Uitslagenlijst 64e Reeuwijkse Plassenloop

Reeuwijk - Zaterdag 19 maart 2016

MSEN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bart van Nunen
Passaat
45:41
45:41
2
Danny Binnendijk
Bodegraven
52:54
52:54
3
Martijn Ouweneel
Gouda
58:14
58:10
4
Richard Boef
Reeuwijk
1:00:43
1:00:36
5
Arnout van de Beek
Gouda
1:02:24
1:02:18
6
Chris Kooijman
Gouda
1:06:17
1:05:58
7
Wessel Hettema
Waddinxveen
1:07:34
1:07:28
8
Pim Verdouw
Gouda
1:10:08
1:09:56
9
Henk-Jan Ebbers
Utrecht
1:10:19
1:10:09
10
Pepijn van der Wiel
Gouda
1:12:31
1:12:17
11
Jesper Mimpen
Gouda
1:12:56
1:12:36
12
Ruben Hortensius
Gouda
1:13:51
1:13:45
13
Mathijs Vlasveld
Rotterdam Atletiek
1:13:53
1:13:44
14
Martijn van der Laan
Rotterdam
1:14:51
1:14:27
15
Marco Toorman
's-Gravenhage
1:19:22
1:18:59
16
Opaatsj Surjo
's-Gravenhage
1:21:56
1:21:33
17
Theo Mos
Rotterdam
1:28:11
1:27:52
M35, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
54:38
54:38
2
Stephan van Eijk
Waddinxveen
58:07
58:03
3
Lars Gootjes
De Kieviten
59:49
59:47
4
Leon van Prooijen
Boskoop
59:51
59:51
5
Merlijn Gootjes
Woerden
1:00:39
1:00:37
6
Jan Boot
Bodegraven
1:00:53
1:00:50
7
Ramon Hagedoorn
Gouda
1:01:39
1:01:28
8
Sascha Hagedoorn
Voorburg
1:03:21
1:03:10
9
Paul van den Heuvel
Rijswijk Zh
1:03:27
1:03:21
10
Marcel van der Linden
Bleiswijk
1:05:34
1:05:26
11
Eli van der Heide
Rotterdam
1:05:53
1:05:50
12
Maurice van Gameren
Schiedam
1:06:07
1:05:59
13
Wouter Catz
Gouda
1:06:11
1:06:08
14
Vincent Boere
Waddinxveen
1:06:44
1:06:39
15
Thierry Droog
Reeuwijk
1:07:29
1:07:25
16
Martijn van Schoten
Rotterdam Atletiek
1:09:00
1:08:51
17
Khalid Bouna
Rotterdam Atletiek
1:09:01
1:09:01
18
Christophe Van Hamme
Aarschot
1:09:55
1:09:34
19
Nelvin Jagessar
Gouda
1:11:41
1:11:36
20
Theo Mul
Gouda
1:12:23
1:12:05
21
Lennart Visser
Gouda
1:14:55
1:14:36
22
Jelle Troost
Zoetermeer
1:15:05
1:14:52
23
Ronald van der Wolf
Gouda
1:15:48
1:15:23
24
Rob Groeneweg
Reeuwijk
1:16:48
1:16:39
25
Gijs van Dam
Bodegraven
1:18:10
1:17:56
26
Robert Bierens
's-Gravenhage
1:18:55
1:18:39
27
Bas van der Krogt
Gouda
1:23:31
1:23:17
28
Gert Jan Knipperberg
Houten
1:24:53
1:24:36
29
Paul verdouw
Gouda
1:29:34
1:29:20
30
Renè Dortland
Gouda
1:35:06
1:34:50
M45, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Xavier Crolla
Boskoop
59:52
59:47
2
Sander Rutte
Gouda
1:00:44
1:00:42
3
Richard deen
De Koplopers
1:01:29
1:01:28
4
Daniël Hamerslag
De Koplopers
1:01:30
1:01:29
5
Edwin Verkaik
Reeuwijk
1:02:10
1:02:10
6
Henk van Zutphen
AV Gouda
1:03:05
1:03:02
7
Rini de Jong
PAC
1:03:35
1:03:34
8
Jeroen Klos
Stolwijk
1:03:39
1:03:35
9
Wim Verkleij
Reeuwijk
1:03:53
1:03:50
10
Henk Kasbergen
Moordrecht
1:04:37
1:04:19
11
Carl van Noppen
Reeuwijk
1:05:24
1:05:10
12
Emiel van Bugnum
Krimpen aan den IJssel
1:05:28
1:05:24
13
Alex Nieuwerhuijzer
Rozenburg Zh
1:05:45
1:05:40
14
Hans Visser
Gouda
1:05:51
1:05:47
15
Edwin Evengroen
Gouderak
1:06:39
1:06:28
16
Peter Noordam
Maassluis
1:07:53
1:07:48
17
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
1:08:04
1:08:01
18
Rob van Rooijen
Woerden
1:09:34
1:09:19
19
Hans Tak
Rotterdam
1:09:53
1:09:44
20
Walter de Wilde
AV Gouda
1:10:04
1:09:51
21
Bas van Lest
1:11:17
1:11:13
22
Henk Offringa
Gouda
1:12:38
1:12:27
23
Arthur Burggraaff
Vinkeveen
1:12:53
1:12:31
24
Leo van Spronsen
Poeldijk
1:15:21
1:14:55
25
Ingmar Timmer
Barendrecht
1:15:31
1:15:20
26
Frank Boverhuis
Bodegraven
1:16:11
1:15:50
27
Rob van der Laan
Oud-Beijerland
1:16:21
1:15:56
28
Arnoud Alderlieste
Voorburg
1:16:45
1:16:44
29
Jos van Rossum
Bodegraven
1:16:55
1:16:39
30
Willem Meeuwsen
1:17:05
1:16:53
31
Piet van Vuuren
Oudewater
1:17:41
1:17:37
32
Dushanthe Perera
Gouda
1:18:36
1:18:19
33
Hans Looijen
Waddinxveen
1:19:10
1:18:47
34
Richard Verstegen
Reeuwijk
1:19:24
1:19:17
35
Hans Visser
Dordrecht
1:19:43
1:19:34
36
Edwin Klinkenberg
SC Reeuwijk
1:21:16
1:21:00
37
Marcel Berendschot
Gouda
1:22:11
1:22:02
38
Hubert Mansvelt
Gouda
1:22:32
1:22:22
39
Addy van der Knaap
Reeuwijk
1:23:31
1:23:07
40
Bernard Bruinsma
Reeuwijk
1:24:51
1:24:51
41
Jeff Handmaker
's-Gravenhage
1:27:55
1:27:39
42
Remo Benningshof
Moordrecht
1:31:00
1:30:38
M55, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
