Uitslagenlijst Regiocross Almere

Almere - Zaterdag 6 februari 2016

JJA, JONGENS JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Constant Huiszoon
Triathlon
18:13
2
Luc Velzeboer
Almere '81
18:46
3
Menno Dieke
Triathlon
19:55
JJB, JONGENS JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Huiszoon
Triathlon
19:15
2
Kelvin Baartwijk
Almere '81
19:24
3
Marc Roes
Clytoneus
19:41
4
Jasper van der Elst
Hellas
19:43
5
Hugo van der Ploeg
Clytoneus
19:54
6
Chaske van Rijnsoever
Hellas
19:59
7
Reinder Prince
Triathlon
20:08
8
Yannick Tourne
Triathlon
20:30
9
Tijmen Brand
Altis
20:39
10
Pelle van de Bor
AV Nijkerk
21:24
11
Lucas Stolk
Pijnenburg
21:26
12
Nial van der Steeg
Atverni
21:28
13
Stefan Zondervan
Triathlon
21:36
14
Jorn van der Maat
Clytoneus
23:08
15
Maico Rompa
Altis
23:44
16
Sybren Kiewiet
Hellas
24:04
17
Enno Braaksma
Pijnenburg
24:13
18
Jochem de Kruijff
Clytoneus
25:38
19
Timo Drijver
Pijnenburg
26:35
20
Jimmy Stewart
Triathlon
26:42
MJA, MEISJES JUN A
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Slangewal
Triathlon
12:44
2
Odile Verzantvoort
Triathlon
13:45
3
Nienke Heida
Clytoneus
15:55
MJB, MEISJES JUN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi Renssen
U-Track
13:19
2
Maria Onassis
Hellas
13:22
3
Sandra van de Grift
Pijnenburg
13:51
4
Rosa Hulsman
Altis
14:25
5
Femke Brouwer
Phoenix
14:33
6
Tabitha Bruin
Hellas
15:05
7
Esther Spruit
Phoenix
15:44
8
Jildou Postma
Altis
15:58
9
Elise Deen
Pijnenburg
17:18
JJC, JONGENS JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mojalefa Kloprogge
Phoenix
13:15
2
Pablo Velt
Atverni
13:32
3
Camiel Colen
Hellas
13:46
4
Stijn van Essen
Altis
14:05
5
Stef Ploeg
Pijnenburg
14:15
6
Max van Rhijn
BAV
14:18
7
Jelmer Groenenboom
Clytoneus
14:29
8
Lennert Oosterbaan
Altis
14:37
9
Julian Hollander
Atverni
14:42
10
Wessel Terpstra
BAV
14:44
11
Chai de Bruijne
Atverni
14:44
12
Roeland van der Ploeg
Clytoneus
14:46
13
Jasper Bertrand
Hellas
14:54
14
Lars van Vught
Altis
15:01
15
Tijn Steenmetz
Altis
15:05
16
Jasper van den Berg
Hellas
15:05
17
Daan van de Coevering
Fit
15:11
18
Koen Roskamp
BAV
15:19
19
Stef Vermeulen
Pijnenburg
15:36
20
Faas van der Ven
Triathlon
15:37
21
Leon Remkes
Altis
15:44
22
Rens Versnel
Triathlon
15:53
23
Martin Schuilenburg
Pijnenburg
16:01
24
Marten Prince
Triathlon
16:04
25
Remco Martens
BAV
16:07
26
Jimmy Luijkx
Triathlon
16:08
27
Rik Mul
AV Zeewolde
16:10
28
Cas Dijkstra
Phoenix
16:12
29
Ivo van der Horst
Altis
16:27
30
Gustaaf Jans
Altis
16:42
31
Tristan de Bree
Atverni
16:47
32
Frerik Does
Altis
16:54
33
Niels Bakker
Altis
