Uitslagenlijst Atledo Cross

Dongen - Zondag 28 februari 2016

JPUPC, JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loek Graafmans
Spiridon
4:23
2
Lucas Rutjes
Atledo
4:24
3
Luuk Daniel
Spiridon
4:43
4
Boris Griep
Scorpio
4:49
5
Ewart van Son
Scorpio
4:54
6
Stefan van Tilburg
Gloria
5:05
7
Jelle Kreeft
Spiridon
5:16
8
Jens van Tetering
Scorpio
5:22
9
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
5:36
10
Fenn Oerlemans
Atledo
5:41
11
Thomas Klunder
Sprint
5:52
12
Joeri van Helderen
Atledo
6:04
13
Shane van IJzendoorn
Atledo
6:14
14
Lukas Kegler
Sprint
6:26
MPUPC, MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noor Faas
Sprint
4:46
2
Eva den Boer
Atledo
4:56
3
Puck van Gils
Sprint
5:00
4
Anouk Rutjes
Atledo
5:18
5
Faylinn Jansen
Scorpio
5:27
6
Janne Daniel
Spiridon
5:29
7
Quinty Minkels
Atledo
5:42
JPUPB, JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Bloemers
Sprint
4:20
2
Aiden Dictus
DJA
4:23
3
Jesper Hurkmans
Parthenon
4:24
4
Tobias van Wijk
DJA
4:28
5
Niels Kardienaal
DJA
4:35
6
Bram van Dongen
DJA
4:37
7
Stijn van Daelen
Spiridon
4:37
8
Thijmen Kegler
Sprint
4:40
9
Pelle Verschure
ACW '66
4:55
10
Dario Ehrismann
Scorpio
4:57
11
Bas Guikink
Sprint
4:59
12
Michiel Fuite
Tilburg Road Runners
5:06
13
Mats Alferink
Atledo
5:10
14
Ties Mutsaers
Atledo
5:21
15
Merlijn Pellis
Sprint
5:33
16
Cas Donders
5:34
MPUPB, MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roza Willemen
Sprint
4:14
2
Elien Smits
DAK
4:15
3
Mirthe van Zon
DAK
4:30
4
Imke Geenen
Gloria
4:51
5
Fenna Winkel
Sprint
5:02
6
Ghislaine Schalk
Spiridon
5:08
7
Tessa van Helderen
Atledo
5:14
8
Dasha Lauffer
Atledo
5:16
9
Sophy Naafs
Spiridon
5:30
10
Rene Kramer
Atledo
6:27
11
Derisha Leeflang
Atledo
6:47
JPUPA, JPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
0:03
2
Arjen Schippers
Passaat
3:44
3
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
3:55
4
Kamiel Watzeels
Attila
3:55
5
Daan van Dessel
DJA
3:56
6
Luuk Pelkmans
Sprint
4:00
7
Mete van der Schoot
Tilburg Road Runners
4:02
8
Ryan Heeren
Spiridon
4:02
9
Bart Mol
DJA
4:03
10
Tim Meuwissen
Tilburg Road Runners
4:08
11
Quinten Rotte
Sprint
4:12
12
Roan van Vessem
Scorpio
4:16
13
Vic Struyfs
Gloria
4:19
14
Marijn Van Dijk
Spiridon
4:23
15
Pepijn Wijnen
Atledo
4:26
16
Ivan den Oudsten
Spiridon
4:28
17
Sep de Graaff
ACW '66
4:29
18
Milan Rosenbrand
Atledo
4:33
19
Jelmer Bruurmijn
Gloria
4:35
20
Stijn Maarschalk
Scorpio
4:35
21
Imeno Weber
Attila
4:38
22
Reyno Minkels
Atledo
4:39
23
Reinier van der Linden
Atledo
4:39
24
Gael Rietveld Saloma
Passaat
4:40
25
Joran Kant
Scorpio
4:44
26
Stijn Groeneveld
Scorpio
4:47
27
Michiel Gulickx
Gloria
4:49
28
Vince van der Ven
Atledo
4:50
29
Jimmy Marcera
Sprint
4:57
30
Giel Huijsmans
Sprint
5:07
31
Tom Van Breda
Sprint
5:10
32
Tim Kuijpers
Atledo
5:13
33
Scott van IJzendoorn
Atledo
5:29
34
Jelte Bink
Spiridon
5:34
35
Thijmen Donders
Atledo
5:38
