Uitslagenlijst Almere Lenteloop

Almere - Zondag 20 maart 2016

2,5 M, 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Molenkamp
Almere '81
10:20
2
Nariño Renfurm
Almere '81
10:58
3
Björn Engel
Almere '81
11:19
4
Joris Withagen
Almere
11:31
5
Wessel Ekelmans
Almere '81
11:54
6
Marnix Lorist
Almere
12:07
7
Levi Wever
Almere '81
12:10
8
Beau van Balen
Almere
12:12
9
Pascal Ekelmans
Almere '81
12:24
10
Steven Koenis
Almere
12:42
11
Sjoerd Kil
Almere '81
13:39
12
Sam Stobbe
Almere '81
13:41
13
Ricardo Klerks
Almere '81
14:00
14
Tygo Ridderbos
Almere '81
14:02
15
Sven Hoeksema
Almere '81
14:22
16
Rene Poelwijk
Almere
14:31
17
Frans Klaver
Almere
14:48
18
Revi Stobbe
Almere
14:59
19
Gerard Hop
Almere
15:11
20
Kido Touw
Weesp
15:13
21
Sem Hop
Almere
15:33
22
Jesse Hougardy
Almere
15:45
23
Youp Grundel
Almere '81
15:50
24
Jeroen Staartjes
Almere
16:14
25
Jp MUNOZ
Almere
16:33
26
Issam Essaghir
Almere
16:51
27
Richard Touw
Amersfoort
17:07
28
Rayan Lamrabet
Almere
17:31
29
Joppe Westerink
Almere
18:21
30
Micha van Manen
Almere
19:19
2,5 V, 2.5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selina Franken
Almere
9:49
2
Merel Veltman
Almere '81
10:32
3
Amanda Buijtenhuis
Pijnenburg
10:43
4
Evi Flakena
Swifterbant
10:52
5
Shantell Egbon
Almere '81
10:52
6
Madelief van der Tak
Almere
11:33
7
Dilay Yandi
Almere '81
11:38
8
Maaike Speetjens
Almere '81
11:47
9
Telkamp Fenne
Almere '81
12:04
10
Tanisha Haakmat
Almere '81
12:07
11
Demi Engel
Almere '81
12:15
12
Rosalie Franken
Almere '81
12:20
13
Froukje Kil
Almere
12:27
14
Elisha Egbon
Almere '81
12:51
15
Sterre Bentvelzen
Almere '81
12:52
16
Noa Wever
Almere '81
12:55
17
Zena de Coninck
Almere '81
12:56
18
Chiara Debije
Almere '81
12:59
19
Pleun van Raaij
Almere '81
13:07
20
Ruby Tol
Almere '81
13:08
21
Yael Munoz
Almere
13:28
22
Micha Waterval
Almere '81
14:08
23
Anouk Poelwijk
Almere
14:30
24
Tessa van der Wal
Almere
14:36
25
Fleur van der Kamp
Almere
14:44
26
Zara Vos
Almere
14:54
27
Lotte Densing
Zwaag
15:30
28
Esmee Weber
Almere '81
15:37
29
Lina Boulmalf
Almere '81
16:00
30
Yaara Munoz
Almere '81
16:11
31
Madelief Scholtemeijer
Almere
16:55
32
Louise Staartjes
Almere '81
17:01
33
Jill Hazendonk
Weesp
17:06
34
Amy Hop
Almere
17:09
35
Lianne Stroomberg
Almere '81
17:18
36
Lieke Wouters
Almere
17:35
37
Fleur Densing
Amsterdam Zuidoost
17:55
38
Esther Hollink
Almere
19:45
39
Colette Scholsberg
Almere
19:54
40
Dionne Scholsberg
Amsterdam Zuidoost
19:57
41
Gerda Rijswijk
Almere
20:51
5 M, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soufiyan El Bourabia
Marokko
16:08
2
Justin Lam
Almere
16:29
3
Niek Heldoorn
Huizen
16:51
4
Rogier Strobbe
Almere
18:14
5
