Uitslagenlijst Hunzerun

Annen - Zondag 20 maart 2016

JG1-2, 300M (1+2)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Tjeerdsma
Annen
1:32
1:31
2
Noa Sanders
Annen
1:36
1:35
3
Thijs Kuitse
Annen
1:39
1:37
4
Xander Siegers
Annen
1:39
1:37
5
Stijn Opten
Annen
1:40
1:38
6
Wessel Hammega
Annen
1:42
1:41
7
Stef Dijk
Annen
1:46
1:45
8
Tim Woortmeyer
Annen
1:55
1:53
9
Robert Enting
Eext
1:57
1:55
10
Lars Talens
Annen
2:00
1:59
11
Nathan Ennes
Annen
2:04
2:02
12
Julian Hamming
Annen
2:05
2:02
13
Wietse Wijnja
Annen
2:07
2:06
14
Malawik
Eext
2:10
2:07
15
Niels Luehof
Zuidlaren
2:10
2:06
16
Bas Speelman
Anloo
2:11
2:07
17
Thomas Sloots
Zuidlaren
2:13
2:12
18
Tim Kors
Annen
2:19
2:16
19
dewi bleijswijk
Annen
2:23
2:20
20
Mart Beek
Annen
2:24
2:19
21
Tim Beekhuis
Annen
2:25
2:22
22
Jesse Hof
Annen
2:25
2:22
23
Sam Woortmeyer
Annen
2:26
2:21
24
Tim van Eerden
Annen
2:45
2:39
MG1-2, 300M (1+2)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Indra Themmen
Annen
1:35
1:35
2
Doortje Malewiez
Eext
1:36
1:34
3
Rielle Schutrup
Eext
1:44
1:43
4
Jildou Jansen
Annen
1:45
1:43
5
Danique Hopman
Eext
1:46
1:45
6
Jenne Ebbinge
Annen
1:50
1:49
7
Lisanne Mik
Annen
1:52
1:50
8
Myrthe Reitsema
Annen
1:55
1:53
9
Juliab van Vugt
Anloo
1:55
1:53
10
Marit Veenhuis
Gieten
1:56
1:55
11
Bergstra
Paterswolde
1:58
1:52
12
danae dijksma
Annen
2:02
2:00
13
Lynn Jonkers
Annen
2:06
2:02
14
Tess Jonkers
Annen
2:06
2:01
15
Sylvie
Eext
2:07
2:06
16
Esmee Loode
Annen
2:15
2:10
17
Eva van der Laan
Annen
2:16
2:15
18
Roosje Verwoerd
Annen
2:16
2:12
19
Danique Douwes
Annen
2:22
2:20
20
Cora Steenbergen
Gieten
2:23
2:22
21
Laura Loode
Annen
2:38
2:32
22
Ise Nijman
Annen
2:43
2:38
23
Monique Huisman
Zuidlaren
2:56
2:52
24
Emma Robbe
Zuidlaren
3:09
3:05
JG3-5, 700M (3,4,5)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julian Hegge
Annen
2:39
2:38
2
Thijs Valkenburg
Annen
2:40
2:39
3
jochem Wels
Annen
2:41
2:40
4
Julian Potse
Gieterveen
2:46
2:45
5
Cris Hadderingh
Gasselte
2:47
2:46
6
Harold van Gogh
Eext
2:49
2:48
7
bas grave
Annen
2:50
2:49
8
Henk-Jan Jaspers
Eext
2:52
2:52
9
Sem Kuitse
Annen
2:54
2:53
10
Harm Stadman
Annen
2:55
2:53
11
Mikaul van Veen
Bovensmilde
2:58
2:54
12
Joris Jans
Kiel-Windeweer
3:02
2:59
13
Daan Esschendal
Eexterveen
3:02
2:59
14
Bjorn de Jonge
Annen
3:04
3:03
15
Sander Stanneveld
Eext
3:12
3:11
16
Mikaj Jonkers
Annen
3:14
3:11
17
Nick Siepel
Gieten
3:16
3:09
18
Olle Krol
Eext
3:17
3:17
19
Luuk Hamminga
Annen
3:19
3:17
20
Pepijn Aalders
Annen
3:19
3:12
21
Thomas Bohle
Annen
3:22
3:20
22
Stan Beek
Zuidlaren
3:26
3:21
23
Coen Kuipers
Annen
3:34
3:30
24
Mart van der Veen
Haren Gn
3:38
3:36
25
Adriaen van Helden
Annen
3:42
3:41
26
Jorn Wieringa
Annen
3:44
3:42
27
Jaimy Mik
Annen
3:45
3:43
28
Thobian de Groot
Gieten
3:47
3:41
29
Max Draaijer
