Uitslagenlijst Halve van Den Helder

Den Helder - Zondag 10 april 2016

MSEN, 5 KM RECREATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Arie Portegijs
DOKEV
16:50
16:49
2
Jippe Lasschuijt
AV '34
17:10
17:10
3
Djoao Lobles
Den Helder
18:01
18:00
4
Joey Steenvoorden
Noordkop
18:32
18:31
5
Tijmen Bouw
AV '34
18:51
18:50
6
Sem Jongewaard
SV Sportlust
19:16
19:16
7
Coen van de Kerkhof
Texel
21:02
21:02
8
Jeffrey Wassenaar
21:25
21:24
9
Joost Veenstra
Nederland
23:24
23:21
10
Jaimy Michaelis
Den Helder
23:56
23:55
11
Cristiano van Dommelen
Opperdoes
25:48
25:43
12
David de Koning
Den Helder
25:50
25:47
13
Peter van Tienderen
Den Helder
26:46
26:40
14
Niels van Hartingsveld
Schagen
27:02
26:54
15
Joris van der Aa
Winkel
27:24
27:23
16
Sil Wever
Den Helder
27:26
27:20
17
Lennard Kok
Den Helder
28:29
28:22
18
Klaas Pompert
Den Helder
29:25
29:19
19
Rick Rebel
Den Helder
30:02
29:56
20
Howard Lumbantobing
Den Helder
32:35
32:30
M35, 5 KM RECREATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Riccardo Muijsers
Apeldoorn
27:58
27:56
2
Patrick de vries
Den Helder
32:02
32:02
3
Jimmy Rahakbauw
Koninklijke Marine
33:43
33:33
M45, 5 KM RECREATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aiwen Lobles
Den Helder
19:05
19:03
2
Marcel Jong
Den Helder
22:20
22:19
3
Elco Dol
Koninklijke Marine
27:08
27:05
4
Frits van de Reep
Schagen
27:15
27:14
5
Cor Wever
Den Helder
27:52
27:46
6
Anton van der Wulp
Rabobank NHN
28:51
28:46
7
Cees Beneker
Den Helder
29:50
29:44
8
Edward Punt
Den Helder
32:29
32:24
M55, 5 KM RECREATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Feskens
Den Helder
23:49
23:44
2
Henk kooijman
Noordkop
25:16
25:15
3
Peter van der Heide
Den Helder
27:09
27:02
4
Pieter Raven
Julianadorp
27:43
27:42
5
Floris van der Plas
Julianadorp
29:16
29:13
6
Paul Riteco
Julianadorp
30:21
30:19
7
Erwin Hekking
SV Sportlust
33:39
33:33
8
Jan Hoogvorst
Den Helder
34:39
34:35
VSEN, 5 KM RECREATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Francis Tijsma
Noordkop
23:06
23:05
2
May van Dongen
23:37
23:36
3
Suzanne van Duijn
Julianadorp
26:06
26:03
4
Rikkie Kollé
Noordkop
26:12
26:10
5
Carola Brevink
Den Helder
26:39
26:37
6
Marloes Verweij
Den Helder
26:44
26:37
7
Yana van Tienderen
Den Helder
26:45
26:39
8
Mariska van der Burg
Leeuwarden
27:00
26:57
9
Anja van den aakster
Den Helder
28:04
28:02
10
Marlinde van der Meche
Den Helder
28:10
28:06
11
Manon Tuit
Den Helder
28:36
28:34
12
Carlijn Pijs
Julianadorp
29:24
29:18
13
Olga Doodeman
Den Helder
31:04
30:58
14
Van Eijk
Koninklijke Marine
31:04
30:58
15
Denise van Hartingsveld
Amsterdam
31:10
31:03
16
Eva Versteeg
Den Helder
33:40
33:34
17
Maaike Vlot
Den Helder
33:40
33:34
18
Yvette Leentvaar-Breen
Julianadorp
35:03
34:57
19
Nancy Pluijter
Koninklijke Marine
35:04
34:55
20
Wendy Stolk
Den Helder
35:14
35:09
21
Elisah Duineveld
Breezand
35:14
35:09
22
Ramona Koster
Wieringerwaard
35:15
35:09
23
Merel van der Pluijm
Den Helder
36:13
36:06
24
Hanne de Rijke
Den Helder
36:47
36:42
V35, 5 KM RECREATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danielle Mouthaan
Den Helder
25:25
25:18
2
Margreet Lienos
Julianadorp
27:30
27:28
3
Astrid in 't Veld
Alkmaar
27:48
27:40
4
Marcella Ingelse
SV Sportlust
28:27
28:22
5
Marijke Linde
Alkmaar
28:51
28:49
6
Linda Wijnstra
Heemskerk
29:06
29:04
7
Chantal Konijn
Den Helder
29:09
29:07
8
Debby van der Plas
Utrecht
29:16
29:13
9
Chantal van de ree
Den Helder
30:07
30:03
10
Danielle Kramer
Den Helder
30:09
30:00
11
Cica van Hartingsveld
Schagen
31:09
31:02
12
Wendy Poel Bakelaar
Julianadorp
31:18
31:18
13
Nicole Hoekstra
Den Helder
32:35
32:31
14
Martien Scheffers
Den Helder
33:15
33:10
15
Belinda de boer
Den Helder
33:15
33:10
16
Marja de Vries Adriaanse
Noordwest Ziekenhuisgroep
33:17
33:15
17
Sascha Konijn
Bovenkarspel
36:10
36:08
18
Odette Selderbeek
Den Helder
36:52
36:49
19
Iris van der Klugt
Julianadorp
37:33
37:31
20
Lisette Schop
Julianadorp
38:31
38:28
21
Brenda Pleiter
Noordkop
40:34
40:25
22
Barbara de vries
IJmuiden
45:19
45:10
V45, 5 KM RECREATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margot van der Ven
Groene Ster
22:42
22:42
2
Eric Zoon
Noordkop
26:52
26:48
3
Marina Honing
Groet
27:38
27:30
4
Annie Flisijn
Noordkop
28:25
28:25
5
Marianne koorn
Den Helder
29:23
29:19
6
Janneke Mast
De Koog
30:22
30:14
7
Miranda van Nieuwkoop
Julianadorp
30:38
30:30
8
Carla van steen
Den Helder
30:42
30:38
9
Teresa del Jesus Murillo
Almere
31:33
31:31
10
Angelique de Boer
Noordkop
32:04
32:02
11
Diana Rebel
Den Helder
32:54
32:46
12
Sandra Brau
Alkmaar
34:27
34:23
13
Ilona Hoogvorst
Den Helder
34:39
34:36
14
Sandra Traets
Julianadorp
36:11
36:07
15
Miranda David
Julianadorp
36:26
36:18
V55, 5 KM RECREATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marja Mulder
SV Sportlust
24:38
24:37
2
Trudy Beerling - Pronk
29:04
29:02
3
Pieter-Nel Pot
Noordkop
31:02
31:01
4
Nicolien Visser
SV Sportlust
31:50
31:44
5
Helma Sandkuijl
Den Helder
32:31
32:28
6
Krista Skacel
Noordkop
35:35
35:33
7
Linda van Duivenbooden
Den Helder
35:44
35:35
8
Elly Loos
Koninklijke Marine
35:45
35:36
9
Anneke Mooy
Callantsoog
45:20
45:12
MSEN, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelle van der Duim
Den Hoorn
51:35
51:35
2
duco van der kuijl
54:32
54:30
3
Paul Okkerse
SV Sportlust
55:11
55:07
4
Mike Vos
Den Helder
55:52
55:13
5
Patrick Kas
Zuid-Scharwoude
56:50
56:43
6
Tjalf pieter Hek
SV Sportlust
57:59
57:56
7
Daan Schagen
Huisduinen
1:00:28
1:00:05
8
Sander dito
1:01:07
1:00:56
9
Vincent Bouw
Apeldoorn
1:01:23
1:01:18
10
