Uitslagenlijst Dinkelloop & Canicross

Losser - Zondag 14 februari 2016

MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bert van Veen
Enschede
38:18
38:17
2
Steven Mengels
Enschede
39:38
39:38
3
Rik Schulte
Enschede
40:46
40:45
4
Axel Bult
Enschede
42:51
42:49
5
Stian Gilje
Enschede
43:07
43:06
6
Pascal
Haaksbergen
43:18
43:16
7
Ole Snijders
Emlichheim
44:36
44:32
8
Mayk Meyer
Losser
44:50
44:47
9
Frank Krans
Emlichheim
46:24
46:21
10
Ruud Bijen
Hengelo Ov
46:24
46:20
11
Jordy Nijhuis
Iphitos
46:33
46:29
12
Niels Beekman
Enschede
46:52
46:47
13
Kosta
Oldenzaal
47:09
47:07
14
Vincent de Jonge
Hengelo Ov
47:23
47:19
15
Quinten
Enschede
49:31
49:28
16
Ron Krabbe
Hengelo Ov
49:49
49:45
17
Robert van Stralen
Enschede
49:59
49:53
18
Mark van Stralen
Enschede
50:11
50:04
19
Vincent Buursen
Enschede
50:11
50:01
20
Holger Zentzis
Enschede
53:31
53:25
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Andre oude Elferink
Denekamp
40:09
40:07
2
Peter Visser
Losser
42:25
42:23
3
Jeroen Loskamp
Iphitos
43:01
43:00
4
Jeroen Olde Benneker
Enschede
43:47
43:44
5
Frank Hering
Enschede
43:47
43:46
6
Harold Fraterman
Losser
44:49
44:47
7
A Tzinoudis
Overdinkel
45:20
45:17
8
M van Nieuwkuijk
Iphitos
45:46
45:43
9
Stephan Bos
Overdinkel
45:55
45:53
10
Eddie Vaanholt
Enschede
45:55
45:54
11
Martin Kalter
Losser
46:53
46:50
12
Jarno Sanders
Losser
47:11
47:09
13
Jeroen Verspui
Iphitos
51:17
51:14
14
Jeroen Janssen
Enschede
52:25
52:17
15
Richard Wijgerink
Enschede
54:23
54:14
16
Jinne Stienstra
Iphitos
56:30
56:25
17
Muhamed Abas
Oldenzaal
1:02:11
1:02:10
18
Bart Sachse
Enschede
1:08:15
1:08:08
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marcel Klamer
Beuningen Ov
41:21
41:19
2
Emile van der Zande
Iphitos
44:50
44:48
3
Mulder
Losser
47:04
47:00
4
Eric Holterman
Bentelo
48:58
48:50
5
Toon Eppink
LAAC Twente
53:18
53:12
6
Gerrit Bultman
LAAC Twente
54:11
54:06
7
Eddy Lammers
PEC 1910
57:43
57:36
8
BertJan Nijhuis
Avanti-Wilskracht
58:39
58:32
9
Jan Vrinte
Iphitos
1:00:23
1:00:16
10
Bart Boomars
LAAC Twente
1:00:39
1:00:29
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kristine Jahren
Enschede
48:20
48:19
2
Hanne Brattetvert
Enschede
48:32
48:31
3
Marleen Heerink
Losser
52:10
52:05
4
Jolijn Strijbosch
Haaksbergen
59:09
59:02
5
Marieke Jonker
Losser
1:02:35
1:02:26
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harijati Rademaker
Enschede
51:48
51:44
2
Karin Klamer
Beuningen Ov
52:26
52:23
3
Marina van den Dolder
Enschede
55:41
55:35
4
Evelien van Nieuwkuijk
Losser
55:48
55:38
5
Willeke Boerrigter
Enschede
56:19
56:13
6
Margot Heerink
Losser
57:50
57:45
7
Martha Hettema
Borne
58:20
58:14
8
Saskia Anjema
Hijum
1:02:34
1:02:26
9
Nynke Sijtsma
Iphitos
1:02:35
1:02:26
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robin Klamer
Beuningen Ov
18:03
18:03
2
Harald Derks
Denekamp
18:36
18:36
3
Cas Mulder
Losser
19:27
19:27
4
Izak Hanse
Enschede
19:29
19:28
5
Mark Vlutters
Losser
20:03
20:01
6
Jurre Keizers
Delft
20:17
20:17
7
Vincent Bloemen
Enschede
20:46
20:45
8
Attilio Bottegal
Terni
22:19
22:17
9
Gersom Post Hospers
