Uitslagenlijst Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden

Leeuwarden - Zondag 7 februari 2016

J-15, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Einar Kuiper
Lionitas
3:47
2
Sven Pultrum
Luxwoude
3:50
3
Ids Waanders
Lionitas
4:28
4
Quinten Geleynse
Lionitas
4:34
5
Stein Boringa
Lionitas
4:48
6
Hessel Pijlman
Lionitas
5:10
7
Jort Jellema
Lionitas
5:25
8
Ben Groen
Drachten
5:26
9
Jayden van Zandvoort
Leeuwarden
5:57
10
Delano van Zandvoort
Leeuwarden
5:58
11
Jesco van Gelder
Leeuwarden
6:04
12
Kevin Jaarsma
Leeuwarden
7:09
13
Kasper Lubbers
Leeuwarden
7:09
M-15, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske Drenten
Lionitas
3:53
2
Sanne Pultrum
Luxwoude
4:35
3
Mayke Ruige
Lionitas
4:36
4
Lisca van Gelder
Lionitas
4:39
5
Shanara van Zandvoort
Lionitas
5:03
6
Lotte Bruins
Leeuwarden
5:03
7
Anna Jorritsma
Lionitas
5:08
8
Marleen de Roos
Leeuwarden
5:08
9
Dione van Gelder
Lionitas
5:17
10
Dominique Hoekstra
Sneek
5:18
11
Nynke Kuiper
Leeuwarden
5:46
12
Ronja Lubbers
Leeuwarden
7:55
J-15, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle Ketellapper
Lionitas
9:40
2
Hidde Hallema
Leeuwarden
12:02
M-15, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel de Vries
Lionitas
12:31
2
Eva Hendriks
Lionitas
12:32
3
Tessa de Roos
Lionitas
12:57
4
Lara Laanstra
Leeuwarden
15:10
MAN, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adis Dzamastagic
Drachten
9:14
2
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
12:10
VROUW, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Ritskes
Sneek
14:43
2
Vivian Wagenaar
Leeuwarden
16:38
3
Angelyn Jellema-Laming
Leeuwarden
16:39
4
Marie jorritsma
Leeuwarden
16:43
5
Janice Van der Meulen
Leeuwarden
16:44
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Geertsma
Lionitas
16:25
2
Rob Vijver
Lionitas
17:27
3
Geale Simon Postma
Lionitas
17:55
4
David van Oosten
Lionitas
18:25
5
Joris van den Bosch
Lionitas
18:47
6
Albert van de Ziel
Friesland
18:53
7
Timo Schraa
Lionitas
19:32
8
Steven Koffijberg
Lionitas
19:58
9
Diderick Niehof
Leeuwarden
20:27
10
Mathijs Pultrum
Luxwoude
21:00
11
Rinze Hallema
Leeuwarden
22:38
12
Sietze Huizenga
Grootegast
22:38
13
Jarin van der Kooi
Impala
22:47
14
Pieter Rinze Hallema
Leeuwarden
23:21
15
Jeroen Wels
Lionitas
23:42
16
Aart-Pieter Wijnsma
Dokkum
23:55
17
Richard Deuzeman
Leeuwarden
24:17
18
Anco Buning
Goutum
24:38
19
Dannie van der Naald
Leeuwarden
25:02
20
Hans Geleynse
Leeuwarden
25:27
21
Paul Mulder
Leeuwarden
26:08
22
Marinus de Haan
Leeuwarden
27:26
23
Jaap Zoutsma
Leeuwarden
27:44
24
Gerben Sprietsma
Leeuwarden
29:09
25
Mathieu Ploum
Leeuwarden
