Uitslagenlijst 15e Monnikenloop

Schiermonnikoog - Zaterdag 19 maart 2016

MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adriaan Fransen
AAC '61
56:33
56:33
2
Frits Gijsman
Phanos
1:02:33
1:02:33
3
Henk-Jan Dolsma
Vitalis
1:03:47
1:03:45
4
Niels Doorten
Groningen
1:05:46
1:05:44
5
Jan Dirk Feitsma
Zwolle
1:06:28
1:06:24
6
Ferdie Witvoet
Groningen
1:07:00
1:07:00
7
Dennis Haak
Aquilo
1:07:54
1:07:52
8
Marko Huizing
Groningen Atletiek
1:08:29
1:08:26
9
René Meekma
Witmarsum
1:10:22
1:10:16
10
Sander Visser
Schiermonnikoog
1:11:09
1:11:09
11
Rick Sterenborg
Hylas
1:11:24
1:11:17
12
Kees Martin
Schiermonnikoog
1:12:05
1:11:53
13
Laurens Aaij
Loopgroep Leeuwarden
1:13:11
1:13:08
14
Mark Siekmans
's-Hertogenbosch
1:13:31
1:13:27
15
Arnold Tolk
Nieuwe Pekela
1:13:40
1:13:27
16
Dirk de Boer
Zuidwolde Dr
1:13:42
1:13:12
17
Hans Coenraads
ATC '75
1:13:51
1:13:46
18
Carlo van Lienden
Eemnes
1:14:20
1:14:09
19
Hanne van Dam
Arnhem
1:14:34
1:14:30
20
Björn Jacobs
Boxmeer
1:14:48
1:14:19
21
Jasper Sierdsma
Bolsward
1:15:03
1:14:54
22
Robert-Jan Reinders
Groningen
1:15:29
1:14:52
23
Jan-Willem van Bommel
Aquilo
1:15:42
1:15:39
24
Niels Zijlstra
Leeuwarden
1:15:48
1:15:16
25
Wim Ammeraal
Artemis
1:16:48
1:16:23
26
Stephan Moes
Groningen
1:17:01
1:16:38
27
Arjan Vrieling
Aquilo
1:17:21
1:17:18
28
Rudolf-Jan Raven
Dutch Runners
1:17:37
1:17:14
29
Edo Vos
Amsterdam
1:18:34
1:17:31
30
Niels van Elderen
Groningen
1:18:36
1:18:16
31
Jornt de Vries
Groningen
1:18:47
1:18:03
32
Teun Mooij
Groningen
1:18:56
1:18:47
33
Martijn Estor
Utrecht
1:19:25
1:19:06
34
Jakob Kuiper
Wezep
1:19:54
1:19:52
35
Jouke Dykstra
Leeuwarden
1:20:25
1:19:49
36
Dennie Meiberg
Zwolle
1:20:36
1:19:57
37
Eelco de Groot
Assen
1:20:38
1:20:07
38
Gerwin de Boer
Groningen
1:21:15
1:21:10
39
Herman Oostra
Groningen
1:21:43
1:21:07
40
Jeroen Wildeman
Meerstad
1:22:07
1:21:23
41
Chiel Aaij
Groningen
1:22:20
1:22:07
42
Jeroen Nijholt
Groningen
1:22:54
1:22:06
43
Wander Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
1:23:02
1:22:37
44
Patrick Dijkstra
Groningen
1:24:31
1:23:32
45
Marcel Swart
Loopgroep Sneek
1:24:53
1:24:39
46
Sander Postmus
Vierhuizen
1:24:59
1:24:34
47
Sape Bloemhof
Kollumerzwaag
1:25:01
1:24:35
48
Rienk Postma
De Westereen
1:25:17
1:24:59
49
Roelof Rademaker
Assen
1:25:37
1:25:13
50
Wouter Trumpie
Groningen
1:26:30
1:25:51
51
Ronald de Groot
Groningen
1:26:53
1:26:08
52
Johan Adema
Sneek
1:27:22
1:27:08
53
Henk Westerkamp
Groningen
1:27:55
1:27:23
54
Michiel IJbema
Zuidhorn
1:28:11
1:27:34
55
Niels Krommendijk
Leeuwarden
1:28:32
1:28:24
56
Johan Hamstra
Groningen
1:29:06
1:28:29
57
Eddy Witte
De Koog
1:29:12
1:28:30
58
Erik Witte
Oudeschild
1:29:14
1:28:32
59
Martijn Boer
Beilen
1:30:10
1:29:33
60
Lars Eelsing
Winschoten
1:31:10
1:30:50
61
Jacco Eldering
Kootstertille
1:32:45
1:32:26
62
Stefan van der Wal
Delfzijl
1:32:52
1:32:03
63
Merijn Dijkema
RRZ
1:33:07
1:32:41
64
Jacob Fopma
Loopgroep Witmarsum
1:34:36
1:33:56
65
Klaas de Vries
Leeuwarden
1:35:56
1:35:50
66
Gerben Feikens
Scheemda
1:36:37
1:35:42
67
Joris Wiersema
Breda
1:38:13
1:37:10
68
Jeroen Boersma
Leeuwarden
1:39:03
1:38:45
69
Levi Vlessing
Amsterdam
1:39:07
1:38:29
70
Bastiaan Cuppen
Dutch Runners
1:40:30
1:39:22
71
Robert Werkman
Uithuizen
1:41:32
1:40:45
72
Rob van den Brink
Assen
1:46:01
1:45:10
73
Robert Cameron
Hilversum
1:47:41
1:46:57
74
Gerrie Bakker
Appingedam
1:48:03
1:47:28
75
Ubel Haveman
Ulrum
1:48:48
1:47:45
76
Tim Feenstra
Zwolle
2:05:06
2:04:09
M40+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin van Harten
EUR Roadrunners
1:08:01
1:08:01
2
Douwe Dam
Schiermonnikoog
1:08:29
1:08:22
3
Theo Combee
Amsterdam
1:08:53
1:08:50
4
Job Hamming
Groningen Atletiek
1:09:21
1:09:15
5
Piet Kempenaar
Loopgroep Bedum
1:09:38
1:09:36
6
Ron Kram
Groningen Atletiek
1:10:20
1:10:13
7
Edwin de Wit
Groningen
1:11:36
1:11:34
8
Ab Slagter
Artemis
1:13:47
1:13:42
9
Douwe Graansma
Hurdegaryp
1:13:53
1:13:13
10
Clemens Pot
Isala '96
1:14:14
1:14:05
11
Vincent van der Wijk
Zuidlaren
1:14:25
1:14:23
12
Jaap Smith
Artemis
1:14:36
1:14:28
13
Erik Alkema
Assen
1:15:05
1:14:57
14
Wout van Wissen
Werkhoven
1:15:13
1:14:46
15
Ignaz Worm
Heemstede
1:15:46
1:14:39
16
Reinder Meekma
Ferwert
1:15:52
1:15:46
17
Wibo Zeilstra
Zwijndrecht
1:16:05
1:15:43
18
Adriaan Mout
Eelderwolde
1:16:09
1:15:49
19
Andre Groen
Franeker
1:16:45
1:16:36
20
Maurice van der Wijst
Phanos
1:17:37
1:17:22
21
Hans Roos
Vries
1:17:47
1:17:42
22
Hilko Snoek
Scheemda
1:17:48
1:17:44
23
Henk Depenbrock
Zuidhorn
1:18:42
1:18:36
24
Pieter Veenstra
Groningen
1:19:26
1:18:46
25
Marco Perdijk
Briltil
1:19:44
1:19:24
26
Maaik Meiberg
Wijhe
1:20:00
1:19:21
27
Hessel Dijkstra
IJlst
1:20:22
1:20:09
28
Yvor Seinen
ACO Van Elderen
1:20:41
1:20:35
29
Ronald Hommes
Delfzijl
1:20:46
1:19:48
30
Tjipke Joustra
Ryptsjerk
1:20:52
1:20:11
31
Bastiaan Koopmans
Amsterdam
1:21:20
1:21:20
32
Ron van der Wel
Haarlem
1:21:48
1:21:01
33
Klaas Pieter Feitsma
Utrecht
1:22:07
1:21:07
34
Huib van Helden
Amersfoort
1:22:07
1:21:48
35
Hajo Jonker
Triathlon
1:22:14
1:21:25
36
Bart Vos
Groningen
1:22:29
1:21:52
37
Johan van Dijk
SV Veendam
1:22:52
1:22:36
38
Frans Wigchering
SV Veendam
1:22:52
1:22:38
39
Frans Mosman
Aalsmeer
1:22:58
1:22:33
40
Jeroen de Vries
Groningen
1:23:02
1:22:56
41
Anne Tanja
Groningen
1:23:47
1:22:43
42
Richard van der Werff
Usquert
1:23:48
1:23:03
43
Goossen Mostert
Harderwijk
1:23:55
1:23:52
44
Klaas van Tricht
Sneek
1:24:24
1:24:14
45
Joris Staijen
Deventer
1:24:33
1:24:12
46
Johan Arends
Zuidlaren
1:24:51
1:24:11
47
Klaas Faber
Loopgroep Sneek
1:24:58
1:24:45
48
René Top
Grijpskerk
1:25:01
1:24:35
49
Jan Smittenberg
Sappemeer
1:25:06
1:24:12
50
Lars van Dijk
Paterswolde
1:26:05
1:25:27
51
Jeroen van der Schoot
Drachten
1:26:09
1:25:54
52
Merijn van Gorkum
Borne
1:26:57
1:26:29
53
Paul van der Boom
Zuidhorn
1:27:19
1:27:17
54
Johan Oostinga
Eelderwolde
1:27:20
1:26:14
55
Tjark Visser
Zoutkamp
1:27:22
1:26:48
56
Hendrik Linnewiel
Groningen
1:27:47
1:27:06
57
Reint Jonker
Stiens
1:27:50
1:27:43
58
Marten van der Kamp
Impala
1:28:06
1:27:10
59
Johan Bierma
Lelystad
1:28:16
1:27:41
60
Boelem de Roo
Wedde
1:28:58
1:28:02
61
Maarten Stultjens
Hilversum
1:29:00
1:28:34
62
Michel Dolstra
Meppel
1:29:09
1:29:01
63
Robert de Vries
Haren Gn
1:29:09
1:29:02
64
Siemen Wachtmeester
Leek
1:29:28
1:28:29
65
Arjen Beckers
Loopgroep Hugo Veenker
1:29:36
1:29:23
66
Wilco Landman
De Gemzen
1:29:51
1:28:59
67
Steve Baird
Loopgroep Astrea
1:30:04
1:29:06
68
Rene La Crois
Dutch Runners
1:30:41
1:29:55
69
Feico Prosje
Groningen
1:31:21
1:30:53
70
Donald Warno
Groningen
1:31:24
1:30:56
71
Niels Ampt
Dronten
1:31:57
1:31:00
72
Jelle de Vries
Leeuwarden
1:32:27
1:31:35
73
Bas van Binnendijk
De Kieviten
1:32:32
1:32:22
74
Rene Joustra
Leeuwarden
1:32:43
1:32:36
75
Ton Buigholt
Groningen
1:33:01
1:32:58
76
Ronald Vos
Diepenveen
1:33:27
1:32:23
77
Marc Spreuwenberg
Diepenveen
1:33:27
1:32:23
78
Edwin Hovius
Groningen Atletiek
1:33:33
1:33:06
79
Martijn van der Werf
Groningen
1:33:47
1:32:55
80
Gerrit Keus
Athlos
1:34:28
1:34:15
81
Jacco Veldman
Grou
1:34:51
1:33:50
82
Marc de Keyzer
Zuidlaren
1:34:59
1:33:56
83
André van Dalsen
Groningen
1:35:26
1:35:07
84
Paul Gosselink
Loopsport Groningen
1:37:04
1:36:45
85
Erik Fontein
Zuidlaren
1:38:03
1:36:59
86
Kars Schuiling
Uithuizermeeden
1:39:11
1:38:26
87
Joost Miedema
Groningen
1:39:16
1:39:08
88
Peewee de Hei
Zuidhorn
1:39:56
1:39:35
89
Kor Leegte
Sauwerd
1:40:00
1:39:01
90
Arnold Plantinga
Stiens
1:40:16
1:40:10
91
Stephan Dekker
Thesinge
1:41:25
1:40:44
92
Bert Boxem
Winsum Gn
1:41:34
