Uitslagenlijst Rabobank Trappenbergloop

Huizen - Zondag 6 maart 2016

J2010, JEUGDLOOP 1.2 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eann Schipper
Amsterdam
6:11
6:01
2
Storm Boschker
Hilversum
6:29
6:27
3
Thymen Volz
Laren Nh
7:00
6:56
4
Beau Smits
Huizen
7:02
6:57
5
Roger Kooijmans
Bussum
7:10
7:06
6
Joep van Kooijk
Huizen
7:26
7:22
7
Daan de Boer
Bussum
8:14
8:11
J2009, JEUGDLOOP 1.2 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robin Meinten
AV Zeewolde
5:18
5:15
2
Thijs Preidel
Huizen
5:21
5:17
3
Jesse Langstraat
ZW Jeugd
5:56
5:52
4
Thomas Carlucci
Huizen
6:00
5:56
5
Kasper Wessels
Huizen
6:29
6:25
6
Lucas Baas
ZW Jeugd
6:42
6:39
J2008, JEUGDLOOP 1.2 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Scott Termohlen
Huizen
4:32
4:31
2
Tijn Klumper
Eemnes
4:46
4:45
3
Jairo Kempers
Almere
4:56
4:55
4
Mart Stevens
Baarn
4:57
4:55
5
Thomas Leenaers
Huizen
5:04
5:02
6
Julian Bruins
Eemnes
5:09
5:07
7
Sven Spanbroek
ZW Jeugd
5:09
5:07
8
Stijn Bakker
ZW Jeugd
5:20
5:18
9
Jelle Horsley
Tempo
5:27
5:24
10
Simon Grimbergen
ZW Jeugd
6:06
6:04
11
Kaj Godlieb
ZW Jeugd
6:47
6:44
J2007, JEUGDLOOP 1.2 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tion Eloy Hilgeman
ZW Jeugd
4:31
4:30
2
Nariño Renfurm
Almere '81
4:32
4:32
3
Jurgen Maarschalkerweerd
Huizen
4:38
4:37
4
Jesper Rosier
ZW Jeugd
4:57
4:55
5
Yuri van den Berg
ZW Jeugd
4:59
4:57
6
Otis Notenboom
ZW Jeugd
5:08
5:06
7
Thomas Maarschalkerweerd
Huizen
5:12
5:10
8
Jurgen Bakker
Huizen
5:15
5:13
9
Pepijn Koot
ZW Jeugd
5:28
5:26
10
Joran van Diepen
ZW Jeugd
5:34
5:33
11
Thijmen Koot
ZW Jeugd
5:57
5:55
12
Cian Wolffensperger
Lentink
6:29
6:25
J2006, JEUGDLOOP 1.2 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Friso Bruins
Eemnes
4:15
4:14
2
Milan Tromp
Almere '81
4:39
4:38
3
Samuel Carlucci
Huizen
5:04
5:02
4
Ezra van den Boogert
AV Zeewolde
5:07
5:03
5
Alec-Jason Timmer
ZW Jeugd
5:11
5:08
6
Marc Balder
Huizen
5:35
5:31
7
Maarten Grimbergen
Lelystad
6:59
6:58
M2010, JEUGDLOOP 1.2 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pueblita Renfurm
Almere
6:30
6:28
2
Elin Stevens
Baarn
6:41
6:38
3
Luna Meinten
Huizen
6:43
6:39
4
Bente Horley
Bussum
7:02
6:57
5
Tess de Boer
Bussum
7:07
7:03
6
Saar Bleeker
Huizen
7:27
7:23
7
Frederique Grijpink
Naarden
8:38
8:35
8
Fiene Heuveling
Lentink
9:08
9:03
9
Mara Horsley
Bussum
11:24
11:18
M2009, JEUGDLOOP 1.2 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jette de Jonge
BAV
5:37
5:37
2
Froukje Bleeker
Huizen
6:44
6:39
3
Nienke de Raadt
ZW Jeugd
7:10
7:06
4
Liz Heuveling
ZW Jeugd
7:11
7:08
5
Keara Wolffensperger
Lentink
7:28
7:24
M2008, JEUGDLOOP 1.2 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lotte Westland
ZW Jeugd
5:17
5:15
2
Mirthe Knibbe
ZW Jeugd
5:30
5:28
3
Tess Kuijer
ZW Jeugd
5:34
5:33
4
Lotte Konijn
ZW Jeugd
6:00
5:57
5
Larissa Visser
ZW Jeugd
6:02
6:00
6
Ymke van Eijden
Eemnes
6:16
6:13
7
Flo O'Hern
Huizen
6:33
6:27
M2007, JEUGDLOOP 1.2 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lisette Wagemaker
ZW Jeugd
5:25
5:22
2
