Uitslagenlijst 4e AVHorror Winterloop 2015/16

Sneek - Zondag 7 februari 2016

MAN, WINTERLOOP 8.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eelke Boonstra
Sneek
30:33
2
Willem de Boer
Exmorra
30:43
3
Yke Zoetendal
Joure
30:45
4
Douwe Yska
Nijland
31:09
5
Erik Bouma
IJlst
32:00
6
Jan Albert Veenema
Sneek
32:11
7
Siep Nota
Sneek
32:16
8
Gerrit Kramer
Bolsward
32:25
9
Wilko Bakker
Joure
34:13
10
Jetze Genee
Makkum
34:45
11
Mark Smit
Ijlst
34:51
12
Freek Welbedacht
Groningen
35:02
13
Marco van Meerveld
Sneek
35:19
14
Jappie Brandenburg
Oudemirdum
35:37
15
Mike Hofstra
Sneek
35:50
16
Gerald Hoogeveen
Bolsward
35:52
17
Marco Boorsma
Sneek
36:07
18
Daan Groen
Sneek
36:09
19
Hein Keekstra
Bolsward
36:30
20
Dirk Slot
IJlst
36:33
21
Ewoud Kooistra
Makkum
36:33
22
Gielt Algra
Heeg
36:40
23
Saco Bootsma
Workum
36:40
24
Peter Hoekstra
IJlst
36:48
25
Augustinus Veldman
Harich
36:55
26
Niels Hoekstra
Sneek
36:58
27
Evert Westerhof
Sneek
36:59
28
Jurjen Jagersma
Ijlst
37:10
29
Siebolt Haijtema
Workum
37:18
30
Henk Ruiter
Sneek
37:24
31
Albert Rijpma
Sneek
37:39
32
Harmen de Hoop
Sneek
37:50
33
Martijn Ruis
Sneek
37:51
34
Dennis Smit
Ijlst
38:05
35
Arjen de Jong
Heeg
38:19
36
Jan van der Zee
Oosthem
38:28
37
Reinier de Vries
Sneek
38:30
38
Dennis Schat
Sneek
38:34
39
Simon Speelman
Sneek
38:42
40
Luuk Naarding
Oosthem
38:44
41
Johan de Witte
makkum
38:46
42
Jeroen Tiesma
Bolsward
39:00
43
Edwin Troost
Bolsward
39:04
44
Arnoud Koster
Sneek
39:07
45
Hans-Jan Jasper
Sneek
39:17
46
Wibe Jan Elgersma
Harich
39:21
47
Anne Floris Bottema
Nijland
39:26
48
Gerard Postma
Koufurderigge
39:26
49
Peter Westerhof
Sneek
39:29
50
Andrew Guest
Sneek
39:35
51
Arie Steneker
St. Nicolaasga
39:37
52
Nanne van der Veer
Elahuizen
40:04
53
Wiebe Palstra
Bolsward
40:09
54
Beke Cnossen
Boazum
40:18
55
Jan Boonstra
Sneek
40:21
56
Bas de Best
Sneek
40:29
57
Frits Feddema
Heerenveen
40:36
58
Fimme Jan van der Wal
Oudega Gaast Sleat
40:37
59
Klaas jan Wiersma
oppenhuizen
40:37
60
Luut de Jong
Woudsend
40:39
61
Peter van Mourik
Makkum
40:45
62
Jouke Hoekstra
IJlst
40:48
63
Jeroen Ensing
Sneek
40:56
64
Gerlof Veldstra
Miildam
40:59
65
Johan Jorritsma
Sneek
41:02
66
Joost Bijlsma
Makkum
41:05
67
Riemer Haagsma
IJlst
41:13
68
Henk Reinderink
Bolsward
41:20
69
Bouwe Bruinsma
Bolsward
41:21
70
Geert Patist
Sneek
41:24
71
Raymond Blaeser
Bolsward
41:32
72
Wim Haringsma
Balk
41:33
73
Erwin IJntema
Joure
41:44
74
Ronald de Lange
Sneek
41:48
75
André Siesling
Bolsward
41:53
76
Anske Schotanus
Koudum
41:56
77
Ysbrand Valkema
Ysbrechtum
42:00
78
Atze wierke Merkus
Winsum
42:01
79
Henk Canrinus
Nijland
42:03
80
Simon Sijtsma
Ysbrechtum
42:03
81
Hessel Dijkstra
Ylst
42:24
82
Bert Baanstra
Sneek
42:35
83
Andre Jerusalem
Sneek
42:42
84
John van de Wiel
Sneek
42:46
85
Wabe Roskam
Easterlittens
42:47
86
Bert Barhorst
Ijlst
42:48
87
Martin Molenaar
Sneek
42:50
88
Marcel Swart
Sneek
42:52
89
Bart van Wermeskerken
Sneek
42:55
90
Henk Ollthuis
IJlst
42:57
91
