Uitslagenlijst Rondje Nederland

Arnhem - Zondag 20 maart 2016

M-10, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Elvira Jansen
Gelre
4:38
4:35
2
Mare Versluis
Duiven
4:40
4:37
3
Demi Konings
Arnhem
4:50
4:45
4
Nina Evers
emmausschool
4:58
4:53
5
Kyra Emons
Arnhem
5:07
5:03
6
Ella Scheers
Jan Ligthartschool
5:09
5:06
7
Wiep van der Mark
Ciko '66
5:18
5:06
8
Fabienne Zevenhuizen
Heijenoordschool
5:39
5:19
9
Yvette Wollaert
Heijenoordschool
5:25
5:22
10
Aniola van Brummelen
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
5:30
5:26
11
Jiske Uenk
Pieter Brueghelschool
5:51
5:32
12
Tessa Kooij
Dieren
5:40
5:33
13
Lotte Bruning
OBS Het Mozaiek
5:42
5:38
14
Ranka Wenker
Arnhem
5:48
5:40
15
Sophie Hendriks
Pieter Brueghelschool BAU 1km
5:54
5:47
16
Tessel Boelé
Pieter Brueghelschool
6:07
5:47
17
Emma de Koning
Winterswijk Kotten
5:58
5:50
18
Mette Koetsier
De Gazelle
5:54
5:51
19
Noor Leenders
Heijenoordschool
5:54
5:51
20
Emma Fluit
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:03
5:55
21
Merel Talens
Ciko '66
6:10
5:56
22
Sophie Bes
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:04
5:58
23
Bodil van Dam
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
6:21
5:58
24
Pleuni Zweerink
Arnhem
6:25
5:58
25
Lieve Dijkhuizen
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:11
5:59
26
Lois van Room
emmausschool
6:05
5:59
27
Noe Cornelosse
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:03
6:01
28
Hannah Bloemberg
Arnhem
6:05
6:02
29
Sara Holland
Jan Ligthartschool
6:07
6:02
30
Femke van der Zande
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:11
6:03
31
Anouk Nuijens
De Gazelle
6:09
6:04
32
Luna Sondaar
Pieter Brueghelschool
6:22
6:04
33
Jocelore Heikens
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:06
6:05
34
Ipek Yavuz
OBS Het Mozaiek
7:22
6:07
35
Mirza Aydinli
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:14
6:10
36
Lyanne Leisink
Ciko '66
6:48
6:11
37
Sietske Caldenhoven
Arnhem
6:14
6:11
38
Justa Becker
Heijenoordschool
6:27
6:12
39
Mila Uffelie
Ciko '66
6:21
6:13
40
Vera Vos
Zevenaar
7:14
6:14
41
Esma Tunc
Arnhem
6:20
6:17
42
Quinty van Lente
De Groene Ring
6:48
6:17
43
Sophie de Jong
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:19
6:17
44
Eva Post
Huissen
6:57
6:17
45
Julia Kruisweg
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
6:34
6:18
46
Odette Lazar-Athanasiu
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:35
6:18
47
Diede Hofstede
emmausschool
6:26
6:20
48
Else van der Laar
Jan Ligthartschool
6:25
6:20
49
Yara Spaans
Basisschool de Ommelander
7:33
6:20
50
Vera van den Oord
Arnhem
6:33
6:20
51
Tanya Gijsbertsen
Jan Ligthartschool
6:24
6:21
52
Lotus Lie
Jeroen Boschschool
6:42
6:21
53
Pim de Weerd
Pieter Brueghelschool
6:28
6:22
54
Reina van Bruggen
Heijenoordschool
7:00
6:22
55
Suus Bijl
Heijenoordschool
6:38
6:24
56
Daantje Hennequin
Arnhem
6:29
6:25
57
Demi Rossen
Jeroen Boschschool
6:47
6:25
58
Nele Brune
Heijenoordschool
6:31
6:26
59
Tess van Ham
emmausschool
6:34
6:27
60
Zara Waltmans
Jan Ligthartschool
6:36
6:27
61
Tess Groenendijk
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:38
6:28
62
Anemoon Uildriks
Pieter Brueghelschool
6:49
6:28
63
Lilian Jasm
Basisschool de Ommelander
7:40
6:29
64
Syrah Beekman
Arnhem
6:53
6:29
65
Janne Kaper
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
6:36
6:30
66
Femme Kruize
Arnhemse Montessori School
6:49
6:31
67
Jenthe Prummel
Ede Gld
6:36
6:32
68
Demi de Winter
Jan Ligthartschool
6:35
6:32
69
Sanne van der Tas
De Gazelle
6:46
6:34
70
Hanne van Roden
Arnhem
6:47
6:35
71
Javai Otten
Heijenoordschool
6:39
6:37
72
Sophie Reef
Jeroen Boschschool
6:47
6:37
73
Elisa Amsdorf
De Groene Ring
7:10
6:40
74
Farhaad Sori
OBS Het Mozaiek
6:45
6:40
75
Fayedey Geutjes
Arnhem
6:48
6:41
76
Cato Fennis
Ciko '66
6:48
6:44
77
Bella Boerman
Jan Ligthartschool
6:51
6:45
78
Amy Van Schoonhoven
Jeroen Boschschool
7:18
6:47
79
Sjoukje Gmmer
Arnhemse Montessori School
6:51
6:47
80
Else de Lange
Jan Ligthartschool
6:54
6:48
81
Emma Rommers
Arnhemse Montessori School
6:48
6:48
82
Noor X
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:11
6:49
83
Amarins de Haer
Heijenoordschool
6:55
6:50
84
Sascha Meeldijk
Arnhem
7:51
6:50
85
Amber Keen
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:01
6:50
86
Lot de Jong
Arnhem
7:13
6:50
87
Nadia Kesra
Heijenoordschool
7:01
6:53
88
Roosmarijn Wissink
Basisschool de Ommelander
8:06
6:53
89
Jasmijn de Kort
De Gazelle
7:06
6:53
90
Jade Dokter
Heijenoordschool
7:03
6:55
91
Milou van t Hoff
Kinderfysiother Daanen-Derksen
7:49
6:55
92
Nina Sondaar
Pieter Brueghelschool
7:14
6:56
93
Juline Sonneveldt
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:15
6:56
94
Willemijn van den Dungen
Heijenoordschool
7:02
6:56
95
Meike Eggink
Jan Ligthartschool
7:02
6:57
96
Lenthe Klaassen
Arnhem
7:56
6:58
97
Noor van Diermen
Pieter Brueghelschool
7:19
6:58
98
Asia Casagni
Arnhemse Montessori School
7:08
6:58
99
Liz Wacki
De Groene Ring
7:53
6:58
100
Jip Boelé
Pieter Brueghelschool
7:16
6:58
101
Loes Ides
Heijenoordschool
7:07
6:58
102
Jana Kamphuis
Jan Ligthartschool
7:05
6:59
103
Michelle Rutten
Jan Ligthartschool
7:04
7:00
104
Mare de Vries
Arnhem
7:08
7:01
105
Pheline Luiten
emmausschool
7:22
7:01
106
Hanna Visser
Heijenoordschool
7:09
7:02
107
Iza Lebbink
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:01
7:02
108
Laura De Bruine
Jeroen Boschschool
7:35
7:03
109
Minne X
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:04
7:03
110
Mariet Lemmime
Arnhem
7:08
7:03
111
Fenja Zwikker
De Gazelle
8:07
7:04
112
Robin Volmer
De Gazelle
8:07
7:05
113
Pien van Leeuwen
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
7:12
7:05
114
Kini Kooij
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:03
7:06
115
Leonie Hekster
Jan Ligthartschool
7:28
7:07
116
Linde ten Harve
Jan Ligthartschool
7:28
7:08
117
Lotte Kennedy
De Gazelle
7:28
7:08
118
Finette Wouters van den Oudenweij
De Gazelle
7:21
7:08
119
Maud Scheers
De Gazelle
7:22
7:08
120
Faye Classen
Arnhem
8:48
7:09
121
Chloë Cornelissen
Pieter Brueghelschool
7:14
7:09
122
Julia Smit
Arnhem
8:00
7:09
123
Femke de Booys
Pieter Brueghelschool
7:14
7:09
124
Julie Koomans
De Gazelle
7:16
7:11
125
Nynke van Gemert
Arnhemse Montessori School
8:25
7:11
126
Ruth van den Oord
Arnhem
7:23
7:11
127
Isabella Panken
Basisschool de Ommelander
8:27
7:13
128
Senna Uffelie
Arnhem
7:24
7:13
129
Jette Heusinkveld
Arnhem
8:05
7:14
130
Jenske Janssen
emmausschool
7:55
7:14
131
Sophie Usher
Arnhem
7:23
7:14
132
Nour Al Kilaby
OBS Het Mozaiek
7:17
7:15
133
Jula Zonnenberg
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:34
7:15
134
Fenne Geerts
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:20
7:15
135
Marlion Jebbink
Heijenoordschool
7:51
7:15
136
Puck Morello
Jan Ligthartschool
8:20
7:18
137
Annika Eggermont
Arnhemse Montessori School
8:44
7:19
138
Brechtje Thanhauser
Basisschool de Ommelander
8:33
7:20
139
Absatou Sako
Basisschool de Ommelander
8:33
7:20
140
Emilie Dijkhuizen
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:27
7:22
141
Els Manders
De Groene Ring
8:17
7:22
142
Meerle Marquering
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:25
7:23
143
Marissa Weststrate
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
7:44
7:23
144
Nora Bruggemans
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:25
7:24
145
Rosalie Kaas
Jan Ligthartschool
8:28
7:24
146
Aafje Vermeulen
Pieter Brueghelschool
8:07
7:25
147
Eline Kesting
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:32
7:26
148
Maartje Wijnant
Jan Ligthartschool
7:31
7:26
149
Lynn Meeuwsen
Huissen
7:36
7:27
150
Leonoor van den Dungen
Heijenoordschool
8:15
7:27
151
Roos Lakens
Rozendaal
7:55
7:28
152
Famke Lankheet
emmausschool
7:33
7:28
153
Eline Frederiks
De Gazelle
7:43
7:28
154
Gaby Taankink
Jan Ligthartschool
8:08
7:28
155
Digna Wigchert
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:38
7:29
156
Sam van Leeuwen
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:33
7:29
157
Hanne Nicolai
Jan Ligthartschool
8:07
7:29
158
Julia Janssen
emmausschool
7:36
7:29
159
Linde Zwaga
De Groene Ring
8:24
7:29
160
Fien Willemsen
Arnhem
8:46
7:29
161
Rozelin Metin
emmausschool
7:37
7:30
162
Linde Smaak
Arnhem
7:49
7:30
163
Line Kaagman
emmausschool
7:38
7:30
164
Silke van Engelen
Baarn
7:59
7:30
165
Faith Harle
Jan Ligthartschool
7:38
7:33
166
Evelien van Beek
Arnhem
8:30
7:33
167
Jolijn Steffens
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
7:52
7:33
168
Julia Klein
Jan Ligthartschool
8:36
7:34
169
Merel Kock
De Groene Ring
8:31
7:36
170
Lieke Scheerder
Basisschool de Ommelander
8:56
7:37
171
Isabel Turkel
Arnhem
8:34
7:37
172
Helin Yalcin
De Gazelle
8:21
7:38
173
Annemijn Kraan
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
8:37
7:38
174
Jente Kilkens
Jeroen Boschschool
7:47
7:39
175
Meij Wiijcherd
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:48
