Uitslagenlijst Kronos Campusloop

Enschede - Woensdag 6 april 2016

MAN, 2 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harmen Hoek
UT / Saxion Runningteam I
10:14
10:14
2
Hilco Huisjes
10:19
10:19
3
Carlos Todo Navarro
10:26
10:25
4
Nick Assinck
UT / Saxion Runningteam I
10:27
10:27
5
Alex Stienstra
LAAC Twente
10:28
10:27
6
Alwin Hoorn
Ruinen
10:41
10:40
7
Ivar Schoorlemmer
De boselfjes
11:04
11:03
8
Jorrit Stokvis
Hengelo Ov
11:18
11:16
9
Remy van der Beek
Enschede
11:41
11:40
10
Hille Drenth
Team Skeuvel
11:53
11:51
11
Tim De Ruiter
Enschede
12:06
11:47
12
Ruud van Leuteren
Borne
12:17
12:16
13
Thijmen Trouw
De boselfjes
12:41
12:39
14
Bas Brilman
Hyggelig Hjemme
12:41
12:34
15
Lars Bossink
Lattrop-Breklenkamp
12:55
12:45
16
Paul van Assema
Hyggelig Hjemme
13:21
13:15
17
Joris Voerman
Enschede
13:27
13:13
18
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
14:16
14:13
19
Ronald Leppink
Een logopedist, een programmeur, een che
14:21
14:12
20
Niels van Leuteren
Hengelo Ov
14:25
14:23
21
Teun Kok
Enschede
14:26
14:09
22
Wim Bijkerk
Enschede
14:43
14:37
23
Alex Wesselink
Enschede
14:53
14:33
24
Jornt van Dijk
Enschede
15:41
15:21
25
Sander Meinderts
Enschede
15:51
15:41
26
Clemens Kuipers
Een logopedist, een programmeur, een che
15:56
15:48
27
Mattienne Kamp
Enschede
16:17
16:10
28
Irme van Veldhoven
Enschede
16:29
16:19
29
Oscar Escobosa
Arago
16:42
16:33
30
Niels Veurink
Een logopedist, een programmeur, een che
16:54
16:43
31
Stefan Dekker
Enschede
17:00
16:45
32
Melle van Seijen
Hengelo Ov
17:00
16:55
33
Hans van Vroonhoven
Enschede
17:13
16:55
34
David de Haan
Enschede
17:59
17:59
35
Peter van Seijen
Hengelo Ov
18:23
18:18
36
Jean-Baptiste Blonde
Enschede
18:34
18:19
37
Martijn Hendrikx
Enschede
19:39
19:26
38
Jessy Wulff
Enschede
19:41
19:27
39
Martijn Meefout
Enschede
20:37
20:18
40
Niels te Pas
Enschede
23:45
23:43
VROUW, 2 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rianne Aarnink
Enschede
12:07
12:05
2
Lisanne Wiggers
De boselfjes
12:11
12:10
3
Deborah Wissink
UT Saxion 2
12:57
12:56
4
Rosan Gortworst
UT Saxion 2
13:12
13:08
5
Claudia Henckel
Enschede
14:01
13:59
6
Emma Trouw
Hengelo Ov
14:17
14:16
7
Arenda Steenhuis
Team Skeuvel
14:48
14:41
8
Esther Smits
Hyggelig Hjemme
15:11
15:06
9
Anouk Bomers
Enschede
15:35
15:33
10
Michelle van Mierlo
Hyggelig Hjemme
15:36
15:31
11
Carlotta Brok
Bavel AC
15:49
15:36
12
Wendy Duurland
Enschede
16:34
16:25
13
Flaveline Da Silva Souza
Enschede
16:49
16:37
14
Anne-Wil Hoek
Een logopedist, een programmeur, een che
17:02
16:51
15
Tessa Meijerink
Enschede
17:25
17:06
16
Manon Bijsterbosch
Epe
17:25
17:11
17
Heleen Jeurink
Enschede
17:26
17:09
18
Milou Geerdink
Enschede
17:33
17:15
19
Su Hwa Sei
Enschede
17:43
17:34
20
Relinde Oudbier
Apeldoorn
17:53
17:46
21
Lisanne Oudbier