Remco Schreuder
Nederland
1:02:14
1:02:11
11
Remco van der Beek
Koninklijke Marine
1:04:01
1:04:01
12
Jos Wijnker
Anna Paulowna
1:04:06
1:04:01
13
Gerbrand Zoet
Utrecht
1:04:48
1:04:37
14
Teun van Wijngaarden
Schagen
1:05:32
1:05:26
15
Lennart Spijkstra
Zwaag
1:05:33
1:05:24
16
Evert Schilder
Breezand
1:05:48
1:05:21
17
Stephan Privee
Den Helder
1:06:11
1:05:48
18
Sander Notenbomer
Den Helder
1:07:45
1:07:34
19
Roy Reuvers
Den Helder
1:07:54
1:07:27
20
Niels Vaars
Breezand
1:07:55
1:07:38
21
Ronald van der Veen
Anna Paulowna
1:08:01
1:07:33
22
Tim Telleman
Breezand
1:08:06
1:07:18
23
Alexander Kohn
Den Helder
1:08:24
1:08:15
24
Jorn Engel
Groningen
1:09:04
1:08:41
25
Roel Grandia
Rheden
1:10:25
1:10:05
26
Mark Lieuwen
Anna Paulowna
1:10:43
1:10:24
27
Peter Beers
Heerhugowaard
1:10:45
1:10:36
28
Arno Wagter
Koninklijke Marine
1:10:48
1:10:24
29
Jos Weelinck
's HeerenLoo
1:10:52
1:10:30
30
Jurjen Booij
Julianadorp
1:11:11
1:10:32
31
Danny Post
Koninklijke Marine
1:11:29
1:10:41
32
ruben hoogenberg
1:12:34
1:11:59
33
Wesley dek
Den Helder
1:13:40
1:13:24
34
Robert Angevare
1:13:44
1:13:18
35
Paul Kaak
1:14:16
1:13:58
36
Bryan de Wit
Julianadorp
1:14:55
1:14:21
37
Jamie Krieger
Maarssen
1:15:06
1:14:56
38
Rudie van der Bos
Julianadorp
1:15:40
1:15:14
39
Joeri Bakker
Den Helder
1:15:55
1:15:15
40
John Ross
Amsterdam
1:15:56
1:15:37
41
Bart van de Berg
Den Helder
1:18:28
1:17:46
42
Nick Passenier
Den Helder
1:18:59
1:18:16
43
Paul Gomes
Den Helder
1:19:37
1:19:26
44
Bas Biemans
Den Helder
1:19:37
1:19:25
45
Bjorn Toet
Den Helder
1:21:02
1:20:48
46
Remi van Niel
Koninklijke Marine
1:21:11
1:20:30
47
Iwan Roelof
1:21:11
1:20:33
48
Kevin Kooijman
Den Helder
1:21:45
1:21:19
49
Jake van Ooijen
Den Helder
1:23:25
1:23:17
50
Dave altena
Koninklijke Marine
1:24:47
1:24:32
51
Kees de Weert
Koninklijke Marine
1:33:21
1:33:04
52
John van der Most
Julianadorp
1:41:28
1:41:04
M35, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark van Lierop
Anna Paulowna
47:47
47:45
2
Remco Hijink
Schagerbrug
51:47
51:45
3
renzo cruiming
SV Sportlust
1:02:54
1:02:37
4
Peter Stam
Schagerbrug
1:03:28
1:03:23
5
Paul Dienaar
1:04:44
1:04:11
6
Vladimir Peralta Garcia
Cofely West Nederland
1:05:29
1:04:48
7
Dimitri Holtman
Cofely West Nederland
1:05:30
1:04:45
8
Jordi Bosman
1:06:45
1:06:39
9
Ramon Naumann
Den Helder
1:06:54
1:06:27
10
Marco Hartjes
Julianadorp
1:06:54
1:06:20
11
Ricardo Link
Univé Den Helder
1:07:54
1:07:44
12
Bart Nijpels
Koninklijke Marine
1:08:34
1:08:08
13
Edwin van der Hammen
1:08:52
1:08:26
14
gert jan van 't spijker
1:10:07
1:09:45
15
Sander van Vlijmen
Alkmaar
1:10:09
1:10:00
16
Ivo Veenstra
Koninklijke Marine
1:10:18
1:09:49
17
Daniël van Schooneveld
1:10:24
1:10:07
18
Peter Dekker
Alkmaar
1:10:26
1:10:15
19
Joost Bussem
Den Helder
1:10:28
1:10:05
20
Marco Langendoen
Den Helder
1:11:35
1:11:03
21
Casper Duin
1:11:58
1:11:58
22
Patrick Darphorn
Den Helder
1:12:26
1:12:05
23
Jasper Brand
1:12:27
1:11:54
24
Ruben Serpenti
Cofely West Nederland
1:13:23
1:12:38
25
Michel Bakelaar
Den Helder
1:13:29
1:13:22
26
Raymond Scheepens
Maassluis
1:14:29
1:14:11
27
Barry Kooijman
Julianadorp
1:15:09
1:14:55
28
richard van der Haven
1:15:18
1:14:45
29
Timo Verbeek
Julianadorp
1:15:40
1:15:27
30
Hans Uythof
Hippolytushoef
1:15:53
1:15:16
31
Ronald Touwen
Den Helder
1:16:21
1:16:12
32
Romano Adely
Koninklijke Marine
1:19:55
1:19:42
33
K Schintz
1:21:27
1:21:08
34
Sandor Doesburg
Hippolytushoef
1:21:31
1:20:55
35
Jacco Bakelaar
Den Helder
1:22:53
1:22:33
36
Gerrit Toersen
Den Helder
1:24:25
1:23:55
37
Maikel Kivits
Den Helder
1:25:39
1:25:22
38
Sander Verbrugge
Anna Paulowna
1:26:05
1:25:51
39
Peter de Jong
Anna Paulowna
1:26:11
1:25:21
40
Ivo Witte
Den Helder
1:57:47
1:57:09
M45, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Tas
DOKEV
54:09
54:08
2
Willem Mulder
SV Sportlust
56:09
56:05
3
Erwin Asselman
58:44
58:42
4
Marchel Keppel
Koninklijke Marine
1:01:22
1:01:14
5
Marco Windt
Den Helder
1:02:10
1:02:06
6
Frans Bouw
Apeldoorn
1:03:23
1:03:17
7
Arno van den Berg
SV Sportlust
1:04:42
1:04:34
8
Bart van den Broek
Koninklijke Marine
1:05:28
1:05:15
9
Ruud Kollé
Noordkop
1:06:19
1:05:41
10
vincent bouwer
1:06:25
1:06:18
11
Dirk Beerse
Anna Paulowna
1:07:41
1:07:29
12
bernhard holtrop
1:07:53
1:07:22
13
Jan Seiwald
Cofely West Nederland
1:08:15
1:07:37
14
Thomas Richter
Texel
1:08:21
1:08:14
15
RuuRd Boomstra
Koninklijke Marine
1:08:46
1:08:40
16
Tjalling Smits
1:09:38
1:09:06
17
Harald Buitenweg
Zoetermeer
1:09:43
1:09:31
18
Harold Bok
Hylas
1:09:45
1:09:00
19
gerard duineveld
1:10:05
1:09:30
20
Louw Post
Den Helder
1:11:38
1:10:50
21
Frank Florussen
Koninklijke Marine
1:11:39
1:10:56
22
Nick Hoogenbosch
Julanadorp
1:11:53
1:11:42
23
Ronald Planje
1:12:13
1:12:05
24
Jan Willem van 't Spijker
1:12:47
1:12:24
25
Rolf Jong
Keykeg
1:13:07
1:12:42
26
Ewoud de Jong
Noordkop
1:13:40
1:13:21
27
Jack Makelaar
1:13:46
1:13:20
28
Rinus van der Gaag
Den Helder
1:14:40
1:14:00
29
Frank Plomp
Cofely West Nederland
1:15:03
1:14:23
30
Martie Huisman
1:15:30
1:14:57
31
Ron Vos
Julianadorp
1:16:11
1:16:00
32
Barry Al
Koninklijke Marine
1:16:12
1:16:07
33
Hans Nederstigt
Alkmaar
1:16:33
1:16:08
34
Remco Dronkers
Den Helder
1:17:38
1:17:01
35
Frans de Koning
SV Sportlust
1:17:51
1:17:26
36
Richard Breed
1:18:39
1:18:05
37
Ron de Wit
Julianadorp
1:18:56
1:18:20
38
Peter van Hartingsveld
Schagen
1:19:21
1:18:42
39
rene pompert
1:22:59
1:22:23
40
Jean-Paul Driessen
Noordkop
1:23:17
1:22:58
41
Aljo Zwart
Koninklijke Marine
1:23:21
1:23:04
42
Gertjan Wuis
Noordkop
