Uitslagenlijst PLUS Kleffenloop

Overloon - Zondag 17 april 2016

M-5, 250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jante van Son
Overloon
1:18
2
Saar Beelen
Overloon
1:19
3
Sofie Verduin
Overloon
1:23
4
Mila Kuenen
Overloon
1:23
5
Luna Smetsers
Nijmegen
1:36
6
Jolijn Borghs
Overloon
1:48
7
Faiza Hendriks
Overloon
2:25
J-5, 250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs de Haas
Overloon
0:55
2
Ties Verstappen
Vierlingsbeek
1:05
3
Daan van Hiele
Overloon
1:07
4
Luuk Borghs
Overloon
1:07
5
Wout Fransen
Overloon
1:14
6
Stef Thijssen
Vierlingsbeek
1:19
7
Tim Kelders
Venray
1:43
8
Yaro Kuenen
Overloon
1:58
9
Jesse Smetsers
Nijmegen
2:14
J6-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lukas Graat
Beugen
3:33
2
Ruurd Ermens
Overloon
3:36
3
Teun Vogelsangs
Overloon
3:44
4
Rik Thijssen
Vierlingsbeek
3:48
5
Jop Gubbels
Scopias
4:26
6
Sem Verstappen
Vierlingsbeek
4:31
7
Jorn van den Oever
Oploo
4:34
8
Noë Fasen
Venray
4:35
9
Jaap Fransen
Overloon
4:44
10
Tim Schepers
Vierlingsbeek
4:52
11
Niels Vogelsangs
Overloon
6:15
J9-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
3:02
2
Tijn Pouwels
ATV Venray
3:10
3
Jaap Rutten
ATV Venray
3:16
4
Tom Graat
Sporting Boxmeer
3:28
5
Thomas van Hiele
Overloon
3:30
6
Sem Nillessen
Sporting Boxmeer
3:33
7
Hes Jozephs
Sint Anthonis
3:34
8
Bas Graat
Overloon
3:40
9
Lucas de Bruin
Boxmeer
3:42
10
Bjorn Claassen
Overloon
3:53
11
Tim Graat
Overloon
4:07
12
Tim Hendriks
Beugen
4:18
13
Niels van Loo
Boxmeer
4:18
14
Cas Baltissen
Overloon
4:21
15
Gijs Fransen
Overloon
4:31
M6-8, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Rooijackers
GAC Gemert
3:53
2
Faye van Oorschot
GAC Gemert
4:02
3
Jip Vloet
Overloon
4:24
4
Darah van Stigt
Sporting Boxmeer
4:25
5
Lissa van den Oever
Oploo
5:00
6
Dorien Emens
Overloon
5:03
7
Isa Kelders
Venray
5:23
8
Roos Beelen
Overloon
5:32
M9-12, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aukje de Bruijn
Overloon
3:42
2
Nora de Bruin
Sporting Boxmeer
3:50
3
Sofie Verburg
Holthees
4:05
4
Sanne Wijers
Sporting Boxmeer
4:20
5
Janske de Bruin
Boxmeer
4:44
6
Marjolein Weijmans
Overloon
4:45
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
18:12
2
Roy Dennemans
ATV Venray
19:04
3
Hassan Abdinasir Mohamed
Overloon
19:52
4
James Isiko
Overloon
20:38
5
Stijn Schambergen
Castenray
21:24
6
Rick Camps
Venray
22:50
7
Fred van Boesschoten
Tilburg
23:03
8
Niek Wilms
Venray
23:19
9
Stef Boumans
Sporting Boxmeer
23:59
10
Willem de Weerd
Sint Anthonis
24:47
11
Jamshid Nouri
Overloon
26:49
12
Steven Huijskes
Overloon
28:46
13
Haneef Haj Rasheed
Overloon
29:16
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald van Noordenburg
Escharen
19:17
2
Rik Wenting
Cifla
19:56
3
Robert van Orsouw