MPUPA, MPA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silkie Graafmans
Spiridon
4:05
2
Luna Faas
Sprint
4:06
3
Anouk Boomaerts
DJA
4:08
4
Anouk Andeweg
Spiridon
4:10
5
Nienke Blom
Sprint
4:16
6
Lois Drent
Sprint
4:17
7
Roos de Jong
Atledo
4:19
8
Noelle Schalk
Spiridon
4:24
9
Milena Weber
Attila
4:25
10
Lotte Griep
Scorpio
4:26
11
Nina Groffen
Sprint
4:27
12
Margit van Son
Scorpio
4:30
13
Danica Willemen
Atledo
4:30
14
Ylva den Heijer
Sprint
4:38
15
Joss Ruedisueli
Sprint
4:45
16
Veerle Uilhoorn
Parthenon
4:53
17
Madelief Ruijters
Attila
5:00
18
Jady Snoeren
Atledo
5:04
19
Tessa de Jong
Attila
5:05
20
Isis van Gils
Sprint
5:37
MJUND, MJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Safira den Oudsten
Spiridon
3:44
2
Anne de Jong
Atledo
3:50
3
Bieke Schipperen
Scorpio
3:52
4
Naomi Verhoeven
Attila
3:55
5
Nine Fransen
Sprint
3:59
6
Lotte van Lieshout
Energie
4:03
7
Mikki Lips
Sprint
4:19
8
Veerle van Son
Scorpio
4:20
9
Marit Griep
Scorpio
4:23
10
Inge van den Hout
Gloria
4:25
11
Elise van Wijnen
ACW '66
4:25
12
Guinevere Voogd
ACW '66
4:28
13
Femke den Boer
Atledo
4:29
14
Renske Bloemers
Sprint
4:30
15
Loes van der Pennen
Spiridon
4:31
16
Sanne Tuytelaars
Spiridon
4:34
17
Lotus Willemen
Sprint
4:37
18
Lian Soijer
Atledo
4:37
19
Isabel Moerdijk
Atledo
4:38
20
Danique Schalk
Spiridon
4:40
21
Pip Huijsmans
Sprint
4:47
22
Susan Lodewijks
Atledo
5:10
23
Zoe van Breda
Sprint
5:57
VB/LB, VB/LB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Mol
Sprint
3:41
2
Tobias de Jager
ACW '66
3:50
3
Sven van den Hout
Sprint
3:56
4
Dennis Slaats
ACW '66
3:57
5
Lars van Ravenstein
ACW '66
4:11
6
Rick Standaert
ACW '66
4:15
7
Colin Bressers
Atledo
4:24
8
Jordan Beute
Sprint
4:59
9
Femke Bongers
Sprint
5:05
10
Timo Helmhout
Sprint
5:24
11
Timo Overman
Atledo
5:27
12
Sander Graumans
Sprint
5:51
13
Maaike Noorlag
Atledo
5:52
14
Isabelle van Onzenoort
Atledo
6:52
15
Lucas Voerman
Sprint
6:57
16
Leonoor van der Linden
Atledo
7:07
17
Bianca in 't Groen
Atledo
7:19
18
Marjolein Faro
Atledo
7:31
19
Milou Weetink
Atledo
7:49
20
Marleen Okkerman
Atledo
7:59
21
Rachelle Ramakers
Atledo
8:39
22
Hans Andries
Atledo
8:47
JJUND, JJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Muhameed Huseen
Typhoon
6:58
2
Milan Watzeels
Attila
7:31
3
Sebastiaan Martinot
De Langstraat
7:33
4
Tim Pelkmans
Sprint
7:40
5
Steijn Potuit
Passaat
7:53
6
Julius Geleijns
Scorpio
7:54
7
Jaap Rodermond
Sprint
7:59
8
Tibbe Teunissen
Sprint
8:03
9
Tygo Naafs
Spiridon
8:05
10
Gijs Fuite
Taxandria Atletiek
8:20
11
Milan van Alphen
ACW '66
8:29
12
Elliot Kools
Energie
8:30
13
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
8:32
14
Lucas Geerts
Taxandria Atletiek
8:32
15
Erik Hokken
Passaat
8:40
16
Finn Lodders
Atledo
8:46
17
Christian Maas
Taxandria Atletiek
8:47
18
Martijn Gulickx
Gloria
8:53
19
Ties van Beek
Sprint
8:54
20
Joost Winkel
Sprint
8:56
21
Pepijn Roels
Sprint
9:12
22
Tim Nijssen
ACW '66
9:31