Jetze Visser
Sneek
42:58
92
Huub Rommers
Sneek
43:07
93
Hendrie vd Werf
Bolsward
43:11
94
Eit Gaastra
Sneek
43:15
95
Richard Velzen
Achlum
43:28
96
Cor de Hoop
hEEG
43:30
97
Sander Sieperda
43:39
98
Ronald de Vries
Bolsward
43:39
99
Alwin Speelman
Sneek
43:40
100
Ronald Hettinga
Bolsward
43:51
101
Gert-Jan Jorna
Bolsward
43:52
102
Johan Adema
Sneek
43:53
103
Henk Dijkstra
Sneek
43:54
104
Jan Leijstra
Witmarsum
44:03
105
K Jager
Dronrijp
44:09
106
Frank Meeuwisse
Sneek
44:10
107
Kees Visser
Tjerkgaast
44:13
108
Oeli Reitsma
Sneek
44:18
109
Wietse Jonker
Wommels
44:19
110
Johan Bandstra
Workum
44:27
111
Barry Bijlholt
Sneek
44:41
112
Dick Heppener
Bolsward
44:47
113
Bouwe Tichelaar
Bolsward
44:49
114
Bert Rienstra
Sneek
44:53
115
Jouke van der Zwaag
Sneek
44:57
116
Bauke Jansen
Bolsward
45:27
117
Symen van der Velde
Waaksens gem Litt
45:29
118
Pieter van der Bij
Jirnsum
45:55
119
Niels Dijkstra
IJsbrechtum
46:05
120
Tally Ho
Sneek
46:07
121
Mart Meulman
Sneek
46:07
122
Ate Bergsma
Aldeboarn
46:12
123
Domien Mulder
Joure
46:49
124
Jos Doldersum
Sneek
46:57
125
Koos Jaobsen
Sneek
47:00
126
Klaas Willem Zwaagstra
IJlst
47:01
127
Rick Isidora
Sneek
47:11
128
Sjack Jansma
Sneek
47:35
129
Gerben Brouwer
Sneek
47:49
130
Henk Groen
Sneek
47:50
131
Durk Douma
Woudsend
48:03
132
Harrie Boonstra
Sneek
48:04
133
Paul van der Zwan
Sneek
48:20
134
Peter Balk
Bolsward
48:26
135
Meinte Buwalda
Schettens
48:33
136
Age Meijer
Sneek
48:54
137
Ruud Heskes
Boazum
49:18
138
Age Dijkstra
Koudum
49:22
139
Richard de Jong
Sneek
49:23
140
Tjerk Viersen
Hommerts
49:47
141
Arthur Poelmann
IJlst
49:49
142
Sytze de Witte
Sneek
50:00
143
Jan Grasman
Workum
50:12
144
Jaap Ypma
Hartwerd
50:14
145
Albert Jan van Houten
IJlst
50:25
146
Marco Ottens
Easterein
50:25
147
Francisco Oosterbaan
Goenga
51:12
148
Joop Bosma
Sneek
51:38
149
Anthoon Haagsma
Sneek
52:00
150
Menno Roskam
IJlst
52:00
151
Tred van Elteren
Leeuwarden
52:03
152
Eelco Fokkema
Sneek
52:18
153
Richard Bosma
Sneek
52:26
154
Djurre Joh van der Schaaf
Oentsjerk
52:37
155
Bert de Vos
Sneek
52:50
156
Patrick Dijkhuizen
Sneek
52:52
157
Arnold Boers
IJsbrechtum
53:02
158
Peter Ypma
Sneek
53:07
159
Jan Roelof Middeldorp
Sneek
53:33
160
Paul Buma
Sneek
53:41
161
Harry Zwanenburg
Sneek
53:56
162
Otto Galema
Bolsward
53:58
163
R Galema
Bolsward
53:59
164
Auke Nijboer
Goenga
55:25
165
René Adema
Sneek
55:44
166
Marius den Otter
Bolsward
55:45
167
Meine Visser
Bolsward
58:10
168
D J van der Veen
leeuwarden
59:16
169
Nico Kuiper
Sneek
59:20
170
Reinder Sinnema
Leeuwarden
1:00:39
VROUW, WINTERLOOP 8.9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Immy Kersbergen
Wommels
35:30
2
Regine Postma
St Nicolaasga
37:19
3
Renske de Vries
Sneek
38:39
4
Betttie Agricola
Goingarijp
39:11
5
Liesbeth Steenbergen
sneek
39:42
6
Nynke Steigenga
Exmorra
40:31
7
Andrea Kroes
Makkum
40:42
8
Ytsje Talsma-Kingma
Hilaard
41:01
9
Hella Yntema
Bolsward
41:20
10
Anneke Heida
Sneek
41:46
11
Hester Groenveld