Enschede
17:53
17:46
22
Kim Beunder
Enschede
18:20
18:20
23
Sabine Hulshof
Enschede
18:21
18:03
24
Simone Moes
Enschede
18:25
18:12
25
Ruth Kloppenburg
Enschede
18:26
18:15
26
Sofie Kölling
Arago
19:11
19:00
27
Claire Jeltes
Enschede
19:23
19:15
28
Riemke Drent
Enschede
19:25
19:12
29
Lianne Groen
Enschede
19:29
19:22
30
Karlijn Nijhuis
Enschede
19:39
19:26
31
Erika Roseboom
Enschede
19:40
19:27
32
Rianne van Dommelen
Enschede
19:58
19:43
33
Iris Voogt
Enschede
19:59
19:45
34
Kayleigh Start
Arago
20:49
20:38
35
Inge Hurenkamp
Enschede
22:59
22:51
MAN, 4 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Wiggers
De boselfjes
21:39
21:38
2
Jelle Neeft
UT / Saxion Runningteam I
22:04
22:03
3
Boy Foks
Haaksbergen
22:26
22:25
4
Kevin Voss
Hengelo Ov
23:38
23:37
5
Bouke Scheltinga
Enschede
23:46
23:45
6
Guus Schutte
UT Saxion 2
23:47
23:43
7
Steven te Brinke
Enschede
24:17
24:14
8
Pascal Hscher
Enschede
24:22
24:17
9
Arwyn Goos
3 snelle lopers en Eloy
24:32
24:25
10
Martijn Eppman
Enschede
24:39
24:37
11
Rient Heerink
Team Skeuvel
24:39
24:39
12
Marijn Zwier
Enschede
24:42
24:40
13
Rens Koning
De Bazen van de toekomst
25:11
25:07
14
Tom Onderwater
Enschede
25:14
25:13
15
Jari van Ravenstein
Enschede
25:26
25:17
16
Attilio Bottegal
Terni
25:37
25:36
17
Pascal Fisscher
Hengelo Ov
25:42
25:40
18
Arjo Koekoek
Enschede
25:48
25:46
19
Pieter Roos
Markelo
25:48
25:46
20
Gijs Verduijn
Arago
25:55
25:45
21
Stef Kleinluchtenbeld
3 snelle lopers en Eloy
25:56
25:49
22
Bas Scholten
Enschede
26:01
25:58
23
Nick de Waart
Enschede
26:23
26:21
24
Diederik Bakker
Enschede
26:24
26:20
25
Stefan Klootwijk
Enschede
26:25
26:22
26
Roeland Krak
Enschede
27:03
26:59
27
Oxan van Leeuwen
Arago
27:05
26:55
28
Emil Bode
Enschede
27:05
26:56
29
Emiel Haven
Enschede
27:08
26:51
30
Gert-Jan Kootstra
Enschede
27:12
27:05
31
Roel Hollander
Enschede
27:12
27:07
32
Leon Bremer
Los Chichis
27:14
27:04
33
Elmer Mulder
Borne
27:18
27:15
34
Robin Steentjes
Enter
27:22
27:19
35
Mark 't Hart
Enschede
27:22
27:18
36
Joost Blauw
Enschede
27:36
27:27
37
Wim van der Kruk
De Bazen van de toekomst
27:45
27:41
38
Eric Smeets
Enschede
27:57
27:49
39
Maarten Assendorp
Enschede
27:57
27:50
40
Edwin Dollekamp
Dana's schatjes
28:01
27:58
41
Robert Andringa
Enschede
28:09
27:54
42
Job Oude Vrielink
Enschede
28:23
28:20
43
Pjotre Verheij
Enschede
28:25
28:17
44
Daniël van den Beukel
Enschede
28:53
28:36
45
Rudy Tiben
Enschede
29:06
28:51
46
Mike Voss
Hengelo Ov
29:08
29:04
47
Thies Jansen
Enschede
29:10
28:58
48
Dennis Tolhuis
Hengelo Ov
29:12
29:06
49
Jeroen Goudswaard
Enschede
29:17
28:58
50
Dennis Dennebos
Enschede
29:33
29:18
51
Dennis Swart
3 snelle lopers en Eloy
29:36
29:29
52
Ger Folkersma
Enschede
29:37
29:22
53
Mitchel Noijen
Enschede
29:42
29:29
54
Ivo Boone
Hengelo Ov