1:40:45
93
Mike van den Berg
Den Helder
1:43:10
1:42:22
94
Cor Prinsen
Fivelstreek
1:43:25
1:42:25
95
Menno Oomkens
Groningen Atletiek
1:43:45
1:42:52
96
Marcel Witte
De Koog
1:43:46
1:43:01
97
Anko Valkema
Ulrum
1:46:01
1:45:27
M50+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Siemon Hinrichs
Fivelstreek
1:03:56
1:03:55
2
Sieds Wiersma
Drachten
1:03:59
1:03:58
3
Paul Valk
Daventria
1:04:45
1:04:45
4
Diemer Top
Groningen
1:08:55
1:08:52
5
Herman Morrien
Aquilo
1:11:06
1:11:04
6
Hans van Snellenberg
Dutch Runners
1:11:14
1:10:53
7
Frank de Kruiff
Amersfoort
1:11:48
1:11:25
8
Jan Schulte
Eelderwolde
1:11:59
1:11:55
9
Johan Meinsma
Lionitas
1:12:46
1:12:46
10
Reint Scholten
De Gemzen
1:13:56
1:13:56
11
Jurjen van der Kooi
Ferwert
1:14:23
1:14:15
12
Marcel Balm
Castricum
1:14:52
1:14:14
13
Herman Bruins
Isala '96
1:15:30
1:15:21
14
Pieter Meijberg
Isala '96
1:16:41
1:16:31
15
Dick Groefsema
Bedum
1:17:19
1:17:02
16
Andries van Dijk
Dutch Runners
1:17:56
1:17:41
17
Menno-Jan Kraak
Enschede
1:18:01
1:17:44
18
Wim Rog
Zoetermeer
1:18:07
1:18:02
19
Edwin Ossewold
Swifterbant
1:18:09
1:17:01
20
Elko Knoop
Tolbert
1:18:15
1:18:11
21
Jan Vos
Artemis
1:18:16
1:17:59
22
Andre Smit
Hoogezand
1:18:19
1:17:33
23
Michaël Panzer
Oosterwolde Fr
1:19:26
1:18:41
24
Henk Groen
Loopgroep Sneek
1:19:45
1:19:33
25
Hans Veenendaal
Schiermonnikoog
1:20:14
1:19:50
26
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
1:20:27
1:20:03
27
Anne Zijlstra
Lionitas
1:20:39
1:20:07
28
Johan Kregel
Loopgroep De Drentsche Aa
1:20:43
1:20:15
29
Rob Jager
Loopgroep Leeuwarden
1:20:47
1:20:08
30
Hessel de Jong
Horror
1:20:56
1:20:43
31
Peter Veldman
Assen
1:22:01
1:21:30
32
Jaap Willemsen
Groningen
1:22:15
1:21:51
33
Martin van Noort
DEM
1:22:41
1:22:25
34
Koos van Koldam
Siddeburen
1:22:50
1:21:51
35
Rik Sonneveldt
Leiden Road Runners Club
1:22:50
1:21:51
36
Bert Bolhuis
avVN
1:23:15
1:23:09
37
Roel Verschoor
Noordkop
1:23:33
1:23:11
38
Jos Hamelink
Groningen
1:24:30
1:23:59
39
Harmjan Postmus
Vierhuizen
1:24:59
1:24:35
40
Cor Mandigers
Eindhoven
1:25:29
1:24:52
41
Dick Bosman
Damwald
1:25:49
1:25:27
42
Evert Baak
Rijswijk Zh
1:25:51
1:25:01
43
Sierk Postma
Loopgroep Leeuwarden
1:25:59
1:25:36
44
Rob Vissers
Harlingen
1:26:04
1:25:18
45
Marc Kolvenbag
Dutch Runners
1:26:47
1:25:45
46
Frans Helderman
Wormer
1:26:54
1:25:57
47
Martin van der Zee
Loopgroep Sneek
1:26:54
1:26:42
48
Eric Helmantel
avVN
1:27:16
1:26:43
49
Jan Lesschen
Schiermonnikoog
1:27:25
1:26:55
50
Jan Miedema
Friesland
1:27:29
1:26:28
51
Karel Jonker
Feerwerd
1:27:32
1:27:16
52
Marcel Kuin
Olterterp
1:28:01
1:26:56
53
Wijnand Tjepkema
Stiens
1:28:02
1:27:52
54
Alex Cretier
Amersfoort
1:28:12
1:27:11
55
Frans Nab
Veluwe
1:28:49
1:27:57
56
Ernst Klunder
Zwolle
1:28:50
1:27:49
57
Luc Heyligers
Damwald
1:28:58
1:28:42
58
Johan Oosterhoff
Bedum
1:29:18
1:29:06
59
Wim Westerink
De Gemzen
1:29:38
1:28:46
60
Zwier Veldhoen
Amsterdam
1:29:41
1:29:36
61
Sjoerd Jansma
Groningen
1:29:44
1:29:22
62
Peter de Vries
De Wijk
1:30:03
1:29:22
63
Niels Ludeke
Nieuw-Vennep
1:30:14
1:29:07
64
Sjaak Fonville
Oegstgeest
1:30:25
1:29:21
65
Hessel Boersma
Groningen
1:30:42
1:30:24
66
Paul Passchier
Groningen
1:31:16
1:31:00
67
Abe Agema
Groningen
1:31:19
1:31:16
68
Albert Kreulen
Loopsport Groningen
1:31:40
1:31:09
69
Rob Noorda
Loopgroep Astrea
1:32:09
1:31:11
70
Paul Beumer
Harderwijk
1:32:12
1:31:29
71
Arjen Santema
Diepenveen
1:32:17
1:31:48
72
Wybe Sierksma
Friesland
1:32:29
1:31:29
73
Evert Mulder
Delfzijl
1:32:41
1:31:44
74
Girbe Buist
Sappemeer
1:32:52
1:31:53
75
Abe Veenstra
Schipborg
1:33:08
1:32:02
76
Wiebe Elzinga
Schiermonnikoog
1:33:29
1:32:42
77
Harry Kuipers
Dutch Runners
1:33:59
1:32:58
78
Wim Manshande
Lionitas
1:34:31
1:33:36
79
Jan Van Unen
De Gemzen
1:34:38
1:33:48
80
Meinte Buwalda
Loopgroep Witmarsum
1:35:05
1:34:26
81
Ronald Verbree
Leek
1:35:33
1:35:29
82
Casper Evers
Haarlem
1:35:41
1:34:39
83
Roel Kooijker
Tijnje
1:35:46
1:35:14
84
René van Wees
Surhuizum
1:35:55
1:35:01
85
Paul van Wolferen
Loopsport Groningen
1:36:11
1:35:43
86
Wim Meijering
Ulrum
1:36:48
1:36:15
87
Kees Afman
Loopgroep Zuidhorn
1:37:40
1:37:12
88
Hink Slagter
Loopgroep Aart Stigter
1:41:10
1:40:17
89
Jan Vermue
Daventria
1:44:27
1:43:31
90
Jos Raymakers
Groningen
1:47:05
1:44:50
91
Albert Jan van Houten
IJlst
1:47:42
1:47:31
92
Jetse van der Meer
Harkstede
1:50:22
1:49:49
93
Ruitenbeek T
Marum
1:51:00
1:49:51
94
Rene vander Wal
Uithuizen
1:54:36
1:53:48
95
Ton van Poppel
Nieuwegein
2:05:03
2:04:07
M60+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Chris Draaijer
Oudega gem Smallingerlnd
1:10:24
1:10:24
2
Arie van der Ham
avVN
1:14:46
1:14:46
3
Fokko Hindriks
Groningen Atletiek
1:16:57
1:16:51
4
Koos Durenkamp
Artemis
1:20:59
1:20:50
5
Ad Peltenburg
RRZ
1:22:00
1:21:49
6
Gerke Gerritsma
Loopgroep Sneek
1:22:41
1:22:32
7
Piet Boelens
Friesland
1:22:47
1:22:44
8
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:23:31
1:23:10
9
Marten Scheenstra
Dutch Runners
1:23:36
1:23:20
10
Wim Krooshof
De Gemzen
1:23:42
1:23:25
11
Freek de Jong
Impala
1:23:55
1:23:07
12
Jakob Veenstra
Impala
1:24:13
1:24:08
13
Riekus Dolsma
Veeningen
1:25:27
1:24:40
14
Theo Kleijweg
Capelle aan den IJssel
1:25:50
1:25:17
15
Dries Wedzinga
Impala
1:26:41
1:26:06
16
Gerard Beentjes
Eemnes
1:28:18
1:27:10
17
Jaap Vellenga
Beetsterzwaag
1:28:32
1:27:26
18
Peter M. Jansen
Friesland
1:28:50
1:27:49
19
Dick Siekmans
Schiermonnikoog
1:29:17
1:28:48
20
Jelle Slager
Usquert
1:30:50
1:30:07
21
Willem Dantuma
Gytsjerk
1:31:45
1:31:01
22
Hendry Westerhof
Impala
1:32:14
1:31:24
23
Geert Helder
Groningen Atletiek
1:33:31
1:33:02
24
Koos Boorsma
Britsum
1:34:00
1:33:50
25
John van Miltenburg
Athlos
1:34:22
1:34:08
26
Rob van Wolferen
Loopgroep De Springbokken
1:34:26
1:33:58
27
Arie Roest
Lionitas
1:38:10
1:37:17
28
Louis Wiersema
Schiermonnikoog
1:38:15
1:37:12
29
Wim Köhler
Bilthoven
1:39:31
1:38:37
30
Gerard Bakker
Fivelstreek
1:40:00
1:39:25
31
Rob Molijn
Assen
1:41:04
1:40:34
32
Bonne van der Kooi
Assen
1:43:16
1:42:43
33
Peter Velthuis
Groningen
1:43:46
1:43:05
34
Kiek Rem
Impala
1:47:34
1:47:00
35
Henk Sloot
LSV Invictus
1:48:28
1:47:33
36
Peter de Vis
Peize
1:50:59
1:49:50
37
Cees Bosselaar
AVV
2:02:14
2:02:14
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paulien Hulshof
Groningen Atletiek
1:14:54
1:14:37
2
Marlies Post
Groningen
1:17:09
1:17:02
3
Chantal van Schaik
Diemen
1:17:37
1:17:22
4
Marianne Hoekstra
Groningen
1:18:23
1:18:09
5
Marieke Siero
Amsterdam
1:19:31
1:19:28
6
Eva van Gemert
Amsterdam Zuidoost
1:20:38
1:20:25
7
Minke Nijdam
Enschede
1:22:24
1:22:12
8
Annalous Dobbenga
Schiermonnikoog
1:23:17
1:22:46
9
Meike Kuipers
Nuis
1:25:28
1:24:51
10
Eva Loosman
Athlos
1:25:47
1:25:33
11
Sheilah Hoenderken
Loopsport Groningen
1:26:24
1:26:01
12
Ruth Beumer
Enschede
1:26:55
1:26:12
13
Mercedes Folkerts
Groningen
1:28:58
1:28:07
14
Rianne Ramaker
Groningen
1:30:11
1:29:18
15
Femke de Vries
Schiermonnikoog
1:30:53
1:30:35
16
Ellen Haveman
Ulrum
1:31:03
1:29:53
17
Jantine Meijer
Groningen Atletiek
1:31:38
1:30:45
18
Lotte Beumer
Groningen
1:32:12
1:31:29
19
Jacoba Oedzes
Groningen Atletiek
1:32:21
1:31:52
20
Kelly Collee
Noordkop
1:33:39
1:33:17
21
Anthe Veldhuis
Wolvega
1:35:09
1:34:50
22
Emma Kraak
Amsterdam
1:35:50
1:35:32
23
Josiena de Wijn
Zoutkamp
1:36:04
1:35:00
24
Anke van Akker
Zoutkamp
1:36:06
1:35:01
25
Antje de Bruin
Groningen Atletiek
1:36:32
1:35:23
26
Mirjam Sluman
Groningen
1:37:25
1:37:13
27
Miriam Horn
Zoutkamp
1:37:33
1:36:28
28
Wietske van der Graaf
Groningen Atletiek
1:39:02
1:38:40
29
