boekema
Harderwijk
1:51:17
1:50:46
23
Gabriella Riebeek
Zaandam
1:53:26
1:53:06
24
Floor de Reijger
Zaandijk
1:53:27
1:53:06
25
Winnie Aldenkamp
Amersfoort
1:54:03
1:53:36
26
Tindeke Acda
Spartacus
1:54:25
1:53:48
27
Margriet Visser
Groningen
1:56:55
1:56:20
28
Christa van Noordenburg
Triathlon
1:57:41
1:57:13
29
Karolien Hendriks Boers
Nijverdal
1:57:42
1:57:09
30
Nynke Stallinga
Leeuwarden
2:01:16
2:00:47
31
Mariska Oorburg
Groningen
2:10:54
2:10:47
V45, 10 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan de Ruiter - Abma
Friesland
1:24:58
1:24:58
2
Gerry Visser
LAAC Twente
1:32:10
1:32:10
3
Jelda Panjer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:32:58
1:32:58
4
Annie Oostenbrink
Friesland
1:33:00
1:32:54
5
Sippie Louwsma
Wijnaldum
1:41:59
1:41:56
6
Rosalie Renaud
Schipluiden
1:42:13
1:41:46
7
Karin Danhof
Loopgroep Zuidhorn
1:45:46
1:45:22
8
Karin Danhof
Friesland
1:48:11
1:47:48
9
Petra Pol
Loopgroep Leeuwarden
1:49:20
1:48:55
10
Annechien van der Veen
Lionitas
1:49:42
1:49:02
11
Ingeborg van den Heuvel
Rotterdam Atletiek
1:51:05
1:50:33
12
Tineke Bajema
Wommels
1:51:12
1:50:56
13
Irene de Vries
Munein
1:52:20
1:52:16
14
Maureen Claassen
Bitgum
1:53:28
1:52:53
15
Anette Gerrits
PEC 1910
1:54:02
1:53:47
16
Ellen van Dijk
Loopgroep Aart Stigter
1:55:02
1:54:57
17
Ankie Dijkslag
Daventria
1:56:23
1:55:44
18
Petra den Boer
Nijkerk Gld
1:57:16
1:56:32
19
Fokje Boers
Loopgroep Leeuwarden
1:57:31
1:57:06
20
Gelske Rozema
Goutum
2:00:05
1:59:59
21
Regina de Jong
Loopgroep Surhuisterveen
2:00:06
1:59:35
22
Anneke Tilma
Zuidhorn
2:01:13
2:00:49
23
Johanna de Bruin
Groningen
2:02:07
2:01:48
24
Martina Mak
Groningen
2:02:23
2:02:04
25
Diana Artz-Hendriks
Dinxperlo
2:02:59
2:02:45
26
Willy de Jong
Leeuwarden
2:04:29
2:03:49
27
Sytske Sytema
Deinum
2:06:42
2:06:31
28
Marian Tuinman
Loopgroep De Drentsche Aa
2:08:01
2:07:53
29
Sjoukje de Glee
Baard
2:09:39
2:09:11
30
Anne-Marie Jager
Argo
2:12:28
2:11:59
V55, 10 ZM HARDLOPEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heleen Oterdoom
ATC '75
1:44:06
1:43:45
2
Elly Abbink
Loopgroep Surhuisterveen
1:47:28
1:47:09
3
Ingrid van der Veen
Loopgroep Leeuwarden
1:49:20
1:48:55
4
Rina Sijtsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:49:34
1:48:56
5
Ingrid Verhoeven-Wittock
Sprint
1:49:49
1:49:44
6
Berta van der Molen
Gym vr Door Sport tot Vriendschap
1:51:30
1:51:08
7
Sophie Brenkman
AV Gouda
1:53:12
1:53:00
8
Marianne Eggermont
Groningen
1:56:58
1:56:24
9
Else Scherhorn
Amersfoort
1:59:01
1:58:34
10
Lidwien Broenink
Joure
2:01:39
2:00:58
11
Inge Kools
Friesland
2:01:40
2:00:57
12
Mattie de Boer
Joure
2:01:40
2:00:57
13
Petra Bosman
Triathlon
2:07:14
2:06:48
14
Ineke Molenaar
Groningen
2:19:04
2:18:29
15
Sonja Dijkstra de Gorter
Harlingen
2:19:04
2:18:52
J6-8, JEUGD 700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Xavier van der Heiden
Oud-Beijerland
3:00
2
Nicolai Francois
Vlieland
3:01
3
Naud Koot
Vlieland
3:02
4
Augustijn Frey