1:23:22
1:23:09
43
Marco Kuilman
Den Helder
1:23:25
1:22:59
44
Josh Brokken
Den Helder
1:25:05
1:24:26
45
Jos Terwijn
Koninklijke Marine
1:30:32
1:29:45
46
patrick stähli
1:30:51
1:30:37
47
Huub van Treijen
Julianadorp
1:31:41
1:30:44
M55, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ab Vos
Noordkop
57:50
57:48
2
Nico Wessel
Heerhugowaard
1:01:54
1:01:43
3
Johan Schoonheden
Noordkop
1:04:40
1:04:30
4
Martin Nieuwerf
Koninklijke Marine
1:04:56
1:04:49
5
Piet Bakelaar
Texel
1:05:33
1:05:23
6
Edwin Agema
Noordkop
1:06:40
1:06:32
7
derk jansen
1:07:37
1:07:18
8
Willem Snel
Noordkop
1:08:02
1:07:36
9
Hans van Brummeln
Koninklijke Marine
1:08:14
1:07:36
10
peter jacobs
Noordkop
1:08:26
1:08:17
11
Cor Looijesteijn
Breezand
1:09:13
1:08:55
12
PETER ROSKAM
1:10:13
1:10:05
13
Ren Dekker
't Zand Nh
1:12:15
1:12:03
14
Tinus Jansen
Den Helder
1:13:22
1:12:49
15
Johan Brand
Den Helder
1:13:22
1:12:50
16
Ron Kabel
Cofely West Nederland
1:13:51
1:13:12
17
Henk Mosk
Noordkop
1:14:06
1:14:01
18
Ysbrand Haagsma
Julianadorp
1:15:59
1:15:36
19
holgen haneberd
1:16:53
1:16:19
20
Ad Visscher
Den Helder
1:18:42
1:18:22
21
Peter Saal
Bergen Nh
1:18:54
1:18:22
22
Jan van Herwijken
Noordkop
1:19:18
1:18:46
23
Jos van Bracht
1:19:36
1:19:01
24
Wan Geertsema
Noordkop
1:20:58
1:20:40
25
Simon Abbink
Noordkop
1:21:30
1:21:24
26
Ron de Groot
Univé Den Helder
1:21:30
1:20:52
27
Piet Gijswijt
Noordkop
1:23:08
1:22:27
28
William Frost
Julianadorp
1:23:37
1:23:27
29
Mike Vogelzang
1:24:20
1:24:04
30
Sjoerdjan Brandsma
Koninklijke Marine
1:30:02
1:30:00
31
Fenko Haaksema
Den Helder
1:35:27
1:35:18
32
Walter Dollekens
Koninklijke Marine
1:36:32
1:35:52
33
Robertus M van der Aa
Loopgroep Hoorn
1:44:24
1:43:40
VSEN, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tanya ten Velden
Alkmaar
54:02
54:01
2
Geranne Molenaar
Volendam
55:51
55:49
3
Anne van Brussel
Eindhoven
1:08:49
1:08:34
4
Cinderella verhoef
Noordkop
1:09:26
1:09:17
5
Joske Liefaard
Koninklijke Marine
1:11:58
1:11:41
6
Monique de Jong
Den Helder
1:12:26
1:12:04
7
Rianne Bimmerman
Bovenkarspel
1:13:37
1:13:17
8
Annemieke van Haastert
Den Helder
1:14:46
1:14:14
9
Rowena van den Aakster
Alkmaar
1:15:19
1:14:59
10
John Peters
Heemskerk
1:16:30
1:16:22
11
Carolien van der Bos
Den Helder
1:16:35
1:16:13
12
Wendy van Herwerden
Den Helder
1:17:49
1:17:38
13
noortje cals
1:18:11
1:17:25
14
Mariette rep
Den Helder
1:18:41
1:18:20
15
Jessica Bakker
1:19:03
1:18:56
16
Sanne Halff
1:19:27
1:19:20
17
Madelon Hoekstra
Den Helder
1:19:37
1:19:25
18
Noor Zigenhoorn
Amsterdam
1:20:12
1:19:48
19
Jennifer de Visser
Bluestream Offshore
1:20:23
1:20:00
20
Lusanne van der Velden
's HeerenLoo
1:20:24
1:20:11
21
Cheryl Baijer
Den Helder
1:20:32
1:20:15
22
charissa czech
Noordkop
1:20:33
1:19:54
23
Tessa Verra
Den Helder
1:21:30
1:21:26
24
noëlle driesen
1:23:17
1:22:57
25
Marloes Jongerius
Den Helder
1:23:41
1:23:02
26
nicole bolkestein
1:24:01
1:23:27
27
Cindy Schoorel
1:24:32
1:24:28
28
Nikki Wolff
Chaam
1:24:40
1:24:16
29
Marije van Straaten
Den Helder
1:25:03
1:24:39
30
Iris Klop
Den Helder
1:25:04
1:24:32
31
Sara Rieuwerts
Utrecht
1:25:05
1:24:46
32
Chiara Krieger
Noordwest Ziekenhuisgroep
1:25:07
1:24:57
33
Sanne Haanraads
Julianadorp
1:26:12
1:25:59
34
Kara Ross
Amsterdam
1:26:18
1:26:00
35
Sarina Boontjes
Alkmaar
1:26:21
1:26:13
36
ELLEN BINK
1:27:49
1:27:21
37
Renée Loozeman
Den Helder
1:28:02
1:27:37
38
Mandy Vader
1:28:02
1:27:38
39
Sarah van Velzen
Univé Den Helder
1:29:03
1:28:51
40
Annemiek van den Broek
Julianadorp
1:29:21
1:29:07
41
Laura Giraldo
Noordwest Ziekenhuisgroep
1:30:19
1:29:46
42
Jessica van den Akker
Koninklijke Marine
1:31:14
1:30:37
43
Eelke Bakker
Groningen
1:33:52
1:33:15
44
Brenda van Essen
Den Helder
1:35:10
1:35:01
45
Helen van Giesen
Julianadorp
1:41:40
1:41:28
46
Bianca Barends
Den Helder
1:43:45
1:43:36
47
Suzan Haring
Enkhuizen
1:45:54
1:45:30
48
Tabitha van Damme
Den Helder
1:51:22
1:50:40
V35, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther bos
SV Sportlust
1:04:42
1:04:36
2
Jantina Alders
Den Helder
1:06:44
1:06:17
3
Ellen Frederiks
1:10:07
1:10:01
4
Lydia van Alderwegen
Julianadorp
1:10:58
1:10:43
5
Patricia Slot
1:11:45
1:11:42
6
Ilse Westerhof-Dijkshoorn
Noordkop
1:12:17
1:11:52
7
Marlies de Groot
Midwoud
1:12:51
1:12:37
8
Astrid Verkroost
Den Helder
1:13:51
1:13:34
9
Anneke Quartel-Koopman
Noordkop
1:14:12
1:14:04
10
Sandra van der Meij
Heerhugowaard
1:14:13
1:14:00
11
Luan van der Meer
Noordkop
1:15:10
1:14:34
12
Tina Renkema
Den Burg
1:15:29
1:15:11
13
Kirsten Bijker
SV Sportlust
1:17:12
1:16:48
14
Farida Slijngard
Hylas
1:17:43
1:17:30
15
Denise Berkhoff
Den Helder
1:18:14
1:17:35
16
Maaike van der Linden
Schagen
1:19:19
1:18:45
17
Monique Slijkerman
1:19:46
1:19:31
18
Nieske Van Kesteren
Tzum
1:19:55
1:19:44
19
Wendy Groen
Den Helder
1:19:55
1:19:34
20
Regina Travaille
Bluestream Offshore
1:19:56
1:19:34
21
bettina busch
1:20:07
1:19:33
22
Inge Wajer
's HeerenLoo
1:20:18
1:19:55
23
Sabine Luider
Koninklijke Marine
1:20:18
1:19:56
24
Naomi Gouwenberg
Julianadorp
1:22:30
1:22:11
25
Leonie Daman
Den Burg
1:22:56
1:22:30
26
Natasja Muskee
Den Helder
1:23:11
1:22:33
27
Anouk van den Esschert
's HeerenLoo
1:23:52
1:23:36
28
Hammie Vellinga
Franeker
1:24:59
1:24:47
29
Renate Daman
Texel
1:25:48
1:25:22
30
Liesbeth Annema
1:26:25
1:25:50
31
Diane van Hal
Julianadorp
1:26:52
1:26:07
32
Jayne mctavish
Koninklijke Marine
1:28:31
1:27:56
33
Lisette van Kessel
Beverwijk
1:32:28
1:32:04
34
Els van der Schaaf
Den Helder
1:32:46
1:32:05
35
Melissa Bliekendaal
Julianadorp
