Uitslagenlijst 13e SecureRun Ameide

Ameide - Zaterdag 2 april 2016

MSEN, 15 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter-Jan Hardenbol
Hellas
50:01
50:00
2
Henkjan den Braven
Passaat
53:11
53:10
3
Jelle Enthoven
's-Gravenhage
54:32
54:31
4
Elay Chayoth
Karazim
55:41
55:40
5
Sander van Heteren
Passaat
56:13
56:10
6
Robbie van der Hoek
Rotterdam Atletiek
58:09
58:07
7
Tjark Klee
Voorne Atletiek
59:59
59:55
8
Lennaert den Hoed
Parthenon
1:03:32
1:03:28
M35, 15 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerland
53:29
53:28
2
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
54:04
54:03
3
Paul Blokland
Parthenon
55:46
55:44
4
Ruben Verlangen
Statina
56:24
56:22
5
Henrik Barendregt
Parthenon
1:01:37
1:01:35
6
Sven Lentjes
Typhoon
1:01:43
1:01:40
7
Gijsbert Voorneveld
Loopgroep PK
1:07:22
1:07:19
M45, 15 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Egbert Hooijkaas
Scorpio
52:23
52:22
2
Aart-Peter Baan
Energie
53:27
53:24
3
Klaas Hille de Graaf
Loopgroep Aart Stigter
56:07
56:06
4
Arjan Stegeman
Triathlon
1:00:34
1:00:32
5
Eric Minjon
Atverni
1:01:43
1:01:37
6
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
1:04:22
1:04:19
7
Dick van Kerkhof
Parthenon
1:07:20
1:07:16
8
Cor van de Bilt
Atverni
1:07:33
1:07:25
9
Huib den Braven
Loopgroep PK
1:15:20
1:15:16
10
Jan Visser
Passaat
1:15:23
1:15:12
11
Max ter Haar
Passaat
1:26:08
1:25:55
12
Gerrit van Mourik
Statina
1:27:06
1:26:57
M55, 15 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
58:09
58:07
2
Gerard Smit
Statina
59:00
58:59
3
Wim Derks
Parthenon
59:23
59:21
4
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
59:45
59:43
5
Aart van Wijk
Passaat
1:01:40
1:01:37
6
Adrie van Graafeijland
Triathlon
1:01:41
1:01:38
7
Ed Baks
Atverni
1:01:56
1:01:52
8
Joost Melse
Passaat
1:04:46
1:04:33
9
Dik Verkuil
GAC Hilversum
1:06:27
1:06:25
10
Rob Kruis
Typhoon
1:10:24
1:10:23
11
Dirk van Kesteren
Atverni
1:10:55
1:10:47
12
Wim Zwart
Passaat
1:12:33
1:12:26
13
Thomas Prins
Passaat
1:13:11
1:13:01
14
Peter Buisman
Passaat
1:14:46
1:14:35
15
Piet Huizer
Typhoon
1:17:17
1:17:13
16
Hennie Vermeij
Passaat
1:17:55
1:17:45
17
Gerrit Koerting
Statina
1:19:22
1:19:14
18
Frank Boon
Typhoon
1:23:41
1:23:41
19
Rien van Ekeren
Passaat
1:26:15
1:26:06
20
Nico Brand
Statina
1:30:21
1:30:14
VSEN, 15 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne Zijderveld
Passaat
1:03:42
1:03:39
2
Emmy Vink
Altena Road Runners
1:09:53
1:09:49
V35, 15 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
56:28
56:26
2
Petra Sloots
Spark
57:48
57:46
3
Danielle van Hulst
Parthenon
1:07:57
1:07:53
4
Miranda Bieleveld
Passaat
1:24:02
1:23:50
V45, 15 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Agnes Schipper
