Uitslagenlijst 10 van BRU

Bruinisse - Zaterdag 26 maart 2016

M1, TRIMLOOP 1.5
Plts
Naam
Tijd
1
Kees Jan Coppoolse
Bruinisse
7:04
2
Bram Wesdorp
Bruinisse
7:05
3
Thomas de Bruine
Bruinisse
7:24
4
Stan Kieviet
Bruinisse
7:26
5
Reinout Klink
Bruinisse
7:41
6
Jonathan van den Berge
Bruinisse
7:44
7
Adriaan Quak
Bruinisse
7:46
8
Bas Kempe
Bruinisse
7:50
9
Roel Kempe
Bruinisse
7:53
10
Jop Dommele
Bruinisse
7:58
11
Stefan de Waal
Bruinisse
8:03
12
Rinze van der Bijl
Delta Sport
8:21
13
Jaron de Waal
Bruinisse
8:45
14
Ivan Spelt
Bruinisse
8:49
15
Marijn lems
Bruinisse
8:51
16
Gadri Toure
Bruinisse
8:53
17
Noah lems
Bruinisse
9:09
18
Lars Uil
Bruinisse
9:25
V1, TRIMLOOP 1.5
Plts
Naam
Tijd
1
Britt van der Maas
Oosterland
7:17
2
Madelief Vos
Bruinisse
7:30
3
Senna Giljam
Bruinisse
7:48
4
Isabel van Otzel
Delta Sport
8:07
5
Julia stouten
Bruinisse
8:23
6
Sterre Jumelet
Bruinisse
8:32
7
Anna Habraken
Bruinisse
8:34
8
Elena Stouten
Sirjansland
9:32
9
Jesse Zoutendijk
Bruinisse
9:43
10
Esra Kloet
Bruinisse
10:17
M5, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
John Bout
Willemstad Nb
20:20
2
Henry van Klinken
Delta Sport
23:29
3
Han Muller
Bruinisse
26:00
4
Yannick van Gilst
Bruinisse
27:02
5
Rico Robinson
Den Haag
31:36
6
Johan Kik
Bruinisse
36:47
V5, TRIMLOOP 5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Janita van de Have
Nieuwe Tonge
21:44
2
Lotte Muller
Bruinisse
25:49
3
Lieke van der Have
Nieuwe Tonge
26:09
4
Ada de Rijke
Bruinisse
27:05
5
Hanneke de Danschutter
Middelburg
27:24
6
Marlies van der Have
Oosterland
28:46
7
Helga Daalmans
Yerseke
28:48
8
Janita giljam- van Donge
Bruinisse
30:07
9
Jose van Dam
Delta Sport
32:16
10
Tineke de Waal
Bruinisse
36:45
11
Jacqueline Strijk
Dordrecht
38:17
12
Alice van den Berge
Den Haag
39:16
M10, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Neal Bouterse
Prins Hendrik
34:40
2
Sebastian Sterk
Arnhem
36:42
3
Erwin Fonteine
Zierikzee
39:24
4
Piet van Mourik
Delta Sport
39:29
5
Krispijn de Jonge
Delta Sport
39:40
6
Ruben van den Berg
Bergen op Zoom
39:47
7
Marc Donkers
Oude Tonge
40:05
8
Niels Boel
Vlissingen
40:21
9
Alex de Langen
Oud Beijerland
40:23
10
Leon bal
Delta Sport
40:31
11
Patrick Giljam
Zierikzee
40:33
12
Martijn Korbijn
Spirit Oud Beijerland
40:46
13
Jaap Bakker
's-Gravenpolder
40:56
14
Robin Jonkers
Tholen
41:05
15
Paul Timmermans
Tholen
41:29
16
Kees den Hollander
Dreischor
41:45
17
Matei Guttenberg
Spirit Oud Beijerland
42:09
18
Marcel Engel
Zierikzee
42:18
19
Robbert van der Helm
Delta Sport
42:23
20
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
42:28
21
Edwin Klink
Bruinisse
42:45
22
Cor Kloet
Delta Sport
43:00
23
Bastian Mathijssen
Zonnemaire
43:02
24
Peter de Rijke
Bruinisse
43:04
25
Foeke Roukema
Bruinisse
43:05
26
André Dreese
Alblasserdam
43:26
27
Jeroen Hansler
Spirit Oud Beijerland
43:32
28
Rien de Wilde
AV '56
43:37
29
Chris Ijzelenberg
Oosterland
43:48
30
Marcel Snijders
Zierikzee
44:33
31
Co de Feijter