16:55
34
Marcus Melenhorst
Altis
17:11
35
Floran Groot
BAV
17:19
36
Hidde Westerhof
AV Zeewolde
17:30
37
Jannes Beckeringh
ATHLOI
17:37
38
JoŽll Schaafsma
AV Nijkerk
17:47
39
Pieter Joosten
Triathlon
17:49
40
Raoul Lommen
Altis
17:59
41
Thom van der Wouden
BAV
18:06
42
Wouter Benschop
Atverni
18:11
43
Mick Hopman
Altis
18:27
44
Sander Verbeek
Clytoneus
18:28
45
Hugo Blokland
Altis
18:30
MJC, MEISJES JUN C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joyce de Jong
Fit
7:34
2
Wendy de Jong
Fit
7:40
3
Nine Immink
Triathlon
7:49
4
Jip van der Spek
U-Track
8:01
5
Esra Zijderlaan
Atverni
8:04
6
Tessa Verweij
Atverni
8:06
7
Hieke van Rijnsoever
Hellas
8:10
8
Chris van Meeuwen
Hellas
8:12
9
Liza van de Vooren
Hellas
8:18
10
Anne Geytenbeek
U-Track
8:20
11
Lotte van Schaik
Atverni
8:22
12
Nynke van den Bedem
Altis
8:27
13
Elisa Mul
AV Zeewolde
8:40
14
Sterre de Vries
Hellas
8:42
15
Guusje van der Vorst
Hellas
8:50
16
Joanne van der Poel
Phoenix
8:55
17
Amanda Buijtenhuis
Pijnenburg
8:55
18
Noor Schepers
Altis
8:59
19
Aniek Barbier
Hellas
9:05
20
Amy Walraven
Altis
9:09
21
Emma van de Beek
BAV
9:17
22
Manon de Bruin
Altis
9:22
23
Evelijn van Hilten
Clytoneus
9:23
24
Roos Prins
Triathlon
9:24
25
Maaike Heida
Clytoneus
9:27
26
Nielle Saly
Pijnenburg
9:27
27
Kirsten Medema
Altis
9:31
28
Aniek de Wild
Hellas
9:34
29
Cerique Rijerkerk
AV Nijkerk
9:47
30
Elize van Beuningen
Pijnenburg
9:55
31
Mirjam Niewold
AV Nijkerk
10:01
32
Fleur Bakker Schut
Triathlon
10:02
33
Isabel Cola
Triathlon
10:02
34
Nuriya Mets
Pijnenburg
10:06
35
Jytte Storm
Pijnenburg
10:16
36
Lisa Stolk
Altis
10:27
37
Amber Pieterse
BAV
10:45
38
Catharina van Lange
BAV
11:13
39
Aylin Rink
Altis
11:19
40
Iris van Gisbergen
BAV
11:53
JJD2, JONGENS JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim de Wild
Hellas
7:34
2
MaŽl Plasschaert
Almere '81
7:53
3
Max van Liempdt
Almere '81
7:57
4
Joey Daselaar
Pijnenburg
7:58
5
Tim Weber
Almere '81
8:05
6
Boudewijn van Leerdam
Phoenix
8:05
7
Djimon de Groot
Almere '81
8:10
8
Anton van Triest
Clytoneus
8:13
9
Tycho Vink
Altis
8:16
10
Sam Feijen
Pijnenburg
8:19
11
Pepijn de Groot
Pijnenburg
8:25
12
Guido Groenescheij
Hellas
8:27
13
LuciŽn Moritz
Almere '81
8:38
14
Nathan Oerlemans
Altis
8:42
15
Jelle Swaanen
Altis
8:43
16
Alexander Ridderrikhoff
Altis
8:46
17
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
8:47
18
Mark Hollestelle
Triathlon
8:51
19
Joost Stemerding
Triathlon
8:58
20
Robin Versteeg
Altis
9:01
21
Sam Relyveld
Atverni
9:04
22
Johan Zomer
Phoenix
9:20
23
Jibbe Teeuwisse
Triathlon
9:30
24
Justin
Altis