Hellas
59:21
59:19
2
Susan Hagevoort
Triathlon
1:08:44
1:08:41
3
Corina van der Linden
Statina
1:12:08
1:12:02
4
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
1:15:51
1:15:44
5
Annemarie Malschaert
Parthenon
1:16:26
1:16:22
6
Angela Veld
Statina
1:17:23
1:17:16
MREC, 15 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Diederik van Zessen
Amsterdam
53:42
53:40
2
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
56:27
56:25
3
Henk vd Stelt
Hank
56:51
56:50
4
Marco van den Oever
Leerdam
57:04
56:50
5
Peter Mesker
SecureLink
59:39
59:37
6
Maurice Speijer
Meteren
1:00:27
1:00:24
7
Jonathan Zuiderwijk
Gorinchem
1:01:18
1:01:14
8
Herbert Stam
Meteren
1:01:29
1:01:25
9
Wim in 't Veld
Giessenburg
1:01:49
1:01:44
10
Marco Nederveen
Hardinxveld-Giessendam
1:02:36
1:02:31
11
Piet Voorwinden
Noordeloos
1:02:37
1:02:28
12
Johannes van den Dool
Noordeloos
1:03:00
1:02:56
13
Niek Dekker
Utrecht
1:03:01
1:02:56
14
Dik de Groot
Typhoon
1:03:28
1:03:25
15
Johan van Bruggen
Hoornaar
1:03:34
1:03:27
16
Peter-Martijn Bronkhorst
Noordeloos
1:03:35
1:03:30
17
Huib Kortenhoeven
Hardinxveld-Giessendam
1:03:37
1:03:29
18
Johan vd Grijn
Ameide
1:04:27
1:04:24
19
Geert Blokland
Noordeloos
1:05:18
1:05:12
20
Hendrik Jan Sterrenburg
Gorinchem
1:06:04
1:06:00
21
Nico Baas
Bleskensgraaf
1:06:22
1:06:15
22
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:07:15
1:07:06
23
Wilco Ijzerman
Gorinchem
1:07:35
1:07:31
24
Gijs Bruijnes
Meerkerk
1:07:41
1:07:34
25
Theo Scholtens
Leerdam
1:07:44
1:07:29
26
Kees van Wageningen
Noordeloos
1:08:06
1:08:02
27
Jos Broere
Typhoon
1:08:18
1:08:15
28
Marco van Willigen
Hardinxveld-Giessendam
1:08:23
1:08:17
29
Gerrit den Hartog
Hoornaar
1:08:46
1:08:41
30
M'hamed Boutachkourt
Gorinchem
1:09:28
1:09:24
31
Leon Tindemans
Leerdam
1:09:31
1:09:25
32
Erik van der Hoog
Enspijk
1:09:32
1:09:26
33
Carl Wüstefeld
Vianen
1:09:41
1:09:31
34
Gert-Jan Koffeman
Heukelum
1:10:15
1:10:09
35
Adrie Schrijver
SecureLink
1:10:21
1:10:12
36
Tomasz Murzyniec
Oosterhout Nb
1:10:34
1:10:30
37
Wilbert Diepenhorst
Meerkerk
1:10:43
1:10:35
38
Daan Versteeg
Vianen Ut
1:10:45
1:10:35
39
Alexander Achterberg
Brandwijk
1:11:02
1:10:49
40
Johan Kon
Hoogblokland
1:11:14
1:11:05
41
Ruben Ottevanger
Almkerk
1:11:43
1:11:38
42
Dick de Wit
Deil
1:11:50
1:11:42
43
Kris Blok
SecureLink
1:13:46
1:13:40
44
Rens van Hal
Passaat
1:13:53
1:13:42
45
Rene Notebaart
Extrarunners Gorinchem
1:14:59
1:14:47
46
Arie van der Heiden
Langerak Zh
1:14:59
1:14:48
47
Andre van Iperen
Typhoon
1:15:06
1:14:52
48
Johan de Jongh
Oud-Alblas
1:15:42
1:15:35
49
Mark Lagendijk
Rotterdam
1:16:34
1:16:29
50
Herman van Hoeven
Hardinxveld-Giessendam