Bolsward
42:02
12
Janet Werkema
Sneek
42:08
13
Liesbeth Andreae
Parrega
42:43
14
Alie Brouwer
Joure
42:47
15
Marije Steigenga
Wons
42:48
16
Yvonne Hiemstra
IJlst
42:54
17
Nelleke Linthorst
IJsbrechtum
43:10
18
Wilma van der Wal
Joure
43:29
19
Wietske de Jong
joure
44:14
20
Henrieta Oosterbaan
Goenga
44:21
21
Theresia Offringa
Nijland
44:25
22
Roelina Adema
Hommerts
44:30
23
Samantha Hettinga
IJlst
44:31
24
Anita Bosma
Sneek
44:58
25
Jacqueline Swart
Haskerhorne
45:00
26
Ingrid Floor
Sneek
45:02
27
Margriet Postma
Koufurderrige
45:23
28
Nelie Jasper
Sneek
45:25
29
Femke Hendriksma-Ozinga
Lemmer
45:26
30
Petra Wieringa
Leeuwarden
45:49
31
Wendelin Wielinga
Sneek
45:49
32
Hannemijn Meulman
Sneek
46:08
33
Eline Kelly
Steenwijk
46:08
34
Lucia van der Bijl
Bolsward
46:39
35
S Louwsma
Wijnaldum
47:01
36
Karin Danhof
Jirnsum
47:02
37
Clara de Boer
Bolsward
47:16
38
Saakje Regnerus
Broeksterwald
47:39
39
Frieda Wijnia
Joure
48:21
40
Marije Visser
Sneek
48:27
41
Anita Waiboer
Sneek
48:29
42
Gerdi de Vries
Sneek
48:39
43
Chantal Grasman
Oldeboarn
49:33
44
Sue Yin Hofstee
Sneek
49:44
45
Margreet Osinga
Oudega SWF
49:53
46
Mariëlle Scheltinga
Bolsward
50:15
47
Kirsten van der Meer
Bolsward
50:21
48
Leny Visser
Sneek
50:30
49
Liset Zwaan
Workum
50:32
50
Tineke Speelman
Sibrandabuorren
50:53
51
Diny van der Veen
Bolsward
51:05
52
Wietske Keulen
Sneek
51:41
53
Priscilla Feenstra
Sneek
51:43
54
Irene van Elteren
leeuwarden
52:03
55
Marieke Roelfsema
Steenwijk
52:04
56
Jetske Bilker
Achlum
52:10
57
Ciska Sterk
Sneek
52:20
58
Annamarie de Boer
Woudsend
52:20
59
Hedwig Falkena
Hommerts
52:21
60
Djuke Elzinga
Joure
52:22
61
Willy van Beek
Ysbrechtum
52:24
62
Ferwerda
jOURE
52:25
63
Janette Ozinga
Follega
52:30
64
Anneke Ypma
Hartwerd
52:38
65
Minke Oord
Joure
52:57
66
Trea Meesters
IJsbrechtum
53:02
67
Erna Jelsma
Joure
53:03
68
Josee Gillissen
Harlingen
53:32
69
Saskia Buma
Sneek
53:41
70
Ria Meijer
Sneek
53:42
71
Gea Jongsma
Scharnegoutum
53:43
72
Wiep Wiersma
Sneek
53:51
73
Gea Akkerman
Sneek
53:59
74
Sandra Haanstra
Heeg
54:13
75
Christa van Koeveringe
Heeg
54:14
76
Soraya Zander
Sneek
55:26
77
Pytsje Reinderink
Bolsward
55:31
78
Anita Reus
Sneek
55:44
79
Jennie de Vries
55:46
80
Tineke Bajema
Wommels
55:47
81
Nienke Dijkstra
Koudum
56:21
82
Sjoukje de Glee
Sneek
56:53
83
Ciska Kuiper
Sneek
58:33
84
Petra Visser
Sneek
58:35
85
Yvette Alkema
Sneek
59:20
86
Sjoukje Sinnema
Wergea
1:00:02
87
Coba de Vries
1:00:39
88
Sietske van der Bij
Jirnsum
1:00:51
89
Annet de Bruijne
Sneek
1:01:07
90
Toriena van der Tuuk
Scharnegoutum
1:01:07
91
Esther Hoekstra
Sneek
1:01:28
JPUPM, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jari Heppener
Bolsward
6:04
2
Melle Bos
Bolsward
6:14
3
Naut Krikke
Sneek
6:22
4
Corneel Algra
Heeg
6:41
5
Nick IJsbrandij
Sneek
6:50
6
Levi Oppewal
Dearsum
7:12
7
Mariel Palstra
Workum
8:51
MPUPM, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Valkema
Ysbrechtum
6:55
2
Maud Burgstra
IJlst
9:32