Sander Prins
Almere
18:36
6
Joost Friderichs
Almere
19:52
7
Marco Klapwijk
Amersfoort
19:58
8
Dave van Lammeren
Almere
20:23
9
Robin de Vries
Almere
21:21
10
Glenn Wesseling
Almere
21:54
11
Bo Schrave
Almere
21:55
12
Ruben van Balen
Almere
22:02
13
Mael Plasschaert
Almere
22:16
14
Jasper Takens
Almere
22:56
15
Gijs de Jager
Harderwijk
23:01
16
Sander Dronkers
Almere
23:07
17
Eric Velzeboer
Almere
23:09
18
Wouten
Almere
23:25
19
Wouter Crop
Almere
23:56
20
Yannick Hartman
Almere
24:06
21
Jurgen Corts
Almere
24:14
22
Joost Abcouwer
Almere
24:17
23
Tim Oostweegel
Almere
24:21
24
Marco Oostweegel
Almere
24:22
25
Mike Brands
Almere
24:23
26
Maarten Vroogendijk
Almere
24:40
27
Djimon de Groot
Almere '81
24:49
28
Jort Monteban
Almere
25:02
29
Jos Proost
Almere
25:11
30
Jeury van Latum
Almere
25:20
31
Ivar Kleuver
Almere '81
25:24
32
Aldo Labrijn
Almere
25:37
33
Niels Heijnis
Almere
25:58
34
Ivan van Harskamp
Almere
26:01
35
Gerrit van Harskamp
Almere
26:08
36
Jamie Sesay
Almere '81
26:13
37
Lucien Moritz
Almere '81
26:51
38
Valentino van Roekel
Almere
27:16
39
Milan
Almere
27:53
40
Ruben Damman
Almere
28:09
41
Chris Damman
Almere
28:13
42
C Rambharse
Almere
28:16
43
Brice Smelt
Almere
28:18
44
Jeroen van Montfoort
Almere
28:21
45
Wouter Prijs
Almere
28:21
46
Wouter Knuijsting
Almere
28:23
47
Finn Vochteloo
Peize
28:28
48
Rienaldo Scholsberg
Almere
28:29
49
Mitchel Cuiper
Amstelhoek
28:30
50
Kees de Zeeuw
Almere
28:44
51
Dennis Kleefman
Almere
29:06
52
Wess Vochteloo
Peize
29:09
53
Erik Pot
Leiden
29:10
54
Ab Lamrabet
Almere
29:25
55
MIKA VAN DER Tak
Almere
29:32
56
Tim Scholtemeijer
Almere
29:39
57
Theo Mastenbroek
Almere
29:43
58
Sebastiaan
Almere
30:07
59
Ron Gressie
Almere
30:32
60
Tim Tier
Almere
30:52
61
Dick Hendriks
Zwolle
31:07
62
Rivko Kleijne Snuverink
Almere '81
31:19
63
H Keizer
Almere
31:35
64
Arthur Bouws
Almere
31:48
65
Arie Stoffer
Almere
32:07
66
Bas Wijnsouw
Nijmegen
32:11
67
Jeffrey Heijnis
Almere
32:28
68
Rene Horn
Almere
32:55
69
Kenneth Hokke
Almere
33:17
70
William Siemons
Almere
33:27
71
M Hennipman
Almere
33:46
72
Shivren van Braak
Weesp
33:55
73
Lukas van Wijk
Almere
34:21
74
Serge Nyem'S
Almere
35:10
75
Maarten van den Bedem
Lelystad
35:28
76
Peter Heije
Almere
35:34
77
Frank Sanders
Almere
36:16
78
David van der Graaf
Almere '81
37:07
5 V, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamar Veltman
Almere
19:12
2
Robin Dreyling
Almere '81
21:37
3
Isa van Heezik
Almere '81
22:50
4
Gabriela Riebeek
Almere
23:19
5
Ayla van der Tak
Almere
24:08
6
Maryvonne vd Berg
Almere
24:39
7
Indira Draijer
Almere
25:26
8
Renate Koster
Almere
25:31
9
Ryanne Westenberg
Almere
25:43
10
Kirsten Reininga