59:40
59:38
2
Theo Groenendijk
Ravenswoud
59:48
59:46
3
Jan de Jong
AV '47
1:01:45
1:01:45
4
Theo van de Beek
Pijnenburg
1:02:31
1:02:28
5
Stef Rasch
Pijnenburg
1:02:44
1:02:41
6
Rob Boer
Gouda
1:03:24
1:03:22
7
Rob Prins
Capelle aan den IJssel
1:03:31
1:03:24
8
Adrie van Zoest
AV '47
1:05:30
1:05:24
9
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:06:31
1:06:18
10
Bart Briede
Woerden
1:06:38
1:06:32
11
Dirk Blom
Woerden
1:06:40
1:06:34
12
Ko Heij
Reeuwijk
1:07:16
1:07:09
13
Jan Hilgeman
AV '47
1:08:10
1:08:02
14
Einte Elsinga
AV Gouda
1:09:15
1:09:03
15
Bert van der Meer
Gouda
1:09:17
1:09:08
16
Peter van den Hoogen
Oudewater
1:10:07
1:10:00
17
Wim Elshout
Hillegom
1:10:29
1:10:26
18
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:11:53
1:11:40
19
Bert van Nierop
Bodegraven
1:12:58
1:12:34
20
Harrie Oude Voshaar
Lelystad
1:13:00
1:12:50
21
Claudius Teijgeler
Schiedam
1:13:59
1:13:45
22
John Droog
Waddinxveen
1:15:45
1:15:28
23
Peter de Haan
Gouda
1:16:39
1:16:30
24
Raymond van Wichen
Gouda
1:17:03
1:16:45
25
Corné Remmers
Reeuwijk
1:19:02
1:18:54
26
Joep Vanderbroeck
Gouda
1:19:11
1:18:48
27
Nel Wusten Breeveld
AAV '36
1:19:11
1:18:59
28
Klaas Versloot
Zevenhuizen Zh
1:19:31
1:19:16
29
Gerard van den Ende
's-Gravenzande
1:20:26
1:19:59
30
Leo van Zoest
Reeuwijk
1:24:24
1:24:09
31
Jan vd Mes
Waddinxveen
1:28:24
1:28:03
32
Fred Verberg
Heemstede
1:30:23
1:30:03
M65, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Chrik van den Boom
AAV '36
1:07:37
1:07:36
2
Henk Schaap
Haarlemmermeer
1:08:33
1:08:30
3
Adri Vergalen
Ilion
1:15:17
1:15:12
4
Johan Kompier
Nieuwerbrug aan den Rijn
1:23:32
1:23:29
5
Aad van Zeijl
Naaldwijk
1:25:22
1:24:56
6
Gerrit Verhoef
Zwijndrecht
1:29:23
1:29:00
7
Jan Kortleven
Fortuna
1:29:42
1:29:17
8
Gerard Stoevelaar
Fortuna
1:36:46
1:36:21
9
Anton Schuurman
Amsterdam
1:37:36
1:37:22
VSEN, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Petra Sloots
Spark
59:29
59:27
2
Joanne Ebbers
Utrecht
1:20:13
1:20:03
3
Leonie Wijnsema
Gouda
1:20:53
1:20:44
4
Miranda de Vries
Alphen aan den Rijn
1:29:26
1:29:01
5
Charlotte Vlasveld
Barendrecht
1:30:21
1:30:01
6
Anouk Dimmendaal
Rotterdam Atletiek
1:30:59
1:30:40
V35, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Annelies Harkes
AV '47
1:03:38
1:03:34
2
Dominika Praska
Boskoop
1:13:14
1:13:05
3
Maureen Turina
Reeuwijk
1:17:50
1:17:46
4
Dorine Stoppelenburg
Reeuwijk
1:19:11
1:19:08
5
Franka Olujic
's-Gravenhage
1:20:05
1:19:49
6
Kayung Cheung
PAC
1:20:19
1:20:01
7
Marcha de Jonge
Berkenwoude
1:22:32
1:22:24
8
Debora Schoonderwoerd
Haastrecht
1:22:55
1:22:30
9
Femke Krabbenborg
PAC
1:23:00
1:22:41
10
Natasja Roelse
Oldeberkoop
1:25:39
1:25:15
11
Tamar Eberwijn
Funrunners Rotterdam
1:27:45
1:27:26
12
Renate Zuijdweg
Funrunners Rotterdam
1:27:54
1:27:35
13
Friederycke Haijer
's-Gravenhage
1:27:55
1:27:40
14
Inge Wielhouwer
Waddinxveen
1:27:58
1:27:44
15
Margreet van Houdt
Waddinxveen
1:27:59
1:27:44
16
Mimount Hammouche
Rotterdam Atletiek
1:28:11
1:27:50
17
Veerle Ruijgers
Gouda
1:28:30
1:28:10
18
Kimberley Bernuce
Rotterdam
1:30:53
1:30:33
19
Thessa van Hoorn
Rotterdam Atletiek
1:31:00
1:30:40
20
Heidi Spek
Moordrecht
1:31:10
1:30:48
21
Elza Burg
Rotterdam
1:31:35
1:31:15
22
Marcella Hoogendoorn
Snelrewaard
1:37:02
1:36:38
V45, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sophie Hazenberg
Leerdam
1:10:47
1:10:40
2
Anieke Wierenga
PAC
1:11:38
1:11:34
3
Ans Baas
Oudewater
1:17:08
1:16:59
4
Hilda Brak - van Muylwijk
Clytoneus
1:18:40
1:18:23
5
Monica den Boer
PAC
1:18:52
1:18:38
6
Tosca van Nieuwpoort Stekelenburg
Reeuwijk
1:19:56
1:19:36
7
Marchiena Poortstra
Haastrecht
1:21:06
1:20:43
8
Gerdie Craanen
Bodegraven
1:25:40
1:25:15
9
Elizabeth Kroeze
Beesd
1:27:51
1:27:38
10
Carla van Nimwegen
Gouda
1:28:22
1:28:12
11
Esther van Oostrum
Schoonrewoerd
1:32:37
1:32:24
V55, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerrie den Oude
Pijnenburg
1:13:31
1:13:28
2
Corrie Bosman
Nieuwerkerk ad IJssel
1:14:16
1:14:11
3
Thea Bosman
Nieuwerkerk ad IJssel
1:14:16
1:14:11
4
Mario Bremmer
Zegveld
1:31:35
1:31:18
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Remco Mocking
's-Gravenhage
34:53