Iris Tanck
ZW Jeugd
5:32
5:30
3
Zara Steenbeek
ZW Jeugd
5:55
5:52
4
Floor Leeflang
ZW Jeugd
6:27
6:24
5
Nora Splint
Laren Nh
6:37
6:35
6
Jasmijn Schols
Capelle aan den IJssel
7:42
7:40
M2006, JEUGDLOOP 1.2 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ariane Elkenbracht
Phoenix
4:44
4:43
2
Sterre de Jonge
BAV
4:51
4:50
3
Sophie Franssen
ZW Jeugd
5:11
5:09
4
Denne Otlene
Huizen
5:31
5:24
5
Benthe Klumper
Eemnes
5:48
5:47
6
Fei Lammerts van Bueren
ZW Jeugd
6:33
6:32
7
Jennyfer Kriek
ZW Jeugd
6:44
6:41
J2005, JEUGDLOOP 2.3 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Luc Clevett
ZW Jeugd
8:49
8:47
2
Yorik Kempers
Almere
9:14
9:12
3
Julius Meijer
ZW Jeugd
9:24
9:23
4
Senna Plasschaert
Almere '81
10:30
10:29
5
Justin Middelbos
ZW Jeugd
11:06
11:02
6
Daan Spanbroek
ZW Jeugd
11:18
11:16
7
Wessel Wagemaker
ZW Jeugd
12:43
12:41
8
Robin Buunen
ZW Jeugd
12:45
12:43
9
Steijn van Miltenburg
ZW Jeugd
13:54
13:50
J2004, JEUGDLOOP 2.3 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robin Gooijer
ZW Jeugd
8:36
8:35
2
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
9:08
9:07
3
Tom Weijgertze
Huizen
9:54
9:52
4
Marius Lakmaker
Amsterdam
10:09
10:05
5
Max Speulman
ZW Jeugd
10:36
10:34
J2003, JEUGDLOOP 2.3 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Max van Liempdt
Almere '81
7:59
7:58
2
Thom Kroon
ZW Jeugd
8:29
8:26
3
Maxwell Bayer
Huizen
9:08
9:05
4
Daan van der Brugge
ZW Jeugd
9:28
9:26
5
Axel Heijblom
ZW Jeugd
11:08
11:05
M2005, JEUGDLOOP 2.3 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ella de Bruijne
ZW Jeugd
8:39
8:39
2
Merel Veltman
Almere '81
9:21
9:20
3
Danielle Grijpink
Tempo
9:29
9:27
4
Berber Schaap
AV Zeewolde
10:11
10:09
5
Ilse Calis
ZW Jeugd
10:40
10:40
6
Freija Slijper
ZW Jeugd
11:22
11:20
7
Annika Elverding
Huizen
11:32
11:29
8
Amy Doorn
Huizen
11:32
11:30
9
Jasmijn Verhoog
Huizen
11:46
11:44
10
Faye Bouwman
ZW Jeugd
11:59
11:59
11
Carlijn de Raadt
ZW Jeugd
14:06
14:05
12
Geniya Bahru
Huizen
15:59
15:58
M2004, JEUGDLOOP 2.3 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marit Boelhouwer
Huizen
8:39
8:36
2
Dalila Akhath
ZW Jeugd
10:43
10:41
3
Denise Frenk
Zuidwal
11:03
11:01
4
Danique Leeflang
ZW Jeugd
11:06
11:04
5
Manon Posthumus
ZW Jeugd
11:32
11:30
M2003, JEUGDLOOP 2.3 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Suzet Doornheim
GAC Hilversum
9:22
9:20
2
Renske Idzenga
ZW Jeugd
9:31
9:29
3
Mirthe de Raadt
ZW Jeugd
10:57
10:55
4
Tessa Bouwman
ZW Jeugd
11:19
11:16
5
Nienke Pennekamp
Bussum
11:29
11:26
M2002, JEUGDLOOP 2.3 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lisanne Gooijer
ZW Jeugd
8:56
8:56
M2001, JEUGDLOOP 2.3 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Naomi Doves
ZW Jeugd
9:06
9:04
J2001, JEUGDLOOP 2.3 K
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Julian Krijnen
ZW Jeugd
8:20
8:18
2
Jelle Idzenga
ZW Jeugd
8:26
8:24
3
Luuk Speulman
ZW Jeugd
9:07
9:04
VSEN, TBL-LANG-10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marijke de Visser
Phoenix
39:30
39:30
2
Karin Vissers
