Uitslagenlijst 12e Vrieling Hardenberg City Run

Hardenberg - Vrijdag 22 april 2016

MAN, 750 M G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roy Doornbos
't Klepperhuus
3:34
3:32
2
Mattijs Kieft
't Klepperhuus
4:05
4:04
3
Erik Jan Huisjes
't Klepperhuus
4:26
4:25
4
Youri Luitjens
Bruchterveld
4:29
4:27
5
Jos Teunis
Hardenberg
4:36
4:35
6
Maarten Mittendorff
De Krim
4:42
4:37
7
Merijn Menzo
Hardenberg
5:22
5:20
8
Harnold van der Schuur
De Krim
6:02
5:58
VROUW, 750 M G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge Sluiter
Lutten
3:53
3:52
2
Paula Mulder
't Klepperhuus
4:15
4:14
3
Annemieke Willems
Hardenberg
4:26
4:25
4
Allien Horsman
Hardenberg
5:32
5:30
5
Wilna Jonker
Dalfsen
5:55
5:54
6
Merlin Bril
Hardenberg
7:21
7:20
J7, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niek van der Kolk
CBS De Akker
4:08
4:08
2
Bas van der Velde
Vrieling Adviesgroep
4:14
4:11
3
Kyan Dragt
Vrieling Adviesgroep
4:18
4:12
4
Neander Kok
CBS De Bloemenhof
4:21
4:20
5
Nout Meijer
Witharen
4:23
4:21
6
Jitse Soeten
CNBS Windesheim
4:25
4:24
7
Kasper Mink
CBS De Marsweijde
4:25
4:24
8
Sem de Jong
RKBS Langewieke
4:26
4:24
9
Jelte Vrieling
Vrieling Adviesgroep
4:28
4:28
10
Cas Wilps
CBS De Marsweijde
4:33
4:31
11
Robbin Engbers
CBS De Ark
4:36
4:35
12
Luuk Beuving
OBS Cantecleer
4:39
4:37
13
Thijs Dorgelo
CBS De Bloemenhof
4:39
4:38
14
Bas van der Velde
Vrieling Adviesgroep
4:46
4:43
15
Floris Lenters
CBS De Akker
4:49
4:46
16
Sten van Dijk
CBS De Vlinder
4:51
4:50
17
Jurjen Menzo
CBS De Marsweijde
4:51
4:51
18
Stijn van den Akker
CBS De Marsweijde
4:51
4:45
19
Jordi Wenker
CBS Spreng-el
4:52
4:50
20
Bastien Meijer
CBS De Elzenhof
4:52
4:49
21
Sewdou Ka
CBS De Elzenhof
4:52
4:47
22
Anando Robat
CBS De Akker
4:53
4:50
23
Teun Munnik
OBS De Kern
4:53
4:49
24
Tigo André
CBS De Vlinder
4:54
4:53
25
Milon Drenth
CBS De Marsweijde
4:55
4:49
26
Brandon Horvat
OBS 't Spectrum
4:55
4:55
27
Ravi Wenting
CBS De Elzenhof
4:56
4:52
28
Ivar van Braam
CNBS Windesheim
4:58
4:56
29
Gijs de Haan
CBS De Vlinder
4:59
4:56
30
Jip Enting
CBS De Bloemenhof
5:01
4:58
31
Björn van der Veen
Vrieling Adviesgroep
5:02
5:00
32
Thijs Mecklenfeld
KBS De Kwinkslag
5:04
4:59
33
Rick Dijk
CBS De Ark
5:06
5:05
34
Noud Schilstra
CBS De Elzenhof
5:07
5:02
35
Liam Drenth
CBS De Marsweijde
5:08
5:02
36
Jeroen Hamhuis
CBS De Marsweijde
5:09
5:07
37
Joris Wanders
CBS De Elzenhof
5:10
5:06
38
Senne op de Haar
CBS De Vlinder
5:11
5:05
39
Levi Hakkers
CBS De Marsweijde
5:12
5:10
40
Juda Dolk
CBS De Fontein
5:12
5:05
41
Tom Willems
CNBS Windesheim
5:12
5:10
42
Hugo Meijerink
CBS De Marsweijde
5:13
5:06
43
Brian IJspeert
CBS 't Kompas Radewijk
5:13
5:05
44
Rolf-Arend Vogelaar
CBS De Elzenhof
5:14
5:08
45
Jesse Zandman
CBS De Elzenhof
5:15
5:11
46
Jord Bruggink
KBS De Kwinkslag
5:16
5:10
47
Rev Huisinga
CBS De Bloemenhof
5:19
5:17
48
Sem Dolk
CBS De Fontein
5:19
5:13
49
Hugo de Robles
CBS De Elzenhof
5:19
5:15
50
Sylvan Pasveer
CBS De Vlinder
5:19
5:15
51
Micha Klingenberg
CBS De Elzenhof
5:20
5:14
52
Tim Mulder
CBS De Marsweijde
5:20
5:19
53
Ties Meijerink
CNBS Windesheim
5:22
5:20
54
Menno Bekman
CBS De Marsweijde
5:23
5:15
55
Jelle Stegeman
CBS Spreng-el
5:23
5:22
56
Noud Wemekamp
CBS De Marsweijde
5:24
5:18
57
Kris Bolks
GBS Ds. G. Doekesschool
5:25
5:19
58
Jesse Busscher
OBS Cantecleer
5:26
5:23
59
Tijn van Os
CBS De Akker
5:27
5:20
60
Stijn Schepers
CBS De Marsweijde
5:29
5:27
61
Leroy Overhein
OBS Prinses Irene
5:29
5:25
62
Thomas Hofsink
GBS Ds. G. Doekesschool
5:31
5:30
63
Diaz van Coeverden
OBS De Kern
5:33
5:30
64
Niels Schraa
CBS De Vlinder
5:34
5:31
65
Niek Sloot
OBS De Kern
5:34
5:31
66
Senna Kroese
GBS Dr. A. Risaeus
5:34
5:26
67
Jesse Bolks
GBS Ds. G. Doekesschool
5:35
5:29
68
Sem Janssen
GBS Ds. G. Doekesschool
5:36
5:30
69
Jurian Roelofs
CBS De Bloemenhof
5:36
5:34
70
Wout Schroer
CBS De Marsweijde
5:39
5:36
71
Dylan Plaggenmarsch
CBS De Bloemenhof
5:42
5:40
72
Max Havelaar
OBS 't Spectrum
5:44
5:38
73
Milan Withaar
CBS De Marsweijde
5:45
5:37
74
Bouke Jansen
GBS Ds. G. Doekesschool
5:46
5:45
75
Tijs Alfring
CBS Spreng-el
5:49
5:48
76
Quinn Godefroy
OBS De Kern
5:50
5:40
77
Hugo Hiddink
OBS De Eiber
5:50
5:45
78
Sven Amsink
OBS Prinses Irene
5:53
5:49
79
Alex Dijk
GBS Ds. G. Doekesschool
5:53
5:47
80
Ruben Schrotenboer
CBS De Bloemenhof
5:56
5:51
81
Zheng Hultink
CBS De Bloemenhof
5:56
5:51
82
Olaf Frons
OBS De Kern
5:59
5:55
83
Auke Kroek
CNBS Windesheim
5:59
5:54
84
Nout ten Brinke
OBS De Kern
6:00
5:50
85
Chris Benjamins
GBS Ds. G. Doekesschool
6:02
5:56
86
Guus van Duinen
Vrieling Adviesgroep
6:06
6:00
87
Stan Okken
CNBS De Wegwijzer
6:07
6:03
88
Fons Scholten
CNBS De Wegwijzer
6:10
6:04
89
Kamiel Weitkamp
GBS Ds. G. Doekesschool
6:11
6:10
90
Réno Lammers
CBS De Elzenhof
6:11
6:05
91
Jorn Bouwhuis
CBS De Vlinder
6:19
6:16
92
Diëgo Dekker
SBO Prof. Waterinkschool
6:33
6:23
93
Ties Striper
CBS Rheezerveen
6:40
6:32
94
Max Pullen
OBS 't Spectrum
6:40
6:36
95
Jurre Roelofs
CBS De Marsweijde
6:41
6:39
96
Max Hamberg
CBS De Marsweijde
6:45
6:37
97
Michel van Leussen
SBO Prof. Waterinkschool
6:49
6:37
98
Tim Zagema
CBS Rheezerveen
6:54
6:46
99
Lars Kuipers
Schalkhaar
7:07
6:58
100
Nout Dorman
OBS De Kern
7:09
7:03
101
Lars Hamhuis
CBS De Bloemenhof
7:26
7:22
102
Stijn Bolks
CBS De Bloemenhof
7:26
7:22
103
Thijn Meilink
CBS De Akker
7:27
7:20
104
Kick Bouwman
GBS De Morgenster
8:12
8:06
M7, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Meike Boer
Alfa College
4:08
4:07
2
Amber Lenters
CBS De Vlinder
4:35
4:34
3
Isa Scholing
Noordscheschut
4:35
4:34
4
Joëlle Schutte
Ommen
4:38
4:37
5
Wiep Seinen
Ommen
4:40
4:35
6
Iris Jongsma
GBS De Morgenster
4:47
4:44
7
Eva Kruidhof
Chr Daltonschool De Groen
4:47
4:43
8
Lorissa Aufderhaar
CBS De Bloemenhof
4:48
4:46
9
Tessa Meijerink
CBS De Marsweijde
4:49
4:47
10
Julia Berger
CBS De Bloemenhof
4:54
4:50
11
Esmee Hendriks
CNBS Windesheim
4:58
4:56
12
Lindy Kramer
De Regenboog Dedemsvaart
4:59
4:58
13
Dianne Post
GBS Ds. G. Doekesschool
5:05
5:03
14
Pien Langius
CBS De Bloemenhof
5:08
5:08
15
Sara Maat
CBS De Elzenhof
5:15
5:11
16
Texel Borger
CBS De Vlinder
5:15
5:14
17
Hannah Muis
CBS De Wiekslag
5:16
5:12
18
Karlijn Gensen
CBS De Marsweijde
5:17
5:13
19
Julynn Huijsmans
Lemelerveld
5:18
5:17
20
Anne Mecklenfeld
De Regenboog Slagharen
5:19
5:14
21
Danieke Finke
CNBS De Wegwijzer
5:22
5:19
22
Julia van der Kolk
Chr Daltonschool De Groen
5:23
5:19
23
Meike Schuurhuis
Chr Daltonschool De Groen
5:24
5:17
24
Britt Krijger
OBS De Kern
5:24
5:20
25
Dewi Hulst
OBS De Kern
5:25
5:22
26
Merle van Goor
CBS De Marsweijde
5:26
5:23
27
Noor Stephanus
OBS De Kern
5:27
5:23
28
Lieke Kok
CBS De Vlinder
5:28
5:27
29
Vivienne Mol
CBS De Marsweijde
5:29
5:26
30
Eva Holtvluwer
CBS De Bloemenhof
5:31
5:28
31
Sara Berneman
CBS De Marsweijde
5:35
5:31
32
Tess Vugteveen
OBS 't Spectrum
5:37
5:36
33
Iris Veneman
CBS Ds. Koningsberger
5:38
5:32
34
Sara Bouwhuis
CBS De Elzenhof
5:47
5:43
35
Fleur Krijger
OBS De Kern
5:47
5:42
36
Jeneifa Jano
CBS De Vlinder
5:48
5:43
37
Sunny Yang
CBS De Vlinder
5:48
5:43
38
Quinty Hendriksen
OBS De Kern
5:48
5:44
39
Vera Kosse
OBS De Kern
5:51
5:46
40
Ashley Scholten
De Regenboog Slagharen
5:54
5:44
41
Rebecca Zegers
CBS De Bron
5:56
5:50
42
Naomi Ypma
CBS De Ark
5:59
5:59
43
Marin Prins
Erica
6:00
5:53
44
Ilse Hendriks
CBS De Bloemenhof
6:01
5:55
45
Nienke van der Graaf
CBS De Elzenhof
6:01
5:56
46
Mara Hofsink
CBS De Elzenhof
6:02
5:57
47
Marije Bolks
GBS Dr. A. Risaeus
6:04
5:54
48
Benthe Overweg
GBS Dr. A. Risaeus
6:04
5:55
49
Amy Zwiers
OBS De Kern
6:05
6:00
50
Lotte van Dongeren
CBS De Marsweijde
6:07
6:04
51
Ilse Hiddink
OBS De Eiber
6:09
6:06
52
Merel Roskam
CBS De Bloemenhof
6:09
6:06
53
Esra Bouwhuis
De Regenboog Marienberg
6:12
6:00
54
Fleur Meijerink
CBS De Bloemenhof
6:12
6:10
55
Luna Bouwhuis
De Regenboog Marienberg
6:13
6:02
56
Zoe Schonewille
De Regenboog Marienberg
6:13
6:03
57
Maud Doldersum
CBS De Bloemenhof
6:15
6:13
58
Noa Boom
CBS De Marsweijde
6:15
6:06
59
Maud Loomeijer
CNBS Windesheim
6:16
6:11
60
Lea Oosterhuis
CBS De Elzenhof
6:16
6:13
61
Suus Frons
OBS De Kern
6:20
6:15
62
Vienna Reijnders
SBO Prof. Waterinkschool
6:21
6:11
63
Fleur Breukelman
CBS De Marsweijde
6:22
6:13
64
Ditte Wassing
CBS De Marsweijde
6:23
6:12
65
Britt Mastenbroek
De Regenboog Dedemsvaart
6:23
6:22
66
Annelie van Ginkel
De Regenboog Marienberg
6:23
6:11
67
Lara Schuurman
CBS De Marsweijde
6:24
6:13
68
Joyce Kelder
GBS Ds. G. Doekesschool
6:29
6:21
69
Noa Hartgerink
CBS De Marsweijde
6:30
6:23
70
Roos Dommerholt
CBS De Bloemenhof
6:33
6:30
71
Anna Janssen
CBS De Marsweijde
6:33
6:30
72
Jiska Grendelman
CBS De Vlinder
6:37
6:34
73
Ciara Palstring
CBS De Vlinder
6:37
6:34
74
Anouk Schrotenboer
SBO Prof. Waterinkschool
6:42
6:31
75
Dara de Jong
CBS De Marsweijde
6:45
6:37
76
Kyron de Jonge
OBS De Kern
7:09
7:04
77
Meike Wilpshaar
CBS De Akker
7:16
7:08
78
Tessa Bolks
GBS De Morgenster
7:24
7:17
79
Amber Steenbergen
GBS Ds. G. Doekesschool
7:24
7:17
80
Désirée Dreschler
GBS Ds. G. Doekesschool
7:24
7:17
81
Ilse Withaar
CBS De Akker
7:27
7:20
82
Ilana Soer
De Regenboog Dedemsvaart
7:52
7:50
83
Lysanne Runhaar
CBS De Marsweijde
7:55
7:44
8+, 1 KM - 7 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milan Willems
GBS Ds. G. Doekesschool
5:10
5:08
2
Swen Douwes
CNBS De Wegwijzer
5:14
5:12
3
Maud Oosterhoff
GBS Dr. A. Risaeus
5:57
5:47
4
Mandy Colling
CBS De Elzenhof
6:02
5:54
5
Stijn Vredeveld
Vrieling Adviesgroep
6:47
6:41
J8, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arne Kikkert
GBS Ds. G. Doekesschool
3:49
3:46
2
Luc Spaansen
CBS De Ark
4:04
4:01
3
Nathan Kampinga
De Regenboog Dedemsvaart
4:06
4:01
4
Yorrick Klaver
CBS De Bloemenhof
4:07
4:06
5
Sven Bos
De Regenboog Dedemsvaart
4:08
4:06
6
Mees Drenthen
CBS De Marsweijde
4:10
4:08
7
Justin Veurink
Vrieling Adviesgroep
4:17
4:14
8
Senne Bril
CBS De Vlinder
4:21
4:19
9
Tim Becker
CNBS Windesheim
4:25
4:23
10
Noud Dimmendaal
CBS De Akker
4:26
4:24
11
Devin Spanjaard
CNBS Windesheim
4:28
4:25
12
Mees Overweg
CBS De Marsweijde
4:29
4:24
13
Stef Runherd
CBS De Bloemenhof
4:29
4:27
14
Marcus Braker
CBS De Akker
4:33
4:30
15
Hugo Schoemaker
CBS De Elzenhof
4:33
4:32
16
Matthijs de Boer
CBS De Elzenhof
4:34
4:29
17
Stan Meijer
CBS De Bloemenhof
4:36
4:33
18
Jayden Bunskoek
CBS De Bron
4:37
4:33
19
Mathijs Bouck
CBS De Marsweijde
4:38
4:35
20
Jurjen Mecklenfeld
KBS De Kwinkslag
4:38
4:34
21
Luca Snel
GBS Ds. G. Doekesschool
4:43
4:38
22
Pim Gerrits
CBS De Marsweijde
4:44
4:41
23
Niels Ribberink
SBO Prof. Waterinkschool
4:46
