Uitslagenlijst Rabobank Klap tot klaploop

Stadskanaal - Maandag 28 maart 2016

MSEN, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Geoffrey Yegon
Voorthuizen
29:29
29:28
2
Nicholas Korir
Voorthuizen
29:52
29:50
3
Kennedy Kimengwa
MT Elgon
30:23
30:21
4
Victor Kirui
MT Elgon
30:33
30:31
5
Wouter Ploeger
Groningen
31:03
31:01
6
Yannick Michiels
Dessel (B)
31:25
31:23
7
Gert Jan Wassink
Apeldoorn
32:13
32:12
8
Olfert Molenhuis
Groningen Atletiek
32:27
32:26
9
Geart Jorritsma
Horror
32:45
32:42
10
Edwin Slijkhuis
Groningen Atletiek
33:14
33:12
11
Arjan Marchand
Groningen Atletiek
34:26
34:24
12
Paul Geertsma
Lionitas
34:54
34:52
13
Jan Stuursma
Sappemeer
35:25
35:24
14
Ben Stellingwerf
Bedum
35:26
35:24
15
Erik Bouma
Lionitas
35:39
35:35
16
Piet Wiersma
Jahn II
35:50
35:48
17
Gerard vos
Fivelstreek
36:09
36:06
18
Luc Sillen
Groningen Atletiek
36:12
36:09
19
Heere Eilerts
Jever
36:18
36:14
20
Robert de Boer
AV Edam
37:00
36:57
21
Wouter Luinge
Groningen Atletiek
37:26
37:23
22
Maurice Smit
Fivelstreek
38:06
38:04
23
Bert-Jan Wever
Runners Stadskanaal
38:16
38:13
24
Martien Wubs
Runners Stadskanaal
38:38
38:34
25
Thijs Krukkert
Vitalis
40:04
39:59
26
Ad van Erp
Groningen
40:33
40:28
27
Jos Naber
Ter Apel
41:33
41:30
28
Bram Palm
Emmen
42:12
42:04
29
Jeroen Mersman
Gasselternijveen
42:47
42:44
30
Erik-Jan Linstra
Groningen
44:23
44:22
31
Tom Schipper
Groningen
44:35
44:30
32
René Rijk
Groningen Atletiek
44:36
44:30
33
Jasper Haan
Ter Apel
44:37
44:32
34
Arjan Kaijser
Musselkanaal
45:10
44:32
35
Luuk Kruizinga
Loopgroep Zuidhorn
45:33
45:01
36
Rolf Boelens
Rolde
46:30
45:55
37
Nieck van Klinken
Ter Apel
46:34
46:28
38
Wim Niewoonder
Assen
46:40
46:31
39
Romano Vedder
De Sperwers
47:33
47:27
40
Harrie Tulp
Stadskanaal
47:44
47:14
41
Thade Eilerts
Esens
47:48
47:12
42
Matthijs Mallee
Stadskanaal
47:53
47:52
43
Gerben Timmer
Groningen
48:00
47:55
44
Mike Korte
Aquilo
48:56
48:18
45
Richard Wijsbeek
Hardloopclub Onstwedde
49:02
48:57
46
Jeroen Gardien
Wildervank
50:02
49:52
47
Jan Mulder
Stadskanaal
50:32
49:02
48
Roël Heidekamp
Stadskanaal
50:55
50:47
49
Christian Kuperus
Groningen
51:49
50:20
50
Niels Korte
Nieuwe Pekela
52:14
51:59
51
Adriaan Toebak
Musselkanaal
52:16
52:04
52
Alexander Oldenburger
Groningen
52:21
50:40
53
Alex da Silva
Stadskanaal
52:39
52:25
54
Jan Willem Gunnink
Zwolle
57:15
56:50
55
Riccardo Arisci
Stadskanaal
57:38
56:17
56
Jakob Kamps
Stadskanaal
57:49
57:38
M40, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
34:22
34:20
2
Holger Grigat
Ihlowerfehn
36:26
36:24
3
Tonnie Knigge
Runners Stadskanaal
37:34
37:32
4
René Becker
Runners Stadskanaal
37:58
37:55
5
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
38:32
38:30
6
Simon van den Enden
Phoenix
39:14
39:10
7
Nils Plugge
Oldenburg
40:11
40:09
8
Werner Halter
Phoenix
43:02
42:58
9
Mike Leek
Alkmaar
43:13
43:11
10
Wim van Klinken
Runners Stadskanaal
44:46
44:41
11
Erik luten
Stadskanaal
44:51
44:45
12
Teddy Veldkamp
Nieuwe Pekela
45:38
43:59
13
Barry Veldkamp
Nieuwe Pekela
45:50
44:12
14
Ben Timmermans
Odoorn
46:29
46:09
15
Jerry Koorman
Runners Stadskanaal
46:36
46:26
16
Willem Koning
Assen
46:41
46:30
17
Derk Dijk
Runners Stadskanaal
47:24
47:13
18
Roeland Weijs
Wildervank
49:27
49:24
19
Jan Gelling
Runners Stadskanaal
51:27
51:05
20
Arnold Jeuring
Stadskanaal
1:05:13
1:03:48
M45, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Georg Diettrich
Oldenburg
33:30
33:28
2
Berthold Berger
BB lopers
35:56
35:52
3
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
37:10
37:09
4
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
37:51
37:48
5
Harry Faber
SV Veendam
39:57
39:55
6
Stefan Dagelet
Loopgroep Bedum
40:25
40:24
7
Klaas Oudman
Aquilo
41:19
41:16
8
Arjan Elling
Vries
41:27
41:25
9
Cor Schnieders
Runners Stadskanaal
41:35
41:33
10
Henk Okken
Runners Stadskanaal
42:05
42:01
11
Hans Schipper
Runners Stadskanaal
42:23
42:21
12
Richard Lich
Ter Apel
42:34
42:31
13
Jan Speelman
Runners Stadskanaal
45:05
44:58
14
Jacob Bruining
SOS
45:17
45:13
15
Koos Smith
Hardloopclub Onstwedde
46:40
46:36
16
Bert Smid
Odoorn
47:16
47:04
17
Sedad Omerbasic
Emmen
47:36
47:21
18
Alex Ensing
Sellingen
48:26
48:21
19
Eddie Heukers
Hardloopclub Onstwedde
48:37
48:29
20
Ad van Beilen
LoopgroepGieten
48:58
48:52
21
Henk Fissering
Runners Stadskanaal
50:50
50:25
22
Rene Tiktak
Borger
51:17
51:08
23
Mario Luppa
Jever
52:14
51:39
24
John Smit
Stadskanaal
52:35
51:04
25
Theo Schomaker
Runners Stadskanaal
53:05
52:58
26
Johnny Bartelds
Nieuw-Buinen
56:50
56:42
27
Daniel Mircea
Gieten
57:54
56:32
28
Albert Kuiper
Runners Stadskanaal
58:53
58:36
29
Gerard Lania
Runners Stadskanaal
59:18
58:34
M50, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tonnie stouten
Veluwe
35:12
35:10
2
Naanko Drent
Aquilo
38:22
38:20
3
Klaas Brouwer
SV Veendam
39:03
39:01
4
Wessel Dekker
Runners Stadskanaal
39:55
39:54
5
Klaas Jan Hofstra
LSV Invictus
39:59
39:57
6
Mario Schuiling
Aquilo
40:33
40:30
7
Henk Helmantel
Runners Stadskanaal
40:40
40:32
8
Rick Postma
Aquilo
41:10
41:08
9
Henk van der Meer
Aquilo
42:50
42:49
10
Jaap Begeman
SOS
43:19
43:16
11
Peter de Krijger
MarathonPlus
44:25
44:18
12
Trienco Bekkema
SV Veendam
45:12
45:09
13
Folkert Tienkamp
AAC '61
46:00
45:28
14
Jos Rijblijwijs
De Sperwers
46:04
44:41
15
Peter Bos
Runners Stadskanaal
46:23
46:21
16
Joop Salomons
Wildervank
46:24
46:14
17
Rudy Telkamp
Hoogezand
46:31
46:26
18
Maarten Glas
Runners Stadskanaal
46:32
46:24
19
Piet Schomaker
Valthermond
47:43
47:35
20
Willem Drenth
Runners Stadskanaal
52:16
52:03
21
Johan Winter
Runners Stadskanaal
52:17
51:56
22
Rene Kramer
Runners Stadskanaal
54:27
54:18
23
Ronald Heus
avVN
54:40
53:47
24
Henk Wind
Runners Stadskanaal
58:15
58:05
25
Eric Hulshof
Runners Stadskanaal
1:01:18
1:00:35
26
Jurrie Redmeijer
Aquilo
1:05:21
1:04:17
M55, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinder de Jonge
Friesland
38:35
38:33
2
Michel Eekhof
GAC Hilversum
38:48
38:45
3
Jeroen Auener
Loopgroep De Drentsche Aa
39:54
39:50
4
Bert Nieland
SV Veendam
42:21
42:18
5
Herman Morrien
Aquilo
43:42
43:33
6
Jan Nieboer
Runners Stadskanaal
46:46
46:35
7
Hink Boelens
Friesland
50:08
50:01
8
Hitjo Schipper
Runners Stadskanaal
51:24
51:17
9
Jan Dilling
Stadskanaal
53:27
53:20
10
Ron Schreuder
Aalden
54:31
54:03
11
Herman Middel
Runners Stadskanaal
55:27
54:40
M60+, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Olijve
ATC '75
39:44
39:41
2
Egbert Zijlstra
De Sperwers
40:07
40:03
3
Tjibbe de vries
BB lopers
42:38
42:33
4
Heinz Stroeve
Emlichheim
43:35
43:31
5
Herman Heijes
Runners Stadskanaal
43:47
43:45
6
Bert van der Winden
Runners Stadskanaal
44:26
44:24
7
Garmt Borgman
Friesland
45:10
45:07
8
Petras Kavaliauskas
Hoogeveen
47:00
46:56
9
Henk Otter
Runners Stadskanaal
47:45
47:35
10
Johan Smith
Runners Stadskanaal
50:25
50:18
11
Mans Hebels
Stadskanaal
50:33
50:08
12
Fokko Klein
Runners Stadskanaal
50:35
50:11
13
Johan Verhoeven
Runners Stadskanaal
50:48
50:18
14
Harm Kruit
Runners Stadskanaal
53:46
53:35
15
Klamert Klein
Runners Stadskanaal
54:43
54:03
16
Willem Meffert