1:16:36
1:16:26
51
Jus Verhaar
Typhoon
1:16:38
1:16:35
52
Maurice Noordhof
Asperen
1:16:55
1:16:42
53
Wim Stuij
Molenaarsgraaf
1:17:48
1:17:37
54
Koos Lagendijk
Ridderkerk
1:18:15
1:18:09
55
Marco den Breejen
Gorinchem
1:18:26
1:18:09
56
Marc van Sprundel
Hoornaar
1:18:45
1:18:33
57
Gertjan Pols
Voorhout
1:19:10
1:18:54
58
Ardi Boeren
Gorinchem
1:19:10
1:18:54
59
Ries den Otter
SecureLink
1:19:26
1:19:13
60
Arie v Meeteren
Groot-Ammers
1:20:17
1:20:10
61
Martin Bijl
Asperen
1:20:29
1:20:19
62
Jeffrey van Wijk
Sliedrecht
1:21:46
1:21:38
63
Dick Sangers
Geldermalsen
1:21:54
1:21:45
64
Jurrian van der Sijde
Dordrecht
1:23:24
1:23:15
65
Stefan van der Weide
Passaat
1:23:30
1:23:19
66
Gerwin Kleijer
Asperen
1:23:30
1:23:18
67
Peter Snoek
EXtrarunners Gorcum
1:24:08
1:23:56
68
Marien van Andel
Langerak Zh
1:25:38
1:25:32
69
Gert Vernhout
Extrarunners Gorinchem
1:26:03
1:25:51
70
Gerard Radstaat
Dutch Runners
1:29:28
1:29:15
71
Walter Popken
Utrecht
1:29:40
1:29:32
72
Dick van den Berg
Passaat
1:30:57
1:30:48
73
Menco van Loon
Passaat
1:33:43
1:33:34
VREC, 15 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lizette Diem
Leerdam
1:10:48
1:10:43
2
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
1:11:37
1:11:28
3
Goverdien den Braven
Hoogblokland
1:17:06
1:17:01
4
Monique Boer-Vonk
SecureLink
1:19:26
1:19:13
5
Alice Harrems
Typhoon
1:20:26
1:20:24
6
Agnes van Doorn
Zwijndrecht
1:20:36
1:20:27
7
Margreet Janssen
Passaat
1:22:10
1:21:58
8
Heleen van Dijk
Ameide
1:22:13
1:22:08
9
Nina de Kruijk
Vianen Ut
1:22:57
1:22:45
10
Anje van Dijk
Nieuwpoort
1:23:33
1:23:22
11
Ingrid de Stigter-v.Aartr
Typhoon
1:23:40
1:23:33
12
Yvonne Vuurens
Nieuw-Lekkerland
1:24:11
1:24:01
13
Margo van Mol
Spijk gem Lingewaal
1:24:14
1:24:07
14
Bertine Baas
Alblasserdam
1:24:37
1:24:27
15
Kimberly van Doorn
Maasdam
1:25:23
1:25:14
16
Adri den Hartog-Vliegenth
Typhoon
1:25:34
1:25:27
17
Liesbeth Kazen- van Dijk
Hardinxveld-Giessendam
1:26:13
1:26:01
18
Winnette Boer
Giessenburg
1:26:54
1:26:41
19
Femke Gobius du Sart
Typhoon
1:28:52
1:28:41
20
Nelleke Scherpenzeel-Maat
Meerkerk
1:30:44
1:30:35
21
Lidy Achterkamp
Nieuw-Lekkerland
1:30:53
1:30:44
22
Heleen Baas
Zwijndrecht
1:31:09
1:30:57
MREC, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Goos Speksnijder
Spark
36:10
36:09
2
John den Hartog
Zwijndrecht
39:08
39:07
3
Willem Krijgsman
Lexmond
39:45
39:44
4
Arne vd Heijden
Nieuwegein
40:22
40:21
5
Anthonie Huigen
Leerdam
42:26
42:24
6
Dietmer Mesker
SecureLink
42:37
42:34
7
Arjan de Haas
Hardinxveld-Giessendam
42:40
42:37
8
Roeland Romijn
Woerden
43:19
43:14
9
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
44:29
44:26
10
Eddie van der Grijn
