Uitslagenlijst De10vanAssen

Assen - Zondag 3 april 2016

J12, 400M JONGENS GR
Plts
Naam
Tijd
1
Kian Broekroelofs
CBS De Borg
1:38
2
Kaj Beijering
OBS Kloosterveen
1:46
3
Twan ter Horst
CBS De Kloostertuin
1:56
4
Jorrit Riemeijer
Nieuwe Pekela
2:01
5
Ilano Kunst
CBS De Kloostertuin
2:03
6
Lukas Uildriks
OBS Emmaschool
2:08
7
Stan Everts
OBS Emmaschool
2:17
8
Bas Speelman
Anloo
2:25
9
Jorn Meijer
Winschoten
2:31
10
Kasper Dijkstra
CBS De Scharmhof
2:40
11
Nathan Stout
CBS De Borg
2:42
12
Julian Stout
CBS De Borg
2:53
M12, 400M MEISJES GR
Plts
Naam
Tijd
1
Fleur Coolen
CBS De Borg
1:55
2
Mette Rensing
Wijster
1:56
3
Pien van Rooijen
OBS De Heksenketel
2:00
4
Linde Kiers
OBS Valkenhorst
2:20
5
Evelien Boelens
OBS De Marskramer
2:26
6
Ilse Clobus
OBS De Heksenketel
2:36
7
Lotte Euverman
OBS Baggelhuizen
2:47
8
Anouk Frankruijter
Bedum
3:18
J345, 800M JONGENS GR
Plts
Naam
Tijd
1
Lars Beijering
OBS Kloosterveen
3:07
2
Sven Boelens
OBS De Marskramer
3:09
3
Mikael van der Veen
Bovensmilde
3:09
4
Chiel Raaijmakers
OBS Valkenhorst
3:16
5
Thomas Berends
CBS Het Krijt
3:18
6
Jorn van der Mei
CBS De Kloostertuin
3:20
7
Sander Wage
Scheemda
3:21
8
Collin 't Hoen
Winschoten
3:23
9
Daniel van der Veen
Bovensmilde
3:27
10
Lennart Rensing
Wijster
3:31
11
Ruben Uildriks
OBS Emmaschool
3:32
12
Dirk van Rooijen
OBS De Heksenketel
3:33
13
Kheyshawn Wijkstra
CBS De Kloostertuin
3:39
14
Gijs de Boer
OBS De Heksenketel
3:46
15
Marvin Dijkhuis
CBS De Kloostertuin
3:56
16
Olav Clobus
OBS De Heksenketel
4:09
17
Raoul Carli
OBS Valkenhorst
4:21
18
Jesse Engberts
CBS Het Krijt
4:25
19
Jesse Dijkstra
CBS De Scharmhof
4:26
20
Jens Everts
OBS Emmaschool
4:31
21
Nick Gibcus
CBS Het Krijt
4:37
22
Emil Been
CBS De Borg
4:40
23
Nathan Kunst
CBS De Kloostertuin
5:11
24
Mats Lande Timmer
W.A. van Lieflandschool
5:40
M345, 800M MEISJES GR
Plts
Naam
Tijd
1
Erin Rademaker
OBS De Marskramer
3:14
2
Inez Spijker
CBS Het Krijt
3:20
3
Michelle Timmer
OBS De Marskramer
3:39
4
Lieke de Jong
OBS Emmaschool
3:47
5
Jinte Engberts
CBS Het Krijt
3:53
6
Fern Smit
Tjuchem
3:54
7
Nienke Jagersma
CBS De Kloostertuin
3:57
8
Eefke Plugge
Winschoten
4:02
9
Amy Inwards
CBS De Kloostertuin
4:03
10
Mirthe ter Horst
CBS De Kloostertuin
4:08
11
Merle van der Mei
CBS De Kloostertuin
4:12
12
Inke Meijer
Winschoten
4:12
13
Lotte Smith
Finsterwolde
4:20
14
Kim Speelman
Anloo
4:41
15
Anouk Joling
OBS Baggelhuizen
4:47
16
Tessa Euverman
OBS Baggelhuizen
4:52
17
Jonna Rodermond
OBS Valkenhorst
4:57
18
Rosalie Joling
OBS Baggelhuizen
5:00
J678, 1200M JONGENS G
Plts
Naam
Tijd
1