4:42
24
Jurgen ter Wijlen
CBS De Akker
4:47
4:43
25
Guus ter Horst
CBS De Akker
4:48
4:45
26
Sil Altena
OBS 't Spectrum
4:48
4:47
27
Dani Janssen
GBS Dr. A. Risaeus
4:49
4:48
28
Jordy Overhein
OBS Prinses Irene
4:50
4:46
29
Lars Vonk
GBS Dr. A. Risaeus
4:50
4:46
30
Ruben Sikkenga
CBS De Bloemenhof
4:51
4:48
31
Kyan Hiddingh
CBS De Marsweijde
4:53
4:51
32
Thijs Borger
CBS De Marsweijde
4:54
4:50
33
Joost van Gijssel
De Regenboog Dedemsvaart
4:54
4:52
34
Joost Hillebrand
CBS De Marsweijde
4:59
4:57
35
Joshua Klingenberg
SBO Prof. Waterinkschool
4:59
4:56
36
Dirk Hoogeveen
Chr Daltonschool De Groen
5:04
4:59
37
Jesse Hofstede
GBS De Morgenster
5:06
5:03
38
Quirijn Blonk
CBS De Marsweijde
5:09
5:07
39
Elias Westerhof
CBS De Marsweijde
5:11
5:09
40
Coen ten Brinke
CBS De Marsweijde
5:11
5:09
41
Stijn Wesselink
De Regenboog Dedemsvaart
5:12
5:07
42
Sem Wolbink
Gramsbergen
5:13
5:09
43
Ruben Warmink
CBS De Bloemenhof
5:15
5:13
44
Julian Hidders
CBS De Marsweijde
5:16
5:13
45
Dylan Overweg
CBS De Bloemenhof
5:18
5:17
46
Ruben Leideman
CBS Ds. Koningsberger
5:21
5:19
47
Joeri Berg
KBS De Kwinkslag
5:21
5:16
48
Remco Bosscher
CNBS Windesheim
5:27
5:22
49
Bart van Duinen
Vrieling Adviesgroep
5:34
5:31
50
Timo van Gijssel
De Regenboog Dedemsvaart
5:38
5:36
51
Wout Roessink
OBS Cantecleer
5:39
5:37
52
Jayden Boensma
OBS Baalder
5:40
5:35
53
Sven van Os
CBS De Akker
5:42
5:39
54
Daniel Loots
CBS Rheezerveen
5:43
5:40
55
Fernando Dekker
SBO Prof. Waterinkschool
6:01
5:57
56
Jip Stroeve
CBS De Marsweijde
6:02
5:57
57
Yara Zuidema
CBS De Bloemenhof
6:33
6:30
M8, 1 KM - 8 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Kühnen
Hollandscheveld
3:55
3:53
2
Naëll Huijsmans
Lemelerveld
4:12
4:11
3
Cato Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekesschool
4:26
4:25
4
Cato Grimme
OBS De Kern
4:28
4:27
5
Julia Smith
GBS Dr. A. Risaeus
4:29
4:25
6
Nouk de Vries
CBS De Bloemenhof
4:30
4:26
7
Lara Louise
CNBS Windesheim
4:36
4:33
8
Merel Meilink
CBS De Elzenhof
4:37
4:33
9
Maudi Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
4:37
4:34
10
Esmee Boonstra
CBS De Akker
4:38
4:34
11
Sanne Spijkers
CBS De Bloemenhof
4:57
4:55
12
Manon ten Brinke
CBS De Vlinder
4:57
4:55
13
Leah Dam
De Regenboog Marienberg
4:59
4:58
14
Tessa Eggen
KBS De Kwinkslag
5:00
4:55
15
Estelle Mol
CBS De Marsweijde
5:00
4:55
16
Charissa Donk
GBS Ds. G. Doekesschool
5:02
5:00
17
Esther Dijsselhof
Chr Daltonschool De Groen
5:04
4:58
18
Anne Margé Brinkman
CBS De Marsweijde
5:04
4:59
19
Liv Huisinga
CBS De Bloemenhof
5:04
5:01
20
Eefje Munnik
OBS De Kern
5:06
5:01
21
Mette Wendt
Amersfoort
5:06
5:01
22
Jet Regelink
CBS De Elzenhof
5:06
5:05
23
Hannelore Huisjes
CBS De Elzenhof
5:06
5:01
24
Lotte Harlaar
CBS De Bloemenhof
5:10
5:07
25
Ilse Holsbrink
OBS De Eiber
5:10
5:09
26
Roos Jongsma
GBS De Morgenster
5:12
5:09
27
Anne Bouter
CBS De Bloemenhof
5:14
5:10
28
Naomi Schotborg
CBS De Elzenhof
5:16
5:10
29
Cynthia Yang
CBS De Vlinder
5:16
5:15
30
Anne Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
5:16
5:13
31
Jasmijn Otten
CBS De Bloemenhof
5:18
5:14
32
Carlijn Jansen
GBS Ds. G. Doekesschool
5:19
5:18
33
Miron Assen
CBS De Bloemenhof
5:19
5:16
34
Lynette Hagedoorn
CBS De Bloemenhof
5:19
5:14
35
Julia Ridderman
CBS De Vlinder
5:22
5:20
36
Mindy Slotman
CBS De Bloemenhof
5:23
5:20
37
Noor van Dongen
CBS De Marsweijde
5:24
5:21
38
Lea Schoemaker
CBS De Elzenhof
5:24
5:21
39
Denise Hutten
CBS De Marsweijde
5:26
5:23
40
Hannah Tempelman
CBS De Vlinder
5:28
5:26
41
Emily Hans
CBS De Fontein
5:31
5:29
42
Sofia Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
5:37
5:34
43
Jasmine Heetebrij
GBS Ds. G. Doekesschool
5:39
5:33
44
Ismay Hutten
GBS Ds. G. Doekesschool
5:40
5:34
45
Yara Zoer
Zuidwolde Dr
5:46
5:40
46
Tess ten Brinke
CBS De Marsweijde
5:46
5:42
47
Lynn Pekel
CBS De Elzenhof
5:48
5:42
48
Lindy Goris
CBS De Bloemenhof
5:48
5:46
49
Naline Prins
CBS De Bloemenhof
5:51
5:46
50
Lotte van Loosbroek
CBS De Elzenhof
5:58
5:52
51
Sharon Kerkdijk
CBS Ds. Koningsberger
6:01
5:55
52
Anna Draijer
CBS De Marsweijde
6:03
5:59
53
Linn Mulder
CBS De Marsweijde
6:05
6:00
54
Lisanne de Vries
GBS Dr. A. Risaeus
6:06
6:02
55
Fébe Herbers
CBS De Marsweijde
6:19
6:15
56
Ilse Flim
CBS De Elzenhof
6:21
6:17
57
Kirsten Bijl
SBO Prof. Waterinkschool
6:23
6:16
J9, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dim Otten
CBS De Elzenhof
3:38
3:37
2
Vincent Wind
De Regenboog Dedemsvaart
3:44
3:42
3
Yarèl Soer
De Regenboog Dedemsvaart
3:49
3:48
4
Demian Hiddink
OBS De Eiber
3:53
3:52
5
Bjorn Bruinsma
Nijverdal
3:53
3:52
6
Jorn Zandman
CBS De Bloemenhof
3:54
3:52
7
Bjorn van de Velde
Vrieling Adviesgroep
3:55
3:54
8
Lars Knol
GBS Ds. G. Doekesschool
3:59
3:57
9
Rik Welleweerd
Bruchterveld
4:00
3:59
10
Jesper de Boer
De Regenboog Dedemsvaart
4:01
3:59
11
Arie Veurink
CBS De Marsweijde
4:02
3:59
12
Thies Hultink
SBO Prof. Waterinkschool
4:04
4:01
13
Thije Oelen
CBS De Bloemenhof
4:04
4:02
14
Stijn ten Napel
CBS Ds. Koningsberger
4:08
4:05
15
Tycho Bosch
CBS De Vlinder
4:14
4:11
16
Remco Veltink
CBS De Wiekslag
4:16
4:13
17
Mart Wijbenga
Hengelo Ov
4:17
4:16
18
Julian Zomer
CBS De Elzenhof
4:17
4:15
19
Remco Schrotenboer
CBS De Elzenhof
4:17
4:15
20
Dave Spijkers
CBS De Elzenhof
4:18
4:16
21
Tom Wulff
Dedemsvaart
4:18
4:16
22
Sebastiaan Meijerink
CBS De Elzenhof
4:18
4:17
23
Leonard Meulenkamp
CBS De Elzenhof
4:18
4:16
24
Keen Withaar
CNBS Windesheim
4:23
4:17
25
Stan Kok
CBS De Vlinder
4:23
4:14
26
Julan Hofsink
GBS Ds. G. Doekesschool
4:26
4:22
27
Koen Kikkert
CBS De Ark
4:27
4:21
28
Joram Leideman
CBS Ds. Koningsberger
4:28
4:25
29
Dion Hakkers
GBS Ds. G. Doekesschool
4:28
4:24
30
Daan Schepers
CBS De Bloemenhof
4:28
4:24
31
Brent Leemhuis
CBS De Ark
4:28
4:23
32
Roelof Timmerman
CBS 't Kompas Radewijk
4:31
4:24
33
Herm Euverman
CBS De Wiekslag
4:32
4:28
34
Jonatan Kaspers
CBS De Elzenhof
4:35
4:31
35
Deean Schuurman
CBS De Ark
4:35
4:30
36
Mark Hamhuis
CBS De Marsweijde
4:36
4:34
37
Matthijs Landstra
CBS De Marsweijde
4:38
4:32
38
Luuk de Boer
OBS Cantecleer
4:42
4:39
39
Tim Ramaker
CBS De Marsweijde
4:42
4:35
40
Milan Platjes
CNBS Windesheim
4:42
4:37
41
Roan Oskam
CBS De Bloemenhof
4:43
4:35
42
Thijs van der Veen
CBS De Bloemenhof
4:43
4:36
43
Luca Buikema
Dedemsvaart
4:44
4:37
44
Léan Schippers
GBS De Morgenster
4:45
4:43
45
Jasper Veneman
CBS Ds. Koningsberger
4:45
4:42
46
Micha Janssen
CBS De Bloemenhof
4:46
4:41
47
Twan van Eersel
CBS De Marsweijde
4:46
4:44
48
Randy Heuvelman
Zuidwolde Dr
4:47
4:44
49
Stefan Dorman
CBS De Marsweijde
4:48
4:39
50
Stijn Bouwhuis
CBS De Elzenhof
4:48
4:45
51
Kai Kappert
OBS 't Spectrum
4:49
4:39
52
Luca Aufderhaar
OBS Baalder
4:49
4:47
53
Stijn Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
4:50
4:48
54
Richard Pullen
GBS De Morgenster
4:51
4:49
55
Ruben van den Akker
CBS De Marsweijde
4:54
4:51
56
Javier Fokke
CBS De Marsweijde
4:54
4:51
57
Luuk Bolks
CNBS Windesheim
4:55
4:48
58
Tim Snijders
CBS De Marsweijde
5:02
4:54
59
Guido Dreschler
GBS Ds. G. Doekesschool
5:06
5:02
60
Sven Platjes
CBS De Marsweijde
5:15
5:07
61
Kevin Kip
Hollandscheveld
5:17
5:12
62
Niels Runhaar
CBS De Marsweijde
5:18
5:10
63
Jonne Maathuis
SBO Prof. Waterinkschool
5:21
5:16
64
Tijn Bosscher
OBS Baalder
5:41
5:37
65
Jarik Nijman
CNBS Windesheim
5:44
5:39
66
Damyan
Vriezenveen
5:50
5:40
67
Job Hoogeveen
CBS De Ark
5:52
5:45
68
Joran Hoving
GBS Dr. A. Risaeus
5:56
5:45
69
Tim Schrotenboer
CBS De Bloemenhof
6:58
6:56
70
Alex Vink
CNBS Windesheim
7:01
6:53
71
Twan Kosse
OBS De Kern
7:10
6:59
M9, 1 KM - 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Madelief Verweij
Coevorden
4:21
4:20
2
Merle Martens
CBS De Bloemenhof
4:23
4:18
3
Melanie Knol
CBS De Bloemenhof
4:24
4:21
4
Anne Kootstra
CBS De Marsweijde
4:25
4:22
5
Ivana Benjamins
CBS De Ark
4:27
4:19
6
Kristel Knol
CBS De Bloemenhof
4:30
4:26
7
Laura Boers
Vriezenveen
4:30
4:28
8
Anouk Meerholz
GBS Ds. G. Doekesschool
4:31
4:27
9
Indy van de Vin
CBS De Elzenhof
4:32
4:29
10
Isa Janssen
GBS Dr. A. Risaeus
4:33
4:30
11
Huwaidah Haruna
OBS Baalder
4:39
4:31
12
Ilse Braakman
Coevorden
4:43
4:40
13
Eyleen Arkes
CBS De Fontein
4:46
4:45
14
Maud Benjamins
CBS Spreng-el
4:46
4:42
15
Lotte Aufderhaar
OBS Baalder
4:47
4:41
16
Julia Eggengoor
CBS De Elzenhof
4:47
4:46
17
Liz Batterink
CBS De Marsweijde
4:48
4:45
18
Dimphy Jaspers
GBS Dr. A. Risaeus
4:52
4:47
19
Marlies Dijsselhof
Chr Daltonschool De Groen
4:53
4:45
20
Lynn Veurink
GBS Ds. G. Doekesschool
4:55
4:50
21
Carlijn Freriks
CBS De Elzenhof
4:58
4:55
22
Marit Reinsma
Coevorden
4:58
4:54
23
Ilse Ruiter
CBS De Marsweijde
4:58
4:53
24
Mette Wassing
CBS De Marsweijde
4:59
4:57
25
Babette Altena
GBS Ds. G. Doekesschool
5:01
4:56
26
Tara Veldhuis
CBS De Bloemenhof
5:03
4:57
27
Leonie Meijerink
CBS De Marsweijde
5:05
5:02
28
Lienke Pouwels
GBS Ds. G. Doekesschool
5:07
5:03
29
Carlijn Euverman
GBS Ds. G. Doekesschool
5:15
5:11
30
Milou Dijkstra
CBS De Vlinder
5:16
5:09
31
Demi Colling
CBS De Elzenhof
5:18
5:15
32
Lybb Eikens
CBS De Elzenhof
5:19
5:16
33
Famke Dijk
GBS Ds. G. Doekesschool
5:21
5:19
34
Lieke Brink
CBS De Marsweijde
5:22
5:13
35
Meike Witteveen
CBS De Elzenhof
5:25
5:23
36
Daphne Welink
CBS De Marsweijde
5:27
5:22
37
Romy Kelder
GBS Ds. G. Doekesschool
5:27
5:23
38
Esmee van der Burg
CBS De Ark
5:27
5:18
39
Anne-lynn Overweg
GBS Dr. A. Risaeus
5:30
5:24
40
Nienke Strieper
OBS Den Velde
5:30
5:22
41
Selena Hulzebosch
GBS Dr. A. Risaeus
5:30
5:25
42
Kim Reinders
CNBS Windesheim
5:32
5:24
43
Leah Grendelman
CBS De Vlinder
5:32
5:24
44
Arjanne Mulder
Vrieling Adviesgroep
5:32
5:26
45
Eva Havelaar
OBS 't Spectrum
5:34
5:24
46
Eline Meijerink
CBS De Marsweijde
5:35
5:31
47
Merle van der Weide
GBS Ds. G. Doekesschool
5:35
5:32
48
Marieke de Man
OJS Het Palet
5:38
5:34
49
Floortje de Haan
CBS De Vlinder
5:45
5:36
50
Jolein Bruins
CBS De Vlinder
5:45
5:37
51
Marit nijen Twilhaar
CNBS Windesheim
5:46
5:36
52
Floortje Meijdam
CBS De Elzenhof
5:47
5:38
53
Merel Tjonk
Almelo
5:50
5:39
54
Luna Nieuwenhuis
CBS De Elzenhof
5:51
5:41
55
Roos Breukelman
CBS De Marsweijde
5:59
5:52
56
Tessa Batterink
CBS De Marsweijde
6:02
6:01
57
Renate Altena
CBS De Bloemenhof
6:08
5:58
58
Emma Bouwhuis
De Regenboog Marienberg
6:09
6:01
59
Kirsten van der Veen
GBS Dr. A. Risaeus
6:09
6:02
60
Noor van den Enk
Ommen
6:09
6:00
61
Lisa Loomeijer
CNBS Windesheim
6:16
6:11
62
Nikki Zandbergen
SBO Prof. Waterinkschool
6:23
6:20
63
Esmee Veurink
GBS Ds. G. Doekesschool
6:33
6:27
64
Rosalina Smit
CNBS Windesheim
6:50
6:41
J10, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn Hutten