34:53
2
Michael Woerden
De Veenlopers
35:36
35:35
3
Marc Cinjee
Zeist
35:43
35:43
4
Maarten Blokland
Antilope
36:48
36:45
5
Barry Spaargaren
Alphen aan den Rijn
38:22
38:22
6
Herald Wattenberg
IJsselstein Ut
38:26
38:24
7
Bart Klein
Utrecht
38:46
38:46
8
Martin Breedijk
Stolwijk
39:05
38:39
9
Tim Schenk
Lekkerkerk
39:10
39:10
10
Salah-Eddine El Moussaoui
PAC
39:11
39:11
11
René Verkade
Maassluis
39:40
39:34
12
Bob Kuiper
Amsterdam
39:43
39:41
13
Robin Vergeer
Clytoneus
39:44
39:44
14
Ralph Verhoeks
Bergschenhoek
39:51
39:48
15
Arne van der Heijden
Atverni
39:56
39:53
16
Simon Bakker
Gouda
40:17
40:08
17
Dennis van Hof
Waddinxveen
40:50
40:46
18
Hans Overbeek
Polsbroek
40:59
40:57
19
Elwin Zijlstra
Gouda
41:34
41:32
20
Thijs van den Heuvel
Reeuwijk
41:36
41:31
21
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
41:37
41:35
22
Reinier van Dam
Reeuwijk
41:44
41:42
23
Edward stigter
Vogelenzang
42:01
41:52
24
Jeffrey Wolswijk
Zegveld
42:09
41:57
25
Peter van Holst
Gouda
42:26
42:19
26
Maarten Keijzer
Alphen aan den Rijn
42:28
42:20
27
Marco Regeer
Reeuwijk
42:38
42:38
28
Willem van Vliet
WZK Tri Team Wassenaar
42:47
42:40
29
Bram Fieten
Utrecht
43:00
42:50
30
André Veldman
Reeuwijk
43:17
43:17
31
Alexander Docter
Gouda
43:17
43:17
32
Niels van Zijp
Reeuwijk
43:30
43:28
33
Etienne Gerts
43:32
43:30
34
Martin de Jager
Reeuwijk
43:36
43:25
35
Dawit Beyene
Nootdorp
43:38
43:36
36
Ronald de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
43:41
43:41
37
Antonio Verkaik
Gouda
43:44
43:40
38
Frans Woerden
De Veenlopers
43:54
43:39
39
Robin Kroosen
De Bilt
44:02
43:51
40
Rob Kuiper
Reeuwijk
44:04
44:03
41
Harold Baas
Bodegraven
44:09
44:07
42
Rick van der Mark
Utrecht
44:27
44:15
43
Mitch de Vries
Reeuwijk
44:28
44:25
44
Jan Vemeulen
Ouderkerk a/d Ijssel
44:30
44:30
45
Han Marinusse
Gouda
44:47
44:34
46
Arno van Beek
Gouda
44:49
44:45
47
Bert de Rover
Hardinxveld-Giessendam
44:51
44:48
48
Alain van Hoof
Gouda
44:53
44:45
49
Willem van der Heide
Reeuwijk
44:55
44:53
50
Pieter Hartman
Zwijndrecht
45:10
45:08
51
Arjan Jonker
Nieuwerkerk ad IJssel
45:14
45:03
52
Janko Bunnik
Bodegraven
45:19
45:18
53
Erwin Jobse
Dordrecht
45:24
45:09
54
Albert van der Horst
Waddinxveen
45:30
45:17
55
Leen Harkes
Boskoop
45:55
45:51
56
Roy van Zanten
Utrecht
46:01
45:53
57
Raymond Bosman
Waddinxveen
46:05
45:52
58
Danny Verkerk
Boskoop
46:09
46:02
59
Albert Groenhout
Houten
46:16
46:05
60
Corné Nederlof
Krimpen aan den IJssel
46:32
46:28
61
Maarten Ramp
Boskoop
46:33
46:24
62
Rob van Dijk
Reeuwijk
46:35
46:24
63
Guido Paping
Gouda
46:40
46:38
64
Stefan Gielliet
Gouda
46:44
46:15
65
Hugo de Vries
Sleeuwijk
46:49
46:43
66
Wilbet Moons
Gouda
46:50
46:23
67
Henk Emmerzaal
Gouda
46:51
46:48
68
Hans van den Hil
Waddinxveen
46:58
46:55
69
Dennie Schonewille
Reeuwijk
47:09
46:58
70
Piet Jan van der Marel
Sassenheim
47:20
47:12
71
Piet van Herk
Boskoop
47:33
47:28
72
Jesper Doodhagen
Alphen aan den Rijn
47:40
47:26
73
Quintus van de Bijl
Reeuwijk
47:40
47:32
74
Remco van Groningen
Reeuwijk
47:48
47:38
75
André Blok
Gouda
47:58
47:55
76
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
48:06
47:41
77
Kelvin Yaguez
Gouda
48:07
48:03
78
René de Vries
's-Gravenhage
48:12
48:12
79
Rob Timmer
Bodegraven
48:16
48:04
80
Cees van Duin
Krimpen aan den IJssel
48:17
48:05
81
Jelle Streng
SC Reeuwijk
48:22
48:08
82
Ronald Olsthoorn
Zoetermeer
48:32
48:08
83
Mark Verhagen
Bodegraven
48:34
48:11
84
Michael Wiss
Gouda
48:35
48:32
85
Erik Brom
De Meern
48:35
48:18
86
Rob Stofberg
Clytoneus
48:35
48:22
87
Menno Wolswijk
Waddinxveen
48:37
48:17
88
Fred van Noort
Waddinxveen
48:39
48:11
89
P. de Keijzer
Bodegraven
48:49
48:36
90
Erwin de Jong
Gouda
48:54
48:49
91
Carlo Vissers
Dordrecht
48:55
48:40
92
Koen vd Meer
Heinenoord
48:57
48:25
93
John van der Spoel
Ridderkerk
48:59
48:38
94
André Arbman
Bergschenhoek
49:03
48:42
95
Cas Barendregt
Rotterdam
49:13
48:59
96
Hans Zevenhoven
AAV '36
49:16
48:48
97
Floris Baan
Gouda
49:16
49:02
98
Ralph van den IJssel
Gouda
49:16
49:03
99
Cyriel Nuijten
Nieuwerkerk ad IJssel
49:17
49:02
100
Boudewijn van der Wal
Bruchem
49:31
49:22
101
Ad Mocking
Antilope
49:32
49:28
102
Gert-Jan Kremers