9:33
25
Redouan Ghoumid
Altis
9:33
26
Luca Lambooy
Triathlon
9:44
27
Tom Oldenbeuving
Triathlon
10:02
28
Koen Overbeek
Altis
10:02
29
Walt Kraeger
Triathlon
10:30
30
Ties van Bakel
Triathlon
10:33
31
Eric Glas
Spirit Lelystad
10:42
32
Bart Huizinga
Altis
10:43
33
Jeroen Visser
Atverni
10:45
JJD1, JONGENS JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarik van de Mast
Altis
8:05
2
DaniŽl van der Poel
Phoenix
8:06
3
Rick van der Meer
AV Zeewolde
8:08
4
William Knol
Hellas
8:10
5
Gies Oude Brunink
Fit
8:19
6
Lasse Klijn
U-Track
8:35
7
Erik Cana
Spirit Lelystad
8:35
8
Liam de Bruijne
Altis
8:47
9
Bas van Groenestein
Almere '81
8:52
10
Antoni Elkenbracht
Phoenix
8:56
11
Dawi van den Boogert
AV Zeewolde
8:57
12
Jip de Greef
Altis
8:59
13
Oscar Meijer
Altis
9:00
14
Sverre Meesters
Altis
9:03
15
Hendrik Esman
Pijnenburg
9:04
16
Julian Dorresteijn
Pijnenburg
9:06
17
Thomas Schols
Atverni
9:07
18
Gijs Broere
Triathlon
9:10
19
Mats Roskamp
BAV
9:12
20
Tijmen Hoogendoorn
BAV
9:13
21
Pim Zeeman
Hellas
9:15
22
Iker Bruggink
Phoenix
9:17
23
Sem Kleijne
Fit
9:18
24
Bo Wierts
BAV
9:26
25
Koen van der Linde
Altis
9:27
26
Joscha Giesen
BAV
9:27
27
Jonas Kole
Altis
9:35
28
Rens van Rhijn
BAV
9:40
29
Jort Mol Lous
BAV
9:44
30
Wessel Ekelmans
Almere '81
9:45
31
Koudijs
Spirit Lelystad
9:45
32
Jonah Broer
Triathlon
9:46
33
Douwe Slijderink
Phoenix
9:55
34
Hugo van Westerneng
Triathlon
9:56
35
Storm Schifflers
Clytoneus
9:56
36
Floris van Schagen
Triathlon
10:20
37
David Dalmeijer
Altis
10:26
38
Sebastian Segrist
Pijnenburg
10:29
39
Tiziano de Kruijf
BAV
10:30
40
Sven Herber
Hellas
10:35
41
Ysbrand Dekker
Triathlon
11:07
42
Floyd Verwoert
Altis
11:15
43
Twan Duijst
BAV
11:16
44
Abel Remkes
Altis
11:39
45
Youp Grundel
Almere '81
12:03
46
Casper Zijderveld
Altis
12:04
47
Vincent Kok
Altis
12:06
48
Jonas Stupar
Clytoneus
12:10
MJD2, MEISJES JUN D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tamar Veltman
Almere '81
5:32
2
Sanne Schouten
Atverni
5:33
3
Sara Schouten
Atverni
5:36
4
Janneke van Hofslot
Altis
5:48
5
Carlijn de Bie
Atverni
5:51
6
Iris de Bie
Atverni
6:09
7
Sarah van Tuijl
Almere '81
6:13
8
Amara Nnadi
Altis
6:15
9
Carmen Huikeshoven
Altis
6:16
10
Rixt Vos
Clytoneus
6:19
11
LoÔs Kok
Altis
6:30
12
Paula Lots
U-Track
6:41
13
Noa Harteman
AV Zeewolde
6:47
14
Aniek Kothman
Altis
6:49
15
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
6:51
16
Sanne Bakker Schut
Triathlon
6:51
17
Nadieh Meerman
Almere '81
6:53
18
Maura te Grotenhuis
Triathlon
6:59
19
Kim Lutgendorp
Almere '81
7:00
20
Chaja Plochg
Triathlon
7:01
21
Pien Kempe