JPUPC, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Jaarsma
Makkum Fr
5:11
2
Swerre Zuurbier
sneek
5:49
3
Hans Koopmans
Sneek
6:10
4
Tijs Vreeling
sneek
6:53
5
Jesse Valkema
IJSbrechtum
8:20
MPUPC, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
5:41
2
Lieke Boonstra
Bolsward
5:44
3
Jara Heppener
Bolsward
6:14
4
Thialda Andringa
Haskerhorne
7:25
5
Lys Rijpma
Sneek
9:07
JPUPB, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jiri Heppener
Bolsward
5:38
2
Marc van Ruiten
IJlst
5:52
3
Hessel Oswald
Harlingen
5:58
4
Sander de Haan
Sneek
6:08
5
Jeroen Feenstra
sneek
6:17
6
Sil Dijkstra
Jutrijp
6:29
MPUPB, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anthe Troost
Bolsward
5:17
2
Inte van Kralingen
Hilversum
5:38
3
Noa IJsbrandij
Sneek
6:19
4
Milou Sieperda
bolsward
6:42
5
Marieke Jasper
Sneek
6:43
6
Jennisja Palstra
Workum
6:49
7
Meike Swart
Sneek
7:24
JPA1, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Pieter Kramer
Bolsward
5:20
2
Hidde Bos
Bolsward
5:29
3
Timen de Boer
Wommels
5:34
4
Rouen van der Zee
Sneek
6:20
5
Dinand Andringa
Haskerhorne
6:33
MPA1, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
5:00
2
Aniek Vreeling
sneek
5:42
3
Susan Breeuwsma
Sneek
6:23
JPA2, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam vd Werf
Sneek
4:42
2
Roel Troost
Bolsward
4:58
3
Jilke Oswald
Harlingen
5:48
4
Thijs Blaeser
Bolsward
6:21
5
Jurre Swart
Sneek
6:33
MPA2, JEUGDLOOP 1.3 P
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Jaarsma
Makkum Fr
5:00
2
Yverna Zuurbier
Sneek
5:15
3
Baudien Venema
Lillum
5:18
4
Noortje Sieperda
Bolsward
6:16
5
Iris Hoekstra
Hommerts
6:18
6
Judith Jasper
Sneek
6:23
7
Thialda Rinzema
Sneek
6:32
JJUND, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan van Lunzen
Franeker
4:26
2
Jurre Boonstra
bolsward
4:28
3
Sander van Kralingen
Hilversum
4:59
4
Jelle Blaeser
Bolsward
5:00
5
Kars Zuurbier
Sneek
5:12
6
Cor Visser
Heeg
5:18
7
Jorn Atsma
Bolsward
6:33
MJUND, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suze de Vries
Sneek
4:42
2
Wietske van der Weij
Weidum
5:11
3
Eline Ruige
Leeuwarden
5:18
4
Joukje Kramer
Bolsward
5:20
5
Romée de Best
Sneek
5:23
6
Bethe Siemonsma
Sneek
5:27
7
Tessa Jorritsma
sneek
5:38
8
Else de Boer
Wommels
5:43
9
Jorrit de Jong
Heeg
5:49
10
Marije Brouwer
Joure
5:52
11
Hieke Blaauw
Sneek
6:00
12
Roos Brands
Scharnegoutum
6:45
JJUNC, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Foekema
Sneek
4:20
2
Fimme Busman
Sneek
5:14
3
Wessel de Vos
Sneek
5:18
MJUNC, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva van der Zee
Sneek
5:13
2
Marije Troost
Bolsward
5:21
3
Michelle Hoekstra
Hommerts
5:32
4
Lianne de Bruijne
Sneek
6:01
5
Esmée Faber
Sneek
6:20
JJUNB, JEUGDLOOP 1.3 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michiel Osinga
Oudega swf
4:28
2
Luc Visser
Heeg
4:34
Opmerkingen over uitslag? Mail uilke@avhorror.nl
Dank aan alle sponsors en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
13-02-2016 17:14