1:32:47
1:32:28
36
Ilse Kolmus
Noordkop
1:35:10
1:35:02
37
Kathrin Knetsch
Den Helder
1:36:02
1:35:31
38
Nancy Guijken
Den Helder
1:38:56
1:37:59
39
Natalie van Boxtel
Den Helder
1:51:22
1:50:40
V45, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
nelly kies
1:11:24
1:11:10
2
Jolanda Kämpfer
Julianadorp
1:14:54
1:14:44
3
Sandra Willeboordse
Koninklijke Marine
1:16:32
1:16:19
4
Christa Kalsbeek
Den Helder
1:18:15
1:18:00
5
Gerda Bregman
Noordkop
1:18:58
1:18:49
6
antoinette molenaar
1:19:46
1:19:32
7
Anne Marie Franssen
Den Helder
1:19:47
1:19:21
8
marike jafel
1:19:51
1:19:34
9
Natasja Schabbing
Heerhugowaard
1:20:21
1:20:08
10
Cynthia Blokker-Bode
Den Helder
1:20:25
1:20:17
11
Mirjam Hoogeterp
Heerhugowaard
1:21:00
1:20:40
12
monique veldhuizen
1:21:00
1:20:40
13
Margreet Collé
Koninklijke Marine
1:21:10
1:20:40
14
Nynke van Dijk
Noordkop
1:21:25
1:20:55
15
Anouk Spruit Bleeker
Den Helder
1:22:18
1:21:37
16
Saskia Distel
Julianadorp
1:26:21
1:26:11
17
Lia Noordhoek
Julianadorp
1:27:36
1:27:00
18
Inge Krijnen-Zegel
Den Hoorn Texel
1:28:07
1:27:50
19
Petra van der Veen
Julianadorp
1:29:12
1:29:02
20
Roelanda v.d. Kamer
Julianadorp
1:29:13
1:29:03
21
Irene van den Broek-Dito
SV Sportlust
1:29:18
1:29:04
22
Sandra van Huut
Den Helder
1:30:31
1:30:16
23
Ellen Braham
Koninklijke Marine
1:31:44
1:31:22
24
Rinny van Duijneveldt
Franeker
1:33:13
1:33:01
25
Marlies van Steijn
Noordwest Ziekenhuisgroep
1:33:39
1:33:13
26
Fiane Janssen
Julianadorp
1:36:52
1:36:15
V55, 13.7 KM RECREAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kate Beurze
Hylas
1:12:24
1:11:53
2
Ilse Otknolt-Haneberg
1:13:23
1:12:48
3
Eefje Meerveld
's HeerenLoo
1:16:14
1:15:59
4
Laurien Bakker
Texel
1:16:39
1:16:28
5
Cora Soetebier Grandia
Hoorn Nh
1:17:20
1:17:00
6
Sjaan Beentjes-Koopman
Den Helder
1:20:33
1:20:33
7
Edith Czech
Noordkop
1:20:34
1:19:54
8
trudy kiefte
Noordkop
1:21:10
1:20:39
9
Baukje van der Giessen
1:23:22
1:23:11
10
tineke privee
Noordkop
1:24:22
1:23:52
11
Marion Geertsema
Noordkop
1:27:29
1:27:09
12
Eline Lakeman
Bergen Nh
1:29:05
1:28:33
13
anneke hingstman
Noordkop
1:35:46
1:35:09
14
Jolande Schaap-Pennekamp
Den Helder
1:38:38
1:38:16
MSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Victor Kirui
1:06:34
1:06:31
2
Kennedy kimengwa
De Goorn
1:08:56
1:08:55
3
Michiel de Ruiter
NOVA
1:10:55
1:10:54
4
Tim Tesselaar
Den Helder
1:16:55
1:16:54
5
Matthijs van Scheijen
Koninklijke Marine
1:24:43
1:24:41
6
Hilmar Kistemaker
Amsterdam Zuidoost
1:26:55
1:26:52
7
Nico Langedijk
Koninklijke Marine
1:28:18
1:28:15
8
Randy Broers
Hellas
1:29:11
1:29:09
9
Danny Strooper
Heerhugowaard
1:29:22
1:29:15
10
Emiel van Tongerlo
SV Sportlust
1:29:57
1:29:52
11
Sebastiaan Kemps
KAV Holland
1:31:21
1:31:18
12
Dennis van Wissen
Koninklijke Marine
1:31:33
1:31:31
13
Bertram Vlot
Koninklijke Marine
1:32:26
1:32:13
14
Sander van der Aarsen
AVO 1983
1:32:49
1:32:46
15
Manuel Griffioen
Julianadorp
1:34:33
1:34:27
16
Nick Kramer
Julianadorp
1:35:21
1:35:05
17
Don Beukers
Koninklijke Marine
1:35:36
1:35:33
18
dave stolwijk
Texel
1:37:03
1:36:48
19
Jeroen Koopman
Amsterdam
1:37:57
1:37:43
20
Thami Schweichler
Amsterdam
1:39:07
1:38:51
21
nick stobbelaar
1:39:17
1:38:39
22
Frank Lenders
1:39:25
1:39:19
23
jw hoekstra
1:39:28
1:39:22
24
Henk Veldman
Amsterdam
1:39:34
1:39:15
25
Rick Laan
1:40:10
1:39:58
26
H.Schooljan
Den Helder
1:40:23
1:40:05
27
Leroy Kapitein
Nederland
1:40:27
1:39:58
28
Josue Gerritsen
Julianadorp
1:40:40
1:40:37
29
Maarten Boer
Den Helder
1:40:43
1:40:17
30
Erwin van Schagen
Krommenie
1:41:14
1:41:14
31
William Vrasdonk
Delta Lloyd Running Team
1:42:55
1:42:50
32
Bart Ensing
Haarlem
1:43:27
1:42:41
33
Ralph Klaasse
Den Helder
1:43:49
1:43:44
34
Stefan Horn
Bovenkarspel
1:44:47
1:44:11
35
Sean Smook
Noordwest Ziekenhuisgroep
1:45:34
1:45:19
36
Youri Rijkhoff
Rotterdam
1:48:00
1:47:39
37
Roy Brattinga
Zuid-Scharwoude
1:48:05
1:47:54
38
patrick hoeflaken
1:48:20
1:48:09
39
Leon Straates
Amsterdam
1:48:23
1:47:39
40
Sybren Hahn
1:48:59
1:48:49
41
wouter bakker
1:49:08
1:48:19
42
joost elstak
1:50:27
1:50:17
43
Arjen van Assem
Den Helder
1:51:16
1:51:01
44
Jesse Veldman
Den Helder
1:53:27
1:53:26
45
Marcel Ramp
Koninklijke Marine
1:53:52
1:53:47
46
Pieter van Wijngaarden
Anna Paulowna
1:54:05
1:53:59
47
Sebastiaan Horn
Den Helder
1:54:30
1:53:52
48
Sfeffan van Gemert
1:54:48
1:54:43
49
Rob Zwaan
Wijdenes
1:55:28
1:54:52
50
Bart de leeuw
Koninklijke Marine
1:55:33
1:55:05
51
Paul Homan
Anna Paulowna
1:55:41
1:55:13
52
Michel Schuitemaker
1:56:04
1:55:42
53
Michael griffioen
Julianadorp
1:56:17
1:56:00
54
Bart Kamperman
Julianadorp
1:56:18
1:56:00
55
Dwight Tahapary
Den Helder
1:57:07
1:56:24
56
Michel van de Kuinder
Den Helder
1:57:08
1:56:25
57
Sander Scholten
1:57:20
1:56:57
58
Daan Al
Den Helder
1:57:44
1:57:42
59
kevin eüzenga
1:59:02
1:58:21
60
John Helsper
Koninklijke Marine
1:59:07
1:58:24
61
Jimmy radstaat
Koninklijke Marine
1:59:08
1:58:24
62
Rick wiegman
Den Helder
2:00:39
2:00:35
63
Martijn Weterings
Beverwijk
2:01:10
2:00:38
64
Koen Smits
Rotterdam
2:01:39
2:01:17
65
Huib Dirks
Amsterdam Zuidoost
2:03:32
2:02:43
66
Martin Luyckx
Amsterdam
2:04:27
2:03:40
67
Pim Kamp
Alkmaar
2:05:43
2:05:32
68
Raimond blom
Julianadorp
2:06:18
2:06:09
69
Maarten Middel
Anna Paulowna
2:09:44
2:09:32
70
sander weerd
2:11:48
2:11:05
71
Stef Klop
Den Helder
2:12:37
2:12:05
72
Boy Gijzen
Den Helder
2:49:21
2:48:41
M35, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christian de Lie
1:12:48
1:12:47
2
Peter Hall
Linköping (SWE)
1:15:10
