Uitslagenlijst ACOVanElderen Crossloop

Ommen - Zaterdag 13 februari 2016

MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
17:20
17:20
2
Robert Gerritsen
Vroomshoop
18:16
18:16
3
Peter-Jan de Jong
Joure
18:19
18:18
4
Ephrem Kuiper
Enschede
18:35
18:34
5
Klaas Douwe Yska
Nijland
18:40
18:40
6
Mark Spang
Loopgroep de Zandstuve
19:09
19:09
7
Jasper te Walvaart
Vroomshoop
19:18
19:17
8
Timo Bomhof
Heino
19:55
19:54
9
Simon Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
20:33
20:31
10
William Dubbink
Daarle
20:51
20:47
11
Elroy Dubbink
Vroomshoop
21:25
21:20
12
Evert Teunis
Vriezenveen
22:14
22:09
13
Jan ten Hove
Kampen
23:34
23:28
14
Brian Tukkers
Westerhaar-Vriezenv Wijk
23:46
23:43
15
Niels Bakker
Spurt '88
26:40
26:34
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van der Pol
Apeldoorn
18:49
18:49
2
Han Stegeman
Giethmen
20:43
20:41
3
Gert Berenst
Vroomshoop
21:02
21:01
4
Bert Busman
Spurt '88
22:48
22:47
5
Robert Terlouw
Hardenberg
23:03
23:00
6
M Wekamp
Beerzerveld
23:14
23:11
7
Anne Marsman
Ommen
23:17
23:15
8
Jan Grissen
Bergentheim
23:33
23:31
9
Theo Oldehinkel
Hardenberg
24:16
24:14
10
Harrie Bloeming
Loopgroep de Zandstuve
24:44
24:39
11
Wilt Julian Pomper
Hoogeveen
25:12
25:05
12
Marco Smit
Westerhaar-Vriezenv Wijk
26:01
25:57
13
Ruud Rusken
Hardenberg
26:07
26:01
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andre Nijbijvank
Haarle gem Hellendoorn
20:34
20:33
2
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
20:35
20:35
3
Albert Oldehinkel
Spurt '88
22:03
22:01
4
Frank Koopmans
Balkbrug
23:20
23:18
5
Albert Dankelman
Arrien
24:38
24:37
6
Jan Runhaar
Hardenberg
25:32
25:27
7
Marko Vlaming
Ommen
26:25
26:24
M60, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dick Dubbink
Loopgroep de Zandstuve
23:29
23:26
2
Ben Schrijver
Lemelerveld
26:22
26:19
3
Johan Nijland
27:57
27:52
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Muizer
Leeuwarden
22:37
22:36
2
Rianne Nyenhuis
Leeuwarden
22:56
22:55
3
Gerlinda Kuilder
Vroomshoop
24:02
24:00
4
Marije Timmerman
Staphorst
24:30
24:28
5
Esther van Aalderen
Heino
26:55
26:53
6
Maike Smeenk
Heino
27:13
27:10
7
Lucinda Blom
Spurt '88
27:16
27:11
8
Annika Kroes
Hoogeveen
27:29
27:24
9
Judith Vogelzang
Ommen
27:54
27:48
10
Sandra Groenewold
Balkbrug
28:24
28:18
11
Kristel Berghuis
Hardenberg
29:08
29:00
12
Anita Buit
Dedemsvaart
29:09
29:01
13
Jacqueline Smink
Ommen
29:13
29:08
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jolanda Assink-Nijboer
Bergentheim
24:21
24:18
2
Janneke Maathuis
Spurt '88
24:23
24:20
3
Roos Soepenberg
Den Ham Ov
24:39
24:34
4
Annemarie Wessels
Zuidwolde Dr
26:15
26:08
5
Alie Botter
Spurt '88
30:28
30:23
V50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Willems
Ommen
25:59
25:57
2
Gerda Kloek - Tusveld
Spurt '88
26:16
26:09
3
Jeanet Vonder
Ommen
29:06
29:02
4
Rita Knol
Loopgroep de Zandstuve
30:12
30:08
5
Lydia Hoorn-Murris
Zwolle
30:30
30:23
6
Gerrie Bonkestoter
Vroomshoop
34:04
34:00
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
'Pascal Dankelman
ACO Van Elderen
36:34
36:34
2
René Ramaker
Spurt '88
37:53
37:53
3
Niek Dam
Lutten
40:45
40:44
4
Harold van Goor
Vroomshoop
43:17
43:16
5
Erik Fokke
Loopgroep de Zandstuve
43:35
43:31
6
Erik Janssen
Hardenberg
45:57
45:52
7
Niels van As
Hoogeveen
46:17
46:16
8
Arjan Hutten
Dedemsvaart
47:43
47:40
9
Roelof Huisjes
Kloosterhaar
49:48
49:44
10
Esquar Zuidema
Hardenberg
51:18
51:14
11
Paul Osenga
Vriezenveen
52:10
52:05
12
Dennis Borgmeier
Nieuwleusen
57:38
57:31