Gouda
49:43
49:39
103
Jeroen Sanders
AAV '36
49:49
49:21
104
Roger Boer
Berkel en Rodenrijs
49:50
49:35
105
Jurriaan Bob de Graaff
Rotterdam
49:51
49:33
106
Anton van Drunen
Bruchem
49:55
49:45
107
Herberth-Jan van Holst
Bodegraven
49:55
49:32
108
Arjan van Erk
Gouda
49:56
49:49
109
Jan Cornelis Wolff
Gouda
49:57
49:52
110
Cees Methorst
avVN
50:03
49:45
111
Maarten Sijmons
Alphen aan den Rijn
50:04
50:01
112
Theo van Hardeveld
Veenendaal
50:12
50:02
113
Marco Kastelein
Waarder
50:14
50:08
114
Nico Sleeuwenhoek
Stolwijk
50:19
50:13
115
Patrick Abbring
Nieuwerkerk ad IJssel
50:25
50:08
116
Bart van Cappellen
Bruchem
50:39
50:30
117
Twan van der Laan
Reeuwijk
50:40
50:10
118
Wim van Riel
SC Reeuwijk
50:49
50:39
119
Freek Kastelein
Bodegraven
50:50
50:30
120
Rob Overes
Bodegraven
50:55
50:34
121
Henk Horst
Eemnes
50:59
50:54
122
H. Kuiper
Antilope
51:08
51:03
123
Jami Wolswijk
Gouda
51:09
50:58
124
Wout Verstegen
Reeuwijk
51:15
50:52
125
Andre v d Laan
Driebruggen
51:15
50:45
126
Jeroen Bommelé
Gouda
51:18
51:00
127
G Hardeveld
Veenendaal
51:28
51:20
128
Mark de Keijzer
Bodegraven
51:30
51:24
129
Frank Gijzen
Gouda
51:34
51:24
130
Frank Bruijstens
Gouda
51:35
51:26
131
Stephan Ligthart
Tilburg
51:36
51:24
132
Nico van Kippersluis
Bodegraven
51:39
51:31
133
Ard Jan Kwakman
Gouda
51:47
51:29
134
Mark Leidelmeijer
Reeuwijk
51:52
51:49
135
Freek Paulusse
Bodegraven
52:16
51:51
136
Dylan de Vries
Reeuwijk
52:18
52:16
137
Ebert van Vliet
Reeuwijk
52:22
52:14
138
Dik Romijn
Reeuwijk
52:33
52:33
139
Arjo van der Linden
Reeuwijk
52:34
52:26
140
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
52:38
52:06
141
Rens van der Meer
Antilope
52:41
52:36
142
Wesley van Aalst
Gouda
52:55
52:35
143
Ward van Teijlingen
Waddinxveen
53:00
52:31
144
Kor Harooij
Gouda
53:04
52:56
145
Gijs Graveland
Reeuwijk
53:06
52:47
146
Mark Wassenaar
Nieuwerbrug aan den Rijn
53:07
52:51
147
Rob Verkaik
Gouda
53:15
53:11
148
Hans de Swart
Zoetermeer
53:19
53:04
149
Rien Kos
Hedel
53:21
53:06
150
Hans Lok
Bodegraven
53:22
53:02
151
Peter Salome
Boskoop
53:22
53:06
152
Ferry Boot
Reeuwijk
53:31
53:26
153
Cock van Vliet
Wassenaar
53:34
53:25
154
Michel Okkerse
Gouda
53:36
53:19
155
Ron Kerpel
Vlaardingen
53:36
53:30
156
Damy de Zwart
Waddinxveen
53:39
53:34
157
Martin de Haan
SC Reeuwijk
53:40
53:18
158
Ewald Geers
Boskoop
54:03
53:57
159
Rutger van der Starre
Boskoop
54:11
53:57
160
Gert Anker
Gouda
54:20
54:10
161
Ad Kraal
Moerkapelle
54:20
54:05
162
Erik Wolterink
Leiden
54:33
54:10
163
Rob Verbeij
AV '40
54:49
54:21
164
Stefan van Wingerden
Bodegraven
55:07
54:42
165
Willem Karsten
Reeuwijk
55:11
54:54
166
Hans Crombeen
Reeuwijk
55:40
55:33
167
Frans Kortmann
Ter Aar
55:56
55:33
168
Leen Nelemans
Leiden
56:33
56:09
169
Paul van Hout
Zoetermeer
56:34
56:18
170
Karl van der Laan
Reeuwijk
56:41
56:12
171
Martijn van den IJssel
Haarlem
56:51
55:49
172
Rene Wagevoort
Hekendorp
56:52
56:30
173
Paul de Jong
Dutch Runners
56:54
56:43
174
Ernst-Jan Elzinga
Woerden
56:57
56:36
175
Rob de Jong
Gouda
56:58
56:31
176
Wim Schreuder
Bodegraven
57:06
56:54
177
Peter van der Poorten
Gouda
57:14
56:46
178
Arthur de Jong
Bodegraven
57:14
56:55
179
Arno Hogenelst
Antilope
57:25
57:08
180
John Kerseboom
Gouda
57:34
57:14
181
Kees Dopper
Rotterdam
57:35
57:33
182
Hugo van Bentum
Snelrewaard
57:37
57:24
183
Maarten Chantal
Roermond
57:47
57:25
184
Gert van Butzelaar
Antilope
57:51
57:33
185
Erwin van Bergen
Stolwijk
58:02
57:36
186
Pieter Foekens
Waddinxveen
58:06
58:06
187
Rick van Heuven
Dordrecht
58:07
57:51
188
Simon Hornis
Gouda
58:08
57:41
189
Marcel Kempff
Gouda
58:09
57:48
190
Peter Hoornweg
Rotterdam
58:14
57:49
191
Eduward Nieuwerhuijzen
Maarssen
58:17
58:02
192
Robert van Bergen
Stolwijk
58:42
58:16
193
Martin Verschuur
Alphen aan den Rijn
58:47
58:23
194
Jan de Korte
Reeuwijk
59:07
58:50
195
Dirk Breedijk
Stolwijk
59:14
58:44
196
Niek Barendregt
Oud-Beijerland
59:21
59:03
197
Johan van de Pol
Reeuwijk
59:30
59:19
198
Erno Vink
Reeuwijk
59:31
59:20
199
Peter Bakker
Bodegraven
59:34
59:11
200
Arie Fleerkate
Linschoten
59:47
59:25
201
Jeroen de Jong
Bodegraven
59:48
59:18
202
Harro van Dam
Moerkapelle
59:57
59:34
203
Koos Kruid