Samplonius Richtsje
Loopgroep Sneek
1:39:05
1:38:54
30
Hedwich van der Steen
Amsterdam
1:40:15
1:39:12
31
Marcha Musch
Aquilo
1:41:06
1:40:46
32
Sylvia Overgaauw
Delfzijl
1:46:20
1:45:54
33
Sanne Pelsma
Loopgroep Sneek
1:46:23
1:46:12
34
Janneke Dickhout
Leeuwarden
1:47:03
1:46:27
35
Patricia Bosch
Blaricum
1:47:50
1:47:06
36
Janouk Hogeveen
Loopgroep Hugo Veenker
1:48:49
1:48:29
37
Sabine Westra
Dutch Runners
1:56:33
1:55:54
38
Sabina Poppen
Nieuwleusen
2:05:06
2:04:09
V35+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
avVN
1:09:01
1:09:01
2
Wies Schellart
Startbaan
1:13:12
1:13:10
3
Nynke Klopstra
Groningen
1:15:15
1:15:08
4
Jolanda de Ridder
Loopgroep Leeuwarden
1:15:48
1:15:14
5
Kee Koopmans
Amsterdam
1:19:16
1:19:14
6
Marijke Westra
Loopgroep Leeuwarden
1:20:15
1:19:50
7
Anja Riem
Franeker
1:22:08
1:21:58
8
Jeanet Hibma-Walta
Franeker
1:22:17
1:22:08
9
Anita Hettenvan
Franeker
1:23:08
1:22:31
10
Elisabeth Postma
Harkema
1:24:13
1:24:08
11
Lise-Marije van Houten
Zutphen
1:24:22
1:24:06
12
Jeannette Smit
Noordkop
1:24:38
1:24:15
13
Ilse Feenstra
's-Gravenhage
1:24:43
1:24:39
14
Anita van der Wal
Friesland
1:25:12
1:25:07
15
Titia Fokkema
Loopgroep Witmarsum
1:25:23
1:25:11
16
Alet Nijhof
Spirit Lelystad
1:26:09
1:25:34
17
Fenna Mulder
Tytsjerk
1:26:25
1:25:44
18
Marjan Ottema
Groningen
1:26:27
1:26:10
19
Nelie Jasper
Loopgroep Sneek
1:26:28
1:26:17
20
Yvonne Hiemstra
Loopgroep IJlst
1:26:28
1:26:17
21
Martine Blauw
Groningen Atletiek
1:26:37
1:26:20
22
Margriet Visser
Groningen
1:27:22
1:26:48
23
Yvonne Weesjes
Kropswolde
1:28:15
1:27:51
24
Renate Werkman
Spijk Gn
1:29:00
1:27:57
25
Alie Marinus
Oudwoude
1:29:07
1:28:55
26
Ingrid Ernst
Lelystad
1:29:55
1:29:25
27
Jose Klunder
Groningen
1:31:02
1:30:38
28
Diana Post
Assen
1:31:24
1:31:10
29
Annemarie Caro-Nienhuis
Groningen
1:32:11
1:31:37
30
Ineke Slagman
Loopgroep Witmarsum
1:32:43
1:32:34
31
Hilde Koopmans
Impala
1:32:43
1:32:14
32
Alma ten Berge
Groningen Atletiek
1:33:10
1:32:54
33
Karijn Koopmans
Amersfoort
1:33:19
1:33:16
34
Saskia Swieringa
SV Veendam
1:33:47
1:33:31
35
Jenny Fledderus
Groningen Atletiek
1:34:27
1:33:19
36
Marian van Rijn
Athlos
1:34:28
1:34:14
37
Karin van Gog
Impala
1:34:34
1:33:58
38
Jorien Bakker
Groningen
1:35:05
1:34:33
39
Jantsje van der Werff
Groningen
1:35:51
1:35:37
40
Irene van der Velde
Groningen
1:35:57
1:35:50
41
Saskia Coenraads
Haren Gn
1:36:02
1:35:56
42
Elsje Peletier
Heemstede
1:36:23
1:35:17
43
Annelies Meijering van Du
Loopgroep Hugo Veenker
1:36:48
1:36:14
44
Priscilla Reiffers
Delfzijl
1:37:27
1:36:30
45
Esther Plenter
Loopgroep Zuidhorn
1:37:40
1:37:12
46
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
1:38:37
1:38:23
47
Sanne v Keller-Deurvorst
Heemstede
1:39:53
1:38:47
48
Anne-Marie Vroom
Loopgroep Zuidhorn
1:40:28
1:39:53
49
Bianca Huizing
Oude Pekela
1:41:06
1:40:46
50
Frouckje Hoekstra
Groningen
1:41:06
1:40:26
51
Henriette Ampt
Dronten
1:41:15
1:40:18
52
Bionda de Vries
Den Helder
1:43:11
1:42:21
53
Ingrid Super
Farmsum
1:43:25
1:42:24
54
Petra Monhemius
Zuidhorn
1:43:37
1:43:01
55
Annerie Knol
Groningen
1:43:45
1:42:53
56
Mariska Oorburg
Groningen
1:44:15
1:43:56
57
Gerdien Groeneveld
De Gemzen
1:44:27
1:43:35
58
Steffi Edeler
Loopgroep Sneek
1:46:23
1:46:12
59
Janneke Wolthuis
Loopgroep De Drentsche Aa
1:47:20
1:46:18
60
Carolien Joling
Groningen
1:47:56
1:47:08
61
Melanie Nubé
Groningen Atletiek
1:48:15
1:48:10
62
Anna Rijpma-Faber
Loopgroep Witmarsum
1:56:33
1:55:54
V45+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bettina Hamming
Groningen
1:14:18
1:14:11
2
Margre Mulder
Tytsjerk
1:14:27
1:13:46
3
Hilda Broekhuizen
Artemis
1:16:02
1:15:53
4
Jelda Panjer
Loopgroep De Drentsche Aa
1:18:58
1:18:45
5
Klaske Post
Athleta
1:20:15
1:19:55
6
Willeke van der Meer
Groningen Atletiek
1:22:15
1:22:07
7
Judith van Tongeren
Mildam
1:22:37
1:22:28
8
Anke de Jong
Horror
1:22:45
1:21:46
9
Martinet Oosterhof
Groningen Atletiek
1:23:10
1:22:34
10
Sjoukje Brouwer
Groningen Atletiek
1:23:45
1:23:07
11
Angelique De Boer
Noordkop
1:23:52
1:23:31
12
Linda van der Veen
Woldendorp
1:24:19
1:24:19
13
Mirjam Zwarts
Passaat
1:25:12
1:25:07
14
Ingrid Liefers
Zwolle
1:25:20
1:25:13
15
Liesbeth Hoekstra
Groningen
1:26:52
1:26:30
16
Pina Lombardi
Loopgroep Hugo Veenker
1:27:10
1:26:59
17
Annemieke Vreken
Haarlem
1:27:45
1:26:46
18
Gre Sluiters-Kuin
Medemblik
1:28:23
1:27:34
19
Alianne Poelman
Ees
1:29:19
1:29:17
20
Wietske van der Meulen
Groningen Atletiek
1:29:43
1:29:38
21
Inge Donker
Oranjewoud
1:29:44
1:28:38
22
Mago van Eeuwijk
Borne
1:29:46
1:28:55
23
Yvonne Sant
Dutch Runners
1:29:58
1:28:51
24
Berber Rijpstra
Stiens
1:29:59
1:29:50
25
Sandra Spronk
Werkhoven
1:30:09
1:29:41
26
Bettie Koops
Lionitas
1:30:51
1:29:57
27
Willy Brouwer
Loopgroep Witmarsum
1:31:21
1:30:49
28
Anja Lettinga-Hiemstra
Ferwert
1:32:11
1:32:03
29
Lucia Hanstede
Zoetermeer
1:32:14
1:31:57
30
Baukje van der Burg
Koarnjum
1:32:14
1:32:04
31
Klaske Prose Romkes
Leeuwarden
1:32:27
1:31:36
32
Ingrid Roodink
AVV
1:32:40
1:32:26
33
Rita Lemminga
SV Veendam
1:33:47
1:33:31
34
Fenna Jansen de Vries
Loopgroep Leeuwarden
1:33:56
1:33:15
35
Marietje Visker
Appingedam
1:34:30
1:34:12
36
Iepie Plagge
Groningen
1:34:41
1:34:18
37
Yvonne Schuiring
Loopgroep Nienoord
1:34:44
1:34:14
38
Alexandra Koster
Loopgroep Leeuwarden
1:34:49
1:34:17
39
Yvonne Kremer
De Gemzen
1:34:53
1:34:16
40
Jolanda de Winter
Appingedam
1:35:07
1:34:41
41
Janet Bijl
Lionitas
1:35:32
1:34:59
42
Johanna de Bruin
Groningen
1:35:40
1:35:18
43
Gea Poppen
Loopsport Groningen
1:35:54
1:35:11
44
Carola Haven
Sonnega
1:36:39
1:35:45
45
Janny Luursema
Appingedam
1:36:39
1:36:12
46
Karin Noordhof
Dutch Runners
1:37:00
1:36:42
47
Gelske Rozema
Loopgroep Leeuwarden
1:37:12
1:36:57
48
Marianne Oostinga
Eelderwolde
1:38:05
1:37:59
49
Annechien van der Veen
Lionitas
1:38:10
1:37:17
50
Ilse Schumacher
Lionitas
1:38:11
1:37:17
51
Hennie Steensma
Feanwalden
1:38:19
1:37:35
52
Marieke Roelfsema
Steenwijk
1:38:37
1:38:08
53
Tineke Bajema
Wommels
1:38:44
1:38:34
54
Dorien Krijthe
Groningen
1:39:00
1:38:12
55
Helga de Ruiter
Loopgroep Leeuwarden
1:39:02
1:38:47
56
Osinga-Sybesma Hieke
Loopgroep Sneek
1:39:05
1:38:54
57
Diny Does
Haren Gn
1:40:43
1:40:35
58
Martina Mak-Beukema
Groningen
1:41:15
1:40:54
59
Gerlinde Zuidhof
Loopgroep De Drentsche Aa
1:41:18
1:40:52
60
Renate de Wiljes
Loopgroep De Drentsche Aa
1:41:18
1:40:51
61
Willy Hof-Kitselaar
Loopgroep De Drentsche Aa
1:41:18
1:40:52
62
Marian Tuinman
Loopgroep De Drentsche Aa
1:41:18
1:40:51
63
Ankie Boschmar
Tijnje
1:41:19
1:40:48
64
Marijke Smit-Kuyt
Westerlee Gn
1:42:27
1:42:24
65
Maria Oosten
Roodeschool
1:42:36
1:41:49
66
Linda Bongaarts
Aalsmeer
1:42:40
1:42:15
67
Anneke Tilma
Zuidhorn
1:43:37
1:43:01
68
Jessica Schmidt
Oosterwolde Fr
1:43:45
1:42:53
69
Marlene Dettingmeijer
Enschede
1:43:59
1:43:04
70
Regina de Jong
Loopgroep Surhuisterveen
1:44:57
1:44:31
71
Miranda Senechal
Groningen
1:46:04
1:46:00
72
Janneke Reijenga
Gytsjerk
1:46:08
1:45:27
73
Janet Koetje
Appingedam
1:46:20
1:45:53
74
Anna Ybema-Jansen
Assen
1:47:12
1:46:19
75
Willy de Jong
Leeuwarden
1:48:10
1:47:35
76
Marijke van Lienden
Eemnes
1:50:45
1:50:18
77
Annelies Schwartz
Groningen Atletiek
1:52:29
1:52:05
78
Sil Tromp vander Wal
Uithuizen
1:54:27
1:53:40
79
Ingrid Tjepkema
Impala
2:01:44
2:01:15
80
Marijke van Poppel
Tilburg
2:05:03
2:04:07
V55+, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tini Visker
Artemis
1:23:40
1:23:22
2
Anneke Baak
Rijswijk Zh
1:25:33
1:24:43
3
Gea Leenstra
Loopgroep De Drentsche Aa
1:28:09
1:27:57
4
Christiane Stürmann