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bennie Thunker
Isala '96
38:41
38:40
2
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
39:09
39:07
3
Michiel Huzen
Nieuwleusen
39:41
39:39
4
Wilco Mars
Ommen
41:44
41:43
5
Martijn Kogelman
Zwolle
42:41
42:39
6
Stefan Besten
Zwolle
42:42
42:40
7
Bennie Akkerman
Rouveen
42:56
42:54
8
Bert Luchies
Loopgroep de Zandstuve
43:35
43:32
9
Ben Smith
Hardenberg
44:30
44:26
10
Floris de Graaf
Raalte
45:51
45:49
11
Marc Hutten
Bilthoven
47:35
47:34
12
Rene Hemstede
Hardenberg
48:57
48:55
13
Ferdinand Dam
Daarlerveen
52:39
52:36
14
Ben Davenschot
Loopgroep de Zandstuve
53:54
53:48
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carel Opten
Assen
41:10
41:09
2
Jan Eikelboom
Lemelerveld
43:20
43:18
3
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
43:37
43:35
4
Leo Meijerink
ACO Van Elderen
45:20
45:17
5
Bennie Haverkort
Ommen
47:11
47:08
6
Jans Berghuis
HAC '63
47:17
47:12
7
Henk Enoch
Den Ham Ov
49:18
49:11
8
Dick Remmers
ACO Van Elderen
50:21
50:17
9
Ludolf Meester
Delft
50:23
50:17
10
Henk Jan Jansen
Ommen
51:30
51:25
11
Jan Kamphuis
Loopgroep de Zandstuve
53:05
52:59
12
Jan Schuttevaar
Vriezenveen
54:44
54:39
13
Mans Veldsink
Dedemsvaart
55:53
55:47
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk van Duuren
Spurt '88
47:27
47:26
2
Tone ten Hove
Marienheem
55:17
55:11
3
Co van der Sluis
Dedemsvaart
1:00:18
1:00:12
4
Harm Brinkman
Zuidwolde Dr
1:04:34
1:04:32
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrieke Aalberts
Hardenberg
45:03
45:02
2
Marleen Herbert
Spurt '88
45:40
45:40
3
Sarah Lynn Reuver
Wijhe
46:53
46:52
4
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
47:18
47:16
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liane de Wit
Assen
46:15
46:13
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ineke Kosse
Amsterdam
50:31
50:26
2
Eefke Meijerink-Veltink
Spurt '88
51:20
51:16
3
Reina Wijnia Kwant
Hasselt
1:04:45
1:04:42
J-9, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Moog Workel
Deventer
7:50
7:49
2
Silas Jansen
Ommen
8:05
8:03
3
Wessel Koekkoek
Ommen
8:05
8:04
4
Lenn Willem Lampe
Ommen
8:42
8:41
5
Jelte Vrieling
Dedemsvaart
8:43
8:43
6
Thijs Hekman
Ommen
9:13
9:11
7
Nout Meijer
Witharen
9:35
9:34
8
Jim Zijlstra
Ommen
10:09
10:07
M-9, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
Wezep
7:56
7:55
2
Janneke Meinen
Ommen
8:17
8:16
3
Roos Gibcus
Giethmen
8:21
8:20
4
Merle Martens
Hardenberg
8:52
8:50
5
Riona Gerrits
Ommen
8:53
8:52
6
Floor Willems
Ommen
9:01
8:59
7
Wiep Seinen
Ommen
9:09
9:07
8
Nora Boer
Ommen
9:37
9:36
9
Noa Runherd
Ommen
11:14
11:12
10
Noor van de Enk
Ommen
11:21
11:19
J-12, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
6:54
6:53
2
Luc Kappert
Holten
7:00
6:59
3
Rik Michiel Meinen
Ommen
7:03
7:00
4
Olaf de Greeff
Ommen
8:05
8:02
5
Jort de Witte
Ommen
8:09
8:07
6
Jorit Kodden
Ommen
8:51
8:50
7
Kelvin Hekman
Ommen
9:27
9:25
M-12, 1750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Britt Roos
Ruinen
6:35
6:35
2
Brecht Frensel
Akkrum
7:03
7:02
3
Janne Nijhof
Hengelo Ov
8:10
8:10
4
Lena Nijhof
Hengelo Ov
8:34
8:32
J-15, 2750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Oldhoff
Leeuwarden
9:25
2
Jing Oldhoff
Leeuwarden
10:32
3
Frank Seppenwoolde
Rijssen
11:21
4
Julian ten Hove
Kampen
11:25
5
Juan Oldehinkel
Hardenberg
11:26
M-15, 2750 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mare te Biesebeek
Leeuwarden
10:43
2
Marene Scholtens
Leeuwarden
11:04
3
Suzan Ruitenberg
Dalfsen
11:29
www.uitslagen.nl
13-02-2016 15:47