Antilope
1:00:04
59:42
204
Jan van Zijverden
Bodegraven
1:00:36
1:00:12
205
Evert Jan van Manen
Veenendaal
1:00:47
1:00:37
206
Henk Hilgevoord
Gouda
1:00:50
1:00:30
207
Karim Bouarfa
Gouda
1:00:52
1:00:23
208
Remco den Heeden
Gouda
1:00:52
1:00:23
209
Tim Kraakman
Gouda
1:01:15
1:00:57
210
Jos Tetteroo
Reeuwijk
1:02:19
1:02:00
211
Koen Hartigh
Portugaal
1:02:24
1:02:01
212
Hans van Rij
Moordrecht
1:02:44
1:02:23
213
Martin Dam
Reeuwijk
1:02:55
1:02:36
214
Gertjan van Weeghel
Nieuwerkerk ad IJssel
1:05:19
1:05:01
215
Jarno Spaans
Gouderak
1:06:25
1:06:12
216
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:07:03
1:06:47
217
Jacques Rietdijk
Waddinxveen
1:08:18
1:07:57
218
Tonny Pimmelaar
Bodegraven
1:09:58
1:09:27
219
Dennis Wakker
Reeuwijk
1:11:30
1:11:20
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tirza van der Wolf
Reeuwijk
35:43
35:43
2
Irene Aldersma
's-Gravenhage
41:05
41:05
3
Jiska Pols
Gouda
43:36
43:29
4
Barbara van Miltenburg
AAV '36
43:57
43:49
5
Liesbeth Windhorst
Bodegraven
45:49
45:49
6
Leonie Krebbers
's-Gravenhage
46:43
46:28
7
Annemarie Cardol
Amstelhoek
46:45
46:29
8
Daphne Poot
Waddinxveen
46:46
46:33
9
Linde Emmerzaal
's-Gravenhage
46:48
46:45
10
Carla van der Wolf
Reeuwijk
47:12
47:11
11
Minou Moenis
Amsterdam
48:36
48:30
12
Marloes van Ooijen
Kamerik
48:45
48:41
13
Agnes Veeningen
Boskoop
49:16
48:50
14
Gertrude van Rijn
Bodegraven
49:18
49:13
15
Marloes Gaastra
Alphen aan den Rijn
49:57
49:40
16
Lyda van der Linden
Reeuwijk
50:03
49:56
17
Leanie Warthout
Alphen aan den Rijn
50:21
49:56
18
Joyce van Dijk
Oudewater
50:31
50:18
19
Gonnie Paulides
Gouda
50:43
50:36
20
Maud Savelsbergh
Rhenoy
50:43
50:28
21
Henriette Hoogendoorn
Bodegraven
51:23
51:01
22
Maria van Dam
Bodegraven
52:09
51:47
23
Christel de Groot
Vleuten
52:09
51:33
24
Marguerite Schoemaker
Woerden
52:20
52:10
25
Babet van Bentum
Oudewater
52:44
52:32
26
Mariska Westgeest-Boef
's-Gravenhage
52:47
52:42
27
Shannon Slingerland
Bodegraven
52:49
52:35
28
Marlene Blanken
Alphen aan den Rijn
52:55
52:42
29
Angelien Geukes
Reeuwijk
53:02
52:50
30
Lies van Noort
Waddinxveen
53:07
52:39
31
Wendy Gaarthuis-Weber
AAV '36
53:23
53:18
32
Jenny Hilgers
Haastrecht
53:28
53:05
33
Mirjam Kraaijenoord
Katwijk Zh
53:29
53:20
34
Sonja van der Marel
Sassenheim
53:32
53:23
35
Nelleke Rootert
's-Gravenhage
53:37
53:29
36
Birgit Droog
Reeuwijk
53:41
53:23
37
Femke spaans
Berkel en Rodenrijs
53:52
53:38
38
Esther Kasbergen
Leiden
53:58
53:13
39
Aleksandra van der Ham
Zoetermeer
54:02
53:47
40
Maria Schmeets
Gouda
54:03
53:39
41
Natasja Vergunst
Moordrecht
54:17
54:01
42
Edith de Rooij
Gouda
54:20
54:09
43
Annemiek Nieuwendijk
Rijsenhout
54:21
54:05
44
Lisette Flink
Rotterdam
54:22
54:13
45
Mariecke Janssen
Rotterdam
54:22
54:13
46
Linette Habben Jansen
Nieuwerbrug aan den Rijn
54:23
53:54
47
Lisette Verdonk
Reeuwijk
54:40
54:28
48
Marja Ellen Verhoef
Zoetermeer
54:57
54:32
49
Gezina Atzema
Antilope
55:22
55:16
50
Wietske van der Plaat
Gouda
55:23
55:18
51
Linda van Dam
Reeuwijk
55:26
55:07
52
Ellie van der Burg
Zoetermeer
55:33
55:30
53
Sylvia van Zantvoort
Gellicum
55:49
55:34
54
Claudia Goudriaan
Bodegraven
56:04
55:33
55
Esther van Vliet
Waarder
56:29
56:08
56
Ramona Henckens
Gouda
56:32
56:09
57
Tineke Tetteroo
Arnhem
56:44
56:24
58
Irene Kaptein
Antilope
56:48
56:35
59
Lenie de Visser
Schiedam
56:54
56:50
60
Thea v.d. Velde
Gouda
57:02
56:41
61
Marjon Kuiper
Antilope
57:10
57:04
62
Anja van de Pol
Reeuwijk
57:22
57:15
63
Anja Grijze
Reeuwijk
57:26
57:17
64
Corine Brandwijk
Gouda
57:29
57:23
65
Marielle Walpot
Gorinchem
57:47
57:25
66
Christine Kisteman
Gouda
57:52
57:46
67
Karin van Piershil
Gouda
57:53
57:28
68
Petra van de Pol
Reeuwijk
57:56
57:45
69
Annette Visser
Bodegraven
58:01
57:31
70
Anne-Marieke Kromwijk
Bodegraven
58:13
57:49
71
Jessica Bouher
Krimpen aan de Lek
58:21
58:03
72
Diana Verstoep
Bergambacht
58:22
58:03
73
Anita Verwaal
Krimpen aan den IJssel
58:24
58:14
74
Lonneke Verheul
Bodegraven
58:37
58:09
75
Ingrid de Bruijn
Moordrecht
58:48
58:21
76
Eugenie Hofwijks
RRZ
58:56
58:31
77
Sandra Vogel
Oudewater
59:07
58:50
78
Ada Briedé
Woerden
59:09
58:56
79
Hannie Verbeij
AV '40
59:16
58:49
80