Bremen
1:29:05
1:28:42
5
Elly Bunt
Leeuwarden
1:29:35
1:28:51
6
Rika Hoekstra
LSV Invictus
1:30:52
1:30:35
7
Nelleke van Veen
LSV Invictus
1:30:56
1:30:39
8
Lukie Kiestra Wassenaar
Loopgroep Leeuwarden
1:30:56
1:30:12
9
Sylvia van den Heuvel
Veeningen
1:31:34
1:30:52
10
Yvonne Sieswerda
Loopgroep Witmarsum
1:32:41
1:32:32
11
Gré Bezema
Gasselte
1:32:44
1:32:19
12
Els Claessens
Schiermonnikoog
1:33:29
1:32:42
13
Alie Wassenaar
Groningen
1:33:46
1:33:22
14
Lidy de Boer
Dutch Runners
1:34:29
1:34:07
15
Marianne Eggermont
Groningen
1:35:08
1:34:27
16
Judith Jonkman
Loopsport Groningen
1:36:11
1:35:42
17
Lidwien Broenink
Joure
1:37:15
1:36:14
18
Norine Senior
Groningen Atletiek
1:37:19
1:36:37
19
Christie Bouwman
Groningen
1:37:43
1:37:13
20
Heleen Bierling
Loopsport Groningen
1:37:48
1:37:25
21
Els Zijlstra
Groningen
1:38:04
1:37:11
22
Mattie de Boer
Joure
1:38:25
1:37:24
23
Janny Klarus
Loopgroep Bedum
1:38:27
1:38:04
24
Bea van Dorp
Amstelveen
1:38:36
1:38:18
25
Anneke vd Meer
Loopgroep Leeuwarden
1:39:02
1:38:47
26
Aukje Kracht
Loopgroep Leeuwarden
1:39:40
1:39:25
27
Reina Hes
Loopgroep Dokkum
1:42:02
1:41:07
28
Joke Helsloot
Daventria
1:43:10
1:42:16
29
Nynke Arendz
Loopgroep Witmarsum
1:43:17
1:43:09
30
Wieke de Haan
Lionitas
1:43:58
1:43:14
31
Henderijetta Winter
Loopgroep Astrea
1:46:04
1:45:54
32
Mannie Oostra
Olterterp
1:48:15
1:47:09
33
Ria Tuin
LSV Invictus
1:48:27
1:47:32
34
Bep Roorda
Loopgroep Hugo Veenker
1:48:49
1:48:29
35
Sija Vente
Veeningen
1:51:18
1:50:34
36
Ingrid Jaburg
Antwerpen
1:54:11
1:53:47
37
Henny Bucker
Deventer
2:00:06
1:59:11
38
Aaltjen Volbers
Dutch Runners
2:01:07
2:00:11
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harmen Stam
Loopgroep Bedum
40:48
40:47
2
Bart Gradussen
Leeuwarden
41:22
41:22
3
Marco Kingma
Sneek
42:07
42:07
4
Nohola T
Schiermonnikoog
42:40
42:40
5
Jeroen Broekema
Driebergen-Rijsenburg
42:40
42:38
6
Coen Stellinga
Schiermonnikoog
43:20
43:20
7
Jaap Sander
Groningen
43:36
43:36
8
Chris Woldhuis
Groningen Atletiek
44:01
43:59
9
Hans Baron
Emmer-Compascuum
44:57
44:55
10
Martin Bruggink
De Bilt
45:56
44:43
11
Rink de Haan
Schiermonnikoog
46:26
46:24
12
Sebastian Spitse
Groningen
46:58
46:55
13
Jaap van der Vegte
Drachten
47:11
47:07
14
Pieter van der Schaaf
Drachten
48:32
48:28
15
Marnix Dijkman
Leidschendam
49:47
49:42
16
Eelco Pietersma
Schiermonnikoog
50:24
49:59
17
Coen Bouman
Schiermonnikoog
50:31
50:08
18
Egbert Wierenga
Oldehove
52:31
51:40
19
Hans Koetje
Ten Boer
53:09
53:03
20
Erik Drijfhout
Groningen
53:35
52:49
21
Thomas Leuker
Neuss
53:51
53:09
22
Geert Huberts
Zuidhorn
54:07
54:01
23
Tim Furze
Utrecht
54:13
53:57
24
Arjen Felix
Groningen
54:27
54:04
25
Widmer van der Graaf
Groningen Atletiek
54:49
54:01
26
Gerlof Leystra
Leeuwarden
54:50
54:31
27
Richard van Galen
De Bilt
55:11
53:58
28
Alwin IJtsma
Groningen
55:40
55:40
29
Sander Kamerbeek
Groningen
56:40
56:15
30
Joost Eikelenboom
Assen
56:50
56:20
31
Claus Bunge
Waalre
56:52
56:38
32
Robert-Jan Heizenberg
Lionitas
56:55
56:30
33
Andries Visser
Metslawier
57:09
56:24
34
Douwe Jaap Meinsma
Metslawier
57:09
56:24
35
Huib Lathouwers
Woerden
57:11
57:07
36
Manfred Gremmer
Scheemda
57:27
57:16
37
Jan Pieter Feikens
Utrecht
57:44
57:27
38
Pieter van den Wall Bake
Amsterdam
58:18
57:35
39
Theo Faber
Hollum
58:32
57:26
40
Mattijs Boom
Schiermonnikoog
58:53
58:10
41
Robert Jan Bosma
Drachten
58:57
57:58
42
Wouter Knaack
Amsterdam
59:09
58:57
43
Albert Groefsema
Winsum Gn
59:59
59:00
44
Xander Weidema
Marsum
1:00:08
59:26
45
Dennis Weidema
Marsum
1:00:08
59:26
46
Arjen Dijksterhuis
Oldekerk
1:00:33
59:25
47
Hein Kooi
Westernieland
1:01:05
1:00:40
48
David Schuttrups
Groningen
1:01:48
1:01:16
49
Gert Jan Leving
Utrecht
1:02:03
1:01:46
50
Chris de Lange
Leiden
1:02:12
1:01:56
51
Tim de Boer
Sneek
1:02:56
1:02:28
52
Jeroen Bremer
Groningen
1:03:49
1:03:10
53
Edwin Geluk
Waddinxveen
1:04:33
1:04:27
54
Ralf Tolk
Midwolda
1:04:41
1:03:40
55
Daan van Duin
Krommenie
1:05:55
1:05:38
56
Anton van Erp
Leek
1:06:10
1:05:01
57
Kor Alkema
Loopgroep Zuidhorn
1:06:22
1:05:12
58
Friezo Kok
Schiermonnikoog
1:07:16
1:06:43
59
Edwin Lokhorst
Assen
1:07:46
1:07:08
60
Douwe Gerben van der Lei
Schiermonnikoog
1:08:10
1:08:03
61
Arno Niehof
Leeuwarden
1:08:31
1:07:30
62
Vincent van der Hoek
Groningen
1:09:53
1:09:34
63
Albert Kwint
Bussum
1:16:42
1:16:23
M40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud van Suijdam
Phoenix
42:38
42:36
2
Wiebe Dam
Schiermonnikoog
45:30
45:29
3
Freek van de Graaf
De Gemzen
45:51
45:51
4
Marco Oord
Ureterp
46:42
46:38
5
Robert Carsouw
Oegstgeest
47:06
47:03
6
Niels Blaauw
Lionitas
47:28
47:22
7
Christoph Leuker
Korschenbroich
48:03
47:23
8
Pieter Visser
Dokkum
48:05
47:58
9
Bart Goddijn
Haren Gn
48:28
48:04
10
Martin van Wagensveld
Zwolle
49:16
48:39
11
Nico Roorda
Grijpskerk
51:49
51:38
12
Dirk Martini
Bedum
52:07
51:59
13
Bert Poelman
Onstwedde
52:54
51:55
14
Iwan Tol
Amsterdam
52:55
52:24
15
Hafid Bounaanaa
Haren Gn
53:02
52:47
16
Marco van der Werff
Amstelveen
53:03
52:52
17
Robert Barkhof
Assen
53:39
53:15
18
Mark Koops
Groningen
53:59
53:47
19
Peter Brouwer
Artemis
54:12
54:05
20
Jan Willem de Jong
Den Burg
54:56
54:38
21
Jelle Zijlstra
Groningen
54:58
54:25
22
Johan Honing
Loopsport Groningen
55:21
54:58
23
Michel Willems
Groningen
55:32
54:30
24
Wim Veenema
Groningen
55:47
55:33
25
Arnoud du Clou
Zoetermeer
56:12
55:35
26
Sebastiaan Ruddijs
Groningen
56:28
55:25
27
Mark Wijnsma
Loopgroep Hugo Veenker
56:45
56:24
28
Rudi Oppewal
Loopgroep Sneek
57:14
57:02
29
Jacob Dreijer
Scheemda
57:27
57:16
30
Marcel van Linde
Hemrik
57:30
56:08
31
Willem Pastoor
Groningen
58:11
56:58
32
Jan van der Linden
Groningen
58:32
48:22
33
M. Bakkers
Tytsjerk
58:57
58:42
34
Frankie van Kraay
Groningen
59:01
58:40
35
Sjoerd Dormans
Zwolle
59:05
57:42
36
Konstantin Vriese
Scheemda
59:14
58:44
37
Bobby Westra
Drachten
59:34
58:37
38
Martin de Boer
Niekerk Grootegast
59:36
58:27
39
Popke Broersma
Feanwalden
1:00:03
59:29
40
Edward van der Meer
Feerwerd
1:00:07
59:12
41
Jan-Bert Tillema
Marknesse
1:00:09
59:25
42
Rene Oomen
Groningen
1:00:40
1:00:08
43
Richard van Mancius
Bedum
1:01:28
1:01:10
44
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:01:53
1:01:14
45
Harm Postma
Damwald
1:02:55
1:02:33
46
Richard Nieuwland
Eelderwolde
1:03:04
1:02:45
47
Mark Scheper
Groningen
1:03:48
1:03:20
48
Jan-Derek Groenendaal
De Meern
1:04:39
1:03:35
49
John Zeller
Groningen Atletiek
1:04:43
1:03:53
50
Robert Driesens
Groningen
1:04:51
1:03:46
51
Rene Smids
Kollum
1:04:54
1:04:07
52
Bertus Visscher
Garsthuizen
1:05:17
1:04:18
53
John van Hamersveld
Loopgroep Aart Stigter
1:05:22
1:04:52
54
Evert van der Scheer
Feerwerd
1:06:13
1:05:17
55
Sven Spijkerman
Groningen
1:06:51
1:05:36
56
Jeroen Mol
Oldehove
1:09:16
1:08:28
57
Wim Kolkman
Groningen
1:09:56
1:09:17
58
Bert de Roos
Amstelveen
1:15:07
1:13:54
59
Martin Huisman
Lageland
1:18:21
1:18:03
60
Jan Bronkhorst
De Gemzen
1:18:47
1:18:26
M50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roland Mollen
Arnhem
47:31
47:29
2
Peter van der Aa
Arnhem
48:23
48:20
3
Henri Veldman
Groningen
48:54
48:53
4
Albert de Haan
Wezep
50:13
50:03
5
Martieu Wienke
Loopgroep RaitdaipRunners
52:17
52:02
6
William Teinsma
Stiens
53:22
53:11
7
Arie Bosman
Rhauderfehn
53:40
53:28
8
Erik van den Bos
Groningen
53:42
53:19
9
Herman Fransen
Assen
54:30
54:01
10
Ron Schreuder
Aalden
55:34
55:18
11
Gert-jan van Dunnewold
Arnhem
56:01
54:44
12
Wim van der Poel
Artemis
56:22
56:19
13
Arnold van Leeuwen
Marknesse
56:34
55:54
14
Paul Scholte Albers
Beilen
56:44
55:58
15