Amsterdam
25:52
11
Lisa Oegema
Almere
26:19
12
Isa Vochteloo
Groningen Atletiek
26:23
13
Milous Lam
Almere
26:27
14
Jannouk Velzeboer
Almere
26:38
15
Stephanie Falkena
Swifterbant
26:45
16
Marieke Tegelaars de Lang
Almere
27:47
17
Eveline Dalebout
Almere
27:58
18
Jessica Tax
Almere
28:01
19
Iris van den Hoed
Almere '81
28:33
20
Violeta Marinova
Almere
28:42
21
Melanie van Leeuwen
Almere '81
28:55
22
Talent 6
29:22
23
Merel Bakker
Enschede
29:31
24
Lisette Kaizer
Almere
29:34
25
Anneloes Roos
Almere
29:56
26
Silvija Hollink
Rotterdam
30:05
27
Monique Loot
Almere
30:17
28
Greta Horn
Almere
30:18
29
Talent 1
30:19
30
Ellen Groenteman
Almere
30:21
31
Karin Royé
Almere
30:21
32
Rikie van Halteren
Almere
30:23
33
Grace Bulgac
Almere
30:40
34
Jacqueline Bouwmeester
Almere
30:44
35
Elsbeth van Lit
Almere
30:52
36
Mariska Bruinsma
Almere
30:55
37
Carol Cho
Almere
31:02
38
Emmy Tammes
Almere
31:03
39
Elke Umlauft
Weesp
31:06
40
Kirsten van der Wal
Almere
31:10
41
Angela Engelhart
Almere
31:15
42
Inger Kaarsgaren
Almere
31:37
43
Marry Klijnsma
Almere
31:38
44
Melissa Lakeman
Weesp
31:58
45
Marjolein Blaauw
Peize
32:15
46
Iris van Santbrink
Almere '81
32:21
47
Gabrielle Mastenbroek
Almere
32:35
48
Madeleine van Breugel
Almere
33:02
49
Gerda van Wier
Almere
33:07
50
Miriam Poort
Almere
33:10
51
Christanne Engberts
Amsterdam
33:10
52
Talent 2
33:20
53
Irene Bosboom
Almere
33:40
54
Aletta Wijnsouw
Almere
33:46
55
Astrid Smit
Almere
33:47
56
Annelies de Vries
Almere
33:54
57
Talent 16
34:03
58
Andrea van den Hoonaard
Almere
34:04
59
Astrid Snel
Almere
34:04
60
Gabrielle Huizenga
Almere
34:06
61
Debby Brals
Almere
34:06
62
Linda Bosboom
Almere
34:08
63
Renata De Jong
Almere
34:15
64
Lisette Crop
Almere
34:18
65
Corrie Weghorst
Almere
34:37
66
Talent 4
34:44
67
Celena Wo
Almere
34:46
68
Tamara de Jong
Almere
34:48
69
Anna Wolfswinkel
Almere
34:57
70
Annie van Schooneveld
Almere
35:02
71
Himani Joshi
Almere
35:04
72
Claudia Boonstra
Almere
35:07
73
Marlies Vasse
Almere
35:17
74
Natascha Swankhuizen
Almere
35:20
75
Kirsten Mik
's-Gravenhage
35:23
76
Faye Heije
Almere
35:34
77
Sunita Sharma
Almere
35:37
78
Michelle Grevelt
Almere
35:38
79
Jacqueline Walraven
Almere
35:44
80
Esther Wouters
Almere
35:47
81
Talent 5
35:54
82
Landa Krom
Almere
35:55
83
Irene Kempers
Almere
35:59
84
Gea Tillema
Almere
36:02
85
Ilona Tillema
Almere
36:04
86
Johanna Staartjes
Almere
36:10
87
Julia Spijker
Almere
36:35
88
Bianca Wijnberg
Almere
36:49
89
Priscilla de Harder
Almere
36:56
90
Ans Kuijer
Almere
36:59
91
Anne-Corien Groenen
Almere
37:07
92
Chantal Draijer
Almere
37:09
93
Vincent Mahendrepersad
Almere
37:10
94
Patricia van der Windt
