Uitslagenlijst Natuurloop Siddeburen

Siddeburen - Zaterdag 9 april 2016

MSEN, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel-Jan Lensen
Groningen
57:17
57:16
2
Meindert ter Veer
Oldehove
58:37
58:35
3
Gerben Vermij
Leens
59:19
59:18
4
Sieger Haakma
Zuidhorn
1:01:27
1:01:26
5
Dennis Westra
Groningen
1:06:25
1:06:22
6
Jord Besteman
Hilversum
1:06:56
1:06:54
7
Ping Fai Teng
groningen
1:07:30
1:07:27
8
Andreas bos
Appingedam
1:27:49
1:27:25
9
Ruben Droogsma
Appingedam
1:31:11
1:31:02
10
Roy Jansen
Meppel
1:35:16
1:35:09
M40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Smilde
1:00:41
1:00:40
2
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:00:49
1:00:48
3
Laurenz Boer
Niekerk Grootegast
1:01:45
1:01:43
4
Peter Pettinga
Groningen
1:05:04
1:05:02
5
Marcel Stoffers
Appingedam
1:06:16
1:06:14
6
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
1:08:12
1:08:10
7
Gert KleinJan
Aduard
1:08:31
1:08:29
8
Marco Bakker
Assen
1:10:29
1:10:27
9
Frans Riepma
Haren Gn
1:10:38
1:10:34
10
Kees Kuipers
Niezijl
1:11:05
1:10:59
11
Frans Alting
Annen
1:11:42
1:11:40
12
H. de Jong
Groningen
1:11:58
1:11:50
13
Jacob Bruining
Zuidbroek
1:12:32
1:12:26
14
Jaap Smith
Baflo
1:13:56
1:13:50
15
Jan Speelman
Stadskanaal
1:14:45
1:14:26
16
Grico Sikkema
Noordhorn
1:16:01
1:15:54
17
Frank Marks
Groningen
1:16:01
1:15:57
18
Jan Kornelis Stol
Siddeburen
1:16:01
1:15:50
19
H.B.G. Gelling
Groningen
1:16:25
1:16:16
20
Ronald Hommes
Delfzijl
1:16:59
1:16:22
21
Marnix van den Brink
Groningen
1:22:22
1:22:05
22
Ronald Stigter
Siddeburen
1:24:54
1:24:50
23
Ronnie Zoer
Wagenborgen
1:27:01
1:26:54
24
Mark van der Stelt
Siddeburen
1:48:02
1:47:43
25
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:49:24
1:49:14
M50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
58:04
58:03
2
Rob van de Graaf
Hoogeveen
1:01:59
1:01:58
3
Naanko Drent
Heiligerlee
1:03:21
1:03:20
4
Klaas Brouwer
Groningen
1:04:13
1:04:12
5
A Huisman
Oosterwolde Fr
1:04:30
1:04:28
6
Kees Groenendijk
Haren
1:05:09
1:05:07
7
H Hovinga
Wildervank
1:05:43
1:05:41
8
Siemon Hinrichs
Delfzijl
1:05:54
1:05:50
9
Jan van der Velde
Delfzijl
1:07:38
1:07:34
10
Wietze de Vries
Appingedam
1:09:21
1:09:16
11
Maarten Hoeksema
Groningen
1:10:13
1:10:12
12
Arjan Griffioen
Hoogezand
1:10:21
1:10:15
13
K Stadlander
Nieuweschans
1:10:54
1:10:52
14
Jaap Begeman
Noordbroek
1:11:15
1:11:11
15
Andre Smit
Hoogezand
1:12:00
1:11:55
16
Henk Heemskerk
Groningen
1:16:37
1:16:33
17
Jan Vos
Uithuizen
1:16:47
1:16:41
18
Dick van den Berg
Stedum
1:17:57
1:17:43
19
Elko Knoop
Tolbert
1:18:34
1:18:05
20
R Balkema
Garmerwolde
1:20:12