23
Thijmen van Alphen
ACW '66
9:37
24
Timo Timmermans
Gloria
9:39
25
Boudewijn van der Linden
Atledo
9:50
26
Guus Guikink
Sprint
10:14
27
Tim Brok
DAK
11:11
28
Bengt Kramer
Atledo
11:44
JJUNC, JJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan Schipperen
Scorpio
10:01
2
Rick van Riel
Attila
10:13
3
Brik van Dusseldorp
Typhoon
10:23
4
Lars Laros
Scorpio
10:29
5
Zep Couwenberg
Attila
10:56
6
Gijs Brands
Attila
11:00
7
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
11:03
8
Maarten van Gils
Sprint
11:08
9
Tobias Martinot
De Langstraat
11:54
10
Lars Schellekens
Attila
12:01
11
Jason Smits
ACW '66
12:09
12
Guus de Jong
Atledo
12:11
13
Jasper van Laarhoven
ACW '66
12:12
14
Ian de Juncker
Attila
12:35
15
Sijmen Doorakkers
Atledo
12:35
16
Tijn Blom
Sprint
13:02
MJUNC, MJC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
8:11
2
Marit Uilhoorn
Parthenon
8:18
3
Anouk Verheijen
Gloria
8:23
4
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
8:31
5
Veerle van Doorn
Sprint
8:51
6
Emma Voets
Attila
8:53
7
Indy Snoeren
Atledo
8:55
8
Gitte Wilmsen
Gloria
9:15
9
Simone de Lange
Sprint
9:16
10
Lieke Seegers
Gloria
9:22
11
Itske Verboven
Gloria
9:29
12
Jeske van de Laar
Attila
9:51
13
Enola Redering
Atledo
10:18
14
Anne Lodewijks
Atledo
11:57
MJUNB, MJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
13:29
2
Lotte de Graauw
Attila
13:59
3
Hanna Kloek
Sprint
14:03
4
Imke Denissen
Atledo
16:03
MJUNA, MJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Louer
Attila
12:44
2
Daphne van Zandvoort
DAK
13:55
3
Esmay van de Laar
Attila
14:19
4
Hannah Verwei
DAK
14:22
VSEN, VSEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte van den Boom
Sprint
8:01
2
Suzanne Jonkers
Sprint
9:13
3
Aranka Dolislager
Energie
9:28
4
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
11:33
V35, VMAS KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Broos
Scorpio
13:09
JJUNB, JJB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
12:08
2
Jar van Winkel
Atledo
12:44
3
Jorg Schellekens
Attila
13:18
4
Dirk Roovers
Attila
14:47
5
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
14:58
6
Gijs Pijnenburg
Tilburg Road Runners
17:53
7
Rik den Boer
Atledo
17:55
8
Lucin Kuijpers
Atledo
19:43
9
Rick Theeuwes
Atledo
21:27
JJUNA, JJA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
18:27
2
Maikel Peeman
Flakkee
19:15
3
Troy de Juncker
Attila
19:26
4
Ahmed Abubakar
DAK
19:36
5
Ward Broeders
Spiridon
22:11
6
Joeri van de Waal
Energie
22:11
MSEN, MSEN KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Buiks
Sprint
6:18
2
Dirk Evers
Spiridon
6:36
3
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
6:37
4
Rob Kokx
Atledo
8:58
M35, MMAS KORT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerdjan Kipping
Atledo
8:14
2
Aart Jan Moerdijk
Atledo
8:48
3
Mark Uilhoorn
Parthenon
10:48
V35, V35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Joosten
ACW '66