Erik Engelage
Scheemda
57:27
57:17
16
Hans Koops
Groningen Atletiek
57:44
57:05
17
Peter Boersen
Friesland
57:50
57:19
18
Erik Noordijk
Groningen
57:54
56:57
19
Peter Custers
Zoetermeer
57:57
57:32
20
Harry Nijkamp
Wezep
58:44
58:05
21
Maarten Bunt
Groningen
59:42
58:47
22
Bert Mast
Groningen
59:45
59:22
23
Gerben Bok
Grou
59:58
59:30
24
Harold Slomp
Feanwalden
1:00:03
59:05
25
Arno Muis
Groningen
1:00:21
1:00:00
26
Koos Leemhuis
Scheemda
1:00:27
1:00:16
27
Klaas Nieborg
Zuidhorn
1:00:40
1:00:08
28
Peter Zee
Delfzijl
1:00:44
59:40
29
Bert Roossien
Groningen
1:00:52
1:00:08
30
Kees Wierenga
Groningen
1:01:01
1:00:52
31
Peter Gidding
Westernieland
1:01:05
1:00:40
32
Erik Stam
Loopgroep Bedum
1:01:21
1:01:05
33
Menno Roskam
IJlst
1:01:45
1:01:37
34
Peter Mulder
Bedum
1:01:49
1:01:42
35
Ronald Hager
Groningen Atletiek
1:01:51
1:00:39
36
Ron Nijp
Delfzijl
1:02:23
1:01:20
37
Engelko Abbas
Scheemda
1:02:24
1:01:54
38
Gérard Porton
Scheemda
1:02:24
1:01:55
39
Fokke Postma
Groningen
1:02:34
1:01:50
40
Michel Kershof
Zoetermeer
1:02:54
1:02:21
41
Harry Prins
Beilen
1:04:21
1:03:25
42
Egbert Smit
Stiens
1:05:39
1:05:19
43
Paul Doeven
Groningen
1:06:10
1:05:14
44
Marc Snoeck
Mook
1:08:32
1:07:39
45
André Hartmann
Leeuwarden
1:08:33
1:07:38
46
HP Heeg
Scheemda
1:08:39
1:08:08
47
Bart ter Meulen
Groningen Atletiek
1:09:14
1:08:25
48
Jan Pieter de Boer
Horror
1:09:29
1:09:01
49
Rien Hof
Groningen Atletiek
1:09:39
1:08:49
50
Eli Vlessing
Amsterdam
1:09:40
1:08:52
51
Fred van der Schuijt
Almere
1:09:52
1:09:12
52
Bert de Jonge
Smilde
1:10:08
1:09:22
53
Jaap Mulder
Loopsport Groningen
1:10:54
1:09:51
54
Aije Klaren
Feanwalden
1:11:52
1:10:55
55
Hidzer Groenhof
Friesland
1:12:15
1:11:15
56
Ton Scheltens
Groningen
1:15:15
1:14:29
57
René Schiebergen
Loopsport Groningen
1:18:23
1:17:55
58
Reinder Sinnema
Lionitas
1:18:54
1:18:17
M60+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Heinen
Wageningen
50:22
50:18
2
Albert Zijlstra
LSV Invictus
52:53
52:49
3
Simon Lassche
Impala
53:06
52:53
4
Jans Kuik
Eexterzandvoort
53:24
53:19
5
Harry Dusseljee
Westerlee Gn
54:53
54:42
6
Jan Rake
Haren Gn
57:19
56:34
7
Klaas Doornbos
Loopgroep Kameleon
1:00:45
1:00:36
8
Aad Berkel
Naarden
1:01:18
1:00:37
9
Rudie de Bruin
Eexterzandvoort
1:01:25
1:00:23
10
Gerard Tebbens
Ten Boer
1:03:33
1:02:23
11
Gerard van Erp
Langelo Dr
1:03:34
1:02:23
12
Jan Bosma
Drachten
1:03:57
1:02:58
13
Carel Vedder
Groningen
1:05:13
1:04:05
14
Kees Nienhuis
Schiermonnikoog
1:05:18
1:05:06
15
Ferry Knaack
Schiermonnikoog
1:05:20
1:05:08
16
Albert Rameau
Loopgroep Sneek
1:07:06
1:06:53
17
Sjouke Veldhuizen
Wolvega
1:09:42
1:09:04
18
Kees Zeeman
Gasselte
1:13:43
1:12:36
19
Simon Been
Oldeberkoop
1:13:57
1:12:49
20
Jeppe Teensma
Roden
1:16:53
1:15:57
21
Herman Hoekstra
Friesland
1:18:54
1:18:17
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Deborah Schouten
Weesp
41:21
41:21
2
Julia van der Molen
Heerenveen
48:55
48:52
3
Martje Mulder
Schiermonnikoog
49:38
49:38
4
Rhea van Leeuwen
Amsterdam
51:46
50:26
5
Sara Papineau Salm
Amsterdam
51:47
50:27
6
Katja Breitner
Utrecht
52:09
51:53
7
Aimée Stuit
Nieuwe Pekela
53:31
53:26
8
Nathalie Fuchs
Groningen
56:53
55:51
9
Yolanda van de Burgwal
Start '78
57:05
56:38
10
Marlijn Groenewegen
Groningen Atletiek
57:27
56:44
11
Geeke Bosma
Wolvega
58:47
58:33
12
Daniëlle Mein
Norg
59:04
1:08:40
13
Daphne de Jong
Holten
59:05
58:55
14
Klasaukje de Bruin
Opende
59:15
58:56
15
Esther Vissers
Haulerwijk
59:20
59:15
16
Janny Oevering
Drachten
59:27
58:53
17
Lucinda de Boer
Drachten
59:27
59:15
18
Manon Schallig
Groningen
1:00:12
59:11
19
Roos-Marie van der Steen
Groningen Atletiek
1:00:51
1:00:27
20
Marijn Knaack
Haarlem
1:01:37
1:01:25
21
Susan Brinker
Groningen
1:01:51
1:01:40
22
Zinja Wierenga
Loopgroep Zuidhorn
1:02:06
1:01:16
23
Lisanne Snoek
Scheemda
1:02:24
1:01:54
24
Gerbranda de Graaf
Damwald
1:02:27
1:01:35
25
Femke van der Heide
Kollum
1:02:31
1:01:51
26
Marieke van der Pers
Oldehove
1:02:51
1:02:00
27
Stephanie Egbers
Groningen
1:03:02
1:02:44
28
Wietske Schober
Groningen
1:03:10
1:03:03
29
Marja Been
Schiermonnikoog
1:04:13
1:03:27
30
Gea Veenwijk
Houwerzijl
1:04:28
1:03:20
31
Inge de Jong
Groningen Atletiek
1:04:45
1:04:09
32
Marlou Schoffelen
Groningen
1:04:46
1:04:26
33
Meike Vedder
Groningen
1:05:13
1:04:06
34
Saskia Woltman
Eenrum
1:05:19
1:05:11
35
Charlotte Rietdijk
Utrecht
1:05:41
1:05:12
36
Sterre Online
Utrecht
1:05:48
1:04:30
37
Tessa Jonker
Groningen
1:05:53
1:04:58
38
Lianne Blonk
Krommenie
1:05:56
1:05:40
39
Ehsan Hamadani
Groningen
1:05:57
1:05:16
40
Karin van Erp
Peize
1:06:20
1:05:10
41
Ciska Kuiper
Sneek
1:07:52
1:07:38
42
Gerda Ritzema
Winsum Gn
1:08:03
1:07:29
43
Kristine Muñoz
Hoofddorp
1:08:19
1:07:09
44
Marrit Dooper
Sneek
1:08:22
1:07:35
45
Anjella Korteweg
Ysbrechtum
1:08:22
1:07:35
46
Anne Jonker
Amsterdam
1:08:27
1:07:44
47
Jorina van der Laan
Scheemda
1:08:39
1:08:10
48
Sjoerdje Tijsma
Balk
1:10:04
1:08:52
49
Naomi de Lange
Hoogland
1:10:29
1:09:26
50
Laura Boessenkool
Nijkerkerveen
1:10:29
1:09:26
51
Maike Hoekstra
Leeuwarden
1:11:02
1:10:02
52
Aaltsje Woudstra
Dutch Runners
1:11:04
1:10:46
53
Danielle van Ginkel
Groningen Atletiek
1:11:49
1:11:06
54
Evelien Kuiper
Dutch Runners
1:11:58
1:10:47
55
Esther Boersma
Schiermonnikoog
1:12:04
1:10:57
56
Marijke Koskamp
Zuidhorn
1:13:15
1:12:11
57
Marlies Niehof
Winsum Gn
1:14:21
1:13:21
58
Maartje Wienke
Groningen
1:15:28
1:15:12
59
Maaike Dijkstra
Loopgroep De Zoomlopers
1:17:10
1:16:54
60
Rianka Wiersema
Groningen
1:17:35
1:16:40
61
Tamar Feunekes
Groningen
1:18:00
1:16:42
62
Geertje Wildeboer
Franeker
1:19:39
1:18:46
63
Annemarie Koster
Hoogeveen
1:20:09
1:19:45
64
Kim de Jonge
Scheemda
1:28:19
1:27:53
V35+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mirjam Ernst
Gouda
50:35
50:32
2
Simone Brouwer
Loopsport Groningen
53:43
53:21
3
Ingrid Dijkstra
Zuidhorn
53:58
52:56
4
Annemiek Hazenberg
Grijpskerk
55:46
55:35
5
Elisabeth Dam
Kampen
55:50
55:44
6
Petra Mulder
Oosterwolde Fr
58:00
57:08
7
Vanessa Aardema
Zevenhuizen Gn
58:00
57:08
8
Agnes Heida
Groningen Atletiek
58:16
57:41
9
Liesbeth ten Hoeve
Veenwouden
58:57
58:41
10
Saskia Poppens
Groningen
58:59
58:04
11
Bianca Oostman
Groningen
59:52
59:41
12
Danielle van den Heuvel
Breda
1:00:10
59:34
13
Anouk Labberté
Groningen
1:00:14
1:00:09
14
Marieke van Eijk
Gytsjerk
1:00:22
1:00:16
15
Jeanine Pothuizen
De Bilt
1:01:06
59:52
16
Roelien Stol
Groningen
1:01:25
1:00:31
17
Corien ter Weeme
Groningen
1:01:48
1:01:15
18
Wendy Hepping
Schiermonnikoog
1:01:51
1:01:07
19
Elizabeth Hofman
Artemis
1:01:53
1:01:19
20
Jolanda van Os
Loopgroep Zuidhorn
1:02:01
1:01:12
21
Jannie Nicolaij
Harkema
1:02:10
1:01:33
22
Gerda Smit
Oosterwolde Fr
1:02:27
1:01:35
23
Diena Pel
Loopgroep Leeuwarden
1:02:43
1:02:24
24
Inge Verschoor
Winsum Gn
1:02:44
1:02:29
25
Sandra Huzen
Hellendoorn
1:02:48
1:02:17
26
Gerda Boersma
Loopgroep Zuidhorn
1:02:51
1:02:01
27
Geja Velstra
Grou
1:03:14
1:02:46
28
Mariëlle Ras
Groningen
1:03:16
1:02:36
29
Mariska Salomons
Groningen
1:03:54
1:03:26
30
Trudy Schroor
ATC '75
1:03:56
1:03:30
31
Natasja Bennink
Ezinge
1:03:56
1:03:52
32
Hikmet Yigit
Leeuwarden
1:03:56
1:03:52
33
Bonnie van der Meer
Zwolle
1:04:00
1:03:18
34
Sarah Garrit
Groningen
1:04:25
1:03:26
35
Garmene Savelkoel
Diepenveen
1:04:26
1:03:23
36
Merlijn Enserink
Wilhelminaoord
1:04:37
1:03:32
37
Regina Peeterse
Wilhelminaoord
1:04:37
1:03:33
38
Marike Schepers
Groningen
1:04:41
1:04:37
39
Bianca Visser
Drachten
1:04:51
1:04:09
40
Jenny van der Veen
Uithuizen
1:05:21
1:04:22
41
Kim de Groot
Loopgroep Zuidhorn
1:05:24