29:10
26
Daniel Izeger
Leeuwarden
29:26
27
Andre Hartmann
Leeuwarden
29:32
28
Theo Runia
Friesland
30:47
29
Tjeerd v.d. Meulen
Lionitas
30:50
30
Guido Groen
Drachten
31:17
31
Jip Noest
Leeuwarden
31:25
32
Thijs Groen
Drachten
31:57
33
Thijs Hofstra
Friesland
32:05
34
Martiem Pannenkoek
Lionitas
32:15
35
Hessel Annema
Hallum
36:28
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne de Jager
Leeuwarden
21:50
2
Charissa Zijlstra
Friesland
23:53
3
Freke Kloek
Lionitas
24:19
4
Lisa Oegema
Lionitas
25:21
5
Robin Nijholt
Ossenzijl
25:52
6
Chantal Valkema
Athleta
25:55
7
Jolanda Wijnsma-v.d. Laan
Dokkum
27:14
8
Larissa Bakker
Leeuwarden
27:15
9
Marije Hellinga
Burgum
28:09
10
Paulien Roest
Leeuwarden
29:13
11
Henriėtte Doeser
Goutum
29:35
12
Martha Buning
Goutum
29:36
13
Helen Schaap
Leeuwarden
30:00
14
Saskia Houttuin
Leeuwarden
30:00
15
Sjoukje Kleiker-Tijtsma
Leeuwarden
30:00
16
Jelly Koopmans
Lionitas
30:00
17
Denis Vrakking
Deinum
30:00
18
Annemieke Fortuin
Leeuwarden
30:49
19
Emese Verbaan
Franeker
30:55
20
Hilde Stienstra
St.-Annaparochie
31:00
21
Maike Hoekstra
Leeuwarden
31:00
22
Ariana Kuipers
Groningen Atletiek
31:26
23
Marike Galama- Schrage
Leeuwarden
31:31
24
Helga Boekhout
Lionitas
31:34
25
Anne Cecile Houttuin
Leeuwarden
31:47
26
Yfke Fortuin
Stiens
31:52
27
Marlon van Soest
Leeuwarden
32:00
28
Wendy Spoelstra
Leeuwarden
32:00
29
Joan Stinstra
Deinum
32:29
30
C. Popken
Deinum
32:29
31
Gea Zijlstra
Burgum
32:48
32
Lydia Hempenius
Dronryp
33:42
33
Astrid Zijlstra
Friesland
34:16
34
Tini van Vilsteren-Talsma
Athleta
35:06
35
Jelly Andreae
Leeuwarden
35:53
36
Charina Woortman
Leeuwarden
38:51
37
Martine Jongsma
Leeuwarden
39:00
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meindert ter Veer
Loopgroep Zuidhorn
35:21
2
Richard Oosterbroek
Groningen
36:52
3
Geart Sierd van der Zee
Lionitas
38:37
4
Kees Noppert
Lionitas
40:29
5
Egbert-Jan Flik
Leeuwarden
40:31
6
Reinder Bergsma
Loopgroep Zuidhorn
40:34
7
Auke Postma
Lionitas
41:36
8
Edwin Voorwinde
Grou
42:28
9
Pieter Alberdra
Midlum
42:51
10
Anne Runia
Leeuwarden
43:12
11
Keimpe Reitsma
Pieterzijl
43:18
12
Richard Spoelstra
Lionitas
43:54
13
Abel Reitsma
Leeuwarden
44:07
14
Harmen Dijkstra
Lionitas
44:14
15
Andre Atsma
Leeuwarden
44:22
16
Ferry Wijngaarden
Leeuwarden
45:30
17
Jurrit Dijkstra
Leeuwarden
45:34
18
Jacob Tichelaar
Friesland
45:54
19
Floris Geertzen
Lionitas
45:58
20
Ad Berger
Oudega Gaast Sleat
46:01
21
Chris Zijnstra
Leeuwarden
46:36
22
Eddy Kuiper
Leeuwarden
46:48
23
Mindert Andrys Kamstra
Hallum
46:50
24
Jan Jurjen Hoitema
Sexbierum
46:52
25
Marco Vijver
Franeker
47:01
26