Aquilo
54:44
53:43
17
Geert Knigge
Onstwedde
55:03
54:34
18
Piet Kerstholt
Friesland
55:25
54:39
19
Jan Rienstra
Groningen
56:08
56:02
20
Willem Scheve
Stadskanaal
56:58
56:17
21
Tinus Kamies
Runners Stadskanaal
58:36
58:27
22
Sieko Freuling
Runners Stadskanaal
58:37
58:29
23
Jan Lutter
Tolbert
59:09
58:45
24
Gerrit Jan
Eexterveen
59:46
59:07
25
Arie den Boer
Runners Stadskanaal
1:00:14
1:00:04
26
Jakob Haverkamp
Runners Stadskanaal
1:03:58
1:03:47
27
Gerard Bardewee
Runners Stadskanaal
1:08:09
1:08:09
VSEN, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Diana Chematai Kipyogei
Kapcherop
34:57
34:56
2
Marcella Herzog
Groningen
35:09
35:07
3
Jessica Oosterloo
LSV Invictus
35:27
35:25
4
Jacelyn Gruppen
HAC '63
36:58
36:55
5
An Bennema
Vitalis
39:48
39:44
6
Fleur Baljet
Horror
41:12
41:11
7
Janke van der Laan
Aquilo
42:55
42:53
8
Olga Elling
Vries
45:11
45:08
9
Erika Broekema
Loopgroep Aart Stigter
45:23
45:20
10
Angelique Nienhuis
Artemis
45:49
45:47
11
Jolanda Eelsing
Runners Stadskanaal
47:40
47:31
12
Richelle Wijsbeek
Oostwold gem Oldambt
48:58
48:52
13
Marijke Griffioen
Oude Pekela
50:02
49:57
14
Dorien Smith
Runners Stadskanaal
52:06
51:43
15
Marjon Gunnink - Lütter
Zwolle
54:28
54:06
16
Petra Strating
Runners Stadskanaal
57:48
57:06
17
Annelies Kamminga
Loopgroep Bedum
58:24
57:55
18
Carla Klein
Runners Stadskanaal
58:56
58:16
19
Esther van der Kooi
Runners Stadskanaal
59:12
58:42
20
Gerda Corzaan
Nieuw-Buinen
1:02:49
1:02:28
21
Esther Ruyterman
Groningen
1:05:28
1:04:16
22
Loes de Böck
Kloetinge
1:06:52
1:06:23
23
Suzan Beishuizen
Kloetinge
1:06:52
1:06:21
24
Wilma Wijnholds
Ter Apel
1:08:40
1:07:25
V40, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
41:18
41:14
2
Fa Adda
Amsterdam
41:28
41:26
3
Joke Speelman
Runners Stadskanaal
47:30
47:20
4
Petra Timmermans
Stadskanaal
50:38
50:32
5
Marijke Kamies
Runners Stadskanaal
51:34
51:12
6
Thea Hak
Odoorn
52:14
52:02
7
Marloes Becker-Kemkers
Stadskanaal
53:31
53:05
8
Katja Bunk Goncharova
Stadskanaal
58:16
57:27
9
Inga Sasnauskiene
Hoogeveen
58:32
57:26
10
Lianne van Dam
Stadskanaal
59:49
59:34
11
Tineke Turkstra
Emmen
1:01:25
1:00:00
12
Natasja Kuipers
Nieuwegein
1:03:09
1:02:46
V45, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Faber-Panneman
SV Veendam
41:06
41:05
2
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
42:57
42:55
3
Theresia Bijl
Runners Stadskanaal
43:08
43:03
4
Trijnie Stenekes
Hardloopclub Onstwedde
53:09
53:01
5
Jantje Korthuis
SV Veendam
56:36
56:11
6
Magdalena Latowska
Nieuw-Buinen
57:25
57:15
7
Ina Kunst
Runners Stadskanaal
58:16
58:06
8
Jeanet Pranger
Runners Stadskanaal
59:52
59:05
V50+, WEDSTRIJD 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Van Schuppen
Cialfo
42:17
42:14
2
Diana ten Cate
Runners Stadskanaal
45:08
45:04
3
Anna Siebenga
Runners Stadskanaal
47:46
47:35
4
Aaltje Hovinga
SV Veendam
50:22
50:15
5
Ineke Hateboer
Aquilo
54:59
54:09
6
Nelleke Evers
Veluwe
55:54
55:43
7
Loes Knigge
Stadskanaal
56:06
55:39
8
Anja Hilbolling
Musselkanaal
1:00:45
59:46
9
Reina Wijnia-Kwant
avVN
1:02:18
1:02:11
10
Gaby Koster-Wagner
Runners Stadskanaal
1:06:44
1:05:35
11
Grietje Schreuder
Aalden
1:07:51
1:07:30
M/V, RECR 10 KM >18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerjan de Lange
Groningen
39:25
39:09
2
Jaap Kamies
2e Exloermond
41:35
41:32
3
Arjan van der Weide
Klazienaveen
42:09
41:55
4
Ella van den Berg
LSV Invictus
42:17
42:04
5
Triston Berkenbosch
Emmen
42:38
42:09
6
Frank Smid
Runners Stadskanaal
42:46
42:45
7
Anne Sybesma
Runners Stadskanaal
42:47
42:06
8
Jacob Steenbergen
Nijmegen
42:50
42:43
9
Marcus Vording
Veendam
42:54
42:27
10
Edwin Eenkhoorn
Vaassen
43:16
43:04
11
Jelle van de Poel
Utrecht
43:22
42:43
12
Dennis Schomaker
Emmen
43:32
43:19
13
Jeroen Eefting
Groningen
43:56
43:43
14
Thom Ronde
Stadskanaal
44:01
43:32
15
Armando Draijer
Stadskanaal
44:14
43:58
16
Paul Huisman
Groningen
44:23
44:12
17
Harm Sassen
Ter Apel
44:24
44:09
18
Ernst Kellij
Steenwijk
44:32
44:06
19
Harold Hukema
Musselkanaal
44:50
44:50
20
Bart Trip
Emmen
44:52
44:38
21
Jos Timmermans
Gasselternijveenschemond
45:02
44:56
22
Chris Veltman
Musselkanaal
45:15
45:02
23
Rene Dam
Nieuw-Buinen
45:22
45:10
24
Matthijs de Roo
Tolbert
45:28
44:22
25
Jorrit van Leiden
Gasselte
45:28
45:01
26
Meint Ottens
Ter Apel
45:36
45:21
27
Marc Boels
Groningen
45:43
45:25
28
Tim Grelling
Runners Stadskanaal
45:44
45:24
29
Hans de Jonge
Stadskanaal
45:50
45:40
30
Gosse Alserda
Groningen
45:53
45:33
31
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
46:11
45:55
32
Marten Visser
Stadskanaal
46:17
45:38
33
Marcel Leegte
Stadskanaal
46:20
45:38
34
Jesper van Haastrecht
Sellingen
46:27
45:40
35
Jeroen Rotensen
Stadskanaal
46:29
45:13
36
Niels de Graaf
Onstwedde
46:30
46:10
37
Ferry Goike
Winschoten
46:36
46:19
38
Willem Biemolt
Friesland
46:36
45:19
39
Linda Wilken
Stadskanaal
46:37
46:27
40
Ton Schoonman
Dalen
46:38
46:25
41
Hilbrand Bakker
Nieuw-Buinen
46:41
46:30
42
Erik Scholte
Musselkanaal
47:01
46:46
43
Henk Folkersma
Veendam
47:15
46:41
44
Mathias Zuur
Zeewolde
47:21
47:06
45
Grietje Hoogerkamp Heeg
Odoorn
47:27
47:15
46
Erik Haverkamp
Nieuw-Buinen
47:27
47:21
47
Henk Tjarks
Stadskanaal
47:28
47:19
48
Gernant Deekens
Veendam
47:44
47:30
49
Willem Hofman
Artemis
48:00
47:24
50
Mark Sieders
Stadskanaal
48:07
47:48
51
Martijn Schulte
Zuidhorn
48:18
47:24
52
Martijn van Es
Amsterdam
48:20
47:23
53
Arno Sieders
Stadskanaal
48:31
48:11
54
Gert-Jan Teuben
Musselkanaal
48:33
48:10
55
Ben Scholte
Ter Apel
48:33
48:10
56
Peter Molema
Stadskanaal
48:36
48:18
57
Eddy Kuiper
Leeuwarden
48:38
48:12
58
Johan Schipper
Nieuw-Buinen
48:38
48:19
59
Raymond Timmermans
Runners Stadskanaal
48:51
48:42
60
Harmen de Ruijter
Assen
48:55
48:34
61
Jaap Kruiter
Groningen
49:02
48:43
62
Stefan Herbers
Groningen
49:03
47:29
63
Larissa Benus
Stadskanaal
49:09
48:32
64
Bas Geessink
Hengelo Ov
49:16
48:50
65
Iwan Schut
Stadskanaal
49:19
48:55
66
Rik Mulder
Gasselternijveenschemond
49:21
49:10
67
Bert Knol
Gasselternijveen
49:26
48:54
68
Jon de Lange
Groningen
49:34
48:16
69
Henk-Edo Willems
Runners Stadskanaal
49:37
49:16
70
Arjan Schoemaker
Groningen
49:41
48:21
71
Bronno Kört
1e Exloermond
49:43
49:16
72
Edwin Dam
Ter Apel
49:50
49:36
73
JGR de Vrij
Stadskanaal
49:53
49:30
74
Aletta Helmig
Groningen
49:53
49:23
75
Sanne Matthijsse
Vitalis
49:56
49:33
76
Harmen de Vries
Groningen
49:56
49:23
77
Erwin Heidekamp
Runners Stadskanaal
50:02
49:54
78
Rob Groenewold
Stadskanaal
50:02
49:50
79
Koen Coudron
Nieuwe Pekela
50:05
49:06
80
René Koerts
Rolde
50:06
49:05
81
Mark van Damme
Wildervank
50:07
49:48
82
Jeroen Trip
Nieuw-Buinen
50:12
49:33
83
Jan Willem Bruintjes
Utrecht
50:12
49:14
84
Anton Saman
Stadskanaal
50:19
49:43
85
Katja Talens
Zwolle
50:25
50:00
86
Roel Atema
Dronten
50:27
50:12
87
Erik Stiekema
Stadskanaal
50:35
50:08
88
Sievert Zomer
Musselkanaal
50:44
50:07
89
Denny Heis
Assen
50:46
50:19
90
Niels Wagemaar
Oldekerk
50:52
49:11
91
Huib Matthijsse
Loopgroep Nienoord
50:55
50:33
92
Jacob Kaap
Ter Apel
51:03
50:25
93
Gerrit Blank
Schalksmühle