7:39
176
Marlien Hoogakker
Jeroen Boschschool
7:47
7:40
177
Frederiek X
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:09
7:41
178
Mo Wijnhoven
Jan Ligthartschool
7:47
7:41
179
Yildou Luiten
emmausschool
8:06
7:42
180
Giselle Lazar-Athanasiu
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:10
7:42
181
Mila Teunissen
Brummen
8:43
7:42
182
Babette vd Wagen
Arnhemse Montessori School
8:55
7:42
183
Femke Bakker
Arnhem
8:46
7:43
184
Marit van der Valk
Heijenoordschool
8:08
7:45
185
Nora Miggelenbrink
Jan Ligthartschool
7:50
7:45
186
Maryse Kuijper
Voorthuizen
8:16
7:45
187
An follender Grossfeld
Arnhem
9:58
7:46
188
Zoë de With
Arnhem
8:54
7:46
189
Nanou Schliekelman
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:07
7:46
190
Yanna Buis
Basisschool de Ommelander
9:01
7:48
191
Evie Brenner
Arnhem
7:54
7:49
192
Lara Walhof
Pieter Brueghelschool
8:06
7:49
193
Hannah Risch
Arnhemse Montessori School
9:03
7:51
194
Evi Tetelepta
Jan Ligthartschool
8:01
7:51
195
Annelot Boomstra
emmausschool
7:59
7:52
196
Hayden Weber
Jeroen Boschschool
8:03
7:52
197
Wiebke Uenk
Pieter Brueghelschool
8:29
7:52
198
Alexandra Heyns
Jeroen Boschschool
8:03
7:54
199
Alin Akad
Basisschool de Ommelander
9:08
7:55
200
Jasmijn Muijser
De Groene Ring
8:05
7:55
201
Nora Muijser
De Groene Ring
8:07
7:57
202
Maud Wijering
Heijenoordschool
8:14
7:57
203
Ilse Bouman
De Gazelle
8:51
8:00
204
Nienke Kock
De Groene Ring
8:57
8:00
205
Chanel Van Lier
Jeroen Boschschool
8:08
8:00
206
Pippa Geertsema
De Gazelle
9:24
8:00
207
Zaisha Reina
Arnhemse Montessori School
8:25
8:01
208
Vlinder Geertzen
Rheden
8:57
8:02
209
Anouk Walland
Arnhem
8:21
8:02
210
Sien van Beuzekom
Heijenoordschool
8:41
8:03
211
Naomi van Grieken
De Gazelle
8:53
8:03
212
Amelie Stapelbroek
Arnhemse Montessori School
8:59
8:03
213
Hazel Frijlink
Jan Ligthartschool
8:48
8:03
214
Yfke van der Meer
De Groene Ring
8:35
8:03
215
Feiya Sanders
Arnhemse Montessori School
9:14
8:04
216
Bente Sonneberg
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:23
8:04
217
Evi Dekker
Rheden
8:58
8:04
218
Pien Schuchard
Rheden
9:00
8:06
219
Mila Aimée Mintjes
De Gazelle
9:25
8:07
220
Jesmee Ludwig
Arnhem
25:28
8:07
221
Yael Spanier
Arnhemse Montessori School
9:38
8:07
222
Nynke Spinhoven
Pieter Brueghelschool
8:51
8:10
223
Birke Kleinhuis
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:46
8:10
224
Feline van der Ploeg
Pieter Brueghelschool
9:16
8:10
225
Eva de Zwart
Arnhem
8:51
8:10
226
Luut de Lange
Jan Ligthartschool
8:18
8:11
227
Maud Neijenhuis
Huissen
9:02
8:11
228
Jinthe Tangelder
emmausschool
9:33
8:11
229
Roos Radovich
Arnhemse Montessori School
8:35
8:13
230
Féline van Drunen
Pieter Brueghelschool
9:18
8:13
231
Uma van Wingerden
Arnhemse Montessori School
8:35
8:13
232
Maryssa Looy Van
Basisschool de Ommelander
9:34
8:13
233
Florijne de Kruijff-Veerman
Pieter Brueghelschool
8:17
8:17
234
Marie Dijkhuizen
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:29
8:17
235
Noor Boerkamp
Basisschool de Ommelander
9:37
8:18
236
Faye naudin ten Cate
Arnhemse Montessori School
8:54
8:19
237
Zida Taimu Rizadeh
Jan Ligthartschool
8:31
8:20
238
Amelie Weiss
Arnhemse Montessori School
9:39
8:20
239
Suzi van den Akker
Pieter Brueghelschool
9:03
8:21
240
Pien Kicken
Arnhemse Montessori School
9:41
8:22
241
Bregje Hulsebosch
Arnhem
8:40
8:22
242
Isis Lamers
Arnhem
8:52
8:23
243
Sophie Jelten
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:51
8:23
244
Marit Paes
De Gazelle
9:19
8:24
245
Sofie Bakker
Arnhem
9:28
8:24
246
Keetje Zwitserlood
De Gazelle
9:13
8:24
247
Sophie Sarah van Erven
Arnhemse Montessori School
9:02
8:25
248
Lieve Brouwer
Arnhemse Montessori School
9:00
8:26
249
Julia Steens
Arnhemse Montessori School
9:20
8:27
250
Frédérique Sophie Duijne
Arnhemse Montessori School
9:05
8:28
251
Sophie Pulles
emmausschool
9:39
8:29
252
Britte van Koppenhagen
Arnhem
8:46
8:30
253
Linda Heerink
Arnhem
9:04
8:30
254
Rayven Ilchmann
Arnhem
9:23
8:30
255
Ronja van de Zedde
Pieter Brueghelschool
9:13
8:31
256
Liselotte van der Meer
Arnhem
9:36
8:31
257
Laura van Cauter
Huissen
9:20
8:33
258
Evi Meeuwsen
Huissen
9:19
8:33
259
Lynn Groen
Pieter Brueghelschool
9:15
8:34
260
Elin Rauwers
Pieter Brueghelschool
9:20
8:35
261
Lidia van Sandijk
Arnhemse Montessori School
9:23
8:35
262
Isis Brakshoofden
Arnhem
9:09
8:36
263
Lotte Lijnkamp
Dieren
9:01
8:36
264
Lara Overbeek
Ulft
10:03
8:36
265
Fu-Li Sanders
Arnhemse Montessori School
9:48
8:37
266
Noëll van de Wetering
Arnhem
10:00
8:37
267
Ami Thijssen
Arnhem
10:00
8:37
268
Lotte Sportel
Groessen
9:46
8:38
269
Lara Woltjer
Heijenoordschool
8:42
8:38
270
Maartje Vermeulen
Pieter Brueghelschool
9:22
8:38
271
Elin Brakshoofden
Arnhem
9:37
8:38
272
Sara Werkman
emmausschool
9:11
8:39
273
Freya Bodt
Arnhem
9:55
8:39
274
Veerle Kronenburg
Pieter Brueghelschool
9:06
8:39
275
Suzet Kruisweg
Pieter Brueghelschool BAU 1km
9:07
8:39
276
Igone Loman
Arnhemse Montessori School
8:50
8:40
277
Fleur Kole
Arnhem
9:49
8:40
278
Sophie Kole
Arnhemse Montessori School
9:51
8:41
279
Nora van den Dam
De Gazelle
9:02
8:42
280
Meis Teunissen
Arnhemse Montessori School
9:55
8:43
281
Merel Goedhart
De Gazelle
9:36
8:43
282
Cathelijne Prins
De Gazelle
9:36
8:44
283
Linde Leppink
De Gazelle
9:50
8:44
284
Isis Maasen
Arnhemse Montessori School
9:09
8:44
285
Fabiënne Stekelenburg
Arnhem
9:13
8:45
286
Billie Anne Cordes
Arnhem
9:58
8:46
287
Juul vAN Bemmelen
Jan Ligthartschool
9:32
8:47
288
Milou Posthumus
Arnhem
9:58
8:48
289
Jasmijn Turkel
Arnhem
10:00
8:51
290
Daniëlle Uildriks
Pieter Brueghelschool
9:16
8:52
291
Katinka Lelivelt
Arnhemse Montessori School
10:11
8:53
292
Elisa Vegte
Jeroen Boschschool
9:53
8:55
293
Ellie Haveman
Pieter Brueghelschool
9:27
8:56
294
Juliette vd Weerdt
Arnhemse Montessori School
10:12
8:57
295
Julie van der Meer
De Gazelle
10:06
9:00
296
Charlotte Hebinck
Basisschool de Ommelander
10:15
9:00
297
Nora van Gemert
Arnhem
10:28
9:01
298
Eli Brugman
Basisschool de Ommelander
10:24
9:04
299
Charlotte Laurijssens
Kinderfysiother Daanen-Derksen
10:02
9:04
300
Merijn Kaper
Pieter Brueghelschool BAU 1km
9:34
9:04
301
Quinten Marijnissen
Arnhem
10:02
9:05
302
Joylynn Korenman
Ede Gld
10:20
9:06
303
Lieke de Kort
De Gazelle
9:58
9:06
304
Aniek Elsinga
De Gazelle
10:23
9:07
305
Jasmijn Klarenbeek
Arnhem
10:23
9:07
306
Eva Betachew
Basisschool de Ommelander
10:21
9:08
307
Noemi de Vries
emmausschool
9:53
9:09
308
Marie Kerring
Jan Ligthartschool
10:28
9:09
309
Jolie Brulot
De Gazelle
10:26
9:09
310
Anna Nedermeijer
Kinderfysiother Daanen-Derksen
10:05
9:10
311
Anne Bisdonk
Jeroen Boschschool
9:59
9:12
312
Robijn Bisdonk
Jeroen Boschschool
9:59
9:12
313
Annerose Prins
De Gazelle
9:27
9:13
314
Emma Trijbels
De Gazelle
9:26
9:13
315
Renske Blom
emmausschool
9:57
9:14
316
Mirte Frederiks
De Gazelle
10:07
9:14
317
Evi Dolderman
Pieter Brueghelschool BAU 1km
10:23
9:15
318
Nim Naudin ten Cate
Arnhemse Montessori School
9:53
9:15
319
Moira Berendse
Arnhemse Montessori School
10:28
9:15
320
Britt Peters
Jan Ligthartschool
10:33
9:15
321
Ninon Dapper
Arnhem
10:43
9:19
322
Roos Khan
Basisschool de Ommelander
9:35
9:23
323
Minna Kauthof
Arnhem
10:47
9:23
324
Flora ten Hoopen
Arnhemse Montessori School
10:02
9:24
325
Reve Zijlstra
Arnhem
10:02
9:24
326
Noa Dirker
Arnhem
9:40
9:25
327
Libby Huis
Arnhem
9:53
9:27
328
Tara de Boer
Jan Ligthartschool
9:33
9:28
329
Annemijn Oosteweeghel
emmausschool
10:11
9:28
330
Sharell Harle
Jan Ligthartschool
9:31
9:28
331
Lourdes Soufeman
Jan Ligthartschool
10:55
9:29
332
Keet van Bemmelen
Jan Ligthartschool
10:17
9:30
333
Louise Schlick
Arnhemse Montessori School
10:04
9:30
334
Anniek van Herwaarden
Pieter Brueghelschool BAU 1km
10:08
9:32
335
Margot van den Bovenkamp
Arnhem
10:36
9:33
336
Lisa-Marie Nijkamp
Arnhem
11:03
9:34
337
Kim Hoogerwerf
De Gazelle
11:03
9:35
338
Filijn Niemer
Pieter Brueghelschool BAU 1km
9:49
9:36
339
Tess Polman
Pieter Brueghelschool BAU 1km
10:36
9:36
340
Tara Vedder
Jan Ligthartschool
10:54
9:37
341
Kiki Thijssen
Arnhem
11:01
9:38
342
Sophie Burgemeester
Kinderfysiother Daanen-Derksen
10:39
9:39
343
Sophie Schindler
Arnhem
11:02
9:39
344
Fleur van der Leij
Pieter Brueghelschool BAU 1km
9:57
9:39
345
Siënna Turk
De Gazelle
10:45
9:40
346
Elsa Nona Jonkers
Arnhemse Montessori School
11:09
9:44
347
Pip van Leeuwen
Pieter Brueghelschool BAU 1km
10:19
9:49
348
Eva Hendriks
Jan Ligthartschool
11:16
9:50
349
Meghan Louise van der Donk
Jan Ligthartschool
11:21
9:52
350
Lenthe Valk
De Gazelle
10:49
9:52
351
Lotte van der Leij
Pieter Brueghelschool BAU 1km
11:09
9:57
352
Guusje Heusinkveld
Arnhem
11:05
9:58
353
Myrte Pfister
De Gazelle
11:07
9:59
354
Linne Spinhoven
Pieter Brueghelschool
10:45
10:00
355
Carolien Moust
emmausschool
10:46
10:01
356
Loulou Weiss
Arnhemse Montessori School
11:19
10:01
357
Esmanur Atabey
Jan Ligthartschool
10:14
10:04
358
Maartje Sybrandy
Arnhemse Montessori School
11:19
10:05