Rik Huizenga
CBS De Borg
4:23
2
Tygo Raaijmakers
OBS Valkenhorst
4:26
3
Alec Rehwinkel
OBS Valkenhorst
4:27
4
Ate Clobus
OBS De Heksenketel
4:29
5
Rafaël van Gennip
Appingedam
4:30
6
Yorick Beijering
OBS Kloosterveen
4:41
7
Jochem de Boer
OBS De Heksenketel
4:42
8
Finn van der Giezen
CBS De Borg
4:44
9
Aris Remmerde
't Haantje
4:46
10
Jelmer Rensing
Wijster
4:47
11
Mike Berends
CBS Het Krijt
4:59
12
Lars de Boer
OBS De Heksenketel
5:03
13
Kyle Inwards
CBS De Kloostertuin
5:03
14
Ian Hunze
OBS Valkenhorst
5:05
15
Wout Plugge
Winschoten
5:13
16
Levi Hunze
OBS Valkenhorst
5:20
17
Marc Porte
OBS Valkenhorst
5:22
18
Luc van Zomeren
OBS De Heksenketel
5:27
M678, 1200M MEISJES G
Plts
Naam
Tijd
1
Renske Drenten
Lionitas
4:36
2
Lieke Niestijl
CBS De Kloostertuin
4:45
3
Eline van der Heide
CBS De Scharmhof
4:49
4
Eline Ruige
Leeuwarden
4:50
5
Jente Leeuwangh
Lionitas
4:58
6
Olivia Carli
OBS Valkenhorst
5:07
7
Mette Spa
CBS De Kloostertuin
5:26
8
Anouk Popken
Bovensmilde
5:40
9
Veerle Slagt
OBS Emmaschool
5:41
10
Yvette Feikens
Heiligerlee
5:45
11
Esmee van der Veen
OBS Valkenhorst
5:51
12
Yingshu Abbas
CBS De Kloostertuin
6:02
13
Isabelle Vermeulen
Winschoten
6:14
MSEN, 5000M MANNEN
Plts
Naam
Tijd
1
Manolito Musters
Assen
19:09
2
Sweder Visser
AAC '61
21:07
3
Joost Iedema
SV Veendam
23:03
4
Liam Inwards
AAC '61
23:31
5
Jonathan Engberts
Assen
26:15
6
Erwin Grimme
Assen
26:46
7
Ray Law
Assen
30:05
8
Rik Huizenga
Assen
30:20
9
Sten van der Giezen
Assen
30:20
MMAS, 5000M MANNEN
Plts
Naam
Tijd
1
Anno Huizenga
Assen
17:00
2
Klaas Jan Hofstra
Appelscha
18:42
3
Jan Roeles
Beilen
19:37
4
Edwin Blaauw
Assen
22:13
5
Paul Inwards
Assen
24:32
6
Gaston Carli
Assen
24:33
7
Bert Rodermond
Assen
25:52
8
Ronald van der Veen
Bovensmilde
28:22
9
Siepko Scheper
Slochteren
29:14
10
Gert Meijering
Assen
34:18
11
Roel Kwint
Assen
34:21
VSEN, 5000M VROUWEN
Plts
Naam
Tijd
1
Eline Glas
Emmen
18:55
2
Sanne Niestijl
AAC '61
21:15
3
Elin Slagt
Assen
24:33
4
Yvonne Wiegman
Kielwindeweer
26:54
5
Sandra Tissingh
Bovensmilde
28:32
6
Leonie van Goor
Assen
29:08
7
Vanessa Oppelaar
Assen
29:24
8
Dieuwertje Toonen
Assen
29:44
9
Shanien Boer
Rolde
30:09
10
Gwen van Olst
Assen
30:50
11
Amanda Mauwa
Assen
30:51
12
Yvonne Speelman
Anloo
30:52
13
Ina Maatjes
Assen
33:25
14
Mariëlle Sikking
Crazy Hair
35:00
15
Marjolein van Efferen
Crazy Hair
35:00
16
Angelique de Vries
Crazy Hair
35:00
VMAS, 5000M VROUWEN
Plts
Naam
Tijd
1
Aniek Steenhuisen
Assen
21:40
2
Margot van der Ven
Groene Ster
22:01
3
Desiree Winterwerp
Assen
26:54
4
Karin Blomsma
Bovensmilde
28:32
5