Nieuwegein
22:35
22:32
10
Tim Kendle
Hengelo Ov
22:58
22:55
11
Maikel Bloemen
Iphitos
23:29
23:28
12
Friso Roeleveld
Hengelo Ov
25:13
25:10
13
T Ellenbroek
Losser
25:17
25:15
14
Sem Veenendaal
Losser
27:25
27:23
15
Dick van der Sar
Hengelo Ov
27:31
27:26
16
Hidde Keizers
Delft
28:03
27:58
17
Tom Groener
Oldenzaal
29:37
29:28
18
Matthijs Laarman
Vriezenveen
31:29
31:20
19
Joris Leever
Oldenzaal
33:48
33:42
20
Rogier Padberg
Enschede
34:27
34:17
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jeroen Loskamp
Glane
21:33
21:32
2
Peter Wrekenhorst
Iphitos
24:18
24:16
3
René Besseling
Bad Bentheim- Bardel
25:17
25:12
4
Alexander Nijmeijer
Losser
25:19
25:15
5
Willy Lange
Losser
25:41
25:38
6
Harold Sligman
Overdinkel
25:59
25:50
7
Wibo Haverkate
Losser
26:45
26:41
8
Kai Humpert
Aschberg, Duitsland
26:57
26:55
9
Huub Keizers
Delft
27:04
27:00
10
Charles Haarman
De Lutte
27:30
27:24
11
Roy Sligman
Losser
28:24
28:15
12
Bode
Enschede
29:50
29:41
13
Peter Benneker
De Lutte
31:39
31:34
14
Douwe Yntema
Hengelo Ov
36:00
35:54
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Willem-jan Tanck
Enschede
22:52
22:50
2
Theo Schootman
Neede
23:04
23:03
3
Wilfried Woesthuis
Nijverdal
23:51
23:51
4
Berend Veenendaal
Losser
27:26
27:24
5
Bert Leever
Iphitos
31:06
31:00
6
Gerard Nijman
Bad Bentheim
37:03
36:55
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne Siersema
Enschede
24:58
24:51
2
Susanne Wentink-Nijhuis
TION
25:45
25:43
3
Wendy
Enschede
26:55
26:53
4
Eva Juffermans
Enschede
30:21
30:13
5
Charlotte van der Wilk
Enschede
30:31
30:22
6
Sandra Olthof
Neede
32:29
32:21
7
Nienke Padberg
Enschede
33:01
32:51
8
Tae Jung Groenendaal
Obdam
33:56
33:47
9
Evelien Dokter
Iphitos
34:06
34:03
10
Kelly Wagenvoord
Enschede
34:07
34:02
11
Johanna Jager
Enschede
34:07
34:03
12
Myrthe Nijman
Losser
34:51
34:43
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erica Schoofs
24:14
24:13
2
Monique Kropmans
LAAC Twente
24:43
24:42
3
Sandra Teunissen
Losser
25:41
25:39
4
Anny Vaneker
Iphitos
27:09
27:07
5
Maria Rutten
Losser
30:25
30:20
6
Maite Villanueva
Iphitos
30:35
30:26
7
Simone van Raan
Hengelo Ov
31:29
31:21
8
Corinne Zendman
Enschede
31:43
31:40
9
Hariette Pegge
Hengelo Ov
32:12
32:05
10
Sonja Vijn
Borne
32:23
32:17
11
Nicole de Jong
Enschede
33:35
33:27
12
Irma Leever
Iphitos
33:48
33:42
13
Miranda Roest-Ekkelboom
Losser
34:08
34:01
14
Wendy Zwerink
Iphitos
34:13
34:09
15
Kristel Bosch
Iphitos
34:28
34:24
16
Herma Diele
SISU
35:26
35:20
17
Irene Breebaart
Enschede
35:35
35:27
18
Martha van der Vegt
Iphitos
36:42
36:38
19
Louise Grashof
Overdinkel
37:28
37:27
JUN C, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Laura Bomers
Eibergen
12:57
12:56
VROUW, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Iris Nijmeijer
Losser
14:18
14:17
2
Emma de Ruiter
Enschede
16:34
16:33
MAN, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Xavier Bosch
Losser
11:34
11:34
2
Ewan Nijemeijer
Losser
12:50
12:49
3
Luuk de Ruiter
Enschede
14:09
14:08
4
Gerard de Ruiter
Enschede
14:16
14:15
5
Remco ter Horst
Losser
14:51
14:49
6
Bo Dunhoft