1:05:19
42
Paulien Roest
Leeuwarden
1:05:31
1:05:00
43
Brenda Venema
Leeuwarden
1:05:40
1:05:34
44
Afina Mechielsen
Loopgroep Zuidhorn
1:05:58
1:05:08
45
Erna Splint
Loopsport Groningen
1:06:14
1:05:50
46
Jolanda van Duinen
Drachten
1:06:30
1:05:55
47
Francien van Bruggen
Groningen Atletiek
1:06:32
1:05:31
48
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
1:06:46
1:05:48
49
Susan Werkman-Jager
Uithuizermeeden
1:06:47
1:05:48
50
Ursula Lenting
Artemis
1:07:04
1:06:30
51
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
1:07:24
1:06:26
52
Tanja de Vries
Uithuizen
1:07:25
1:06:25
53
Margreet Ebens
Groningen Atletiek
1:07:39
1:07:03
54
Linda Danen
Jubbega
1:07:45
1:07:42
55
Paulien Hageman
Leeuwarden
1:07:48
1:07:30
56
Yvette Alkema
Sneek
1:07:49
1:07:31
57
Kitty Kauw - Haring
Winsum Gn
1:07:49
1:07:14
58
Margriet van Straten
Oldehove
1:08:06
1:07:15
59
Andrea Koops
Haren Gn
1:08:08
1:07:50
60
Judith Schuring
Tolbert
1:08:12
1:07:51
61
Maaike Huizing
Ezinge
1:08:18
1:08:14
62
Willemien Smit
Feerwerd
1:08:27
1:07:31
63
Chrissie Bathoorn
Groningen
1:08:43
1:07:27
64
Nienke de Vries
Leeuwarden
1:08:55
1:07:40
65
Hendrike Mol
Oldehove
1:09:16
1:08:27
66
Rianne vd Spek
Loopgroep Zuidhorn
1:09:26
1:08:56
67
Grietje Top-van der Veen
Grijpskerk
1:09:41
1:09:07
68
Bente Lautenbach
Haren Gn
1:09:54
1:09:35
69
Hendrikje van der Werff
Loopsport Groningen
1:10:01
1:09:29
70
Metty de Haas
Zuidhorn
1:10:03
1:08:54
71
Renate Ottens
Delfzijl
1:10:03
1:08:51
72
Greetje Akkerman
Drachten
1:10:14
1:09:34
73
Jolanda Miedema
Drachten
1:10:14
1:09:34
74
Mariëlle Koop
Paterswolde
1:11:09
1:10:22
75
Thea Mepschen
Loopgroep Zuidhorn
1:11:43
1:10:35
76
Marije Boxem
Winsum Gn
1:14:03
1:13:49
77
Sanne Jongsma
Hellum
1:15:48
1:14:57
78
Mattie Rooks
Waskemeer
1:16:47
1:15:58
79
Lona Fjordbak
Amsterdam
1:17:51
1:16:40
80
Jill Dorjath
Amsterdam
1:17:51
1:16:40
81
Anneke Regnerus
Marrum
1:18:53
1:18:16
82
Annemarie Storteboom
Groningen
1:19:02
1:18:26
83
Pietsje Holwerda
Hallum
1:19:39
1:18:46
84
Janke Jellema
Groningen
1:21:54
1:21:09
85
Margriet Turksema
Groningen
1:22:37
1:21:51
86
Marcella Dieks
Almere
1:26:19
1:25:09
87
Maria Boekema
Groningen
1:27:34
1:26:56
V45+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lia Wijnberger
Phoenix
40:12
40:11
2
Helga Keijer
Impala
51:26
51:14
3
Helen van der Meijden
Arnhem
51:55
51:52
4
Magriet Taselaar-Vegter
Loopgroep Kameleon
53:25
53:17
5
Marieke Berg
Groningen
54:27
54:17
6
Brigitte Kersbergen
Alphen aan den Rijn
54:48
53:58
7
Petra Makkes
Bedum
55:01
54:54
8
Jacqueline Verbeeten
Arnhem
55:44
55:21
9
Francien Coster
Groningen
56:02
55:43
10
Digna Schoonen
Terband
56:41
56:38
11
Ans Klont
Groningen Atletiek
56:50
56:08
12
Karin Danhof
Loopgroep Zuidhorn
57:06
56:46
13
Riette Danhof
Loopgroep Kameleon
57:21
57:12
14
Janneke Tienkamp
Groningen Atletiek
57:28
56:46
15
Jolanda Kämpfer
Julianadorp
57:29
57:27
16
Els Jacobs
Slochteren
57:33
57:06
17
Romy Dam
Schiermonnikoog
58:34
57:52
18
Louise Hexspoor
Statina
58:41
58:26
19
Marian Danhof
Loopgroep Kameleon
58:58
58:50
20
Reinette Gjaltema vd Laan
Marum
59:22
58:58
21
Frederika Oppewal
Loopgroep Sneek
59:46
59:32
22
Sabina Oudman
Loopgroep Bedum
59:51
59:38
23
Willy van Beek
Ysbrechtum
59:51
59:48
24
Coba Wouda
Kollum
59:56
59:23
25
Herma Altena
Holten
1:00:05
59:56
26
Marian Beverloo
Spirit Oud Beijerland
1:00:07
59:38
27
Yolande Eijpe
Haarlem
1:00:23
59:22
28
Petra Exel
De Gemzen
1:00:34
1:00:20
29
Diana Klinge
Assen
1:00:38
59:35
30
Anita Vos
Loopgroep Kameleon
1:00:45
1:00:36
31
Anouk Spruit Bleeker
Noordkop
1:00:55
1:00:53
32
Greetje de Valk
Groningen
1:01:01
1:00:52
33
Trea Kuipers
Ten Boer
1:01:16
1:00:11
34
Janine Strik
De Gemzen
1:01:17
1:01:02
35
Marianne Middelbeek
Ten Boer
1:01:26
1:00:33
36
Wilma Dwars
Drachten
1:01:34
1:00:59
37
Marloes Barnhoorn
Haarlem
1:01:41
1:01:16
38
Menta Achttienribbe
Groningen
1:01:55
1:01:32
39
Marjolein Lanting
Groningen Atletiek
1:01:59
1:01:23
40
Riena Takens
Roden
1:02:08
1:01:19
41
Marijke van Loenen
Enschede
1:02:11
1:01:17
42
Trees Wimmenhove
Loopgroep Zuidhorn
1:02:18
1:01:27
43
Wilma Dehaan
De Gemzen
1:02:22
1:02:08
44
Inge Heeg
Scheemda
1:02:24
1:01:54
45
Ellen Staal
Loopgroep Kameleon
1:02:29
1:02:19
46
Nelly Tillema
Marknesse
1:02:34
1:01:51
47
Piety van der Molen
Assen
1:02:38
1:02:11
48
Helen Nel
Appelscha
1:03:05
1:02:47
49
Annemarie Groenendaal
De Meern
1:03:31
1:02:26
50
Monique Borst
De Gemzen
1:03:41
1:03:27
51
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:04:01
1:03:13
52
Alie de Boer
Impala
1:04:14
1:03:39
53
Marjanna Kooistra
Oudwoude
1:04:35
1:04:29
54
Roelien Zijlma
Zwolle
1:04:43
1:04:32
55
Marian Brouwer
Drachten
1:04:44
1:04:10
56
Hilda van der Meulen
Feanwalden
1:04:46
1:03:48
57
Ida Steenhuis
Groningen
1:04:51
1:03:48
58
Dukke Bosman
Damwald
1:05:13
1:04:55
59
Petra Nauta
Groningen
1:05:30
1:04:37
60
Margriet Offringa
Oldehove
1:05:58
1:05:07
61
Tjitske Hoekstra
Impala
1:06:19
1:05:45
62
Debora de Jong
Groningen
1:06:38
1:06:08
63
Ymka de Boer
Groningen
1:07:06
1:06:25
64
Christien Dijkstra
Feanwalden
1:07:07
1:06:10
65
Carla scholte op Reimer
Groningen
1:07:15
1:06:31
66
Lianne Idema
Zuidlaren
1:07:27
1:06:45
67
Maaike Draaijer
Pijnenburg
1:07:34
1:06:47
68
Monique Boiten
Groningen
1:07:36
1:07:28
69
Grietje Schreuder
Aalden
1:07:56
1:07:07
70
Mariët Mollema
Groningen
1:07:56
1:06:57
71
Christa Maring
Artemis
1:08:03
1:07:28
72
Anita Quirijnen
Breda
1:08:09
1:07:33
73
Marion de Bruin
Mook
1:08:31
1:07:38
74
Marlies Arends
Assen
1:09:28
1:09:03
75
Dina Kolkman
Groningen
1:09:46
1:09:06
76
Mandy Faber
Haarlem
1:09:52
1:09:35
77
Diny Kolkman
Almere
1:09:57
1:09:18
78
Marjan Visser
Loopgroep Dokkum
1:10:03
1:08:53
79
Marja Muller
Mantgum
1:10:03
1:09:26
80
Ria Rozeboom
Hoogersmilde
1:10:06
1:08:54
81
Jacqueline van Leeuwen
Marknesse
1:10:08
1:09:06
82
Hilda Meijerhof
Appingedam
1:10:34
1:10:27
83
Ans de Vries
Delfzijl
1:10:35
1:10:28
84
Harma Apol
Loopgroep Zuidhorn
1:11:20
1:10:30
85
Monique Beld
Scheemda
1:11:30
1:11:03
86
Jelma van der Velde
Feanwalden
1:11:53
1:10:58
87
Annette Dupree
Leek
1:12:17
1:11:56
88
Ellie Wiltjer
Bellingwolde
1:12:20
1:11:14
89
Corine van der Maden
Leeuwarden
1:12:20
1:11:32
90
Joke Gruppen
Impala
1:12:24
1:11:49
91
Machteld Smit
Stiens
1:12:26
1:12:07
92
Liza Hinders
Scheemda
1:12:27
1:11:59
93
Susan Postma-Jilderda
Damwald
1:13:33
1:13:15
94
Esther Nijp
Delfzijl
1:14:04
1:13:23
95
Janny Buurman
Groningen Atletiek
1:14:07
1:13:40
96
Janneke Eising
Groningen
1:14:10
1:13:03
97
Ria Rosema
Aduard
1:15:06
1:14:00
98
Margriet Boiten
Siddeburen
1:15:44
1:15:36
99
Astrid van der Zaag
Schiermonnikoog
1:15:45
1:15:37
100
Gerarda Teinsma
Stiens
1:15:48
1:15:28
101
Hillegonde van Dalsen
Groningen
1:16:35
1:16:03
102
Maike Keur
Gieten
1:17:03
1:15:52
103
Martine Sijtsma
Mantgum
1:17:03
1:16:57
104
Margriet Rozendal
Assen
1:18:48
1:18:27
105
Janet Groen
Winsum Gn
1:19:31
1:18:57
106
Jannette Hoogeveen
Hoogersmilde
1:19:32
1:18:19
107
Marjolein Veenstra
Zuidhorn
1:28:19
1:27:16
V55+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lenie Kootstra
Groningen
53:12
53:02
2
Wilma Henderikse
Heelsum
54:07
54:04
3
Wilmy Toren
Haren Gn
58:45
58:00
4
Klaske vd Wal
Menaam
1:00:00
1:00:00
5
Hannie Poletiek
Eelderwolde
1:00:05
59:18
6
Jantje Wiersema
Artemis
1:00:24
59:58
7
Harma Eikelenboom
ATC '75
1:02:00
1:01:50
8
Jannet Scholma
Eexterzandvoort
1:02:28
1:02:17
9
Margriet Smeenk
ATC '75
1:02:37
1:02:10
10
Geja Hesseling
Groningen Atletiek
1:02:54
1:02:05
11
Janna Kuipers
Assen
1:03:17
1:02:24
12
Greet Landman
Loopsport Groningen
1:04:01
1:03:58