GAC Hilversum
43:53
43:50
3
Caroline Botman
Phoenix
44:18
44:17
4
Lily Overgoor
GAC Hilversum
48:28
48:18
5
Jacqueline Pannekoek
Bussum
53:46
53:32
6
Margo Hoofd
Lentink
55:12
55:00
7
Ellen van den Brink
Huizen
59:24
58:58
8
Michelle van de Vlag
Baarn
59:50
59:18
9
Iris van Velsen
Weesp
59:58
59:46
10
Corine Vos
Utrecht
59:59
59:29
11
Marianne Horst
Huizen
1:00:51
1:00:30
12
Marie Cécile Merlijn
Eemnes
1:01:37
1:01:08
13
Debbie Croonen
Sportief Hardlopen Huizen
1:06:04
1:05:38
V35, TBL-LANG-10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sandra Wassink
Triathlon
42:40
42:38
2
Danielle Gerritsen
Triathlon
46:57
46:53
3
Doris Gritsch
Almere
48:25
48:23
4
Barbara Kraakman
Bussum
50:13
50:08
5
Mijke Smits
ZOEV
51:51
51:42
6
Danielle Mouissie
Blaricum
52:02
51:45
7
Marigje Termohlen
Huizen
52:59
52:44
8
Yvonne Kuijpers
Blaricum
54:38
54:30
9
Jamila Araya
Blaricum
54:48
54:42
10
Caroline Gauthier
Hilversum
55:10
55:01
11
Marja de Leur-van Starken
Dolichos
56:04
55:53
12
Janna Rijkers
Amsterdam
58:55
58:46
13
Marleen van Schaik
Huizen
59:41
59:19
14
Kim Brons
Laren Nh
1:00:12
59:56
15
Janneke Bockwinkel
Amsterdam
1:00:17
59:45
16
Karin van Etten
Soest
1:01:40
1:01:09
17
Anouk Scholte
Utrecht
1:04:12
1:03:46
18
Lenca Molleman
Hilversum
1:06:18
1:05:55
19
Annemarie de Haan
Almere
1:07:14
1:06:48
V45, TBL-LANG-10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Petra Rol
NOVA
47:40
47:38
2
Anja van der Gugten
Triathlon
49:47
49:44
3
Karien Guinee
Tempo
50:45
50:36
4
Margret de Weerd
GAC Hilversum
52:21
52:15
5
Ingeborg pluim Mentz
Zuidwal
57:37
57:18
6
Emmie van den Bulk
Groet
59:23
59:18
7
Marjolein Steutel
Weesp
59:53
59:41
8
Petra de Kuyper
Amersfoort
1:00:16
59:48
9
Anita Lettink
Huizen
1:01:07
1:00:39
10
Yolande Rietman
Zuidwal
1:01:08
1:00:49
11
Wil van Kampen
Bussum
1:03:35
1:03:15
12
Barbara Eerenberg
Dutch Runners
1:04:42
1:04:16
13
Natascha van der Meij
Zuidwal
1:04:50
1:04:28
14
Tonny Bakker
Zuidwal
1:05:21
1:05:02
15
Jacqueline Bakker
Huizen
1:06:20
1:05:50
16
Corrie Appeldoorn-Mulder
Lentink
1:07:48
1:07:33
17
Rietje van Opmeer
Almere
1:07:59
1:07:37
18
Gerry van Schaik
Almere
1:08:01
1:07:39
MSEN, TBL-LANG-10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Kallenberg
GAC Hilversum
36:28
36:27
2
Gayri Hawery
Spirit Lelystad
36:50
36:49
3
Robert Planting
Phoenix
37:59
37:57
4
Merlijn Dekker
Almere '81
38:39
38:37
5
Johan Horst
Huizen
40:28
40:27
6
Robert Bijl
Dolichos
43:16
43:13
7
Frank Groenewoud
Bussum
43:45
43:19
8
Derek Heuveling
Lentink
43:53
43:50
9
Michel Breg
Huizen
44:15
44:12
10
Dirkjan Spilt
Naarden
45:19
45:06
11
Marcel Verweij
Almere
45:37
45:24
12
Thomas Jansen
Almere
46:45
46:43
13
Kaj van Tetering
Rabobank Gooi&Vechtstreek
47:23
47:15
14
Jorick Vredenborg
Huizen
47:50
47:42
15
Daan van Oosten
Harderwijk
48:00
47:43
16
Emiel van Beem
Bussum
48:17
48:15
17
Nick Osterop
Rabobank Gooi&Vechtstreek
48:30
48:22
18
Palko de Vink
Huizen
48:52
48:39
19
Bastiaan Wittekamp
Lentink
48:53
48:42
20
Jordin Bijstra
Zuidwal
49:00
48:59
21
Lodewijck Zeilstra