GBS Ds. G. Doekesschool
3:26
3:25
2
Twan ten Brinke
GBS Ds. G. Doekesschool
3:28
3:27
3
Jorn Kikkert
GBS Ds. G. Doekesschool
3:33
3:31
4
Frits Jägers
Chr Daltonschool De Groen
3:35
3:32
5
Alwin Nieuwenhuis
GBS De Morgenster
3:47
3:46
6
Bas Runherd
CBS De Bloemenhof
3:49
3:46
7
Bram Zoomer
CBS De Marsweijde
3:49
3:45
8
Daan Wanink
CBS De Bloemenhof
3:49
3:48
9
Julan Brink
CBS De Bloemenhof
3:49
3:47
10
Jens Altena
CBS De Bloemenhof
3:51
3:48
11
Daan Drenthen
CBS De Marsweijde
3:52
3:50
12
Gijs Benjamins
CBS Spreng-el
3:53
3:51
13
Ivo Dimmendaal
CBS De Akker
3:57
3:55
14
Finn Pullen
GBS Dr. A. Risaeus
3:59
3:56
15
Hacob Karapetian
CBS De Elzenhof
4:00
3:57
16
Jonathan Woudt
GBS Ds. G. Doekesschool
4:01
3:59
17
Kris Meilink
CBS De Elzenhof
4:02
4:00
18
Joran Jonink
CBS De Bloemenhof
4:05
4:04
19
Jop Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
4:09
4:07
20
Wes Gerrits
CBS De Marsweijde
4:09
4:07
21
Lars Maathuis
CBS De Elzenhof
4:10
4:05
22
Joran Ramaker
CBS 't Kompas Radewijk
4:10
4:09
23
Bart Gerrits
GBS Ds. G. Doekesschool
4:12
4:10
24
Jens Soenveld
Ommen
4:12
4:08
25
Mart Boer
Alfa College
4:13
4:09
26
Sem Schepers
CBS De Marsweijde
4:15
4:13
27
Hielke Soeten
CNBS Windesheim
4:15
4:13
28
Hugo Snijder
Meppel
4:16
4:13
29
Bas Oelen
CBS De Vlinder
4:17
4:13
30
Niels Millekamp
CBS De Bloemenhof
4:20
4:18
31
Bjorn Odink
OBS De Kern
4:20
4:18
32
Tygo de Vink
OBS De Kern
4:23
4:18
33
Koen Zoomer
CBS De Marsweijde
4:23
4:19
34
Jur Veneman
CBS De Vlinder
4:27
4:22
35
Luca Seinen
CBS De Bloemenhof
4:29
4:24
36
Jesse Heuvels
Vroomshoop
4:31
4:27
37
Olav Lazaroms
Meppel
4:31
4:26
38
Koen Spit
CBS De Marsweijde
4:32
4:29
39
Peter van der Veen
GBS Dr. A. Risaeus
4:34
4:29
40
Ishan Wilson
CBS De Ark
4:34
4:28
41
Thijs Reefman
OBS De Kern
4:35
4:32
42
Roan Amsink
OBS De Kern
4:36
4:34
43
Wouter Schuurhuis
Chr Daltonschool De Groen
4:37
4:33
44
Gijs Vrieling
Vrieling Adviesgroep
4:41
4:35
45
Dialo Ka
CBS De Elzenhof
4:41
4:40
46
Joost van der Noordaa
CBS De Elzenhof
4:42
4:40
47
Rens Minke
CBS De Bloemenhof
4:43
4:37
48
Alex Timmerman
Hardenberg
4:44
4:42
49
Jordi Sloot
OBS De Kern
4:45
4:41
50
Bram Smit
CBS De Bloemenhof
4:46
4:42
51
Rens Hamberg
CBS De Bloemenhof
4:47
4:43
52
Jarnick Korblet
CNBS Windesheim
4:49
4:47
53
Max Becker
CNBS Windesheim
4:49
4:47
54
Mike Pekel
SBO Prof. Waterinkschool
4:50
4:43
55
Marijn van den Beemd
SBO Prof. Waterinkschool
4:51
4:44
56
Thomas Post
Chr Daltonschool De Groen
4:51
4:49
57
Tim Schilstra
CBS De Elzenhof
4:52
4:49
58
Kevin Pierik
CBS De Marsweijde
4:53
4:47
59
Niek Karsten
CNBS Windesheim
4:55
4:53
60
Tobias Overweg
GBS Ds. G. Doekesschool
5:02
4:59
61
Merlin Smulders
CBS De Elzenhof
5:13
5:07
62
Kevin Baksteen
CBS De Elzenhof
5:14
5:09
63
Tristan Busscher
OBS Cantecleer
5:20
5:16
64
Mike Dijk
CBS De Ark
5:31
5:24
65
Thijs Schoemaker
CNBS Windesheim
5:39
5:36
66
Cas Bakker
CBS De Marsweijde
5:45
5:42
67
Thijs Vrieling
Dedemsvaart
5:58
5:53
68
Jesse Hamberg
CBS De Marsweijde
6:12
6:07
69
Merijn Mink
CBS De Marsweijde
6:22
6:21
M10, 1 KM - 10 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yasmin Crofts
CBS De Marsweijde
3:55
3:54
2
Floor Borst
Hardenberg
4:10
4:08
3
Marlon Schutte
Ommen
4:12
4:08
4
Jade Holtvluwer
CBS De Bloemenhof
4:13
4:10
5
Lieke Schotanus
CBS De Fontein
4:16
4:15
6
Milou Karssies
Hollandscheveld
4:19
4:17
7
Janneke Heinen
Ommen
4:21
4:19
8
Roos Gibcus
Giethmen
4:24
4:21
9
Lora ansems de Vries
CBS De Elzenhof
4:25
4:21
10
Amber Gort
CBS De Ark
4:28
4:26
11
Melissa Hutten
GBS Dr. A. Risaeus
4:31
4:28
12
Laïs Schottert
Vrieling Adviesgroep
4:35
4:33
13
Marieke Welleweerd
GBS Casper Diemerschool
4:35
4:31
14
Uma Wenting
CBS De Elzenhof
4:36
4:32
15
Lynn Spaansen
CBS De Ark
4:37
4:31
16
Lindsey Drenthen
CBS De Bron
4:40
4:33
17
Julia Pothof
Chr Daltonschool De Groen
4:44
4:42
18
Lize Timmermans
GBS Ds. G. Doekesschool
4:45
4:44
19
Joyce Hutten
CBS De Marsweijde
4:45
4:43
20
Annemijn Otten
CBS De Bloemenhof
4:46
4:42
21
Maud Timmermans
CBS De Bloemenhof
4:48
4:41
22
Yvonne Kollen
CBS De Elzenhof
4:49
4:45
23
Mila Harlaar
CBS De Bloemenhof
4:50
4:45
24
Merle-Sophie Hans
CBS De Vlinder
4:50
4:45
25
Ronja Westerman
OJS Het Palet
4:51
4:49
26
Julia Overweg
Vrieling Adviesgroep
4:52
4:50
27
Emma Post
GBS Ds. G. Doekesschool
4:53
4:50
28
Julia Heuver
CBS De Bloemenhof
4:54
4:48
29
Iris Bouwhuis
CBS Rheezerveen
4:54
4:51
30
Anna de Vries
CBS De Vlinder
4:54
4:49
31
Celi Slump
GBS Ds. G. Doekesschool
4:55
4:52
32
Manon Meulenkamp
OBS De Kern
4:56
4:50
33
Sharron vd Meer
De Regenboog Dedemsvaart
5:00
4:59
34
Angel Horvat
OBS 't Spectrum
5:04
5:00
35
Chelsey Overweg
CBS De Bloemenhof
5:09
5:03
36
Joelle van Ommen
CBS De Ark
5:10
5:08
37
Lotte Ebbink
CBS De Marsweijde
5:13
5:09
38
Fleur van Olst
CBS De Elzenhof
5:16
5:12
39
Marcha Bakker
OJS Het Palet
5:29
5:27
40
Daniek Bruins
OBS 't Spectrum
5:32
5:29
41
Alysha Bunskoek
CBS De Bron
5:37
5:31
42
Marescha Roelofs
CBS De Bloemenhof
5:39
5:33
43
Norah Woertink
GBS Ds. G. Doekesschool
5:39
5:38
44
Adia Folkersma
CBS De Marsweijde
5:41
5:38
45
Lizet van Gijssel
De Regenboog Dedemsvaart
5:43
5:42
46
Frederique Vink
OBS De Kern
5:48
5:42
47
Naomi Ligtenberg
CBS De Marsweijde
5:58
5:54
48
Lotus Bremer
Enschede
5:58
5:52
49
Ilona Betting
CBS Rheezerveen
6:05
6:00
50
Eva Pullen
OJS Het Palet
6:19
6:16
J1112, 1 KM - 11+12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Seán de Putter
CBS Ds. Koningsberger
3:25
3:23
2
Wouter Seppenwoolde
AV Rijssen
3:29
3:27
3
Dim Cazemier
Chr Daltonschool De Groen
3:35
3:34
4
Rutger Zandink
De Regenboog Dedemsvaart
3:42
3:41
5
Rik Miechiel Meinen
Ommen
3:43
3:39
6
Daniel Geesink
OJS Het Palet
3:43
3:40
7
Nick de Roo
Ruinerwold
3:46
3:45
8
Colin Freriks
Vechtdal College H'berg
3:47
3:45
9
Machiel Smith
GBS Dr. A. Risaeus
3:51
3:48
10
Ingmar Kruidhof
Chr Daltonschool De Groen
3:53
3:51
11
Tom Ribberink
GBS Ds. G. Doekesschool
3:54
3:52
12
Bram Schepers
CBS De Bloemenhof
3:57
3:55
13
Sil van der Weide
CBS De Marsweijde
3:58
3:57
14
Jochem Dijkstra
CBS De Vlinder
3:59
3:58
15
Kris Jongsma
GBS De Morgenster
4:01
3:59
16
Jesper Oskam
CBS De Bloemenhof
4:02
4:00
17
Frank Heuver
Vriezenveen
4:07
4:01
18
Léon Lammers
CBS De Elzenhof
4:09
4:07
19
Jacco Betting
Vechtdal College H'berg
4:11
4:09
20
Rob van den Enk
Chr Daltonschool De Groen
4:13
4:05
21
Damien Orru
Vroomshoop
4:14
4:08
22
Matthijs Pouw
CBS De Ark
4:17
4:12
23
Ruben Viera Diks
CBS De Elzenhof
4:18
4:15
24
Darlan Teodoro
CBS Rheezerveen
4:19
4:16
25
Joël Janssen
CBS De Bloemenhof
4:20
4:19
26
Pascal Dorman
CBS De Marsweijde
4:20
4:18
27
Hidde Borger
CBS De Elzenhof
4:21
4:19
28
Sven Geerts
OBS De Kern
4:23
4:19
29
Hidde Otten
CBS De Bloemenhof
4:25
4:23
30
Lars Broersen
CBS De Marsweijde
4:26
4:24
31
Mathijs Stoeten
CBS De Marsweijde
4:30
4:24
32
Dustin Vieregge
CNBS Windesheim
4:31
4:26
33
Sven Bijker
CNBS Windesheim
4:32
4:27
34
Joep Reinders
CNBS Windesheim
4:33
4:28
35
Nigel Wild
Vroomshoop
4:40
4:34
36
Twan Meulenkamp
OBS De Kern
4:42
4:37
37
Jordy Westerhof
SBO Prof. Waterinkschool
4:42
4:39
38
Thomas Pouwels
SBO Prof. Waterinkschool
4:43
4:41
39
Aron Eekma
CBS De Bloemenhof
4:44
4:40
40
Finn Geerts
OBS De Kern
4:45
4:41
41
Sem Lichtenberg
CBS De Elzenhof
4:49
4:47
42
Ruud Withaar
CNBS Windesheim
4:55
4:53
43
Melvin Reimer
OBS 't Spectrum
4:55
4:50
44
Kay Eilander
GBS De Morgenster
4:56
4:53
45
Daan Welink
CBS De Marsweijde
4:59
4:53
46
Michiel Bokxem
CBS Ds. Koningsberger
5:05
4:59
47
Stan Bakker
OJS Het Palet
5:12
5:08
48
Mathijs de Krijger
GBS De Morgenster
5:15
5:12
49
Arjen Nijman
CNBS Windesheim
5:17
5:12
M1112, 1 KM - 11+12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mip Otten
Vechtdal College H'berg
3:41
3:39
2
Kike Velting
Dalen
3:42
3:41
3
Mellanie Hutten
GBS Ds. G. Doekesschool
3:58
3:55
4
Britt Dankelman
Arrien
4:02
4:00
5
Naomi Klaver
CBS De Bloemenhof
4:02
3:59
6
Maud Onnink
CBS De Bloemenhof
4:05
4:03
7
Wieteke Terlouw
CBS De Bloemenhof
4:08
4:05
8
Marit Bouwman
Ommen
4:08
4:07
9
Amaya Crofts
CBS De Marsweijde
4:09
4:07
10
Amy Willems
CBS De Bloemenhof
4:11
4:08
11
Carolien Meerholz
Greijdanus College
4:11
4:10
12
Nienke Zandink
De Regenboog Dedemsvaart
4:11
4:10
13
Elise Timmerman
CBS 't Kompas Radewijk
4:11
4:10
14
Karlijn Bakker
CBS Spreng-el
4:12
4:10
15
Lourdes Kampman
CBS De Bloemenhof
4:15
4:11
16
Sanaa Kampinga
De Regenboog Dedemsvaart
4:18
4:16
17
Marit Woertink
GBS Ds. G. Doekesschool
4:18
4:13
18
Laura Zagers
CBS De Vlinder
4:19
4:15
19
Isa Wanink
CBS De Bloemenhof
4:19
4:16
20
Jade Otten
CBS De Bloemenhof
4:20
4:18
21
Heleen Hamer
CBS De Marsweijde
4:21
4:19
22
Donice Tempelman
GBS Dr. A. Risaeus
4:22
4:19
23
Bente van der Veen
CBS De Vlinder
4:24
4:20
24
Maaike Meulenkamp
Bruchterveld
4:24
4:20
25
Eline Jutstra
CBS De Marsweijde
4:24
4:21
26
Tess Regelink
CBS De Elzenhof
4:25
4:23
27
Sarah Coenders
CBS De Bloemenhof
4:25
4:22
28
Nika Jaspers
CBS Rheezerveen
4:25
4:21
29
Zara Eikens
CBS De Elzenhof
4:25
4:22
30
Annemijn Pouls
CNBS De Wegwijzer
4:27
4:23
31
Mette Brink
CBS De Marsweijde
4:28
4:26
32
Lisa Schuurman
CBS De Elzenhof
4:28
4:24
33
Sophie Schottert
CBS De Bloemenhof
4:29
4:26
34
Vera Rikkers
CBS De Bloemenhof
4:31
4:29
35
Anouk Ruiter
CBS De Marsweijde
4:33
4:29
36
Nora Roskam
CBS De Bloemenhof
4:33
4:31
37
Kim Boessenkool
CBS De Bloemenhof
4:36
4:32
38
Nienke Bolks
CBS De Marsweijde
4:38
4:35
39
Wendy Moltman
OBS Cantecleer
4:39
4:36
40
Sharon Wilpshaar
CBS Spreng-el
4:39
4:36
41
Jasmijn Fransen
GBS Ds. G. Doekesschool
4:39
4:37
42
Sanne Stoeten
CBS De Marsweijde
4:40
4:34
43
Emmelie Kaspers
CBS De Elzenhof
4:42
4:37
44
Dana Bouwman
CBS De Bloemenhof
4:45
4:42
45
Sita Broersen
CBS De Marsweijde
4:47
4:42
46
Luna Wolf
CBS 't Kompas Radewijk
4:48
4:45
47
Nikki Postema
CBS De Vlinder
4:49
4:44
48
Lotte Veurink
Vrieling Adviesgroep
4:49
4:45
49
Anne-Lot Veneman
CBS De Vlinder
4:50
4:45
50
Carlijn Stadman
CBS De Vlinder
4:50
4:45
51
Julia van der Veen
CBS De Bloemenhof
4:50
4:47
52
Yu-Lin Flim
GBS Casper Diemerschool
4:51
4:47
53
Nina van der Veen
Vrieling Adviesgroep
4:52
4:48
54
Iris Broersen
CBS De Marsweijde
4:53
4:48
55
Rolita Lugies
SBO Prof. Waterinkschool
4:53
4:51
56
Leah Olthoff
OBS De Kern
4:54
4:50
57
Lynn Zandbergen
CBS De Elzenhof
4:55
4:52
58
Sterre Overweg
CBS De Marsweijde
4:56
4:50
59
Loïs Postema
CBS De Vlinder
4:58
4:53
60
Denise Nieuwenhuis
GBS Ds. G. Doekesschool
5:01
4:57
61
Dana van't Holt
CBS De Bloemenhof
5:01
4:57
62
Kristin Naafs
OBS 't Spectrum
5:02
4:56
63
Inge van der Haar
CBS Spreng-el
5:03
4:59
64
Esther Spijker