359
Roby Tuinstra
De Gazelle
11:14
10:07
360
Benthe Kuenen
De Gazelle
11:00
10:10
361
Maria Hits
Arnhem
10:39
10:14
362
Pepijn Steens
Arnhemse Montessori School
11:31
10:18
363
Noor Groen
Pieter Brueghelschool
11:01
10:20
364
Lore Pfister
De Gazelle
11:28
10:21
365
Sofie Annelies Stimson-Hodges
Arnhemse Montessori School
11:14
10:23
366
Bernice van Tienen
Jan Ligthartschool
10:58
10:28
367
Alja van Saudijk
Arnhem
11:17
10:29
368
Rosa Kamer
Arnhemse Montessori School
11:06
10:32
369
Lot Kesting
Pieter Brueghelschool BAU 1km
11:02
10:38
370
Noah Dijkstra
Heijenoordschool
11:26
10:41
371
Hilda Bakker
Arnhemse Montessori School
12:04
10:42
372
Donna Wollaart
Heijenoordschool
11:27
10:43
373
Lianne Rensen
Arnhemse Montessori School
12:10
10:52
374
Isabel Stapelbroek
Arnhemse Montessori School
11:58
10:59
375
Rianne Peters
Kinderfysiother Daanen-Derksen
11:55
11:02
376
Marlise van Dorst
Pieter Brueghelschool BAU 1km
11:03
11:03
377
Rosemarijn de Zwart
Arnhem
11:45
11:04
378
Fenna Streek
Pieter Brueghelschool
11:51
11:11
379
Isabelle vd Neut
Arnhemse Montessori School
12:11
11:11
380
Yrla Joosten
Arnhem
11:43
11:17
381
Zoska Antokoletz
Arnhemse Montessori School
12:43
11:21
382
Kaat Follender Grossfeld
Arnhem
11:34
11:22
383
Anne Leeuwis
Arnhemse Montessori School
12:35
11:29
384
Elena Angel
Heijenoordschool
11:48
11:39
385
Valerie Schell
Kinderfysiother Daanen-Derksen
13:17
12:18
386
Amelie Tetelepta
Jan Ligthartschool
12:51
12:32
387
Fenna Blom
emmausschool
13:16
12:33
388
Elodie Munsters
Arnhemse Montessori School
13:18
12:43
389
Diaz de Vries
Arnhem
14:23
13:35
390
Renee van Erven
Arnhemse Montessori School
14:34
13:55
J-10, 1 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Abdul Sesay
OBS Het Mozaiek
4:36
4:34
2
Job Aerts
Jan Ligthartschool
4:37
4:34
3
Tijmen Rosendaal
Jeroen Boschschool
4:41
4:39
4
Robbie van der Linden
De Gazelle
4:44
4:41
5
Rens Hulsen
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
4:51
4:43
6
Floris Gommer
Arnhemse Montessori School
4:46
4:43
7
Rayan Azoum
Basisschool de Ommelander
4:53
4:45
8
Kato Michorius
Heijenoordschool
4:49
4:45
9
Gijs van Lunenburg
Pieter Brueghelschool
4:53
4:49
10
Jens Vlemingh
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
4:56
4:52
11
Floris te Paske
Jan Ligthartschool
4:57
4:54
12
Jasper Evers
De Groene Ring
4:59
4:55
13
Felix Hasper
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
5:01
4:56
14
Mathijs Reef
Jeroen Boschschool
4:58
4:56
15
Joep de Weerd
Pieter Brueghelschool
5:05
4:58
16
Bob Lipsch
Pieter Brueghelschool
5:08
5:03
17
Jaiden Mathijssen
De Gazelle
5:07
5:03
18
Yvo van den IJssel
De Liemers
5:11
5:03
19
Koen de Jong
De Groene Ring
5:12
5:05
20
Felix vd Weerdt
Arnhemse Montessori School
5:10
5:06
21
Casper Rosendaal
Jeroen Boschschool
5:10
5:06
22
Omerhan Ustun
OBS Het Mozaiek
5:33
5:09
23
Tijn Logtenberg
Heijenoordschool
5:19
5:10
24
Gijs van Regteren
Pieter Brueghelschool BAU 1km
5:14
5:10
25
Mees van der Donk
Pieter Brueghelschool
5:10
5:10
26
Rens Polman
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
5:15
5:11
27
Sverre Hofs
Velp Gld
5:18
5:12
28
Rein van Engelen
Baarn
5:25
5:12
29
Wouter Wouters van den Oudenweij
De Gazelle
5:15
5:13
30
Jonas Waanders
Arnhemse Montessori School
5:24
5:13
31
Jens van den Oord
Arnhem
5:17
5:14
32
Ilias Al Harune
OBS Het Mozaiek
5:40
5:17
33
Ole Boelé
Pieter Brueghelschool
5:22
5:18
34
Niek Rutjes
Basisschool de Ommelander
5:29
5:19
35
Sjoerd Westra
Oosterbeek
5:23
5:19
36
Damian Drijsen
Jeroen Boschschool
5:22
5:21
37
Mustafa Lee
OBS Het Mozaiek
6:10
5:23
38
Julian Bouwman
De Gazelle
5:28
5:25
39
Ahmed Haroun
OBS Het Mozaiek
5:28
5:25
40
Figo Ausems
Pieter Brueghelschool BAU 1km
5:40
5:27
41
Simon Zevenhuizen
Heijenoordschool
5:32
5:28
42
Jesse Honkoop
Arnhem
6:18
5:29
43
Gijs van Gogh
Heijenoordschool
5:37
5:30
44
Jamal Kesra
Heijenoordschool
5:48
5:31
45
Melle Spaans
Basisschool de Ommelander
5:43
5:33
46
Jayden Turk
De Gazelle
5:38
5:33
47
Ties Dolderman
Pieter Brueghelschool BAU 1km
5:34
5:34
48
Lennart Irausquin
Oosterbeek
5:44
5:35
49
Stefan Noordhoek
Heijenoordschool
5:41
5:35
50
Ruben Kaspers
Arnhem
6:10
5:35
51
Luteijn Deemter
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:04
5:36
52
Pelle Blanken
Pieter Brueghelschool BAU 1km
5:50
5:36
53
Yoonis Aden
Oosterbeek
5:41
5:37
54
Jordy Koenders
De Groene Ring
5:42
5:37
55
Senne Valk
De Gazelle
5:51
5:38
56
Bjarne Weijers
Rheden
5:50
5:40
57
Joshua Otten
Heijenoordschool
5:45
5:40
58
Bouke Stuart
Heijenoordschool
5:40
5:40
59
Mathijs Kaagman
emmausschool
5:45
5:42
60
Tiede Al
Pieter Brueghelschool
5:50
5:42
61
Ilya van den Brandt
Jan Ligthartschool
5:49
5:42
62
Tim van der Linden
De Gazelle
5:44
5:43
63
Startnummer 1645
5:52
5:44
64
Finn Sondaar
Pieter Brueghelschool
5:53
5:45
65
Milo Jansen
Heijenoordschool
5:54
5:45
66
Kervensly van Brummelen
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
5:52
5:48
67
David van Duijkeren
Arnhem
5:56
5:48
68
Milan Munster Van
Basisschool de Ommelander
5:58
5:48
69
Adam van de Meent
Arnhem
5:56
5:48
70
Thijs Kasimbeg
Pieter Brueghelschool
5:53
5:49
71
Kobus Buijs
Arnhem
5:58
5:49
72
Timo Walhof
Pieter Brueghelschool
5:58
5:50
73
Faruk Kesir
OBS Het Mozaiek
6:37
5:52
74
Senne Kentin
Heijenoordschool
5:52
5:52
75
Timme van Lanen
Heijenoordschool
6:14
5:53
76
Lude Britstra
Pieter Brueghelschool BAU 1km
5:59
5:53
77
Cas Wacki
De Groene Ring
7:19
5:55
78
Lasse Manders
De Groene Ring
7:19
5:56
79
Yannick Stekelenburg
Arnhem
6:47
5:56
80
Thomas van Lanen
Heijenoordschool
6:17
5:56
81
Thijs Bouman
De Gazelle
7:08
5:56
82
Niels Teunissen
Ede Gld
6:11
5:57
83
Lucas Streek
Pieter Brueghelschool
6:02
5:57
84
Bart van Lanen
Heijenoordschool
6:20
5:58
85
Fjodor Loman
Arnhemse Montessori School
6:02
5:58
86
Aisar El Jaouhari
OBS Het Mozaiek
6:03
5:58
87
Rins Kilkens
Jeroen Boschschool
6:07
5:59
88
Thijs Mietes
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:04
5:59
89
Thomas Bes
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:05
5:59
90
Djethro Margarita
OBS Het Mozaiek
6:23
6:00
91
Bilal Ouaali
OBS Het Mozaiek
6:02
6:00
92
Stefan Emons
Arnhem
6:17
6:00
93
Daniel de Jong
De Groene Ring
6:52
6:00
94
Senne Henderson
Arnhem
6:02
6:00
95
Mick Hiddink
Arnhem
8:29
6:03
96
Jasper Werkman
emmausschool
8:22
6:03
97
Loek Bekkers
De Gazelle
7:02
6:07
98
Mads Elsinga
De Gazelle
7:02
6:07
99
Flint Cordes
Heijenoordschool
7:42
6:08
100
Bas Diederik
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
6:29
6:09
101
Chris van de Kamp
Arnhem
6:16
6:10
102
Thomas X
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:17
6:10
103
Daniel Cellamare
De Groene Ring
6:29
6:11
104
Leroy Te Dorsthorst
Jeroen Boschschool
6:13
6:11
105
Toine Bosvelt
De Gazelle
6:15
6:11
106
Broes Keen
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:59
6:11
107
Olivier Kole
Arnhemse Montessori School
6:17
6:11
108
Simon van Meurs
Heijenoordschool
6:27
6:11
109
Ian Bracco
Heijenoordschool
6:16
6:12
110
Duco Poodt
Ciko '66
7:09
6:12
111
Shy Titarsole-Arps
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:27
6:12
112
Gijs Blom
Oosterbeek
6:19
6:13
113
Jonne van Someren
De Groene Ring
7:00
6:13
114
Forian Onstenk
Arnhemse Montessori School
6:29
6:14
115
Guus Blanken
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:23
6:14
116
Darryl Aartsen
Pieter Brueghelschool
6:23
6:15
117
Philipp Schindler
Arnhem
7:46
6:16
118
Daan Theeuwes
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:54
6:16
119
Ruben Slager
Heijenoordschool
6:21
6:16
120
Mignus Owen
Arnhemse Montessori School
6:17
6:17
121
Boaz ecoma Verstege
De Groene Ring
7:05
6:17
122
Bart van Daele
emmausschool
7:30
6:17
123
David Kraan
Utrecht
6:55
6:17
124
Bram Wevers
De Groene Ring
7:05
6:18
125
Sidney Lie
Jeroen Boschschool
6:21
6:18
126
Lucas Postma
Arnhem
7:15
6:18
127
Machiel van Drunen
Pieter Brueghelschool
6:34
6:19
128
Kaj Zwikker
De Gazelle
6:31
6:19
129
Maddox Long
Huissen
6:52
6:20
130
Sami Khalifa
Jan Ligthartschool
6:25
6:20
131
Miguel Villanueva Kroesbergen
De Gazelle
6:28
6:20
132
Rick Luneman
Heijenoordschool
6:26
6:20
133
Rens Braat
De Gazelle
6:25
6:21
134
Jelte van der Graaff
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:04
6:22
135
Tom Vink
Arnhemse Montessori School
7:13
6:22
136
Mauro Buitenhuis
Heijenoordschool
6:38
6:23
137
Nadeem Azizi
OBS Het Mozaiek
6:56
6:24
138
Morris Hulshoff
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
6:42
6:26
139
Floris Willeumier
Heijenoordschool
6:33
6:27
140
Shafiq Jalat
OBS Het Mozaiek
6:34
6:29
141
Justin Drijsen
Jeroen Boschschool
6:58
6:29
142
Floris Evers
Jan Ligthartschool
6:35
6:30
143
Yuno Koppers
Jeroen Boschschool
6:40
6:30
144
Siem Bosch
Arnhem
6:32
6:32
145
Dani Harms
De Gazelle
6:52
6:32
146
Floran Deemter
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:08
6:33
147
Pepijn Rots
Jan Ligthartschool
6:48
6:33
148
Rian Mathijssen
De Gazelle
6:45
6:33
149
Melchior Toussaint