Huizen
50:28
50:08
22
Florian Kleinknecht
Phoenix
50:41
50:36
23
Willem Hogenbirk
Baarn
51:00
50:42
24
Peter van Gog
Tempo
51:40
51:29
25
Joost Kuijt
Sportief Hardlopen Huizen
52:09
51:58
26
Menno Klomp
Sportief Hardlopen Huizen
52:27
52:09
27
Joost Brink
Utrecht
53:23
53:02
28
Jochem Koren
Bussum
53:46
53:43
29
Bart Westland
Lentink
53:49
53:40
30
Jan Willem de Boer
Huizen
54:50
54:37
31
Jan Westland
Huizen
54:56
54:28
32
Dennis Huurman
Amersfoort
59:15
58:48
33
Jaap Sonnenberg
BAV
1:01:40
1:01:07
M35, TBL-LANG-10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martijn Boot
Almere
38:59
38:56
2
Michel Besseling
Triathlon
39:22
39:20
3
Michel van Liempdt
Loopgroep Aart Stigter
40:04
40:03
4
Simon van den Enden
Phoenix
40:19
40:18
5
Sam Drost
Hoogland
40:59
40:56
6
André Koot
Zuidwal
42:41
42:40
7
Arthur Kok
Nederhorst den Berg
44:40
44:37
8
Joost Vonk
Hilversum
46:35
46:00
9
Bart van der Meij
Zuidwal
47:35
47:26
10
Nikola Soljaga
Bussum
48:18
48:13
11
Paul Jares
Ford Poll
48:22
48:15
12
Harrie Drost
Zutphen
49:09
48:54
13
Stefan Hoogervorst
Zuidwal
50:37
50:28
14
Peter Moolhuizen
Hilversum
51:30
51:20
15
David Reijmerink
NOVA
51:36
51:31
16
Jorrit Bordens
Diemen
53:47
53:43
17
Folkert Stuijver
Eemnes
53:52
53:18
18
Zeljko Obrenovic
Bussum
54:25
54:18
19
Michel van der Hoeven
Amersfoort
54:52
54:25
20
Jasper Terlouw
Huizen
55:00
54:43
21
Marcel van den Berg
Huizen
55:32
55:05
22
Marcel Vonk
Huizen
55:37
55:09
23
Schelto Korf
Bussum
56:00
55:53
24
Gijs Eerdmans
Huizen
57:07
56:50
25
Patrick Engelsman
Baarn
58:10
57:55
26
Rob van Andel
NOVA
1:00:39
1:00:35
27
Lammert Krijnen
Kortenhoef
1:00:51
1:00:30
28
Sicco Klein
Hilversum
1:01:41
1:01:19
29
Gerben Kiel
Almere
1:01:57
1:01:47
30
Robert Takken
Huizen
1:05:39
1:05:35
31
Mark Kundersma
Blaricum
1:06:39
1:06:15
32
Kees Sybesma
ZW Sponsors
1:06:55
1:06:40
M45, TBL-LANG-10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Richard Clevett
Rabobank Trappenbergloop
38:07
38:06
2
John de Wit Huissteden
avVN
39:32
39:31
3
Melchior van de Pol
AV '34
39:42
39:40
4
Wim Dokter
Almere
41:07
41:05
5
Remko Riebeek
Almere '81
42:26
42:25
6
Edwin van der Heijden
Loopgroep Aart Stigter
43:00
42:57
7
Robert Mijwaart
Huizen
43:39
43:35
8
René Elzinga
Hilversum
43:41
43:37
9
Jan Aarnoutse
Dolichos
44:13
44:10
10
Peter Koens
GAC Hilversum
45:03
44:57
11
Willibrord Vos
Hilversum
45:33
45:27
12
Jeroen Bos
Weesp
45:57
45:46
13
Hugo van Leeuwen
Tempo
46:52
46:49
14
Oscar Weiss
Bussum
47:10
47:04
15
Fred van der Roest
ZW Sponsors
47:58
47:55
16
Corne Bastiaansen
Hilversum
48:03
47:54
17
Eddy van de Weerd
Baarn
48:10
48:02
18
John van der Klein
GAC Hilversum
48:16
48:13
19
Frans Kroes
NOVA
48:19
48:15
20
Manuel Mertens
Almere
48:24
48:15
21
Edwin Kos
Hilversum
48:36
48:30
22
Patrick Rietveld
Bussum
48:52
48:38
23
Patrick Dessens
Laren
49:41
49:36
24
Peter van Leer
Zuidwal
49:44
49:39
25
Arie Kleiberg
Naarden
50:26
50:00
26
Ronald Bosma
Huizen
50:44
50:40
27
Pim van den Bulk
Groet
50:51
50:47
28
Hendrik Bronder
Amersfoort
50:56
50:42
29