29:43
29:40
55
Jasper ten Dam
Enschede
29:44
29:34
56
Tijn Huttenhuis
Oldenzaal
29:44
29:38
57
Robert ten Breul
Denekamp
30:10
30:04
58
Julian Steinke
Dana's schatjes
30:46
30:30
59
Rik Wolters
Enschede
30:47
30:44
60
Fabian Pelgröm
Enschede
30:57
30:41
61
Rene Bonhke
Hengelo Ov
30:58
30:53
62
Aswin Witte
Enschede
30:59
30:45
63
Harmen Polman
Hengelo Ov
31:03
30:54
64
Gerrit Bultman
Delden
31:03
31:03
65
Pieter Hommelberg
Enschede
31:06
30:51
66
Rik de Jong
Enschede
31:13
31:08
67
Martijn van der Ouderaa
Enschede
31:14
31:00
68
Sem Loohuis
Enschede
31:22
31:03
69
Tim Vermeij
Enschede
31:26
31:10
70
Jouke Ubbink
Enschede
31:39
31:31
71
Nico de Jongh
Enschede
31:51
31:39
72
Isar Huisman
Los Chichis
31:59
31:49
73
Joshua Loessberg-Zahl
Enschede
32:21
32:06
74
Arnoud Mulder
Enschede
32:39
32:34
75
Luuk Blaauw
Enschede
33:27
33:13
76
William Steenbergen
Enschede
33:31
33:22
77
Timo Haarman
Enschede
33:34
33:28
78
Steyn ten Kate
Enschede
33:38
33:32
79
Simon Rezelman
Enschede
33:39
33:30
80
Dennis Cai
Enschede
33:42
33:38
81
Jos Kosters
Enter
33:45
33:44
82
Mark Esselink
Enschede
33:56
33:38
83
Jens Harmsen
Enschede
34:14
34:10
84
Frank van Eldik
Hengelo Ov
34:17
34:00
85
Tim Scholten
Hengelo Ov
34:28
34:25
86
Michiel te Braake
Los Chichis
34:43
34:33
87
Aloys Kuster
Enschede
36:14
35:57
88
Sietze Bruinsma
Enschede
37:01
36:53
89
Sagy Ephrati
3 snelle lopers en Eloy
37:32
37:25
90
Phil Kötterheinrich
Enschede
37:38
37:28
91
Ab Koetsier
Holten
42:34
42:20
92
Robin Helmig
Hengelo Ov
46:34
46:23
VROUW, 4 MIJL WEDSTRIJ
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Crommelinck
UT / Saxion Runningteam I
24:36
24:33
2
Lisanne de Weert
Enschede
27:45
27:42
3
Anne Siersema
Enschede
27:49
27:44
4
Nadinja Schonewille
UT Saxion 2
28:47
28:46
5
Marjolein de Lange
Enschede
28:52
28:48
6
Hannie Gijlers
Hengelo Ov
28:55
28:55
7
Esther Nauta
Enschede
29:39
29:36
8
Elise Brummer
Hengelo Ov
29:42
29:39
9
Jip Spel
Enschede
31:24
31:18
10
Rianne Vossers
Enschede
31:45
31:37
11
Karlien Goosink
Enschede
32:00
31:41
12
Nienke de Laat
Enschede
32:52
32:43
13
Helen Bruinsma
Enschede
32:53
32:48
14
Inge Broekman
Enschede
33:11
33:03
15
Wies Schilder
Enschede
33:16
33:00
16
Lisanne Morshuis
Enschede
33:17
33:00
17
Eline Rijkens
Enschede
33:33
33:14
18
Lisette Raasing
Hengelo Ov
34:09
33:59
19
Noor Schilder
Team Skeuvel
34:22
34:12
20
Soray Dulger
Enschede
35:28
35:15
21
Moniek Scholten
Enschede
35:53
35:35
22
Wietske Hekstra
Dana's schatjes
36:59
36:49
23
Christa Bralds
Enschede
37:15
36:59
24
Sandra Bronsvoort
Enschede
37:16
37:01
25
Renee Ripken
Enschede
37:44
37:28
26
Merel Simmelink
Dana's schatjes
40:33
40:17
27
Cvetanka Koceva
Enschede
40:43
40:31
28
Anna Pieper
Enschede
40:44
40:31
29
Margreeth Bood
Hengelo Ov
42:02
41:44
www.uitslagen.nl
10-04-2016 12:21