Uitslagenlijst Groenhovenloop

Gouda - Zondag 7 februari 2016

K1BV, K1B KIDS 1500M
Plts
Naam
Tijd
1
Sam Lopes Galina Fortes
BS - Gouda
6:46
2
Maartje Bus
BS - Oudewater
7:32
3
Mette Eerland
BS - Gouda
7:36
4
Lieke Roelse
BS - Gouda
8:37
5
Senna Mooijekind
BS - Gouda
9:47
6
Tess Huijsmans
BS - Gouda
9:54
K1BM, K1B KIDS 1500M
Plts
Naam
Tijd
1
Jelte Bijsterbosch
BS - Gouda
6:17
2
Kay van Oosten
BS - Gouda
7:15
3
Luuk Schoonman
BS - Gouda
7:24
4
Peer de Joode
BS - Gouda
7:48
5
Mika Verwoerd
BS - Gouda
7:49
6
Gideon Kreuk
BS - Gouda
7:50
7
Quint van Delft
BS - Gouda
7:52
8
Ivar Martens
Ilion
8:01
9
Bart Moelker
8:04
10
Sjoerd Mikkers
BS - Gouda
8:12
11
Ravi ter Hennepe
BS - Gouda
8:16
12
Wieger van den Brink
BS - Gouda
8:34
13
Faas Witzier
8:48
14
Fenne van der Horst
BS - Gouda
8:51
15
Xander Broer
BS - Gouda
8:56
K1A1V, K1A1 KIDS 1500M
Plts
Naam
Tijd
1
Tess van Elswijk
BS - Gouda
6:59
2
Renske de Wilde
Gouda
7:01
3
Alicia van den Brink
7:42
4
Fenneke Gabreels
BS - Reeuwijk
8:18
5
Julia Mimpen
BS - Gouda
8:38
6
Thessa Pimmelaar
Bodegraven
9:09
7
Soukaina Chaoui
BS - Gouda
9:20
K1A1M, K1A1 KIDS 1500M
Plts
Naam
Tijd
1
Oscar de Jong
BS - Gouda
6:36
2
Zinedin Ouerghi
6:41
3
Mees van Vliet
BS - Gouda
6:46
4
Michael van de Brink
7:06
5
Anco Ballif
BS - Gouda
7:09
6
Guido van der Maas
BS - Gouda
7:12
7
Klaas Soede
BS - Oudewater
7:14
8
Nando Stieltjes
BS - Gouda
7:43
9
Youin Oueghi
7:47
10
Tom Kuijlaars
BS - Gouda
7:57
11
Tomas Amelink
BS - Gouda
8:00
12
Milan van Ast
BS - Gouda
8:59
13
Niels Spruijt
BS - Gouda
9:23
K1A2V, K1A2 KIDS 1500M
Plts
Naam
Tijd
1
Adina Bron
BS - Bodegraven
7:00
2
Eva Versluis
Gouda
7:03
3
Femke Moelker
7:09
4
Jente Bus
BS - Oudewater
7:16
5
Suzanne Moons
BS - Gouda
7:16
6
Bente Geers
BS - Gouda
7:29
7
Tinka Klatten
BS - Gouda
7:45
8
Mijke Gabreels
BS - Reeuwijk
8:11
K1A2M, K1A2 KIDS 1500M
Plts
Naam
Tijd
1
Robin de Haan
BS - Reeuwijk
6:00
2
Fabian te Hennepe
6:08
3
Carl Martens
Ilion
6:09
4
Wessel Baas
BS - Bodegraven
6:15
5
Jorn Eerland
BS - Gouda
6:38
6
Olivier Tukker
BS - Oudewater
6:44
7
Luca Menken
BS - Gouda
6:45
8
Lasse Benne
BS - Gouda
6:53
9
Thijmen Kuijpers
6:59
10
Simon Kraeima
BS - Gouda
7:16
11
Nelrich. Jagessar
Gouda
7:18
12
Ties Witzier
7:24
13
Teun Kraeima
BS - Gouda
7:27
14
Christiaan Stuuf
7:35
15
Robert van der Herk
8:04
K1DV, K1D KIDS 1500M
Plts
Naam
Tijd
1
Kate Elswijk
7:14
2
Mandy van der Meijden
7:19
3
Nena Ballif
8:16
K1DM, K1D KIDS 1500M
Plts
Naam
Tijd
1
Sven Teekens
Gouda
5:35
2
Zakaria Kanfaoui
5:55
3
Jesse Perera
BS - Gouda
6:06
4
Anass Belhaj
6:25
5
Stijn Kwinkelenberg