Niels Velthuizen
Amersfoort
50:56
50:47
30
Nico Klomp
Eemnes
51:18
51:10
31
Eric Borninkhof
Hilversum
51:21
51:03
32
Arthur Broxks
Dolichos
51:24
51:14
33
Klaas Scheffer
Almere
51:42
51:32
34
Lucas de Jong
Hilversum
51:43
51:37
35
Sytze van der Kraan
Dolichos
51:43
51:31
36
Robert Lieuwen
Tempo
52:24
52:12
37
Ron Schuddeboom
Huizen
52:32
52:21
38
Peter de Koning
Sportief Hardlopen Huizen
52:48
52:37
39
Hessel Idzenga
Zuidwal
52:57
52:47
40
Han Berends
Zuidwal
53:17
52:57
41
Oscar Last
Tempo
53:21
53:12
42
Rob van der Woude
Bussum
53:38
53:26
43
Hans Corbeel
Huizen
53:38
53:22
44
Peter van Geemen
Huizen
53:51
53:38
45
Bert Jongerden
Wervershoof
53:59
53:55
46
Eddy van der Heiden
Amersfoort
54:18
54:07
47
Cees Bast
Baarn
56:05
55:52
48
Charles Schouten
Naarden
56:41
56:17
49
Ben Morsch
Huizen
57:16
57:06
50
Robert Adolfse
Eemnes
57:18
56:52
51
Michel de Jong
Baarn
57:30
57:16
52
Marijn van der Drift
Tempo
57:33
57:18
53
Michel van de Voort
Huizen
58:51
58:40
54
Marcel Roskam
2BFit
59:47
59:23
55
Erik Visser
ZW Sponsors
59:51
59:18
56
Theo Schuitenaker
Hollandia
1:01:14
1:00:50
57
John Bes
Bussum
1:03:06
1:02:52
58
Rene van der Klis
Huizen
1:03:51
1:03:36
59
Pim Gooijer
Zuidwal
1:04:55
1:04:50
60
Paul Daams
ZW Sponsors
1:08:25
1:07:57
M55, TBL-LANG-10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jos Broekhuis
Loopgroep Aart Stigter
41:01
40:59
2
Frans Looijer
GAC Hilversum
43:47
43:44
3
Manuel Jose
Hellas
44:21
44:18
4
Erik Bakker
avVN
45:17
45:15
5
Theo Tesselaar
NOVA
47:06
47:01
6
Willem Kaspers
Zuidwal
47:42
47:36
7
Stephen Leeves
Spakenburg
48:05
47:58
8
Arie Kossen
NOVA
49:07
49:02
9
Jan Harshagen
Maartensdijk
49:34
49:16
10
Peter Knoppert
Hilversum
51:41
51:34
11
Marcel van der Plas
Zuidwal
51:54
51:42
12
Co Hoofd
Eemnes
52:56
52:43
13
Bauke de Jong
avVN
53:02
53:01
14
Gerard de Boer
Huizen
53:16
53:02
15
Jan Aland
Almere
53:27
53:12
16
Hennie Brink
Zuidwal
53:27
53:06
17
Dirk Jan Giskes
NOVA
53:35
53:32
18
Rob de Keijzer
Houten
55:03
54:40
19
Arjan Kreuze
Huizen
55:39
55:26
20
Martin Esman
Bussum
56:55
56:22
21
Ron Timmerman
Huizen
57:51
57:22
22
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
58:01
57:34
23
Jacob de Wild
AAA
58:13
57:41
24
Gerard Beentjes
Eemnes
58:18
57:58
25
Ronald Guitoneau
Hollandia
58:32
58:10
26
Robert Korteweg
ZW Sponsors
59:10
58:53
27
Ernst Marschall
Huizen
59:17
59:00
28
Chiel Fritz
Huizen
59:19
59:13
29
Arie Klop
Kortenhoef
59:23
59:08
30
Jan Maessen
Sportief Hardlopen Huizen
59:26
59:09
31
Diederik de Gast
Huizen
59:34
59:27
32
Piet Cijvat
Zuidwal
1:00:36
1:00:03
33
Henk Wittekamp
Lentink
1:01:11
1:00:51
34
Henk Jongerden
Huizen
1:01:21
1:00:57
35
Rick Smit
Huizen
1:02:48
1:02:32
36
Bergo Korteweg
Zuidwal
1:03:30
1:03:14
37
Mark Zellenrath
Huizen
1:04:13
1:04:05
38
Koenraad Ruijter
Barneveld
1:04:34
1:04:16
39
Bert Vos
Neerijnen
1:04:44
1:04:15
40
Aalt Smit
Leusden
1:05:00
1:04:43
41
Dominique Laurent
Huizen
1:05:31
1:05:06
42
Ron Greven
Apeldoorn
1:05:59
1:05:43
43
J Mink
Schoorl
1:05:59
1:05:39
44
Han den Hartog
Houten
1:06:10