51:08
50:33
94
Marcel Peters
Musselkanaal
51:10
49:28
95
Erwin Hemmen
Stadskanaal
51:11
50:09
96
Wim Wubs
Stadskanaal
51:11
50:49
97
Demion de Haan
Stadskanaal
51:14
50:46
98
Dennis Hemmen
Musselkanaal
51:18
50:16
99
Gert Takens
Stadskanaal
51:19
50:45
100
Roelf de Jonge
Runners Stadskanaal
51:20
50:54
101
Jack van Rozen
LSV Invictus
51:21
50:50
102
Andries Huisman
Runners Stadskanaal
51:31
50:40
103
Albert Groenewold
Nieuw-Buinen
51:32
50:17
104
Aafke de Jonge
Runners Stadskanaal
51:33
51:07
105
Martin Schuiling
Stadskanaal
51:33
51:09
106
Christa Wolters
Stadskanaal
51:34
51:11
107
Henk van der Heide
Veendam
51:36
51:03
108
Tim Leegte
Groningen
51:38
51:08
109
Bas Huseman
Groningen
51:42
50:27
110
Boelem de Roo
Wedde
51:44
51:14
111
Renate Tjeerdsma
Groningen
51:45
51:24
112
Piet Tjeerdsma
Groningen
51:46
51:25
113
Frans Wigchering
SV Veendam
51:47
51:14
114
John Wever
Stadskanaal
51:54
51:30
115
Rob van der Horst
Stadskanaal
51:56
51:33
116
Martin Hoogerkamp
Odoorn
51:59
51:49
117
Arjan Timmerman
Nieuw-Weerdinge
52:07
52:03
118
Peter Brouwer
Artemis
52:09
51:54
119
Bert Poelman
Onstwedde
52:11
51:50
120
Hindrik Kok
Westerlee Gn
52:12
51:28
121
Peter Tuinstra
Haren-Erika
52:15
52:01
122
Ada Winter
Jahn II
52:17
51:54
123
Hans Tieks
ter Apel
52:29
51:46
124
Erik Dokter
Eext
52:31
52:05
125
Gert Harders
Roosendaal
52:38
52:11
126
Jens Oolders
Ter Apel
52:39
51:33
127
Andre Atema
Zuidlaren
52:40
52:08
128
Gerard stiekema
Stadskanaal
52:40
52:13
129
Mark van der Klok
Nieuw-Buinen
52:41
52:16
130
Mary-Beth van Zutphen
DEM
52:41
51:34
131
Henk Hartman
De Sperwers
52:44
52:13
132
Rik Klein
Zwolle
52:45
51:52
133
Berend Poelarends
Staphorst
52:46
51:54
134
Dorieke Grijseels
Umeå
52:48
52:06
135
Hans Knevelman
Nieuwe Pekela
52:49
52:20
136
Edwin Luth
Amsterdam
52:52
52:04
137
Hans Brakels
Vlagtwedde
52:58
51:44
138
Eline Kellij
Steenwijk
53:03
52:35
139
John Kamstra
Winsum Gn
53:05
52:41
140
Luc Kornelius
Stadskanaal
53:11
52:29
141
Kasper Klap
Groningen
53:16
52:49
142
Marcel Nieuwenweg
Stadskanaal
53:17
53:09
143
Theo Jansen
Groningen
53:20
53:10
144
John Huizingh
Vlagtwedde
53:23
52:18
145
Corien Koetsier
Haren Gn
53:24
52:57
146
Sigrid Hendriks
Haren Gn
53:25
52:59
147
Linda Weits
Stadskanaal
53:27
52:13
148
Frederik Hulshof
Stadskanaal
53:29
52:58
149
Lennart Zuur
Gieten
53:37
53:05
150
Anno Greven
Runners Stadskanaal
53:40
52:28
151
Wim Geessink
Hengelo Ov
53:40
53:16
152
René Hut
Stadskanaal
53:41
52:24
153
Harrie Lutjeboer
Stadskanaal
53:46
53:14
154
Jan Breider
Oude Pekela
53:47
53:24
155
Paul Euverman
Stadskanaal
53:47
52:45
156
Frank Frankema
Stadskanaal
53:54
52:51
157
Karin Vervoordeldonk
Phoenix
53:58
52:58
158
Jaco van Pieterson
Aquilo
54:11
53:37
159
Jos Zuidema
Stadskanaal
54:16
53:29
160
Jan Oosting
Nieuw-Buinen
54:18
53:01
161
Marco Krops
Vledderveen Gn
54:24
53:09
162
Hilco Stoevelaar
Vlagtwedde
54:25
53:40
163
Manon Huseman
Groningen
54:29
53:16
164
Susanne Blom
Sappemeer
54:39
54:01
165
Jeroen Fledderus
Wirdum Gn
54:42
53:17
166
Klaas van der Vlist
Nieuw-Buinen
54:42
53:59
167
Paul Kroeze
Stadskanaal
54:53
54:26
168
Gerard Kloosterboer
Oostwold gem Oldambt
54:54
53:58
169
Alianne Poelman
Ees
54:57
54:36
170
Cane Deuring
Stadskanaal
55:00
53:48
171
René Davids
Ter Apel
55:01
54:44
172
Roelf Luikens
Musselkanaal
55:03
54:17
173
Elske Soleminsk
Bussum
55:04
54:04
174
Hans Wilting
Nieuw-Buinen
55:07
53:39
175
Gerda Sieders
Hoogeveen
55:13
54:53
176
Andre Bosscher
Veendam
55:17
54:13
177
Renate Werkman
Spijk Gn
55:18
54:05
178
Henk Santing
Vlagtwedde
55:20
54:04
179
Monique Kost
Runners Stadskanaal
55:21
54:40
180
Andries shoo
Runners Stadskanaal
55:25
54:46
181
Jacob Brouwer
Stadskanaal
55:26
54:15
182
Jos Sandker
Emmen
55:28
54:26
183
Mark Roelfes
Stadskanaal
55:28
55:03
184
Joël Leffers
Stadskanaal
55:29
54:36
185
Alina Zuiderveen
Zuidbroek
55:32
54:07
186
Jan Sieders
Runners Stadskanaal
55:36
54:17
187
Gerjon Luinge
Borger
55:37
54:47
188
Wouter Wit
Groningen
55:38
54:39
189
Remco Slager
Stadskanaal
55:47
55:36
190
Jose Heijes
Stadskanaal
55:55
55:12
191
Ruben Wagenaar
Groningen
55:56
54:23
192
Peter Kamies
Groningen
55:57
54:25
193
Hillie Middel
Stadskanaal
56:02
55:30
194
Jos Tieks
Musselkanaal
56:07
55:24
195
Aimée Stuit
Nieuwe Pekela
56:07
54:56
196
Sanne Slot
Emmen
56:08
55:15
197
Jolanda Ubels
Stadskanaal
56:12
55:35
198
Erik Bruinsma
Stadskanaal
56:13
55:58
199
Erik Engelage
Scheemda
56:18
55:45
200
Teo Mulder
Zevenhuizen Gn
56:19
55:57
201
Floris Frankema
Heerenveen
56:19
54:59
202
Yvette Koeman-Schut
Stadskanaal
56:20
55:37
203
Freek Wolters
Groningen
56:20
55:19
204
Rianne Wolters
Groningen
56:22
55:19
205
Stijn Euverman
Sassenheim
56:28
55:25
206
Peter Zwiers
Runners Stadskanaal
56:31
55:47
207
Adriaan Riemslag
Stadskanaal
56:35
56:03
208
Piet Musters
Mussel
56:37
55:54
209
Henk Schuurman
Ede Gld
56:40
55:29
210
Nanno Beck
Stadskanaal
56:40
55:12
211
Elise Brouwer
Schalksmühle
56:43
56:10
212
Jan Sligter
Stadskanaal
56:49
56:07
213
Liesbeth ten Hoff
Stadskanaal
56:50
56:10
214
Jaap Jumelet
2e Exloermond
56:51
55:47
215
Hennie Kohl
Nieuw-Buinen
56:56
56:07
216
Erik Moorlag
Stadskanaal
56:56
56:11
217
Aldric Schoebel
Stadskanaal
56:58
56:36
218
Bouke de Beer
Stadskanaal
57:00
55:35
219
Jeroen Kunst
Groningen
57:08
56:56
220
Tjaart de Vries
Groningen
57:08
56:58
221
Harold Sanders
Musselkanaal
57:12
56:54
222
Miranda Westers
Zuidbroek
57:23
55:58
223
Marieke van Dijk
Spurt '88
57:25
57:01
224
Ilja Klein
Zwolle
57:26
56:34
225
Marzena van Klinken
Valthermond
57:30
56:17
226
Tjebbe Joosten
Nieuwe Pekela
57:37
56:33
227
Heidi Hebels
Runners Stadskanaal
57:44
57:02
228
Paul van Nierop
Amsterdam
57:45
56:25
229
Henk Schoenmaker
Runners Stadskanaal
57:47
56:25
230
David Dagan
Borger
57:50
56:24
231
Guusje Rous
Stadskanaal
57:51
57:06
232
Harrie Koning
Stadskanaal
57:52
56:29
233
Siep Smid
Stadskanaal
57:54
57:05
234
Gertjan Kamst
Groningen
57:56
57:42
235
Mariet Suvee
Valthermond
57:58
56:51
236
Albert van der Burg
Runners Stadskanaal
57:59
56:52
237
Jan Frankema
Stadskanaal
58:03
57:05
238
Ina Tjeerdsma
Groningen
58:13
57:21
239
Edwin Boelens
Musselkanaal
58:16
57:30
240
Sonja Bunk-Oosterhof
Stadskanaal
58:16
57:27
241
Tim Noorman
Delfzijl
58:21
57:37
242
Bart Klad
Stadskanaal
58:26
57:23
243
Jacqueline van Beilen
Runners Stadskanaal
58:26
57:40
244
Sandra Haverkamp
Runners Stadskanaal
58:26
57:42
245
Elisabeth Wouters
Amsterdam
58:27
57:31
246
Martijn Slagter
Stadskanaal
58:30
57:19
247
Bennie de vries
Stadskanaal
58:43
58:28
248
Mark Meinders
Stadskanaal
58:47
58:20
249
Nanda Woltman
Emmer-Compascuum
58:47
57:49
250
Melanie Oldenburger
Stadskanaal
58:48
57:29
251
Petra Bergsma
Veendam
58:54
58:39
252
Jordy van Garderen
Hilversum
58:55
58:36
253
Roland Nijder
Stadskanaal
58:55
57:50
254
Marcel Kerssens
Assendelft
58:56
57:31
255
Ineke Rozema
Veenendaal
59:00
58:44
256
Anja Pals
Stadskanaal
59:02
58:31
257
Frans van der Gaag
Assen
59:11
58:09
258
Nathalja Pragt
Runners Stadskanaal
59:14
58:19
259
Vanessa Dries-Jansen
Stadskanaal
59:16
58:33
260
Nienke Drent - Buwalda
Stadskanaal