BS - Gouda
6:53
6
Loek Dijkstra
BS - Gouda
6:54
7
Houssain Kanfaoui
6:54
8
Ilias Benhaddu
7:41
9
Falke van den Brink
BS - Gouda
7:49
10
Lucas Kreuk
BS - Gouda
7:56
K4SV, K4SV KIDS 400M
Plts
Naam
Tijd
1
Noa Boutkan
1:50
2
Acrelie Schaddeke
2:12
3
Madelief de Veen
BS - Gouda
2:12
4
Judith van Hoof
BS - Gouda
2:18
5
Sanne Moelker
2:31
6
Wiam Lemdaghri
BS - Gouda
2:45
7
Lynn Looijaard
BS - Gouda
2:48
8
Beate Fieret
2:49
9
Eva Pimmelaar
Bodegraven
2:51
10
Elfie Su van der Maas
2:54
11
Basmala Kanfaoui
3:11
12
Roos van der Waal
3:38
K4SM, K4SM KIDS 400M
Plts
Naam
Tijd
1
Youssef Chaoui
BS - Gouda
1:47
2
Nils van Oosten
BS - Gouda
1:48
3
Tijn Mikkers
BS - Gouda
1:52
4
Max Hoogerwerf
Reeuwijk
1:57
5
Lev van der Hulst
BS - Gouda
1:58
6
Sam Cuijpers
BS - Gouda
2:01
7
Stijn Lejour
BS - Gouda
2:03
8
Morris van der Hek
BS - Gouda
2:06
9
Jurre Vermeulen
BS - Gouda
2:09
10
Adriaan Post
2:12
11
Thomas Spoel
2:14
12
Jip Jansen
BS - Gouda
2:19
13
Ravi Liefhebber
BS - Gouda
2:22
14
Mick Neven
2:30
15
Thijs Verdouw
BS - Gouda
2:31
16
Ilyass Belhaj
2:32
17
Naoufel El Yousfi
2:59
18
Rinze Stieltjes
BS - Gouda
3:12
19
Rida Iaallala
BS - Gouda
3:15
20
Ayman Lemdaghri
BS - Gouda
3:59
K4MV, K4M KIDS 400M
Plts
Naam
Tijd
1
Anne Vrolijk
1:30
2
Rahma Kanfaoui
1:57
3
Nelisha. Jagessar
Gouda
1:58
4
Ninthe Kok
BS - Gouda
2:00
5
Emma Wissing
BS - Gouda
2:10
6
Isabelle Jansen
BS - Gouda
2:11
7
Mika van der Horst
BS - Gouda
2:12
8
Amy Looijaard
BS - Gouda
2:15
9
Elsa van der Meijden
BS - Gouda
2:21
10
Tessa Verdouw
BS - Gouda
2:33
K4MM, K4M KIDS 400M
Plts
Naam
Tijd
1
Luuk Boutkan
1:27
2
Boris Klaver
Ilion
1:29
3
Storm Liefhebber
BS - Gouda
1:50
4
Jelte den Boer
BS - Gouda
1:51
5
James Wissing
BS - Gouda
1:55
6
Thijs Verhoef
BS - Gouda
1:58
7
Bas van den Berg
BS - Gouda
1:59
8
Pim van den Brink
BS - Gouda
2:04
9
Eli Fieret
2:04
10
Dave Zappeij
BS - Gouda
2:07
11
Sven van der Meijden
BS - Gouda
2:20
12
Toby Edwards
BS - Gouda
2:22
K4CV, K4C KIDS 400M
Plts
Naam
Tijd
1
Zarah van der Hulst
BS - Gouda
1:37
2
Norah den Boer
BS - Gouda
1:40
3
Vera de Baat
BS - Gouda
1:41
4
Tess Geers
BS - Gouda
1:43
5
Ilse Vermeulen
BS - Gouda
1:43
6
Talitha Schaddeke
1:45
7
Sydney Weber
BS - Gouda
1:45
8
Livia Klimczak
1:48
9
Anouk van Tol
BS - Gouda
2:00
10
Safae Barboucha
BS - Gouda
2:02
11
Giamingga Orsini
Gouda
2:03
12
Britt Damsma
BS - Gouda
2:04
13
Celine Baas
2:19
K4CM, K4C KIDS 400M
Plts
Naam
Tijd
1
Danillo de Visser
BS - Gouda
1:26
2
Jorne Stieltjes
BS - Gouda
1:30
3
Maurice de Jong
BS - Gouda
1:34
4
Roy van Rijn
BS - Waarder
1:37
5
Tygo Roelse
BS - Gouda