Delta Sport
44:34
32
Mart Goudzwaard
Delta Sport
44:44
33
Roy Klop
Delta Sport
44:45
34
Marcin Wojciechowski
Colijnsplaat
44:52
35
Richard van der Werf
Oosterland
45:25
36
Ad Goudswaard
Zierikzee
45:26
37
Patrick Habets
Bruinisse
45:30
38
Chris Knop
Bruinisse
45:32
39
Jan Bal
Bruinisse
46:04
40
Mattheo moerland
Oosterland
46:43
41
Rob Van der Beijl
Delta Sport
46:52
42
Marco Kempe
Bruinisse
46:53
43
Emiel Dorst
Bruinisse
47:16
44
Jacco van de Stighel
Dordrecht
47:40
45
Joris Vos
Bruinisse
47:43
46
Sven Sneyders
Turnhout
47:47
47
Albert Heuvelman
Scharendijke
48:20
48
Lucien de Boer
Delta Sport
48:35
49
Luc Smet
St Nicolaas
49:13
50
Leendert Bom
Nieuwerkerk
49:37
51
Aad van Poppel
Delta Sport
49:54
52
Ernst Troeder
Eemnes
50:20
53
Ludolf Reijntjes
Zierikzee
50:30
54
Jonas Van de Heyning
Turnhout
50:38
55
Willem Jan Bosselaar
Bruinisse
50:46
56
Jan Deurloo
Bruinisse
50:48
57
Dider Nieuwland
Dirksland
50:49
58
Bauke de Jong
avVN
50:51
59
Martin van der Have
Nieuwe Tonge
51:01
60
Adrie van Bavel
Delta Sport
51:56
61
Lennard Vane
Bruinisse
52:27
62
Martin Kievits
Delta Sport
52:42
63
Steffen Humer
Kattendijke
52:43
64
Jan de Waal
Bruinisse
53:14
65
Gerardus van Poppel
Bruinisse
53:23
66
Robert van Popering
Bruinisse
53:25
67
Niels Kieviet
Bruinisse
53:38
68
Kees Jan Giljam
Bruinisse
54:13
69
Jakobus Meulenberg
AV '56
54:19
70
Bob Luijendijk
Numansdorp
54:34
71
Rene Hofs
Zonnemaire
54:42
72
Justin Moerland
Bruinisse
56:37
73
Richard Boel
Vlissingen
57:42
74
Mitchell Matthijssen
Rijsbergen
58:19
75
Hans Matthijssen
Rijsbergen
58:20
76
Corné den Otter
Nieuwerkerk
58:23
77
Sjoerd van de Plasse
Wolphaartsdijk
1:00:19
78
Leon Lemmers
Dordrecht
1:02:34
79
Jeroen van hooijdonk
Zierikzee
1:02:45
V10, TRIMLOOP 10 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Kitty de Kraa
Oud Beijerland
45:28
2
Leona Olree
Bruinisse
48:57
3
Krista Voorham
Delta Sport
50:27
4
Juliët Mourik
Dirksland
50:53
5
Rian Flikweert
Dynamica
51:11
6
Anthoinet Meeuwsen
Oud-Beijerland
52:54
7
Jobine Stouten
Sirjansland
53:51
8
Simone Hanzen
Bruinisse
54:24
9
Henriette Kempe
Bruinisse
54:25
10
Jolanda van der laan
Oosterland
54:27
11
Andrea Stouten
Bruinisse
54:56
12
Esther Kieviet
Bruinisse
54:57
13
Daniëlle Roukema
Bruinisse
55:02
14
Naomi Geuze
Bruinisse
55:31
15
Ineke van Poppel
Delta Sport
56:55
16
Stephanie de Waal
Bruinisse
57:35
17
Mariska Jumelet
Bruinisse
58:05
18
Angela Giljam
Bruinisse
58:18
19
Gisela Nijsse
AV '56
58:28
20
Mara Verhulst
Delta Sport
58:30
21
Jasmijn Honkoop
Ellewoutsdijk
58:36
22
Wendy van den Houten
Bruinisse
58:46
23
Andrea Visser
Bruinisse
58:50
24
Jacoline Boer
Oosterland
59:50
25
Anneke Quak- Okkerse
Bruinisse
1:01:14
26
Marion Lemmers
Dordrecht
1:01:50
27
Janica Nieuwland
Dordrecht
1:01:59
28
Bianca Huizer-Koenderman
Dordrecht
1:02:32
29
Lisa Bitter
Goes
1:02:44
30
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
1:02:54
31
Yolanda Kievits
Delta Sport
1:05:11
www.uitslagen.nl
26-03-2016 17:22