Sjors Tissingh
Lionitas
47:18
27
Otto de Boer
Friesland
47:24
28
Duco Zijlstra
Friesland
47:33
29
Klaas Jan Huizing
Lionitas
48:01
30
Marcel Perdu
Leeuwarden
48:10
31
Cor van Sluis
Friesland
48:18
32
Erwin Tuithof
Leeuwarden
48:39
33
Klaas de Ruiter
Leeuwarden
49:02
34
Martijn Troostheide
Dokkum
49:15
35
Jasper de Noord
Lionitas
49:20
36
Gerben Elleric
Berltsum
49:20
37
Chris Vreugdenhil
Leeuwarden
49:20
38
Jan van der Zwaag
Stiens
49:43
39
Marben Hellinga
Burgum
49:48
40
Hendrik Dijkstra
Friesland
49:50
41
Kees van Anker
Lionitas
50:05
42
Henk van Vilsteren
Athleta
50:08
43
Mathijs Sterk
Berltsum
50:10
44
Hooghiemstra
Loopgroep Leeuwarden
50:16
45
Paul Pultrum
Luxwoude
50:20
46
Marco Tuithof
Leeuwarden
50:44
47
Hein Riewald
Dronryp
50:47
48
Edwin Kalksma
Lionitas
51:04
49
Henk Betten
Leeuwarden
51:28
50
Marnix van der Geest
Leeuwarden
51:29
51
Edo Eisma
Goutum
51:40
52
Rik Troostheide
Leeuwarden
51:42
53
Hans Willems
Leeuwarden
52:01
54
Johan Beintema
Friesland
52:15
55
Richard Nieuwland
Leeuwarden
52:17
56
Johannes van der Schaaf
Leeuwarden
52:45
57
Theo Jager
Leeuwarden
52:55
58
Geert-Jan Zeelen
Lionitas
53:19
59
Karst Anema
Friesland
53:37
60
Robert-Jan Heizenberg
Lionitas
53:45
61
Chris Buijtenhuijs
Dutch Runners
54:05
62
Bob van Houwelingen
Harlingen
54:38
63
Marco van der Schors
Mantgum
54:38
64
Anne Martin de Jong
Leeuwarden
55:08
65
Chris de Vries
Lionitas
55:08
66
Dick Wielenga
Leeuwarden
55:34
67
Sjoerd van der Wal
Leeuwarden
55:51
68
Henk Postma
Friesland
55:56
69
Wijbe Sierksma
Friesland
55:59
70
Wim de Vries
Leeuwarden
56:08
71
Ralph Zuidema
Leeuwarden
56:12
72
Wim Krul
Grou
56:24
73
Niels Veenstra
Leeuwarden
56:34
74
Johan Zwerver
Friesland
56:39
75
Martin Stenveld
Leeuwarden
56:59
76
Berend Boom
Friesland
57:26
77
Gerard Hendriksma
Leeuwarden
57:43
78
Rense Zwerver
Leeuwarden
57:54
79
Rinke Booi
Burgum
58:13
80
Jorrit Booi
Burgum
58:13
81
Jan Feenstra
Friesland
58:38
82
Marten Kingma
Friesland
59:19
83
Ad Slagter
Lionitas
59:49
84
Arie Roest
Lionitas
1:00:30
85
Koos Pietersma
Lionitas
1:00:32
86
Jeroen Boersma
Leeuwarden
1:03:02
87
Heino van der Meer
Leeuwarden
1:03:08
88
Wybrand de Groot
Friesland
1:03:42
89
Harm Postma
Friesland
1:05:00
90
Meindert Roosjen
Friesland
1:05:35
91
Femme de Bruin
Friesland
1:06:39
92
Joop Boonstra
Friesland
1:10:07
93
Herman Hoekstra
Friesland
1:10:07
94
Hidzer Groenhof
Friesland
1:13:33
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirna Boonstra
Oosterwolde Fr
46:59
2
Gerda van Klaarbergen
Lionitas
48:25
3
Miny Verheij
Leeuwarden
48:25
4
Grietje vd Schaaf
Berltsum
49:30
5
Berber Bergsma
Heerenveen
49:43
6