KBS De Kwinkslag
5:05
5:00
65
Indy Bruinsma
OBS Cantecleer
5:06
5:03
66
Amber Jurjens
CBS De Bloemenhof
5:09
5:06
67
Rosalie Meier
CBS De Bloemenhof
5:11
5:07
68
Loes van Dongen
CBS De Marsweijde
5:13
5:12
69
Lotte Hoek
CBS De Fontein
5:19
5:14
70
Kaya Kramer
SBO Prof. Waterinkschool
5:33
5:26
71
Fleur Smit
SBO Prof. Waterinkschool
5:37
5:35
72
Ayleen Dorgelo
CBS De Elzenhof
5:46
5:42
73
Danisha Giezen
CNBS Windesheim
5:50
5:45
74
Sharon Bakker
CNBS Windesheim
5:51
5:46
75
Selina Muller
CNBS Windesheim
6:10
6:04
76
Charissa Hagedoorn
CBS De Bloemenhof
6:21
6:19
13+, 1 KM - 11+12JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yulin Oldehinkel
SBO Prof. Waterinkschool
6:15
6:09
MAN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janco Rijpstra
Oentsjerk
9:41
9:41
2
Ephrem Kuiper
AAC
9:42
9:42
3
Dave Hulzebos
Zuidwolde Dr
9:42
9:42
4
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
10:19
10:19
5
Reinier de Boer
De Nieuwe Veste
10:50
10:50
6
Luc Kappert
Holten
11:29
11:29
7
Juan Oldehinkel
Vechtdal College H'berg
11:51
11:51
8
Rick Snel
Hardenberg
12:06
12:05
9
Steven ter Bekke
PRO-Hardenberg
12:26
12:25
10
Stijn Drenthen
CBS De Marsweijde
12:39
12:35
11
Lars van Ginkel
Vechtdal College H'berg
12:43
12:41
12
Tim van der Monde
Alfa College
12:50
12:48
13
Arjen Snel
Hardenberg
12:59
12:58
14
Robin Slump
GBS Dr. A. Risaeus
13:02
13:00
15
Hendrie Lohuis
PRO-Hardenberg
13:05
13:04
16
Tim Scholing
PRO-Hardenberg
13:28
13:26
17
Stef Zoomer
CBS De Marsweijde
13:35
13:31
18
Finn Mulder
Hardenberg
13:36
13:33
19
Kris Bouwhuis
GBS Ds. G. Doekesschool
13:39
13:38
20
Arthur Dreschler
GBS Ds. G. Doekesschool
13:44
13:42
21
Carsten Elbertsen
PRO-Hardenberg
13:45
13:43
22
Remco Luisman
SBO Prof. Waterinkschool
13:46
13:44
23
Marijn Olsman
Hardenberg
13:53
13:51
24
Cornel Grimme
OBS De Kern
13:57
13:55
25
Chris Potgieter
OBS De Kern
13:59
13:57
26
Ricardo Molema
PRO-Hardenberg
14:00
13:58
27
Sten Brink
Hardenberg
14:02
14:00
28
Tygo van Laar
PRO-Hardenberg
14:03
14:00
29
Justen Cremer
CBS De Elzenhof
14:10
14:09
30
Rowan Beukelman
Hardenberg
14:12
14:10
31
Harm Weitkamp
Vrieling Adviesgroep
14:22
14:20
32
Lirim Redza
CBS De Marsweijde
14:22
14:18
33
Jort Karsten
CNBS Windesheim
14:30
14:26
34
Elroy Schoemaker
CNBS Windesheim
14:31
14:27
35
Stef Magrië
Hardenberg
14:31
14:30
36
Mart Ypma
De Zeven Linden
14:48
14:44
37
Rik Evers
CNBS Windesheim
15:00
14:56
38
Sem Hobers
SBO Prof. Waterinkschool
15:10
15:07
39
Wesley Lichtendonk
PRO-Hardenberg
15:10
15:07
40
Leroy Hultink
PRO-Hardenberg
15:17
15:14
41
Serwin van Dijk
CBS De Bloemenhof
15:22
15:16
42
Stan van Dijk
CBS De Bloemenhof
15:22
15:16
43
Jan Heuvelman
Zuidwolde Dr
16:08
16:05
44
Jurgen Bosma
CNBS Windesheim
16:32
16:28
45
Tim Helmich
PRO-Hardenberg
17:01
16:58
46
Martijn Schuuring
PRO-Hardenberg
17:16
17:09
47
Tim Gerrits
Vroomshoop
17:17
16:48
VROUW, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elsa Rijpstra
Oentsjerk
10:37
10:37
2
Iris Velting
Dalen
10:55
10:55
3
Laura Prins
Hoogeveen
11:36
11:35
4
Nikita Heuvelman
Zuidwolde Dr
12:29
12:29
5
Amerins Ypma
Dedemsvaart
13:43
13:39
6
Roos Potgieter
OBS De Kern
14:12
14:10
7
Lizé Dijkhuis
Vechtdal College H'berg
14:13
14:08
8
Donna Gerholt
OBS De Kern
14:14
14:12
9
Lizy Stadman
Hardenberg
14:23
14:18
10
Maaike Geerling
Vechtdal College D'vaart
14:28
14:25
11
Marisa Horstra
GBS Ds. G. Doekesschool
14:41
14:39
12
Gerina Welleweerd
Hardenberg
15:19
15:17
13
marise Luisman
Gramsbergen
15:21
15:18
14
Femke van Veen
De Zeven Linden
16:09
16:05
15
Maartje de Boer
CBS De Elzenhof
16:10
16:08
16
Lise Kaptein
Vechtdal College H'berg
16:28
16:27
17
Jasmijn Wilson
Dedemsvaart
16:33
16:29
18
Isa van 't Zand
Dedemsvaart
16:33
16:29
19
Sophie Anbergen
KBS De Kwinkslag
16:37
16:35
20
Manouk Hudepohl
KBS De Kwinkslag
16:37
16:34
21
Melanie Willems
PRO-Hardenberg
17:01
16:57
22
Lisa Amsink
Hardenberg
17:08
17:07
23
Britt Lubbers
De Zeven Linden
17:13
17:08
24
Romy Bruinsma
PRO-Hardenberg
17:16
17:11
25
Nelleke Kisteman
Hardenberg
17:40
17:36
26
Leonie Balt
Dedemsvaart
17:40
17:36
27
Marjory Stroeve
Coevorden
17:43
17:39
28
Anouk Kremer
Hoogenweg
17:44
17:40
29
Cherique Stoel
Coevorden
19:18
19:15
30
Terry Smit-Balogh
Vroomshoop
19:24
19:19
31
Lisette Willems
Hardenberg
19:48
19:44
MNEO, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
15:31
15:31
2
Djurre Hoeksema
Grolloo
16:20
16:20
3
Nick Marsman
Ommen
16:23
16:23
4
Alwin Hoorn
Ruinen
16:45
16:44
5
William van Eeken
Vechtdallopers
16:58
16:58
6
Marc Averesch
Rijssen
17:17
17:16
7
Joël Plantinga
Zwolle
17:40
17:39
8
Lars van Surksum
Zwolle
17:44
17:43
9
Richard Snippe
Vechtdal College H'berg
19:22
18:46
10
Vincent Tempelman
Hardenberg
19:36
19:34
11
Hugo
Gramsbergen
20:07
20:00
12
Thijs Terlouw
Vechtdal College H'berg
20:38
20:33
13
Kaj Mulder
Hardenberg
20:59
20:53
14
Ron Welleweerd
Bergentheim
21:11
20:57
15
Guido Kikkert
Dedemsvaart
21:28
21:24
16
Laurèn Brill
Vechtdal College H'berg
21:50
21:44
17
Jurgen Zweers
De Nieuwe Veste
21:50
21:44
18
Daan van Ginkel
Vechtdal College H'berg
21:53
21:40
19
Thijssen Bakx
De Zeven Linden 2HM
22:07
22:02
20
Naut Dankelman
Ommen
22:16
22:12
21
Stijn Luttik
Zwolle
22:16
21:50
22
Twan van 't Zand
De Zeven Linden 2ah rest 2B1
22:17
22:13
23
Rik Geertman
De Zeven Linden 2ah rest 2B1
22:17
22:14
24
Richard Kelder
Hardenberg
22:36
22:19
25
Vincent Bosch
De Zeven Linden 2HM
22:43
22:37
26
Floris Bosch
De Zeven Linden 2HM
22:44
22:38
27
Jorick Merkx
Vrieling Adviesgroep
22:52
21:52
28
Bart Busser
Radewijk
22:54
22:23
29
Senna Bosch
De Zeven Linden 2AH
23:09
23:03
30
Justin Linde
De Zeven Linden 2ah rest 2B1
23:17
23:14
31
Stan Spalink
Vechtdal College H'berg
23:18
22:38
32
Niels van Ginkel
Vechtdal College H'berg
23:29
23:17
33
Nick Visscher
De Zeven Linden 2HM
23:31
23:21
34
Jasper Sligte
De Zeven Linden 2AH
23:55
23:52
35
Milan Engelmoer
Vechtdal College H'berg
24:00
23:34
36
Niek Reuvers
Vrieling Adviesgroep
24:16
24:01
37
Julian Mendel
De Zeven Linden 2HM
24:23
24:11
38
Lode Slump
Greijdanus College
24:26
24:08
39
Jordy Veldsink
Vrieling Adviesgroep
24:28
24:05
40
Mark Boessenkool
Spurt '88
24:38
24:01
41
Thomas Lennips
Venebrugge
24:38
24:01
42
Joshua Borneman
De Stuw
24:56
24:12
43
Immanuel van Dijk
Westerhaar-Vriezenv Wijk
24:58
24:19
44
Stan Emmink
De Zeven Linden 2HM
25:28
25:16
45
Emiel de Wit
Hilding Anders Netherlands
25:37
24:57
46
Mart Volkers
De Stuw
25:43
24:59
47
Mart Nijzing
De Zeven Linden 2HM
25:51
25:40
48
Steven Schipper
Vechtdal College D'vaart
26:20
25:25
49
Léon de Jonge
CBS De Ark
26:23
25:28
50
Hidde Mulder
De Stuw
26:29
25:41
51
Brend van Weerd
De Stuw
26:30
25:46
52
Jordi Bolks
De Stuw
26:30
25:49
53
Bart Potgieter
Vechtdal College H'berg
26:36
26:21
54
Mohammed Mohammadi
De Zeven Linden 2AH
27:28
27:23
55
Bas Veldhuis
De Zeven Linden 2K
27:28
27:16
56
Matthijs Peppe
De Zeven Linden 2HM
28:12
28:01
57
Martijn Kerssies
De Zeven Linden 2AH
28:22
28:13
58
Jelte Hofsink
CBS Ds. Koningsberger
28:26
28:03
59
Daan Tangenberg
CBS De Marsweijde
29:30
28:50
60
Giel Bosscher
Ultieme Uitdaging
29:48
29:09
61
Milan Slinkman
De Zeven Linden 2AH
30:02
29:55
62
Berne Gerrits
De Zeven Linden 2AH
31:12
31:07
63
Ryan van Slooten
De Zeven Linden 2HM
32:26
32:22
64
Jaimy Spijker
De Zeven Linden 2K
32:26
32:20
65
Colin Schipper
De Zeven Linden 2AH
32:52
32:47
66
Chris van Dongen
De Zeven Linden 2AH
32:56
32:49
67
Huub van Dijk
De Zeven Linden 2AH
33:00
32:53
68
Dannick Hoorn
De Zeven Linden 2AH
33:11
33:00
69
William Ravenhorst
De Stuw
33:16
32:30
70
Lars Wildeboer
De Zeven Linden 2AH
34:17
34:10
71
Joeri Wolf
De Zeven Linden 2AH
35:30
35:24
72
Rutger Dekker
De Zeven Linden 2AH
36:14
36:07
73
Patrick van Wijngaarden
De Stuw
37:07
36:25
74
Tom Binnenmars
Vrieling Adviesgroep
37:23
37:08
75
Rik Haak
De Zeven Linden 2ah rest 2B1
37:27
37:25
76
Robin van Marle
De Zeven Linden 2AH
37:39
37:31
77
Frank Napel
De Zeven Linden 2HM
39:06
38:58
78
Cheryl Eesinge
De Zeven Linden 2HM
39:10
39:02
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilfred van Holst
Groningen
15:50
15:50
2
Alwin Heijting
Budget-Bestrating/Runnersworld
15:56
15:56
3
Gert-Jan Stevens
Budget-Bestrating/Runnersworld
16:04
16:04
4
Paul Geertsma
Leeuwarden
16:15
16:15
5
Hilco Huisjes
Daarlerveen
16:23
16:22
6
Thijs Theunissen
Hengelo Ov
16:27
16:27
7
Robert Gerritsen
Vroomshoop
16:49
16:48
8
Bert de Boer
Staphorst
16:59
16:58
9
Michel Speelman
Appelscha
18:07
18:05
10
Wynand Fokkert
Zwolle
18:34
18:33
11
Kees Kramer
Hardenberg
18:45
18:41
12
Jeroen-Pieter vd Vliet
Hoogeveen
18:47
18:46
13
Remy van der Beek
Enschede
18:50
18:47
14
Rolf Nijboer
Dalfsen
18:53
18:52
15
Tim Gerrits
LAAC Twente
19:06
19:04
16
Mark Lubberts
Vrieling Adviesgroep
19:18
19:08
17
Michiel Tempelman
Westerhaar-Vriezenv Wijk
19:30
19:25
18
Herrick Tempelman
Hardenberg
19:32
19:31
19
Jan-Bart Kip
HAC '63
19:32
19:30
20
Erwin Kip
Hollandscheveld
19:47
19:42
21
Edwin van Leussen
Zwolle
19:59
19:57
22
Maurits Bloem
Zwolle
20:10
20:09
23
Lars Knol
Vroomshoop
20:11
20:05
24
Bas Olthoff
Hardenberg
20:45
20:21
25
Erwin Hutten
Hardenberg
21:02
20:43
26
Martijn Ekkel
Groningen
21:09
21:05
27
Gerjan Welleweerd
Spurt '88
21:10
20:56
28
Joost Steen
Ommen
21:22
20:59
29
Danny Leferink op Reinink
Hengelo Ov
21:23
21:19
30
Erik Hiddingh
Bergentheim
21:24
21:10
31
Rick Peters
Hardenberg
21:28
21:16
32
Edwin Hofsinik
Vechtstede Notarissen
21:31
21:22
33
Kristan Post
Hardenberg
21:42
21:28
34
Christian Baarslag
Hardenberg
21:46
21:38
35
Gert Rink
Hardenberg
21:46
21:37
36
Tim vd Zwan
Zakennet
21:51
21:47
37
Alexander Oosterveen
Ommen
21:53
21:45
38
Stefan Ekkel
Hardenberg
21:55
21:31
39
Ludo Zwakenberg
DeVeste - Beter Wonen Vechtdal
21:56
21:31
40
Hendri Schutte
Dedemsvaart
21:56
21:21
41
Martin Drenth
DeVeste - Beter Wonen Vechtdal
22:03
21:38
42
Niels Breukelman
Acsense
22:15
22:03
43
Patrick Kelder
Vriezenveen
22:18
21:56
44
Rik Plaggenmarsch
Ommen
22:19
22:03
45
Robbert Jongeneel
Acsense
22:19
22:07
46
Björn Hegeman
Wierden
22:22
22:13
47
Reinhard Stoffers
Slagharen
22:22
22:11
48
Jaap Hofman
Vrieling Adviesgroep
22:34
22:29
49
Mathijs Weiden
Bergentheim
22:42
22:31
50
Stephan Borneman
Acsense
22:53
22:41
51
Frank Schippers
Westerhaar-Vriezenv Wijk
22:53
22:51
52
Germen Brink
Hardenberg
23:01
22:44
53
Sander Rozemuller
Vroomshoop
23:01
22:55
54
Geert Bremmer
Hoogeveen
23:03
22:38
55
Koers
Hardenberg
23:07
22:49
56
Chris Jan Vrieling
Vrieling Adviesgroep
23:18
22:18
57
Dennis Marsman
Hardenberg
23:18
23:10
58
Henry Wind
Spurt '88
23:24
23:01
59
Dennis Wolters
Emmen
23:24
22:54
60
