Uitslagenlijst 2de ParketReus TopRun

Stein Lb - Zaterdag 5 maart 2016

5KM M, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Agten
Hechtel
15:39
2
Pim Lambregts
Swalmen
16:14
3
Piet Crommen
Bilzen
16:18
4
Koen Bastiaens
Stein
16:20
5
Willy Peter
Bilzen
16:40
6
Raf Clerinx
Tongeren
17:01
7
Bob Martens
Meerssen
17:02
8
Giel van Asten
Maastricht
17:19
9
Nick Bocken
Geleen
17:40
10
Ena Roberto
Dilsen
17:53
11
Roel Lenssen
Lanaken
18:15
12
Deafvon Frenken
Stein
18:20
13
Roger Smeets
Elsloo
18:27
14
Tymo Janssen
Stein
18:48
15
Niek Voncken
Beek
18:53
16
Lennart Jongen
Wageningen
19:03
17
Rik Schulpen
Sittard
19:16
18
Robin Hoofwijk
Born
19:29
19
John Nelissen
Stein
19:31
20
Roel Hendriks
Urmond
19:36
21
Rob Hendriks
Elsloo
19:40
22
Lode Raskin
Diepenbeek
19:47
23
Carel Claassen
Lanaken
20:02
24
Peter Jaegers
Gemert
20:16
25
Wil Pepels
Elsloo
20:40
26
Brandon Bohlem
Elsloo
20:41
27
Marcel Klein
Landgraaf
21:04
28
Theo van Puyvelde
Sweikhuizen
21:06
29
Louis Kooymans
Elsloo
21:49
30
Rob Schulpen
Stein
21:59
31
Bas Oberndorff
Geleen
22:01
32
Raymond Rutten
Elsloo
22:09
33
Gaston Magnee
Beek
22:19
34
Gerwin Geelen
Sittard
22:31
35
Sander Janssen
Meerssen
22:55
36
Ger Arnoldussen
Amstenrade
25:09
37
Rene Driessen
As
25:11
38
Remy Marshal
As
25:43
39
Leo Teunissen
Stein
25:47
40
Bas Martens
Geulle
26:12
41
Bram Bouwels
Schinnen
26:21
42
Peter Claassen
Hoensbroek
27:30
43
Jeroen Hoogstad
Urmond
27:45
44
Patrick van Heel
Meerssen
28:42
45
Sinne Sietzema
Stein
29:00
46
Jean-Louis Janssen
Stein
29:36
47
Leon Beckers
Heerlen
41:06
48
Gordon van Burik
Brunssum
41:07
5KM V, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinty Schoens
Stein
18:25
2
Birgit Massage
Mol
18:36
3
Sharon Trienes
Oirsbeek
19:21
4
Sylvana van Deijck
Maastricht
24:41
5
Tessa Arnoldussen
Oirsbeek
25:09
6
Anjolie Deguelle
Heerlen
25:48
7
Diana Janssen-Pepels
Stein
29:36
8
Claudia Zelihsen
Beek
38:49
9
Floor Krengen
Beek
38:50
10K M, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mostafa Benslimane
Barcalona
30:57
2
Zerom Ghebriwet
Hoensbroek
31:02
3
Ruben Geys
Balen
31:39
4
Maciek Miereczko
Erftstadt
32:06
5
Philippe Devel
Ensival
32:41
6
Jorim Scheele
Maastricht
32:56
7
Crifven Frenken
Stein
33:40
8
Eddy van de Putte
Malmedy
33:42
9
Thibaut Fupvoye
Spimont
34:18
10
Marco Debets
Hoensbroek
34:34
11
Roel Smeets
Maastricht
35:08
12
Martijn Dekker
Geleen
35:21
13
Jeroen Matthes
Heerlen
35:35
14
Roger Heiligers
Beek
35:37
15
Bernard Lejeune
Spimont
36:28
16
Peter Vossins
Wellen
36:29
17
Bert Verboort
Stein
36:53
18
Tim Hanssen
Bunde
38:38
19
Erik Haakma
Heerlen
38:59
20
Eric Hermans
Stein
39:07
21
Danny de Haas
Landgraaf
40:00
22
Tom Kuypers
Elsloo
40:56
23
Marko Klose
Monchengladbach
42:06
24
Antoon Tegenbosch
Haelen
43:12
25
Kjell Heijne
Brunssum
43:19
26
Bart Stassem
Stein
44:45
27
Lars Hamers
Valkenburg
45:40
28
Yoeri Kreemers
Maastricht
46:04
29
Mark van den Bosch
Stein
46:12
30
Hub Smeets
Geleen
48:40
31
Bert Gulikers
Maastricht
54:06
32
Paul Villerius
Neerbeek
59:20
10K V, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renee Vranken
Stein
35:38
2
Ellis Jacobs
Hoensbroek
38:53
3
Tine Jonker
Geleen
59:36
www.uitslagen.nl
06-03-2016 20:26