Uitslagenlijst Duin-Bollenloop, Julianadorp
Julianadorp - Zondag 17 april 2016
1M9, JEUGD T/M 9 JR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1V9, JEUGD T/M 9 JR.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1M12, JEUGD T/M 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1V12, JEUGD T/M 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5M, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Sem Jongewaard (Jongewaard)
17:28
4
Joey Steenvoorsen
Noordkop
17:44
8
Jeffrey Wassenaar (Fritzemeijer)
20:03
11
Aaron Rahakbouw (Jongewaard)
21:11
12
Mac Geestman (Fritzemeijer)
21:12
17
Remco Glasbergen (Buijtendijk)
22:46
18
Ryan Steenvoorsen
Noordkop
23:04
30
Raymond van Schie (Classic Gym)
26:21
32
Pepijn Hoffard (Classic Gym)
27:57
5M35, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Danni Sandholm ('t Noorder Sandt)
24:50
7
Remco Amels (Classic Gym)
25:31
8
Peter de Graaff (Classic Gym)
27:21
5M40, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Tomasouw (Jongewaard)
18:57
2
Renzo Cruiming (Buijtendijk)
20:59
3
Maikel Kivits (Peterson2)
27:02
5M45, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frits van Twuyver
Noordkop
18:21
2
Menno Beneker
SV Sportlust
18:56
4
Rob Donker (Fritzemeijer)
19:38
5
Arno van de Berg (Vermeulen)
19:47
8
Edwin van der Neut
SV Sportlust
24:29
5M50, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Marcel Steenvoorden
Noordkop
23:04
5
Nick Hoogenbosch (Classic Gym)
23:12
6
Frans Hogervorst (Mulder)
23:35
8
Nico van Dalen (Huib Broeke)
25:38
10
Gertjan van de Ploeg (Classic Gym)
31:53
5M55, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Erwin Hekking
SV Sportlust
32:56
5M60, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5M65, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ysbrand Haagsma (Classic Gym)
24:36
5V, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
May van Dongen (Vermeulen)
22:32
2
Gabriella Koen-Czech
Noordkop
23:00
5
Sandra Okkerse
SV Sportlust
24:48
9
Tess van Dalen (Huib Broeke)
25:37
14
Marlinde Hornyak (Peterson)
27:03
20
Martha Kronenburg ('t Noorder Sandt
28:33
23
Rebecca Ton (Classic Gym)
29:17
26
Els Radstaat (Classic Gym)
29:38
28
Bo-Anne van Egmond (v/d Wal)
30:18
29
Diana Snoodijk (Peterson2)
31:50
32
Suzan Romar (Classic Gym)
33:39
5V35, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Glasbergen (Buijtendijk)
20:15
2
Gineke Oosterhuis
Noordkop
22:53
4
Marloes Schendelaar
Noordkop
25:54
7
Claudioa Fuhler (Peterson2)
29:39
10
Karin van der Burg
Noordkop
30:10
15
Gabriella Bos (Classic Gym)
35:17
5V40, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van de Bos (Vermeuilen)
21:34
5
Monica Zuidberg
SV Sportlust
25:32
7
Esther aan de Wiel
SV Sportlust
27:49
13
Femke van de Berg (Fritzemeijer)
32:31
5V45, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucienne Groenendijk (Mulder)
19:47
2
Jolanda Kämpfer-Ouwehand (Classic G
25:14
3
Anouk Spruit-Bleeker
Noordkop
27:06
4
Petra Plugge (Classic Gym)
27:10
7
Iris van der Meij (Huib Broeke)
27:44
10
Afra Jongewaard (Jongewaard)
28:41
11
Jacqueline Koster (De Dijk)
33:13
5V50, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martha Heuvelink ('t Noorder Sandt)
22:43
3
Roelanda van de Kamer-van der Hoek
28:08
5V55, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marja Mulder ('t Noorder Sandt)
23:34
5V60, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wijtske ten Velden
SV Sportlust
25:29
3
Christien van Velzen
Noordkop
31:36
5V65, SEN_MAS 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10M, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca Assorgia
SV Sportlust
34:25
10M35, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Daniël Spijker (Peterson2)
38:26
3
Joram Kauwoh (Huib Broeke)
39:00
4
Mark Bakker (Buijtendijk)
45:11
10M40, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Pascal van de Vendel
Noordkop
42:01
10M45, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean Paul Driessen
Noordkop
39:11
4
Robert Jan van Vliet
Noordkop
42:19
6
Wilbert Siebelink (Peterson)
48:36
8
Wouter van Onzenoort
Noordkop
52:12
10M50, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald Jacobs
SV Sportlust
40:27
2
Willem Mulder (Vermeulen)
40:45
4
Anno van den Bosch
Noordkop
46:32
10M55, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
40:39
10M60, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos ten Velden
SV Sportlust
43:28
3
Nico van Koningsbruggen
Noordkop
48:04
10M65, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10V, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Joske Liefaard
SV Sportlust
52:27
10V35, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Gerldermans
Noordkop
46:32
3
Anneke Quartel-Koopman
Noordkop
52:08
10V40, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jantina Alders (Peterson)
47:18
10V45, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Gaby Waterdrinker-De Goede (Jongewa
54:48
4
Marianne Bremer (De Jong)
56:25
10V50, SEN_MAS 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Tevens Rotary Business-loop voor bedrijven
Uitslagen.nl
17-04-2016 14:39