Rik Reinders031293
Bergentheim
23:27
23:20
61
Albert Oosterhoff
Acsense
23:30
23:19
62
Roy Plaggenmarsch
Ommen
23:35
22:44
63
Mark Eggengoor
Marienberg
23:39
23:04
64
Michiel Espeldoorn
Hardenberg
23:52
23:42
65
Nick Huygen
Hardenberg
23:53
23:48
66
Bertil Odink
Dedemsvaart
23:54
23:20
67
Gerrit-jan Harsevoort
Hardenberg
23:57
23:40
68
Geerhard Jansen
Hardenberg
23:57
23:42
69
Jos Koopman
Hardenberg
23:59
23:52
70
Andre Kerkdijk
Hardenberg
24:04
23:46
71
Erik Averesch
Slagharen
24:11
23:47
72
Peter Timmer
Hardenberg
24:13
24:04
73
Frans Veenstra
Hardenberg
24:19
24:01
74
Johannes Berenst
De Stuw
24:23
23:35
75
Bertin Veurink
Bergentheim
24:24
23:36
76
Ron Schokker
Dedemsvaart
24:25
24:13
77
Martijn Kosters
Hardenberg
24:41
24:12
78
Jesper Sloots
Gramsbergen
24:41
24:16
79
Rene Hooge
Elim
24:41
24:31
80
Martijn Kuipers
Schalkhaar
24:52
24:25
81
Axel Veneman
Ommen
25:04
24:36
82
Doriano Melis
Enschede
25:08
24:53
83
Arjan Hiemstra
Zwolle
25:09
24:16
84
Wilco Berkenbosch
Emmen
25:13
24:33
85
Kees Gerrits
Zwieseborg
25:14
24:18
86
Matthijs de Lange
Ommen
25:18
24:55
87
Bastiaan Roerdink
Spurt '88
25:22
24:55
88
Harmen Welleweerd
Hardenberg
25:26
25:05
89
Alexander Zweers
Hardenberg
25:26
25:23
90
Mark Maneschijn
Hilding Anders Netherlands
25:36
24:54
91
Johan Scholing
Geesbrug
25:52
25:31
92
Justin van Oers
Almelo
25:56
25:32
93
Ruben Drost
De Stuw
26:04
25:18
94
Dennis Bouwhuis
Hardenberg
26:18
26:08
95
Robin Hultink
Hardenberg
26:19
25:53
96
Joe van Anken
Vechtstede Notarissen
26:22
25:37
97
Jermaine Lubbers
De Zeven Linden 2AH
26:30
26:21
98
Mattheu Stevelink
Hengelo Ov
26:36
26:12
99
Lars Vandongen
Hardenberg
26:48
26:15
100
Henk-Jan Veurink
Rheeze
26:49
25:54
101
Hans Thio
Groningen
26:58
26:15
102
Tjerk Prinsse
Vrieling Adviesgroep
27:11
26:14
103
Robert Mus
Gramsbergen
27:21
26:22
104
Mark Bijlstra
Heuver
27:29
26:45
105
Ramon Hilberink
Hardenberg
27:34
27:04
106
Sander Toenhake
Hardenberg
28:15
27:26
107
Frank Ligtenberg
Hardenberg
28:16
27:28
108
John Post
Hardenberg
28:20
28:04
109
Arjan Lamberink
Hardenberg
28:37
28:28
110
Thomas Preusterink
Raalte
29:05
28:12
111
Erik Bennink
Zakennet
29:15
29:11
112
Gerrit Dorgelo
Hardenberg
29:18
28:25
113
Robert Tapken
Oosterwolde Fr
29:39
28:49
114
Erik Altena
Dedemsvaart
29:45
29:00
115
Ronald Hekman
Hardenberg
30:26
29:30
116
Martijn Slont
Enschede
30:39
30:01
117
Christian den Herder
Vrieling Adviesgroep
31:01
30:03
118
Nick Kamphuis
Enter
31:29
30:41
119
Herman Harsevoort
Hardenberg
32:51
32:34
120
Clemens Knispel
De Stuw
33:15
32:28
121
Ronald de Vries
Zwolle
33:46
32:56
122
Christiaan Oenema
DeVeste - Beter Wonen Vechtdal
35:56
35:27
123
Gabriël Kaplan
DeVeste - Beter Wonen Vechtdal
35:57
35:27
124
Gerjan Hoekman
Bruchterveld
35:57
35:01
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Smilde
16:48
16:48
2
Peter Bruinsma
Nijverdal
17:46
17:45
3
Bennie Thunker
Kampen
17:47
17:47
4
Bert Karssies
HAC '63
18:24
18:20
5
Edwin Laar
Balkbrug
18:51
18:51
6
Henkjan van Goor
Daarlerveen
19:08
19:06
7
Hendri Schipper
Sibculo
19:35
19:34
8
Henry Toerse
Balkbrug
20:08
20:04
9
Karel Prins
Veeningen
20:09
20:06
10
Jan Heuver
Vriezenveen
20:13
20:09
11
Alex Wermink
Wierden
20:16
20:12
12
Herman Hassing
Enschede
20:17
20:12
13
Bert Manenschijn
Lemele
20:25
20:23
14
René Otten
Spurt '88
20:58
20:53
15
Rene Hemstede
Hardenberg
21:13
21:08
16
André Schutte
Radewijk
21:14
21:12
17
Harold Heuvels
Vroomshoop
21:17
21:11
18
Robert Terlouw
Hardenberg
21:39
21:34
19
Bas van Brakel
Deventer
21:59
21:51
20
Bertil Wessels
Westerhaar-Vriezenv Wijk
22:02
21:58
21
Jan Mulder
Hardenberg
22:21
22:14
22
Erik Tibben
Hoogeveen
22:40
22:25
23
Richard Everhardus
Dedemsvaart
22:59
22:48
24
Henry Dubbink
Future Pipe Industries BV
23:03
22:40
25
Marcel Godefroy
Heemserveen
23:33
23:29
26
Alexander Bouwman
Ommen
23:53
23:33
27
Theo Oldehinkel
Hardenberg
23:58
23:38
28
André Dijsselhof
Dedemsvaart
24:07
23:32
29
Martin Schols
Ultieme Uitdaging
24:08
23:29
30
Marnix Slump
Lutten
24:10
23:52
31
Christian Gritter
Vroomshoop
24:15
23:48
32
Klaas Veldman
Hardenberg
24:17
24:04
33
Wilfred Wijnhoff
Hoge Hexel
24:18
24:09
34
Erik Boer
Dierenkliniek Vechtdal
24:27
24:08
35
Hermen Dorgelo
Hardenberg
24:44
23:55
36
Alwin Zweers
Hoogenweg
24:45
24:25
37
Erik Hofsink
Gramsbergen
24:45
23:50
38
Ronald Braakman
Coevorden
24:50
24:24
39
Jan Nijman
Vroomshoop
24:55
24:23
40
Jelle Jan Gerrits
Dedemsvaart
25:11
24:49
41
Johan Tempelman
Hardenberg
25:12
25:07
42
Patrick Kappert
Dedemsvaart
25:13
24:52
43
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:15
25:11
44
Eric Marissen
Coevorden
25:16
25:02
45
Harold Meijer
De Stuw
25:25
24:37
46
Marcel Blaauwgeers
Dalen
25:42
25:02
47
Remco Reuvers
Vrieling Adviesgroep
25:45
25:30
48
Sjoerd Wijbenga
Hengelo Ov
25:53
25:35
49
Gert-Jan Mulder
Vrieling Adviesgroep
26:18
26:05
50
Jan Schipper
Vechtdal College D'vaart
26:19
25:25
51
Jurjen Tangenberg
Hardenberg
26:21
25:41
52
Paul de Jonge
Dedemsvaart
26:27
25:31
53
Derk Lotterman
Bruchterveld
26:28
26:14
54
Dik Runherd
Balkbrug
26:29
26:24
55
Hans Onnink
Zakennet
26:34
26:31
56
Gert Overweg
Hardenberg
26:39
26:38
57
Ronny Bosscher
Sibculo
26:42
26:23
58
Derk Hendriks
Sibculo
26:42
26:20
59
Jan Busser
Radewijk
26:45
26:15
60
Rolf Hofstede
Ultieme Uitdaging
26:51
26:13
61
Jeroen Kos
Dalen
26:53
26:15
62
Albert Fransen
Hardenberg
27:00
26:44
63
Joop Streber
Hardenberg
27:03
26:15
64
Dennis Kerkdijk
Hardenberg
27:12
26:55
65
Gert Seinen
Ultieme Uitdaging
27:33
26:54
66
Wim Geerling
Zuidwolde Dr
28:14
27:15
67
Henk Dorgelo
Hardenberg
28:16
27:22
68
Gerard de Haan
Hardenberg
28:28
27:56
69
Wouter Wekamp
Vroomshoop
29:07
28:41
70
Ronald Bos
Vriezenveen
30:08
29:36
71
Charl Bakker
Ultieme Uitdaging
37:55
37:16
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harmen de Vries
Budget-Bestrating/Runnersworld
17:23
17:21
2
Gerrit Voortman
Budget-Bestrating/Runnersworld
17:51
17:51
3
Chris Henet
Running2000
17:55
17:55
4
Fred Sluijs
Wierden
17:59
17:58
5
Rene van Weezep
Nijverdal
19:30
19:30
6
Bennie Haverkort
Ommen
20:25
20:22
7
Jan Hendrik Hutten
Spurt '88
20:57
20:52
8
Jan Plat
Vrieling Adviesgroep
21:32
21:31
9
Hans Zandbergen
Hoogeveen
21:36
21:31
10
Aldo Mulder
Nijverdal
22:28
22:18
11
G.A. Kerkdijk
Lutten
24:08
23:55
12
Marcel Thijssen
Coevorden
24:15
23:45
13
Bert Maat
Bergentheim
24:22
24:13
14
Gertjan Bolks
Rheeze
24:22
24:13
15
Tonny Scholten
Zakennet
24:35
24:32
16
Jos Karperien
Hardenberg
24:55
24:42
17
Laurens van Gils
Zwieseborg
25:13
24:18
18
Jan Runhaar
Hardenberg
25:17
25:04
19
Henry Kappert
Sleen
25:23
24:51
20
H. Jonkman
Elim
25:25
24:52
21
Wilfred Brink
Staphorst
25:26
24:32
22
Bart Breunesse
Hardenberg
25:35
25:07
23
Jos Legebeke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
25:39
25:11
24
Jan Huls
Bergentheim
25:43
25:39
25
Henk Leemhuis
Hardenberg
26:23
25:53
26
Harry Soepenberg
Zwieseborg
26:50
25:55
27
Frank Lauwers
Oldenzaal
26:52
26:40
28
Egbert Mulder
Emmen
27:01
26:57
29
Johan Kamphuis
Hardenberg
27:05
26:46
30
Harm Diek
Dedemsvaart
27:06
26:32
31
Klaas van Dalfsen
Hardenberg
27:56
27:28
32
Gerrit Winters
Witharen
27:59
27:43
33
Herman Fokkert
Hardenberg
28:26
27:57
34
Gerrit Lemans
Vriezenveen
28:34
28:02
35
Jaap Lubbers
Nieuw-Amsterdam
28:58
28:01
36
Paul Habets
Ommen
29:07
28:49
37
Harry Schrotenboer
Wielen
29:19
28:41
38
Nico Schuurs
Hilding Anders Netherlands
30:19
29:37
39
Harry Zuidema
Hardenberg
30:34
30:07
40
Gerrit Jan Vrieling
Vrieling Adviesgroep
30:34
30:24
41
Gerrit Plaggenmarsch
Ommen
30:37
29:45
42
Henri Janssen
Geldrop
30:38
30:17
43
Gerrit Jan Klaaijman
Spurt '88
30:42
29:45
44
J. Veltink
Hardenberg
30:45
30:03
45
Ronald Geurts
Vrieling Adviesgroep
31:00
30:03
46
Eddy Croezen
Hilding Anders Netherlands
31:05
30:22
47
Henk Schulenburg
Rijssen
31:14
30:56
48
Luuk Kremer
Hardenberg
31:20
30:40
49
Reint Winter
Bergentheim
34:41
33:56
VNEO, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisanne Wiggers
Hengelo Ov
19:16
19:15
2
Sanne Averesch
Rijssen
19:38
19:37
3
Kirsten Veerman
McDonald's Hardenberg
20:25
20:15
4
Naomi Heidema
De Zeven Linden 2AH
22:03
22:00
5
Kirsten Nijland
Hardenberg
22:50
22:41
6
Marlijn Muis
Hardenberg
24:00
23:15
7
Eva Heidema
De Zeven Linden 2AH
24:16
24:13
8
Kirsten van de Belt
Collendoorn
24:57
24:30
9
Nikki Hein
De Zeven Linden 2AH
25:02
24:58
10
Celine Kerkdijk
Gramsbergen
25:04
24:45
11
Mieke Wellen
De Zeven Linden 2AH
25:09
25:07
12
Marion Busser
Radewijk
26:02
25:32
13
Danielle Westert
Dedemsvaart
26:42
26:32
14
Lonneke Heerkes
Gramsbergen
26:44
26:34
15
Marleen van der Weide
Gramsbergen
26:44
26:34
16
Nathalie Udo
Barneveld
26:46
26:07
17
Laura Post
GBS Ds. G. Doekesschool
26:56
26:39
18
Jolien Tubben
Coevorden
26:59
26:30
19
Diana vd Werf
De Zeven Linden/IRun2BFit
27:02
26:23
20
Jolien Jansen
Dedemsvaart
27:25
27:04
21
Dineke Schipper
Hardenberg
27:33
27:03
22
Indi Stokvis
Greijdanus College
27:44
27:15
23
Joan Schoemaker
De Zeven Linden 2AH
27:44
27:32
24
Nicole Vink
De Zeven Linden 2HM
28:02
27:59
25
Mare Doting
De Zeven Linden 2AH
28:02
28:00
26
Noa Warrink
Hardenberg
28:07
27:40
27
Natalie Withaar
Ommen
28:08
27:17
28
Ilse Wink
De Zeven Linden 2HM
28:10
27:47
29
Anouk Kuik
De Zeven Linden 2K
28:17
28:04
30
Liset Schiphorst
Nijmegen
28:17
27:36
31
Marlies van der Veen
Ultieme Uitdaging
28:21
27:54
32
Monique van de Merwe
Den Ham Ov
28:39
28:22
33
Joanne Otten
Westerhaar-Vriezenv Wijk
28:51
28:00
34
Ellen Braker
Zwieseborg
28:53
27:58
35
Hilde Herbers
Zwieseborg
28:56
28:01
36
Enya Dorgelo
De Stuw
29:50
29:01
37
Daniëlle Jaspers
Marienberg
30:10
29:54
38
Fleur Bos
Vriezenveen
30:11
29:39
39
Tamara Gakes
Zwolle
30:14
30:06
40
Joanne Dorgelo
Hardenberg
30:20
29:29
41
Iris Gakes
Zwolle
30:27
30:20
42
Hilde van der Veen
De Stuw
30:44
29:57
43
Jodie Gerrits
Sibculo
30:49
30:18
44
Joyce Bouwmann
Vroomshoop
30:52
30:21
45
Linda Eggengoor
Hardenberg
30:59
30:07
46
Jolanda Euverman
Bruchterveld
31:18
30:50
47
Ilja Boonstra
De Stuw
31:36
30:49
48
Dorieke Kroese
Daarlerveen
32:06
31:13
49
Nina Dam
Daarlerveen
32:12
31:19
50
Oliwia Nadolna
De Zeven Linden 2AH
32:33
32:22
51
Dewi Reurink
Dedemsvaart
32:37
32:16
52
Leonie Hendriks
Sibculo
33:12
32:32
53
Anne Weekamp
Schuinesloot
33:19
32:36
54
Eva Hudepohl
Vechtdal College H'berg
33:20
32:36
55
Isa Mecklenfeld
Schuinesloot
33:20
32:37
56
Kim van Eck
De Zeven Linden 2AH
34:39
34:36
57
Chantal Mepschen
De Zeven Linden 2AH
34:42
34:34
58
Leah Molenaar
De Zeven Linden 2AH
34:44
34:41
59
Samantha van Keulen
De Zeven Linden 2HM
34:55
34:46
60
Isabella Nasta
De Stuw
36:17
35:30
61
Melissa Telman