13
Ria de Munk
Eelderwolde
1:04:02
1:03:23
14
Dientje Bakker-de Roo
Hijken
1:04:55
1:04:44
15
Riet Jasperse
Climax
1:05:15
1:04:14
16
Jacqueline Stellingwerf
Schiermonnikoog
1:05:15
1:04:14
17
Inge Kools
Friesland
1:05:31
1:05:00
18
Pia Sloots
Groningen
1:05:44
1:04:42
19
Marthy Veen
Loopsport Groningen
1:05:57
1:05:35
20
Jetty Dethmers
Loopgroep Groningen
1:05:57
1:05:36
21
Margreet Genee
Heemstede
1:06:21
1:05:37
22
Joke de Vries
Dutch Runners
1:06:41
1:06:38
23
Hanny Laskewitz
Impala
1:07:01
1:05:55
24
Käthy de Jong
Een
1:07:55
1:07:28
25
Maaike Holwerda
Dokkum
1:07:56
1:07:39
26
Ferdi Bijl-Fahner
Loopgroep Hugo Veenker
1:07:56
1:07:39
27
Marijke Hondebrink
Loopgroep Zuidhorn
1:08:02
1:07:24
28
Marijke de Jager
Athleta
1:08:23
1:08:10
29
Kitty Krijthe
Groningen Atletiek
1:08:26
1:07:58
30
Ineke Willems
Scheemda
1:08:39
1:08:08
31
Laura Stevens
Oegstgeest
1:09:03
1:08:07
32
Grietje Bijl
Groningen Atletiek
1:09:14
1:08:24
33
Janny Heller
Loopgroep RaitdaipRunners
1:09:28
1:08:49
34
Annemiek Oterdoom
ATC '75
1:09:29
1:09:02
35
Marleen Bos
Groningen
1:09:44
1:09:08
36
Suze Maathuis
Impala
1:10:01
1:08:56
37
Roelie Mastebroek
Dutch Runners
1:10:02
1:09:22
38
Jouk Dijkstra
LSV Invictus
1:10:03
1:09:23
39
Hetty Hidding
Groningen
1:10:18
1:09:24
40
Renee Lokman
Scheemda
1:11:26
1:10:58
41
Margreet Meijling
Groningen
1:11:31
1:10:50
42
Tineke Hemmes
Loopgroep Kameleon
1:11:40
1:10:39
43
Hennie Vrij
Groningen Atletiek
1:11:51
1:11:08
44
Marianne Duipmans
Loopgroep Leeuwarden
1:12:20
1:11:32
45
Margriet Stob
Groningen Atletiek
1:14:07
1:13:41
46
Annemarie van Haaren
AAV '36
1:16:14
1:15:03
47
Niesje Munneke
SV Veendam
1:17:09
1:16:54
48
Dorti Been
Groningen Atletiek
1:17:20
1:16:13
49
Deike de Groot
Groningen Atletiek
1:17:37
1:16:31
50
Geeske Planten
Groningen
1:18:06
1:17:06
51
Cinta de Bats
Bilthoven
1:18:52
1:18:00
52
Din Komduur
Zuidbroek
1:20:10
1:19:46
53
Hilda Edens
Slochteren
1:20:36
1:20:12
54
Truus Bakker
Fivelstreek
1:22:27
1:21:39
55
Yvonne Zuidema
Groningen
1:23:28
1:22:51
56
Ineke V d Hoek
Friesland
1:24:33
1:24:29
MSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent van der Veen
Haulerwijk
24:20
24:03
2
Jannik Louwes
Haulerwijk
27:31
27:14
3
Mathijs van der Veen
Emmer-Compascuum
27:44
27:42
4
Rick ter Veld
Zuidlaren
28:45
28:28
5
Johan van Dijk
Baflo
28:48
28:23
6
Herman ter Meulen
Groningen
28:51
28:42
7
Sander Hoeksema
Baflo
28:56
28:40
8
Wout Bosma
Groningen
30:37
30:33
9
Arjen Visser
Drachten
30:55
30:39
10
Sjoerd Brunekreef
Schiermonnikoog
31:18
30:55
11
Jasper Hortensius
Roden
31:46
31:35
12
Eelke Jan de Graaf
Damwald
32:36
32:21
13
Menno van Dijk
Amsterdam
33:01
32:54
14
Sjonnie Oppers
Leek
35:32
35:16
15
Bas van Wely
Eelderwolde
36:28
36:26
16
Geert Ritsema
Zuidhorn
36:47
36:15
17
Jordan Lont
Groningen
37:39
37:34
18
Robin Soudant
Houten
38:03
37:26
19
Wilco Wiersma
Goutum
38:11
37:49
20
Gertjan de Haas
Zuidhorn
39:06
38:52
M40+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Bakker
Groningen
28:51
28:42
2
Tjeerd Hazenberg
Grijpskerk
29:18
29:08
3
Ivar Beijl
Groningen
31:59
31:33
4
Peter Arnold Kolstein
Schiermonnikoog
33:10
32:58
5
Richard Kuiper
Bedum
35:44
35:36
6
Jens Wolfert
Groningen
35:52
35:47
7
Luit Reitsma
Leens
36:47
36:15
8
Henk Nijboer
Groningen
36:50
36:44
9
René Asma
Leiden
37:05
36:37
10
Jan Mossel
Delfzijl
37:28
36:53
11
Kunst Eric
Groningen
37:29
36:57
12
Bauke Aardema
Zevenhuizen Gn
40:19
40:11
13
Rob Ypma
Loopsport Groningen
56:13
55:43
M50+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joop Lusthof
Friesland
23:52
23:51
2
Arjen Visserman
IJlst
28:31
28:18
3
Roel Krikken
Hoogeveen
30:44
30:24
4
Gerard Huizinga
Winschoten
31:08
30:42
5
Wouter Wieringa
Westernieland
31:17
31:10
6
Robin Henk Rietdijk
Groningen
32:12
31:59
7
Sjoerd van der Weide
Westernieland
32:27
32:20
8
Peter Teune
Scheemda
34:06
33:40
9
Siewert Baar
Groningen
34:17
33:59
10
Thies van der Lei
Dokkum
35:33
35:17
11
Rinze Vonk
Munnekezijl
39:28
39:08
12
Johan Trenning
Sauwerd
39:37
39:19
13
Leo Kersbergen
Alphen aan den Rijn
41:31
41:14
14
Eric Dijkslag
Harderwijk
41:38
41:09
15
Sjak Kamminga
Groningen
48:28
48:24
M60+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Foeke van der Wal
Aduard
28:32
28:08
2
Jaap Louwes
Haulerwijk
30:59
30:41
3
Anton Pruijssers
Almere
32:42
32:38
4
Piet Blaauw
Delfzijl
34:02
33:28
5
Eltjo Ritsema
Groningen
34:08
34:07
6
Harry Blok
Wezep
34:21
33:51
7
Douwe Feenstra
Schiermonnikoog
37:09
36:35
8
Theo Ruys
Amstelveen
38:35
38:10
9
Henk Metaal
AAV '36
42:03
41:32
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margriet Krikken
Hoogeveen
29:26
29:07
2
Maaike Hermse
Loopsport Groningen
29:40
29:24
3
Cynthia Borras
Schiermonnikoog
30:02
29:51
4
Sanne Nijdam
Groningen
30:04
29:45
5
Josien Krikken
Hoogeveen
30:24
30:03
6
Lotte Kuiper - Kogelman
Wezep
30:26
30:17
7
Esther Sluman
Houten
30:36
29:59
8
Maartje Visser
Delft
30:53
30:31
9
Marte Wijnroks
Loopsport Groningen
30:53
30:38
10
Renee Huizinga
Leeuwarden
31:09
30:43
11
Marjolein Linstra
Groningen
31:56
31:54
12
Manon Kloosterman
Zwolle
31:58
31:51
13
Odette Bruins
Groningen Atletiek
32:00
31:49
14
Ellemarie Molenkamp
Amsterdam
32:01
31:54
15
Winnie Niks
Groningen
32:17
31:48
16
Ireen Vos
Stadskanaal
32:25
32:17
17
Eke AB
Schiermonnikoog
33:09
32:41
18
Rafaela Bosma
Appelscha
33:10
32:42
19
Maaike Oeben van Dijk
Amsterdam
33:39
33:33
20
Marlies Molenkamp
Groningen
33:49
33:41
21
Jenny Teune
Groningen
34:06
33:40
22
Amber Hellinga
Leeuwarden
34:37
34:16
23
Jaimy Lo-Fo-Wong
Groningen Atletiek
34:42
34:10
24
Hermine van der Werff
Assen
34:44
34:30
25
Froukje de Vries
Loopgroep Leeuwarden
34:52
34:29
26
Desiree Klabbers
Schiermonnikoog
35:05
34:51
27
Paskal van Norel
Groningen
36:09
35:54
28
Anna Bullema
Loopgroep Kameleon
36:16
36:10
29
Tjitske de Jong
Reduzum
36:24
36:10
30
Jitske Haan
Sauwerd
36:44
36:25
31
Femmy Hulzinga
Ouwsterhaule
36:45
36:13
32
Tjitske Helder-Riddersma
Schiermonnikoog
37:29
37:00
33
Charlotte Fransen
Assen
37:36
37:28
34
Lonneke Visser
Amsterdam
37:36
37:12
35
Inas Abou Eid
Groningen
37:38
37:30
36
Marleen Maris
Amsterdam
37:54
37:25
37
Caro Damarjanan
Utrecht
37:56
37:26
38
Wilma Alkema
Loopgroep Zuidhorn
37:57
37:44
39
Inge Kamphuis
Schiermonnikoog
38:45
38:42
40
Tamara Tuinstra
Leek
41:27
41:07
41
Aileen Bus
Sneek
41:34
41:11
42
Yvonne Smit
Amsterdam
42:00
41:40
43
Wietske Elmers
Appelscha
44:52
44:24
44
Marjolein Luiken
ATC '75
1:17:00
1:17:00
V35+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Wieringa
Friesland
26:01
25:59
2
Paulina Bleyie
Spirit Lelystad
27:42
27:39
3
Mirjam Alting
Roden
29:12
29:02
4
Wilma Tielman
Eexterveen
30:38
30:30
5
Marike Goossen - Eisinga
Middelstum
30:54
30:40
6
Klaske de Haan
Loopgroep Hugo Veenker
31:02
30:58
7
Nicolette Branderhorst
Norg
31:49
31:29
8
Mirjam Fontein
Zuidlaren
31:53
31:37
9
Marleen Beijl
Groningen
31:59
31:34
10
Astrid Huisman
Bedum
32:23
32:20
11
Jantine Sietzema
Groningen
32:26
32:12
12
Sieta Schuringa
Loopgroep Kameleon
32:29
32:13
13
Klary-An Wimmenhove
Leeuwarden
32:46
32:30
14
Ingrid Seldentuis
Groningen
33:09
32:57
15
Linda Sloterwijk
Roden
33:44
33:33
16
Jolanda Oosterheert
Haren Gn
34:01
33:57
17
Marloes Biemans
Zuidhorn
34:04
33:59
18
Ilja Zonneveld
Schiermonnikoog
34:15
34:04
19
Esther Peters
Elp
34:41
34:21
20
Carla Wolfkamp-Huisman
Raalte
34:44
34:41
21
Ella Jager
Marum
35:06
35:03
22
Yvonne Valkema
Ulrum
35:09
34:54
23
Imke Carsouw
Oegstgeest
35:23
34:56
24
Irma Tjassing
Groningen
35:26
35:15
25
Natalie Kalma
Uithuizen
35:27
34:52
26
Monique de Vries
Hoogersmilde
35:31
35:02
27
Vanessa Zuil
Groningen