1:42
6
Jelle Bruin
1:43
7
Tijs Pacanda
BS - Gouda
1:46
8
Jesse Keijser
BS - Gouda
1:47
9
Fedde de Veen
BS - Gouda
1:48
10
Mels van Ommen
BS - Gouda
1:52
11
Lukas warners
Gouda
2:16
5V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Ingrid Vanhorick
20:43
2
Daphne Lamboo
Avantri
22:23
3
Melory Stoppelenburg
23:02
4
Linde Emmerzaal
24:12
5
Marjon Baartwijk
Loopgroep Aart Stigter
24:29
6
Linda Alexandra
26:11
7
Deliaan van der Vaart
26:16
8
Wanda Drost
Gouda
26:23
9
Jolanda Bouma
27:29
10
Christel Versluis
Gouda
27:44
11
Marlies van der Sterre
Montfoort
27:52
12
Charlotte Dohmen
28:58
13
Bianca van Rijn
29:07
14
Marieke de Graaf
29:17
15
Frederieke van Zuylen
Gouda
29:20
16
Ellen Orlebeke
Gouda
29:21
17
Suzan Orlebeke
Gouda
29:23
18
Kirsten Groenendijk
Gouda
31:03
19
Yvette Straub
Gouda
31:04
20
Louise Zimmerman
31:18
21
Chantal Metselaar
31:27
22
Naomi Slob
Gouda
31:44
23
Veronique Koolwijk
Mokveld
31:52
24
O. Meyer
32:54
25
Laura Jonkers
33:37
26
Dora Wompe
35:14
27
Marina Brouwer
35:55
28
Annie de Jong
43:03
5M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Yoram Polak
15:52
2
Menno Beck
17:08
3
Daniel van Dijk
17:09
4
Armane Benchellal
17:31
5
Matthijs Riemens
Fortuna
17:35
6
Sander Eijs
Alphen aan den Rijn
18:12
7
Jelle Keus
18:39
8
Edwin Voogd
18:51
9
Jan de Jong
19:49
10
Indigo Tjan
AV Gouda
20:21
11
Koen Vereijken
20:58
12
Thomas Urger
21:15
13
Rob Kuiper
21:29
14
Jan Hogerwerf
Haastrecht
21:48
15
Ron Haanstra
22:01
16
Remco den Heeten
23:18
17
Martin de Haan
24:12
18
David straub
Gouda
24:17
19
Frank Ruegg
24:37
20
Peter van Orsouw
25:59
21
Brendan Troost
27:31
22
Koen Anders
Mokveld
27:37
23
Johan Visser
Montfoort
27:59
24
Zasse Molendijk
28:29
25
Karim Bouarfa
28:56
26
Frans Hoogland
29:42
27
Jorg Ruegg
31:47
28
Tonny Pimmelaar
Bodegraven
32:36
10V, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Jiska Pols
Gouda
44:57
2
Arine Fijn
46:05
3
Leidy Zijlstra
Alphen aan den Rijn
46:27
4
Maria Jose
Gouda
47:50
5
Carla v.d. Wolf
48:21
6
Marieke Oostdam
50:15
7
Willemeijn Faas
Mokveld
51:07
8
Bonnie van Doorn
Gouda
51:20
9
Hanneke Martens
Mokveld
53:08
10
Annemieke de Bruijn
53:27
11
Leanne van Rossum
De Kieviten
53:28
12
Melissa Roos
Bodegraven
54:38
13
Brigit Droog
55:05
14
Lesley White
Gouda
55:05
15
Simone bottinga
Gouda
55:24
16
Wendy van Zanten
Mokveld
55:31
17
Cobi de Boer
56:08
18
Natasja Vergunst
56:51
19
Precilla Wensveen
57:07
20
Annet Korevaar
57:24
21
Susan Windt
Gouda
58:10
22
Corine Brandwijk
58:24
23
Esther Bieshaar
Gouda
59:03
24
Veerle Ruijgers
Gouda
59:18
25
Mirjam Ernst
Mokveld