Herma van den Tempel
Bodegraven
59:21
59:01
81
Marlous van der Steen
Hendrik-Ido-Ambacht
59:22
58:59
82
Charlotte Dohmen
Gouda
59:24
58:55
83
Myranda van der Nol
Gouda
1:00:19
59:50
84
Tamara Mourits
Waddinxveen
1:00:23
59:57
85
Mieke Anker
Gouda
1:00:25
1:00:05
86
Lonneke Goei
Boskoop
1:00:45
1:00:20
87
Miriam de Vries
Bodegraven
1:00:58
1:00:28
88
Jenny Verstegen
Reeuwijk
1:01:00
1:00:36
89
Jiska van der Sar
Gouda
1:01:50
1:01:05
90
Isabel de Vetten-Versluijs
Hekendorp
1:01:56
1:01:34
91
Linda Tetteroo
Rotterdam
1:02:19
1:02:00
92
Hanneke Jannes
Antilope
1:02:20
1:01:56
93
Diana Kasius
Woerden
1:03:46
1:03:25
94
Ilse de Jong-Verheul
Bodegraven
1:04:01
1:03:33
95
Rozemarijn v/d Giessen
Ouderkerk aan den IJssel
1:04:17
1:03:55
96
Janneke Driessen
Antilope
1:04:22
1:04:16
97
Laura Huizenaar
Rotterdam
1:05:19
1:05:01
98
Nelleke v d Wind
Zegveld
1:05:23
1:05:02
99
Birgitta Hodde
Nederhorst den Berg
1:06:07
1:05:49
100
Annie van Leeuwen
Alphen aan den Rijn
1:06:07
1:05:37
101
Geertrude van Amerongen
Rotterdam
1:08:32
1:08:02
102
Els Wieman - van Vliet
Gouda
1:09:36
1:09:17
103
Suzanne Vermeulen
Krimpen aan den IJssel
1:12:50
1:12:40
104
Tabitha Mennen
Gouda
1:16:55
1:16:25
105
Petra van Hout
Zoetermeer
1:18:20
1:18:05
MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Daan Tromp
Delft
17:54
17:54
2
Sander Eijs
AAV '36
17:56
17:56
3
Bennie Muller
Zegveld
18:04
18:04
4
Stephan Hoogendam
Heinenoord
18:53
18:53
5
Wijnand Fransen
Maassluis
19:03
19:01
6
Jacco van der Wel
Avantri
19:05
19:05
7
Jochem van Dommelen
19:18
19:02
8
Luuk Hogenelst
Waddinxveen
19:49
19:49
9
Jan Vergeer
Bodegraven
20:09
20:05
10
Kars Brouwa
Waddinxveen
20:13
20:12
11
Koert van Oosten
AV Gouda
20:31
20:28
12
Youri Hazeleger
Ede Gld
20:36
20:35
13
Dennis Kompier
Boskoop
20:39
20:38
14
Anton Snellen
Ede Gld
20:40
20:40
15
Jasper Veldman
Gouda
20:42
20:37
16
Sander v.d. Vis
Apeldoorn
20:44
20:41
17
Douwe Pietersma
's-Gravenhage
20:59
20:57
18
Ed Noorland
Boskoop
21:06
21:04
19
Arjan Kleiweg
Reeuwijk
21:13
21:04
20
Peter Huurman
Gouda
21:23
21:23
21
Jaap van Mannekes
AV Gouda
21:32
21:26
22
Matthijs Müller
Reeuwijk
22:19
22:19
23
Peter van Hoeven
Bergambacht
22:32
22:28
24
Sebastiaan Christoffels
22:33
22:03
25
Sjoerd van Oosterom
Bodegraven
22:35
22:27
26
Sander Vermeulen
Reeuwijk
22:48
22:38
27
Joep Wijnands
22:52
22:35
28
Mike van der Ent
's-Gravenhage
23:02
23:02
29
Rob Kastelein
Driebruggen
23:18
23:10
30
Marius Voshart
Bodegraven
23:35
23:26
31
Arno Brouwer
Boskoop
23:49
23:44
32
Pascal Schwegler
Zegveld
24:08
23:55
33
Koen Dekker
Gouda
24:14
24:11
34
Chris van Es
24:14
23:44
35
Henk Bretveld
Waddinxveen
24:23
24:19
36
Christian van Dijk
Boskoop
24:36
24:34
37
Oscar de Jong
Gouda
25:06
24:50
38
Dennis Kalkman
25:12
24:44
39
Henk Schuurman
Ede Gld
25:20
25:05
40
Daniël Kroeders
Gouda
25:25
25:22
41
Arie den Oudsten
Waddinxveen
25:39
25:35
42
Tjeerd Holtrop
Joure
25:39
25:37
43
Erik Spaans
Gouda
25:47
25:42
44
Evans Turina
Reeuwijk
25:56
25:35
45
Max Schiffers
25:59
25:41
46
Dennis Vergeer
Reeuwijk
26:05
25:55
47
John Cabout
Gouda
26:06
25:54
48
Roel Streng
Zevenhuizen Zh
26:10
25:54
49
William Steenbergen
Waarder
26:15
25:58
50
Wiro van der Werf
AV '47
26:23
26:20
51
Ferry Timp
Bodegraven
26:32
26:19
52
Ed Corts
Zevenhoven
26:32
26:21
53
Jack Christoffels
27:01
26:34
54
Philippe Ribbens
Zevenhuizen Zh
27:01
26:52
55
Leen Bont
Reeuwijk
27:20
27:09
56
Leo Blom
Rotterdam
27:21
27:16
57
Gert de Nood
Gouda
27:25
27:03
58
Robert Siekmann
Oegstgeest
27:46
27:43
59
Han Schuurman
Gouda
27:47
27:33
60
Peter Borsboom
Bodegraven
28:15
27:58
61
Dave Ruiter
28:23
27:55
62
Peter Verdonk
Reeuwijk
28:26
28:09
63
Alex de Jong
Bodegraven
28:59
28:43
64
Alex Ouwendijk
Bodegraven
29:00
28:44
65
Ad van den Berg
Bleiswijk
29:05
28:40
66
John Borst
Gouda
29:10
29:03
67
Vincent Kalkhoven
Reeuwijk
29:16
28:53
68
Tom Klomp
Gouda
29:25
29:13
69
Joost van den brink
Wageningen
29:31
29:06
70
R. Dikhoff
Gouda
29:32
29:14
71
Niels Jansen
Reeuwijk
30:01
29:46
72
Mark Moons
30:05
29:34
73
Jacques Kouwenhove
Gouda
30:13
29:52
74
Jorrit Snaterse
Gouda
30:33
30:17
75
Peter Rietveld
Gouda
31:03
30:38
76
Jelle van Stekelenburg
31:05
31:05
77
Jelle Alberts