1:20:04
21
Emiel van der Graaf
Groningen
1:20:33
1:20:11
22
Bram Noordhuis
Appingedam
1:20:43
1:20:37
23
Hendrik Waijer
Winschoten
1:21:01
1:20:46
24
Han Korhorn
Kloosterburen
1:22:48
1:22:32
25
Peter Boltjes
Winschoten
1:25:18
1:25:13
26
Henk Keen
Groningen
1:28:33
1:28:14
27
Herman Middel
Stadskanaal
1:30:16
1:29:55
28
Geert Droogsma
Appingedam
1:30:39
1:30:30
29
Jan-Jelle Renkema
Oldekerk
1:33:33
1:33:11
30
Erik Engelage
Scheemda
1:35:28
1:35:05
31
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:40:21
1:40:03
M60, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
Haren Gn
1:04:22
1:04:21
2
De Vries
Kampen
1:10:52
1:10:40
3
Herman Morrien
Bellingwolde
1:12:11
1:12:08
4
Klaas van der Laan
Noordbroek
1:14:16
1:14:15
5
Peter Wolters
Nieuw Roden
1:14:52
1:14:46
6
Rudy Boers
Winschoten
1:15:37
1:15:34
7
Wubbe Rendering
Bourtange
1:15:37
1:15:34
8
Henk Smit
Groningen
1:17:54
1:17:49
9
Nico Vierkant
Bedum
1:20:31
1:20:18
10
Adrie van Dijk
Paterswolde
1:20:53
1:20:48
11
Siert Modderman
Groningen
1:23:00
1:22:51
12
Jan Adema
Groningen
1:24:17
1:24:09
13
Bertus Kuiper
Groningen
1:26:19
1:26:01
14
Wim Saaltink
Groningen
1:27:49
1:27:40
15
Willem Meffert
Oude Pekela
1:28:22
1:28:08
16
S. Klevering
Spijk
1:29:04
1:29:01
17
Anko C Wieringa
Groningen
1:30:04
1:29:41
18
Ed van der Graaf
Groningen
1:38:10
1:38:05
19
Cees Dekker
Nieuwolda
1:46:03
1:45:32
20
Dick Doornbos
Delfzijl
1:55:43
1:55:10
VSEN, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mariska Bosch-Kasper
Appingedam
1:16:36
1:16:31
2
Femke Veldman
Delfzijl
1:19:30
1:19:26
3
Lianne Zijlstra
Stedum
1:25:15
1:24:52
4
Monica Kamphuis
Delfzijl
1:27:33
1:27:28
5
Nathalie Willemsen
Appingedam
1:33:32
1:33:21
6
Susanne Blom
Sappemeer
1:39:56
1:39:39
V40, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
1:08:02
1:08:00
2
Christien Koning
Groningen
1:12:23
1:12:21
3
Janke van der Laan
Winschoten
1:12:37
1:12:35
4
Brigitte Ypma
Wildervank
1:15:05
1:15:01
5
Henriette Lagerwerf
Veendam
1:19:30
1:19:26
6
Corine Dieterman
Scheemda
1:29:16
1:29:01
7
Maaike van der Werf
Woltersum
1:33:24
1:33:10
8
Jolanda de Winter
Appingedam
1:33:32
1:33:22
9
Kea de Groot
Appingedam
1:35:19
1:35:10
10
Patries Zijlstra
Eenum
1:35:19
1:35:10
11
Joke Speelman
Stadskanaal
1:36:31
1:36:08
12
Margreet Elzinga-Schuitem
Delfzijl
1:44:20
1:43:49
13
Sandy Krans
Siddeburen
1:46:03
1:45:31
V50, 16 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge Dijkman
Wijk bij Duurstede
1:20:05
1:19:54
2
Ida Raske
Siddeburen
1:25:19
1:25:12
3
Tineke Roorda
Westeremden
1:31:06
1:30:58
4
Aukje Woltjer-Veenstra
Steendam
1:32:19
1:31:59
5