Janet de Boer
Groningen
51:51
7
Leo Venneker
Friesland
53:34
8
Tjitske van Lien
Lionitas
53:34
9
Marianne Haijma
Dutch Runners
53:38
10
Piety Feenstra
Leeuwarden
53:43
11
Jelma Wassenaar
Berltsum
53:54
12
Sandra Tamminga
Leeuwarden
54:07
13
Tessa van Dijk
Harlingen
54:53
14
Corrie Pars
Loopgroep Berlikum
55:23
15
Jeannemiek Miltenburg
Hilaard
55:39
16
Jelly Haarsma
Ternaard
55:45
17
Monique de Jong
Leeuwarden
55:50
18
Hennie Tromp
Leeuwarden
55:56
19
Hanna Schuiling
Friesland
56:10
20
Wieke de Haan
Lionitas
56:21
21
Petra Drogt
Grou
56:24
22
Tjitske Miedema
Berltsum
56:36
23
Stephanie Siahaija
Leeuwarden
56:41
24
Hella van Ellen
Leeuwarden
57:05
25
Anneke Lubbers-van der Zwaag
Leeuwarden
57:06
26
Anita de Vreeze
Leeuwarden
57:16
27
Hillegien Tol
Leeuwarden
57:46
28
Anneke Sijtsma
Friesland
58:22
29
Linda Hofman
Loopgroep Leeuwarden
58:40
30
Nellie Dijkstra
Friesland
59:22
31
Henny Zijlstra
Marrum
59:26
32
Josine Sporrel
Loopgroep Leeuwarden
59:26
33
Willy de Jong
Leeuwarden
59:38
34
Joke van den Berg
Tzummarum
1:00:12
35
Ilse Schumacher
Lionitas
1:00:30
36
Tine Visser
Lionitas
1:02:54
37
Anna Walstra
Lionitas
1:03:12
38
Celesta Braaksma
Leeuwarden
1:03:37
39
Tineke Dijkstra
Friesland
1:05:00
40
Marie-Jose Bosma
Friesland
1:05:00
41
Marcella Eijer
Leeuwarden
1:06:34
42
Hester van der Geest
Loopgroep Leeuwarden
1:06:39
43
Thea de Vries
Deinum
1:07:51
44
Tanja Postma
Deinum
1:07:55
45
Klaske Meersma
Reduzum
1:08:43
46
Sita vd Wal
Tijnje
1:12:30
47
Nely Nicolai
Lionitas
1:12:30
48
Greetje Bijlsma
Lionitas
1:14:16
MAN, LANGSTE AFSTAND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Douwe Nauta
Lionitas
1:31:56
2
Wilco Kooistra
Leeuwarden
1:33:55
3
Dick Wobbes
Lionitas
1:35:38
4
Dick Vries
Appingedam
1:35:38
5
Remon van Lunzen
Lionitas
1:35:39
6
Romke Rodrigo de Jong
Leeuwarden
1:36:14
7
Harry Wiersma
Lionitas
1:36:14
8
Egbert Allema
Lionitas
1:36:50
9
Henk van Eldik
Lionitas
1:38:20
10
Hayo Bootsma
Lionitas
1:38:26
11
Peter-Jan Drent
Steenwijk
1:38:41
12
Johannes Postma
Lionitas
1:40:07
13
Julius vd Werf
Loopgroep Leeuwarden
1:40:46
14
Sierd van der Bij
Kaapstad
1:41:12
15
Sjouke Venema
Wageningen
1:41:31
16
Menno Cramer
Loopgroep Leeuwarden
1:42:16
17
Frank Haitsma
Loopgroep Leeuwarden
1:42:22
18
Harry Oosterhuis
Friesland
1:42:31
19
Donald Koster
Loopgroep Leeuwarden
1:42:33
20
Durk Polet
Burgum
1:43:00
21
Freek Schonewille
Drachten
1:43:28
22
Arnold Hager
Leeuwarden
1:43:42
23
Jacob Munneke
Leeuwarden
1:43:51
24
Joop van Ginkel
Loopgroep Hugo Veenker
1:44:09
25
Ytsen de Boer
Steenwijk
1:44:20
26
Willem Biemolt
Friesland
1:44:35
27
Andries Damstra
Raard
1:45:54