Gasselte
3:50
3:42
30
Leon Bron
Almere
3:54
3:51
31
Floris Lachmann
Annen
4:04
4:01
32
Lars Hogenberg
Annen
4:14
4:10
33
Jens Everts
Assen
4:21
4:16
34
Sven Beekhuis
Annen
5:09
4:59
35
Mark de Vries
Annen
5:13
5:11
36
Hugo Wels
Annen
5:45
5:43
MG3-5, 700M (3,4,5)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne Lahuis
Gasselte
2:52
2:50
2
Fern Smit
Tjuchem
2:55
2:53
3
Céline Lahuis
Gasteren
3:03
2:59
4
Steffanie Hilbolling
Gasselte
3:04
3:01
5
jasmijn Veenhuis
Gieten
3:07
3:05
6
Iza Ebbinge
Annen
3:13
3:10
7
Femke Hadderingh
Gasselte
3:16
3:14
8
Rosalie Schut
Gasselte
3:21
3:18
9
Tessa Niessink
Zuidlaren
3:23
3:20
10
Lotte Sanders
Gasselte
3:24
3:22
11
Anouk Gordijn
Annen
3:27
3:22
12
Nicky de Groot
Annen
3:29
3:23
13
Isa Boerema
Annen
3:29
3:23
14
Aniek Enting
Eext
3:31
3:28
15
Roos Bergstra
Paterswolde
3:35
3:33
16
Zoe de Jong
Gasselte
3:36
3:34
17
Iris Gordijn
Annen
3:37
3:31
18
Pippa Cornelis
Donderen
3:38
3:33
19
Nynke van Gogh
eext
3:38
3:38
20
Hannah Hofste
Zuidlaren
3:40
3:38
21
Noa Hogenberg
Annen
3:43
3:40
22
Myrthe van Maar
Annen
3:44
3:40
23
Anouk Huisman
Zuidlaren
3:48
3:41
24
Joelle Zeeman
Emmen
3:50
3:42
25
Silke Middel
Eelde
3:52
3:50
26
Sara Dijkstra
Zuidlaren
3:59
3:52
27
Kim Speeelman
Anloo
4:14
4:09
28
Frederique Filippo
Zuidlaren
4:15
4:11
29
Marit Luehof
Zuidlaren
4:16
4:12
30
Yern Speelman
Gieten
4:32
4:29
31
Bente Aalders
Annen
4:46
4:44
32
Lisanne Robbe
Zuidlaren
5:28
5:22
33
Esra van der Laan
Annen
5:46
5:44
JG6-8, 1400M (6,7,8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijs Kolschot
Gieten
4:52
4:48
2
Merijn van Heteren
Annen
5:00
4:58
3
Sven Wierenga
Gieterveen
5:04
5:03
4
Rutger Pentenga
Eexterzandvoort
5:18
5:16
5
Erwin Speelman
Annen
5:21
5:21
6
Marco Speelman
Annen
5:23
5:22
7
Jarnich Spoelman
Gieten
5:24
5:21
8
David van Slovenger
Zuidlaren
5:24
5:21
9
Joost Pentenga
Eexterzandvoort
5:26
5:22
10
Justin Sportel
Annen
5:31
5:30
11
Bjorn de Grijs
Haren
5:32
5:30
12
Wessel van Es
Groningen
5:42
5:41
13
Thijs esschendal
Eexterveen
5:46
5:44
14
Niels Smit
Tjuchem
6:08
6:05
15
Hugo Sinnige
Annen
6:17
6:14
16
Bryan Potse
Gieterveen
6:34
6:31
17
Stefan Lammerts
Annen
6:42
6:39
18
Winstone Kapma
Groningen
7:12
7:10
19
Jurgen de Jonge
Annne
7:37
7:35
MG6-8, 1400M (6,7,8)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Femke Pietersma
Gieten
5:06
5:03
2
Ellen Hadderingh
Gasselte
5:11
5:10
3
Anna Romee
Eexterveen
5:37
5:36
4
Tabitha Zeeman
Emmen
5:37
5:36
5
Lyen de vrieze
Gasselte
5:47
5:46
6
Annabel Paul
Gasselte
5:52
5:51
7
Jasmina Jaspers
Eext
5:57
5:53
8
Fleur Wildeboer
Eexterveen
5:58
5:56
9
Eline Lachmann
Annen
6:06
6:03
10
Sarah Veenhuis
Gieten
6:25
6:21
11
Sofie Boersma
Annen
6:27
6:25
12
Linda Talens
Assen
6:35
6:31
13
Britta Oosterlaan
Anloo
6:43
6:41
14
Nina Lachmann
Annen
6:45
6:42