Alphen aan den Rijn
31:06
30:54
78
Mike Cabout
Gouda
31:39
31:28
79
Jeroen de Vries
Reeuwijk
31:53
31:48
80
Ferdie Pijnacker
Reeuwijk
32:17
31:59
81
Hans Ligthart
Houten
32:26
32:15
82
Chris Steenvoorden
Hilversum
32:31
32:25
83
Gerard van Zuilen
Den Bommel
32:37
32:09
84
Asad Arya
33:19
32:48
85
Michel Graafland
Gouda
33:28
33:02
86
Bram de Gier
Gouda
33:50
33:22
87
Cornelis Abrahamse
Gouda
33:50
33:22
88
Menno Arentsen
Gouda
35:15
35:00
89
Hendrik van Essen
Amsterdam
37:23
37:05
90
Niels Robbers
38:21
37:50
91
Brian Jansen
44:32
44:02
92
Bram Jansen
44:58
44:28
93
Alfred van Klaveren
Gouda
51:50
51:39
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vanessa van Voskuilen
Boskoop
19:12
19:11
2
Annelies van Dorp
AV Gouda
21:33
21:31
3
Nathalie de Boer
Gouda
22:58
22:53
4
Melory Stoppelenburg
Reeuwijk
23:17
23:14
5
Lisette Verleun
Bodegraven
23:17
23:14
6
Robin Droog
Reeuwijk
23:40
23:33
7
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
24:07
24:04
8
Inge Verleun
Reeuwijk
24:26
24:19
9
Dieke van de Pest
Reeuwijk
24:39
24:33
10
Gwen de Jong
Gouda
25:06
24:50
11
Anna Kuiken
Gouda
25:54
25:36
12
Deliaan van der Vaart
Gouda
26:02
25:58
13
Nanet Rijlaarsdam
26:14
26:12
14
Annemie Scholten
Gouda
26:15
25:57
15
Foekeline de Jong
Rotterdam
26:34
26:25
16
Simone van zuilen
Nieuw-Vennep
26:38
26:33
17
Noelle den Hertog
Nederland
26:50
26:32
18
Esther van Herk
Boskoop
26:51
26:51
19
Rosanne Vermeulen
Gouda
27:14
26:48
20
Maaike Sinke
Amstelveen
27:21
27:18
21
Stephanie van Breda
Waddinxveen
27:21
27:00
22
Renske Keizer
Gouda
27:24
27:16
23
Danielle Zijlstra
Gouda
27:25
27:19
24
Sophie van Dijk
Reeuwijk
27:40
27:34
25
Hanna Smallenbroek
Gouda
28:03
27:58
26
Isabel van Wijk
Woerden
28:05
27:42
27
Fatima Winia
28:23
27:56
28
Marieke van Bemden
Reeuwijk
28:25
28:06
29
Gerda Kruid
Waddinxveen
28:28
28:20
30
Ina Heikoop
Schoonhoven
28:30
28:07
31
Luka Blonk
Linschoten
28:32
28:07
32
Eefke Steenvoorden
Hilversum
28:43
28:37
33
Annelies Streng
Reeuwijk
28:44
28:30
34
Elise Louwman
Bodegraven
28:48
28:33
35
Sandra van der Hoeven
Moordrecht
28:49
28:41
36
Joleen Streefkerk
Waddinxveen
28:54
28:47
37
Rosalie Dortland
Gouda
28:55
28:35
38
Jolanda van Leeuwen
Boskoop
28:55
28:38
39
Mariska Rentenaar
Gouda
29:11
29:04
40
Jolanda Kleiweg
Reeuwijk
29:11
29:01
41
Tanja v.d. Zwaan
Bodegraven
29:11
28:52
42
Else Schuurman
Ede Gld
29:17
29:02
43
Elian Korevaar
Waddinxveen
29:20
29:06
44
Marian Vooijs
Zevenhuizen Zh
29:23
29:17
45
Rowanda van de Kreeke
Linschoten
29:26
29:00
46
Elly Vermeer
Gouda
29:27
29:07
47
Joyce Bouwens
Gouda
29:30
29:16
48
Janne Thorup
Boskoop
29:31
29:08
49
Merel Huigsloot
Reeuwijk
29:31
29:12
50
Theresia Bergman
Bodegraven
29:32
29:10
51
Hilda Verhoef
Gouda
29:33
29:13
52
Ineke Visser
Bodegraven
29:35
29:11
53
Pauline Rutten
Oudewater
29:40
29:30
54
Judith Kroeders
Gouda
29:40
29:35
55
Sylvia Siegers
Rotterdam
29:41
29:37
56
Maaike Versteege
Gouda
29:42
29:24
57
Conny te Hennepe
Gouda
29:43
29:22
58
Petra van der Vlist
Gouda
30:05
29:42
59
Chantal Metselaar
Gouda
30:14
30:02
60
Esther Spierenburg
Schoonhoven
30:20
29:57
61
Marloes van den Brink
Reeuwijk
30:22
29:58
62
Mieke boef
Reeuwijk
30:25
30:21
63
Chantal Bakhuijzen
Boskoop
30:27
30:09
64
Lauri van den Berg
Rotterdam
30:29
30:04
65
Lieneke Foekens
Waddinxveen
30:30
30:17
66
Nelleke van Wijk
Waddinxveen
30:35
30:21
67
Michelle Mol
Gouda
31:07
30:55
68
Janneke Thuis
Schoonhoven
31:09
30:57
69
Mignon Donk
Schoonhoven
31:09
30:56
70
Wendy Vermeulen
Oudewater
31:14
31:06
71
Charissa Meijer
Gouda
31:30
31:11
72
Astrid van der panne
Reeuwijk
31:32
31:13
73
Linda Ribbens
Zevenhuizen Zh
31:33
31:23
74
Sabine Kuiper
Gouda
31:42
31:17
75
Elise le Noble
Linschoten
32:17
31:52
76
Miranda Molenkamp
Gouda
32:25
32:03
77
Bernadet de Keyzer
Gouda
32:35
32:14
78
Hanny de Jong
Den Bommel
32:37
32:09
79
Janine Hellingman
Boskoop
33:03
32:57
80
Susanne Koemans
Gouda
33:06
32:52
81
Priskilla Giorgini
Bodegraven
33:24
32:57
82
Annemiek Luxen
Gouda
33:26
32:59
83
Tamara Tetteroo
Reeuwijk
33:41
33:27
84
Ineke Friesen
Gouda
33:42
33:27
85
Linda de Vries Rijkuiter
Reeuwijk
33:48
33:43
86
Christien Ligtenberg
Snelrewaard
33:54
33:44
87
Deanne van Dijk