Almere
37:16
95
Jolanda Van der Windt
Almere
37:17
96
Talent 7
37:45
97
Erica Preuter
Almere
38:04
98
Marja Lonnee
Almere
38:30
99
Talent 17
39:49
100
Ramona Verbeek
Almere
40:01
10 M, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis de Knijff
Running2000
36:13
2
Tsega Dames Ayulu
Almere
37:30
3
Jonatan Samoocha
Amersfoort
37:58
4
Wannie Friderichs
Almere
38:06
5
Joost Scheefhals
Almere '81
38:11
6
Matthijs Horlings
Leiden Road Runners Club
38:19
7
Rene van Eden
Loopgroep Aart Stigter
38:37
8
Remko Riebeek
Almere
38:46
9
Casper Hamburger
Almere
39:29
10
Sebastian Schulz
Urk
39:31
11
Raymond Bentvelzen
Almere
39:43
12
Jan Versteege
Zaanland
39:43
13
Marcel van der Vliet
Nijkerk Gld
39:54
14
Frank Veltman
Almere
40:17
15
Arjan de Ruijter
Almere
41:02
16
Jeroen Mazereeuw
Almere
41:40
17
Robin Schoorl
Amstelveen
42:24
18
M Bellis
Amstelveen
42:30
19
Michael Maijen-Smits
Almere
42:37
20
Carlo Kop
Almere
43:29
21
Sander Eijpe
Almere
43:51
22
Enno Strating
Almere
44:42
23
Patrick de Looff
Almere
45:06
24
Jurr Jurriaans
AV '23
45:06
25
Richard den Brok
Almere
45:10
26
Frans Neuts
Almere
45:25
27
Mathias Zuur
Zeewolde
45:40
28
Abdel Essaghir
Almere
46:02
29
Harm Brouwer
Almere
46:29
30
Haijo Kattouw@gmail Com
Almere
46:31
31
Wouter de Jong
Amstelveen
46:31
32
Robert Hommes
Almere
46:42
33
Wim de Wit
Almere
46:44
34
Dennis Land
Almere
47:12
35
Robert Boersen
Almere
48:20
36
Rody van der Zalm
Almere
48:30
37
Thomas Hamburger
Leiden
48:38
38
Sebastiiaan Niessink
Almere
48:41
39
Harry Takens
avVN
48:46
40
Dion Kocken
Almere
48:57
41
Johan ten Brink
Almere
49:13
42
Oscar Debye
Almere
49:31
43
Daan Neefjes
Amsterdam
49:35
44
Roelof de Jager
Almere
49:51
45
Jort Bosman
Holten
49:52
46
V Wijlandt
Almere
50:00
47
Sander van der Valk
Almere
50:06
48
Ton ten Broeke
Almere
50:09
49
Remy Snel
Almere
50:39
50
Martijn Dijkman
Almere
50:47
51
Arno Ridderbos
Almere
50:59
52
Frank van der Zwaard
Almere
51:15
53
Quinten Alserda
Almere
51:18
54
Gabor Bukta
Almere
51:22
55
Michiel van Loenen
Almere
51:35
56
Nico Alserda
Almere
51:38
57
Melvin Mellaart
Almere
51:51
58
Mike Diender
Almere
51:56
59
Roelof Vochteloo
Peize
51:59
60
Laurens van der Klugt
Almere
52:09
61
Carel Klop
Almere '81
52:19
62
Michael de Weerdt
Almere
52:23
63
Feije Jan vd Meulen
Almere
52:25
64
Telkamp Otto
Almere '81
52:28
65
Robin Niessink
Almere
52:30
66
Ben Stuivenberg
Almere
52:33
67
Dave Vink
Almere
52:41
68
Jaco van Kooten
Almere
52:43
69
Roland Hoogendoorn
Almere
52:46
70
Gerhard van Munster
Almere '81
53:14
71
Peter Doeswijk
Almere
53:22
72
Jorgo de Jager
Almere
53:26
73
Rene Veldkamp
Almere
53:40
74
Bert van den Hoek
Almere
53:50
75
M van Druten
Almere