59:16
58:34
261
Henk Sandker
Musselkanaal
59:23
57:55
262
Angelique Smit
Stadskanaal
59:25
58:40
263
Robert Jan Schlimbach
Diemen
59:25
58:32
264
Gert Scholte Aalbes
Musselkanaal
59:26
58:40
265
Frans Geelen
Runners Stadskanaal
59:32
58:11
266
Cindy Hietland
Gasselternijveen
59:32
58:14
267
Christian Westers
Musselkanaal
59:34
58:36
268
Annette Koorn
Haren Gn
59:36
58:37
269
Dario Middel
Stadskanaal
59:37
59:02
270
John de Graaf
Stadskanaal
59:42
59:14
271
Erik Bentum
Stadskanaal
59:44
58:26
272
Frans Suelmann
Klazienaveen
59:47
58:39
273
Simon Benus
Zwolle
59:47
59:11
274
Roelof Jonkers
Stadskanaal
59:51
59:11
275
Bé Sebens
Aquilo
59:51
58:50
276
Mark Nijboer
Stadskanaal
59:51
58:54
277
Aaldrik Doddema
Runners Stadskanaal
59:53
58:46
278
Astrid Jalving
Aalden
59:53
58:55
279
Hans Nijboer
Runners Stadskanaal
59:56
59:00
280
Birthe Wiardi
Groningen
1:00:07
59:05
281
Laura Olthof
Stadskanaal
1:00:07
59:08
282
Gerda Oosting
De Sperwers
1:00:08
59:30
283
Paul Slootweg
Runners Stadskanaal
1:00:08
59:25
284
Moniek laarman
Nieuwe Pekela
1:00:09
59:38
285
Jaap Klein
Stadskanaal
1:00:16
58:53
286
Vincent la Fleur
Nieuw-Buinen
1:00:16
58:54
287
Marja van der Klok
Nieuw-Buinen
1:00:18
59:53
288
Anita Wind
Nieuw-Buinen
1:00:27
1:00:13
289
André Bekema
Bellingwolde
1:00:30
59:50
290
Alexandra Prins
Sellingen
1:00:30
59:51
291
Linda van der Heide
Assen
1:00:36
1:00:02
292
Remon kreeft
Emmen
1:00:37
59:51
293
Anton Schlimbach
Reckange/Mersch
1:00:43
59:51
294
Gré ten Brink
Stadskanaal
1:00:45
1:00:23
295
Herman Hoesen
Roswinkel
1:00:46
59:54
296
Jolies de Vries
Stadskanaal
1:00:49
1:00:14
297
Richard van Delden
Valthermond
1:00:52
59:25
298
Chantal Wiering
Ter Apel
1:00:52
1:00:11
299
Leo Wolthuis
Vledderveen Gn
1:00:56
1:00:22
300
Marian Wolthuis
Hengelo Ov
1:00:57
1:00:22
301
Henrian ter Veer
Vledderveen Gn
1:01:00
1:00:16
302
Alice Koning
Sassenheim
1:01:06
1:00:07
303
Albert Wind
Stadskanaal
1:01:07
1:00:55
304
Ryanne van Dam
Stadskanaal
1:01:08
1:00:12
305
Jan Bol
Valthermond
1:01:10
1:00:42
306
Gea Boekelo
Musselkanaal
1:01:10
1:00:41
307
Michel Kemper
Gasselternijveenschemond
1:01:14
1:00:09
308
Sannie Woortman
Stadskanaal
1:01:14
1:00:25
309
Henny Nonkes-Migchels
Hardloopclub Onstwedde
1:01:15
1:00:26
310
Janine Niekus
Borger
1:01:15
1:00:43
311
Paula Bartelds
Eindhoven
1:01:17
1:00:41
312
Fennie Koning
Stadskanaal
1:01:17
1:00:22
313
Johan Nieland
Alteveer Gn
1:01:18
59:57
314
Rein Beld
Eelderwolde
1:01:19
59:53
315
Liesbeth Dekker
Runners Stadskanaal
1:01:20
1:00:29
316
Hermina Boerema
Annen
1:01:22
1:00:38
317
Janny Bakker
Aquilo
1:01:22
1:00:19
318
Bert wieldraaijer
Nieuw-Buinen
1:01:24
1:00:58
319
Bert Wolf
Stadskanaal
1:01:26
1:00:42
320
Marchiena Boelens
Gieten
1:01:28
1:00:50
321
Bianca de Leu-mik
Annen
1:01:29
1:00:45
322
Sandra Kuiper
Nieuw-Buinen
1:01:30
1:00:34
323
Sifra Frankema
Heerenveen
1:01:30
1:00:17
324
Martijn Bruining
Nieuw-Buinen
1:01:32
1:00:41
325
Nicolet Vriezema
Runners Stadskanaal
1:01:33
1:00:17
326
Bennie Santing
Vriescheloo
1:01:35
1:01:05
327
Diedert Frankema
Heerenveen
1:01:35
1:00:14
328
Marga Klopstra
SV Veendam
1:01:36
1:00:31
329
Anja Bosscher
Veendam
1:01:37
1:00:33
330
Hinny Haan
Veendam
1:01:37
1:00:32
331
Carina Tappel
Stadskanaal
1:01:37
1:00:40
332
Arjen Klopstra
Veendam
1:01:38
1:00:32
333
Kevin Edens
Stadskanaal
1:01:39
1:00:38
334
Crista Ensing
Sellingen
1:01:42
1:00:30
335
Bart van Vliet
Stadskanaal
1:01:42
1:00:31
336
Lianne Boerma
Hoogeveen
1:01:45
1:00:49
337
Harry Brouwer
Aquilo
1:01:45
1:01:17
338
Jakelien de Jonge
Runners Stadskanaal
1:01:48
1:01:01
339
Afien Zondag
Runners Stadskanaal
1:01:49
1:01:04
340
Rene van Hartingsveldt
Alphen aan den Rijn
1:01:52
1:01:00
341
Martine Frankema
Stadskanaal
1:01:52
1:00:37
342
Chris Lubben
Alphen aan den Rijn
1:01:53
1:00:58
343
Annet Jouvenaar
Enschede
1:01:53
1:00:36
344
Yvonne joosten
Nieuwe Pekela
1:01:55
1:00:50
345
Tonny van der Schoot
Stadskanaal
1:01:56
1:01:00
346
Fenneke Mensinga
Stadskanaal
1:01:58
1:01:10
347
Jessica Wolf
Vledderveen Gn
1:01:59
1:01:17
348
Margriet Frankema
Stadskanaal
1:02:01
1:00:46
349
Hanna van Dijk
Stadskanaal
1:02:01
1:01:07
350
wilma Jeuring
Stadskanaal
1:02:05
1:01:17
351
Tonny Boon
Stadskanaal
1:02:06
1:01:14
352
Ria Deiman
Rolde
1:02:20
1:00:58
353
Janita ter Veen
Assen
1:02:22
1:02:05
354
Ilona Kramer
Runners Stadskanaal
1:02:23
1:01:34
355
Ronny Heijne
Stadskanaal
1:02:24
1:01:25
356
Johnny Funk
Musselkanaal
1:02:25
1:01:37
357
Aleida Hoving
Ter Apel
1:02:26
1:01:26
358
Nathalie Kramer
Runners Stadskanaal
1:02:28
1:01:36
359
Brigitte Veltmaat
Emmer-Compascuum
1:02:38
1:01:45
360
Annet Scholte
Ter Apel
1:02:38
1:02:12
361
Pia te Velde
Meeden
1:02:43
1:01:39
362
Erik Gankema
Sappemeer
1:02:53
1:01:30
363
André Docter
Gieten
1:03:03
1:02:09
364
Anita Elzen
Stadskanaal
1:03:05
1:02:18
365
Dientje Bakker-de Roo
Hijken
1:03:05
1:02:37
366
Willem van der heide
Assen
1:03:06
1:02:30
367
Sandra Folkerts
Emmen
1:03:14
1:02:22
368
Jolanda Freitag
Hardloopclub Onstwedde
1:03:20
1:02:53
369
Fré Schenkel
Assen
1:03:25
1:02:17
370
Gerard de Vries
Aquilo
1:03:31
1:02:30
371
Harm Kort
Valthermond
1:03:37
1:02:40
372
Tineke kamphuis
SOS
1:03:44
1:03:13
373
Sylvia de Roo
Loopgroep Nienoord
1:03:46
1:02:41
374
Ronny Wever
Assen
1:03:48
1:02:23
375
Sharon de Ruijter
Ter Apel
1:04:00
1:02:54
376
Nienke Wortelboer
Ter Apel
1:04:01
1:02:54
377
Erik Ottens
Borger
1:04:02
1:02:45
378
Wieneke Boelens
Nieuw-Buinen
1:04:06
1:03:28
379
Lineke Veenstra
Leeuwarden
1:04:16
1:03:22
380
Klaas Sportel
Stadskanaal
1:04:20
1:03:33
381
Reint Koning
Nieuwe Pekela
1:04:25
1:03:48
382
Han Schuurman
Gouda
1:04:26
1:03:18
383
Arjan Wilken
Stadskanaal
1:04:37
1:03:46
384
Rina Hartman
Runners Stadskanaal
1:04:45
1:03:57
385
Susan Meems
Stadskanaal
1:04:46
1:03:20
386
Patrick van Veen
Stadskanaal
1:04:47
1:03:20
387
Jaap Beens
Stadskanaal
1:04:48
1:03:57
388
Jitske van der Laan
Groningen
1:04:49
1:04:15
389
Ryanne Ufkes
Groningen
1:04:49
1:03:55
390
Geert Koster
Runners Stadskanaal
1:05:11
1:04:03
391
Jonnie Bos
Sappemeer
1:05:15
1:03:52
392
Anjo Zeven
Aquilo
1:05:20
1:04:21
393
Renate Mol
Vlagtwedde
1:05:23
1:04:24
394
Chris de Roo
Loopgroep Nienoord
1:05:23
1:04:18
395
Erik Rietveld
Nieuw-Buinen
1:05:29
1:04:58
396
Wycher Ebeltjes
Stadskanaal
1:05:31
1:05:18
397
Luuk Edens
Stadskanaal
1:05:36
1:04:35
398
Albert Kroeze
Stadskanaal
1:05:37
1:05:00
399
Magda Smit
Runners Stadskanaal
1:05:37
1:04:51
400
Monique glazenborg
2e Exloermond
1:05:50
1:04:38
401
Mara Eline Dekker
Stadskanaal
1:05:53
1:05:04
402
Wilrieke van der Zwaag
Stadskanaal
1:06:00
1:04:46
403
Kiny Kuipers
Nieuw-Buinen
1:06:01
1:04:46
404
Jan Meertens
Stadskanaal
1:06:06
1:05:12
405
Wilma Schipper
Winschoten
1:06:35
1:06:20
406
Else Schuurman
Ede Gld
1:06:37
1:05:27
407
Diana Zuidema
Zwolle
1:06:41
1:05:47
408
Anita Kruiter-Wilzing
Runners Stadskanaal
1:06:51
1:06:01
409
Brenda Bleeker
Hoogersmilde
1:06:54
1:05:33
410
Sjouke Weiss
Gasselte
1:06:55
1:05:39
411
Dick Zwiers
Nieuwolda
1:06:55
1:05:48
412
Sietske Velthuis
Sappemeer
1:07:01
1:06:22
413
Yvonne Reitsema