Marian Ovengaauw
Eelde
1:36:02
1:35:40
6
Karin Noordhof
Appingedam
1:37:00
1:36:46
7
Auktje Renkema
Oldekerk
1:37:05
1:36:43
M/V, 16 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk-Edo Willems
Stadskanaal
1:20:00
1:19:39
2
Jan Brontsema
Zuidhorn
1:21:05
1:21:00
3
Martijn Roelfsema
Slochteren
1:23:33
1:23:21
4
Diana Bleeker
Holwierde
1:25:19
1:25:12
5
Hindrik Kok
Westerlee Gn
1:25:48
1:25:38
6
Chris Kuiper
Delfzijl
1:27:41
1:27:29
7
Koen Boer
Haren Gn
1:27:49
1:27:23
8
R. Stuut
Wagenborgen
1:28:12
1:28:01
9
Jan Sligter
Stadskanaal
1:28:16
1:27:55
10
Louw de Vries
Winsum Gn
1:29:06
1:28:39
11
Heijo Dieterman
Scheemda
1:29:16
1:29:01
12
Tonny Hoorndijk
Appingedam
1:30:03
1:29:49
13
Abe Veenstra
Schipborg
1:30:45
1:30:14
14
Rob Hoogesteger
Marum
1:32:03
1:31:51
15
Engelke Degenhart
Almere
1:33:01
1:32:56
16
Lex Doornbos
Groningen
1:33:15
1:32:41
17
Cornelis Kampinga
Holwierde
1:33:24
1:33:09
18
Maarten Bekking
Siddeburen
1:33:27
1:33:06
19
Ito Zuidhof
Siddeburen
1:33:30
1:32:53
20
Peter Disseldorp
Zuidhorn
1:33:31
1:33:06
21
Ronald Danhof
Onderdendam
1:33:53
1:33:40
22
Ron Huizinga
Sappemeer
1:34:18
1:34:03
23
Cor Prinsen
Farmsum
1:35:04
1:34:31
24
Albert-Jan Kampen
Veendam
1:35:57
1:35:37
25
Gerry Smith
Appingedam
1:36:07
1:35:36
26
Albert Smook
Delfzijl
1:36:21
1:35:51
27
Peng Yip Cheah
Schildwolde
1:36:33
1:35:54
28
Derk Doornbos
Siddeburen
1:36:33
1:36:10
29
Priscilla Reiffers
Appingedam
1:37:15
1:36:39
30
Frans Scheuneman
Hoogezand
1:38:42
1:38:25
31
Martijn Brontsema
Groningen
1:39:33
1:39:04
32
H. Steenman
Veendam
1:39:34
1:39:06
33
Olly Manusiwa
Appingedam
1:40:06
1:39:35
34
Alexander Kruizinga
Oostwold gem Oldambt
1:40:10
1:39:46
35
Monique de Vries
Sappemeer
1:41:03
1:40:37
36
Ingrid Super
Farmsum
1:43:21
1:42:49
37
Sandy ten Hove
Delfzijl
1:44:20
1:43:49
38
Harry Maring
Zuidhorn
1:44:29
1:44:06
39
Sebastiaan verstappen
Delfzijl
1:46:02
1:45:31
40
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:46:04
1:45:31
41
Sarah de Boer
Garrelsweer
1:46:14
1:45:41
42
Jenny de Jonge
Appingedam
1:46:14
1:45:41
43
Janna Sieburgh
Borgsweer
1:46:24
1:45:51
44
Willem de Vries
Delfzijl
1:46:25
1:45:51
45
Dick Zwiers
Nieuwolda
1:49:20
1:48:45
46
Akker van den, Aafje
Bedum
1:55:28
1:55:05
47
Pieter Haan
Delfzijl
2:01:58
2:01:43
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Luinge
Veendam
35:03
35:02
2
Maurice Smit
Delfzijl
36:30
36:29
3
Pim Wildeman
Appingedam
38:50
38:48
4
Marcus Vording
Veendam
42:08
42:05
5
Dirk-Jan Fokkens
Zutphen
42:08
42:05
6
Patrick de Boer
Groningen
44:48
44:43
7
Maarten Kruijver
Amsterdam
44:55
44:49
8
Sietze Huizenga
Grootegast