1:01:44
26
Gerda Iosulani
1:02:50
10M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Martijn Ouweneel
37:29
2
Alex Olieman
37:38
3
Tijn Jansen
37:58
4
Ronald Westein
38:56
5
Henk Kerkhof
Hoogvliet Rotterdam
39:00
6
Andy Koolmees
39:02
7
Pascal Verbeek
39:18
8
Erwin van der Ham
40:18
9
Sander Bessels
AV Gouda
40:23
10
Geert Moelker
41:15
11
Sander Oosterwechel
41:31
12
Matthijs van de Wetering
41:40
13
Shane ten Hennepe
42:13
14
Hans Overbeek
42:30
15
Kevin Ruigrok
's-Gravenhage
42:37
16
Wouter de Heide
42:59
17
Niels Janssen
Gouda
43:05
18
Eli van der Heide
43:28
19
Rick Nijkamp
43:48
20
Rene Stallen
44:16
21
Martijn Wielaart
Utrecht
44:19
22
Jeroen Versluis
Gouda
45:03
23
Henk Emmerzaal
45:09
24
Walter de Wilde
AV Gouda
45:48
25
Mark Boon
45:59
26
Willem van der Heide
46:02
27
Soufyan Lemmouy
Gouda
46:20
28
Tjia Liem
Rotterdam
47:15
29
Wilbert Moons
47:31
30
Chris van Assem
Mokveld
47:50
31
Peter Koolwijk
Mokveld
47:51
32
Tony Anders
Mokveld
47:51
33
Roel Weevers
De Kieviten
47:52
34
Henk van Driel
47:56
35
Erik Klaverstijn
48:36
36
Cor Verheul
48:46
37
Hans Ridderikhoff
Gouda
48:55
38
Leo Pol
Gouda
49:00
39
Peter den Boer
49:30
40
Frank Spaas
Mokveld
49:30
41
Mark Verhagen
49:40
42
Ted van Leeuwen
Haastrecht
50:35
43
Nico Hartog
Gouda
50:41
44
Patrice van der Maas
50:57
45
Jeffrey Derkx
Hendrik-Ido-Ambacht
51:02
46
Arjan Lejour
Gouda
51:16
47
Piet Staal
51:22
48
Pieter van der Velden
Lekkerkerk
51:37
49
Mat Drummen
52:01
50
Jeroen Bommele
52:39
51
Raymond van Wichen
52:49
52
Eric Pols
AV Gouda
54:15
53
Leo Koot
54:28
54
Gerrit Fikkert
Gouda
54:45
55
Rob Oostdam
Gouda
54:59
56
Marc Blok
55:34
57
Edie de Kievid
55:34
58
Detlev Huisman
Bergambacht
55:35
59
R. Steenkamer
55:50
60
Paul Minkjan
Gouda
55:52
61
Ben Overbeek
Haastrecht
56:15
62
Matthias Meijer
56:21
63
Ram
56:24
64
Rob Korrevaar
56:30
65
Reinier Moet
Hendrik-Ido-Ambacht
57:07
66
Dick Stijnman
57:08
67
Marco Gonsalves
Gouda
57:08
68
Martijn Korevaar
57:16
69
John Kerseboom
Gouda
57:20
70
Hans van Lubeck
57:25
71
Jeroen van den Berg
Gouda
58:11
72
Peter de Valois
58:21
73
Frans Lansberger
58:25
74
Michel Okkerse
Gouda
59:03
75
Paul de Jong
Dutch Runners
59:15
76
Jerven Smit
1:00:28
77
Kommer Hoogstad
Gouda
1:00:36
78
Simon Hornis
Gouda
1:00:38
79
B.L. Hoddenbach
1:01:24
80
Wim Zeltenrijch
1:01:59
81
Wim Zondag
's-Gravenhage
1:02:10
82
Marco van Dam
1:04:21
83
Henk Wiggemansen
1:07:01
21V, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Helmie Ramakers
1:34:00
2
Saskia Wijnalda-teVelde
Loopgroep Bunnik
1:37:21
3
Annelies van Dorp
1:39:01
4