Gasselternijveenschemond
1:07:02
1:06:12
414
Ilona Foekens
Emmer-Compascuum
1:07:26
1:06:28
415
Gerda Tieks
Musselkanaal
1:07:34
1:06:44
416
Martin Sanders
Runners Stadskanaal
1:07:36
1:06:35
417
Ina Haan
SV Veendam
1:07:38
1:06:43
418
Henrieke Meertens
Stadskanaal
1:07:41
1:06:44
419
Martine Grooten
Stadskanaal
1:07:59
1:06:51
420
Hilda Weinans
Stadskanaal
1:08:00
1:06:51
421
Jeroen Zwake
Valthe
1:08:02
1:07:23
422
André Zwake
Klazienaveen
1:08:02
1:07:25
423
Monique Bakker
Musselkanaal
1:08:12
1:07:15
424
Henk Maarten de Ruijter
Assen
1:08:12
1:06:53
425
Anton Hofstetter
Nieuw-Buinen
1:08:13
1:07:26
426
Grietje Luth
Stadskanaal
1:08:14
1:07:25
427
Marieke de Wit-Middelburg
Stadskanaal
1:08:20
1:07:44
428
Ellen Bosma
Stadskanaal
1:08:21
1:07:21
429
Marjolein Wessels
Stadskanaal
1:08:22
1:07:23
430
Marianne Hulshof
Stadskanaal
1:08:29
1:07:25
431
Caroline van der Laan
Annen
1:08:29
1:07:55
432
Marianne Brinks
Musselkanaal
1:08:30
1:07:52
433
Janette Beens
Stadskanaal
1:08:31
1:07:26
434
Ilona de Jonge
Gasselternijveen
1:08:31
1:07:27
435
Jannet Uil
Stadskanaal
1:08:31
1:07:16
436
Karin Oosting
Gasselte
1:08:32
1:07:16
437
Janneke Meedendorp
Täby
1:08:34
1:07:59
438
Mirjam van der Weerd
Emmen
1:08:38
1:07:20
439
Egbert Euving
Stadskanaal
1:08:38
1:07:42
440
Silvia Smit
Ter Apel
1:08:39
1:07:56
441
Marina Pals-Lammers
Ter Apel
1:08:39
1:07:21
442
Wim Lahpor
Stadskanaal
1:08:39
1:07:43
443
Je Schreuder Peters
Stadskanaal
1:08:40
1:07:24
444
Josetta Mellies
2e Exloermond
1:08:40
1:07:44
445
Janet Luis
Gasselte
1:09:13
1:07:58
446
Esther Zijnge-Glazenborg
Runners Stadskanaal
1:09:20
1:08:08
447
Rianne Bresters
Groningen
1:09:22
1:08:21
448
Femke Hoefste
Gasselte
1:10:00
1:08:44
449
Jans Hofman
Stadskanaal
1:10:01
1:09:09
450
Marieke Jorritsma
Groningen
1:10:05
1:09:51
451
Monique Moes
Stadskanaal
1:10:10
1:09:04
452
Jan Luikens
Runners Stadskanaal
1:10:16
1:09:30
453
Rolinda Hofman
Stadskanaal
1:10:21
1:09:29
454
Erna van Damme
Stadskanaal
1:10:24
1:09:11
455
Folkert Grond
2e Exloermond
1:10:32
1:09:34
456
Hans Van Eck
Runners Stadskanaal
1:10:50
1:09:52
457
Wilma de Lange
Runners Stadskanaal
1:10:50
1:09:52
458
Enno Ufkes
Wildervank
1:11:01
1:10:07
459
Gerda Kruize
Stadskanaal
1:11:02
1:10:46
460
Yvet Visser
Nieuw-Buinen
1:11:09
1:09:50
461
Karin Santing
Vriescheloo
1:11:13
1:10:44
462
Antina Ottens
Stadskanaal
1:11:16
1:10:05
463
Henk Lourens
Musselkanaal
1:11:39
1:11:34
464
Jurrie Telkamp
Gasselternijveenschemond
1:11:40
1:10:22
465
Bert de Graaf
Stadskanaal
1:11:41
1:10:22
466
Mariëtte Ophof
Stadskanaal
1:11:53
1:10:42
467
Marjan Kraak
Groningen
1:11:59
1:11:09
468
Magda Wubbels
Nieuw-Buinen
1:12:01
1:10:42
469
Jeanette Lackroy
Drouwenermond
1:12:15
1:12:15
470
Hendrik Kort
Runners Stadskanaal
1:12:25
1:11:17
471
Elsje kort - Levinga
Runners Stadskanaal
1:12:25
1:11:17
472
Joke Klap
Vlagtwedde
1:12:31
1:11:20
473
Greetje Hollé
Aquilo
1:12:32
1:11:25
474
Anja Oosterhuis
Aquilo
1:12:34
1:11:26
475
Grianne Wieldraaijer
Nieuw-Buinen
1:12:37
1:11:24
476
Janneke Lokken
Nieuw-Buinen
1:12:40
1:11:30
477
Anne-Marie kranenburg
Gasselternijveenschemond
1:12:40
1:11:33
478
Margriet Fennema
Stadskanaal
1:12:40
1:11:33
479
Brandon Siersma
Gasselternijveenschemond
1:13:13
1:12:23
480
Marja Franken
Stadskanaal
1:13:28
1:12:09
481
Karin Luining
Musselkanaal
1:14:30
1:13:29
482
Wilma Vloo
Mussel
1:14:30
1:13:43
483
Henk Tulp
Nieuw-Buinen
1:14:48
1:14:17
484
Harm Hoving
Gieterveen
1:15:19
1:14:16
485
Martin Hilgen
Runners Stadskanaal
1:15:23
1:14:03
486
Marc van der Aa
Stadskanaal
1:15:24
1:13:58
487
Jacob Lourens
Musselkanaal
1:15:33
1:14:09
488
Zwannet Klein
Runners Stadskanaal
1:16:22
1:15:01
489
Mirna van der Burg
Runners Stadskanaal
1:16:32
1:15:24
490
Jeroen wever
Stadskanaal
1:17:05
1:16:11
491
Marchel Withoff
Stadskanaal
1:17:18
1:16:15
492
Anne Marie Stenekes
Stadskanaal
1:18:31
1:17:14
493
Johan Jonkman
Rolde
1:18:45
1:17:23
494
Henk Schuurman
Emmen
1:22:49
1:21:38
495
Patrick Kreuger
Gasselternijveen
1:29:54
1:28:27
M/V, RECR 10 KM <17
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Kuiper
Musselkanaal
43:12
42:59
2
Joran Kuiper
Musselkanaal
43:25
43:13
3
Jeroen de Groot
Nieuwe Pekela
44:50
43:36
4
Jorn Wiekens
Musselkanaal
45:16
44:58
5
Brian Pot
Musselkanaal
46:11
45:58
6
Julian Bruining
Stadskanaal
48:22
48:14
7
Robbin Wubs
Onstwedde
49:06
48:30
8
Rik Teuben
Musselkanaal
49:07
48:47
9
Jasper Benus
Stadskanaal
49:08
48:30
10
Ruben Kornelius
Stadskanaal
49:23
48:50
11
Ricardo prevoost
Stadskanaal
49:53
49:33
12
Bas van der Tuuk
Gasselternijveen
50:01
49:57
13
Jasper Mulder
Stadskanaal
50:16
49:42
14
Nadine van der Laan
Onstwedde
50:26
50:17
15
Danny de Jonge
Stadskanaal
51:00
50:27
16
Jimmy Pastoor
Stadskanaal
51:08
50:51
17
Thijs Manning
Nieuw-Buinen
51:19
51:03
18
Jarno Herder
Gasselternijveen
51:22
51:05
19
Randy Kaman
Oude Pekela
51:23
51:03
20
Pascal Felix
Stadskanaal
51:26
51:10
21
Luuk Zwiers
Musselkanaal
51:35
51:15
22
Marcel Waarsing
Nieuw-Buinen
51:40
51:24
23
Dennis Kunst
Nieuw-Buinen
51:40
51:24
24
Nout Wubbels
Nieuw-Buinen
52:13
50:56
25
Teunis de Beer
Nieuw-Amsterdam
52:17
50:53
26
Marten Wubs
Onstwedde
53:23
52:48
27
Emy Mulder
Gasselternijveenschemond
53:32
53:21
28
Bjorn Schepers
Musselkanaal
53:58
52:48
29
Babet Ottens
Borger
54:04
52:47
30
Jesse Schreuder Peters
Stadskanaal
54:17
53:03
31
Cas Groenewold
Eerste Exlërmond
54:23
54:10
32
Xander Bouma
Musselkanaal
54:44
53:46
33
Michaël Boers
Oude Pekela
54:46
53:25
34
Kémil Chmayssani
Stadskanaal
55:18
53:54
35
Kevin Koops
Stadskanaal
55:36
55:17
36
Mandy Scholte
Stadskanaal
56:20
55:43
37
Peter Gerrits
Musselkanaal
56:31
55:21
38
Nick Buirs
Stadskanaal
56:39
55:50
39
Daan Luikens
Musselkanaal
56:48
56:04
40
Sander Oosterveld
Onstwedde
56:56
55:46
41
Albert de Boer
Stadskanaal
57:57
57:24
42
Wouter de Haas
Stadskanaal
58:07
57:38
43
Maikel Lourens
Musselkanaal
58:26
58:22
44
Teun de Vries
Stadskanaal
58:43
58:28
45
Frans de Jager
Ter Apel
58:49
58:31
46
Owen de Vries
Stadskanaal
59:01
58:43
47
Patrick Funk
Musselkanaal
59:48
59:00
48
Wouter Bartelds
2e Exloermond
1:00:18
59:43
49
Max de Vries
Stadskanaal
1:01:51
1:01:35
50
Anika Lourens
Musselkanaal
1:01:58
1:01:57
51
Justin Musch
Stadskanaal
1:02:08
1:01:51
52
Bradley Nijhof
Musselkanaal
1:02:10
1:01:52
53
Lieke Luikens
Musselkanaal
1:03:46
1:03:34
54
Karlijn Korterink
Assen
1:03:48
1:02:24
55
Demi Corpeleijn
Musselkanaal
1:04:19
1:03:59
56
Aniek blaauw
2e Exloermond
1:04:24
1:03:11
57
Emely Kip
Gasselternijveenschemond
1:04:50
1:04:23
58
Justin Kraak
Musselkanaal
1:07:43
1:06:34
59
Youri Craanen
Stadskanaal
1:07:47
1:06:37
60
Lisanne Poelman
Onstwedde
1:07:52
1:07:19
61
Dani Haan
Veendam
1:08:15
1:07:20
62
Ike Kremer
Musselkanaal
1:08:30
1:07:22
63
Rutger de Jeu
Stadskanaal
1:09:09
1:08:52
64
Arwen de Koe
Stadskanaal
1:11:17
1:10:58
65
Ronel Buist
Stadskanaal
1:11:34
1:11:15
66
Naomi Brouwer
Stadskanaal
1:11:34
1:11:17
67
Irana Remmelts
Gasselternijveen
1:12:47
1:12:31
68
Shirley van der Mey
Nieuw Buinen
1:12:48
1:12:32
69
Jerusha Ham
Stadskanaal
1:13:14
1:12:25