Enschede
16:02
16:02
7
Marcel Krikke
Losser
16:10
16:07
8
Patrick Sedran
Losser
17:42
17:38
9
Bjorn Knip
Losser
18:40
18:37
10
Ricardo Bulter
Losser
18:58
18:55
11
Remco Harmsen
Losser
19:28
19:25
12
Kayan Bahar
Losser
19:57
19:52
13
Maarten Kattier
Losser
23:43
23:37
14
Abraham Camyaran
Losser
25:25
25:20
JUN D, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joep de Ruiter
Enschede
11:43
11:43
2
Teun de Ruiter
Enschede
12:28
12:26
3
Bram Blokhuis
Iphitos
13:26
13:25
JUN D, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Yvet Haverkate
Iphitos
13:44
13:44
PUP A, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ewan Nijmeijer
Losser
5:22
5:21
PUP B, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jente van der Meer
Enschede
5:35
5:35
PUP C, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robien Nijmeijer
Losser
7:34
7:33
MINI, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jesse Dunhoft
Enschede
6:27
6:26
2
Teun Riesewijk
Iphitos
6:41
6:40
MAN, 5 KILOMETER CAN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Heinz van Dongen
kevelaer
18:13
2
Matthias Wehrstedt
Langenhagen
20:15
3
Remy vander Beek
Enschede
20:17
4
Klaus Jansen
Weeze
21:21
5
Paul Elferink
Losser
21:44
6
Maarten Christenhusz
Oldenzaal
22:13
7
Herman Broekhuis
Deventer
23:04
8
André Bosgraaf
Overdinkel
23:08
9
Richard Mulder
Enschede
23:21
10
Ruud Vlutters
Oldenzaal
25:50
11
Boris Bülter
Schwanewede
27:50
12
Tonny Eulderink
Losser
29:40
VROUW, 5 KILOMETER CAN
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Monica Keers
Meppel
21:50
2
Martine Janssen
Dronten
21:52
3
Vera Mensink
Eibergen
22:08
4
Sandra Döring
Bad Zwischenahn
22:53
5
Laura Routaboul
witten
22:54
6
Kerstin Freisendorf
Unna
23:05
7
Katja Marsiglia
Unna
23:05
8
Merlinn van Nieuwkuijk
Losser
23:31
9
Terry-Rose Bruggink
Rossum Ov
23:51
10
Patricia Mönch
Almstedt
24:13
11
Rianne Blokhuis
Enschede
26:37
12
Nicole Timmerman
Hengelo Ov
29:39
13
Rita Doesburg
Rekken
30:17
14
Wendy Klercq
Delden
30:50
15
Astrid Kers
Losser
31:21
16
Mirjam Rühl
Bremen
32:11
17
Birte Hobbiesiefken
Schwanewede
34:33
18
Nicole Schröder
Bremen
34:34
MAN, 2.5 KILOMETER C
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eric Salzboin
Friesoythe, Duitsland
8:54
2
André Somhorst
Haaksbergen
8:55
3
Matthias Wehrstedt
Langenhagen
9:35
4
Sterre van Nieuwkuijk
Losser
9:58
5
Bas Noordkamp
Losser
10:32
6
Klaus Jansen
Weeze
10:34
7
Luis Koch
Edewecht
11:30
8
Jan Roser
Bad Zwischenohn
12:18
9
Jaron Rutz
Bad Zwischenahn
14:59
10
Marlon Tormählen
Delft
16:07
VROUW, 2.5 KILOMETER C
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vera Plate
Friesoythe
9:46
2
Monica Keers
Meppel
10:20
3
Marie Koch
Edewecht
11:25
4
Team Bella
Hoogeveen
11:28
5
Anja Tormählen
Bad Zwischenahn
12:29
6
Jelien Lammers
Drempt
12:33
7
Sabine Gering
Glane
14:49
8
Sandra Winz
Juelich
15:21
9
Lea Klostermann
Jeddeloh
16:11
10
Joke Stevens
Enschede
16:21
11
Riki Munzebrock
Enschede
18:18
12
Esther Hendriks
Enschede
18:20
13
Natascha Lammertink
Almelo
18:34
14
Julia Stockmann
Schwanewede
19:31
www.uitslagen.nl
16-02-2016 18:44