Hardenberg
36:27
35:51
62
Myrthe de Vries
Hardenberg
36:28
35:52
63
Angela Hamhuis
Ultieme Uitdaging
37:13
36:36
64
Chantal van Wijngaarden
De Stuw
37:23
36:37
65
Kimberley van der Velde
Zwolle
37:25
36:36
66
Martine vd Bosch
Zakennet
37:42
37:39
67
Eliza Bolks
De Stuw
37:51
37:05
68
Sally Kuik
De Zeven Linden 2K
38:04
37:24
69
Inge Spijkerman
De Zeven Linden 2K
38:04
37:24
70
Sophie Finkers
De Zeven Linden 2ah rest 2B1
39:11
39:02
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Boekema
Zwolle
18:36
18:35
2
Marieke ten Brinke
Future Pipe Industries BV
19:40
19:39
3
Rachel Sanderman
Rijssen
20:12
20:11
4
Ilona Stille
Hoogeveen
21:16
21:13
5
Joy Woelders
McDonald's Hardenberg
21:18
21:11
6
Savanna Warmink
Ommen
21:35
21:32
7
Nardie Mulder
Zwolle
22:13
22:10
8
Karin Koopman
Hardenberg
23:42
23:35
9
Linda Pielman
Vrieling Adviesgroep
24:08
23:58
10
Kristyna Lexova
Hardenberg
24:09
23:51
11
Marloes Herrijgers
Hardenberg
24:11
23:48
12
Marloes Ballast
Vrieling Adviesgroep
24:21
23:24
13
Chantal de Groot
Dedemsvaart
24:31
24:22
14
Janike Lammers
Wierden
24:36
24:35
15
Riske Verbeek
Hardenberg
24:45
24:29
16
Janneke Zagers
Vechtstede Notarissen
24:48
24:21
17
Inge Brink
DeVeste - Beter Wonen Vechtdal
25:05
24:40
18
Annika van de Belt
Hardenberg
25:06
24:49
19
Marleen Hofsink
Collendoorn
25:07
24:44
20
Thessa Petter
Rouveen
25:27
24:42
21
Dianne Jansen
Hardenberg
25:38
25:22
22
Manon Post
Lemele
25:41
25:19
23
Anna Klooster
Ultieme Uitdaging
25:46
25:20
24
Susanne Bernhardt
Vroomshoop
26:02
25:45
25
Diana Hendriks
Sibculo
26:02
25:46
26
Ilona Bolks
Sibculo
26:03
25:46
27
Buit
Dedemsvaart
26:13
26:02
28
Mariët Pielman
Vrieling Adviesgroep
26:16
26:05
29
Anouck Legebeke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
26:20
25:53
30
Laura Bults-van der Linde
Dedemsvaart
26:28
25:58
31
Danieke van Dijk
Slagharen
26:31
26:02
32
Kirsten Hegeman
Wierden
26:36
26:04
33
Hester op de Haar
CBS De Marsweijde
26:37
26:11
34
Jalita Kroezen
Dedemsvaart
26:42
26:31
35
Mariette Zoer
Ultieme Uitdaging
26:48
26:22
36
Katinka Kelder
Rheezerveen
26:58
26:43
37
Janneke Boertien
CBS De Marsweijde
27:13
26:47
38
Darina Mannessen
Hardenberg
27:15
26:52
39
Marieke Dijk
ACO Van Elderen
27:25
27:06
40
Marjolijn Hofsink
Hardenberg
27:26
26:38
41
Judith Vogelzang
Ommen
27:28
27:08
42
Lisette Schoppink
Marienberg
27:34
27:13
43
Carmen Salomons
Marienberg
27:36
27:00
44
Linda de Lange - Rosink
Beerzerveld
27:37
27:12
45
José Fledderus
De Krim
27:41
27:05
46
Sandra Piest
Hollandscheveld
27:50
27:28
47
Dianne Kruidhof
Emmen
28:01
27:49
48
Leonie Alferink
Zwinderen
28:08
27:22
49
Lisa Plaggenmarsch
Ommen
28:10
27:18
50
Els Wijermars
Ommen
28:15
27:32
51
Marielle Nijzink
Ommen
28:18
27:56
52
Irene Schunselaar
Ommen
28:19
27:50
53
Marjanne van der Veen
Ultieme Uitdaging
28:21
27:53
54
Kim Groeneveld
Borne
28:21
28:19
55
Frederiek Hunneman
Nijverdal
28:22
28:04
56
Heleen Hunneman
Nijverdal
28:23
28:04
57
Eline Tempelman
Bergentheim
28:35
27:53
58
Sabine Eysink
Zeewolde
28:38
27:41
59
Karlijn dopp Juurlink
Hardenberg
28:54
28:45
60
Agnes Tonkes
Meeden
29:13
28:24
61
Maud-Sophie Vasse
Utrecht
29:16
28:46
62
Rinette Kelder
Hardenberg
29:16
28:49
63
Martine van Lenthe
Hardenberg
29:22
28:40
64
Anke Odink
Hardenberg
29:23
28:40
65
Marjan Altena
Hardenberg
29:24
28:40
66
Martine Ensink
Hardenberg
29:43
29:35
67
Evelien Altena
Dedemsvaart
29:45
29:00
68
Josette den Boef
Ultieme Uitdaging
29:55
29:27
69
Marianne Imminga
Nunspeet
29:55
29:14
70
Paulien Reinders
Emmen
29:57
29:45
71
Veronique Hoppen
Almelo
29:59
29:32
72
Brenda Stoeten
Bergentheim
30:19
29:57
73
Liesbeth Hoekman
Hilversum
30:24
29:27
74
Lusina Kroezen
Vrieling Adviesgroep
30:36
30:23
75
Laura de Groot
Hardenberg
30:39
30:01
76
Sandra Klement-de Munnik
Klazienaveen
30:46
30:02
77
Taika Laarman
Heuver
31:30
30:44
78
Andrea Oldewening
Hengelo Ov
31:32
31:07
79
Karlijn Waaijman-Kamphuis
Bergentheim
31:34
30:37
80
Anouk Paarhuis
Hardenberg
31:48
31:25
81
Emma Landhuis
Hardenberg
31:48
30:56
82
Kwinta Kleinjan
Den Ham Ov
31:49
31:02
83
Loes Nobbenhuis
Heuver
31:52
31:08
84
Sharon Paarhuis
Hardenberg
31:53
31:31
85
Mandy Mannes
SBO De Vonder
31:53
31:14
86
Arnelia Koopman
Hardenberg
32:07
32:00
87
Inge Zieleman
Bergentheim
32:25
31:28
88
Jose Zoer
Lutten
32:50
32:16
89
Bianca Bijl
Lutten
32:50
32:17
90
Marloes Ringelink
Wierden
32:52
32:28
91
Henrike Wessels
Wierden
32:52
32:28
92
Kelly van Ginkel
De Stuw
32:53
32:06
93
Tessa Uilhoorn
Hardenberg
32:56
32:20
94
Alma Meijer
Ultieme Uitdaging
33:02
32:27
95
Josien Adams
Hardenberg
33:08
32:53
96
Jenny Middelbrink
Havelte
33:10
32:24
97
Rianne Olsman
Hardenberg
33:14
32:18
98
Agnes Bolks
Beerzerveld
33:20
33:05
99
Melissa van der Sligte
Ommen
33:29
33:11
100
Manon Legebeke
Almelo
33:42
33:16
101
Samantha van den Hoven
Blankenham
33:46
32:56
102
Jorien Zandbergen
Hardenberg
34:08
33:21
103
Anske van der Beek
Hardenberg
34:11
33:42
104
Inge Arkes
Slagharen
34:20
33:26
105
Daniëlle Volkerink
Hardenberg
34:32
33:40
106
Maaike Paap
Hardenberg
34:32
33:40
107
Ineke Hekman
Bergentheim
34:54
34:12
108
Miranda Diek
Dedemsvaart
35:09
34:35
109
Annelies Jager
Ommen
35:56
35:16
110
Linda Timmer
Ultieme Uitdaging
36:27
35:52
111
Janet Mulder
Hardenberg
36:59
36:26
112
Milou Sanders
Almelo
37:02
36:47
113
Ineke Kamphof
Zwolle
37:04
36:10
114
Simone Becker
Ultieme Uitdaging
37:13
36:37
115
Carola de Bruyn
McDonald's Hardenberg
37:15
36:27
116
Wilma Okken
Alfa College
37:52
37:03
117
Catharina Breukelman
Ultieme Uitdaging
38:26
37:49
118
Marloes Sieben
Balkbrug
38:32
37:42
119
Maartje Veldman
Ultieme Uitdaging
41:07
40:47
120
Thera Kruizinga
Zwolle
41:08
40:46
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieve Tollet
Zwolle
18:55
18:54
2
Yvonne Meijer
Witharen
19:08
19:07
3
Liane de Wit
SV Veendam
20:26
20:24
4
Janneke Maathuis
Hardenberg
23:02
22:57
5
Susan Boode
Holten
24:51
24:31
6
Tineke Schutte
Ommen
25:02
24:34
7
Marike de Vink
Havelte
25:14
24:22
8
Lucienne Entjes
Vroomshoop
25:39
25:05
9
Astrid Ramaker
Dedemsvaart
25:40
25:31
10
Carlijn Zuidema
Hardenberg
26:20
26:15
11
Miranda Jaspers
Vrieling Adviesgroep
26:24
25:30
12
Anke Winters
Zuidwolde Dr
26:27
26:20
13
Elona Stroeve
Hardenberg
26:34
26:14
14
Marjolein van Sermondt
Vriezenveen
26:42
26:09
15
Marieke Bügel-Lok
Hardenberg
27:06
26:52
16
Jolanda Schroer
Collendoorn
27:18
26:53
17
Brenda ten Brinke
Hardenberg
27:18
26:53
18
Gerda Oosting
Emmen
27:25
27:06
19
Esther Nieuwenhuis
Hardenberg
27:42
27:25
20
Moniek Zoer
Zuidwolde Dr
28:08
27:35
21
Ilse Withaar
Sibculo
28:12
27:48
22
Marloes Botter
Geerdijk
28:16
27:59
23
Marloes Schokker
Vroomshoop
28:21
28:04
24
Bianca Hofstede
Hardenberg
28:32
27:55
25
Sonja Bakhuis
De Zeven Linden 2AH
28:36
27:58
26
Jolanda Toeters
Twenterand
28:45
28:10
27
Jessica Hendriks
Ultieme Uitdaging
28:50
28:16
28
Janet de Boer
Hollandscheveld
28:50
28:29
29
Irma Schutte
Hardenberg
28:53
28:18
30
Martina Nurnberg
Lage
29:09
29:02
31
Jakobien Hein
Hardenberg
29:10
29:01
32
Carla kOster
Dalerpeel
29:21
28:36
33
Hettie Schoemaker
Sleen
29:30
28:38
34
Sabine Jansen
Ommen
29:31
29:13
35
Janine Horsman
Ultieme Uitdaging
29:53
29:24
36
Petra Bos
Emmen
29:56
29:36
37
Petra ten Brinke
Lutten
30:14
29:40
38
Marieke Alons
Ultieme Uitdaging
30:20
29:54
39
Patricia de Munnik
Klazienaveen
30:20
29:36
40
Marinka Kroese
Ultieme Uitdaging
30:30
30:03
41
Monique Veurink
Vrieling Adviesgroep
30:32
30:18
42
Miranda Karssies
Hollandscheveld
30:35
30:14
43
Leonie Kosse
Hardenberg
30:53
30:21
44
Kirsty Kip
Hollandscheveld
31:03
30:42
45
Geralda Hulzebosch
Ultieme Uitdaging
31:08
30:33
46
Helga Meulenkamp
Bruchterveld
31:27
30:51
47
Maureen Voortman
Heuver
31:47
31:02
48
Helga Veldhuis
Heuver
31:49
31:05
49
Petra Dreschler
Hardenberg
32:07
31:27
50
Liejanne Jurjens
Ultieme Uitdaging
32:28
31:54
51
Inge van der Vegt
Balkbrug
32:32
32:00
52
Roelanda Vogelzang
Ommen
32:38
32:19
53
Sietske Mulder- Wamelink
Hardenberg
32:47
32:38
54
Anita Timmer
Ultieme Uitdaging
32:49
32:13
55
Esther Bokxem
Bergentheim
32:49
31:53
56
Sandra Kleine
Stegeren
33:01
32:21
57
Berlinda Otten
Ultieme Uitdaging
33:21
32:44
58
Marleen Snijder
Zwolle
33:46
32:55
59
Ilonka Gums
Hardenberg
34:04
33:52
60
Linda Harsevoort
Ultieme Uitdaging
34:05
33:29
61
Dianne van der Veen
Ultieme Uitdaging
34:42
34:05
62
Johanna Horsman
Ultieme Uitdaging
34:43
34:06
63
Jorinde André
Hardenberg
34:48
34:01
64
Alies ten Brinke
Slagharen
35:05
34:37
65
Baukje Vogelzang
Coevorden
36:03
35:22
66
Miranda Smit
Hardenberg
36:52
35:58
67
Jeanet Snoeyink
Zwolle
36:52
35:58
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
19:42
19:39
2
Penny Hope
Almelo
20:35
20:32
3
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
21:10
21:07
4
Hilda Mulder
Hoogeveen
22:53
22:47
5
Ineke Nawijn
Spurt '88
23:02
22:59
6
Carla Boekema
Zwolle
23:07
23:04
7
Hermie Drenth
Zwolle
23:45
23:39
8
Jeannet Roos
Ruinen
23:46
23:42
9
Heidi Onnink
Hardenberg
24:17
24:12
10
Marianne Reuvekamp
PEC 1910
24:37
24:31
11
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
25:28
25:20
12
Rona Meijer
Lutten
26:08
26:02
13
Ina Koops
Elim
27:03
26:38
14
Mieke Sellis
Staphorst
27:22
27:20
15
Janet Drenth
Hardenberg
27:32
27:12
16
Anny Hoftijser
Spurt '88
27:36
27:06
17
Jolanda Telman
Hardenberg
27:42
27:27
18
Annette van Weert
Hardenberg
27:52
27:38
19
Jenny Bolman
Den Ham Ov
28:17
28:00
20
Ina Vos
Vroomshoop
28:20
28:04
21
Corrie Schipper
Hardenberg
28:27
27:58
22
Ria Poffers
Hardenberg
28:32
28:19
23
Ellie Gerrits
Sibculo
28:33
28:03
24
Herma Scholten
Vroomshoop
28:33
28:03
25
Mariëlle Veldman
Hardenberg
28:52
28:38
26
Aly van Eeken
Wielen
28:56
28:41
27
A. de Bruin
Spurt '88
28:57
28:28
28
Petra Volkers
Ultieme Uitdaging
29:02
28:29
29
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
29:03
29:00
30
Gerrie Meilink
Anerveen
29:11
28:46
31
Henriëtte Soepenberg
Den Ham Ov
29:13
28:56
32
Anita Karkdijk
Slagharen
29:24
28:56
33
Sandra Hoorn
Zuidwolde Dr
29:25
28:52
34
Karen Nijhuis
Gramsbergen
29:40
28:43
35
Rolinda Engelmoer
Hardenberg
30:00
29:33
36
Hannie Kwant
Gramsbergen
30:21
30:14
37
Zwanet Datema
Hardenberg
30:35
30:04
38
Erna Withaar
Balkbrug
30:38
29:46
39
Gera Kamphuis
Hardenberg
30:38
30:19
40
Gudula v/d Velde
Hardenberg
31:10
30:34
41
Iena Imminga
Ultieme Uitdaging
31:19
30:37
42
Ria Kerssies
Hardenberg
31:25
31:12
43
Jolanda Torn
Bruchterveld
31:30
31:01
44
Dineke Eggengoor
Spurt '88
31:31
30:56
45
Jolanda Runhaar
Hardenberg
31:46
31:18
46
Janet Bouwmann
Vroomshoop
31:52
31:21
47
Geja Krol
Hardenberg
32:03
31:26
48
Manny van den Berg