M/V, RECR 5 KM >18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Douwe Yska
Horror
17:16
17:14
2
Matthias Strotmann
Herzlake
17:31
17:31
3
Harmen Stam
Loopgroep Bedum
18:31
18:31
4
Jordi Roffel
Veendam
19:10
19:09
5
Hille Drenth
Kampen
19:23
19:21
6
Marcel Wiechertjes
Veendam
20:44
20:41
7
Tom Bodde
Slochteren
21:34
21:32
8
Joost Roks
Gieten
21:49
21:48
9
Henk van Beilen
De Sperwers
21:59
21:55
10
Robert Warmerdam
Mussel
22:38
22:30
11
Sieger de Blok
Utrecht
22:39
22:37
12
Gerard van Pijkeren
Middelstum
22:48
22:46
13
Dennis Wolters
Emmen
23:40
23:25
14
Bjorn Hoogendoorn
Slochteren
23:41
23:17
15
Natasja Kemp
Gasselternijveen
23:48
23:45
16
Dilan Dezey
Stadskanaal
23:49
23:40
17
Rene Stel
Stadskanaal
23:50
23:27
18
Ben Zuidinga
Ter Apel
24:21
24:07
19
Kevin Eefting f
Grolloo
24:42
24:41
20
Nanne Drenth
Kampen
24:49
24:44
21
Gerard Meijer
Musselkanaal
24:53
24:50
22
Remco Pranger
Groningen
25:16
25:09
23
Sven Geertsema
Stadskanaal
25:39
25:33
24
Joep Vendrik
Groningen
25:46
25:40
25
Janneke Meisner
Groningen
25:47
25:42
26
Eva-Maria Lehmann
Meppen
25:53
25:35
27
Dennis Klompmakers
Ter Apel
26:02
25:48
28
Bert Wassing
Scheemda
26:03
25:55
29
Rianne Warmerdam
Mussel
26:16
26:06
30
Elsbeth van beilen
De Sperwers
26:19
26:15
31
Henri Pragt
Emmen
26:26
26:20
32
Maarten Oosterveld
Emmen
26:46
26:21
33
Yvonne Rutgers
Buinen
26:50
26:45
34
Ellen Klompmaker
Ter Apel
27:03
26:48
35
Anouschka Biswana-Drent
Groningen
27:15
27:02
36
Bert Kingma
Stadskanaal
27:24
27:11
37
Marco Wittendorp
Stadskanaal
27:28
27:23
38
Janneke Brouwer
Winschoten
27:36
27:32
39
Ad Bastiaansen
Runners Stadskanaal
27:46
27:26
40
Menso Havinga
Groningen
27:48
27:44
41
Evelyn Bruinsma
Gasselternijveen
28:09
27:58
42
Henrik Maat
Borger
28:22
28:06
43
Jeroen Koetje
Vriescheloo
28:24
28:13
44
Angela Hoving
Nieuw-Buinen
28:26
28:20
45
Burkhard Swara
Meppen
28:48
28:30
46
Siepko Scheper
Slochteren
28:51
28:39
47
Antje Scheper
Slochteren
28:51
28:39
48
Anouk Kingma
Stadskanaal
28:57
28:44
49
Judith Bakker
Stadskanaal
29:01
28:57
50
Bé drent
Nieuw-Buinen
29:10
28:57
51
Susanne Ananias
Ter Apel
29:27
29:15
52
Antsje van Bommel
Winschoten
29:48
29:31
53
Frans Schlimback
Ter Apelkanaal
29:49
29:35
54
Margreet Lammerts
Stadskanaal
30:13
30:06
55
Nikki Naber
Stadskanaal
30:22
30:02
56
Dave Meijer
Stadskanaal
30:22
30:03
57
Esmée Joosten
Groningen
30:40
30:31
58
Lupchiena Waardenburg
Stadskanaal
30:41
30:29
59
Sebastian Jorna
Groningen
30:46
30:29
60
Astrid de Boer
Musselkanaal
30:49
30:34
61
Nienke Klok
Nieuw-Buinen
30:54
30:37
62
Miranda Schonewille
Emmen
31:04
30:50
63
Louis Rasing
Tynaarlo
31:05
30:48
64
Heleen Schut
Vlagtwedde
31:07
31:00
65
Amber Atema
Groningen
31:34
31:24
66
Henk Kuper
Stadskanaal
31:40
31:21
67
Theresa Klein
Nieuw-Buinen
31:42
31:29
68
Daniela Schulte
Musselkanaal
31:43
31:29
69
Elly Schepers
Musselkanaal
31:43
31:29
70
Gerard Stahl
Stadskanaal
31:55
31:47
71
Maaike gelling
Stadskanaal
32:15
32:08
72
Thim Klomp
Stadskanaal
32:23
32:13
73
Yvonne Luikens
Runners Stadskanaal
32:25
32:14
74
Richard Visscher
Ter Apel
32:27
32:15
75
Anique Hollen
Ter Apel
32:27
32:13
76
Ilona Verschuren
Mussel
32:37
32:24
77
Marco Zantingh
Ter Apel
32:42
32:27
78
Rosa Lackroy
Drouwenermond
32:50
32:40
79
Jodie Katoen
Valthermond
32:59
32:50
80
Willie Vloo
Mussel
33:15
32:59
81
Tjark van der Ploeg
Oude Pekela
33:19
32:54
82
Daisy Veenstra
Groningen
33:19
33:13
83
Esther Top
Groningen
33:19
33:14
84
Roel Meijer
Stadskanaal
33:52
33:32
85
Ina Meering
Stadskanaal
33:53
33:35
86
Muriël Rozema
Gasselternijveen
33:53
33:34
87
Jan Kwant
Stadskanaal
33:58
33:38
88
Ron de Looff
Stadskanaal
34:20
34:16
89
Annie de Krijger
Runners Stadskanaal
34:51
34:41
90
Ronald Roossien
Stadskanaal
35:40
35:20
91
Anita Heller-Veldhuis
Runners Stadskanaal
35:46
35:36
92
Ted Baars
Nieuw-Buinen
35:55
35:33
93
Remco van Suchtelen
Stadskanaal
36:43
36:22
94
Anne de Vries
Stadskanaal
37:04
36:49
95
Jarno Schoenmaker
Nieuw-Buinen
37:19
36:57
96
Gea de Jonge
Stadskanaal
37:26
37:15
97
Yacintha Smit
Assen
37:26
37:14
98
Dagmar Nissink
Stadskanaal
37:31
37:13
99
Mike Heijmann
Groningen
40:58
40:48
100
Lisa Smit
Groningen
40:58
40:48
M/V, RECR 5 KM <17
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Visser
Jahn II
18:12
18:11
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
19:21
19:21
3
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
19:26
19:26
4
Gijs Hidding
Stadskanaal
21:18
21:17
5
Jarne Hemmen
Zwolle
21:22
21:18
6
Pim Schuur
Stadskanaal
21:48
21:38
7
Tygo Hemmen
Zwolle
22:04
21:59
8
Bertjan Wilzing
Onstwedde
22:10
22:09
9
Thom Boels
Stadskanaal
22:41
22:40
10
Gijs Raadsveld
Stadskanaal
22:55
22:54
11
Emiel Leffers
Musselkanaal
23:12
23:09
12
Levi Kingma
Stadskanaal
23:29
23:27
13
David Pronk
Aquilo
23:33
23:31
14
Stan Tolner
Stadskanaal
24:05
24:04
15
Dennis van der Tuuk
Gasselternijveen
24:14
24:03
16
Olav Gruppen
Stadskanaal
24:20
24:12
17
Yord van der Aa
Mussel
24:31
24:29
18
Ivar Gruppen
Stadskanaal
24:34
24:25
19
Jesse Bouma
Musselkanaal
24:40
24:38
20
Ivo Siemensma
Stadskanaal
24:42
24:40
21
Erben Heijne
Stadskanaal
24:49
24:33
22
Maurice Meijer
Musselkanaal
24:53
24:50
23
Bart Lijnbach
Zuidbroek
25:14
25:07
24
Rick Schuiling
Gasselternijveen
25:21
25:19
25
Marnix Kuper
Stadskanaal
25:32
25:13
26
Maik Rubingh
Stadskanaal
25:37
25:30
27
Jordin Aeilkema
Stadskanaal
25:37
25:31
28
Sem Blaauw
Stadskanaal
25:55
25:39
29
Esmee Heijne
Nieuw-Weerdinge
25:59
25:54
30
Martijn de Jonge
Stadskanaal
25:59
25:52
31
Kjell Broekhuizen
Mussel
26:21
26:13
32
Jasper Schepers
Musselkanaal
26:22
26:15
33
Tessa de Boer
Musselkanaal
26:22
26:17
34
Niels Kraak
Stadskanaal
26:23
26:21
35
Coen Waardenburg
Stadskanaal
26:24
26:16
36
Rob Waardenburg
Stadskanaal
26:26
26:18
37
Damian Naafs
Stadskanaal
26:28
26:09
38
Ruben Koetje
Vriescheloo
26:31
26:20
39
Shanel ter Veer
Vledderveen Gn
26:50
26:47
40
Stan Meezen
Musselkanaal
26:50
26:46
41
Nienke Smit
Stadskanaal
26:51
26:48
42
Jort Broekhuizen
Mussel
26:52
26:48
43
Thomas Moorlag
Groningen
27:02
26:39
44
Ivar Kuper
Stadskanaal
27:20
27:01
45
Thijs Wittendorp
Stadskanaal
27:28
27:22
46
Jolien Meinds
Onstwedde
27:29
27:25
47
Lotte Huls
Onstwedde
27:29
27:25
48
Joost Atema
Stadskanaal
28:01
27:57
49
Tomas Vonk
Stadskanaal
28:10
28:01
50
Ella van het Hof
Nieuw-Buinen
28:21
28:06
51
Dianne Maat
Borger
28:21
28:06
52
Nina van het Hof
Nieuw-Buinen
28:21
28:07
53
Michelle Van der Veen
Buinen
28:35
28:29
54
Nick Lanjouw
Stadskanaal
28:35
28:34
55
Jesse Geertsma
Drouwenermond
28:42
28:31
56
Naomi van Gilsbeek
Stadskanaal
28:48
28:46
57
Milou Bleker
Stadskanaal
28:52
28:49
58
Robert Jansen
Onstwedde
28:54
28:48
59
Laure Krol
Drouwen
28:56
28:53
60
Olav Petersen
Nieuw-Buinen
28:57
28:50
61
Joeri Bakker
Stadskanaal
29:01
28:57
62
Ilona Roelfsema
Gasselternijveenschemond
29:04
29:00
63
Thirza te Velde
Stadskanaal
29:05
28:59
64
Joost Wilting
Nieuw Buinen
29:15
29:09
65
Milla F Veldman
Stadskanaal
29:17
29:00
66
Maria Zwiers
Musselkanaal
29:17
29:02
67
Koen Bruining
Nieuw-Buinen
29:20
29:16
68
Lotte Pijs
Buinerveen
29:21
29:13
69
Nena Entjes
Drouwenerveen