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:40
6:33
150
Maurits Trijbels
De Gazelle
6:41
6:34
151
Sten Stupers
De Gazelle
7:25
6:34
152
Job Theeuwes
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:16
6:34
153
Floris X
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:16
6:34
154
Binc Brekelans
Pieter Brueghelschool
6:42
6:35
155
Joep Koetsier
De Gazelle
6:45
6:37
156
Minck Buijs
Jan Ligthartschool
7:00
6:37
157
Twan Schliekelman
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:29
6:38
158
Willem Teunissen
emmausschool
6:44
6:39
159
Daniel Kirk
Lunteren
7:14
6:40
160
Abel Schamp
De Gazelle
7:17
6:41
161
Vince Teunissen
Brummen
7:50
6:43
162
Caio ecoma Verstege
De Groene Ring
7:37
6:43
163
Timme Huib Jonkers
Arnhemse Montessori School
7:36
6:44
164
Siar Naram
OBS Het Mozaiek
7:37
6:44
165
Bram Hendriks
Pieter Brueghelschool BAU 1km
6:44
6:44
166
Louis Janssen
Jan Ligthartschool
6:56
6:45
167
Mila Hulshoff
Arnhem
7:42
6:45
168
Omer Demirci
OBS Het Mozaiek
7:24
6:45
169
Thijmen Oosteweeghel
emmausschool
7:47
6:45
170
Eros Staring
De Groene Ring
6:59
6:45
171
Bjorn Klein
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:02
6:45
172
Damian Weber
Jeroen Boschschool
7:00
6:48
173
Ilian Willemsen
De Gazelle
7:05
6:49
174
Guus Rouwler
Heijenoordschool
7:07
6:49
175
Julius Veenendaal
De Gazelle
7:53
6:50
176
Joey Dekker
Jeroen Boschschool
6:59
6:50
177
Thijmen ten Harve
Jan Ligthartschool
7:02
6:50
178
Thomas van den Berg
Zevenaar
7:04
6:51
179
Mason Wieland
Jan Ligthartschool
7:04
6:52
180
Huub Smorenburg
Basisschool de Ommelander
7:01
6:52
181
Gijs Wijnveld
Arnhemse Montessori School
6:58
6:52
182
Armhan Karanzai
OBS Het Mozaiek
7:27
6:52
183
Aaron van Duijkeren
Arnhem
7:09
6:52
184
Ties Bekkers
De Gazelle
7:50
6:53
185
Lazar Scheerder
Basisschool de Ommelander
7:04
6:54
186
Onno Hengeveld
emmausschool
7:22
6:54
187
Lukas Kruisselbrink
Arnhem
6:55
6:55
188
Tabe Klaassen
Arnhem
7:08
6:57
189
Theodoor te Bokkel
Arnhem
7:01
6:58
190
Jeroen Wichhart
Jeroen Boschschool
7:10
7:00
191
Mats Bekhuis
Arnhem
8:37
7:01
192
Mohamed Abbassi
OBS Het Mozaiek
7:05
7:01
193
Taha Oost
Jan Ligthartschool
7:29
7:02
194
Lars Geltink
Arnhem
7:22
7:05
195
Daniel van der Graaff
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:48
7:06
196
Ole Willemsen
Arnhem
7:41
7:06
197
Thijs Wijdemans
Arnhem
7:24
7:06
198
Macs Bijsterbosch
Arnhemse Montessori School
7:53
7:06
199
Pim Bekkers
De Gazelle
8:20
7:06
200
Avery Van Lier
Jeroen Boschschool
7:38
7:08
201
Joris Wijnand
Jan Ligthartschool
7:50
7:08
202
Sander Alberts
Arnhem
7:48
7:08
203
Luca Casagni
Arnhemse Montessori School
7:18
7:10
204
Joli Koppers
Jeroen Boschschool
7:20
7:11
205
Hugo van Ouwekerk
Jan Ligthartschool
7:28
7:12
206
Lars Evers
De Groene Ring
7:26
7:12
207
Sebastiaan Stekelenburg
Arnhem
8:13
7:13
208
Loek Hofstede
emmausschool
7:41
7:13
209
Julian de Brouwer
De Gazelle
7:21
7:13
210
Noah Rodermond
Jeroen Boschschool
7:52
7:14
211
Sam Olderaan
Jan Ligthartschool
7:33
7:17
212
Brent Brenner
Ciko '66
7:51
7:17
213
Floris Struycken
Arnhem
7:59
7:19
214
Mohammed Zebari
OBS Het Mozaiek
7:24
7:20
215
Birk van den Boom
Jan Ligthartschool
7:33
7:21
216
Floris Toussaint
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:28
7:22
217
Mees Groenendijk
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:05
7:23
218
Rohan Martis
OBS Het Mozaiek
8:43
7:24
219
Mats Klarenbeek
Arnhem
8:19
7:24
220
Matteo Veenman
Arnhemse Montessori School
8:10
7:25
221
Dex Ausems
Pieter Brueghelschool BAU 1km
7:38
7:25
222
Maxim vd Weerdt
Arnhemse Montessori School
7:25
7:25
223
Julian Rozendaal
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:20
7:25
224
Niels Vink
Arnhemse Montessori School
8:18
7:25
225
Mathijs Schouten
De Gazelle
8:23
7:27
226
Stach Dapper
Arnhem
7:59
7:27
227
Kyran Bouterse
Jeroen Boschschool
8:03
7:28
228
Ole Stevens
Jan Ligthartschool
7:44
7:29
229
Tibbe Sonneveldt
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:28
7:29
230
Jules Janssen
Jan Ligthartschool
7:44
7:30
231
Luuk den Hartog
Jan Ligthartschool
8:02
7:30
232
Jim Nijkamp
Arnhem
8:00
7:31
233
Siebe Boerboom
De Gazelle
7:37
7:32
234
Kas Willemsen
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:32
7:33
235
Tomas de Jong
Arnhem
7:55
7:35
236
Tuur Gerlagh
Arnhemse Montessori School
8:19
7:36
237
Thomas van der Meulen
De Groene Ring
8:52
7:36
238
Derk van Herwaarden
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:26
7:36
239
Tijn Agricola
Heijenoordschool
8:48
7:37
240
Yoeri Wallard
Arnhem
8:34
7:37
241
Furkan Teryaki
OBS Het Mozaiek
8:08
7:37
242
Melle van den Bos
Arnhem
8:35
7:38
243
Stef Plönes
Heijenoordschool
9:11
7:38
244
Benjamin Parlov
Basisschool de Ommelander
7:45
7:38
245
Sem vd Ouderaa
Arnhemse Montessori School
8:31
7:39
246
Jaiden Kirk
Lunteren
8:12
7:39
247
Calvin Hop
emmausschool
7:46
7:39
248
Lars van der Valk
Heijenoordschool
7:55
7:41
249
Luuk Theeuwes
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
8:27
7:42
250
Mik Overeem
Jan Ligthartschool
8:43
7:42
251
Syb Bouma
Pieter Brueghelschool
7:55
7:45
252
Otis Verdellen
Arnhemse Montessori School
8:35
7:45
253
Xavier Lacanilao
De Gazelle
8:43
7:47
254
Mats Karssens
Arnhem
8:15
7:49
255
Jurriaan Overmars
Pieter Brueghelschool
7:49
7:49
256
Jits Kastein
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:17
7:50
257
Pepijn Goedhart
De Gazelle
8:55
7:51
258
Emirhan Buber
OBS Het Mozaiek
8:13
7:51
259
Joep Colbers
Heijenoordschool
10:45
7:52
260
Hidde Slieker
Heijenoordschool
9:18
7:52
261
Sven Kuijs
Arnhem
8:03
7:52
262
Wassim El Jaouhari
OBS Het Mozaiek
8:05
7:53
263
Jan Kanters
Arnhem
8:03
7:53
264
Daan Wichhart
Jeroen Boschschool
8:04
7:54
265
Pascal Kroon
De Gazelle
8:50
7:56
266
Jay Oerlemans
Arnhem
8:20
7:56
267
Mats Harbers
Arnhem
10:09
7:57
268
Joshua Timorason
Arnhem
9:19
7:58
269
Mannus Bloembeeg
Arnhem
8:06
8:00
270
Thiago Steen
De Gazelle
8:24
8:00
271
Koen Beekhuis
emmausschool
8:12
8:01
272
Inidan David van der Donk
Jan Ligthartschool
8:29
8:01
273
Vince Stupers
De Gazelle
9:05
8:01
274
Fernando Wunderink
Westervoort
9:24
8:01
275
Valentijn Visser
Basisschool de Ommelander
9:33
8:01
276
Kalle Vos
Zevenaar
9:03
8:03
277
Bart Nuijens
De Gazelle
8:31
8:04
278
Mark van de Kamp
Arnhem
8:15
8:05
279
Nathan Honkoop
Arnhem
9:02
8:07
280
Melle Bosch
Arnhem
8:36
8:07
281
Thije Kruize
Arnhemse Montessori School
9:35
8:08
282
Sam Evers
Jan Ligthartschool
8:46
8:09
283
Fedde Broeckhuijsen
Jan Ligthartschool
8:36
8:10
284
Jadi Klotz
Arnhem
8:39
8:10
285
Toots van Ballegoijen de Jong
Arnhemse Montessori School
8:59
8:10
286
Casper Kroon
De Gazelle
9:06
8:11
287
Giel Braat
De Gazelle
9:28
8:12
288
Daniël Kool
Arnhem
8:17
8:12
289
Hussein Mohamed
OBS Het Mozaiek
8:16
8:13
290
Jasper Biersteker
Zwolle
8:46
8:13
291
Indy Kuiper
Arnhemse Montessori School
8:40
8:14
292
Tijmen van Kampen
Jan Ligthartschool
9:34
8:16
293
Ole Quere
Arnhem
9:18
8:17
294
Maddox van Weert
Arnhem
8:47
8:17
295
Floris Dijkgraaf
Heteren
9:04
8:17
296
Emile Andersson
Jan Ligthartschool
8:40
8:18
297
Matthew Vos
Arnhem
8:51
8:19
298
Tijn Hiddink
Arnhem
10:29
8:19
299
Julia Markou
De Gazelle
9:16
8:21
300
Elvis Woltjer
Heijenoordschool
8:37
8:25
301
Floris vd Broek
Arnhemse Montessori School
9:11
8:25
302
Jules Arts
Pieter Brueghelschool BAU 1km
9:13
8:25
303
Mees Radovich
Arnhemse Montessori School
10:07
8:25
304
Max Rijnaard
Arnhemse Montessori School
8:35
8:26
305
Darren Harle
Jan Ligthartschool
9:08
8:26
306
Stijn Roelofs
Zutphen
8:34
8:26
307
Thijs Oort
Pieter Brueghelschool BAU 1km
9:50
8:26
308
Joep Smaak
Arnhem
8:46
8:27
309
Thijmen van der Ploeg
Pieter Brueghelschool
8:36
8:28
310
Damian Harle
Jan Ligthartschool
9:11
8:28
311
Ilias Turkel
Arnhem
10:39
8:29
312
Levy Setroredjo
Jeroen Boschschool
9:08
8:29
313
Joep van Meurs
Pieter Brueghelschool BAU 1km
8:49
8:31
314
Wouter Paes
De Gazelle
8:45
8:33
315
Milad Gheasi
De Gazelle
8:42
8:35
316
Eren Gabriel
Heijenoordschool
9:17
8:38
317
Dylan Hop
emmausschool
9:10
8:39
318
Fleur Looman
De Gazelle
11:27
8:40
319
Benjamin Looman
De Gazelle
11:27
8:41
320
Mika van Nierop
emmausschool
8:41
8:41
321
Anton van der Pluym
Heijenoordschool
9:19
8:41
322
Vegte Freek
Jeroen Boschschool
9:30
8:42
323
Rayan Aaldering
Arnhem
9:23
8:46
324
Robert Aalderuy
Arnhem
9:24
8:47
325
Bradleg de Bel
Jan Ligthartschool
9:20
8:47
326
Monib Afzalzada
OBS Het Mozaiek
9:41
8:48
327
Michiel Moust
emmausschool
10:14
8:48
328
Ruben van Herwijnen
Heijenoordschool
9:18
8:48
329
Boaz Mol
Arnhem
10:03
8:49
330
Mees Dunnink
Arnhem
9:59
8:52
331
Sil Schregardus
Jan Ligthartschool
9:19
8:53
332
Pieter van der Touw
Pieter Brueghelschool BAU 1km
9:13
8:53
333
Nicolas van de Beek
Arnhem
9:13
8:56
334
Quinten Es Van
Basisschool de Ommelander
9:09
8:57
335
Teake Drevers
Arnhemse Montessori School
9:45
8:58
336
Puck Cornelissen
Pieter Brueghelschool
10:10
9:00
337
Cristiano Machado
Arnhem
9:46
9:02
338
Casper Holland
Jan Ligthartschool
10:24
9:03
339