Antje Scheper
Slochteren
29:22
6
Janine Wagterveld
Bovensmilde
30:21
7
Josien Meijering
Assen
34:18
MSEN, 10000M MANNEN
Plts
Naam
Tijd
1
Alwin Heijting
Nieuw Amsterdam
32:52
2
Menno Lieven
Capelle a/d Ijsel
35:08
3
Leo Olk
Assen
40:44
4
René Ronde
Assen
42:27
5
Wendel van Dalen
AAC '61
44:26
6
Rafael Loby
Assen
48:45
7
Eelco de Groot
Assen
48:52
8
Harm Appelo
Bovensmilde
49:28
9
Armando Haverkamp
Gorredijk
49:44
10
Bart Verhagen
Emmen
50:27
11
Robin Smeenge
Assen
50:42
12
Rick Visscher
Wagenborgen
51:30
13
Wouter Louwaars
Assen
51:39
14
Savio Broekhuijsen
Assen
52:04
15
Jos Hassing
Assen
54:21
16
Roy Jansen
Meppel
54:30
17
Martin Borgman
Hoogezand
56:28
18
Rob van den Brink
Assen
1:03:02
19
Gijs Timmermans
Emmen
1:10:20
MMAS, 10000M MANNEN
Plts
Naam
Tijd
1
Teake Kerckhoffs
Appelscha
35:27
2
Ludy Timmer
AAC '61
36:13
3
Ignas Dümmer
Assen
37:54
4
Harmen ten Hof
Assen
39:00
5
Peter Ipema
Groningen Atletiek
41:10
6
Robert Stam
Bovensmilde
41:39
7
Marco den Hollander
Assen
42:55
8
Bert Gernaat
Assen
44:19
9
Garmt Borgman
Hoogezand
44:58
10
Bennie Wiegman
Kielwindeweer
44:58
11
Bouke Janssen
Assen
45:58
12
Jeroen Stobbe
Beilen
46:20
13
Eric van Roosmalen
Assen
46:37
14
Douwe Iedema
ATC '75
47:23
15
Arjan Termaten
Assen
47:58
16
Gertjan Rehwinkel
Assen
48:55
17
Gerik Mik
Artemis
49:11
18
Jaap Franken
AAC '61
49:12
19
Richard Terra
Bedum
50:06
20
Peter Boonstra
Assen
50:32
21
Gert Bosker
Assen
50:58
22
Conrad Waebers
Hoogezand
51:48
23
Henk Aarden
Assen
52:05
24
Marco Huizenga
Assen
52:40
25
Leo Muusers
Assen
53:13
26
Marc Terveer
Assen
54:50
27
Bert Smid
Assen
55:46
28
Bob Stoker
Assen
55:57
29
Mans Veldsink
Dedemsvaart
57:15
30
Oscar Rensing
Wijster
58:06
31
Klaas Bronsema
AAC '61
59:09
32
Hendrie Blomsma
Assen
59:40
33
Hans Popken
Assen
1:00:22
34
Henk Roskammer
Gorredijk
1:02:07
35
Ton Weyters
Milsbeek
1:10:20
VSEN, 10000M VROUWEN
Plts
Naam
Tijd
1
Inge van Essen
Eldersloo
45:52
2
Sanne Scheltes
AAC '61
47:21
3
Esther Vermolen
Assen
47:44
4
Esther Wietzes
Assen
50:43
5
Dorothé Norg
Assen
56:57
6
Elske van der Meer
Assen
1:01:22
7
Marieke Schoon
Assen
1:02:33
VMAS, 10000M VROUWEN
Plts
Naam
Tijd
1
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
43:43
2
Sandra Medendorp
Pesse
44:59
3
Annet Niestijl
Assen
48:28
4
Carla Frankruijter
Loopgroep Bedum
50:04
5
Trea Dekker
AAC '61
52:22
6
Barbara Slothouber
Groningen
58:15
7
Annet Popken
Assen
1:00:22
8
Thessa de Wind
Groningen
1:01:41
9
Siepy Duin
Gorredijk
1:02:07
10
Ingrid Molensky
Assen
1:04:54
Iedereen bedankt voor de geweldige dag!
www.uitslagen.nl
03-04-2016 23:10