29:48
29:33
70
Kimberley van Coevorden
Musselkanaal
29:49
29:33
71
Elyn Prins
Onstwedde
30:11
30:06
72
Jasper Hambeek
2e Exloermond
30:11
30:07
73
Kirsten Dekker
Zwolle
30:12
29:49
74
Jesper Nieweg
Stadskanaal
30:32
30:24
75
Jesse van Dam
Stadskanaal
30:32
30:24
76
Christina Harms
Gasselternijveen
30:42
30:26
77
Larissa Smid
Stadskanaal
30:52
30:48
78
Roanne van der Aa
Mussel
31:04
30:57
79
Mees van Klinken
Stadskanaal
31:16
31:12
80
Melanie de Winter
Stadskanaal
31:24
31:22
81
Wesley Welink
Stadskanaal
31:27
31:12
82
Mathilde van der Zwaag
Stadskanaal
31:42
31:32
83
Dagmar Struijck
Drouwenermond
31:53
31:45
84
Lieke Edens
Stadskanaal
31:58
31:51
85
Lisa Schipper
Stadskanaal
31:59
31:38
86
Jannie Entjes
Drouwenerveen
32:09
31:53
87
Sueraya Drenth
Stadskanaal
32:10
31:54
88
Sharon Warring
Musselkanaal
32:25
32:15
89
Marissa Kamst
Musselkanaal
32:26
32:17
90
Floor Dries
Stadskanaal
32:40
32:28
91
Marlijn Molema
Stadskanaal
32:40
32:27
92
Jolijn Drent
Stadskanaal
32:40
32:27
93
Lisanne Wubs
Onstwedde
33:00
32:53
94
Sara Kwant
Stadskanaal
33:58
33:38
95
Eva Kwant
Stadskanaal
33:58
33:40
96
Marck van der Heide
Veendam
34:11
34:00
97
Lisa de Vries
Stadskanaal
34:46
34:28
98
Yara Naafs
Stadskanaal
34:56
34:35
99
Thijs Bont
Stadskanaal
35:38
35:20
100
Lucianne De Man
Stadskanaal
35:46
35:38
101
Sasha Baars
Nieuw Buinen
35:57
35:35
102
Eva-Maria Mante
Nieuw Buinen
37:05
36:47
103
Rick Visser
Stadskanaal
37:07
36:49
104
Mike Vonck
Vlagtwedde
38:25
38:25
105
Kimberley Boerma
Nieuwediep
39:25
39:06
106
Adrienne Boelens
Stadskanaal
39:25
39:10
107
Marloes de Boer
Stadskanaal
39:30
39:17
108
Jamielee van den Berg
Stadskanaal
45:12
44:56
M/V, WED WH >18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Plaggenborg
Stadskanaal
30:37
30:33
2
Henk Schuiling
Gehandicapten Sportclub Emmen
39:07
39:04
3
Tanja Zomer
Gehandicapten Sportclub Emmen
54:02
53:54
4
Rita Jongebloed
Gehandicapten Sportclub Emmen
56:19
56:11
M/V, TOER HB >18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Strijker
Emmen
21:03
21:01
2
Johan Meijer
Beilen
21:07
20:59
3
Tienus Ebeltjes
Gehandicapten Sportclub Emmen
22:06
22:03
4
Albert Schuiling
Emmen
22:59
22:54
5
Gerard Hindriksen
Wijster
23:10
23:03
6
Gijsjan Hooijer
Emmen
27:24
27:18
7
Jan Oosterbroek
Wezep
30:29
30:27
8
Geesje Schuiling
Emmen
32:43
32:37
M/V, TOER HB <17
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Berkhout
Norg
26:47
26:40
2
Melanie Helweg
Beerta
26:54
26:45
MG3, JEUGD 1000M G3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tycho Heutinck
Stadskanaal
4:46
4:46
2
Bjorn Boon
Stadskanaal
4:51
4:50
3
Justin Kaijser
Musselkanaal
5:12
5:12
4
Tim Roelfes
Stadskanaal
5:15
5:14
5
Quentin Schotting
Drouwenermond
5:33
5:31
6
Justin ter Veer
Vledderveen Gn
5:34
5:34
7
Niek Brunen
Musselkanaal
5:37
5:35
8
Niels Luten
Stadskanaal
5:39
5:37
9
Dan Petersen
Nieuw-Buinen
6:07
6:05
VG3, JEUGD 1000M G3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fern Smit
Tjuchem
4:53
4:52
2
Veerle Benus
Musselkanaal
5:06
5:03
3
Dianne Wubs
Onstwedde
5:10
5:08
4
Evi Schomaker
Musselkanaal
5:11
5:11
5
Amber Schipper
Stadskanaal
5:23
5:23
6
Marit Panneman
Nieuw-Buinen
5:49
5:48
7
Sophine van der Aa
Mussel
6:00
5:59
8
Amber middelburg
Stadskanaal
6:08
6:06
9
Emma Oostrom
Nieuw-Buinen
6:08
6:06
10
Kirsten Wever
Stadskanaal
6:11
6:09
11
Sarah Hietkamp
Stadskanaal
6:19
6:18
12
Robine Pepping
Stadskanaal
6:21
6:19
MG4, JEUGD 1000M G4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tijs Griemink
Stadskanaal
4:23
4:22
2
Boaz Corzaan
Musselkanaal
4:28
4:27
3
Senna Oostland
Mussel
4:42
4:41
4
Julius Jan Drent
Stadskanaal
4:46
4:45
5
Dion Jager
Stadskanaal
4:48
4:47
6
Guus Lutjeboer
Stadskanaal
4:50
4:49
7
Xander Boets
Stadskanaal
4:52
4:49
8
Nils Sanders
Nieuw-Buinen
5:02
5:01
9
Tijn Schulte
Musselkanaal
5:07
5:06
10
Koen van der Wal
Mussel
5:09
5:09
11
Simon Wilts
Vledderveen Gn
6:22
6:20
12
Sylvester Bunk
Stadskanaal
6:37
6:35
13
Luca Scholtens
Musselkanaal
6:43
6:40
14
Amar Dion Dijkstra
Nieuw-Buinen
6:57
6:57
VG4, JEUGD 1000M G4
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemijn Heutinck
Stadskanaal
4:29
4:28
2
Ilse Wittendorp
Stadskanaal
4:51
4:50
3
Eloise Boer
Stadskanaal
5:02
5:02
4
Emma weinbrecher
Gasselternijveenschemond
5:04
5:02
5
Romy Allemekinders
Musselkanaal
5:04
5:03
6
Maura Meijer
Stadskanaal
5:04
5:04
7
Vere Leeuwerke
Stadskanaal
5:12
5:12
8
Floor Hofman
Stadskanaal
5:20
5:17
9
Sanne Van Der Sluis
Stadskanaal
5:21
5:21
10
Hilde Kuipers
Nieuw-Buinen
5:23
5:21
11
Maud Nieuwenweg
Stadskanaal
5:34
5:33
12
Marith Stel
Stadskanaal
5:37
5:35
13
Lieke Feiken
Stadskanaal
5:38
5:37
14
Rosanne Naber
Ter Apel
5:46
5:45
15
Felien Gerdes
Stadskanaal
5:55
5:53
16
Merel Diemer
Stadskanaal
6:00
6:00
17
Josephine Bouwens
Musselkanaal
6:14
6:14
18
Delayla van Wattum
Nieuw-Buinen
6:16
6:14
19
Roos Benus
Musselkanaal
6:23
6:23
20
Sterre Leenders
Stadskanaal
7:02
7:00
21
Maureen Zwiers
Stadskanaal
7:21
7:19
22
Quente Naafs
Stadskanaal
7:32
7:28
MG5, JEUGD 1000M G5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Léon Wever
Jahn II
3:57
3:57
2
Rick Drenth
Stadskanaal
3:58
3:57
3
Mike Stel
Stadskanaal
3:58
3:57
4
Daniel Mensen
Drouwenermond
4:10
4:10
5
Nick de Jonge
Stadskanaal
4:20
4:19
6
Damian Brongers
Stadskanaal
4:21
4:20
7
Kyan Corzaan
Musselkanaal
4:24
4:23
8
Fynn Becker
Stadskanaal
4:31
4:31
9
Stijn Roelfes
Stadskanaal
4:37
4:35
10
Milan Nijlaan
Jahn II
4:37
4:35
11
Jorick Schipper
Stadskanaal
4:38
4:36
12
Jaap de Vrij
Stadskanaal
4:39
4:38
13
Lennaert Bruns
Stadskanaal
4:50
4:48
14
Hugo de Vrij
Stadskanaal
4:54
4:51
15
Sem Panman
Stadskanaal
4:55
4:52
16
Jos Rekker
Stadskanaal
4:55
4:52
17
Florent Smid
Stadskanaal
4:55
4:53
18
Bjorn Stel
Stadskanaal
5:04
5:02
19
Tim Lutjeboer
Stadskanaal
5:05
5:03
20
Bas Schomaker
Musselkanaal
5:10
5:09
21
Darriën Depenbrock
Jahn II
5:23
5:21
22
Maarten Hilgen
Stadskanaal
5:30
5:29
23
Brend Offens
Noordbroek
5:42
5:41
24
Robert Wolfs
Alteveer Gn
6:00
5:59
25
Robbin van der Aa
Mussel
6:08
6:07
VG5, JEUGD 1000M G5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Juliët Klad
Stadskanaal
4:32
4:30
2
Kim Vonk
Stadskanaal
4:52
4:50
3
Marieke Kamst
Stadskanaal
4:57
4:57
4
Sanne Hilverts
Stadskanaal
5:01
5:00
5
Cheryl middelburg
Stadskanaal
5:07
5:05
6
Laurien Staal
Nieuw-Buinen
5:11
5:11
7
Jayla Kapel
Stadskanaal
5:16
5:14
8
Joëlle Zeeman
De Sperwers
5:37
5:34
9
Noah van der Wal
Mussel
5:40
5:40
10
Nora van Belkum
Stadskanaal
5:43
5:41
11
Willeke de Groot
Alteveer Gn
5:46
5:45
12
Marlij Dillema
Musselkanaal
5:54
5:52
MG6, JEUGD 1000M G6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost van Beilen
Stadskanaal
4:10
4:10
2
Casper Corzaan
Nieuw-Buinen
4:18
4:16
3
Gijs Stikfort
Stadskanaal
4:22
4:20
4
Wolter van Til
Stadskanaal
4:37
4:36
5
Daan Zijlstra
Stadskanaal
4:38
4:36
6
Niels Wever
Jahn II
4:41
4:40
7
Niek Kerkhof
Stadskanaal
4:43
4:41
8
Robin Prins
Stadskanaal
4:46
4:46
9
Sven Visser
Nieuw-Buinen
4:58
4:57
10
Christiaan Groenewold
Nieuw-Buinen
5:04
5:02
11
Jasper Beck
Stadskanaal
5:25
5:23
12
Stijn Bouma
Musselkanaal
5:26
5:26
13