Schaijk
20:39
4
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
21:37
5
Albert van Mil
Nijmegen
23:06
6
Erik van Son
Overloon
25:15
7
Hans Teunissen
Overloon
26:40
8
Stephan Rongen
Well Lb
27:18
9
Rene Hollanders
Venray
27:44
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Deenen
Venray
19:12
2
Hans Heuer
Sporting Boxmeer
20:03
3
Eric Sommers
Sint Anthonis
20:24
4
Jan van Boekholt
Nijmegen
21:20
5
John de Rooij
Venray
22:18
6
John Weijs
ATV Venray
22:54
7
Joris Zeegers
Ledeacker
23:49
8
Jan Huibers
Well Lb
25:55
9
Ton van der Beek
Grave
26:34
10
Andre Jansen
ATV Venray
27:33
11
Thijs van Kempen
Westerbeek
27:50
12
Piet van den Oever
Olympus Land van Cuijk
28:18
13
Ludo Kessels
Cuijk
28:19
14
John Weijers
Vierlingsbeek
29:19
15
Eric Vernooij
Venray
30:35
16
Anton Saämena
ATV Venray
30:57
17
Egbert Knol
Overloon
33:09
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje Corstjens
Nijmegen
19:52
2
Ilse Hennen
ATV Venray
21:46
3
Maike Thijssen
Nijmegen Atletiek
22:19
4
Lonneke de Bruijn
Overloon
23:22
5
Nanda Huibers
Venray
23:23
6
Jitte Goossens
Oploo
24:46
7
Myrna van Rens
Venray
26:21
8
Jasmin Wahl
Overloon
26:22
9
Debby Geerts
Westerbeek
26:48
10
Frances Lemmens
Overloon
26:52
11
Marloes de Bruijn
Wanroij
27:39
12
Nicoline Speet
Oploo
28:10
13
Mandy van Moorsel
Rijkevoort
28:29
14
Fieke Bloemen
Boekel
30:16
15
Anke Boumans
Overloon
30:21
16
Saskia Hendrickx
Overloon
30:21
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Wintjes
GAC Gemert
21:37
2
Natasja Marcellis
Overloon
24:55
3
Wilma Tax
Lopersgroep Deurne
25:59
4
Marijke Nijhuis
Overloon
27:03
5
Josephine Buskes
Sporting Boxmeer
28:08
6
Henriëtte Verhoeven
Olympus Land van Cuijk
28:18
7
Sandra Wessels
Vitesse '08
30:23
8
Nicole van Bree
Sporting Boxmeer
30:54
9
Angela Timmermans
Overloon
33:09
10
Sprundel van Lieke
Dutch Runners
33:45
11
Lenie Arts
avVN
36:06
12
Louisa Zak
Ontario
38:26
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Deurzen
Nijmegen
37:17
2
Tim Manders
Olympus Land van Cuijk
38:47
3
Marcel Martens
ATV Venray
39:30
4
Martijn Kurver
Overloon
40:50
5
Danny Baths
Alkmaar
41:16
6
Martijn van den Berg
Oeffelt
42:32
7
Juan Horo
Overloon
43:57
8
Art Melssen
Eindhoven
44:28
9
Dave Peters
Geijsteren
44:59
10
Jan van de Pas
Goirle
45:18
11
Tim van der Meer
's-Hertogenbosch
45:53
12
Frank Derks
Boxmeer
45:53
13
Thijs Hofmans
Overloon
47:53
14
Paul Schatorjé
Gemert
49:35
15
Frans de Jong
Gennep
49:39
16
Frans Melssen
Overloon
51:37
17
Terry de Klein
Sint Anthonis
52:45
18
Dennis Hendrikx
Venlo
53:29
19
Sjors Loonen
Venray
54:09
20
Twan Bloemen
Overloon
58:18
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacco Teerling
Gennep
42:04
2
Lorenz Thijssen
Venray
42:26
3