53:54
76
Richard Hoeksel
Almere
53:58
77
Peter van Heijningen
Almere
54:07
78
Piet Glazer
Almere
54:10
79
Faleh Sultan
Almere
54:14
80
Arthur Willems
Almere
54:18
81
Peter van Beek
Zeewolde
54:24
82
Casper Groenen
Almere
54:28
83
Menno Gaijkema
Almere
54:51
84
Jan Kost
Harderwijk
54:52
85
Eddy van den Brand
Almere
55:08
86
Rein van der Wal
Almere
55:27
87
Ja Loot
Almere
55:35
88
Roy Bisseling
Apeldoorn
55:35
89
Freek Okkes
Almere
56:03
90
Roy Hoeksema
Almere
56:30
91
Patrick IJnsen
Purmerend
56:41
92
Bert Boerboom
Almere
57:27
93
Bart Dijkshoorn
Almere
57:38
94
Dennis Engberts
Almere
57:41
95
Kees Boutkan
Almere
57:49
96
Ruud Klaassen
Almere
57:56
97
Theo Jansen
Almere '81
58:00
98
André van Weerdenburg
Almere
58:14
99
Leo Schelvis
Almere
58:36
100
Edwin Kiela
Almere
58:38
101
Joost Duivis
Almere
58:55
102
David Samoocha
Almere
58:57
103
Marc van der Bent
Soest
59:07
104
Robert Onderwater
Almere
59:30
105
Ko Nadort
Almere
59:33
106
Michiel Groot
Almere
59:37
107
Nico Busker
Almere
59:41
108
Alexander Groenendijk
Almere
59:47
109
Marcel Staedler
Almere
1:00:09
110
Andreas E Sommerer
Almere
1:00:47
111
Jan van den Dungen
Almere
1:00:59
112
Andre Moinat
Almere
1:01:01
113
Henk Poort
Almere
1:01:27
114
Bertjan Soetevent
Almere
1:01:41
115
T Boogaard
Almere
1:02:12
116
Peter van Leusden
Almere
1:02:28
117
Jan van Konigsveld
Almere
1:02:30
118
Marten Niessink
Almere
1:02:41
119
Wout Reininga
Heesch
1:03:57
120
Dirk Rijnenberg
Almere
1:04:26
121
John Landkroon
Almere
1:04:53
122
Jan Vogel
Almere
1:05:18
123
Bart Batstra
Almere
1:05:23
124
Moshe Samoocha
Almere
1:07:19
125
Robby Kappen
Noordbroek
1:09:12
10 V, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lesley Dreyling
Almere '81
40:17
2
Marleen Vos
Running2000
43:09
3
Doris Gritsch
Almere
43:54
4
Pelle Kil
Almere
46:11
5
Esmeralda Veldkamp
Almere
47:05
6
Helmi Kocken
Eindhoven
47:54
7
Anita Withagen
Almere
48:43
8
Annette Ariaans
Almere
49:22
9
Heleen de Kraker
Almere
49:28
10
De Jonge Froukje
Almere
49:44
11
Thera Stam
Almere
49:55
12
Gertine DIJkstra
Almere
50:54
13
Rianne Dekker
Huizen
52:20
14
Rita Molenkamp-Szucs
Almere
52:31
15
Stefanie Kost
Harderwijk
53:39
16
Geesken ZikkingDommerholt
Almere
53:48
17
Merel Lubberink
Almere
54:48
18
Filipa Nogueira
Almere
55:02
19
Mariska Ensink
Goor '75
55:15
20
Martine Pinkert
Holten
55:19
21
Chantal Rozeboom
Apeldoorn
55:20
22
Patricia Engel
Almere
55:22
23
Suzanne Kortekaas
Almere
55:30
24
Irene van der Laan
Diemen
55:44
25
Flora Zsofia Molnar
Almere
56:19
26
Angel Udvardi
Almere
56:44
27
Elsie Lindeboom
Almere
57:26
28
Claudia Moinat
Almere '81
57:36
29
Annie Fabriek
Almere
57:37
30
Jitske van Huizen
Almere