Coos van de Lindeloof
Jan Ligthartschool
9:43
9:04
340
David Beugeling
Arnhem
9:27
9:06
341
Maik Vries De
Basisschool de Ommelander
9:20
9:08
342
Rens van Dijk
Jan Ligthartschool
10:17
9:08
343
Abel Dunnink
Arnhem
10:17
9:09
344
Renas Hakari
OBS Het Mozaiek
9:40
9:09
345
Im Elfrink
Arnhem
9:33
9:12
346
Sep van Diessen
Jan Ligthartschool
9:42
9:13
347
Xavi de Boer
Jan Ligthartschool
9:57
9:15
348
Tigo van Zanten
Jan Ligthartschool
9:45
9:16
349
Luuk De Bruine
Jeroen Boschschool
9:54
9:18
350
Noe Moerland
Jan Ligthartschool
9:49
9:18
351
Bram de With
Arnhem
10:42
9:21
352
Mees Kleinhuis
Pieter Brueghelschool BAU 1km
10:13
9:23
353
Pepijn de Kort
Pieter Brueghelschool
9:48
9:23
354
Tijn Boers
Jan Ligthartschool
9:47
9:24
355
Douwe van Marle
Arnhem
9:25
9:25
356
Max Franke
Pieter Brueghelschool BAU 1km
12:46
9:25
357
Floris van Tilburg
10:20
9:29
358
Kris Kloosterman
emmausschool
10:12
9:31
359
Gijs Regterschot
Arnhem
10:18
9:41
360
Tijs Dijkgraaf
Heteren
10:27
9:41
361
Tim Biersteker
Zwolle
10:19
9:44
362
Lucas van den Toorn
Jan Ligthartschool
11:14
9:48
363
Bob van Dillen
Arnhemse Montessori School
10:26
9:48
364
Otis Quere
Arnhem
9:49
9:49
365
Jonne Vesterink
Arnhem
11:05
9:49
366
Floris Hemstede
Arnhem
10:44
9:52
367
Marnix Hengeveld
emmausschool
10:43
9:52
368
Siem Francken
Elst Gld
10:52
9:52
369
Floris Kuiper
Arnhemse Montessori School
10:24
9:54
370
Hugo Brands
Arnhemse Montessori School
11:06
9:57
371
Sef Boerman
Jan Ligthartschool
11:15
10:07
372
Freek Geijzers
Jan Ligthartschool
11:18
10:09
373
Silvijn Brandwagt
Jan Ligthartschool
11:18
10:09
374
Marijn Wolvers
Jeroen Boschschool
11:09
10:11
375
Brent van Nierop
emmausschool
10:13
10:13
376
Sjoerd Rensen
Arnhemse Montessori School
11:30
10:18
377
Matthieu Timmer
Arnhem
11:04
10:21
378
Tristan Timmer
Arnhem
11:04
10:22
379
Maxim Brulot
De Gazelle
12:00
10:25
380
Benjamin Laurijssens
Kinderfysiother Daanen-Derksen
10:52
10:30
381
Thomas Koomans
De Gazelle
12:12
10:55
382
Kees Ides
Heijenoordschool
11:06
10:56
383
Dias Stavodis
Almere
11:31
10:59
384
Benjamin Martins
Arnhem
11:57
11:00
385
Lucas Martens
Pieter Brueghelschool BAU 1km
11:56
11:01
386
Levi Dekker
Jeroen Boschschool
11:35
11:02
387
Boet Kastein
Pieter Brueghelschool BAU 1km
11:32
11:02
388
Thibo Mattousch
Arnhemse Montessori School
12:23
11:09
389
Filip Mattousch
Arnhemse Montessori School
12:24
11:10
390
Kaj Damen
De Gazelle
12:55
11:52
391
Niels ten Bhomer
Pieter Brueghelschool BAU 1km
12:57
11:53
392
Olivier Wieland
Pieter Brueghelschool BAU 1km
12:57
11:53
393
Ivo van der Meijden
Arnhem
13:41
12:20
394
Siem Willemsen
Pieter Brueghelschool BAU 1km
13:31
12:23
395
Bas Diederik
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
14:04
13:09
M-12, 2.5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bridget Konings
Arnhem
10:19
10:17
2
Meertje Weijers
Gelre
10:31
10:29
3
Jasmijn van Wissen
Ciko '66
10:37
10:35
4
Sativa Wenker
Ciko '66
11:01
10:59
5
Nastia Kimel
Nijmegen Atletiek
11:06
11:04
6
Janne Stuart
Heijenoordschool
11:29
11:24
7
Maren de Koning
Archeus
11:36
11:33
8
Valentine v Popta Dubbink
Arnhemse Montessori School
11:48
11:46
9
Mila Veenendaal
De Gazelle
11:52
11:50
10
Roos van Kraaij
Arnhemse Montessori School
12:11
12:08
11
Manon Leisink
Ciko '66
12:14
12:09
12
Steffie Torremans
Heijenoordschool
12:21
12:17
13
Indy Hennequin
Ciko '66
12:23
12:20
14
Marlies Pos
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
12:25
12:22
15
Nina Owen
Arnhem
13:03
12:58
16
Madelief Schippers
De Groene Ring
13:04
13:00
17
Linde van Dillen
Arnhemse Montessori School
13:11
13:09
18
Channah Oude Elberink
Arnhemse Montessori School
13:23
13:16
19
Lisanne Vrielink
Jan Ligthartschool
13:23
13:19
20
Eef Jansen
Arnhemse Montessori School
13:29
13:26
21
Emily Maters
Heijenoordschool
13:31
13:27
22
Nina de Keijzer
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
13:33
13:27
23
Karlijn Tangelder
Arnhemse Montessori School
13:36
13:30
24
Lisa van Schalen
Ciko '66
13:38
13:35
25
Aimee van Heese
De Gazelle
13:43
13:39
26
Floor Honkoop
Arnhem
13:51
13:40
27
Julia Cellamare
De Groene Ring
13:56
13:47
28
Stien van Schie
Jan Ligthartschool
14:00
13:56
29
Roos van Dillen
Arnhemse Montessori School
14:07
14:05
30
Sophie vd Broek
Arnhemse Montessori School
14:19
14:06
31
Lotte Balthus
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
14:11
14:09
32
Jonna Muntjewerff
Arnhem
14:13
14:09
33
Aimee Roelfs
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
14:24
14:21
34
Maartje van Gemert
Arnhemse Montessori School
14:26
14:22
35
Femke Dinnissen
Arnhem
14:42
14:31
36
Celine Jansen
Arnhemse Montessori School
14:38
14:33
37
Phileine Visser
Basisschool de Ommelander
14:37
14:33
38
Loes Dijkhuizen
Arnhemse Montessori School
14:43
14:35
39
Bente Segers
De Gazelle
14:39
14:37
40
Aya Boutrfas
LeukOmteLeren Weekendschool
14:51
14:41
41
Lotte Spanier
Arnhemse Montessori School
14:49
14:42
42
Jasmijn Schippers
De Groene Ring
14:54
14:49
43
Laura Wester
Arnhemse Montessori School
15:04
14:54
44
Jolijn Boesveld
Heijenoordschool
15:08
15:01
45
Mirthe Bakker
Arnhemse Montessori School
15:10
15:02
46
Emmy Waltmans
Jan Ligthartschool
15:12
15:03
47
Lotte Jansen
Arnhemse Montessori School
15:10
15:04
48
Jitte Marquering
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
15:12
15:09
49
Noor van Gogh
Heijenoordschool
15:16
15:10
50
Noor Veldman
Arnhemse Montessori School
15:16
15:10
51
Lara Brakenhoff
Jan Ligthartschool
15:17
15:13
52
Anouk van Dillen
Purmerend
15:15
15:14
53
Floor de Kleijn
Arnhem
15:19
15:17
54
Lieve Pieko
Arnhem
15:19
15:18
55
Jette Blom
Heijenoordschool
15:41
15:36
56
Saar Dijkhuizen
Arnhemse Montessori School
15:44
15:36
57
Benthe ter Haar
Heijenoordschool
15:48
15:43
58
Jasmijn Leisink
Ciko '66
15:50
15:44
59
Katinka Wieldraaijer
Jan Ligthartschool
15:55
15:46
60
Anna Huygens
Arnhem
16:09
15:58
61
Luca Overeem
Jan Ligthartschool
16:08
15:59
62
Jet Zweerink
Jan Ligthartschool
16:10
16:02
63
Juul Rademaker
Arnhem
16:10
16:03
64
Eva Steens
Arnhemse Montessori School
16:12
16:04
65
Sien Meus
Basisschool de Ommelander
16:33
16:29
66
Sukienne Ras
LeukOmteLeren Weekendschool
16:36
16:30
67
Ming Klappe
Jan Ligthartschool
16:44
16:40
68
Layla Heijnen
Basisschool de Ommelander
16:51
16:48
69
Kadi Bangura
Basisschool de Ommelander
16:54
16:53
70
Odelie Westendorp
Heijenoordschool
17:00
16:56
71
Lisha Sambo
LeukOmteLeren Weekendschool
17:07
16:56
72
Louise Adahchour
Arnhemse Montessori School
17:05
16:57
73
Lotje Boddendijk
Arnhemse Montessori School
17:07
16:57
74
Zosha Lenderink
Arnhemse Montessori School
17:07
16:57
75
Proesha Amin
LeukOmteLeren Weekendschool
17:08
16:58
76
Busra Teryaki
OBS Het Mozaiek
17:03
17:00
77
Jip Teunissen
Arnhemse Montessori School
17:07
17:04
78
Laela Scheerder
Basisschool de Ommelander
17:13
17:12
79
Luna Jasm
Basisschool de Ommelander
17:15
17:13
80
Felien Bijsterbosch
Arnhemse Montessori School
17:30
17:22
81
Milou Waanders
Arnhemse Montessori School
17:31
17:25
82
Eva Bruggemans
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
17:49
17:39
83
Laura van Breem
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
17:51
17:40
84
Marlies van der Dussen
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
17:51
17:41
85
Tessa Heersink
LeukOmteLeren Weekendschool
17:55
17:46
86
Anne-Fleur Schlick
Arnhemse Montessori School
18:13
18:07
87
Lamyae Charbal
LeukOmteLeren Weekendschool
18:20
18:09
88
Rana Demir
LeukOmteLeren Weekendschool
18:20
18:09
89
Valerie Schlick
Arnhemse Montessori School
18:18
18:13
90
Iris van Oudenaa
Arnhemse Montessori School
18:21
18:15
91
Feline Storm
Arnhemse Montessori School
18:34
18:26
92
Guusje Verhoofstad
Arnhemse Montessori School
18:34
18:27
93
Julia de Kleijn
Arnhem
18:50
18:34
94
Elin Berendse
Arnhemse Montessori School
19:10
18:56
95
Gulcan Copur
OBS Het Mozaiek
19:11
19:09
96
Minde Wijnveld
Arnhemse Montessori School
19:43
19:38
97
Niki Ullrich
Arnhemse Montessori School
19:43
19:40
98
Renske Matheijssen
Arnhemse Montessori School
19:58
19:55
99
Hulya Ozcelebi
LeukOmteLeren Weekendschool
20:34
20:26
100
Feyzanur Yilmaz
LeukOmteLeren Weekendschool
21:28
21:19
101
Phuriza van Leeuwen
LeukOmteLeren Weekendschool
22:04
21:53
102
Ilse Lankwarden
Arnhem
24:55
24:40
J-12, 2.5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Ciko '66
9:26
9:24
2
Karel van der Poel
Jan Ligthartschool
10:08
10:07
3
Thijmen Heling
Duiven
10:12
10:10
4
Dani Suparmono
Hilversum
10:25
10:22
5
Wouter Steenstra
Jan Ligthartschool
10:42
10:39
6
Matthijs te Brinke
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
10:55
10:53
7
Mahamod Lee
OBS Het Mozaiek
11:00
10:55
8
Jean Frenel Jore
Ciko '66
10:59
10:55
9
Joris Zoomers
Jan Ligthartschool
11:03
10:58
10
Simon Brandwagt
Jan Ligthartschool
11:06
11:04
11
Pjotr Otten
Arnhem
11:06
11:04
12
Startnummer 1621
11:18
11:16
13
Joey Olderaan
Jan Ligthartschool
11:22
11:18
14
Bart van Dijk
Ciko '66
11:25
11:23
15
Cristof Schreuder Garay