Hellendoorn
32:26
32:12
49
Bianca Leijrik
Daarle
32:26
32:13
50
Gerda Kamp
Den Ham Ov
32:27
32:10
51
Jorinde Brink
Hardenberg
32:28
31:51
52
Jenny Drenten
Ultieme Uitdaging
32:29
31:47
53
Anneke Vording
Holtheme
32:39
32:05
54
Annie Katsma
Hardenberg
32:39
32:04
55
Maria van Schaik
Maarn
32:59
32:30
56
Janneke Olthof
Ultieme Uitdaging
33:10
32:35
57
Gertie Botter
Sibculo
33:10
32:24
58
EH. Roerink-Zenderink
Loopgroep de Zandstuve
33:27
33:10
59
Bennadette Profijt
Staphorst
35:48
34:55
60
Marian de Bruijn
Lutten
37:51
37:01
61
Gea Eggengoor
Ultieme Uitdaging
37:56
37:17
10MSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Driesen
NOP
32:36
32:35
2
Albert Meijer
Ede Gld
33:34
33:33
3
Jef Poelman
Hoogezand
34:36
34:35
4
Danny Paalman
Holten
35:20
35:19
5
René Ramaker
Spurt '88
36:29
36:28
6
Job Lamberink
Den Ham Ov
36:29
36:27
7
Martijn van Goor
Hardenberg
37:20
37:19
8
Roald Goossen
Rijssen
37:39
37:39
9
Kevin Timmerman
Hardenberg
38:44
38:43
10
Henk Slager
Staphorst
39:01
39:00
11
Joël Timmerman
Dedemsvaart
39:06
39:04
12
Jasper Visserman
Nieuwleusen
39:24
39:22
13
Karlo Hoeve
Staphorst
40:19
40:15
14
Marcel de Ruiter
Zwolle
40:27
40:25
15
Kevin ter Haar
Hellendoorn
40:29
40:27
16
Wim Jongsma
Hardenberg
40:31
40:29
17
Martin de Haan
Dedemsvaart
40:34
40:32
18
Jeffrey ter Steege
Zwolle
40:40
40:38
19
Jery Houtzagers
Hardenberg
41:12
41:04
20
Bram Palm
Emmen
41:28
41:08
21
Maurits Korterink
Future Pipe Industries BV
41:33
41:29
22
Pelle van Waes
Zwolle
41:37
41:35
23
Rene Bouwhuis
Marienberg
41:45
41:45
24
Berjan Bolks
Hengelo Ov
42:25
42:19
25
Jan Jansen
Vroomshoop
42:28
42:26
26
John Sikken
Erm
42:53
42:49
27
Dennis Brandenburg
Steenwijk
43:02
42:59
28
Mark Koster
Dedemsvaart
43:07
43:04
29
Kevin Kamphuis
Wierden
43:15
43:13
30
Patrick Bult
Vrieling Adviesgroep
43:39
43:34
31
Erik Knevelbaard
Coevorden
43:40
43:29
32
Ruben Fokke
Hardenberg
43:45
43:40
33
Arjan Slotboom
Leusden
43:51
43:39
34
Sebastiaan Hutten
Hardenberg
44:01
43:55
35
Sven van Schaik
Maarn
44:08
44:03
36
Jaap Florijn
De Veste - Beter Wonen Vechtdal
44:16
43:58
37
Robbin Schulenburg
Rijssen
44:16
44:01
38
Simon Teeninga
Groningen
44:20
44:09
39
Pieter Pelleboer
Doetinchem
44:40
44:34
40
Kees van Dijk
Dedemsvaart
44:41
44:31
41
Annemiek Wilpshaar
Dalfsen
44:41
44:27
42
Jan Willem Maat
Zuidwolde Dr
45:11
45:00
43
Christiaan Wellen
Brucht
45:32
45:19
44
Aris Ramaker
Beerzerveld
45:37
45:23
45
Maik van den Berg
Lutten
45:38
45:29
46
Martin Grootoonk
Hardenberg
46:03
45:47
47
Kevin de Coker
Tilburg
46:07
45:51
48
Wilco Moddejonge
Spurt '88
46:20
46:12
49
Jasper Albring
Dalen
46:23
46:05
50
Jan van Dijk
Dedemsvaart
46:29
46:16
51
Gerwin van der Meer
Nunspeet
46:32
46:16
52
Jarno Wind
Hardenberg
46:44
46:34
53
Roelof Huisjes
Kloosterhaar
46:45
46:31
54
Jorik van der Veen
Hardenberg
46:52
46:31
55
Jeroen van den Poll
Hardenberg
46:55
46:36
56
Wout Horenberg
Marienheem
46:58
46:46
57
Marc Doornbos
Hardenberg
47:04
46:52
58
Eduard Sickman
Hardenberg
47:06
47:00
59
Rogier Lukas
Vechtstede Notarissen
47:16
46:47
60
Camiel Slot
Vrieling Adviesgroep
47:17
47:14
61
Rutger Meier
Hardenberg
47:22
47:08
62
Ferdi Hekman
Future Pipe Industries BV
47:27
47:19
63
Dirk Dreschler
Hardenberg
47:35
47:12
64
Marco Koopman
Vrieling Adviesgroep
47:44
47:31
65
Rick Baarslag
Dalen
47:45
47:27
66
Enno Schottert
Heuver
47:49
47:33
67
Sven Pouls
Bergentheim
48:02
47:48
68
Dirk-Jan Dijkstra
Vrieling Adviesgroep
48:02
47:57
69
Jack Lindeboom
Den Ham Ov
48:13
48:10
70
Sebastiaan Slot
Bruchterveld
48:18
47:54
71
Jan Karel Ekkel
Heuver
48:20
48:04
72
Evert Noteboom
Gramsbergen
48:32
48:18
73
Freddy Bouwhuis
Den Ham Ov
48:43
48:37
74
Remco Lagendijk
Giethmen
48:51
48:30
75
Ido van Duinen
Vrieling Adviesgroep
48:51
48:47
76
Gerwin Hesselink
Hardenberg
49:01
48:55
77
Asse Klein
Heuver
49:14
48:57
78
Henk Tamminga
Hardenberg
49:21
49:06
79
Richard Brinkman
Rijssen
49:29
49:14
80
Daniël Hack
Hardenberg
49:30
49:15
81
David Beun
Vrieling Adviesgroep
49:32
49:17
82
Niels Schuurman
Hardenberg
49:44
49:25
83
Bart Wilpshaar
Ane
49:58
49:36
84
Stephan Knol
Vinkenbuurt
50:01
49:34
85
Dennis Tolsma
Hardenberg
50:15
49:52
86
Willem Jan Gorissen
Dierenkliniek Vechtdal
50:21
50:14
87
Anne Bouwmeester
Ommen
50:22
50:01
88
Jacco Bijker
Beerze
50:29
50:05
89
Bas de Vent
De Veste - Beter Wonen Vechtdal
50:33
50:14
90
Henri Vos
Hardenberg
50:42
50:22
91
Hendri Godeke
Slagharen
50:45
50:24
92
Jarno Hakkers
Hardenberg
50:50
50:27
93
Martijn Schuuring
Zwolle
51:23
51:06
94
Bram de Vent
Hardenberg
51:59
51:44
95
Jeroen Klopstra
Vrieling Adviesgroep
52:03
51:51
96
Richard Knol
Zwolle
52:57
52:52
97
Richard Dorman
Hardenberg
53:40
53:22
98
Jeroen Kappert
Hardenberg
53:43
53:25
99
Harold Jonker
Dedemsvaart
53:57
53:45
100
Gerrit Bouwhuis
Hardenberg
54:32
54:10
101
Martijn Steenbergen
Vechtdallopers
55:28
55:09
102
Bert-Jan Feenstra
Hardenberg
56:03
55:43
103
Marvin Hamhuis
Hardenberg
56:18
55:56
104
Dennie van Dijk
Doetinchem
58:26
58:10
105
Ferry van Laar
Meppel
58:27
58:11
106
Christiaan Hamhuis
Hardenberg
58:58
58:36
107
Martijn Schonewille
Dalen
1:00:31
1:00:07
10M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjen Driesen
NOP
34:48
34:47
2
Igor van Elburg
Ommen
39:27
39:25
3
Bert de Lange
Zwolle
40:41
40:39
4
Serge Hofkamp
Ommen
41:47
41:41
5
Leon ter Heurne
Vrieling Adviesgroep
42:01
41:55
6
Michel Heils
Uelsen
43:33
43:24
7
Theo de Haas
De Sperwers
43:36
43:28
8
Marcel Bouwhuis
Hardenberg
43:48
43:37
9
Ben Smith
Hardenberg
44:00
43:36
10
Jan van Wieren
Emmen
44:18
44:10
11
Arjan Rorije
Dalfsen
44:32
44:18
12
John Peterse
Enschede
45:16
45:09
13
Anne Marsman
ACO Van Elderen
45:39
45:26
14
Ronald Martens
Hardenberg
45:42
45:24
15
Rob Hamer
Hardenberg
45:45
45:30
16
Jan Hofsink
Spurt '88
45:46
45:33
17
Peter de Vries
Vrieling Adviesgroep
46:13
46:09
18
Johan van Duinen
Vrieling Adviesgroep
46:14
46:11
19
Rolf de Vries
Hilding Anders Netherlands
46:21
46:18
20
Peter Mulder
Dedemsvaart
46:22
46:22
21
Jasper Vrieling
Vrieling Adviesgroep
46:50
46:47
22
Marc Griffioen
De Veste - Beter Wonen Vechtdal
46:53
46:35
23
Jan Willem Gakes
Vrieling Adviesgroep
46:54
46:49
24
Marco Domine
Staphorst
46:59
46:50
25
Lennips
Hardenberg
47:15
47:02
26
Rien Padding
Dedemsvaart
47:32
47:18
27
René Heerkes
Gramsbergen
47:44
47:33
28
Martin Zoer
Vrieling Adviesgroep
47:45
47:40
29
Laurens Dam
Hardenberg
47:46
47:35
30
André Gottemaker
Nijverdal
48:21
48:17
31
Henri Gerrits
Sibculo
48:22
48:13
32
Friso de Jong
Vrieling Adviesgroep
48:25
48:21
33
Gerrit Drenthen
Bruchterveld
48:26
48:18
34
Hans van den Berg
Coevorden
48:39
48:32
35
Renato Gums
Hardenberg
48:59
48:49
36
Henninig Wolterink
Uelsen Dld
49:07
48:58
37
Wim Vogelzang
Dedemsvaart
49:13
49:13
38
Dick Dreschler
Hardenberg
49:46
49:26
39
Remko Meijerink
Dalen
49:58
49:41
40
Erik Snippe
Dalen
50:24
50:06
41
Ewald Aaltink
Nijverdal
51:35
51:26
42
Erwin Lazaroms
Meppel
52:33
52:20
43
Hans Brus
Ommen
53:10
52:59
44
Gert Lubbers
Dalen
53:13
52:57
45
Erik Knol
Vrieling Adviesgroep
53:32
53:29
46
Arjan Potgieter
De Krim
53:37
53:13
47
Jan Pouwels
Dedemsvaart
54:16
54:10
48
Wim Withaar
Sibculo
54:28
54:04
49
Patrick Stadman
Hardenberg
55:35
55:22
50
Ruud Rusken
Hardenberg
55:55
55:49
51
Bertrand Stoeten
Hardenberg
56:55
56:55
52
Freddie van der Kamp
Hardenberg
57:58
57:41
53
Peter Hersevoort
De Veste - Beter Wonen Vechtdal
59:10
58:51
54
Martin van Goor
Den Ham Ov
59:50
59:29
55
Gert-Jan Haarman
Heuver
1:01:09
1:00:52
10M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
36:32
36:32
2
Bertil Krukkert
Nijverdal
38:06
38:05
3
Chris Henet
Running2000
38:36
38:35
4
Egbert Zijlstra
Emmen
39:26
39:25
5
Jan Eikelboom
Lemelerveld
41:25
41:24
6
H. Kooiker
Rouveen
41:32
41:29
7
Harry Breukelman
Spurt '88
41:32
41:26
8
Leo Meijerink
Ommen
41:43
41:41
9
Roel Westert
Ruinerwold
42:42
42:37
10
Henk Hartman
De Sperwers
43:35
43:28
11
Bart Trip
Emmen
43:36
43:27
12
Fred Koningstein
Dalfsen
43:36
43:27
13
Albert de Boer
Meppel
44:05
43:55
14
Jan Timmerman
Hardenberg
44:30
44:28
15
Vincent Kosse
Geerdijk
45:34
45:09
16
Gag Botter
Gramsbergen
47:15
47:02
17
Jan Tjerkstra
Ommen
48:04
47:53
18
Rene Elzinga
Vroomshoop
48:08
47:54
19
Jan Becker
Spurt '88
48:10
47:48
20
Eltjo de Roos
Kampen
49:32
49:26
21
Rene Bonhke
Hengelo Ov
49:36
49:33
22
Andre Evers
Marienheem
49:43
49:31
23
H. Spanjaart
Hardenberg
50:08
49:50
24
Paul Pieters
Uelsen
50:31
50:25
25
René Gerner
Ommen
50:31
50:18
26
Ad Heesbeen
Spurt '88
50:47
50:42
27
Theo Heidema
Dedemsvaart
51:17
51:08
28
Hans Schuldink
Hardenberg
51:30
51:22
29
Benno van der Bles
Vrieling Adviesgroep
51:33
51:24
30
Harry Polinder
Dronten
51:44
51:41
31
Willem Timmers
Hardenberg
52:51
52:28
32
Henk Huizinga
Dedemsvaart
52:54
52:38
33
Aafko Jager
De Veste - Beter Wonen Vechtdal
53:47
53:28
34
Alex Kroezen
Hardenberg
54:37
54:19
35
Tonny Kosse
Vroomshoop
54:40
54:16
36
Wim Zwetsloot
Ommen
54:55
54:38
37
Bert Bosch
Nieuwleusen
55:25
55:09
38
P. Bosscher
Stegeren
55:41
55:19
39
Henk Bosch
Hardenberg
56:30
56:14
40
van Rixel
Suomi
57:06
56:46
41
Rolf Pelleboer
Nuenen
58:01
57:55
42
Albert Meulenkamp
Hardenberg
59:18
59:04
43
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:01:54
1:01:34
10VSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke Vreugdenhil
Ommen
42:08
42:04
2
Marleen Herbert
Hardenberg
43:09
43:07
3
Alwin Hooijer
Dedemsvaart
47:18
47:05
4
Lisanne Gakes
Vrieling Adviesgroep
47:30
47:25
5
Hilde Vos
Emmen
48:13
48:03
6
Robin van Schaik
Amstelveen
49:21
49:16
7
Moniek Timmerman
Vrieling Adviesgroep
49:57
49:53
8
Mandy Maas
Slagharen
50:03
49:44
9
Helen Blom
Hellendoorn
50:17
50:12
10
Danielle Kuiper
Sibculo
50:21
50:17
11
Yvet Hooiveld
Dierenkliniek Vechtdal
50:21
50:13
12
Ellen de Vent
Slagharen
50:38
50:18
13
Lianne Pekel
Hardenberg
50:49
50:47
14
Rianne Haandrikman
Hardenberg
51:00
50:52
15
Margien Dijkstra
Groningen
51:53
51:32
16
Franka Bakker
Dalen
52:56
52:38
17
Miranda van den Berg
Lutten
53:36
53:16
18
Marlene Noteboom
Gramsbergen
53:46
53:32
19
Jessica Arkes
Rheezerveen
54:20
54:05
20
Iris Kramer
Hardenberg
54:23
54:03
21
Eva-Maria Michon
Ommen
54:43
54:30
22
Ivana Kruitbosch
Hardenberg
54:45
54:34
23
Wendy Kampherbeek
Ane
54:51
54:30
24
Dorothé Norg
Assen
55:40
55:34
25
Janinka Feenstra
Enschede
56:02
55:43
26
Bertine Kroeze
Vechtstede Notarissen
57:06
56:35
27
Ruth Roessink
Kloosterhaar
57:50
57:43
28
Kyra Schoemaker
Hardenberg
57:50
57:42
29
Marjon Veldsink
Vrieling Adviesgroep
57:55
57:45
30
Anniek Westerman
Hardenberg
58:00
57:46
31
Jeanet Ramaker
Beerzerveld
58:06
57:46
32
Marianne Hierink
Ommen
58:25
58:16