1:05:46
MAN, TBL KORT 7.5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Frank Veltman
Almere '81
31:33
31:32
2
Peter van Gog
Tempo
32:48
32:44
3
Joris Huisman
Lentink
34:45
34:41
4
Arjan Prent
Hilversum
36:00
35:56
5
Rick Brouwer
Hilversum
36:10
36:06
6
Tako Horsley
Bussum
36:51
36:42
7
Eric van Heck
Zuidwal
36:56
36:53
8
Marthijn van Beusekom
Huizen
37:09
37:04
9
Martijn van den Berg
Bussum
37:10
37:07
10
Steven Heijnen
Zuidwal
37:15
37:11
11
Andre Hersbach
GAC Hilversum
37:27
37:03
12
Jochem Bout
Lentink
38:08
37:58
13
Paul Vuijst
Zuidwal
38:10
37:58
14
Dirk Boterenbrood
BAV
38:24
38:23
15
Izaak Westland
Huizen
39:03
38:50
16
Frank Balder
Huizen
39:12
38:57
17
Hennie Genee
Huizen
39:31
39:19
18
William Haarmans
Dolichos
39:52
39:22
19
Ivo Meijer
Amsterdam
40:10
40:04
20
Roelof Bout
Lentink
41:17
41:08
21
Michael Terpstra
BAV
41:26
40:53
22
Thomas Hollander
Almere
41:54
41:47
23
Peter van den Driessche
Zuidwal
43:01
42:57
24
Bert Dekker
Huizen
43:33
43:24
25
Eddy van der Plas
Huizen
43:36
43:29
26
Paul Bekkers
Bussum
43:40
43:35
27
Jan-Paul Jongbloed
Bussum
43:40
43:35
28
Ben Treijtel
Sportief Hardlopen Huizen
43:56
43:52
29
Bert de Wit
Amersfoort
44:25
44:12
30
Maarten van der Neut
Huizen
44:35
44:18
31
Henk J Meijer
Blaricum
46:01
45:54
32
Nick Mennen
Bussum
46:24
46:21
33
Mickey Matitahatiwen
Huizen
46:33
46:05
34
M X Staalman
Huizen
47:34
47:06
35
Kees Visser
Huizen
49:21
49:06
36
Niclas Westland
Huizen
50:13
49:52
37
Nico Petrus
Hilversum
50:15
50:02
VROUW, TBL KORT 7.5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tineke Heuveling
Lentink
32:49
32:48
2
Dirkje Lebouille
Almere
36:01
36:00
3
Susan Dikkeboom
Rabobank Gooi&Vechtstreek
37:37
37:25
4
Elske Salemink
Bussum
38:30
38:22
5
Lotte Bout
Lentink
38:33
38:24
6
Karen Heinsman
Bussum
39:40
39:30
7
Eva Westland
Huizen
40:32
40:14
8
Manon Vermeulen
Kortenhoef
45:38
45:29
9
Kim Pril
Bussum
46:24
46:21
10
Anita Moolenaar
Zuidwal
47:59
47:48
11
Karin Westland
Huizen
50:13
49:53
12
Wietske Broersma
Huizen
51:27
51:00
13
Jessica Kuijper
Kortenhoef
52:10
52:02
14
Monique Goedkoop
Almere
57:07
57:00
MAN, TBL KORT 5.0
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Justin Lam
Almere '81
17:20
17:18
2
Cain Rutgers
Almere '81
17:32
17:31
3
Frank de Graaf
Weesp
18:08
18:06
4
Willem den Uyl
TTW
18:18
18:15
5
Sven Huisman
Blaricum
19:10
19:07
6
Tomasz Majkowski
Hilversum
19:48
19:46
7
Mael Plasschaert
Almere '81
20:32
20:31
8
Damian Florek
Hilversum
20:55
20:53
9
Ian Pennekamp
Bussum
21:07
21:06
10
Wim Weijgertze
Huizen
21:45
21:39
11
Remco Plasschaert
Almere
21:52
21:51
12
Hugo Hoogeveen
Huizen
22:42
22:38
13
Martijn de Bruin
Lentink
22:44
21:51
14
Matthijs Mol
Lentink
22:48
21:55
15
Jessy van Wingerden
Lentink
22:59
22:07
16
Martin Pieters
Zuidwal
23:12
23:00
17
Mees Bree
Huizen
23:27
23:24
18
Stefan Veugen
Huizen
25:19
25:06
19
Kevin Saarberg
Zuidwal
25:33
25:26
20
Sjoerd Pieplenbosch
Zuidwal
26:18
26:07
21
Jasper Harrewijn
Almere
27:03
26:47
22
Ronald Groot
Amsterdam
27:17
27:08
23
Ralph Slot
Ford Poll