Ameide
44:47
44:44
11
Peter Colijn
Gorinchem
44:49
44:46
12
Jan Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
45:17
45:14
13
Nick van IJzeren
Bergambacht
45:55
45:49
14
Fred Kuipers
Hercules
46:00
45:57
15
Martijn Doedens
SecureLink
47:10
47:05
16
Niels Kortlever
Hoogblokland
48:23
48:18
17
Frits Poppen
Vianen Ut
48:58
48:52
18
Czesiu Godlewski
Typhoon
49:12
49:05
19
Harry van Eldik
Tienhoven Zh
49:44
49:38
20
Cor van IJzeren
Bergambacht
49:51
49:46
21
Ed van Vianen
Nieuwpoort
49:58
49:53
22
Bert Rijneveld
Schoonhoven
50:03
49:59
23
Gerard Dunnink
Giessenburg
50:12
50:04
24
Martin van Eijk
SecureLink
51:10
51:02
25
André Veenvliet
Ameide
51:15
51:10
26
Thomas Heijnen
Amersfoort
51:16
51:06
27
Dennis de Rover
SecureLink
51:22
51:16
28
Wim Vroegh
Herwijnen
52:49
52:46
29
Ad van Wijngaarden
Vianen Zh
53:47
53:41
30
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
53:55
53:50
31
Rob Coenraads
SecureLink
53:56
53:44
32
Richard Japin
Meerkerk
54:17
54:05
33
Ferrie Koffeman
Gorinchem
54:37
54:31
34
Peter van Oosterhout
Scorpio
54:45
54:36
35
Peter Hans van Eeden
Gorinchem
54:56
54:48
36
Joop van den Bosch
Hardinxveld-Giessendam
55:46
55:40
37
Herman van Ommen
Papendrecht
55:54
55:42
38
Mans Sterk
Extrarunners Gorinchem
56:12
56:04
39
Arie den Hoed
Parthenon
57:12
57:02
40
Jan de Kluyver
Meerkerk
57:53
57:40
41
Aart van Holten
Ameide
58:06
58:01
42
Dennis van der Wens
Passaat
1:00:51
1:00:37
43
Michel van der Sanden
Scorpio
1:00:56
1:00:46
VREC, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rose Enthoven
's-Gravenhage
37:51
37:49
2
Corine van der Zijden
Tienhoven Zh
46:38
46:35
3
Mary van Zanten
Vianen Ut
47:23
47:16
4
Ellen Stuut
Extrarunners Gorinchem
51:42
51:37
5
Karin Kruisinga
Papendrecht
53:19
53:10
6
Joanne van Dijk
Hardinxveld-Giessendam
54:19
54:11
7
Saskia den Uil
Extrarunners Gorinchem
54:32
54:26
8
Ellen Schakel
Hardinxveld-Giessendam
55:00
54:55
9
Willeke Timmer
Noordeloos
55:07
54:56
10
Tine Timmer
Noordeloos
55:08
54:57
11
Ilse Nederveen
Hardinxveld-Giessendam
56:04
55:59
12
Kyra Noordhof
Asperen
56:52
56:40
13
Renate Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
57:38
57:29
14
Carola den Uijl
Hardinxveld-Giessendam
58:30
58:22
15
Miranda den Uil
Hardinxveld-Giessendam
58:30
58:23
16
Therese Hessels
Passaat
1:01:09
1:00:59
17
Anja de Wit
Giessenburg
1:02:04
1:01:56
18
Bianca Verwoert
Schoonrewoerd
1:02:41
1:02:31
19
Wendy de Blank
Tienhoven Zh
1:03:27
1:03:16
20
Heidi Versluis
Tienhoven Zh
1:03:27
1:03:16
21
Marieke van der Veen
Extrarunners Gorinchem
1:04:24
1:04:12
22
Miriam Bijnnen
Passaat
1:13:52
1:13:41
23
Wil Bot
Passaat
1:13:53
1:13:42
24
Annie van Rossum
avVN
1:25:52
1:25:50
