Uitslagenlijst Zwemloop Bergen op Zoom

Bergen op Zoom - Zaterdag 20 februari 2016

H20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Van Rooy Kristof
Vorselaar
1989
49:05
2
Rob Musters
Oud Gastel
1988
49:16
3
Lars Baeyens
Wechelderzande
1995
49:35
4
Sebastien Chatelus
Bruxelles
1977
53:44
5
Lous Wondergem
adsv Dynamica
1980
54:48
6
Koen Van Velthoven
Loenhout
1980
59:44
7
Marcel van den driest
NTB
1978
1:02:12
8
Toine Hooijen
NTB
1992
1:02:23
9
Mathieu Goossens
NTB
1977
1:09:11
H40, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Niels Koole
adsv Dynamica
1971
56:17
2
Tom de Jonge
Spado
1970
56:51
3
Cornee van Loon
TVH
1972
58:34
4
Ferry Oorsprong
Breda
1974
1:00:04
5
Rens Speksnijder
WBTV
1967
1:03:21
6
Rinus van Stee
NTB
1968
1:08:49
7
Dave Verhoeven
NTB
1974
1:11:03
H50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Gert Van der Vinden
adsv Dynamica
1964
53:59
2
Pieter van Hal
Spado
1961
58:56
3
HP van den Akker
NTB
1966
1:00:21
4
Frans Rijpers
WBTV
1960
1:04:52
5
Toin Bastiaansen
TVB
1961
1:06:14
6
Kees Bastiaansen
Oud Gastel
1963
1:07:10
7
Ton Bogerd
TVB
1966
1:07:17
H60, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bas de Jong
Spado
1956
1:05:01
2
Kobus Botman
adsv Dynamica
1951
1:13:25
V18, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Kirsten Nuyes
NTB
1997
54:47
2
Eline Desaunois
Sint-Niklaas
1997
1:00:39
V20, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Patricia van Uffelen
WBTV
1983
1:05:08
2
Hèlen van Bokhoven
Breda
1983
1:05:23
3
Lotte De Vet
Wuustwezel
1995
1:10:28
V50, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Cornelia Roth
NTB
1963
1:15:59
H16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jarno Cuypers
Vliermaal
1999
24:39
H18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Hidde Weersma
TVS '90
1997
28:22
2
Ferdi Yildiz
TVS '90
1997
31:29
H20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jesse Lormans
Lichtaart
1993
25:08
2
Niels Horsten
Vosselaar
1991
25:43
3
Tim Baelus
Beerse
1986
26:13
4
Stef Coninx
Wuustwezel
1996
26:54
5
Daan Maes
Geel
1994
27:18
6
Bas van den Nouwelant
Vlaardingen
1980
30:21
7
Harld Damen
TVB
1983
31:47
8
Youri Ommering
TVB
1991
34:07
9
Christian Ibarra
Middelburg
1981
34:37
10
Maik Molewijk
De Langstraat
1984
35:56
H40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Andy Koolmees
TTB
1972
27:43
2
Miquel van Tongeren
adsv Dynamica
1971
28:16
3
Bart Bomans
Antwerpen
1967
29:44
4
Jiri de Beule
Beveren-waas
1973
30:05
5
Kees Akershoek
NTB
1969
31:24
6
Erik Voskuil
Dordrecht
1974
32:12
7
Ricardo Dierickx
TVS '90
1976
33:56
8
Gerit Aart Koelewijn
Vlissingen
1974
38:20
9
Willem van Overveld
TVB
1974
42:03
H50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marcel Traas
De Langstraat
1966
30:44
2
Jos Kodde
Tholen
1960
34:52
3
Willem Jan Brands
NTB
1964
35:43
4
Andre Smit
Bergen op Zoom
1957
42:12
H60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Gerrit Verhoeven
TVB
1955
35:32
2
Karel van Kuijck
WBTV
1951
39:06
V16, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Nikita van den ouden
Rilland
1999
32:31
2
Juliette Diaz Diaz
TVS '90
2000
36:26
3
Nicole van Waardenburg
TVHW
2000
40:52
4
Luciënne Gouw
Hoogvliet Rotterdam
1999
43:36
V18, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Rianne de Croock
Spaubeek
1998
26:56
V20, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Chantal Koole
adsv Dynamica
1977
33:37
2
Laura Bal
TVS '90
1995
34:40
3
Nicole Wondergem
Middelburg
1979
34:59
4
Anna de Wit
Lepelstraat
1996
35:05
5
Joyce Molewijk
Oosterhout Nb
1982
36:35
6
Caroline Hectors
Brecht
1991
36:46
7
Angelique Dieteren Ribeir
NTB
1984
40:24
V40, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Thea Segeren
TVB
1970
35:41
2
Alexandra Ruijters
NTB
1968
39:42
3
Odette Langeweg
Dordrecht
1972
40:07
V50, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Carla van Aert
Meer
1966
36:29
2
José van Aert
Meer
1966
37:15
V60, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ingrid Verheije
Breskens
1953
40:58
H12, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sebastiaan Martinot
Etten-Leur
2004
15:39
2
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
2004
16:22
H14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Syb de Jong
TVB
2002
14:56
2
Tobias Martinot
Etten-Leur
2002
16:28
V14, 250M Z - 2.5KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Parel Bun
Middelburg
2002
16:15
2
Jitske Weersma
TVS '90
2001
16:36
3
Anne Dickens
Made
2001
18:40
H0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Stijn Koole
Zoutelande
2006
7:13
2
Duuk Oorsprong
Breda
2009
9:33
3
Milan Bouwman
Breda
2008
11:08
4
Raf Bouwman
Breda
2007
12:33
V0, 100M Z - 1KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Hilde Koole
Zoutelande
2005
7:22
2
Sylvia Slingerland
TVB
2005
8:31
3
Willemieke Koelewijn
Vlissingen
2007
9:03
4
Fenna Oorsprong
Breda
2008
9:42
DUO, 1000M Z - 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Lars Kammers/Francois van Dijke
Roosendaal
2001
52:49
2
Teun van Uffelen/Stijn van Dongen
Etten-Leur
1980
55:00
3
Toine van Gils/Ilse Haest
NTB
1966
1:01:17
4
Niels van Dijk/Tamara Winnemuller
TVB
1984
1:04:02
DUO, 500M Z - 5KM L
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Kim en Jeroen van 't Verlaat
TVS '90
2001
28:19
2
Esther Beerens/Emese Timmermans
Tholen
1968
31:32
3
Gemma Hereijgers/Saskia van den Bro
WBTV
1962
33:41
4
Jeff & Jan Withagen
Bergen op Zoom
1995
34:05
5
Jasper Kunstt & Karlijn Withagen
Bergen op Zoom
1983
35:41
6
Jeroen & René van Waardenburg
TVHW
1998
36:19
www.uitslagen.nl
20-02-2016 18:16