45:38
45:37
9
W. Kruijver
Groningen
46:34
46:27
10
Tim Nieland
Nieuwolda
47:35
47:34
11
Ivan Vujacic
Amsterdam
52:21
52:15
12
Jelger Visser
Groningen
57:01
56:45
M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
35:10
35:09
2
Dik Vries
Appingedam
39:08
39:05
3
Ronald Meyboom
Haren Gn
39:24
39:21
4
Johan Vonck
Garnwerd
40:08
40:07
5
Eeuwe Schot
Groningen
42:05
42:02
6
Mick De haan
Groningen
46:01
45:56
7
Raymond Krans
Wagenborgen
46:31
46:20
8
Edward Pechler
Groningen
47:02
46:55
9
Jan Ruiter
Delfzijl
49:40
49:33
10
Henk van der Deen
Siddeburen
51:17
50:33
11
Kees Peerdeman
Haarlem
51:27
51:02
12
Hans van Wijk
Haarlem
52:52
52:26
13
Wouter Meerman
Ten Boer
53:01
52:48
14
Jan Helmantel
Ten Boer
55:10
54:56
15
Bertus Schutte
Ommen
55:19
55:01
16
Dirk Franssens
Saaksum
57:17
56:59
17
K vd Molen
Appingedam
1:00:07
59:59
18
Erik Stam
Ten Boer
1:00:13
59:51
19
Henk Schuitema
Zuidwolde
1:00:14
59:52
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Lubbers
Hilversum
43:29
43:25
2
Renske Linstra
Appingedam
47:01
46:58
3
Vanessa Wuijster
Groningen
47:02
46:54
4
Natalie Oram
Wageningen
49:03
48:51
5
Jonieke Rienstra
Slochteren
53:57
53:52
6
Valerie Oosterom
Veendam
54:05
53:59
7
Sylvia Overgaauw
Delfzijl
58:49
58:38
8
Annelies hommes
Delfzijl
1:01:23
1:00:46
V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Angelique Nienhuis
Winsum Gn
46:55
46:49
2
Janny Luursema
Appingedam
58:49
58:38
3
Gea Rouppť
Appingedam
58:49
58:38
4
Jeannet Bakema
Loppersum
1:02:11
1:02:03
M/V, 10 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerko Arkema
Haren
45:13
44:53
2
Gerben Posthumus
Groningen
45:41
45:34
3
Ferry Goike
Winschoten
46:26
46:17
4
Gijsbert Tijseling
Zevenhuizen
47:02
46:57
5
Marco Schuur
Midwolda
51:48
51:20
6
Gerard van Gennip
Appingedam
52:16
51:58
7
Debora Boneschansker
Losdorp
53:21
53:12
8
Joost Kerkhoff
Loppersum
54:17
54:04
9
Ingrid Krooneman
Groningen
55:19
55:07
10
Miranda Westers
Zuidbroek
55:39
55:18
11
Natasja Topelen
Wagenborgen
55:51
55:41
12
Wim ter Laan
Wagenborgen
57:03
56:53
13
Marlies Sportel
Wagenborgen
57:46
57:36
14
Davit van Dipen
Groningen
58:48
58:38
15
Marjon Sijtsema
Groningen
59:15
59:05
16
Agnes Haveman
Siddeburen
59:36
59:29
17
Tinie Kappert
Wagenborgen
1:01:16
1:01:06
18
Alja Westerhof
Zuidbroek
1:02:11
1:01:51
19
Harma Steenbergen
Delfzijl
1:02:50
1:02:34
20
Sander de Vries
Bedum
1:03:07
1:02:37
21
Leonie Pierik
Groningen
1:04:00
1:03:52
22
Bert Posthumus
Grijpskerk
1:04:07
1:03:54
23
J Buitenkamp
Siddeburen
1:04:19
1:03:39
24
Ans de Vries
Delfzijl
1:05:08
1:04:54
25
Trijnie Doornbos-Oosting
Appingedam
1:07:30
1:06:56
26