1:15:08
3
Albert Timmers
AV Haarlem
1:16:15
1:16:14
4
Takayuki Kurata
KAV Holland
1:18:23
1:18:21
5
Raymond Koen
Den Helder
1:18:56
1:18:55
6
Lars Eelman
Koninklijke Marine
1:21:03
1:21:01
7
Klaas de Beurs
Den Helder
1:26:40
1:26:36
8
Joram kauwoh
SV Sportlust
1:29:33
1:29:28
9
Henk Elbertsen
Koninklijke Marine
1:32:53
1:32:52
10
Paul Nieuwenhuis
1:33:10
1:33:07
11
Niels Schepers
Breezand
1:34:04
1:34:02
12
Antonios antonopoulos
1:36:27
1:36:22
13
Lars Janse
Utrecht
1:38:58
1:38:47
14
Stephan viel
Amsterdam
1:39:01
1:38:45
15
Sander Borsje
Koog aan de Zaan
1:39:58
1:39:14
16
Frans de groot
Midwoud
1:40:16
1:40:02
17
adam pyta
1:42:36
1:42:29
18
Marijn Viskil
Koninklijke Marine
1:43:09
1:42:59
19
Bart van Rijn
DOKEV
1:43:11
1:43:09
20
Michiel Konings
Koninklijke Marine
1:43:34
1:43:31
21
Maarten Griek
Noordkop
1:44:37
1:44:31
22
René Slijkhuis
Julianadorp
1:45:49
1:45:36
23
Dennis Curvers
Noordkop
1:46:07
1:45:59
24
Robbert Knipscheer
Soest
1:46:47
1:46:41
25
Johannes Vis
Amsterdam
1:49:11
1:49:08
26
Jan Evers
Noordkop
1:49:33
1:48:57
27
William Verblauw
Koninklijke Marine
1:49:49
1:49:22
28
Jeroen de boer
Julianadorp
1:50:22
1:49:34
29
Yuri de Does
Den Helder
1:51:29
1:51:03
30
Hans Slootweg
Oudkarspel
1:54:11
1:53:51
31
Pieter Roskam
Bluestream Offshore
1:55:20
1:55:13
32
Onno van Heerwaarden
Koninklijke Marine
1:55:56
1:55:32
33
Emiel Zandbergen
Den Helder
1:56:47
1:56:02
34
Jos Limbach
Koninklijke Marine
1:58:12
1:58:01
35
Bas van Eck
Leunen
1:59:37
1:58:52
36
Martijn Vacano
Noordkop
2:02:43
2:02:09
37
Rutger Wolters
Noordkop
2:02:58
2:02:24
38
Johan Beurze
Alkmaar
2:04:16
2:03:34
39
Jason van der Hulst
Den Helder
2:04:40
2:03:53
40
Maurits Klein
NAM
2:05:29
2:05:09
41
Franklin Kramer
Koninklijke Marine
2:08:37
2:08:01
42
Eelco Postma
Almere
2:16:35
2:16:04
M40, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald Lienos
Koninklijke Marine
1:26:32
1:26:31
2
Dennis di Bartolo
Noordkop
1:29:53
1:29:51
3
Franc Tomasouw
Koninklijke Marine
1:29:57
1:29:54
4
Jan Koopman
Noordkop
1:30:41
1:30:39
5
Herman Westerhuis
Tzum
1:31:04
1:30:55
6
Chris Bos
Almere
1:34:10
1:34:08
7
GERALD STRUIJK
1:36:07
1:36:01
8
David Laks
Koninklijke Marine
1:38:08
1:37:55
9
Rene Vermaat
1:38:23
1:37:53
10
Nikola Soljaga
Bussum
1:40:01
1:39:58
11
Rinco van den Bunt
Noordwest Ziekenhuisgroep
1:42:37
1:42:34
12
Edwin de Wit
Noordkop
1:43:53
1:43:23
13
Arjan Groot
TAS '82
1:44:06
1:43:56
14
reinier hensen
1:44:09
1:43:45
15
Pascal vd Vendel
Bluestream Offshore
1:48:07
1:47:48
16
Joost Elsinga
Heerhugowaard
1:49:12
1:49:09
17
Joachim Nijland
Heerhugowaard
1:49:15
1:49:04
18
Eddy Tromp
1:49:16
1:48:52
19
akbert hoekstra
1:52:48
1:52:27
20
Rico Bloemberg
Koninklijke Marine
1:54:40
1:54:10
21
arnout schartel
1:56:08
1:55:43
22
Ivo Marx
Koninklijke Marine
1:56:12
1:55:25
23
Dave Koster
Den Helder
1:57:32
1:57:04
24
Lucian naie
1:58:15
1:57:33
25
sander van der sluis
1:58:38
1:58:15
26
Jerre Ursem
Heemskerk
2:03:44
2:03:38
27
Maarten Luijf
Den Helder
2:04:08
2:03:40
28
Tony Iliohan
Julianadorp
2:07:31
2:06:54
29
Dyon Huiberts
Schagen
2:07:38
2:07:07
30
Gerard Duinmayer
Schagen
2:08:33
2:08:02
31
Darren Junniel
Nederland
2:11:44
2:11:17
32
Sjako Weering
Alkmaar
2:13:23
2:12:44
33
Jaimie Peeters
2:15:55
2:15:49
34
Maarten Versluis
Koninklijke Marine
2:20:24
2:19:35
35
Jan RIngma
Koninklijke Marine
2:20:43
2:20:00
M45, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ariën Kruijer
NOVA
1:23:42
1:23:41
2
Erik Strikker
SV Sportlust
1:24:25
1:24:24
3
Menno Beneker
Koninklijke Marine
1:27:58
1:27:54
4
Paul van der Brug
Zwolle
1:28:34
1:28:15
5
Johan Slootweg
Loopgroep Aart Stigter
1:29:07
1:29:06
6
Danny Hajos
Koninklijke Marine
1:29:28
1:29:26
7
Gerrit Brommer
DOKEV
1:32:50
1:32:49
8
Mark Ramler
Amsterdam
1:35:03
1:34:59
9
Ben van Ommeren
Wormerveer
1:35:33
1:34:58
10
Robert Jan van Vliet
Noordkop
1:36:10
1:35:47
11
Richard Kamerling
Leiden
1:36:13
1:36:09
12
Roland de Boer
1:37:56
1:37:36
13
Arco Solleveld
Alkmaar
1:38:44
1:38:41
14
Edwin Molenaar
Koninklijke Marine
1:39:19
1:39:08
15
Peter Schilder
Koninklijke Marine
1:39:30
1:39:20
16
Andre Marrenga
Noordkop
1:40:27
1:39:58
17
Rob Donker
SV Sportlust
1:41:31
1:41:28
18
João Da Costa Lopes
Almere
1:41:55
1:41:46
19
Julio Mengod de Man
Zaandam
1:43:52
1:43:20
20
Ruud van den Brink
Schagen
1:43:59
1:43:30
21
Stefan van Dieken
Loopgroep PK
1:44:30
1:44:25
22
Marco Klaver
Hylas
1:44:36
1:44:22
23
Dray Bosma
Almere
1:45:06
1:45:03
24
Michael van Houten
Den Oever
1:47:06
1:47:00
25
Peter Bootsman
Alkmaar
1:47:54
1:47:29
26
Gerco Aberson
Koninklijke Marine
1:47:55
1:47:41
27
jan-willem diependaal
1:48:01
1:47:43
28
ed hoogland
1:48:05
1:47:34
29
Bart Muller
Koninklijke Marine
1:49:22
1:49:07
30
De Wit Jilles
Den Helder
1:49:34
1:49:19
31
René Slikker
Koninklijke Marine
1:49:49
1:49:00
32
Marcel van der Stelt
Amsterdam
1:51:16
1:50:27
33
Hans Arnold
Noordwest Ziekenhuisgroep
1:52:18
1:52:15
34
Rob van Zijl
Zwaag
1:52:55
1:52:30
35
Ger Booij
Koninklijke Marine
1:53:45
1:53:05
36
Jacco Buis
Den Helder
1:53:58
1:53:46
37
Mark van Kerkhof
Koninklijke Marine
1:54:22
1:54:22
38
Marcel Broers
Loopgroep Hoorn
1:54:42
1:54:12
39
Jan Willem Kempenaar
Bergschenhoek
1:55:28
1:55:03
40
Bas Koster
Koninklijke Marine
1:56:57
1:56:49
41
Lawrence Raadgers
Den Helder
1:57:13
1:56:52
42
Frenkel Drevers
Haarlem
1:58:32
1:57:53
43
jan van mittenburg
Dutch Runners
1:58:32
1:57:51
44
Frank Versluis
Texel
1:59:50
1:59:36
45
Milo Kroone
Schagen
2:00:32
2:00:01
46
Edwin Katers
Den Helder
2:02:01
2:01:45
47
Rob Molenaar
TAS '82
2:04:20