Basisschool de Ommelander
11:29
11:24
16
Silas Otten
Heijenoordschool
11:27
11:24
17
Jurre Boesveld
Arnhem
11:35
11:31
18
Rowdy Aartsen
Pieter Brueghelschool
11:38
11:34
19
Serge Arentsen
Arnhem
11:37
11:35
20
Kato Michorius
Heijenoordschool
11:42
11:36
21
Niels van Damme
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
11:40
11:39
22
Jens van Ommen
Jan Ligthartschool
11:44
11:39
23
Cas Sijsma
Heijenoordschool
11:54
11:49
24
Siep Steenstra
Jan Ligthartschool
11:56
11:51
25
Abdul Sesay
OBS Het Mozaiek
12:03
11:59
26
Efran Aydinli
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
12:05
12:02
27
Duco van Dam
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
12:13
12:10
28
Robbie van Schalen
Ciko '66
12:15
12:11
29
Joris Meeldijk
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
12:13
12:12
30
Ot Meelker
Arnhem
12:18
12:15
31
Lasse Tangelder
emmausschool
12:25
12:15
32
Tom Norbart
Arnhemse Montessori School
12:23
12:17
33
Semih Kaya
LeukOmteLeren Weekendschool
12:21
12:17
34
Dorian van Kampen
emmausschool
12:22
12:17
35
Tim Theeuwes
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
12:24
12:18
36
Sybren Kempers
Ciko '66
12:36
12:32
37
Chris Pfeiffer
Arnhemse Montessori School
12:43
12:39
38
Mik Dekkers
Jan Ligthartschool
12:45
12:43
39
Joost Alberts
Pieter Brueghelschool
12:49
12:45
40
Floris Heutink
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
12:52
12:51
41
Noam Hendriks
Jan Ligthartschool
12:56
12:52
42
Fons Koning
Pieter Brueghelschool
12:57
12:53
43
Jessse Arentsen
Arnhem
12:58
12:55
44
Sam Kroon
Jan Ligthartschool
13:02
12:57
45
Willem Koenders
Arnhem
13:08
13:02
46
Maarten Stavenuiter
emmausschool
13:20
13:12
47
Naud Rijn Van
Basisschool de Ommelander
13:16
13:12
48
Igor de Winter
Jan Ligthartschool
13:20
13:14
49
Samuel Bettonviel
Ciko '66
13:17
13:14
50
Startnummer 1671
13:25
13:17
51
Toer de Vries
Arnhem
13:44
13:35
52
Lasse Delpeut
Heijenoordschool
13:46
13:37
53
Floris Bokx
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
13:41
13:39
54
Govert Risch
Arnhemse Montessori School
13:45
13:40
55
Philip Risch
Arnhemse Montessori School
13:47
13:43
56
Enna Lamers
Arnhem
14:17
14:03
57
Jasper Kortekaas
Jan Ligthartschool
14:10
14:04
58
Hamza Abou-Nour
LeukOmteLeren Weekendschool
14:20
14:19
59
Hashmat Faqiri
LeukOmteLeren Weekendschool
14:25
14:19
60
Dit Hofman
Arnhemse Montessori School
14:25
14:19
61
Adriaan Tangelder
Arnhemse Montessori School
14:35
14:25
62
Tomm de Leyzen
Pieter Brueghelschool BAU 2,5
14:38
14:28
63
Mohamed Haroun
LeukOmteLeren Weekendschool
14:34
14:31
64
Fabio Storm
Arnhemse Montessori School
14:56
14:48
65
Noah Adahchour
Arnhemse Montessori School
14:57
14:50
66
Yassin El Boughari
OBS Het Mozaiek
15:37
14:52
67
Nathan van Doorn
Heijenoordschool
15:18
15:10
68
Ahmet Turhan
OBS Het Mozaiek
15:14
15:11
69
Quintin Buis
Basisschool de Ommelander
15:22
15:16
70
Tibbe Sybesma
LeukOmteLeren Weekendschool
15:21
15:19
71
Friso Lakens
Rozendaal
15:24
15:21
72
Milan Yui Punin
Arnhem
15:32
15:23
73
Niels t Hurne
Arnhemse Montessori School
15:31
15:25
74
Oebe d Vries
Arnhemse Montessori School
15:45
15:39
75
Stijn de Graaff
Deventer
15:59
15:52
76
Jasper Eggermont
Arnhemse Montessori School
16:08
15:55
77
Abel Boddendijk
Arnhemse Montessori School
15:58
15:56
78
Raaf Lenderink
Arnhemse Montessori School
16:08
16:02
79
Floris Gemert Van
Basisschool de Ommelander
16:43
16:38
80
Danté Weerd van De
Basisschool de Ommelander
16:55
16:51
81
Julian Scheerder
Basisschool de Ommelander
16:57
16:51
82
Mohez Afzalzada
LeukOmteLeren Weekendschool
17:06
17:02
83
Anmol Athwal
LeukOmteLeren Weekendschool
17:09
17:07
84
Bas Teunissen
Ede Gld
18:00
17:51
85
Tijmen Prummel
Ede Gld
18:12
18:03
86
Camiel Rasing
Kinderfysiother Daanen-Derksen
18:49
18:34
87
Jamal Barialei
LeukOmteLeren Weekendschool
19:29
19:20
88
Arda Smit
De Groene Ring
20:02
19:57
89
Kasem Sarbachta
LeukOmteLeren Weekendschool
20:26
20:20
90
Henry Zhu
LeukOmteLeren Weekendschool
20:31
20:23
91
Aymane Taghi
LeukOmteLeren Weekendschool
20:42
20:39
92
Sabawoon SAfi
LeukOmteLeren Weekendschool
20:43
20:39
93
Anass Minyaoi
LeukOmteLeren Weekendschool
20:46
20:43
94
Lahon Tofik
LeukOmteLeren Weekendschool
22:55
22:50
95
Saman Taher
LeukOmteLeren Weekendschool
27:49
27:36
96
Danny Wu
LeukOmteLeren Weekendschool
27:50
27:37
97
RJ Ras
LeukOmteLeren Weekendschool
27:59
27:48
98
Kan Le Hu
LeukOmteLeren Weekendschool
28:09
27:57
99
Erik Yang
LeukOmteLeren Weekendschool
28:09
27:57
100
Oscar Chen
LeukOmteLeren Weekendschool
29:50
29:36
101
Tishk Amin
LeukOmteLeren Weekendschool
29:50
29:38
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Floortje Gierman
Arnhem
18:54
18:51
2
Maud van Lent
Arnhem
21:17
21:13
3
Julia Groot
Ciko '66
21:23
21:20
4
Terra Muntjewerff
Arnhem
21:45
21:43
5
Roos Pon
Arnhem
22:14
22:05
6
Lavinia Arentsen
Arnhem
23:20
23:16
7
Yvonne Bosch
Arnhem
24:44
23:46
8
Jetske Lammers
DE LOPER
25:16
24:15
9
Paulien Louppen
Arnhem
25:14
24:21
10
Isis van der Hoek
Arnhem
25:10
24:31
11
Merel Leenen
Arnhem
25:10
24:37
12
Gabi van Breenen
Dorenweerd College
25:32
24:54
13
Karen Schuchard
Rheden
25:55
25:17
14
Kyra Emons
Arnhem
26:31
26:09
15
Leoni Verweij
Arnhem
26:26
26:12
16
Mirjam Nijenboer
Enschede
26:34
26:15
17
Julie Wester
Arnhemse Montessori School
27:00
26:15
18
Daniëlle Evers
Duiven
26:42
26:33
19
Nume Groenewegen
Arnhem
27:19
26:38
20
Anke Lenting
Zevenaar
26:59
26:44
21
Mica Haveman
Arnhem
27:30
26:58
22
Nicole Horeman
Ede Gld
27:45
27:02
23
Gemma Vermande
Gelre
28:15
27:12
24
Sijmen Vermande
Dieren
28:17
27:14
25
Marina van Hulst
Arnhem
27:32
27:15
26
Noëlle van Zomeren
Duiven
27:32
27:15
27
Simone Croezen
Arnhem
27:47
27:18
28
Florine Bruijn
Rozendaal
27:44
27:20
29
Germaine Jansen
Arnhem
28:34
27:54
30
Stephanie Wien
Velp Gld
28:41
28:01
31
Susan Knottnerus
Huissen
28:37
28:05
32
Floor Wels
Zwolle
28:59
28:17
33
Linda de Reus
Zevenaar
28:45
28:19
34
Maud Koppers
Leunen
29:08
28:23
35
Michelle Bax
Arnhem
29:20
28:43
36
Saskia Lastdrager-Jongen
Zevenaar
29:37
28:49
37
Ilze Beuving
Westerbork
29:17
28:51
38
Sanne Polman
Dorenweerd College
29:50
28:53
39
Iris Massop
Loopgroep Jan Strijker
29:28
29:03
40
Annemiek Dimmendaal
Arnhem
29:38
29:26
41
Marijke van Beek
Arnhem
30:33
29:32
42
Yasmine Aden
Oosterbeek
29:44
29:42
43
Suzanne Swinkels
DE LOPER
30:13
29:50
44
Eline van Beekhoven
Ede Gld
30:13
29:50
45
Chaja Spanier
Arnhemse Montessori School
30:38
29:51
46
Wendy Driessen
Duiven
30:23
29:55
47
Suzanne Bethlehem
Ede Gld
30:08
30:04
48
Corine Fleskes
Duiven
30:37
30:18
49
Willemijn de Kort
Huissen
31:00
30:25
50
Susanne Hageman
Hengelo Ov
31:04
30:47
51
Sabine Schultze
Arnhem
31:15
30:48
52
Martine Becks
Huissen
31:55
30:51
53
Marieke Splithof
Arnhem
31:46
31:03
54
Judith Veerman
Arnhem
31:54
31:12
55
Eva Mulder
Dorenweerd College
31:56
31:20
56
Femke van der Horst
Huissen
32:54
31:54
57
Carine Eelderink
Varsselder
32:20
32:00
58
Joyce van der Veer
DE LOPER
32:21
32:02
59
Samantha Lammers
Huissen
33:09
32:08
60
Mandy Kleinhans
Doesburg
33:16
32:12
61
Ezrah van Zijtveld
Doesburg
33:17
32:12
62
Annah van Zijtveld
Doesburg
33:16
32:12
63
Anouk Zwart
Arnhem
32:44
32:19
64
Esther Kuiken
Renkum
33:16
32:25
65
Rita Wels
Renkum
33:16
32:26
66
Van den Brink
Heelsum
33:17
32:27
67
Chantal Huyben
Wijchen
33:38
32:46
68
Chantal Elands
Arnhem
33:50
32:49
69
Dominique van den Heuvel
Veghel
33:18
32:59
70
De Reus
Zevenaar
33:56
33:30
71
Natasja Lodder
Arnhem
34:17
33:31
72
Philippa de Waele
Arnhem
35:03
34:01
73
Silvia Pop
Ede Gld
34:51
34:04
74
Jessica Vos
Wageningen
35:00
34:43
75
Fleur Lans
Arnhem
35:09
34:51
76
Jolice van Aggelen
Wageningen
35:08
34:55
77
Annelien van den Berg
Ede Gld
35:30
35:07
78
Kim Reuselaars
Dorenweerd College
35:45
35:07
79
Magdalena Suwara
Wageningen
35:56
35:10
80
Annemiek Onstein
Huissen
36:18
35:14
81
Emmy de Koning
Oosterbeek
36:59
35:59
82
Susanne Immink
Duiven
36:46
36:27
83
Linda van der Wildt
Arnhem
37:25
36:46
84
Sanra Hendriksen
Doesburg
37:30
37:04
85
Yara van Dam
Dorenweerd College
37:59
37:22
V36, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ouadfel Ouahiba
Westervoort
22:02
21:54
2
Janna Brouwer
Ciko '66
22:25
22:18
3
Wendelien Nijland
Argo
24:18
24:14
4
Dianne Schutmaat
Oosterbeek
24:42
24:39
5
Marije Stronks
Dieren
25:00
24:51
6
Lisette Siemelink
Terschuur
25:09
25:03
7
Bernadette van den Berg
Arnhem
25:17
25:13
8
Marjolein Paus
Arnhem
26:07
25:42
9
Marieke van Roden
Arnhem
26:00
25:55
10
Larisa Brinkhoff-Lentjes
Arnhem
27:00
25:59
11
Diana Laven
DE LOPER
26:26
26:04
12
Fleur Teunissen
Doesburg
26:30
26:22
13
Barbara Mutter
Arnhem
26:40
26:25
14
Liesbeth Timmermans
Ciko '66
27:29
26:50
15
Germa Nass
Groessen
27:45
26:56
16
Renske Postma
Ciko '66
27:45
26:58
17
Femke Heuvel
Arnhem
27:41
26:59
18
Ilse de Vries
Dutch Runners
28:00
27:11
19
Ellen ter Braak
Arnhem
28:03
27:11
20
Cindy van Cauter
Huissen
27:44
27:12
21
Klaske Hoogstra
Pallas '67
28:16
27:19
22
Ilse van Mierle
Arnhem