57:46
31
Jetty de Boer Veenstra
Almere '81
58:19
32
Desiree Bergman
Almere '81
58:21
33
Imke Veneklaas Slots
Holten
58:24
34
Ingrid Hu
Almere
58:27
35
Petra Onderwater
Almere
58:30
36
Sacha Van Dee
Almere
58:35
37
Susanne Mooij
Almere
59:09
38
Patricia Caron
Almere
59:30
39
Wilma Blauwendraat
Almere
1:00:22
40
Leonieke Mevius
AV '23
1:00:32
41
Madelon Ton-Tjoe Ny
Almere '81
1:01:26
42
Sylvia Lensink
Almere
1:01:51
43
Foekje Keuning
Beetsterzwaag
1:02:43
44
Meerthe vd Voort vd Kleij
Almere
1:03:09
45
Demi Duijndam
Almere
1:03:14
46
Kimberly Veldhuijzen
Almere
1:03:15
47
Eveliene Brand
Almere
1:03:25
48
Kim de Jonge
Almere
1:03:35
49
Hélène Bosboom
Flevo Delta
1:03:37
50
Evelien van Roekel
Almere
1:03:54
51
Pascalle Telderman
Almere
1:04:25
52
Eline Berthel
Harderwijk
1:05:20
53
Suphab Visser-Sribot
Lelystad
1:05:23
54
Monique Sligting
Almere
1:06:00
55
Melissa van der Schoot
Almere
1:06:00
56
Henna Wielzen
Almere
1:06:04
57
Roshnie Gena
Almere
1:06:05
58
Ellen Bovenschen
Almere
1:06:13
59
Frieda Visser
Almere
1:06:18
60
Elisabeth Wijma
Joure
1:06:25
61
Annegré Nieuwenhuis
Almere
1:06:32
62
Inge Bergsma
Amsterdam
1:06:47
63
Daniella Groenveld
Almere
1:08:37
64
Caroline Merkx
Almere
1:09:07
65
Manon Lingbeek
Almere
1:09:11
66
Rosina Basaur
Almere
1:09:44
67
Jeannette Vos-Blessing
Lelystad
1:09:45
68
Monique Goedkoop
Almere
1:10:55
69
Corrie van Wijk
Almere
1:10:56
70
Van der Vliet Tamara
Beetsterzwaag
1:11:15
71
Sandra de Looff
Almere
1:11:25
72
Hanneke Vochteloo
Haren Gn
1:14:08
73
Wendy Wagemans
IJsselstein Ut
1:16:11
74
Jacqueline Ayuso
Almere
1:16:11
75
Marion Burgers
Almere
1:27:45
20 M, 20KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard van der Laan
Feniks
1:16:39
2
Tim Meijer
Almere
1:22:40
3
Hans Lampe
Almere
1:23:06
4
Michael Mcloughlin
Almere '81
1:23:27
5
Eric Houben
Almere
1:26:14
6
Remy Hagendoorn
Almere
1:26:15
7
Wilfred Frederiks
Almere
1:26:25
8
Robert Vis
Loopgroep PK
1:28:05
9
Jörgen Schagen
Lelystad
1:28:43
10
Jos van de Ven
Almere '81
1:28:57
11
Arjan Felix
Almere
1:29:14
12
Hans Bosman
Almere
1:29:18
13
Paul Nijveldt
Almere
1:29:59
14
Erik Baalbergen
Almere
1:30:41
15
Mohamed Akrachi
Almere
1:30:52
16
R Evenboer
Almere
1:32:27
17
Stephan Lindner
Almere
1:32:34
18
Cor Boerman
Almere
1:32:56
19
Anton Vinck
Almere
1:33:36
20
Ralph Smits
Sparta
1:33:52
21
Leo Blom
Warmond
1:34:39
22
Jeroen Beugeling
Almere
1:35:55
23
Martin van Straten
Almere
1:36:27
24
Rob de Swart
Spirit Lelystad
1:36:45
25
Niels Lankreijer
Almere
1:37:02
26
Klaas Scheffer
Almere
1:37:19
27
Stephen Marchant
Lelystad
1:38:07
28
Michael Nuberg
Almere
1:39:18
29
Jurgen van Avermaete
Almere
1:40:36
30
Richard Overhaart