2:03:49
48
Dieric Elders
Castricum
2:06:26
2:06:10
49
Patrick Overgaauw
Medemblik
2:07:44
2:07:03
50
Rene de Kruif
IJmuiden
2:08:45
2:08:00
51
Harm Jeeninga
Alkmaar
2:08:59
2:08:29
52
Arnold Scheen
SV Sportlust
2:10:25
2:09:57
53
Erik Boltendal
Julianadorp
2:11:11
2:10:44
54
Michel Kruijer
Koninklijke Marine
2:11:46
2:11:03
55
Erdo Sirach
Koninklijke Marine
2:20:04
2:19:35
56
Richard Gans
Koninklijke Marine
2:20:44
2:20:15
57
Jan Sloothaak
Hippolytushoef
2:27:56
2:27:25
58
Ed Lammerts van Bueren
Julianadorp
2:29:29
2:29:00
59
Robin van der Mee
Julianadorp
2:29:29
2:29:00
M50, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Leibbrand
Koninklijke Marine
1:27:24
1:27:22
2
ronald jacobs
SV Sportlust
1:29:02
1:29:00
3
Hessel Kruijer
Anna Paulowna
1:29:15
1:29:13
4
Dirk Abbink
DOKEV
1:29:31
1:29:29
5
Nico van Dalen
SV Sportlust
1:29:32
1:29:29
6
Frederik Smit
Dutch Runners
1:29:53
1:29:52
7
Coen van de Luytgaarden
Schagen
1:31:09
1:30:37
8
Ron Schepel
Koninklijke Marine
1:38:41
1:38:34
9
Willem Biemolt
Friesland
1:39:23
1:39:01
10
Jan Bosse
Callantsoog
1:41:15
1:40:30
11
Koen van der Meer
Koninklijke Marine
1:44:21
1:44:11
12
Ed Holwerda
Koninklijke Marine
1:45:44
1:45:31
13
Anton Westerhout
Koninklijke Marine
1:47:43
1:47:25
14
Rob Kreuk
Callantsoog
1:47:48
1:47:17
15
Jan-dirk geel
Julianadorp
1:48:53
1:48:36
16
Cor van Steen
Koninklijke Marine
1:50:04
1:49:23
17
ed hoep
1:52:49
1:52:08
18
Jeen Bijma
Den Helder
1:53:03
1:52:27
19
Fons van den hoek
Koninklijke Marine
1:53:14
1:52:22
20
Rob Nolles
Loopgroep Hoorn
1:56:49
1:56:18
21
Frank Groot
Bluestream Offshore
1:57:30
1:57:20
22
Roel Verschoor
Noordkop
1:58:10
1:57:30
23
Rob Koopmans
Koninklijke Marine
1:58:26
1:57:57
24
Bouman Joop
Den Helder
1:58:43
1:58:25
25
Marco de Jong
Koninklijke Marine
1:58:57
1:58:46
26
Rob Zijlmans
Den Helder
1:59:58
1:59:33
27
Andre van der Weijde
Wieringermeer
2:01:59
2:01:23
28
Jeroen Graaf
Almere
2:02:25
2:02:05
29
Jan Zuidam
Zaandam
2:02:27
2:01:55
30
Rene Derksen
Noordwest Ziekenhuisgroep
2:03:51
2:03:28
31
Jacco de Weerdt
NAM
2:05:38
2:05:17
32
Hille Koopmans
Lelystad
2:06:18
2:06:07
33
Kees Kuus
Den Helder
2:12:14
2:11:27
M55, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Humphrey Mijnals
Koninklijke Marine
1:30:23
1:30:19
2
RUUD SMIT
1:30:49
1:30:46
3
Rob van Eis
Den Helder
1:36:53
1:36:51
4
Peter Hovestad
Groet
1:40:05
1:39:58
5
Adrie Brands
Purmerend
1:42:00
1:41:54
6
w.jansen
1:43:43
1:43:03
7
Lammert Jager
Noordkop
1:44:47
1:44:10
8
Ron van Buuren
Noordkop
1:46:28
1:46:09
9
Ad Warmerdam
Almere
1:46:59
1:46:24
10
Arthur van der Spek
Den Helder
1:47:35
1:46:57
11
Cors van Kruining
Noordkop
1:49:00
1:48:43
12
Johan Scheffe
1:50:23
1:50:10
13
Arian Bol Raap
SV Sportlust
1:50:41
1:50:16
14
Peter de Haan
Gouda
1:52:15
1:52:07
15
herman ploeger
1:54:17
1:54:10
16
Andre van Wissen
Koninklijke Marine
1:57:10
1:56:42
17
Nico Dirks
Den Helder
1:58:56
1:58:13
18
Hernando Giraldo
Den Helder
1:59:50
1:59:23
19
Peter Skel
2:00:16
1:59:56
20
Jack Ouwens
Den Helder
2:00:45
2:00:23
21
Koos Annes
2:05:52
2:05:33
22
Theo Laan
Heiloo
2:06:37
2:06:08
23
Ed Meijer
Den Helder
2:06:54
2:06:23
24
Rolv Elverding
Elst Gld
2:18:24
2:17:34
M60, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
aart lodder
1:38:10
1:37:54
2
Peter kerkhof
Julianadorp
1:41:01
1:40:46
3
Willem Hoogvorst
Hylas
1:41:27
1:41:12
4
Piet van Woesik
Breezand
1:41:28
1:41:26
5
Jan vd Star
Texel
1:47:01
1:46:53
6
gerard vrasdonk
1:48:08
1:48:02
7
Paul Camphuijzen
Koninklijke Marine
1:50:01
1:49:42
8
Paul Beukers
SV Sportlust
1:52:25
1:52:17
9
Joop Rikkelman
Hoorn Nh
1:54:27
1:54:04
10
Chris Everhardus
Julianadorp
1:54:54
1:54:36
11
Jan Pieterse
Utrecht
1:55:39
1:55:11
12
Kees Beurze
Hylas
2:04:16
2:03:35
13
Harry kraak
Noordkop
2:06:45
2:06:28
14
Mart Marbus
Koninklijke Marine
2:12:20
2:11:51
VSEN, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edith Chelimo
Volare Sports
1:10:34
1:10:34
2
Diana Kipyogei
De Goorn
1:15:32
1:15:32
3
Margriet Berhout
Schoorl
1:27:58
1:27:56
4
Sandra Homan
DOKEV
1:33:39
1:33:38
5
Patty Lakenman
1:38:01
1:37:59
6
Grietje Boorsma
Koninklijke Marine
1:38:44
1:38:41
7
Marloes Hovestad
1:40:03
1:39:57
8
Maxime Copsy
Koninklijke Marine
1:40:45
1:40:22
9
Patricia Glasius
Noordwest Ziekenhuisgroep
1:42:23
1:42:20
10
Carolien Slot
Den Helder
1:42:27
1:42:27
11
Lisanne Langerijs
1:46:43
1:46:39
12
Ashley Smit
Den Helder
1:47:13
1:46:59
13
Jessica de Visser
Bluestream Offshore
1:48:07
1:47:48
14
Wendy minkema
Julianadorp
1:49:57
1:49:11
15
Margreet Schuttrups
Zwaag
1:50:50
1:50:25
16
Melanie bos
Den Helder
1:52:16
1:52:02
17
Erna Niels
Hanzesport
1:56:17
1:56:00
18
Loes Altena
1:56:46
1:56:26
19
Roxanne Scheeper
Noordwest Ziekenhuisgroep
1:57:24
1:57:21
20
Serina Schouwenaar
1:57:48
1:57:27
21
Veronique de Waard
Diemen
2:00:19
2:00:19
22
Mirjam Leynse
Den Helder
2:00:19
1:59:57
23
Floor Bos
Amsterdam
2:00:20
1:59:46
24
Bo Ermes
Haarlem
2:00:33
1:59:47
25
Janine
2:01:19
2:01:09
26
Dagmar Boskma
Koninklijke Marine
2:02:20
2:01:38
27
Melanie Scheeper
Nederland
2:02:29
2:02:26
28
Esther Melkert
Noordwest Ziekenhuisgroep
2:02:54
2:02:45
29
Jeannet Pennings
Breezand
2:02:56
2:02:35
30
Maja Elders
Castricum
2:06:26
2:06:09
31
sandra okkerse
SV Sportlust
2:07:18
2:06:52
32
Els van Schaik
Ingen
2:09:53
2:09:16
33
Marije de Winter
Den Helder
2:10:18
2:10:03
34
Mandy glim
Den Helder
2:12:13
2:11:29
35
Ilona Eelman
Julianadorp
2:12:25
2:11:49
36
Marlous Steenhoek-Marbus
Koninklijke Marine
2:12:33
2:12:04
37
Merel van den Broek
Noordwest Ziekenhuisgroep
2:12:55