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
42:31
4
Marc van den Berg
Westerbeek
43:10
5
Arno van Haren
Eindhoven
44:25
6
Edwin de Bruin
Boxmeer
46:10
7
Maurice Clabbers
ATV Venray
48:14
8
Rene Aben
Rijkevoort
51:24
9
Bas Bos
Sint Anthonis
54:09
10
Ronald Logtens
Overloon
54:47
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart van Rooij
ATV Venray
38:57
2
Angelo van Zwam
Nijmegen
43:22
3
Henk de Bruin
Cuijk
43:59
4
Toon Heijmans
Cuijk
45:25
5
Danny de Vos
Grave
46:37
6
Jean-Jacques Wintraecken
ATV Venray
46:41
7
Adwin Hoogeveen
Gemert
46:59
8
Philip Wheeler
Cifla
47:35
9
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
48:00
10
Harry van DerBorg
ATV Venray
48:27
11
Piet Aarts
Wanssum
49:05
12
Jeannot Stroecken
Overloon
50:26
13
Toon van Tienen
Rijkevoort
54:01
14
Hans Geerts
Sint Anthonis
55:21
15
Sjaak van den Oever
Westerbeek
55:22
16
Harrie Heijnen
Boxmeer
56:01
17
Harrie Stempher
avVN
56:26
18
Joop Coolen
avVN
56:29
19
Marcel Loeffen
Schaijk
57:03
20
Paul Versleijen
Oirlo
57:31
21
Marcel Kuipers
Holthees
58:50
22
Christof Kuijper
Venray
59:00
23
Cees Nabuurs
Boxmeer
59:22
24
Mart Ploegmakers
Sporting Boxmeer
1:03:03
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emy van der Wielen
Ledeacker
45:33
2
Eline van Haare
Wanroij
47:56
3
Cindy Rosendaal
ATV Venray
48:05
4
Marieke van Dinther
Vianen Nb
49:38
5
Mandy van Mullekom
Vortum-Mullem
49:45
6
Suzan Alders
Vierlingsbeek
50:40
7
Lianne Engels
Sint Anthonis
52:46
8
Nicole Gubbels
Horst
52:49
9
Petra Vogelsangs
ATV Venray
53:02
10
Floortje Giesen
Venray
53:12
11
Melanie Lehmann
Cuijk
53:44
12
Anja Dekkers
Sint Anthonis
54:09
13
Sandra van den Oever
Sint Anthonis
54:18
14
Karin Huibers
Langenboom
54:54
15
Eefje Hoedemaekers
Venray
55:28
16
Cindy Verbeten
ATV Venray
55:52
17
Marjolein Verstegen
Overloon
56:40
18
Moniek Seuren
Horst
57:15
19
Maureen van den Berg
Heijen
57:17
20
Lion van der Linden
Langenboom
57:36
21
Sascha Peeters
ATV Venray
1:01:32
22
Angela Edwards
Venray
1:04:21
23
Esther de Jong
Oostrum Lb
1:06:33
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lydia Jeuken
ATV Venray
45:52
2
Toni van Dinter
Tiel
47:20
3
Mientje van Haare
Wanroij
47:32
4
Marian Wouters-Opsteegh
Escharen
48:28
5
Gerda Sollie
Groesbeek
48:47
6
Rian Hebben
Overloon
49:32
7
Gerty van Lith
Cuijk
49:33
8
Hélène Gerrits-Evers
Vierlingsbeek
51:18
9
Annemarie van Dongen
Oeffelt
52:10
10
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
52:34
11
Mirjam van der Wielen
Schaijk
53:55
12
Annemiek Hendriks
Overloon
54:08
13
Carin Van Den Berg
Sporting Boxmeer
54:37
14
Sjan Cornelissen
Olympus Land van Cuijk
54:52
15
Irene van den Eertwegh
ATV Venray
55:44
16
Miranda Laracker
Vianen Nb
57:13
17
Jose Mulders