Amsterdam
3:03
5
Ramon Kwakman
IJmuiden
3:04
6
Rijk Verburg
Amsterdam
3:06
7
Thijs Eding
Brittil
3:08
8
Olivier Deijl
Maasdam
3:13
9
Charley Figee
Vlieland
3:15
10
Alex Rooij
Vlieland
3:17
11
Justin Severein
Vlieland
3:19
12
Jamie Severein
Vlieland
3:21
13
Sam Meulenkamp
Haarlem
3:22
14
Jort Bijma
Vlieland
3:24
15
Jeffrey Postma
Vlieland
3:25
16
Jesse Bakker
Burgum
3:27
17
Morritz Koning
Vlieland
3:30
18
Bas van Langen
Haarlem
3:31
19
Silas van der Veer
Vlieland
3:32
20
Iago van Oers
Amsterdam
3:33
21
Damian Kleefstra
Vlieland
3:39
22
Pepijn Speelman
Vlieland
3:40
23
Jairo Rensen
Vlieland
3:42
M6-8, JEUGD 700M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabelle Leunk
Vlieland
3:05
2
Isa Kemkes
Vlieland
3:07
3
Eke Houten
Vlieland
3:09
4
Guusje Gorter
Vlieland
3:10
5
Belle Speelman
Vlieland
3:11
6
Kyara Severein
Vlieland
3:12
7
Willemijn Leunk
Vlieland
3:14
8
Roos Grijpstra
Vlieland
3:16
9
Britt Kikstra
Vlieland
3:18
10
Rose Gillaum
Hilversum
3:20
11
Sterre Grijpstra
Vlieland
3:23
12
Rixt Bijma
Vlieland
3:26
13
Flore van Lanting
Vlieland
3:28
14
Noor van Koot
Vlieland
3:29
15
Anais van Oers
Amsterdam
3:34
16
Jildou Smit
Vlieland
3:35
17
Saar Rispens
Vlieland
3:36
18
Daniëlle Postma
Vlieland
3:37
19
Jente Bijma
Vlieland
3:38
20
Solveigh Hendrikx
Vlieland
3:41
21
Celine van Houten
Vlieland
6:45
J9-12, JEUGD 1400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam van der Werf
Horror
5:07
2
Jesse Visser
Vlieland
5:29
3
Mauro Kwakman
IJmuiden
5:30
4
Stijn Geertzen
Vlieland
5:43
5
Fabian Deijl
Maasdam
5:52
6
Casper van den Hoven
Maarssen
6:01
7
Mischa Koning
Vlieland
6:10
8
Arjen de Graaf
Vlieland
6:21
9
Pepijn Fun
Heemstede
6:22
10
Etienne Francois
Vlieland
6:32
11
Coen Rispens
Vlieland
6:33
12
Martijn Smolders
Stad aan 't Haringvliet
7:06
13
Stan Berning
Denekamp
7:09
14
Thijn van Koot
Vlieland
7:49
15
Matijs Grijpstra
Vlieland
8:17
16
Fedde van Houten
Vlieland
8:52
17
Leander Lanting
Vlieland
8:54
18
Silvan Kwakman
IJmuiden
12:00
M9-12, JEUGD 1400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renee van de Craats
Huizen
6:12
2
Fleur Geertzen
Vlieland
6:20
3
Lianne Lakeman
Vlieland
6:23
4
Noa Fun
Heemstede
6:31
5
Livia van der Heiden
Oud-Beijerland
6:34
6
Phileine Berning
Denekamp
7:00
7
Yinn Benda
's-Gravenhage
7:01
8
Teodora Bajic
Vlieland
7:08
9
Maria Kuiper
Vlieland
7:10
10
Juul Houter
Vlieland
7:20
11
Meike Kuiper
Vlieland
7:22
12
Rungtiwa Plat
Vlieland
7:50
J1315, JEUGD 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wesley Kuiper
Vlieland
8:38
2
Mirren de Haan
Harlingen
9:38
3
Mathijs de Zeeuw
Vlieland
9:39
4
Jelle van Randen
Vlieland
9:40
5
Sytse de Vries
Harlingen
10:00
6
Casper Bäumer
Vlieland
11:00
M1315, JEUGD 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanneke Korff
Vlieland
11:41
2
Sarah Vergnes
Vlieland
11:42
3
Anne Visser
Vlieland
11:53
4
Dagmar Lanting
Vlieland
12:00
5
Anne Bakker
Vlieland
13:13
6
Rosalinde Regterschot
Vlieland
13:42
www.uitslagen.nl
26-04-2016 16:52