Almere
1:41:42
31
Jan Aland
Almere
1:43:00
32
Sander Veenhoven
Koog aan de Zaan
1:43:22
33
Peter van Wijlick
Almere
1:43:35
34
Tim Veen
Almere
1:43:49
35
André van Breukelen
Almere
1:45:19
36
Jasper Borst
Almere
1:46:01
37
Johan van Rijn
Almere
1:46:13
38
Sander de Coninck
Almere
1:47:02
39
Gerhard Munniks
Almere '81
1:47:21
40
Joey van der Ven
Almere
1:47:44
41
Robert Nieuwboer
Almere
1:50:05
42
Bas Berkelmans
Almere
1:50:11
43
Bas Fukkink
Almere
1:51:36
44
Harry Steenbreker
Almere
1:52:29
45
Edwin Hovis
Almere
1:53:17
46
Jermaine Lie-A-Lien
Lelystad
1:54:11
47
Dick van Roekel
Almere
1:54:14
48
Gerard Kossen
Almere
1:54:27
49
Mark Connier
Almere
1:55:44
50
Ruud van der Hulst
Almere
1:56:02
51
Xander Terpstra
Almere '81
1:58:35
52
Frans Grijpink
Almere
2:00:12
53
Frans Deen
Almere
2:06:08
54
Dennis Sleeuwenhoek
Almere
2:06:18
55
Ruud Horn
Dutch Runners
2:07:45
56
Marlon Scholsberg
Almere
2:08:48
57
Jos Blankendaal
Almere
2:10:41
20 V, 20KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvette van Wegen
Almere
1:32:06
2
Ingrid van Dongen
Almere '81
1:37:51
3
Cynthia Zetz
Almere
1:40:45
4
Astrid Haverkamp
Almere '81
1:43:44
5
Kirsten Kremers
Almere
1:43:44
6
Lidia Chericoni
Kombijsport
1:45:58
7
Marieke Schaft
Almere
1:50:16
8
Jeanet Lycklema
Amsterdam
1:56:11
9
Nanien Wijnands
Amstelveen
1:56:13
10
Kitty Verburg
Almere
1:56:55
11
Everdien van der Leek
Leiden
1:56:57
12
Sabine Schagen
Almere
1:59:38
13
Anita Kinsbergen
Baarn
1:59:44
14
Marleen van der Maar
Amsterdam
1:59:48
15
Caroline Voogd
Almere
2:06:09
16
Yvonne Kroes
Almere
2:07:58
17
Renate Schemkes
Almere
2:11:51
18
Annie van Rossum
avVN
3:02:36
30 M, 30KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gayri Hawery
1:42:44
2
Woldemariom
1:46:52
3
Erwin Heining
Nijkerk Gld
1:55:09
4
Mohammed Zemouri
Almere
1:55:45
5
Erwin Reiling
Loopgroep PK
1:55:50
6
Joshua de Vriend
Schoorl
1:58:03
7
Petrus Lenes
Almere
1:58:06
8
Jos Hoogeboom
Warmerhuizen
1:58:28
9
Randy Hendriks
Running2000
2:00:00
10
Robert Monteban
Almere
2:04:49
11
Mitchel van Ballegooij
Loopgroep Aart Stigter
2:05:00
12
Hendrik Westra
Urk
2:05:09
13
David Beeldsnijder
Renswoude
2:05:09
14
Fitzgerald Krudde
Almere
2:09:40
15
Frank Aarts
Amsterddam
2:10:44
16
Patrick van Beek
Ede Gld
2:10:55
17
Sander Koot
Veenendaal
2:11:20
18
Mike van Beek
Ede Gld
2:12:07
19
Danny Sijtzel
Almere
2:12:19
20
Vincent Weening
Almere
2:16:49
21
Peter Dreijling
Kortenhoef
2:18:11
22
R Dreyling
Almere
2:18:14
23
Jos Koeleman
Schoonhoven
2:19:54
24
Hans van Drunen
VAV
2:20:07
25
Cees Polak
Amsterdam
2:20:56
26
Jelmer De Jong
AV Zeewolde
2:21:07
27
Jack Weerdmeester
AV Zeewolde
2:22:26
28
Gregor Stam
Almere