2:12:46
38
Kelly Collée
Noordkop
2:13:28
2:12:47
39
Sophie Rohaan
Den Helder
2:14:07
2:13:50
40
Betty van Schaik
Tiel
2:15:54
2:15:18
41
Kate voet
Den Helder
2:18:04
2:17:51
42
Sandra Leurs
Leunen
2:20:06
2:19:20
43
Lucinda Allen
Amsterdam
2:21:00
2:20:24
44
Karin Salet
Tiel
2:22:44
2:22:08
45
Natalia Alejandra Castro
Den Helder
2:27:54
2:27:10
46
Myrthe van Brunschot
Kortenhoef
2:39:36
2:39:20
V35, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke van Lierop
DOKEV
1:33:10
1:33:09
2
Marina Langendoen-Zijp
Noordkop
1:44:43
1:44:11
3
Jamie Rozeboom
Haarlem
1:49:40
1:49:35
4
andrea van lieshout
Loopgroep Aart Stigter
1:49:46
1:49:37
5
Kim Weijers - van Duin
DOKEV
1:54:44
1:54:33
6
Anneke Reenders
1:57:49
1:57:27
7
Gineke Oosterhuis
Noordkop
2:00:13
2:00:03
8
Marieke Boon
Den Helder
2:05:42
2:05:27
9
Ramona Slot
SV Sportlust
2:07:19
2:06:52
10
Renata vd Linden
Kesteren
2:08:46
2:08:10
11
Liane Brecknock
Amsterdam
2:08:53
2:08:17
12
Marloes Helder
Koninklijke Marine
2:09:00
2:08:46
13
Yanti Slaats
Amsterdam
2:15:19
2:14:41
14
Melanie de wit Koorn
Den Helder
2:17:47
2:17:33
15
maureen van't zand
2:22:03
2:21:48
16
Lesley Jacobsen
Veenendaal
2:27:34
2:26:44
17
Petra van Duijvenvoorde
Koninklijke Marine
2:39:22
2:38:51
V40, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danielle Krijgsman
Arena Atletiek
1:31:37
1:31:36
2
Ilona Ploeger
DOKEV
1:41:08
1:41:04
3
liesbeth hiddema
1:43:56
1:43:52
4
Rachel hezemans
Amstelveen
1:45:13
1:45:09
5
Ageeth van Arem
1:47:56
1:47:50
6
Jeannette Smit
Noordkop
1:50:45
1:50:03
7
Daphne Denker
Koninklijke Marine
1:56:00
1:55:18
8
Debby Schoolderman
Krommenie
2:02:41
2:01:56
9
Marianne Kuil
Beverwijk
2:04:58
2:04:13
10
camilla roelink de greef
2:05:15
2:05:00
11
Mieke Dousma
Noordwest Ziekenhuisgroep
2:06:18
2:06:03
12
Diane Schoppink
Den Helder
2:08:59
2:08:46
13
Nicole Scheen
Den Helder
2:10:25
2:09:57
14
Rebecca Clement
Alkmaar
2:10:53
2:10:43
15
Martine Wilms
Breezand
2:11:33
2:11:12
16
Petruska Timmer
Oudeschild
2:12:56
2:12:14
17
Carolien Raadgers
Den Helder
2:15:04
2:14:48
18
Jolanda Hofstede
Univé Den Helder
2:19:31
2:19:16
19
Liane Broodman
DOKEV
2:26:27
2:26:07
20
Natascha Binnewijzend
Anna Paulowna
2:26:28
2:26:08
21
Aukje Ottens
Easterein
2:27:27
2:27:11
22
Iris van Overveld
Heerhugowaard
2:29:29
2:28:57
23
Francis Buis
Den Helder
2:36:50
2:36:29
24
Astrid Wilkens
Julianadorp
2:41:05
2:40:42
25
Els Maldoy
Berchem
2:49:28
2:49:11
26
Marjon Ross
Den Helder
3:03:07
3:02:42
V45, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Audrey Breur
Noordwest Ziekenhuisgroep
1:36:53
1:36:47
2
Marianne Meijer
Julianadorp
1:54:55
1:54:37
3
Alize Okel
Noordwest Ziekenhuisgroep
1:59:14
1:58:46
4
Irene van Dalen
Stichting Vrijwaard
1:59:15
1:58:47
5
Tineke Mellema-Hoving
Noordkop
2:01:15
2:00:50
6
Elda van Langerak
Nederland
2:01:59
2:01:23
7
Manon Vos
Tiendeveen
2:02:12
2:02:04
8
Lisette Tak
Den Helder
2:02:22
2:01:42
9
Mieke Molenaar
TAS '82
2:04:20
2:03:49
10
Anita Hoekstra
Hippolytushoef
2:09:11
2:08:41
11
Carla Kranenburg
Huisduinen
2:15:10
2:14:49
12
Desiree van Neerven
2:20:11
2:19:24
13
Miranda van Belois
2:20:11
2:19:24
14
karin holland
2:20:31
2:19:44
15
Angelique van Zijl
Zwaag
2:21:00
2:20:35
16
Yvonne Zwart
Julianadorp
2:23:36
2:23:20
17
Thea Medemblik
Julianadorp
2:26:40
2:26:19
V50, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Steenstra
1:34:57
1:34:53
2
Sylvia Stähli-van Rijssen
Den Helder
1:48:31
1:48:20
3
Louise Olij
Hylas
1:54:34
1:54:10
4
Elly Ouwens
Noordwest Ziekenhuisgroep
2:00:45
2:00:22
5
Monique van Wissen
Noordwest Ziekenhuisgroep
2:06:22
2:05:53
6
Ria Harte
Lelystad
2:06:40
2:06:29
7
Inge Tesselaar
Huisduinen
2:08:59
2:08:42
V55, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
angelhe de graaff
2:02:02
2:01:49
V60, 21.1 KM WEDSTRI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Riet Tas-Schilder
1:59:33
1:59:25
2
Anna van Aalst-Braakman
Hera
2:14:05
2:13:19
J4-5, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stan Darphorn
Noordkop
2:17
2:15
2
Sam Kiekebos
2:29
2:28
3
Pim Hoelandt
2:32
2:28
4
Levi van Kesteren
Den Helder
2:34
2:31
5
Lucas Glasbergen
Den Helder
2:42
2:39
6
kai wiesell
2:46
2:43
7
Sijfert Wajer
2:50
2:47
8
Lukas Salzberger
2:54
2:52
9
Thijmen de Weert
Julianadorp
2:56
2:53
10
Melvin Schepers
3:03
3:01
11
Viggo Wijkhuizen
3:11
3:09
12
Bram Mulder
3:23
3:22
13
thijmen koen
3:25
3:22
14
Ids Boonstra
3:27
3:24
15
Jase van Oosanen
3:29
3:26
M4-5, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirthe de Weert
Julianadorp
2:38
2:37
2
Iris Hendrikse
2:44
2:41
3
Mila Darphorn
Den Helder
2:53
2:51
4
Yara Schotman
RWV
2:54
2:53
5
Julia de Zee
2:56
2:53
6
Faye Kivits
2:56
2:52
7
Lotte Lieros
3:04
3:01
8
Mexx Grootjans
3:05
3:03
9
Saar van 't Spijker
3:32
3:28
10
Jula Keizer
3:34
3:33
11
Joline De Beurs
3:47
3:45
J6-8, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Storm Roelink
1:40
1:39
2
Duncan Grootjans
Noordkop
1:49
1:47
3
Tom Kivits
Noordkop
1:49
1:47
4
Owen Asselman
1:52
1:51
5
Twan Schutten
1:52
1:52
6
Tijn Touwens
Noordkop
1:56
1:53
7
Dimas Zwart
1:56
1:56
8
Zenzi Hartemink
1:57
1:57
9
Tygo Vriesman
1:58
1:58
10
dane van oosanen
2:01
1:59
11
luka Waard
2:01
1:59
12
Jim Nienkemper
2:03
2:01
13
Tim Lienos
2:03
2:01
14
Ruben van de Sloot
2:04
2:03
15
Niek van Casand
2:05
2:04
16
Rover Roelink
2:06
2:04
17
Koen Sinke
2:10
2:08
18
Jaron de Weert
Noordkop
2:11
2:11
19
Viggo Witte
2:13
2:11
20
ALex Nibbering
2:14
2:14
21
Dennis Heiting
2:15
2:14
22
Kenneth Spoolder
2:15
2:15
23
Ryan Post
2:17
2:15
24
Thijn Spigt
2:19
2:17
25