Lucas Corzaan
Nieuw-Buinen
6:07
6:04
14
Gerben Oostrom
Nieuw-Buinen
7:05
7:02
VG6, JEUGD 1000M G6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tabitha Zeeman
De Sperwers
4:21
4:21
2
Noreen van der Vlag
Nieuw-Buinen
4:45
4:43
3
Felicity van Wattum
Nieuw-Buinen
4:51
4:51
4
Floor Benus
Musselkanaal
4:53
4:52
5
Femke Kuipers
Nieuw-Buinen
5:04
5:01
6
Ize Sanders
Nieuw-Buinen
5:04
5:02
7
Charlene van Wattum
Nieuw-Buinen
5:06
5:05
8
Merel Nieuwenweg
Stadskanaal
5:16
5:15
9
Jasmijn Dries
Stadskanaal
5:24
5:21
10
Femke Kamies
Musselkanaal
5:31
5:28
11
Nova Bruinsma
Musselkanaal
5:32
5:31
12
Manon Schuiling
Stadskanaal
5:39
5:38
13
Nora Wever
Stadskanaal
5:41
5:39
14
Sanne Ophof
Nieuw-Buinen
5:46
5:45
15
Anna Marit Wubs
Stadskanaal
5:50
5:48
16
Phylene Rodenberg
Stadskanaal
5:52
5:50
17
Björk Wolgen
Stadskanaal
5:52
5:49
18
Zoe Van Der Sluis
Stadskanaal
5:56
5:53
19
Carleen Trip
Jahn II
6:02
6:01
20
Anjali Caitlin Dijkstra
Nieuw-Buinen
6:06
6:05
MG7/8, JEUGD 2000 M7_8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Knossen
Aquilo
7:39
7:39
2
Rense van Til
Stadskanaal
7:48
7:47
3
Dean Becker
Stadskanaal
8:08
8:08
4
Rafael van Gennip
Fivelstreek
8:17
8:16
5
Luc Panneman
Nieuw-Buinen
8:21
8:19
6
Koen Kerkhof
Stadskanaal
8:58
8:57
7
Bas Feiken
Stadskanaal
9:08
9:06
8
Jarno Scholte-aalbes
Musselkanaal
9:11
9:09
9
Maxim Raadsveld
Stadskanaal
9:22
9:21
10
Niek Scholte-aalbes
Musselkanaal
9:45
9:42
11
Ruben Bos
Stadskanaal
9:52
9:51
12
Robin Kootstra
Stadskanaal
9:56
9:54
13
Stijn Wilting
Jahn II
10:00
9:57
14
Gerben van Wattum
Stadskanaal
10:58
10:54
15
Youri Bos
Stadskanaal
11:21
11:17
16
Martijn Vosman
Alteveer Gn
11:24
11:22
17
Stein Kraak
Stadskanaal
11:26
11:24
18
Rick Jan Wiechers
Jahn II
12:39
12:35
19
Stefan Wolfs
Alteveer Gn
13:15
13:12
20
Sven Tieben
Musselkanaal
15:20
15:17
VG7/8, JEUGD 2000 M7_8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud Visscher
Fivelstreek
8:24
8:24
2
Eline van der Heide
Assen
9:05
9:04
3
Nienke Bekker
Alteveer Gn
9:06
9:06
4
Deborah Prevoost
Stadskanaal
9:09
9:08
5
Sophie Van Der Leest
Stadskanaal
9:43
9:41
6
Iris de Jonge
Stadskanaal
9:52
9:52
7
Liset Speelman
Alteveer Gn
10:09
10:08
8
Lianne schuiling
Stadskanaal
10:21
10:17
9
Maroucha Grüschke
Nieuw-Buinen
10:23
10:22
10
Luka Zegers
Musselkanaal
10:26
10:23
11
Marit Schipper
Stadskanaal
11:04
11:02
12
Rozemarijn Bruns
Stadskanaal
11:06
11:05
13
Demi Bosker
Stadskanaal
11:09
11:08
14
Manon blaauw
Musselkanaal
11:25
11:23
15
Anna Mensen
Drouwenermond
11:33
11:32
16
Nienke Waardenburg
Stadskanaal
11:55
11:53
17
Emma Bouwland
Alteveer Gn
11:58
11:58
18
Lisette Raven
Alteveer Gn
12:09
12:06
19
Mariët Hulshof
Stadskanaal
12:21
12:18
20
Manon Broekman
Stadskanaal
12:40
12:37
21
Jasmijn Leenders
Stadskanaal
12:50
12:47
22
Nienke Vos
Stadskanaal
12:56
12:55
23
Lisette Drenth
Stadskanaal
13:15
13:14
24
Femke Schoo
Musselkanaal
13:34
13:31
M-VO, JEUGD 2000M VO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan Stikfort
Stadskanaal
9:05
9:03
2
Roy Tieben
Musselkanaal
13:07
13:05
V-VO, JEUGD 2000M VO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annelies Zwarts
Alteveer Gn
12:11
12:08
M/V, NORD.WALK 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tina Mulders
Musselkanaal
1:26:10
1:26:00
2
Ferdinand Bakker
Musselkanaal
1:26:10
1:25:58
3
Michael Meijer
Musselkanaal
1:28:14
1:28:13
4
Wil Lutter-Schuiling
Tolbert
1:28:14
1:28:13
5
Janneke Meijer-Hemmen
Musselkanaal
1:28:16
1:28:15
6
Ton Poppema
Stadskanaal
1:28:53
1:28:51
7
Hilta Poppema
Stadskanaal
1:28:53
1:28:52
8
Jacob Rosing
AAC '61
1:35:23
1:35:22
9
Jan-Willem van de Kolk
Stadskanaal
1:35:26
1:35:25
10
Anita van Leeuwen
Alteveer Gn
1:36:06
1:36:04
11
Rafaël Hageman
Stadskanaal
1:36:10
1:36:10
12
Roelof Gelling
Stadskanaal
1:39:11
1:39:05
13
Grietje Bosch
Stadskanaal
1:39:56
1:39:55
14
Marloes Schepers
Stadskanaal
1:39:58
1:39:57
15
Angela Levinga
2e Exloermond
1:41:10
1:40:59
16
Greetje Pot
Nieuw-Buinen
1:42:05
1:41:58
17
Natascha Eefting-Pahl
Stadskanaal
1:42:27
1:42:22
18
Jan Voorintholt
Stadskanaal
1:42:27
1:42:22
19
Martine Hoesman
Ter Apelkanaal
1:42:37
1:42:27
20
Tina Lubben
Musselkanaal
1:42:40
1:42:31
21
Jolanda Lubben
Ter Apelkanaal
1:42:41
1:42:29
22
Ammelene Stahl
Ter Apel
1:42:49
1:42:46
23
Rob Nieuwpoort
Nieuw Buinen
1:42:50
1:42:45
24
Bertha Dun
Ter Apel
1:43:22
1:43:16
25
Marjan Wortelboer
Ter Apel
1:43:22
1:43:16
26
Hans van Hoegee
Stadskanaal
1:50:04
1:49:55
27
Els van Hoegee
Stadskanaal
1:50:05
1:49:55
28
Tom van der Tuuk
Stadskanaal
1:50:08
1:50:04
29
Hans Tappel
Stadskanaal
1:50:08
1:50:03
30
Rebecca Jasink
Musselkanaal
1:50:14
1:50:07
31
Jan Oving
Nieuw-Buinen
1:52:20
1:52:11
32
Greetje Feiken
Nieuw-Buinen
1:52:20
1:52:12
33
Ramona Broekhuis
Stadskanaal
1:52:21
1:52:14
34
Gea Mensinga
Stadskanaal
1:53:35
1:53:33
35
Gerry Kloosterman
Stadskanaal
1:53:39
1:53:37
36
Evelien Huizing
Stadskanaal
1:53:46
1:53:45
37
Lena Buurman
Stadskanaal
1:53:47
1:53:46
38
Hilda van der Laan
Stadskanaal
1:55:43
1:55:40
39
Hilly van der Laan
Stadskanaal
1:55:43
1:55:40
40
Ineke von Stein
Stadskanaal
1:55:44
1:55:42
41
Erik Boer
Stadskanaal
1:55:44
1:55:41
42
Willeke Meinds
Nieuw-Buinen
1:58:07
1:58:06
43
Ria Woltjer
Nieuw-Buinen
1:58:09
1:58:08
44
Ingrid Smit
Nieuw-Buinen
1:58:12
1:58:09
45
Annet schipper
Nieuw-Buinen
1:58:12
1:58:05
46
Diana Posthumus
Nieuw-Buinen
1:58:12
1:58:10
47
Hannie Pepping
Stadskanaal
2:06:00
2:05:54
48
Linda Viola
Stadskanaal
2:06:01
2:05:53
49
Albert Johannes
Stadskanaal
2:06:02
2:05:57
50
Eltyo Glazenburg
Winschoten
2:06:03
2:05:55
51
Marlies Kuiper
Stadskanaal
2:06:03
2:05:57
MV1-6, BAMBINO T/M 6 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost Mallee
Stadskanaal
2:06
2:04
2
Mandy Allemekinders
Musselkanaal
2:20
2:19
3
Ties Klad
Stadskanaal
2:20
2:20
4
Renske Maat
Borger
2:30
2:29
5
Jorrit Riemeijer
Nieuwe Pekela
2:33
2:33
6
Hugo Leeuwerke
Stadskanaal
2:34
2:33
7
Britt Sassen
Ter Apel
2:37
2:35
8
Roy Leffers
Musselkanaal
2:48
2:47
9
Jolente Rekker
Stadskanaal
2:49
2:49
10
Bas Wubs
Onstwedde
2:54
2:53
11
Yaran Bos
Stadskanaal
3:00
2:59
12
Mads Nuus
Musselkanaal
3:02
3:01
13
Vin tulp
Stadskanaal
3:03
3:02
14
Jaylinn Zwiers
Stadskanaal
3:05
3:04
15
Mika Oostland
Mussel
3:05
3:04
16
Merijn Bruinsma
Musselkanaal
3:11
3:10
17
Jens Heutinck
Stadskanaal
3:15
3:13
18
Yinthe Stel
Stadskanaal
3:17
3:15
19
Emmily Pepping
Stadskanaal
3:22
3:15
20
Amy Wolgen
Stadskanaal
3:25
3:24
21
Isa Becker
Stadskanaal
3:29
3:27
22
Amy Takens
Stadskanaal
3:33
3:30
23
Pip van der Aa
Mussel
3:33
3:32
24
Merijn Sassen
Ter Apel
3:40
3:39
25
Levi de Vries
Stadskanaal
3:42
3:41
26
Isa Panman
Stadskanaal
3:43
3:42
27
Nick Wever
Stadskanaal
3:44
3:43
28
Lisa Jongstra
Veendam
3:46
3:44
29
Sophie van der Aa
Mussel
3:59
3:58
30
Marlisa Wiechers
Jahn II
4:06
4:04
31
Pim Griemink
Stadskanaal
4:06
4:04
32
Lieke Brunen
Musselkanaal
4:40
4:38
33
Bart Luten
Stadskanaal
4:45
4:43
34
Justin Apperlo
Nieuw-Buinen
4:49
4:48
35
Vivian Riemijer
Nieuwe Pekela
4:59
4:56
36
Roan Apperlo
Nieuw-Buinen
5:08
5:06
Uitslagverwerking door MySports
www.uitslagen.nl
19-04-2016 09:34