2:22:47
29
Ewout Witte
Purmerend
2:22:54
30
Jos Stolwijk
Zwolle
2:23:56
31
René Overduijn
Almere
2:24:35
32
J J vd Kanden
Zeewolde
2:24:47
33
Eddy Ramos
Lelystad
2:24:59
34
Sieger-Rink de Jong
AV Zeewolde
2:25:02
35
Joost Krijnen
Almere
2:25:18
36
Rick Freijer
Almere
2:26:28
37
Ivo Pothaar
AV '23
2:27:36
38
Moma
Amsterdam
2:27:36
39
Gerry vd Sande
Almere
2:29:29
40
Peter van den Heuvel
Marknesse
2:31:30
41
Nigel Sinkeler
Almere
2:32:30
42
Michel Kerklaan
AV Zeewolde
2:33:12
43
Max Bisschop
Amstelveen
2:34:22
44
Hans Pieterse
Altis
2:34:22
45
Johnny van Eijden
Wageningen
2:34:56
46
Jan Mens
Running Holland vereniging
2:35:03
47
Riny Lensink
Almere
2:35:14
48
Bas Dekkers
AV Zeewolde
2:35:32
49
Kees Sosef
Seagemuhte (France)
2:35:49
50
Bert Keek
Biddinghuizen
2:35:57
51
Jos Revenberg
AV Zeewolde
2:36:14
52
Ferdi Posno
Almere
2:36:39
53
Darryl Tjin-A-Lim
Amstelveen
2:37:03
54
Harry de Meijer
AV Zeewolde
2:37:44
55
Wilco Kleefsman
Almere
2:37:55
56
Jann Kramer
Amsterdam
2:38:47
57
Marcel van Beek
Amersfoort
2:39:43
58
Marco Bakker
Aalsmeer
2:40:21
59
André Overmars
NOP
2:40:22
60
Erwin Bakker
Amsterdam
2:40:38
61
Maarten Elands
Amsterdam
2:40:47
62
Peter vd Bor
BAV
2:42:21
63
Erik Boek
Amersfoort
2:43:15
64
Cor Vegterlo
NOP
2:43:17
65
Patrick Ariaans
Almere
2:44:57
66
Ramon Holdorp
Almere
2:46:42
67
Jeroen Jansen
Bussum
2:47:41
68
Louis Kinsbergen
Baarn
2:47:56
69
Berry Stol
Weesp
2:48:50
70
Stefan Peelen
Almere
2:49:16
71
Johan Voorhorst
Veluwe
2:53:41
72
Rob de Lange
Dolichos
2:54:48
73
Roberto van der Wielen
Almere
2:55:15
74
Rik Hendrikse
Almere
2:57:00
75
Diederick Stoel
Phanos
3:01:33
76
Roland Dalmulder
Hoogvliet Rotterdam
3:02:50
77
Herman van Dalen
Lelystad
3:04:52
78
Bjorn Casteleijn
Streefkerk
3:10:09
79
Jacco van Lom
Diemen
3:11:24
80
Tjeerd Glastra
Almere
3:15:03
81
Marijn Demarteau
Uithoorn
3:51:43
30 V, 30KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suzan Nieman
Schoorl
1:58:13
2
Claudine Jansen
Amsterdam
2:32:03
3
Amber Williams
Amsterdam
2:35:01
4
Maud Schmidt
Dutch Runners
2:40:43
5
Kimja Schouten
Amsterdam
2:40:53
6
Pia Soetebier
Almere
2:41:23
7
Sandra Peters
Baarn
2:42:26
8
Lotte Pieterse
Amsterdam
2:42:37
9
Evelien Kern
Biddinghuizen
2:42:56
10
Kitty Twisk
Amsterdam
2:43:51
11
Irene Zijlstra
Almere
2:44:54
12
Annet Metz
Amsterdam
2:45:23
13
Jacquelien van Bloois
NOP
2:46:46
14
Danielle Raalte
Amsterdam
2:48:00
15
Anne Verduin
Almelo
2:58:12
16
Ida Verduin Boone
Schagen
2:58:20
17
Krista Heije
Almere
3:01:31
18
Esmeralda Beeldsnijder
Almere
3:14:59
Mede mogelijk gemaakt door Run2Day, Saucony, De Mix, Grafimere en vele
enthousiaste vrijwilligers.
www.uitslagen.nl
25-03-2016 10:09