MREC, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk de Jong
Bunschoten-Spakenburg
18:02
18:01
2
Rene Rensen
Hellas
18:17
18:15
3
Jesper Fortuin
Energie
19:13
19:11
4
Teus van Dijk
Giessenburg
19:28
19:26
5
Hans Overbeek
Polsbroek
19:44
19:43
6
Leon van der Grijn
Ameide
20:19
20:17
7
Robert de Smet
Atverni
20:36
20:34
8
Anne Jan Roeleveld
Houten
20:38
20:36
9
Jasper Kortenoever
Giessenburg
21:18
21:14
10
Thom Kortenoever
Typhoon
21:18
21:17
11
Jan van heukelum
Hoornaar
21:19
21:17
12
Colin Schrijver
SecureLink
21:57
21:54
13
Jan Verschueren
Langerak Zh
22:22
22:19
14
Jordy de Bruijn
Papendrecht
22:51
22:48
15
Jeeten Jumnoodoo
Gorinchem
23:20
23:18
16
Kjeld van den Bosch
Hardinxveld-Giessendam
23:58
23:55
17
Jan van Acquoij
Gorinchem
24:03
23:54
18
Jan de Groot
Giessenburg
24:16
24:13
19
Peter Schouwenburg
SecureLink
24:17
24:09
20
Metjan Rietveld
Typhoon
25:22
25:18
21
Joey Raven
SecureLink
25:31
25:22
22
Jeroen van Drongelen
Sliedrecht
25:57
25:46
23
Ben Edelbroek
Hoornaar
26:29
26:25
24
Siegfried van den Brink
Gorinchem
26:30
26:25
25
Marien Horden
Noordeloos
26:37
26:31
26
Peter Horden
Noordeloos
28:42
28:36
27
Gerard Slotboom
SecureLink
28:56
28:50
28
Piet van den Bos
Passaat
29:10
28:58
29
Wouter van Dijk
Typhoon
29:28
29:20
VREC, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Josien van Wingerden
Bleskensgraaf ca
23:04
23:03
2
Tineke Kortenoever
Giessenburg
25:00
24:57
3
Karin van Rijswijk
SecureLink
25:30
25:23
4
Lyda van Doorn-Jonk
Ameide
27:23
27:16
5
Lisanne Meerkerk
SecureLink
27:59
27:52
6
Nathalie de Vries
SecureLink
28:00
27:53
7
Malinda Japin
Meerkerk
28:08
27:56
8
Karina Spaargaren
Gorinchem
28:34
28:21
9
Ada Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
28:45
28:36
10
Els den Otter
SecureLink
28:48
28:42
11
Linda Snoek
Schelluinen
28:49
28:39
12
Annemarie Asmus-Schram
Asperen
28:50
28:37
13
Hannah Steek
Gorinchem
28:56
28:47
14
Ankie Sterk
EXtrarunners Gorcum
28:56
28:47
15
Marike Peeters
SecureLink
28:57
28:50
16
Astrid Langerak
Gorinchem
29:24
29:14
17
Brenda Schrijver
Heukelum
29:31
29:19
18
Yasmin Snel
Heukelum
29:40
29:28
19
Astrid van der Meijden
Langerak Zh
30:17
30:13
20
Rina Schrijver - de Vos
SecureLink
30:53
30:46
21
Joke de Kreij
Gorinchem
31:04
30:51
22
Thea van Holten
Ameide
31:27
31:20
23
Paula Voorwinden
Noordeloos
31:50
31:37
24
Grace de Jong
Gorinchem
32:18
32:06
25
Carola van Genderen
Arkel
34:28
34:16
26
Marja van Cleef
Gorinchem
34:29
34:16
27
Nel Maat
Typhoon
34:51
34:45
28
Jeannette Rietveld
Giessenburg
35:14
35:02
29
Miranda Teeuw
Sliedrecht
36:30
36:20
30
Linda van Gelder
Sliedrecht
36:31
36:21
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
www.uitslagen.nl
05-04-2016 17:29