Altis
7:02
22
Nienke Overgoor
Hellas
7:07
23
Ellis de Vries
Altis
7:10
24
Merel Hogewind
Hellas
7:10
25
Kendra Limburg
Triathlon
7:18
26
Hannah Garritsen
Clytoneus
7:25
27
Valerie Bernasco
Triathlon
7:29
28
Ilse Hoebe
Altis
7:29
29
Marit Gageldonk
Altis
7:30
30
Kaixin Tensen
Triathlon
7:40
MJD1, MEISJES JUN D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Streppel
Fit
5:46
2
Roos Wortel
Pijnenburg
6:09
3
Luna Zimnik
Clytoneus
6:11
4
Meike Stoter
Triathlon
6:15
5
Emma Kamer
Hellas
6:22
6
Renske Jekel
Fit
6:24
7
Julia Borst
Fit
6:26
8
Myrthe Martens
Altis
6:29
9
Eva van Ieperen
Pijnenburg
6:31
10
Lisanne Boot
Hellas
6:34
11
Norah Kippersluis
Pijnenburg
6:35
12
Femke Leguit
Almere '81
6:35
13
Lena Broere
Triathlon
6:37
14
Elin Kruizinga
Altis
6:38
15
Nora Kwakman
Triathlon
6:40
16
Elle Meijer
Almere '81
6:44
17
Marlot Groeneweg
Altis
6:46
18
Sofie van der Kamp
Phoenix
6:51
19
Vera Tegelaar
Almere '81
6:54
20
Lois Donkers
Almere '81
6:58
21
Janna de la Croix
Triathlon
7:00
22
Faith van Dam
Spirit Lelystad
7:01
23
Jetske Meijer
Altis
7:01
24
Marloes Bosman
Hellas
7:03
25
Daan Blijenberg
Triathlon
7:04
26
Hanna Latour
Triathlon
7:05
27
Jolijn Stemerdink
Triathlon
7:05
28
Zarah van Hoegee
Pijnenburg
7:08
29
Robin van der Have
Altis
7:09
30
Isabel Kerstholt
Altis
7:15
31
Naomi Post
Altis
7:17
32
Marit de Munnik
AV Zeewolde
7:19
33
Imke Boersma
Phoenix
7:19
34
Veerle Dijkstra
Phoenix
7:19
35
Fleur van 't Klooster
Altis
7:21
36
Demi Engel
Almere '81
7:26
37
Lieke Koene
Altis
7:27
38
Jula Wilms
Triathlon
7:28
39
Yanna Bijl
Atverni
7:28
40
Silke Mensink
Triathlon
7:32
41
Amber Brouwer
Altis
7:42
42
Jayde de Bruin
Pijnenburg
7:43
43
Evy Post
Triathlon
7:43
44
Indira Hassen
Altis
7:45
45
Dagmar Schepers
Altis
7:45
46
Sterre van der Zouw
Altis
7:47
47
Lisanne van de Grift
Almere '81
7:59
48
Eeske Roex
Triathlon
8:05
49
Ynske van de Poll
Altis
8:54
JPD, JONGENS PUP D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Meinten
AV Zeewolde
3:23
2
Casper Slagt
Altis
3:28
3
Lucas van Lien
AV Zeewolde
3:37
4
Jens van de Wetering
Triathlon
3:40
5
Twan Huisman
Altis
3:44
6
Bauke Streefland
Pijnenburg
3:54
7
Bjorn Timmer
Triathlon
3:56
8
Brent Schifflers
Clytoneus
4:01
9
Nils Medema
Altis
4:02
10
Mees Blijenberg
Triathlon
4:09
11
Camiel van Ek
Hellas
4:12
MPD, MEISJES PUP D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexandra Koenis
Almere '81
3:23
2
Laura Duits
Pijnenburg
3:27
3
Suze van Leur
Altis
3:37
4
Jette de Jonge
BAV
3:39
5
Saar de Vooght
BAV
3:44
6
Roos Kempe
Altis
3:49
7
Fť Legall Melendez
Pijnenburg
3:50
8
Roos Trip
