Uitslagenlijst Ziedewij Oude Maasloop

Barendrecht - Maandag 28 maart 2016

JONGE, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DaniŽl Noordenne
Energie
3:15
2
Sreyn Potuit
Energie
3:24
3
Kevin van 't Hoff
Energie
3:45
4
Jesser
Barendrecht
4:23
5
Vincent den Brouwer
Energie
4:29
6
Milan
Winterswijk
4:34
7
Jamie de Visser
Energie
4:36
8
Fin Hoftijzer
Trias
5:43
9
Sven Hoftijzer
Winterswijk
6:00
MEISJ, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte de Visser
Energie
3:19
2
Ilvia Hederik
Energie
3:35
3
Sabine Visker
Energie
4:55
4
Ilana de Visser
Energie
4:56
5
Emma Klootwijk
Energie
4:57
6
Isa Eduard
Barendrecht
5:29
7
Marit Eduard
Barendrecht
6:00
MSEN, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nixon Fernandes
Poortugaal
35:20
2
Marco Barendregt
Rotterdam Atletiek
36:21
3
Mark Naaijer
Energie
38:26
4
Vincent Bloem
Pallas '93
38:44
5
Jordy Palit
Dordrecht
39:03
6
Sjors Visser
Energie
39:20
7
Sam Springer
Delft
40:02
8
Christian Monna
Spijkenisse
42:16
9
Lars Buit
Barendrecht
43:49
10
Jarno Gerritsen
Ridderkerk
44:16
11
Erik Hendriks
Energie
44:29
12
Dennis Palit
Dordrecht
45:38
13
Jasper van Schelven
Barendrecht
46:29
14
Hans Aandeweg
Barendrecht
46:36
15
Kees Prins
Sliedrecht
47:04
16
Robert Danuels
Energie
47:27
17
Alexander van de Zande
Barendrecht
49:27
18
Rick Pieterse
Zwijndrecht
50:04
19
Bert-Jan Singor
Oud-Beijerland
50:28
20
Thomas Akkerman
Barendrecht
50:57
21
Remco van de Waart
Olympia Halsteren
51:47
22
Thijs Post
Barendrecht
52:51
23
Alexander van Schouwen
Heerjansdam
55:07
24
Kevin van Wingerden
Barendrecht
56:17
25
Halmar Heijnen
Energie
59:02
26
Patrick Snijders
Spijkenisse
1:07:00
27
Thomas Dekker
Barendrecht
1:07:42
M40, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
33:25
2
Marcel de Vette
Spirit Oud Beijerland
36:24
3
Martin Kleinjan
Rotterdam
37:46
4
Pieterjan Griep
Hoogvliet Rotterdam
40:18
5
Ferry de Valk
Heerjansdam
43:21
6
Frank Michels
's-Gravenhage
44:47
7
Vincent van Os
Barendrecht
45:05
8
Dennis Holtrop
's-Gravenhage
46:24
9
Wim Nienhuis
Barendrecht
46:38
10
Pieter de Lange
Barendrecht
48:10
11
Nelson Lima
Energie
48:20
12
Aad Goedbloed
Energie
49:45
13
Johan van der Klooster
Barendrecht
49:49
14
Jeroen de Lange
Barendrecht
51:14
15
Michel van Dijk
Barendrecht
51:18
16
Jeroen van der Have
Energie
51:32
17
Martijn Michels
Barendrecht
51:51
18
Feike Liefrink
Energie
52:19
19
Ronald Lapaer
Ridderkerk
53:35
20
Piet vd Wetering
Energie
53:47
21
Remko Hoving
Ridderkerk
55:26
22
P. de Visser
Energie
56:09
23
Ron Zwinkels
Barendrecht
57:27
24
Maurice Schenk
Barendrecht
1:00:16
25
Jasper Verboon
Rotterdam
1:00:25
M50, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Klooster
Passaat
36:53
2
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
39:32
3
Ron Huizer
Spijkenisse
39:51
4
Kees-Jan Verwaal
Phoenix
41:02
5
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
41:11
6
Michel Out
Haag Atletiek
42:19
7
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
43:01
8
Cor Hamels
Parthenon
44:02
9
Hans van Klaveren
Energie
45:34
10
Paul Landsmeer
Dordrecht
46:52
11
Wim Lammert
Bleskensgraaf ca
48:41
12
Simon Wittenbols
Energie
50:31
13
Hans Stutvoet
Energie
50:53
14
Henk Pieterse
Energie
51:17
15
Johan van de Zande
Barendrecht
51:33
16
Riad Rahiem
Energie
51:35
17
Wim den Otter
Energie
51:42
18
Andre van Drunen
Ridderkerk
54:03
19
Dick Opmeer
Energie
55:01
20
Piet van Wingerden
Ridderkerk
56:19
21
Rene van Bree
Rotterdam
56:37
22
Eric van Mastrigt
Poortugaal
56:49
23
Koen Hartg
Poortugaal
1:00:41
24
Marcel de Lange
Maasdam
1:03:03
M60, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Streep
PAC
41:18
2
Ronald Kolloffel
Waterweg
45:28
3
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerland
47:50
4
Ton Wulfert
Dordrecht
48:58
5
Leen de Koning
Tenaco
51:09
6
Gerrit van Beusichem
Waterweg
52:42
7
Harold van der Ent
Barendrecht
53:41
8
Einar van Beek
Rotterdam
1:00:35
9
Ruud Versluis
Papendrecht
1:01:33
10
Henri Nafzger
Barendrecht
1:01:53
11
Meydam
avVN
1:17:57
VSEN, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emilie de Boer
Spirit Oud Beijerland
49:17
2
Iris Pieterse
's-Gravenhage
51:17
3
Willemijn Kallenberg
Rotterdam
52:58
4
Marieke Terpstra
Barendrecht
55:14
5
Wendelien van Rhee
Barendrecht
56:13
6
Anneloes Slagmolen
Barendrecht
56:32
7
Kimberly van Doorn
Maasdam
59:47
8
Tamara Dijkstra
Dordrecht
1:05:59
9
Dyantha Cobet
PAC
1:10:29
V40, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hizkia Taal
Haag Atletiek
48:03
2
Annemieke Smid
Barendrecht
49:11
3
Linda Scholman
Barendrecht
51:18
4
Agnes van Doorn
Zwijndrecht
53:27
5
Palacio Serrat
Energie
53:53
6
Milly Romney
Fortuna
54:00
7
Esther Stutvoet
Energie
54:08
8
Esther Landaal
Energie
57:58
9
Jolanda Muntz
Energie
57:59
10
Claudia de Visser
Poortugaal
1:00:09
11
Liesbeth Schenk
Barendrecht
1:00:17
12
Ingrid van Giesen
Ridderkerk
1:00:35
13
Monique de Lange
Barendrecht
1:03:02
14
Nathalie Holtrop
's-Gravenhage
1:07:44
15
Daphne Woudenberg
Rotterdam
1:07:56
16
Jacqueline Hoogendoorn
Barendrecht
1:10:13
17
Erna van der Laan
Delft
1:13:06
V50, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tanja de Jong-Kortus
Spirit Oud Beijerland
47:12
2
Silvana Dell'Era
Energie
47:42
3
Gina Goedbloed
Energie
51:51
4
Ineke Loovens
Energie
53:02
5
Marike Wessing
Barendrecht
53:30
6
Imogeen Antonisse
Energie
56:00
7
Marian Nijssen
Spirit Oud Beijerland
59:09
V60, 10 KM OUDE MAAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerland
50:55
2
Loes Oorsprong
Energie
1:05:48
www.uitslagen.nl
28-03-2016 12:47