22:33
2
Frauke van Boekel
Typhoon
23:45
3
Chantal van Oudheusden
Sprint
23:55
4
Marieke Verheijen
Sprint
24:45
5
Nicole Sweens
Tilburg Road Runners
25:25
6
Marloes de Jong
Atledo
26:06
7
Inge Schipperen-Verhagen
Scorpio
26:16
8
Lianne Ivens
ACW '66
26:28
9
Karin van Ham
Atledo
27:13
10
Yvette van Dulmen
Atledo
27:37
11
Neeltje Olieslagers
Gloria
29:54
12
Floortje Remmers
Gloria
29:55
13
Margie Mertens
Gloria
30:25
14
Veronieke Geenen
Gloria
32:45
15
Anita Reuvers
Atledo
35:33
V45, V45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Vingerhoets
Tilburg Road Runners
25:29
2
Ria Wwerts
ACW '66
25:51
3
Marianne Kat
Spiridon
25:53
4
Moniek Kingma Schippers
avVN
29:58
MSEN, MSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
30:18
2
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
30:35
3
Alwin Groen
Sprint
30:57
4
Jesse van de Ven
Spado
31:18
5
Ron Szigetti
Attila
31:20
6
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
31:25
7
Leon Graumans
Phoenix
31:34
8
Bart Candel
Atletiek Maastricht
32:14
9
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
32:28
10
Mohamed Maso
32:40
11
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
33:24
12
Robert de Korte
Rozenburg Zh
33:50
13
Teun Broeders
Spiridon
34:41
14
Nick Jansen
Sprint
34:53
15
Erwin Schuurbiers
Bergen op Zoom
35:02
16
Martijn Flipsen
Atledo
35:15
17
Mike Rasenberg
Attila
35:18
18
Dariush Cyrroes
Achil '87
36:06
19
Ralph Jacobs
Atledo
36:33
20
Michel Broeders
Spiridon
37:48
21
Kevin Schelvis
39:07
22
Bas van Wingerden
NSAV 't Haasje
41:57
23
Niels Vingerhoets
42:19
24
Christian le Sage
Atledo
43:41
M35, M35
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
31:31
2
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
31:59
3
Christ Donders
Tilburg Road Runners
33:10
4
Jol Geurts
Sprint
34:21
5
Joery Kouwenberg
Tilburg Road Runners
35:36
6
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
35:52
7
Erwin Brosens
Sprint
37:30
8
Dick Bink
Spiridon
38:08
9
Bas van Gestel
Attila
38:08
10
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
38:18
11
Bram van Hoek
Spiridon
38:56
12
Anton Bogers
Atledo
39:50
13
Iwan Oprins
Spiridon
40:32
14
Dolf Willemen
Spiridon
40:48
15
Sanne Hoekstra
Atledo
42:07
16
Erwin Gulickx
Gloria
44:03
17
Ildert Troost
Atledo
47:01
M45, M45
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Marrewijk
Scorpio
26:59
2
Edward Linnenbank
Attila
27:00
3
Ad Peeters
Eindhoven Atletiek
27:27
4
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
28:31
5
Ruud Louer
Tilburg Road Runners
29:30
6
Louis van den Dungen
Spiridon
29:37
7
David Bmer
DJA
29:44
8
Johan Verweij
Achil '87
30:39
9
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
30:55
10
Harry Beekmans
DAK
30:59
11
Albert de Rooij
Atledo
31:11
12
Bas Barten
Spiridon
31:45
13
Ed van der Jagt
Scorpio
31:47
14
Johan Flipsen
Atledo
32:01
15
Jacco Schipperen
Scorpio
32:31
16
Toine van Gils
Atledo
33:13
17