BAV
3:50
9
Kathelijne ter Huurne
Hellas
3:50
10
Anna Strang van Hees
Pijnenburg
4:05
11
May Otto
Pijnenburg
4:07
12
Laura van Maanen
BAV
4:09
JPC, JONGENS PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florijn van der Vliet
Pijnenburg
4:58
2
Kasper van Aalst
Clytoneus
5:08
3
Mike van de Vooren
Hellas
5:13
4
Martijn Leih
Clytoneus
5:15
5
Tjalling van Leerdam
Phoenix
5:16
6
Luc Breton
Fit
5:17
7
Twan Goudena
Clytoneus
5:20
8
Thomas Daselaar
Pijnenburg
5:26
9
Silvan van Hussel
AV Nijkerk
5:29
10
Tijn van der Grijp
Altis
5:33
11
Tim van de Burgwal
Altis
5:36
12
Floris Kamer
Hellas
5:37
13
Thijmen Hatzmann
BAV
5:38
14
Johannes Hegeman
AV Nijkerk
5:43
15
Niels Karel
Altis
5:43
16
Jaron Hamoen
AV Zeewolde
5:44
17
Nodin Schoonderwoerd
Pijnenburg
5:47
18
Mike Kragten
Altis
5:47
19
Joris Lamaker
Altis
5:47
20
Mathijs Bakker
Almere '81
5:47
21
Chris de Jong
Pijnenburg
5:49
22
Jeppe Meesters
Altis
5:52
23
David Knuth
Altis
5:55
24
Stijn Kroeze
Altis
5:56
25
Sijmen van der Harst
Altis
6:07
26
Jarik Smit
AV Zeewolde
6:07
27
Ilian van Schaik
Phoenix
6:08
28
Mick Frerix
Triathlon
6:09
29
Jonne Velstra
BAV
6:11
30
Thijn Metten
Altis
6:15
31
Jop van den Hoorn
Triathlon
6:18
32
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
6:21
33
Tycho van Hussel
AV Nijkerk
6:27
34
Aron Taanman
BAV
6:30
35
Justin van Dam
AV Zeewolde
6:31
36
Noam Michiels
Clytoneus
6:36
37
Teun Heijerman
Altis
6:40
38
Jurre Lamaker
Altis
6:47
39
Tom Westdijk
Altis
6:47
MPC, MEISJES PUP C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renske van der Maas
Fit
5:16
2
Linde Zijlstra
Altis
5:18
3
Roos Verblauw
Altis
5:21
4
Iris Rietvelt
Pijnenburg
5:24
5
Noortje Zwaal
Altis
5:32
6
DaniŽlle Kaptein
Clytoneus
5:36
7
Marit Kleijnen
Pijnenburg
5:37
8
Yara Keers
Fit
5:45
9
Iris van Eerde
AV Zeewolde
5:53
10
Noa Zomer
Triathlon
5:57
11
Nikki Vroemen
Triathlon
5:59
12
Romy Bendamon
Triathlon
6:02
13
Sarah-Jane de Bruijne
Altis
6:07
14
Mette van der Veen
Pijnenburg
6:11
15
Inge Kleijs
Atverni
6:12
16
Giulia Invernizzi
Hellas
6:19
17
Meinou de Jong
Triathlon
6:20
18
Inaya Yahyaoui
Almere '81
6:22
19
Jade Broer
Triathlon
6:24
20
Noa Schut
Altis
6:27
21
Elise van Doorn
Atverni
6:33
22
Eva Wagemakers
Altis
6:33
23
Karlijn Mossink
Altis
6:36
24
Donna Lokhorst
Altis
6:44
25
Majken Berends
BAV
6:47
26
Isolde Bisschop
Triathlon
6:51
27
Yfke van der Meer
Altis
6:51
28
Fleur Emo
Atverni
6:52
29
Milou Veldhuis
Pijnenburg
6:55
30
Julia Zwaan
Almere '81
6:56
31
Anouk Bakker
Triathlon
6:57
32
Jana Uilenreef
Altis
6:59
33
Mayke van Lieshout
Triathlon
6:59
34
Jamila Junker
Altis