Fintan Reijs
2:20
2:18
26
Jesper van de Sloot
2:20
2:18
27
Daan Aberson
Den Burg
2:21
2:19
28
Thomi Mulder
Noordkop
2:21
2:17
29
Vinn Rep
Den Helder
2:22
2:20
30
Joost KRamer
2:22
2:21
31
Giel Tiel
2:23
2:22
32
Bodhi Brandsma
2:29
2:26
33
Justin van Assem
Den Helder
2:31
2:30
34
Joey Koopman
2:40
2:37
35
Jette Boomstra
2:48
2:47
36
Erik Salzberger
2:55
2:53
37
Niek Touwen
3:09
3:06
M6-8, KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amber adriaansen
Julianadorp
1:55
1:54
2
Lisa Kiekenbos
1:57
1:56
3
Vera Bisdonk
Noordkop
2:02
2:02
4
Amber Alij
Noordkop
2:03
2:01
5
Leanne de Beurs
2:05
2:04
6
Tess Van den Kerkhof
2:05
2:03
7
Robin Roelink
2:06
2:06
8
Lisa Rens
Noordkop
2:07
2:07
9
Tara Darphorn
Noordkop
2:09
2:07
10
Sofie Witte
2:16
2:14
11
Zoë van Schaik
2:17
2:15
12
Djona Robert
2:18
2:17
13
Indy Schotman
RWV
2:19
2:19
14
Àukje Magielsen
Noordkop
2:21
2:19
15
Laura KRamer
2:22
2:20
16
Steffi Jong
2:23
2:21
17
Suus Tiel
2:23
2:23
18
Keitum Tomasouw
Noordkop
2:25
2:24
19
Tamara Sinke
2:26
2:26
20
Nikki Huibers
2:29
2:28
21
Kayleigh Koopman
2:29
2:24
22
Linde Loij
2:30
2:28
23
Guusje PEters
2:32
2:31
24
Jet Bosch
Den Helder
2:34
2:31
25
Jolijn Jansen
2:35
2:32
26
Lis Keiser
2:35
2:34
27
Anissa de vries
Den Helder
2:38
2:37
28
Tess Schaatsenberg
2:41
2:39
29
Carice Krigee
2:44
2:43
30
Puck Brokken
2:44
2:43
31
Sofie Wilbrink
2:46
2:45
32
Rosalie Wijkhuizen
3:14
3:12
J9-11, SCHOLIERENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
ioaan lobles
Noordkop
5:21
5:21
2
Mika Baro
DOKEV
5:49
5:49
3
Cas Borst
5:54
5:53
4
Ryan Kruijer
Noordkop
5:57
5:57
5
Kai Muijsers
Apeldoorn
6:09
6:09
6
Timo De wit
Noordkop
6:41
6:40
7
Owen Gerritsen
6:41
6:41
8
Don van Casand
6:42
6:40
9
Koen Peters
AV Heerenveen
6:53
6:52
10
Nick Tiel
6:54
6:53
11
Sam Bosch
Den Helder
6:57
6:57
12
Justin Salzerger
7:06
7:04
13
Lucas Beneker
7:33
7:32
14
Sem Hoekstra
7:36
7:35
15
Cas Tiel
7:36
7:36
16
Arne Reenders
Noordkop
7:45
7:43
17
Ruben Schepers
7:50
7:48
18
Bart Van Den Berg
8:14
8:14
M9-11, SCHOLIERENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suze Jong
6:28
6:28
2
Imme Van de kerkhof
6:46
6:44
3
Nikki Wilbrink
7:00
6:59
4
Megan Kruijer
Noordkop
7:23
7:22
5
Indy Kiers
Noordkop
7:30
7:30
6
Carmen Zimmerman
Noordkop
7:54
7:52
7
Donna Quartel
Noordkop
7:54
7:53
8
Sarah Jansen
Noordkop
8:00
7:59
9
Yenh Brink
Noordkop
8:04
8:02
10
Louise Jansen
Noordkop
8:07
8:06
11
Miranda Nibbering
8:16
8:15
12
Esmee Hutten
Noordkop
8:43
8:42
13
Daniëlle Salzberger
8:57
8:55
14
Roos Veenendaal
9:00
8:59
15
Naomi Cok
9:11
9:10
16
Nienke van der Klugt
Julianadorp
10:28
10:26
J1215, SCHOLIERENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tymen Bouw
AV '34
4:59
4:58
2
Ryan Steenvoorden
Noordkop
5:39
5:37
3
Niek Kollé
Noordkop
5:41
5:39
4
Max Hulzebos
Noordkop
5:45
5:44
5
Dylan Adriaansen
Julianadorp
6:08
6:08
6
Milan Naumann
6:20
6:18
7
Owen Cok
6:29
6:28
8
Jeffrey Hutten
Noordkop
6:39
6:38
9
Ravi Raadgers
6:40
6:40
10
Dychano Menig
8:03
8:02
M1215, SCHOLIERENLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa Kollé
Noordkop
6:20
6:19
2
Mila Kouwoh
SV Sportlust
6:47
6:46
3
Naomi Brink
Noordkop
7:32
7:31
4
Jaimy Houtschilt
7:34
7:33
BLOOP, HALVE BEDRIJLP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Scholen aan Zee 1
Scholen aan Zee 1
1:25:18
1:25:18
2
Peterson 1
Peterson 1
1:28:15
1:28:08
3
Fysiotherapie Stadshart
Fysiotherapie Stadshart
1:32:40
1:32:39
4
Keykeg 1
Keykeg 1
1:33:03
1:32:59
5
Keykeg 2
Keykeg 2
1:37:45
1:37:40
6
Noordwest Ziekenhuisgroep 3
Noordwest Ziekenhuisgroep 3
1:38:41
1:38:29
7
Noordwest Ziekenhuisgroep 4
Noordwest Ziekenhuisgroep 4
1:41:42
1:41:24
8
Omnyacc 1
Omnyacc 1
1:43:11
1:42:31
9
Omnyacc 2
Omnyacc 2
1:43:50
1:43:09
10
Noordwest Ziekenhuisgroep 2
Noordwest Ziekenhuisgroep 2
1:47:08
1:46:48
11
Scholen aan Zee 3
Scholen aan Zee 3
1:50:48
1:50:43
12
's Heeren Loo 4
's Heeren Loo 4
1:52:46
1:52:42
13
Holland Safety
Holland Safety
1:52:52
1:52:32
14
Vrijwaard 1
Vrijwaard 1
1:53:16
1:53:06
15
's Heeren Loo 5
1:53:20
1:53:17
16
Scholen aan Zee 2
Scholen aan Zee 2
1:53:58
1:53:33
17
Keykeg 5
Keykeg 5
1:54:24
1:53:58
18
Rabobank 1
1:54:47
1:54:30
19
's Heeren Loo 3
's Heeren Loo 3
1:55:01
1:54:45
20
Bluestream Offshore 2
Bluestream Offshore 2
1:55:57
1:55:49
21
Rabobank 3
1:57:24
1:57:07
22
's Heeren Loo 2
's Heeren Loo 2
1:57:33
1:57:19
23
Noordwest Ziekenhuisgroep 7
Noordwest Ziekenhuisgroep 7
1:57:50
1:57:50
24
4YoungTalent
4YoungTalent
1:58:30
1:58:03
25
Acta Marine 1
Acta Marine 1
1:59:04
1:58:59
26
Troubadour Esdégé-Reigersdaal 2
Troubadour Esdégé-Reigersdaal 2
1:59:59
1:59:37
27
Noordwest Ziekenhuisgroep 5
Noordwest Ziekenhuisgroep 5
2:00:25
2:00:07
28
Keykeg 3
Keykeg 3
2:02:35
2:02:08
29
Keykeg 4
Keykeg 4
2:02:45
2:02:16
30
Acta Marine 2
Acta Marine 2
2:02:52
2:02:47
31
Acta Marine 3
Acta Marine 3
2:04:53
2:04:39
32
Troubadour Esdégé-Reigersdaal 1
Troubadour Esdégé-Reigersdaal 1
2:04:58
2:04:36
33
Peterson 2
Peterson 2
2:06:15
2:05:58
34
Straalbedrijf Sander
Straalbedrijf Sander
2:06:48
2:06:39
35
Noordwest Ziekenhuisgroep 6
Noordwest Ziekenhuisgroep 6
2:08:56
2:08:38
36
Noordwest Ziekenhuisgroep 8
Noordwest Ziekenhuisgroep 8
2:09:20
2:09:13
37
Noordwest Ziekenhuisgroep 1
Noordwest Ziekenhuisgroep 1
2:10:37
2:10:17
38
's Heeren Loo 1
's Heeren Loo 1
2:12:42
2:12:17
39
Bluestream Offshore 1
Bluestream Offshore 1
2:13:01
2:12:54
40
Rabobank 2
2:13:34
2:13:19
41
Keykeg 6
Keykeg 6
2:19:52
2:19:27
42
Vrijwaard 2
Vrijwaard 2
2:20:00
2:19:48
Univé Engie Tandartspraktijk het Arsenaal
Uitslagen.nl
13-04-2016 17:36