Gijs Kloek
Sprint
33:29
18
Richard de Jong
Atledo
33:32
19
Rene van Erp
Atledo
33:59
20
Peter Kramer
Atledo
34:23
21
Michel Verhoeven
Sprint
34:51
22
Frans van Gestel
Gloria
35:31
23
Hans Lodewijks
Atledo
35:36
24
Frank Van Den Oetelaar
Loopgroep Aart Stigter
35:47
25
Thomas Bernard
Atledo
36:14
26
Mark Schraets
Gloria
39:37
27
Martie Reuvers
Atledo
39:47
M55, M55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
28:55
2
Ad Buijs
Phoenix
29:10
3
Wout Graafmans
Spiridon
29:35
4
Gerard Wouters
Spiridon
30:45
5
Bas van den Bosch
avVN
31:42
6
Marcel Cools
Sprint
31:49
7
Ad Kieboom
Scorpio
32:39
8
Johan Jacobs
Atledo
33:01
9
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
33:41
10
Kees Vermijs
Atledo
34:03
11
Jan Vermeer
Spiridon
34:12
12
Hens Koreman
Atledo
34:32
13
Jan van Liempt
Atledo
35:41
14
Frits van der Velden
Atledo
36:25
15
Jack Stokkermans
Atledo
37:07
16
Luc Dillen
Gloria
42:24
M65, M65
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Jong
Atledo
31:57
2
Andr Aarts
Scorpio
35:57
3
Tom Hessels
avVN
37:25
TRIM, TRIMMERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephan Redering
Atledo
9:57
2
Anne ter Horst
Atledo
11:43
3
Margriet ter Horst
Atledo
12:26
4
Harry Verkuil
Extrarunners Gorinchem
18:11
5
Doe Flinterman
22:04
6
Rens van Dam
25:02
7
Caroline de Jong
29:57
8
Jelger Ansems
Atledo
30:01
9
Roel Timmers
30:42
10
Levi Splinters
Genderen
31:20
11
John van Mersbergen
Eethen
31:47
12
Micheline de Bruijn
32:32
13
Hans van Bragt
Atledo
32:39
14
Erik van Roovert
Attila
32:58
15
Gradie Groenendaal
32:59
16
Arian van Loon
33:24
17
Jurgen Graauwmans
33:25
18
Joep van Gorp
Taxandria Atletiek
33:36
19
Bart Kokx
Atledo
33:37
20
Niels Brugman
33:41
21
Thomas Mol
33:45
22
Sander Pleijte
33:45
23
L. Martens
34:06
24
Coen Adams
ACW '66
34:20
25
Marianne Eestermans
Dongen
34:22
26
Harold den Boer
Atledo
34:38
27
Chantal Bomer
34:59
28
Bas van Gils
35:09
29
Aranka d'Obredan
Nederland
35:26
30
Bas Driesprong
35:28
31
Virginia van Loon
Dongen
36:25
32
Suzanne Brenders
Atledo
36:25
33
Marcel van Meel
36:52
34
Suzanne Rutjes
Atledo
37:12
35
Jasper Willemse
37:25
36
Albert Verschure
Atledo
37:32
37
Frans Kleemans
Atledo
37:45
38
Ingrid den Oudsten
Spiridon
37:48
39
Patrick Schuerman
38:17
40
Karin van Noorden
38:29
41
Gert Traa
38:34
42
Wim de Leeuw
38:43
43
Robert Verduin
Gorinchem
39:31
44
Walter in 't Groen
De Langstraat
39:46
45
Henk Balk
Atledo
41:04
46
Michel Boon
Spiridon
41:15
47
Ineke Peters
De Langstraat
42:16
48
Rudi Kuijpers
Dongen
42:23
49
Gerard Radstaat
42:53
50
Oskar Baijens
Baarle-Nassau
43:28
51
Ronald de Brouwer
Atledo
46:03
VSEN, VSEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sabine van de Reijt
Sprint
19:52
2
Marjon van der Wansem
De Langstraat
20:03
3
Hilde Gilissen
Parcival
22:54
4
Lonneke Elzerman
De Langstraat
26:04
5
Hester van Liemp
Atledo
28:02
6
Natasja Riksen
Atledo
30:15
www.uitslagen.nl
05-03-2016 08:35