Liesbeth Meershoek
AV Gouda
1:43:54
5
Heidi Quint-frings
Gouda
1:48:48
6
Miranda v.d. Voort
1:55:08
7
Martine Huisman
Bergambacht
1:55:59
8
Marian Dijkstra
Gouda
1:57:14
9
Leonie Wijnsema
1:59:04
10
Michelle Bijkerk
2:01:37
11
Lydia van houwelingen
Gouda
2:07:11
12
Hielke Grootendorst
2:07:48
13
Joyce Kitselaar
2:09:38
14
Jolanda Duran-Both
Berkenwoude
2:22:31
15
Giuditta Farci
2:22:43
21M, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Tijd
1
Menno Lieven
1:16:34
2
Danny Binnendijk
Bodegraven
1:17:12
3
Jorrit Slaman
1:17:30
4
Marc Wissing
1:24:28
5
Patrick Binnendijk
1:27:51
6
Kaspar van den Brink
Gouda
1:30:20
7
Henk van Zutphen
1:30:22
8
Eric Philipsen
1:33:30
9
Ruud Nobel
1:33:40
10
Frans van Zuilen
1:33:42
11
Corné Kortlever
Bergambacht
1:33:48
12
Arnout van de Beek
Gouda
1:34:01
13
David Luijendijk
PAC
1:34:01
14
Gerwin Grit
PAC
1:34:01
15
Kees van Malssen
Gouda
1:34:06
16
Wilfred Haaije
1:34:19
17
Wim Schleicher
1:36:35
18
Wim Verkleij
1:37:28
19
Marco de Bruin
Gouda
1:38:44
20
Rob Boer
1:39:02
21
Erik Huisman
1:39:21
22
Rudo Kalkman
1:39:31
23
Kelvin Klerk
1:41:10
24
Peter de Jong
Capelle aan den IJssel
1:41:49
25
Mark Schermer Voest
1:41:51
26
Einte Elsinga
1:41:56
27
Patrick Middelkoop
Gouda
1:42:07
28
Emiel Hagens
1:43:08
29
Bert van der Meer
1:43:30
30
Ralph Zijderhand
1:43:48
31
Peter Wensveen
1:43:49
32
Marco Molendijk
1:43:57
33
Ruben van Bruggen
Avantri
1:44:08
34
Auke de Boer
1:44:31
35
Willem-Jan Nuis
Mokveld
1:46:02
36
Hennie Havenaar
Gouda
1:46:24
37
Philip van Dongen
1:47:06
38
Peter den Heijer
AV Gouda
1:47:35
39
Job Kruyswijk
1:48:32
40
Jan Timmerman
1:48:33
41
Thijs Lansberger
1:48:54
42
Jan v.d. Hoven
1:48:57
43
Marco van der Meijden
1:48:59
44
Arie Veth
Dutch Runners
1:50:29
45
Ronald van der Wolf
Gouda
1:50:43
46
Gerard Schoonderwoerd
Nieuw-Lekkerland
1:50:50
47
Frank de Vreede
1:53:07
48
Robin Naar
Zoetermeer
1:53:38
49
Martien van Veen
avVN
1:53:45
50
Bob Dekema-de Rek
1:53:48
51
Peter de Haan
Gouda
1:53:52
52
John Vahle
Reeuwijk
1:55:17
53
Bas van de Lest
1:55:33
54
Nelvin. Jagessar
Gouda
1:55:33
55
Willem Meeuwsen
1:55:44
56
Daan Köller
Rotterdam
1:56:46
57
Chuen Lo
1:58:49
58
Marcel Berendschot
1:59:05
59
Jeppe van Tricht
Amsterdam
1:59:30
60
Arnout Koper
Rotterdam
1:59:30
61
Adri Tuijtel
Nieuw-Lekkerland
1:59:55
62
R. Verstegen
2:00:56
63
Sander Rokx
Rotterdam
2:01:27
64
Jeffrey v.d. Hoorn
2:01:36
65
P. den Eerzamen
2:03:30
66
Martijn Zwegers
Gouda
2:05:23
67
Theun Krist
Gouda
2:07:11
68
Guido Royakkers
2:07:56
69
Floris Blankenberg
2:18:08
www.uitslagen.nl
09-02-2016 21:50