27:24
27:23
24
Paul Hoiting
Naarden
27:55
27:47
25
Robbert Westland
Huizen
28:00
27:37
26
George van Hecke
Huizen
28:19
28:03
27
Emile Schuitemaker
Blaricum
28:23
28:13
28
Roel ter Brugge
Zuidwal
29:00
28:49
29
Olof Lakmaker
Amsterdam
29:04
28:45
30
Sander Sint
Huizen
29:04
28:45
31
Stijn Hoiting
Naarden
29:10
29:04
32
Steven Schuit
Hilversum
29:18
29:12
33
Remco Rutgens
Nijkerk Gld
29:20
28:48
34
Colin Mans
Hilversum
29:20
29:18
35
Frits Bijlsma
Rabobank Gooi&Vechtstreek
29:21
29:10
36
Klaas Schouten
Weesp
30:05
30:01
37
Marius Lakmaker
Amsterdam
31:02
30:50
38
Jesse Schaapherder
Huizen
31:03
30:47
39
Maarten Schaapherder
Huizen
31:08
30:52
40
Piet Van 't Klooster
Sportief Hardlopen Huizen
31:31
31:18
41
Hugo Stappers
Huizen
31:34
31:19
42
Sjoerd van der Pol
Hilversum
32:53
32:39
43
Martijn van Iterson
Laren Nh
32:54
32:25
44
Michiel van Osnabrugge
Huizen
33:40
33:21
45
Michael Jutte
Lentink
33:59
33:38
46
Tim Tier
Almere
34:39
34:22
47
Victor Schriek
Amsterdam
35:00
34:44
48
Willem Tieland
Almere
35:20
35:03
49
Eddy Westland
Huizen
39:48
39:27
VROUW, TBL KORT 5.0
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tamar Veltman
Almere '81
20:38
20:37
2
Janet de Vries
Eemnes
24:24
24:22
3
Maartje van der Werff
Zuidwal
25:16
25:13
4
Marlies Meijwaard
Huizen
26:13
26:10
5
Milja van Dael
Tempo
26:29
26:22
6
Jeannette Lebouille
Almere
26:55
26:50
7
Aske van Dijk
Eemnes
27:01
26:58
8
Martine Koot
Zuidwal
27:01
26:56
9
Saskia Markestein
Huizen
27:28
27:23
10
Wendy van Ravenzwaaij
Ford Poll
27:29
27:28
11
Barbara Brus
Utrecht
27:43
27:20
12
Rosalie Baak
Huizen
28:11
28:09
13
Tessa Schuitemaker
Utrecht
28:23
28:12
14
Desiree Hooijschuur
Sportief Hardlopen Huizen
28:24
28:14
15
Carla van Heck
Wageningen
28:52
28:49
16
Paulien van Spanje
Dronten
29:30
29:22
17
Gonnie Hogenbirk
Rabobank Gooi&Vechtstreek
29:45
29:33
18
Rowenda Bosma
Huizen
29:54
29:45
19
Janneke Poort
Hilversum
29:59
29:45
20
Sacha Stevens
Baarn
30:00
29:50
21
Wies Pieplenbosch
Zuidwal
30:04
29:51
22
Martine Steen
Wijk bij Duurstede
30:07
29:42
23
Veronique de Jong
Dolichos
30:42
30:31
24
Denise Tieland
Almere
30:44
30:27
25
Linda Weggemans
Rabobank Gooi&Vechtstreek
30:48
30:36
26
Dineke Kok
GAC Hilversum
30:48
30:39
27
Linde Wilmink
Leusden
30:55
30:40
28
Juanita Cid
Lentink
31:00
30:36
29
Ouassima Hadouchi
AH
31:28
31:26
30
Maartje Wagenaar
Zuidwal
31:36
31:29
31
Valerie Notenboom
Sportief Hardlopen Huizen
31:41
31:23
32
Dorien Westland
Huizen
31:58
31:40
33
Den Ouden
Sportief Hardlopen Huizen
32:26
32:06
34
Denise Post
Lentink
32:39
32:17
35
Nancy van Garderen
Huizen
32:45
32:27
36
Eliane van den Berg
Huizen
32:52
32:37
37
Tamara Withaar
Hilversum
32:54
32:33
38
Bettie Sarneel
Lentink
32:56
32:29
39
Angela Paparo
Dolichos
33:10
33:00
40
Annemarie Drenth
Muiderberg
33:31
33:05
41
Sophie Drenth
Laren Nh
33:31
33:05
42
Jolanda Splint
Laren Nh
33:57
33:40
43
Nicolien van Wees
Amersfoort
34:14
33:47
44
Celine Bakker
Huizen
34:24
34:07
45
Bianca Bakker
Huizen
34:36
34:16
46
Elsbeth van Lit
Almere
34:38
34:22
47