15
Angela de Ruiter
Eext
7:06
7:04
16
Daniëlle Ormel
Rolde
7:30
7:29
17
Thirza Hovenkamp
Annen
7:44
7:42
18
Eva Arkesteijn
Annen
7:49
7:47
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis van Heteren
Annen
19:46
19:38
2
Bas van Delden
Haren
21:15
21:06
3
Marcel van der Mei
Assen
21:26
21:21
4
Niels Valkenburg
Annen
21:31
21:26
5
Stijn Horneman
Annen
21:59
21:50
6
Dirkjan van der Kooi
Groningen
22:15
22:10
7
Arnold Tang
Gasteren
22:22
22:20
8
Arend Luten
Rouveen
23:47
23:36
9
Finn Horneman
Annen
23:51
23:44
10
Jorn Tuinman
Annen
23:51
23:44
11
Tim de Vos
Annen
23:51
23:44
12
Luuk ten Have
Annen
24:12
24:10
13
Willem van de Poll
De Punt
27:50
27:43
14
Erik Dijkstra
Zuidlaren
28:13
27:56
15
Kees Woortmeijer
Annen
28:43
28:30
16
Kor de Haan
Sappemeer
29:55
29:41
17
Robbert Dieterman
Veendam
29:58
29:43
18
Jos Bredek
Gieten
30:01
29:45
19
S. Scheper
Slochteren
30:08
29:57
20
Harry de Groot
Gieten
30:41
30:27
21
Pascal Hamminga
Annen
31:39
31:31
22
Jans Takens
Zeyen
34:50
34:37
23
Piet Kamp
Roden
50:17
50:09
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Haaijema
Vries
24:29
24:27
2
Mathilde Bakker
Zuidlaren
25:56
25:37
3
Jisca van der Mei
Annen
26:27
26:20
4
Marise Timmenga
Gieten
26:32
26:15
5
Verolien Spreen
Annen
27:12
27:06
6
Brecht van de Poll
De Punt
27:21
27:16
7
Marieke Appels
Annen
27:30
27:16
8
Gonny Darwinkel
Annen
27:46
27:33
9
Erna Jokshorst
Noordlaren
28:15
28:09
10
Harriët Pol
Zuidlaren
28:15
27:58
11
Hermiena Boerema
Annen
28:31
28:19
12
Bianca Mik- de Leu
Annen
28:56
28:44
13
Arieke Oosting
Zuidlaren
29:06
28:49
14
Anita van Weerden
Zuidlaren
29:06
28:49
15
Evelyne Salari
Annen
29:12
29:06
16
Marjolein Pijper
Groningen
29:26
29:18
17
Femke Kuenen
Zeegse
29:34
29:16
18
Joline Venema
Zuidlaren
29:34
29:16
19
Fija Luten
Annen
29:54
29:43
20
Antje Scheper
Slochteren
30:08
29:57
21
Anna Cornelis
Donderen
30:09
29:55
22
Mirte Drijfhout
Annen
30:52
30:33
23
Janny Buiten-Schuring
Annen
32:14
32:06
24
Marlinda Herbers
Groningen
32:15
32:00
25
Feikje Robbe
Zuidlaren
33:37
33:19
26
Nel Weterhoff
Annen
33:53
33:46
27
Stephanie de Geus
Groningen
34:42
34:30
28
Naomi Takens
Zeyen
34:49
34:36
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Marchand
Groningen
33:45
33:44
2
Djurre Hoeksema
Grolloo
34:50
34:49
3
Luc Sillen
Groningen
35:53
35:51
4
Rene Wilkens
Gieten
39:27
39:24
5
Herman Grol
Groningen
40:46
40:32
6
Erwin Klaassen
Zuidlaren
42:22
42:18
7
Tom Schipper
Groningen
45:33
45:20
8
Mark Veenstra
Assen
46:29
46:26
9
Niels van der Vlag
Groningen
49:38
49:32
10
Savio Broekhuijsen
Assen
54:17
54:08
11
Jelle van der Veen
Thesinge
54:22
53:59
12
Jos Hassing
Assen
55:06
55:01
13
Berry Strik
Gieten
55:35
55:26
14
J. Poel
Haren
55:47
55:27
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anno Huizenga
Assen
37:14