Martine Sijtsma
Mantgum
1:11:41
1:11:27
27
Rian Huiberts
Delfzijl
1:17:38
1:17:00
28
Martin Oomkens
Veendam
1:39:55
1:39:31
29
Bennie Pool
Noordbroek
1:41:42
1:41:17
M/V, 4.5 KM TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kyle Mayenburg
Siddeburen
20:31
19:52
2
Rafael van Gennip
Appingedam
20:38
20:19
3
Marlon van Oosten
Harkstede
21:00
20:51
4
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegarst
21:39
21:38
5
Giovanni Swama
Wildervank
21:47
21:34
6
Tessa Smitstra
Siddeburen
21:54
21:51
7
Agnes Woldhuis
Ten Post
21:58
21:54
8
Antje Scheper-Teuben
Slochteren
25:16
25:05
9
Danielle Kors
Ten Boer
25:33
25:10
10
Stass Jansema
Delfzijl
26:05
25:54
11
Arling
Siddeburen
26:14
26:12
12
Larissa Wijninga
Siddeburen
26:14
26:11
13
Eddy Ufkes
Wagenborgen
27:21
26:57
14
Klaziena van Twuijver
Schildwolde
27:32
27:10
15
Frederika Woltman
Hellum
28:14
27:42
16
Henriette Weiniga
Siddeburen
28:52
28:48
17
D. Folkersma
Veendam
28:55
28:27
18
Miente Schreuder
Siddeburen
29:09
28:42
19
Bert Posthumus
Grijpskerk
29:13
29:01
20
Laura Hensens
Siddeburen
29:29
29:27
21
Marleen Bos
Siddeburen
30:03
29:37
22
Corry Hofland
Groningen
31:04
30:45
23
Thomas Venhuizen
Smilde
31:50
31:22
24
Dineke Kok
Delfzijl
31:54
31:41
25
Chantal Nieman
Wildervank
33:45
33:33
26
Sieka Heemstra
Delfzijl
34:13
34:01
27
A. Folkersma
Veendam
34:37
34:09
28
Saskia Rottinghuis
Groningen
37:04
36:38
SCH, SCHOLIERENLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Steen
T2 - OBS De Springplank
23:42
23:25
2
Wouter Greven
T1 - OBS De Springplank
24:03
23:47
3
Randy Mulder
T1 - OBS De Springplank
24:03
23:47
4
Johannes Bos
GBS de Wiekslag
25:03
24:24
5
Julian Hoeksema
GBS de Wiekslag
25:37
24:58
6
JurriŽn de Witt
T1 - CBS De Wegwijzer
26:38
26:09
7
Julian Mulder
T1 - OBS De Springplank
28:34
28:17
8
Wesley Hartman
T2 - OBS De Springplank
29:40
29:23
9
Dennis Strootman
T2 - OBS De Springplank
29:45
29:28
10
Amelina Stevens
T2 - CBS De Wegwijzer
29:45
29:16
11
Hanna van der Spek
T2 - CBS De Wegwijzer
29:46
29:16
12
Arinda Holtjer
T1 - CBS De Wegwijzer
29:56
29:26
13
Heiko de Haan
GBS de Wiekslag
30:24
29:45
14
Femke Bakker
T2 - OBS De Springplank
32:34
32:19
15
JoŽlle Thoma
T1 - CBS De Wegwijzer
32:58
32:29
16
Wouter Kerdijk
T1 - CBS De Wegwijzer
32:59
32:30
17
YaŽla MŁlder
T2 - CBS De Wegwijzer
33:22
32:52
18
Eveline Aardema
T2 - OBS De Springplank
33:53
33:34
19
Nicky Korte
T1 - OBS De Springplank
35:10
34:55
20
Bo Westerkamp
T1 - OBS De Springplank
35:11
34:56
21
Renate van der Spek
GBS de Wiekslag
37:31
36:51
22
Wouter Heinen
GBS de Wiekslag
37:32
36:53
www.uitslagen.nl
10-04-2016 19:59