28
Hans Breuker
Loopgroep Leeuwarden
1:45:58
29
Pieter Miedema
Leeuwarden
1:46:10
30
Klaas Jan Miederma
Goutum
1:46:17
31
Rinke de Jong
Loopgroep Leeuwarden
1:46:19
32
Willie Kiewiet
Lionitas
1:46:27
33
Ids Boersma
Wytgaard
1:46:27
34
Jan Wijnsma
Boksum
1:46:39
35
Erwin Krikke
Leeuwarden
1:46:55
36
Andre Jellema
Lionitas
1:48:26
37
Rienk de Vries
Friesland
1:48:26
38
Denis van Raalte
Lionitas
1:48:26
39
Theo Zijlstra
Lionitas
1:48:42
40
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:48:42
41
Henk Depenbrock
Zuidhorn
1:49:12
42
Ewout Atsma
Drachten
1:49:15
43
Rene Bruinsma
Tijnje
1:49:15
44
Ed Velderman
Friesland
1:49:35
45
Hessel de Boer
Friesland
1:49:38
46
Roelof Houttuin
Loopgroep Leeuwarden
1:49:38
47
Niels van de Hem
Dronryp
1:50:33
48
Eldert Berends
Leeuwarden
1:50:49
49
Louis. Bakker
Friesland
1:51:12
50
Hotze Offinga
Goutum
1:51:32
51
Hans Nagtegaal
Friesland
1:51:50
52
Tjeerd Visser
Friesland
1:51:53
53
Marco van der Wal
Lionitas
1:52:43
54
Wieger van Keulen
Friesland
1:53:22
55
Pieter Cremer
Friesland
1:54:06
56
Herman Wassens
Lionitas
1:54:06
57
Gerard Schade
Lionitas
1:54:06
58
Jeffery robbers
Friesland
1:54:15
59
Bouke Fennema
Friesland
1:54:35
60
Cees Werkhoven
Impala
1:54:52
61
Frans van der Molen
Spartacus
1:55:10
62
Piet Struiksma
Lionitas
1:55:25
63
Antonius Hettinga
Friesland
1:55:36
64
Harry Meijer
Leeuwarden
1:56:42
65
Jan Zondag
Friesland
1:57:25
66
Jan Border
Sexbierum
1:58:32
67
Gerrit Snijder
Stroobos
1:58:45
68
Ben Staal
Groningen
1:59:39
69
Jacob Dijkstra
Friesland
2:00:39
70
Matthijs Vleugel
Lionitas
2:01:33
71
Wim de Jongh
Lionitas
2:01:50
72
Jinne Woudwijk
Leeuwarden
2:02:44
73
Wim Manshande
Lionitas
2:03:18
74
Carel Harkema
Friesland
2:03:26
75
Gerard Houbein
Spartacus
2:06:34
76
Wander Sikkes
Loopgroep Leeuwarden
2:09:59
77
Peter van Veen
avVN
2:22:02
78
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
2:22:02
VROUW, LANGSTE AFSTAND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien Bandstra
Balk
1:47:35
2
Inge van Schaick
Lionitas
1:48:26
3
Janet Krooshof
Lionitas
1:48:42
4
Wytske Kok
Joure
1:50:33
5
Jantsje Viėtor
Lionitas
1:54:06
6
Margriet Krijn
Loopgroep Leeuwarden
1:59:00
7
Kim Boonstra
Leeuwarden
2:00:50
8
Inge Tuinhof
Lionitas
2:01:50
9
Annechien vd Veen
Lionitas
2:01:50
10
Anke Petersom
Lionitas
2:03:18
11
Ienskje van der Weg
AV Heerenveen
2:05:07
12
Walda van Gooliga
Spartacus
2:12:30
Een groot aantal lopers aan de 21,1 km zijn
verkeerd gestuurd. Daarom staat in de uitslag
deze afstand als Langste Afstand vermeld.
Opmerkingen over de uislag naar wocweg@lionitas.nl
www.uitslagen.nl
27-02-2016 19:29