37:12
2
Ludy Timmer
Assen
37:41
37:39
3
Pieter Jan Kooi
Loppersum
38:39
38:37
4
Zeger Zeilemaker
Gieten
39:32
39:29
5
Ronald van de Haak
Aduard
39:48
39:46
6
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
39:58
39:55
7
Arjan Elling
Vries
42:34
42:31
8
Frans Alting
Annen
43:28
43:18
9
Gerrit Veldthuis
Zuidlaren
43:46
43:42
10
Marnix Ennes
Annen
44:12
44:02
11
Hans Geuzinge
Emmen
44:52
44:48
12
Tom Hospes
Eext
46:29
46:22
13
Harold Sinnige
Annen
53:16
52:58
14
Hedwin Cornelis
Donderen
53:56
53:41
15
Leon van der Veen
Haren Gn
55:31
55:18
16
Jaco Boer
Annen
56:43
56:33
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wim Opten
Zuidlaren
35:02
35:01
2
Henry Perdok
Norg
40:15
40:13
3
Remy Noten
Zuidlaren
41:02
41:00
4
Pieter Stegeman
Elp
41:44
41:41
5
Bareld Hamming
De Groeve
42:59
42:56
6
Marco den Hollander
Assen
43:24
43:22
7
Willem Rijnberg
Gieten
46:04
46:00
8
Kees Vos
Groningen
47:09
47:04
9
Erich Ohlsen
Groningen
47:38
47:31
10
Stoffer Havinga
Thesinge
49:08
48:47
11
Luciano Malawau
Annen
50:09
49:58
12
Robert Springer
Gieten
50:10
49:54
13
Freddy Spreen
Annen
50:22
50:11
14
Harry Timmenga
Gieten
52:57
52:42
15
Rene Kramer
Nieuw Buinen
54:56
54:43
16
Henk Wind
Alteveen
57:33
57:20
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Auener
Rolde
40:30
40:27
2
Karel Edens
Groningen
42:02
41:58
3
Anno Brandsema
Beilen
45:38
45:33
4
Jannes Bouwmeester
Beilen
47:38
47:38
5
Jan Posthumus
Hoogezand
48:28
48:24
6
Jan Hein van Dijk
Vries
50:21
50:03
7
Willem Biesboer
Schoonoord
50:59
50:45
8
Henk Postema
Hoogezand
51:36
51:31
9
Leo Babtist
Vries
59:11
58:52
10
Gerhard Over
Meppen (D)
1:00:30
1:00:27
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marrijtje Molenhuis
Assen
42:55
42:53
2
Olga Elling
Vries
44:38
44:34
3
Inkje Ozinga
Haren
48:04
47:59
4
Esther Wietzes
Assen
52:19
52:14
5
Linda Everts
Assen
54:33
54:24
6
Idhuna Tardjopawiro
Loppersum
55:00
54:53
7
Rianne van der Sluis
Gieterveen
55:56
55:37
8
Linda Flanderijn
Tynaarlo
57:11
56:59
9
M. Lauwes
Annen
58:04
57:53
10
Anita op den Kelder
Thesinge
58:23
58:02
11
Sagitta Mennega
Gasselte
1:01:10
1:00:51
12
Inge Schellekens
Eelde
1:03:12
1:03:01
13
Femke Hoefste
Gasselte
1:08:48
1:08:28
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelda Panjer
Zuidlaren
48:18
48:12
2
Grietje Hoogerkamp
Odoorn
48:59
48:53
3
Annemieke Weijling
Gieten
54:08
53:59
4
Alien Drent
Gieterveen
55:11
54:53
5
Monique Lahuis
Gasselte
55:21
55:02
6
Anita Jansens
Gasselte
56:16
55:56
7
Ina Kunst
Nieuw Buinen
57:33
57:20
8
karin Oosting
Gasselte
1:08:48
1:08:28
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cora van der Wal
Gieten
45:31
45:26
2
Griean Hösten
Zuidlaren
50:27
50:21
3
Karen Geerts
Groningen
50:41
50:34
4
Marian Overgauw
Eelde
56:58
56:42
www.uitslagen.nl
22-03-2016 17:24