33
Tessa Grimme
Den Ham Ov
58:28
58:11
34
Sanne de Ruiter
Hardenberg
59:34
59:19
35
Denise Nijman
Hardenberg
59:34
59:19
36
Bettine Palm
Emmen
1:00:30
1:00:08
37
Renske Jonker
Dedemsvaart
1:00:52
1:00:40
38
Crista Alfring
Hoogenweg
1:01:00
1:00:48
39
Jacintha Burghard
Dierenkliniek Vechtdal
1:01:29
1:01:21
40
Carry Manting
Vrieling Adviesgroep
1:02:59
1:02:55
41
Mirja Slotman
Hardenberg
1:11:22
1:11:15
10V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marian Fuselier
Heino
43:43
43:40
2
Monique Hutterd
Nijverdal
48:19
48:15
3
Karin Hultink
Hardenberg
49:40
49:26
4
Frederiek Heuver
Nijverdal
50:06
50:01
5
C. Geesink
Vechtdallopers
50:29
50:27
6
Marjan Meijerink
Nieuwleusen
50:40
50:29
7
Marielle Zoer
Hardenberg
51:22
51:12
8
Christine van Pareren
Ahaus
51:52
51:51
9
Danielle Tanke
Dierenkliniek Vechtdal
53:33
53:25
10
Anita Scholten
Assen
53:48
53:39
11
Cisca Gerner
Ommen
53:49
53:36
12
Eugenie ter Grote
Vroomshoop
53:50
53:45
13
Karin Duijnisveld
Oldenzaal
54:38
54:18
14
Susanne Euverman
Ommen
54:43
54:30
15
Gera Polinder
Dronten
54:52
54:52
16
Erna de Jager
Hardenberg
55:36
55:22
17
Antje van der Veen
Gramsbergen
55:43
55:28
18
Ans Hoiting-Kip
Dalen
55:55
55:49
19
Christine Jonker
Dedemsvaart
56:14
56:03
20
Janny Veldsink
Vrieling Adviesgroep
57:50
57:39
21
Monique Okken
Vrieling Adviesgroep
58:51
58:46
22
Herma Mulder
Vrieling Adviesgroep
58:52
58:31
23
Henriètte van der Vegt
Beerzerveld
59:20
59:13
24
Cindy Bouwhuis
Marienberg
59:20
59:13
25
Ina Stokvis
Marienberg
59:59
59:53
26
Annet Plaggenmarsch
Spurt '88
1:00:00
59:37
27
Rita Nijeboer-de Weerd
Spurt '88
1:00:07
59:44
28
Janneke van Dijk
Vrieling Adviesgroep
1:01:12
1:01:00
29
Sandra Polhaar
Vrieling Adviesgroep
1:01:12
1:01:00
30
Hendriët Kramer
Hardenberg
1:04:00
1:03:40
31
Miranda Walstra
Vrieling Adviesgroep
1:05:24
1:05:05
32
Annet Immenga
Vrieling Adviesgroep
1:05:24
1:05:05
33
Ingrid Schonewille
Dalen
1:06:01
1:05:38
34
Linda Brands
Dedemsvaart
1:11:22
1:11:15
21MSN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Zwama
Groningen
1:14:12
2
Jan Pullen
Hardenberg
1:18:30
3
Mechiel Zantema
Goutum
1:19:11
4
Bieuwe Roelofs
Enter
1:19:39
5
Sjaak van Leeuwen
Deinum
1:24:55
6
Jeroen de Haan
Raalte
1:25:23
7
Pascal van Zon
Hardenberg
1:25:40
8
Rob Kunst
Vriezenveen
1:26:15
9
Sjoerd Rosema
Zwolle
1:26:35
10
Robert-Jan Wolters
Vriezenveen
1:27:28
11
Arno Schonewille
Zuidwolde Dr
1:28:13
12
Niek Dam
Lutten
1:29:01
13
Marcel Hamberg
Vrieling Adviesgroep
1:29:02
14
Harmen van der Wal
Veeningen
1:29:29
15
Daan Kuipers
Geesteren Ov
1:31:04
16
Eric Benjamins
Ane
1:31:43
17
Nick In 't Veld
Raalte
1:31:46
18
Niels Luisman
Bergentheim
1:32:50
19
Roeland Gunnink
Edinburgh
1:32:56
20
Richard Uitslag
Hardenberg
1:33:03
21
Mark van den Berg
Hardenberg
1:33:35
22
Jacco Brink
Hardenberg
1:34:02
23
Christiaan Vermeulen
Breda
1:34:20
24
Berend Gunnink
Haarlem
1:35:02
25
Bart Pullen
Hardenberg
1:35:23
26
Peter Jesse Sijbrandij
Wageningen
1:35:50
27
Jan Henk Soenveld
Ommen
1:35:55
28
Ad Huisjes
Bergentheim
1:36:18
29
Rene van der Beek
Hardenberg
1:37:23
30
Jaap Stiggelbout
Spurt '88
1:37:34
31
Onno Ansems de Vries
Hardenberg
1:37:48
32
Martijn Smit
Hoogenweg
1:38:03
33
Wilfred ten Caat
Elim
1:38:11
34
Richard Bos
Kuinre
1:38:45
35
Johan Wessels
Wierden
1:39:01
36
Henk Bouwmeester
Emmen
1:40:00
37
Peter Odink
Susterstel Dld
1:42:39
38
Christiaan Rooseboom
Utrecht
1:42:42
39
Kevin de Bruijn
De Krim
1:43:01
40
Elroy Dubbink
Vroomshoop
1:43:02
41
Erik Hutten
Doetinchem
1:43:03
42
F-J Takman
Gramsbergen
1:43:30
43
Roel Pelleboer
Tilburg
1:44:02
44
Henk-Jan Oostendorp
Hengelo Ov
1:44:43
45
Ronald Ardesch
Hardenberg
1:45:02
46
Chris Reemeijer
Groningen
1:45:33
47
Rens Heus
Hardenberg
1:46:10
48
Robert Prins
Hardenberg
1:46:21
49
Gerbrand Bouwhuis
Ommen
1:47:49
50
Mark Hoekstra
Hardenberg
1:48:13
51
Jacco Feenstra
Hardenberg
1:48:23
52
Jorren Snippe
De Krim
1:48:26
53
Jaap Sterken
Zwolle
1:48:28
54
Henk Lambers
Vriezenveen
1:48:34
55
Gerdi Gerritsen
Dedemsvaart
1:48:38
56
Michel Smit
Hardenberg
1:49:07
57
Derk Schuttevaar
Wierden
1:49:14
58
Wessel van Nuil
Kloosterhaar
1:49:47
59
Robert Kuiper
Gramsbergen
1:50:25
60
Peter Luchies
Vroomshoop
1:53:30
61
Jeroen Heerdink
Vrieling Adviesgroep
1:53:56
62
Dennis Overweg
Coevorden
1:54:01
63
Erik Zagers
Hardenberg
1:54:58
64
Gilberd Hofsink
Hardenberg
1:56:13
65
Maarten Bos
Amsterdam
1:57:38
66
Niels ten Brinke
Hardenberg
1:58:34
67
Jorrit Neele
Hardenberg
2:03:34
68
Chiel vav Dalen
Hardenberg
2:06:39
69
Dennis Kuiper
Sibculo
2:11:30
70
Florian Tuin
Lutten
2:11:44
21M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
1:20:24
2
Paul van der Brug
Zwolle
1:27:25
3
Sipko Knol
Hardenberg
1:28:57
4
Herjan Gerrits
Hoogenweg
1:30:16
5
Jan van Leussen
Ommen
1:30:33
6
Sebastiaan Wendt
Amersfoort
1:32:17
7
Henry Brinks
Zandpol
1:32:17
8
Jan Wassens
Zuidwolde Dr
1:32:31
9
Jeff Dekker
De Sperwers
1:33:30
10
Gerjan Jonkeren
Almelo
1:34:42
11
Mark Martin
Ommen
1:35:12
12
Koert Gerholt
Hardenberg
1:37:02
13
Herman Schepers
Nieuw-Schoonebeek
1:37:16
14
Maarten Willem Volkers
Kloosterhaar
1:38:07
15
Koert Klos
Westerhaar-Vriezenv Wijk
1:38:07
16
Edwin Gerrits
Hilding Anders Netherland
1:39:06
17
Eize Wind
Radewijk
1:39:25
18
Hilco Wakker
Klazienaveen
1:40:13
19
Bert-Jan de Jonge
Hollandscheveld
1:40:25
20
René Meier
Smilde
1:40:48
21
Marcel Heuver
Hardenberg
1:40:49
22
Henk Keuter
Klazienaveen
1:41:01
23
Harrie Jasper
Sibculo
1:41:33
24
Hadriaan van Nes
Dalfsen
1:42:40
25
Marco Scholten
Coevorden
1:42:51
26
Dick Kampjes
Hardenberg
1:43:09
27
René Lenters
Hardenberg
1:44:30
28
Marco Berning
Borger
1:45:10
29
Jan van Beveren
Spurt '88
1:45:14
30
René Schutte
Hardenberg
1:45:45
31
Jos Warrink
Hardenberg
1:46:30
32
Jan Schutte
Sibculo
1:47:11
33
Rudie Overweg
Dedemsvaart
1:47:33
34
Rene Meijer
Hooglanderveen
1:47:42
35
Yvor Seinen
Ommen
1:48:13
36
Herman Dubbelboer
Emmen
1:48:43
37
Ferdinand Dam
Daarlerveen
1:49:32
38
Boeke van der Heide
Borger
1:53:49
39
Harry Jonker
Dedemsvaart
1:55:16
40
Remco van Lutterveld
Hardenberg
1:56:09
41
Andre Borst
Hardenberg
1:57:24
42
Anne Harsevoort
Hardenberg
1:57:34
43
Peter Kuiper
Holtheme
1:57:46
44
Henkjan Huisman
Nijmegen
1:58:43
45
Eric Anbergen
Slagharen
1:59:52
46
Henkjan Roeten
Ommen
1:59:52
47
Rolf van Putten
Spurt '88
2:00:17
48
Harry Immenga
Vrieling Adviesgroep
2:00:49
49
Antonio Walstra
Vrieling Adviesgroep
2:00:49
50
Alex Breukelman
Hardenberg
2:01:37
51
Eric Hooijer
Zwolle
2:03:26
52
Rense Bies
Hardenberg
2:05:19
53
Dinand van Dijk
Hardenberg
2:08:46
54
Marc van Gelder
Leeuwarden
2:14:13
55
Alex Gunnink
Hardenberg
2:14:24
56
Harjan van Duren
De Veste - Beter Wonen
2:31:06
21M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
1:23:53
2
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
1:29:54
3
Johan Hulzebos
Hardenberg
1:30:18
4
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
1:32:27
5
Roel Kleine
HAC '63
1:33:38
6
Eddy Geesink
Hardenberg
1:35:22
7
Gert van de Belt
Hardenberg
1:36:33
8
Wim Matel
Ane
1:37:00
9
HenkJan Meier
Hardenberg
1:37:56
10
Gert Reuvekamp
Zwolle
1:38:38
11
Arend Enting
Orvelte
1:40:28
12
Wim Welleweerd
Bergentheim
1:42:04
13
Rene Spijkers
Klazienaveen
1:42:16
14
Bert de Lange
Hardenberg
1:42:57
15
Sietze Hoogsteen
Emmen
1:43:16
16
Roel Otten
Hardenberg
1:44:24
17
Roel Altena
Hardenberg
1:45:00
18
Jan Reuvekamp
Zwolle
1:45:16
19
Peter Rooseboom
Hardenberg
1:45:20
20
Allard Gunnink
Hoogeveen
1:46:17
21
Peter Moesker
Borger
1:46:37
22
Herman Beukeveld
Dedemsvaart
1:47:26
23
Bart Kroon
Beerzerveld
1:48:09
24
Jurgen Lucas
Laar Dld
1:48:27
25
Rein Jonkhans
Radewijk
1:48:29
26
Johan Hofstra
Kampen
1:48:33
27
Arie Telman
Hardenberg
1:48:35
28
Hermann Ranters
Laar Dld
1:48:37
29
René de Vent
Slagharen
1:48:40
30
Gerrit Jurjens
Coevorden
1:48:41
31
Herman W Schroer
Collendoorn
1:48:51
32
Wolfram Verboom
Radewijk
1:49:30
33
Gert-Jan Taller
Diepenheim
1:49:48
34
Dirk Remmers
ACO Van Elderen
1:49:55
35
Jan Altena
Bruchterveld
1:51:32
36
Gert Luisman
Hardenberg
1:56:28
37
Klaas Russcher
Balkbrug
1:57:12
38
Gert Poelman
Westerhaar-Vriezenv Wijk
1:57:27
39
Ben Luten
Hoogeveen
1:57:27
40
Nico-Pieter Anbergen
Dalen
1:57:37
41
Jan ten Brinke
Future Pipe Industries BV
1:57:41
42
Gerrit Teunis
De Veste - Beter Wonen
1:58:40
43
Martien Kuilder
Vechtdallopers
1:59:59
44
Jaap Neele
Hardenberg
2:03:34
45
Henk ter Steege
Balkbrug
2:04:39
46
Jan Hindriks
De Veste - Beter Wonen
2:04:39
47
Gerrit Dol
Valthermond
2:10:01
48
Fons Geerlings
Balkbrug
2:12:57
49
Harry Wildeboer
Hardenberg
2:13:37
50
Dik Herbers
Coevorden
2:15:34
51
Fred Adema
Zwartemeer
2:16:20
52
Claus Stiekema
De Veste - Beter Wonen
2:31:07
21VSN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corien Jansen
Nijeveen
1:31:53
2
Janine Willems
Den Ham Ov
1:47:17
3
Suzanne de Jeu
Hardenberg
1:49:36
4
Heidy van der Veen
Denekamp
1:53:22
5
Monique Vrielink-Arkes
Coevorden
1:53:32
6
Gea Pol
Coevorden
1:54:16
7
Marieke van Dijk
Coevorden
1:55:14
8
Ingrid Korblet
Hardenberg
1:55:24
9
Rosan Otten
Hardenberg
1:55:24
10
Judith Gunnink
Amsterdam
1:57:39
11
Ingrid Bouwhuis
Marienberg
1:59:57
12
Sharon Dekker
Hardenberg
1:59:59
13
Mirna Tammenga
Vrieling Adviesgroep
2:02:37
14
Wieke Meilink
Utrecht
2:04:11
15
Everlien Timmer
Rotterdam
2:04:49
16
Janneke Hein
Hardenberg
2:04:56
17
Nathalie Kappers
Bergentheim
2:05:18
18
Lydia Gunnink
Utrecht
2:09:34
21V40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia van Tellingen
Sleen
1:45:05
2
Eefke Meijerink
Kloosterhaar
1:45:46
3
Linda Breukelman
Hardenberg
1:51:09
4
Anita Deemter
Marienberg
1:51:12
5
Geke Tempelman
Beerzerveld
1:51:32
6
Karin Kwint
Coevorden
1:51:42
7
Alie Boessenkool
Dedemsvaart
1:54:28
8
Truus Luten
Hoogeveen
1:54:34
9
Alice Roossien
Anevelde
1:57:26
10
Berdien Slot
Westerhaar-Vriezenv Wijk
1:58:26
11
Margon voor de Poort
Dedemsvaart
2:00:50
12
Jacqueline Davenschot
Vroomshoop
2:02:11
13
Ina Bies
Future Pipe Industries BV
2:05:18
14
Jacolien Dorman
Vechtstede Notarissen
2:06:28
15
Dieneke Veltink
Hardenberg
2:06:46
16
Harjetta Hilbrands
Hardenberg
2:07:11
17
Yvonne Kuhl
Klazienaveen
2:07:43
18
Erna Jurjens
Den Ham Ov
2:08:45
19
Herry Borger
Hardenberg
2:08:46
20
Erna ten Brinke
Linde Dr
2:08:46
21
Kirsten Geerts
Hardenberg
2:08:46
22
Jolanda Hilbrands
Hoogeveen
2:14:33
23
Alja Bos
Maarssen
2:18:23
24
Geeke Snijders-Hoiting
Holthone
2:22:32
25
Jantje Veneman
Balkbrug
2:27:06
26
Coos Moes
Balkbrug
2:27:07
27
Marjolein Elsman
Coevorden
2:27:51
28
Astrid Kuper
De Veste - Beter Wonen
2:31:04

http://www.hardenbergcityrun.nl
www.uitslagen.nl
25-04-2016 21:03