28:04
27:51
23
Katinka Vons
Renkum
28:54
28:07
24
Jolanda Bouwmeester
Arnhem
28:46
28:09
25
Majella Prummel
Ede Gld
29:00
28:11
26
Tina Beem
Bennekom
28:46
28:11
27
Claudia van Empel
Arnhem
29:09
28:27
28
Monique Wijma
Enschede
28:58
28:42
29
Karin Swinkels
Duiven
29:10
28:50
30
Judith Rinsema
Enschede
29:07
28:51
31
Ellen Lakens
Rozendaal
30:10
29:10
32
Cisca Stokkink
Velp Gld
29:34
29:13
33
Angelique Maalcke
Arnhem
29:29
29:14
34
Els Peters
Dorenweerd College
30:26
29:29
35
Esther Ullrich
Arnhem
30:42
29:43
36
Heidi Beuving
Duiven
30:12
29:44
37
Diane Keuken
Duiven
30:38
29:48
38
Margreet van Megen
Duiven
30:39
29:48
39
Claudia Wester
Arnhem
30:34
29:49
40
Arnel van Poederooijen
Dorenweerd College
30:58
30:00
41
Brianne van Ingen
Arnhem
30:44
30:02
42
Juliette Stapelbroek
Arnhem
30:17
30:03
43
Julia Veerman
Arnhem
30:54
30:12
44
Ingrid Wolfkamp
Ciko '66
30:36
30:14
45
Hannie Stronks
Arnhem
31:23
30:25
46
Marjo Derksen
Huissen
31:25
30:29
47
Alda Versteeg
Arnhem
31:25
30:30
48
Marjon van Eenbergen
Velp Gld
31:00
30:31
49
Ingrid Wolfs
Oosterbeek
31:22
30:42
50
Hanneke Henzen
Nijmegen
31:01
30:42
51
Yasha Terwindt
Velp Gld
31:40
30:47
52
Nancy van Gelderen
Huissen
31:55
30:53
53
Gabry Teunissen
Zevenaar
31:50
30:57
54
Manon Landman
Arnhem
31:50
30:57
55
Annelies Baars
Wageningen
31:33
30:58
56
Hester Wobbben
Lathum
31:21
31:00
57
Marjan Dolman
Lathum
31:21
31:01
58
Luisa Raco
Velp Gld
31:57
31:04
59
PM Janssen
Arnhem
31:57
31:04
60
Marike Verhage
Arnhem
31:22
31:05
61
Anja Been e v IJzendoorn
Arnhem
32:20
31:25
62
Ingrid Lukassen
Atletico '73
31:48
31:27
63
Monique Slomp
Elst Gld
32:29
31:33
64
Dinie Derksen
Elst Gld
32:29
31:33
65
Klaske van Eijk
Arnhem
32:07
31:40
66
Tamara Schroder
Westervoort
31:51
31:45
67
Cécile Neggers
Huissen
32:44
32:11
68
Martine Smits
Arnhem
32:33
32:11
69
Djilan Boelen
Velp Gld
32:53
32:13
70
Hetty Bosch
Oosterbeek
32:17
32:14
71
Clara Makkinga
Oosterbeek
33:15
32:16
72
Kristel van den Bosch
Huissen
33:24
32:21
73
Marian Schotman - Roeling
Huissen
33:24
32:21
74
Babette Meijers
Arnhem
33:22
32:23
75
Elis Benders
Arnhem
33:01
32:30
76
Danielle Bosveld
Doesburg
33:05
32:37
77
Joke van Zijtveld
Doesburg
33:05
32:37
78
Loes van Nuland
Atletico '73
33:08
32:47
79
Gloria van Ling
Arnhem
33:46
32:48
80
Brenda Sciarone
Velp Gld
33:40
32:48
81
Vera Wieggers
Heelsum
33:13
32:55
82
Maartje Vodegel
Oosterbeek
33:37
33:07
83
Karen van der Kruijssen
Sint-Michielsgestel
34:13
33:19
84
Jenri Beuving
Hooghalen
33:53
33:27
85
Margreet Goldschmeding
Oosterbeek
34:16
33:28
86
Thea van der Kruijssen
Leerdam
34:33
33:40
87
Ciham Talha
Utrecht
34:21
33:43
88
Natascha Bosch
Wageningen
34:41
33:51
89
Ieke de Bie
Arnhem
35:13
34:17
90
Marian ten Westenend
Huissen
35:08
34:54
91
Mieke de Wit
Arnhem
36:03
35:08
92
Erna Schoonhoven
Huissen
36:04
35:08
93
Mijke Kraaijvanger
Huissen
36:12
35:10
94
Wendy Hoveling-Tiemessen
Zevenaar
36:11
35:22
95
Petra Tiemessen
Zeddam
36:11
35:23
96
Mirjam Van Norden
Arnhem
36:16
35:31
97
Lidwien Roeling
Huissen
36:43
35:40
98
Willeke Pelgrim
Westervoort
37:16
36:22
99
Emmy Rietdijk
Maassluis
36:55
36:26
100
Yvonne Veens
Doesburg
37:29
37:01
101
Patricia Hendriksen
Climax
38:19
37:31
102
Annelies Teunissen
Ede Gld
38:20
37:32
103
Esther Bruggink
Arnhem
40:39
39:45
104
Franca Rosendahl
Duiven
40:42
40:09
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Menno Wilhelm
Loopgroep Visie
16:02
16:02
2
Thomas Cremers
Ciko '66
16:04
16:03
3
Koen Rutjes
Huissen
16:50
16:49
4
Frank Heestermans
Arnhem
16:56
16:55
5
Joost Vogel
Arnhem
17:10
17:09
6
Bouke van Belois
Ciko '66
17:12
17:11
7
Orphan van Faassen
Wolfheze
17:41
17:39
8
Pim Tolmeijer
Arnhem
17:43
17:41
9
Raf van Oo
Arnhem
18:21
18:10
10
Rob Maas
Arnhem
18:25
18:23
11
Gijs Buddeke
Arnhem
18:38
18:36
12
Ties Strijbosch
Didam
19:22
19:18
13
Tim Wandel
Oosterbeek
19:25
19:22
14
Job Petersen
Ciko '66
19:29
19:26
15
Daan Lövering
Dorenweerd College
19:31
19:29
16
Koen Kamps
Ciko '66
19:41
19:38
17
Bram Derks
Nederland
19:46
19:39
18
Simon Remijn
Arnhem
19:47
19:44
19
Wesley Bruns
Pannerden
19:49
19:46
20
Luuk Vos
Wageningen
20:13
20:09
21
Donny Veenbergen
Arnhem
20:22
20:11
22
Koen van den Heuvel
Arnhem
20:51
20:43
23
Jochem Pieper
Apeldoorn
21:03
20:56
24
Erik Schaafsma
Velp Gld
21:20
21:18
25
Niek van der Sluis
Arnhem
21:33
21:25
26
Tom van 't Hoff
Arnhem
21:29
21:26
27
Nick Buist
Dorenweerd College
21:34
21:27
28
Peter Bartelds
Vorden
21:40
21:36
29
Robert Zeegers
Dorenweerd College
22:21
21:44
30
Luc Kraan
Utrecht
21:57
21:50
31
Daan van Kraaij
Arnhem
21:56
21:53
32
Koen Verweij
Arnhem
22:24
22:15
33
Frank Verhoek
Duiven
23:12
22:37
34
Thijs Haan
Velp Gld
23:39
22:41
35
Maarten van 't Klooster
Amersfoort
23:08
23:02
36
Herjan Bekamp
Ede Gld
23:19
23:14
37
Hanno Arentsen
Arnhem
23:22
23:18
38
Eric Aurik
Zwolle
24:28
23:48
39
Rob van Hoof
Veghel
24:01
23:51
40
Maurice Diepeveen
Warnsveld
24:36
23:52
41
Boudewijn Post
Huissen
24:41
23:54
42
Patrick Barendrecht
Arnhem
24:27
24:11
43
Sjoerd Balk
Westervoort
24:19
24:13
44
Daan Koppers
Leunen
24:59
24:14
45
Merijn Jansen
Arnhem
25:05
24:26
46
Sjors Jansen
Arnhem
24:39
24:29
47
Ilyas Aden
Oosterbeek
24:37
24:33
48
Renée van der Sluis
Arnhem
24:41
24:34
49
Simon Beckers
Arnhem
24:58
24:42
50
Jelle Dolman
Lathum
25:16
24:53
51
Pepijn van den Boogaart
Arnhem
25:11
25:06
52
Floris van den Boogaart
Arnhem
25:12
25:07
53
Michiel Teunissen
Arnhem
25:24
25:11
54
Stefan Losch
Wageningen
26:09
25:35
55
Jacob Maasland
Arnhem
26:20
25:38
56
Joris Deeken
Arnhem
26:37
25:42
57
Bert Pik
Elst Gld
26:15
25:43
58
Jim Schut
Dorenweerd College
26:37
25:50
59
Justin Roozeboom
Dorenweerd College
26:38
25:52
60
Jeffrey Bosch
Doorwerth
26:14
26:03
61
Landon van Ingen
Arnhem
26:49
26:11
62
Jesse Jansen
Arnhem
26:51
26:12
63
Robert van Steenselen
Amersfoort
26:20
26:14
64
Thomas de Jong
Dorenweerd College
26:56
26:21
65
Robbe Groot
Arnhem
26:30
26:27
66
Robert Haver
Arnhem
26:44
26:44
67
Daniel Hissink
Ciko '66
27:01
26:57
68
Ties Oostra
Arnhemse Montessori School
27:42
27:02
69
Jelle Van Bergen
Pallas '67
28:00
27:03
70
Julian Galbraith
Dorenweerd College
27:31
27:20
71
Joppe Boon
Pallas '67
28:27
28:00
72
Stijn t Heurne
Arnhemse Montessori School
28:52
28:10
73
Justin Thomassen
Dorenweerd College
28:47
28:35
74
Aranka Dullemond
Amersfoort
29:02
28:56
75
Joey Ramone
Ciko '66
30:28
29:54
76
DeeDee Ramone
Ciko '66
30:30
29:55
77
Herre D Rinia
Ciko '66
31:06
30:55
78
Martijn Ruumpol
Rheden
32:49
32:44
79
Mustafa Budak
Dorenweerd College
34:45
33:48
80
Bart Verbeke
Zevenaar
34:22
34:07
81
Thijmen Goedings
Dorenweerd College
35:04
34:53
82
Luuk Kleijburg
Doesburg
37:31
37:00
83
Bas Leissner
Dorenweerd College
37:58
37:22
M36, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
David Hemstede
Arnhem
15:28
15:27
2
Arie Owen
Arnhem
16:43
16:42
3
Maarten Kole
Ciko '66
17:30
17:29
4
Chris Henet
Bemmel
17:48
17:47
5
Richard Usher
Ciko '66
18:07
18:05
6
Emiel Schreur
Ciko '66
18:27
18:25
7
Cees de Kramer
Ciko '66
18:48
18:46
8
Peter van de Pol
Oosterbeek
18:59
18:57
9
Maurice Vos
Zevenaar
19:05
19:03
10
Maarten van Alphen
Ciko '66
19:51
19:48
11
Rense Brouwer
Arnhem
20:23
20:20
12
Arthur van der Windt
Arnhem
20:37
20:30
13
Huib Evers
Duiven
20:39
20:33
14
Nauk van der Donk
Arnhem
20:44
20:39
15
Jan-Albert Verveda
Ciko '66
20:46
20:39
16
Johan Versluis
Duiven
20:46
20:40
17
Bjorn Kloosterman
Arnhem
21:12
20:59
18
Lee KIRK
Lunteren
21:19
21:13
19
Sebastiaan Kuijper
Voorthuizen
22:13
21:36
20
Leon Waltmans
Arnhem
22:00
21:38
21
Erwin Oldenburg
DE LOPER
21:45
21:39
22
Stefan van de Kolk
Arnhem
21:50
21:41
23
Marcel Wenker
Arnhem
21:49
21:44
24
Herbert van Kraaij
Arnhem
21:53
21:49
25
Eric Neijenhuis
Huissen
22:47
22:11
26
Mono Suparmono
Hilversum
22:49
22:20
27
Lex Uittenbogaard
Arnhem
22:29
22:21
28
Agustin Garcia
Arnhem
22:51
22:26
29
Mike Schreven
Tolkamer
22:54
22:31
30
André Daudeij
Kampen
23:28
23:14
31
Mie Léa Dennehy
Arnhem
24:13
23:30
32
Boudewijn Bleekman
Arnhem
24:11
23:38
33
Armand Vos
Arnhem
24:02
23:48
34
Henk Buist
Oosterbeek
24:00
23:54
35
Remi Wandel
Oosterbeek
24:08
23:56
36
Marcel Beem
Bennekom
24:39
24:04
37
Harke Cleveringa
Heveadorp
24:27
24:08
38
Gert-Jan Biersteker
Zwolle
24:56
24:12
39
Jarno Daling
Nijmegen
24:23
24:13
40
Wilko Lettink
Doetinchem
24:18
24:14
41
Willem Heling
Duiven
24:39
24:14
42
Gerrie Elfrink
Arnhem
24:34
24:20
43
Stefan Honkoop
Arnhem
24:54
24:20
44
Marcel Lammers
Velp Gld
24:33
24:21
45
Chris Lijnkamp
Dieren
24:37
24:25
46
Gert-Jan Hop
Arnhem
24:33
24:28
47
Miel Koppers
Arnhem
25:24
24:39
48
Henk Leenen
Arnhem
25:10
24:39
49
Oscar Willemsen
Loo Gld
25:12
24:42
50
Nico Remijn
Arnhem
25:31
25:02
51
Jens Dekker
Rheden
25:42
25:04
52
Edward van den Bogaart
Arnhem
25:15
25:10
53
Martijn Francken
Elst Gld
25:47
25:13
54
Edwin Wien
Loopgroep Jan Strijker
25:54
25:29
55
Henk Eeltink
DE LOPER
25:53
25:30
56
Bas Harmsen
Diepenveen
26:34
25:53
57
Wim de Lange
Oosterbeek
26:33
25:54
58
Jacob van Steenselen