Susan Heuvelman
Huizen
34:38
34:18
48
Hilde Pot
Huizen
34:41
34:29
49
Whitney Endenburg
Huizen
34:41
34:26
50
Palizza Heuvelman
Amsterdam
34:41
34:22
51
Mariska Westland
Zuidwal
34:44
34:39
52
Roos Steenmeijer
Hilversum
34:53
34:33
53
Chantal ten Bosch
Hoofddorp
35:04
34:36
54
Marinde Willemars
Dolichos
35:56
35:27
55
Jirina van Daal
Lentink
37:35
37:15
56
Bery Bout-Schaap
Lentink
37:41
37:16
57
Naomi Reijmerink
Ermelo
38:00
37:36
58
Nelly Vos
Huizen
38:03
37:39
59
Pamela van der Wösten
Barendrecht
38:10
37:56
60
Corrie van Wijk
Almere
38:56
38:48
61
Lesley Gunn
Amsterdam
39:08
38:57
62
Mariette Robijn
Huizen
39:08
38:57
63
Marjan Ursinus
Lentink
41:10
40:43
64
Bianca van Meijgaarden
Bussum
46:43
46:18
MAN, TBL KORT 2.5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michiel Reneerkens
Utrecht
9:10
9:09
2
Job van den End
Tempo
9:44
9:44
3
Maarten Kreuze
Tempo
11:11
11:06
4
Leo Preidel
Huizen
11:33
11:30
5
Daniele Carlucci
Huizen
12:14
12:10
6
Roy Vereyken
Almere
12:46
12:39
7
Milko van den Boogert
AV Zeewolde
13:06
12:55
8
Theo van Amstel
Huizen
13:21
13:19
9
Jaques Lezer
Huizen
14:49
14:45
10
Sander van Loon
Lentink
15:03
14:40
11
John Mooring
Blaricum
15:55
15:49
12
Bart Keuskamp
Huizen
16:18
15:54
13
Herman Ursinus
Lentink
18:13
17:48
14
Jacco Ursinus
Lentink
18:42
18:15
15
Marijn Klaver
Almere
19:13
19:04
16
Frans Klaver
Almere
19:17
19:07
17
Rendolf van Hoof
GAC Hilversum
22:07
21:41
VROUW, TBL KORT 2.5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jasmin Groot
Amsterdam
14:36
14:26
2
Ingrid Leushuis
Swifterbant
16:31
16:25
3
Priscilla van der Sluis
Sportief Hardlopen Huizen
16:48
16:28
4
Charlotte van der Wosten
Vleuten
16:53
16:39
5
Monique ten Kortenaar
Huizen
17:02
16:59
6
Pim van Heemskerk
Huizen
17:12
17:01
7
Saya Ahmad
AH
17:56
17:54
8
Anneke Adolfse
Dolichos
18:55
18:25
9
Asher van Doorn
Almere
19:12
18:44
10
Katarina Hartgers
Hilversum
32:54
32:40
SWM, SPORTIEF WA 7.5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joop van Zeeland
Hilversum
59:38
59:36
NWM, NORDIC 7.5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rien Dekker
Almere
1:05:02
1:04:59
NWV, NORDIC 7.5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Agnes Koren
Zuidwal
1:09:45
1:09:44
2
Yvonne de Kruif
Almere
1:16:54
1:16:51
3
Rens Ruijter
Almere
1:17:23
1:17:19
4
Nely Tanis
Almere
1:17:32
1:17:31
SWM, SPORTIEF WA 5.0
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hans ter Beeke
Huizen
44:01
44:01
SWV, SPORTIEF WA 5.0
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Diny Dop-Beverwijk
Eemnes
54:07
54:03
2
Magteld Kruithof
Ridderkerk
54:07
54:05
SWM, SPORTIEF WA 2.5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ben Morsch
Huizen
34:06
33:30
SWV, SPORTIEF WA 2.5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Alima Camora
Huizen
34:09
33:25
2
Berry Pronk
Huizen
55:55
54:53
3
Carla Koning
Huizen
55:57
54:54
Indien een afstand niet volledig is uitgelopen is
er geen publicatie van tijden mogelijk.
www.trappenbergloop.nl
www.uitslagen.nl
14-03-2016 10:58