35:44
35:33
28
Jarka Hoekstra
Groningen
35:50
35:22
29
Petra van der Wal
Middelstum
35:50
35:36
30
Marit Bakker
Appelscha
36:07
36:03
31
Marielle Jansen
Bedum
36:16
36:13
32
Marion Hulter
Haren Gn
36:38
36:33
33
Jelly Oenema
Ouwster-Nijega
36:45
36:13
34
Janneke Mossel
Delfzijl
37:28
36:53
35
Ivonne Weda
Assen
37:46
37:11
36
Angelique van der Laan
Loopgroep Zuidhorn
38:00
37:46
37
Mirjam Veenstra
Groningen
38:29
38:17
38
Lenet Snippe-Zeeman
Nooitgedacht
38:34
38:21
39
Nancy van Ens
Kuinre
38:34
37:59
40
Mirjam Urban
Groningen
38:38
38:26
41
Afke Perdok
Dokkum
38:57
38:29
42
Devika Raktoe de Bruin
Eexterzandvoort
39:54
39:27
43
Charlotte Schuurman
Loopgroep Nienoord
40:19
40:11
44
Marinka Smit
Groningen
40:25
40:15
45
Miloushka Tjin-A-Kwie
Groningen
40:31
40:17
46
Cora Kuiper
Eext
42:02
41:31
47
Ieteke Rekker-Beerda
Kollum
44:11
43:40
48
Saskia Rottinghuis
Groningen
45:19
45:06
V45+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karin de Vries
Assen
29:45
29:42
2
Lies van der Wal
Loopgroep Zuidhorn
30:38
30:15
3
Annemat Lukkes
Horror
31:14
31:10
4
Cathelijne vander Heijden
Eext
32:26
32:00
5
Karin Nijkamp
Wezep
32:29
32:22
6
Martine Hamminga
Zuidlaren
32:35
32:17
7
Ingrid Visser
Burgum
32:51
32:42
8
Marike Vogels
Zoetermeer
33:37
33:27
9
Karin de Rooij
Groningen
34:06
33:56
10
Tineke de Wind
Bedum
34:16
34:14
11
Anne van der Veen
Zuidlaren
34:18
34:00
12
Lia Hengst
Feanwalden
34:29
34:19
13
Froukje Broersma
Feanwalden
34:29
34:20
14
Mirjam Mastik
Assen
34:33
34:19
15
Carolien van der Touw
Groningen Atletiek
34:39
34:30
16
Marian Stapel
Veeningen
34:45
34:38
17
Ank Jonker
Loopgroep Leeuwarden
34:52
34:29
18
Ingrid Steerneman
Eindhoven
34:57
34:48
19
Trea Funk
Winsum Gn
35:08
34:56
20
Lidwien Balm
Bedum
35:19
34:51
21
Annelies Schaaphok
Uithuizen
35:27
34:51
22
Marrit de Jong
Horror
35:48
35:44
23
Annemiek Mensink
Dutch Runners
35:53
35:32
24
Annemieke Leegte
Sauwerd
36:22
35:52
25
Corrie Vonk
Munnekezijl
36:23
36:01
26
Anke Zuidema
Loopgroep Zuidhorn
36:43
36:16
27
Jeannette Custers
Zoetermeer
36:43
36:28
28
Anke Bijma
Loopgroep RaitdaipRunners
36:44
36:25
29
Johanna Zweep
Farmsum
36:58
36:24
30
Ellen Zee-Kuiper
Assen
36:58
36:25
31
Maaike de Goeij
Eelderwolde
37:26
37:20
32
Carin Homan
Horror
37:34
37:15
33
Tonny Vermeer
Een
37:36
37:28
34
Petra Bos
Groningen
37:39
37:34
35
Joke Mulder
Delfzijl
38:05
37:33
36
Klari Wienke-Oosterhoff
Sauwerd
38:09
37:50
37
Rianne Hindriks
Paterswolde
39:39
39:15
38
Greetje Ensing
Impala
39:50
39:36
39
Aletta Tuinstra
Grootegast
41:00
40:40
40
Sieka Heemstra
Delfzijl
41:12
40:50
41
Ciska Witting-Bijker
Eexterzandvoort
42:01
41:30
42
Pietje Horjus
Leeuwarden
44:51
44:40
43
Ursela Lolkema
Ouwster-Nijega
47:09
46:37
44
Ingrid Witte
De Koog
47:33
47:20
45
Kirsty Jongejan
Eext
49:42
49:15
V55+, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieky Doornbos
Loopgroep Kameleon
29:47
29:42
2
Jeanet Vonder
Ommen
30:34
30:30
3
Hanneke Wind
Loopgroep Nienoord
35:36
35:25
4
Tieneke vd Leest
Ten Post
36:21
36:19
5
Suus Roodhof
Scheemda
36:42
36:39
6
Minie Scholte
Zeist
37:36
37:13
7
Margreeth Bijvank
Nijkerk Gld
37:47
37:20
8
Corry Hofland
Groningen
38:07
37:31
9
Greetje de Haan
Winsum Gn
38:09
37:50
10
Joke Blom
Leeuwarden
40:12
40:03
11
Blijke Wemer
Impala
44:40
44:25
12
Ingrid Hoekstra
Akkrum
45:12
45:12
J6-11, 5 KM T/M 11JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remi Verheul
Schiermonnikoog
24:52
24:52
2
Jesper van Helden
Amersfoort
25:59
25:59
3
Rogier Goossen
Middelstum
26:48
26:34
4
Onno Zonneveld
Schiermonnikoog
27:31
27:30
5
Dante van der Boom
Zuidhorn
27:37
27:37
6
Rolf Groenendaal
De Meern
30:34
30:07
7
Taeke van Helden
Amersfoort
31:11
31:11
8
Riva V
Groningen Atletiek
31:30
31:22
9
Bjorn Bakker
Appelscha
33:43
33:39
10
Steven AB
Schiermonnikoog
35:47
35:47
11
Sebastian ten Haaf
Eelderwolde
37:27
37:21
12
Juraj Hoekstra
Groningen
38:35
38:07
M6-11, 5 KM T/M 11JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud Visscher
Fivelstreek
24:55
24:55
2
Cathelijn Groenendaal
De Meern
30:19
29:53
3
Eva Molleman
Ursem
32:37
32:37
4
Sam de Keyzer
Zuidlaren
34:48
34:31
5
Eline Urban
Groningen Atletiek
38:38
38:26
6
Filien van Ramshorst
Amsterdam
38:42
38:42
7
Gemma Hockelmann
Schiermonnikoog
44:14
44:12
J1218, 5 KM 12/18 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leroy Oostman
Groningen
24:30
24:03
2
Remco Sikkema
Schiermonnikoog
24:47
24:47
3
Pascal van der Werff
Usquert
25:28
25:25
4
Teun Borkent
Diepenveen
26:46
26:12
5
Huib van der Veur
Mildam
28:06
28:03
6
Raf Meulenbeld
Eext
28:29
28:04
7
Gijs Borkent
Diepenveen
29:27
28:52
8
Bas Fontein
Zuidlaren
30:51
30:36
9
Max Poletiek
Eelderwolde
31:09
30:47
10
Tim Molleman
Ursem
31:57
31:57
11
Martijn Oldenburg
Assen
32:31
32:31
12
Thom Carsouw
Oegstgeest
36:55
36:28
M1218, 5 KM 12/18 JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jitske van Helden
Triathlon
25:09
25:09
2
Anne Wouda
Groningen
27:27
27:27
3
Nore van der Veur
Mildam
27:38
27:35
4
Leonie Ras
Groningen
27:49
27:48
5
Tamara van Berkel
TION
27:52
27:29
6
Ine van Uitert
Leeuwarden
27:56
27:37
7
Erna Bloemsma
Franeker
28:39
28:32
8
Sofie Zonneveld
Schiermonnikoog
31:26
31:26
9
Meike van der Veen
Haren Gn
33:12
33:03
10
Joelle van Waardenberg
Lelystad
33:53
33:30
11
Marloes Alkema
Assen
34:22
34:05
12
Lisanne Poelman
Onstwedde
35:03
34:30
13
Sophie Groenendaal
De Meern
36:47
36:19
14
Iris Schut
Leeuwarden
38:11
37:50
15
Sarai Bounaanaa
Haren Gn
38:41
38:36
16
Teunie Spaargaren
Paterswolde
41:59
41:34
17
Fela Bounaanaa
Haren Gn
44:13
44:07
18
Lena ten Haaf
Eelderwolde
1:00:46
1:00:46
J4-6, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Steven West
Groningen
5:40
2
Noah van Dijk
Baflo
5:43
3
Zenna van Dijk
Baflo
5:59
4
Tobias Hockelmann
Schiermonnikoog
6:10
5
Jeffrey Kremer
Schiermonnikoog
6:14
6
Viggo Ruddijs
Groningen
6:15
7
Faas Worm
Heemstede
6:26
8
Bas Spijkerman
Groningen
6:55
9
Sil van der Boom
Zuidhorn
7:09
10
Thijs Visser
Drachten
7:10
11
Sem van Galen
Almere
7:21
12
Wilco Dieks
Almere
8:02
13
Maarten van Keller
Heemstede
10:06
14
Kian de Jong
Holten
10:23
15
Lars West
Groningen
10:44
M4-6, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yinthe van der Heide
Schiermonnikoog
5:12
2
Hilde Combee
Amsterdam
5:56
3
Anne Kolstein
Schiermonnikoog
6:59
4
Lieke AB
Schiermonnikoog
7:09
5
Iris Visser
Drachten
7:10
6
Janna Huizing
Schiermonnikoog
7:50
7
Alyssa Sikkema
Schiermonnikoog
8:26
8
Mijke Worm
Heemstede
9:19
9
Birit van Ramshorst
Amsterdam
12:52
J7-9, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dante van der Boom
Zuidhorn
4:33
2
Jilles Groen
Franeker
4:37
3
Rik van der Molen
Augustinusga
4:38
4
Jens Hibma
Franeker
5:14
5
Rick Hibma
Franeker
6:05
M7-9, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Kolstein
Schiermonnikoog
5:31
2
Hella Combee
Amsterdam
5:39
3
Sara Carsouw
Oegstgeest
5:44
4
Julie Spijkerman
Groningen
5:59
5
Isis van Dam
Arnhem
5:59
6
Sinne Groen
Franeker
6:04
7
Elise Arends
Schiermonnikoog
6:18
8
Talitha Sikkema
Schiermonnikoog
6:18
9
Sabine AB
Schiermonnikoog
6:25
10
Sterre Scheper
Schiermonnikoog
6:50
11
Elisa Spijkerman
Groningen
7:13
12
Sophie van Keller
Heemstede
9:28
FOUTM, FOUT STRT/FINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Franco Stuyvenberg
Groningen
47:52
18:46
2
Hans Huzen
Hellendoorn
1:00:54
1:00:54
3
Marc Boon
Groningen
1:08:44
1:08:44
FOUTV, FOUT STRT/FINI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dineke Srowig
Appingedam
1:03:13
1:03:13
2
Gerda Klijn
Delfzijl
1:08:19
1:08:19
3
Lisa Espinalr
Appingedam
1:10:37
1:10:37
www.uitslagen.nl
20-03-2016 21:25