Leunen
1:00:54
18
Gonny van Ginkel
ATV Venray
1:00:56
19
Harriëtte Loenen
Holthees
1:03:24
MSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Raymond van Benthum
Cuijk
54:41
2
Wesley Sleegers
Helmond
56:37
3
Roy Cremers
Olympus Land van Cuijk
1:02:03
4
Geert Neijs
Overloon
1:06:33
5
Rolf Gerrits
Vught
1:07:29
6
Jeroen Lucassen
Venray
1:08:15
7
Willem Schimmel
Sporting Boxmeer
1:18:35
8
Bram Stoop
Nuenen
1:20:51
9
Geert Lenssen
Kronenberg
1:21:08
M40, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Perc
Cuijk
54:50
2
Edwin Kok
Helmond
57:28
3
Pim van den Oever
Olympus Land van Cuijk
1:01:08
4
Erik Willems
Olympus Land van Cuijk
1:02:50
5
Guus Brugman
Venray
1:03:59
6
Jos Hebben
Overloon
1:07:45
7
Jurgen Engels
Ledeacker
1:09:00
8
Paul de Hoog
Cuijk
1:09:05
9
Robin Boele
Overloon
1:11:49
10
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
1:15:58
11
Bas Bressers
Boxtel
1:18:17
12
Joost Smans
Waalre
1:18:23
M50, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Jans
ATV Venray
57:03
2
Jos de Groot
De Rips
1:00:37
3
Erwin Jaspers
Ottersum
1:01:22
4
Peter van Hensbergen
Cifla
1:01:55
5
Eugène Roelofs
Sporting Boxmeer
1:03:36
6
Willie van Boxtel
Olympus Land van Cuijk
1:03:49
7
Theo Aben
Olympus Land van Cuijk
1:05:55
8
Carel Stortelder
Vitesse '08
1:06:33
9
Pieter Classens
Oirlo
1:07:02
10
Ton Weijters
avVN
1:07:58
11
Leo Joosten
Vitesse '08
1:08:01
12
Willy Schouenberg
Vierlingsbeek
1:09:00
13
Marco Verheijen
Olympus Land van Cuijk
1:09:11
14
Hans Drijvers
Attila
1:10:24
15
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
1:10:39
16
Raijmond Nooijens
Broekhuizenvorst
1:13:59
17
Rob Aerdts
Siebengewald
1:15:13
18
Jan Maessen
Venray
1:17:54
19
Patrick Schuerman
Tilburg
1:17:58
20
Peter van den Berg
Sporting Boxmeer
1:18:55
21
Leo de Bijl
Cuijk
1:22:14
22
Henk Jacobs
Meerlo
1:27:29
23
Fons Jacobs
Vierlingsbeek
1:32:37
VSEN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jannie Frenken
Grave
1:08:14
2
Suzanne van der Wijst
Venray
1:11:19
3
Wendy Jungen
Vitesse '08
1:15:13
4
Christianne Kemner
Katwijk Nb
1:16:36
5
Sandra Thijssen
Haps
1:20:50
6
Maartje Lenssen
Kronenberg
1:21:08
V45, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Castricum
Cuijk
1:09:56
2
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
1:12:01
3
Emmy Verstraaten
Overloon
1:13:23
4
Nel Classens
ATV Venray
1:15:08
5
Willemien Gijsbers
Deurne
1:19:33
6
José Arts
Sporting Boxmeer
1:19:51
7
Thea Verstegen
Olympus Land van Cuijk
1:31:01
De PLUS Kleffenloop is onderdeel van de
Rabo Run Competitie - www.runcompetitie.nl
Graag zien we u terug bij de volgende editie van de PLUS Kleffenloop
of op 25 september 2016 bij de GOSS Contiweb Maasheggenloop.
www.uitslagen.nl
18-04-2016 10:01