Bunschoten-Spakenburg
26:15
26:00
59
Richard Konings
Arnhem
26:23
26:03
60
Daan Tieman
Ciko '66
26:48
26:07
61
Wilfred Jansz
Arnhem
26:17
26:07
62
Ton van de Poll
Wageningen
26:22
26:15
63
Nico Heerink
Arnhem
26:56
26:26
64
Ron Koppers
Leunen
27:37
26:52
65
Jan Koolwijk
Huissen
27:57
26:57
66
Henk Haveman
Arnhem
27:29
26:58
67
Jan Kerssen
Arnhem
27:36
27:12
68
Jeroen Polman
Arnhem
27:34
27:12
69
Mike Jolink
Arnhem
27:56
27:35
70
Hans Evers
Huissen
28:43
28:22
71
Ronald Bouwmeester
Arnhem
29:04
28:25
72
Hans Polderman
Arnhem
29:28
28:27
73
Erik van der Meiden
Oosterbeek
29:18
28:27
74
Joost Sperber
Dutch Runners
29:33
28:34
75
Martin Pluijgers
Wageningen
29:16
28:58
76
Sjaak van 't Hof
Arnhem
29:56
29:09
77
André Kuenen
Arnhem
30:03
29:20
78
Rudie Gorter
Arnhem
29:59
29:21
79
Gerard Dimmendaal
Arnhem
29:57
29:44
80
Stef van der Sluis
Arnhem
30:41
30:03
81
Remy Emons
Arnhem
30:27
30:04
82
Ruurd Bruijn
Rozendaal
30:43
30:18
83
Fred de Goeij
Amsterdam
31:11
30:44
84
Emile Hendriksen
Doesburg
31:13
30:48
85
Jan Rinia
Wageningen
31:07
30:50
86
Jos Bellers
Groessen
31:53
31:03
87
Jan Willem Drost
Duiven
32:22
32:04
88
Rogé Zwart
Arnhem
32:53
32:27
89
Emile Steenbrink
Westervoort
33:19
32:49
90
Thomas van der Cubbe
Arnhem
35:03
34:01
91
Michel Verweij
Westervoort
34:46
34:22
92
Albert de Bakker
Pallas '67
35:00
34:43
93
Petro IJzeman
Deventer
34:59
34:51
94
Anton Schotman
Huissen
36:43
35:40
95
Richard de Keyzer
Arnhem
37:00
35:59
96
Richard Kleijburg
Doesburg
37:31
37:00
97
Toon Weekhout
Doesburg
37:29
37:00
98
Maarten Beumer
Arnhem
40:27
40:18
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Renee Tijdink
Arnhem
40:20
40:18
2
Sharon Zuijdervliet
Arnhem
41:57
41:55
3
Heleen Fritschy
NSAV 't Haasje
42:15
42:12
4
Evelien Verhoeks
Wageningen
48:52
48:26
5
Sidona Fick
Arnhem
49:27
49:02
6
Sabine Veldhuis
Arnhem
51:26
51:06
7
Marijn Arends
Arnhem
51:26
51:15
8
Dagmar Weijers
Westervoort
51:59
51:33
9
Frieda Klomp
Eerbeek
52:35
52:30
10
Marjan Hemstede-van Urk
Arnhem
53:29
53:07
11
Marloes Aanstoot
Arnhem
54:16
53:53
12
Nicole Spalburg
Huissen
54:29
53:58
13
Krisje van Hees
Arnhem
54:18
54:10
14
Eva van Nijendaal
Utrecht
54:22
54:16
15
Juul van Bolhuis
Arnhem
55:15
54:43
16
Koenti Coblijn
Eindhoven
56:37
56:08
17
Dominique Lampers
Dorenweerd College
57:44
57:14
18
Jessica de Man
Arnhem
59:48
59:40
19
Brenda Jongepier-de Man
Velp Gld
1:00:37
1:00:29
20
Malou Nijhuis
Amsterdam
1:00:44
1:00:29
21
Margot van Heusden
Ede Gld
1:01:08
1:00:40
22
Maike van Eijndthoven
Utrecht
1:06:43
1:06:14
23
Lianne Wildschut
Lent
1:07:12
1:07:04
24
Lydian Degen
Homoet
1:07:14
1:07:04
25
Regina Pongers
Nieuwvliet
1:11:33
1:11:24
V36, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annemieke Holtrop
Gelre
43:18
43:15
2
Els Moorman
Doetinchem
44:46
44:43
3
Judith Creemers
Arnhem
47:10
47:04
4
Elles Ruumpol
Ciko '66
48:07
47:42
5
Jeanne Vermeulen
De Dijkrunners
48:27
48:17
6
Suzanne van Oers
Arnhem
48:55
48:51
7
Chantal Beltman
Arnhem
51:00
50:52
8
Petra Diederiks
Huissen
51:20
51:01
9
Jelly van der Brugge
Arnhem
52:19
52:13
10
Simone Bodde
Bennekom
52:35
52:19
11
Inge Kuiper
Arnhem
53:39
53:30
12
Annette Straver
Arnhem
53:46
53:36
13
Yvonne Jansma
Arnhem
53:58
53:49
14
Jellie van der Meer
Ciko '66
54:08
54:03
15
Carolien Mulder
Ciko '66
55:05
54:37
16
Nicolette Huibers
Arnhem
54:52
54:44
17
Ineke Dirkx
Arnhem
55:16
54:44
18
Agnes Dijkstra
Dorenweerd College
55:26
55:01
19
Kim Notten
Hengelo Gld
58:25
58:09
20
Sylvia van Meegen
Arnhem
58:59
58:32
21
Ingrid van Riet
Arnhem
58:47
58:41
22
Miranda Wentink
Arnhem
58:51
58:43
23
Hanneke van der Oest
Arnhem
59:21
59:07
24
Doreen Tolmeijer
Velp Gld
59:30
59:18
25
Susanne Oesterberg
Arnhem
59:47
59:24
26
Muriel Guio
Oosterbeek
1:01:04
1:00:36
27
Michaela Wild
Emmerich am Rhein
1:01:11
1:00:58
28
Ruth Westerveld
Arnhem
1:01:09
1:01:01
29
Yvonne van Zoelen
Arnhem
1:01:13
1:01:02
30
Yee Mi Wong
Arnhem
1:01:47
1:01:19
31
Kitty Wezendonck
Ulft
1:03:11
1:02:53
32
Marlies Meeuwisse
De Meern
1:04:14
1:03:42
33
Lucy van der Peet
Heteren
1:04:10
1:03:43
34
Marloes Bodde
Arnhem
1:04:25
1:04:00
35
Marit Dales
Arnhem
1:04:43
1:04:20
36
Maaike van der Hoogte
Dieren
1:05:03
1:04:46
37
Silvia van Ravenhorst
Ede Gld
1:05:29
1:05:05
38
Tessa Nijkamp
Angerlo
1:06:10
1:05:40
39
Ginette Flederus
Arnhem
1:06:03
1:05:46
40
Pien Rommens
Utrecht
1:06:40
1:06:10
41
Ingeborg Meeuwisse
Utrecht
1:06:43
1:06:13
42
Noortje Mernisi
Bemmel
1:07:15
1:07:04
43
Narriman Meijssen
Apeldoorn
1:14:10
1:13:43
44
Dorethea Bil
Rozendaal
1:14:57
1:14:33
45
Esther Feldman
Westervoort
1:14:57
1:14:33
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cornelis Scheltinga
Arnhem
33:33
33:31
2
Serge Horbach
Nijmegen
35:00
34:58
3
Nick van Nieuwenhuizen
Arnhem
35:36
35:35
4
Dorus Arts
Arnhem
35:37
35:36
5
Romke Janssen
Arnhem
38:16
38:13
6
Bart Jansen
Arnhem
38:24
38:18
7
Jasper Goedhart
Arnhem
38:34
38:34
8
Maarten Westra
Zutphen
40:16
40:02
9
Wesly Bolder
Duiven
40:17
40:10
10
Edo van de Burgwal
Amersfoort
40:44
40:42
11
Peter Renden
Harmelen
41:28
41:24
12
Mik Smaling
Dorenweerd College
43:36
43:23
13
Marten Jan Verbeek
Arnhem
45:10
45:06
14
Lucien Koopal
Arnhem
45:50
45:30
15
Thomas van Beek
Duiven
46:05
46:03
16
Jeffry Schoemakers
Arnhem
46:25
46:22
17
Bastiaan Feringa
Nijmegen
46:37
46:30
18
Joppe Verhoeks
Wageningen
46:56
46:31
19
Dennis Verbeek
Arnhem
47:33
47:29
20
Ewoud Laudy
Dorenweerd College
48:42
48:33
21
Dylan Lamers
Oosterbeek
48:43
48:33
22
Norman Etty
Arnhem
51:30
51:23
23
Roy Nijman
Westervoort
52:00
51:54
24
Elroy Vos
Duiven
53:29
53:08
25
Sam Verslijen
Dorenweerd College
57:29
56:58
26
Jorim Omlo
Dorenweerd College
57:28
56:58
27
Stijn ten Böhmer
Dorenweerd College
57:32
57:02
28
Elie Dutilh
Arnhemse Montessori School
59:19
59:05
M36, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rob Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
37:18
37:15
2
Jan Willem Leeuwis
Arnhem
37:28
37:24
3
Herbert van den Brink
Arnhem
40:12
40:10
4
Ralph Schielen
Arnhem
40:53
40:50
5
Patrick Vroonland
Arnhem
42:11
42:05
6
Jeroen Gosse
Arnhem
42:30
42:25
7
Maurice Smit
Dorenweerd College
42:42
42:29
8
Etienne Journee
Arnhem
42:35
42:31
9
Stijn Nijenboer
Enschede
43:02
42:49
10
Maarten Lastdrager
Zevenaar
43:18
43:11
11
Paul van Rooyen
Velp Gld
43:18
43:16
12
Maikel van Gerven
Dorenweerd College
43:49
43:37
13
Nico van den Heuvel
Utrecht
44:02
43:47
14
Rob Scheffers
Arnhem
44:11
44:08
15
Maurice Prim
Arnhem
45:26
45:14
16
Hans Jansen
Velp Gld
45:58
45:54
17
Andre Kragt
Heveadorp
46:17
45:54
18
Jan derk Romein
De Dijkrunners
46:29
46:17
19
Agustin Garcia
Arnhem
46:49
46:20
20
Hans Theunissen
Ciko '66
47:08
47:03
21
Ruud Verbeek
Arnhem
47:15
47:09
22
Richard Kapa
Arnhem
47:18
47:15
23
Otto van der Meer
Doorwerth
47:50
47:27
24
Michel Roording
Wichmond
47:59
47:48
25
Rob Lamers
DE LOPER
48:18
47:55
26
Toine Neggers
Huissen
47:59
47:56
27
Edwin Lommers
Arnhem
47:59
47:57
28
Remy van Brink
Rheden
48:26
48:09
29
Martijn Borgardijn
Velp Gld
48:41
48:23
30
Axel Sonneveld
Velp Gld
48:44
48:26
31
Vincent Koens
Velp Gld
48:53
48:35
32
Martin Ekhardt
Arnhem
48:58
48:49
33
Marco Smeenk
Arnhem
49:05
49:00
34
Jeroen Sholleman
Elst Gld
49:34
49:10
35
Frank Tenback
Social Mile
49:12
49:11
36
Giel Stapelbroek
Arnhem
49:38
49:20
37
Alfred Groeneveld
Ede Gld
49:38
49:24
38
Jarno Overmars
Arnhem
50:10
49:55
39
Marcel van Nijendaal
Utrecht
50:02
49:57
40
Frank Heling
Duiven
50:13
50:02
41
Ries Groeneveld
Social Mile
50:30
50:27
42
Theo van den Bogaart
Utrecht
50:52
50:35
43
Ron Blom
Huissen
51:06
50:44
44
Henk Hoogveldt
Westervoort
51:21
51:00
45
Rob Groen
Arnhem
51:56
51:22
46
Edwin Koning
Arnhem
51:45
51:34
47
Toon Hendriksen
Huissen
52:02
51:44
48
Remco van Limburg
Arnhem
52:04
51:45
49
Rudy Prummel
Ede Gld
52:14
51:58
50
Hans-Peter Westerbeek
Nijmegen
52:52
52:19
51
Klaas Jan Regien
Arnhem
52:38
52:25
52
Harm van de Pol
Arnhem
52:57
52:48
53
Martijn den Dekker
Duiven
53:22
53:02
54
Eise Ebbelink
Zwolle
53:32
53:12
55
Joseph Follender
Ciko '66
53:22
53:15
56
Adri van der Linden
Breda
53:45
53:24
57
Louis Mekes
Arnhem
53:36
53:25
58
Ad Wynia
Arnhem
53:51
53:44
59
Jos Kukupessy
Arnhem
54:09
53:50
60
Rick Schippers
Apeldoorn
54:18
54:09
61
Jim van Hulst
Bemmel
54:49
54:31
62
Eric Rietveld
Arnhem
56:26
55:48
63
Eduard Coblijn
Arnhem
56:36
56:08
64
Marcel Donders
Arnhem
56:53
56:48
65
Carlos Pardo
Ede Gld
58:14
57:58
66
Joost Froeling
Arnhem
1:00:18
1:00:13
67
Fred Onstein
Huissen
1:00:42
1:00:21
68
John Nijhuis
Ciko '66
1:00:44
1:00:29
69
Peter Schulenberg
De Liemers
1:04:06
1:03:49
70
Michiel van Ravenhorst
Ede Gld
1:05:29
1:05:05
71
Eugene Oostveen
Apeldoorn
1:06:39
1:06:16
72
Martijn Kruisweg
Arnhem
1:06:39
1:06:18
73
Harry Hazewinkel
Arnhem
1:07:13
1:06:47
74
Theo Verwoert
Groesbeek
1:07:03
1:06:56
75
No Sijben
Velp Gld
1:07:09
1:07:02
76
Rudie Jager
Arnhem
1:10:13
1:10:02
77
Willem Hogenkamp
Westervoort
1:15:14
1:14:48
www.uitslagen.nl
22-03-2016 18:29