Bodegraven
34:07
33:58
88
Mieke de Wit
Oudewater
34:39
34:30
89
Loes Ranselaar
Bodegraven
34:47
34:33
90
Elke Boumans
Zoetermeer
34:49
34:40
91
Saskia Boon
Bodegraven
34:51
34:29
92
Marja Duine
Bodegraven
34:51
34:29
93
Colette Groot
34:57
34:28
94
Conny van Bentum-Boegheim
Snelrewaard
35:08
34:59
95
Bia Langerak
Lopik
35:09
34:58
96
Yvette van Vliet
Oudewater
35:32
35:22
97
Corina Kindt
Lopik
35:51
35:41
98
Heleen de Groot
Hekendorp
35:51
35:43
99
Sabine Beuker
Reeuwijk
36:02
36:02
100
Daphne Bloch
Reeuwijk
36:03
35:56
101
Anita van der Hoorn
Gouda
36:13
35:52
102
Jenneke van Veldhuizen
Nieuwerbrug
37:19
36:59
103
Greta Janssens
Gouda
37:23
37:04
J-12, 2400 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sander Schijf
Houten
8:37
8:37
2
Sven Teekens
Gouda
8:41
8:41
3
Robin de Haan
Reeuwijk
9:21
9:21
4
Wessel Baas
9:34
9:34
5
Carl Martens
Zoetermeer
9:59
9:59
6
Noah Bosman
Waddinxveen
10:28
10:28
7
Simon kortmann
Boskoop
10:28
10:27
8
Felix Kortmann
Boskoop
10:35
10:34
9
Joep Voorderhaak
Reeuwijk
10:39
10:38
10
Coen Schuurmans
Reeuwijk
10:46
10:46
11
Wessel Koppelle
Reeuwijk
11:01
11:00
12
Maarten Hagenaars
SC Reeuwijk
11:06
11:05
13
Maarten Jonker
Nieuwerkerk ad IJssel
11:10
11:08
14
Jaco Boot
Bodegraven
12:00
11:58
15
Renzo Bon
Reeuwijk
13:10
13:08
16
Marijn Bon
Reeuwijk
13:18
13:15
17
Milan Groeneveld
Niederanven
13:24
13:22
18
Joris Theil
Gouda
14:00
14:00
19
Lukas Warwers
Gouda
16:25
15:48
M-12, 2400 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kim van den Hurk
Leerdam
9:46
9:46
2
IJzara van der Born
Alphen aan den Rijn
9:50
9:50
3
Serana Brand
Woubrugge
10:11
10:11
4
Emma Vrijling
Alphen a/d Rijn
10:29
10:29
5
Loes van den Berg
Reeuwijk
10:37
10:37
6
Femke Moeliker
Gouda
10:45
10:45
7
Dominique Morel
Reeuwijk
11:13
11:13
8
Adina Bron
11:50
11:50
9
Mouna Jansen
Bodegraven
12:27
12:25
10
Jonne Boot
Bodegraven
13:29
13:28
11
Fleur Bitter
Reeuwijk
14:17
14:17
12
Ilse Duthler
Bodegraven
14:21
14:19
13
Sarah Spierenburg
Schoonhoven
15:05
15:02
14
Patricia Spierenburg
Schoonhoven
15:05
15:02
J-9, 1100 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lukas Berendsen
Gouda
3:53
3:52
2
Sem Snellen
Reeuwijk
4:09
4:08
3
Rick van Duijn
Bodegraven
4:10
4:10
4
Olivier Westerveld
Bodegraven
4:15
4:15
5
Mauria de Jong
Gouda
4:17
4:17
6
Sander Jonker
Nieuwerkerk ad IJssel
4:17
4:17
7
Casper van Leeuwen
Reeuwijk
4:20
4:20
8
Ivar Martens
Zoetermeer
4:26
4:26
9
Sem Heijboer
Boskoop
4:30
4:30
10
Jack de Jager
Reeuwijk
4:34
4:34
11
Timo van Dam
Reeuwijk
4:38
4:38
12
Dave Harkes
Reeuwijk
4:40
4:40
13
Nanno van den Berg
Reeuwijk
4:44
4:44
14
Thom Kappelle
Reeuwijk
4:45
4:45
15
Tiego Zijlstra
Gouda
4:46
4:44
16
Kees Vermeulen
Reeuwijk
4:48
4:48
17
Bart Moelker
Gouda
4:50
4:50
18
Lars van den Berg
Reeuwijk
4:51
4:51
19
Stijn van Eijk
Reeuwijk
4:52
4:51
20
Sjoerd Mikkers
Gouda
4:52
4:52
21
Roy van Rijn
4:54
4:54
22
Thimo Kamp
Reeuwijk
5:08
5:08
23
Timme Berendsen
Bodegraven
5:10
5:10
24
Thijmen Freesen
Reeuwijk
5:13
5:13
25
Ruben van Gent
Reeuwijk
5:15
5:15
26
Mike Harkes
Reeuwijk
5:16
5:16
27
Sem Romberg
Reeuwijk
5:22
5:22
28
Mats Slappendel
Reeuwijk
5:36
5:36
29
Robin van Veen
Waddinxveen
5:39
5:39
30
Luuk Zijlstra
Gouda
5:49
5:47
31
Pim Voorderhaak
Reeuwijk
6:04
6:04
32
Bram Regeling
Reeuwijk
6:04
6:04
33
Liam Timp
Bodegraven
6:09
6:06
34
Jack vd Meulen
Reeuwijk
6:45
6:43
35
Adriaan Post
Gouda
6:46
6:44
36
Jelte Schenk
Gouda
7:34
7:27
37
Thijmen Hofman
Reeuwijk
7:57
7:52
38
Fabian van Veen
Waddinxveen
9:43
9:42
39
Milan Tol
SC Reeuwijk
11:34
11:34
M-9, 1100 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eline Stigter
Vogelenzang
4:21
4:21
2
Evelinde Meijer
Vleuten
4:48
4:46
3
Mouna Jansen
Bodegraven
4:57
4:57
4
Melissa Brand
Woubrugge
5:17
5:16
5
Sanne Bitter
Reeuwijk
5:25
5:24
6
Anouk vd heuvel
Reeuwijk
6:12
6:10
7
Tessa Ruitenburg
Reeuwijk
6:12
6:11
8
Lieke Hoogeveen
Boskoop
6:23
6:22
9
Manouk Snaterse
Reeuwijk
6:43
6:40
10
Naomi vd Heuvel
Reeuwijk
7:02
7:02
11
Marie Meulepas
Alphen a/d Rijn
7:15
7:12
12
Phileine Akkerman
's-Gravenhage
7:30
7:27
13
Ellen Meulepas
Alphen a/d Rijn
8:00
8:00
14
Guusje Sprangaven
Alphen ad Rijn
10:37
10:37
www.uitslagen.nl
22-03-2016 22:31