7:08
35
Lisa Kerkhoff
Pijnenburg
7:10
36
Reneť Rijnja
Triathlon
7:43
37
Jorieke van Duinen
BAV
7:50
38
Mandy Mulder
Fit
8:36
JPB, JONGENS PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sybe van Dijk
U-Track
6:07
2
William van Triest
Clytoneus
6:07
3
NariŮo Renfurm
Almere '81
6:13
4
Bas Pilgram
Hellas
6:26
5
BjŲrn Engel
Almere '81
6:29
6
Tycho de Vries
Spirit Lelystad
6:31
7
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
6:34
8
Arvin Bronder
Altis
6:35
9
Roemer de Jong
Triathlon
6:43
10
Lucas Scheepers
Almere '81
6:48
11
Menno Hoornstra
ATHLOI
6:52
12
Bram Goossens
Atverni
6:55
13
Yvar Riphagen
BAV
6:58
14
Guus Boorsma
Altis
6:59
15
Rens Kelder
Triathlon
7:00
16
Tim Verhagen
Hellas
7:02
17
Jelle van der Heijden
Altis
7:04
18
Thijs Kempe
Altis
7:05
19
Noah Groen in 't Wout
Clytoneus
7:06
20
Teun Lip
Triathlon
7:11
21
Lars Bergmann
Triathlon
7:12
22
Benjamin Gotte
Triathlon
7:15
23
Jesse Cools
Altis
7:18
24
Tom Zwaan
Almere '81
7:19
25
Bram Houtveen
Altis
7:21
26
Felix Bosschaart
Phoenix
7:23
27
Thobian van As
Triathlon
7:24
28
Jelmer Trip
BAV
7:25
29
Maarten Arnoldus
Pijnenburg
7:27
30
Jente van Geest
Altis
7:30
31
Brigt van Apeldoorn
Triathlon
7:31
32
Timo Kieft
Pijnenburg
7:37
33
Kes Humphries
Fit
7:46
34
Brett van Zijtveld
Altis
7:47
35
Luuk van Meerveld
BAV
7:51
36
Thorsten Berghegen
BAV
7:56
37
Yuri Vink
Phoenix
8:02
38
Jaouad Boussakout
Phoenix
8:04
39
Jelle Noorlander
Triathlon
8:07
40
Satria Jansen
Triathlon
8:07
41
Thijs Schukken
Altis
8:10
42
Bart Jansen
Altis
8:14
43
Rico Osnabrugge
Phoenix
8:16
44
Jochem van den Berg
AV Zeewolde
8:35
45
Koen Rijkers
Triathlon
8:55
46
Wessel Schuller
Triathlon
8:58
47
Etienne Hartgers
BAV
9:12
48
Pepijn Holm
Triathlon
9:18
49
Jens Werner
Triathlon
9:47
MPB, MEISJES PUP B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evie de Roos
Fit
6:24
2
Fenna van der Kooij
Altis
6:49
3
Danne Mossink
Altis
6:55
4
Tirza Streppel
Fit
7:08
5
Benthe de Jong
AV Nijkerk
7:09
6
Madelief van Leur
Altis
7:10
7
Micha Waterval
Almere '81
7:12
8
Nynke Glas
Spirit Lelystad
7:14
9
Imke van der Spoel
Altis
7:17
10
Rosalie Franken
Almere '81
7:19
11
Lieve Kroon
Almere '81
7:20
12
Eveline Sikkema
Pijnenburg
7:24
13
Mara Schouw
Pijnenburg
7:25
14
Berrit Roex
Triathlon
7:29
15
Ella Haaksman
Hellas
7:29
16
Carmen Lijzenga
Triathlon
7:29
17
Jinte Jonker
Triathlon
7:36
18
Jolie Minnťe
Triathlon
7:46
19
Kyra van der Meer
Triathlon
7:50
20
Mandy Dorresteijn
Pijnenburg
7:52
21
Carmen Schipper
Pijnenburg
7:53
22
Sasha Smink
Triathlon
7:54
23
Bente Rutten
Altis
7:59
24
Emma de Raad
BAV
7:59
25
Caitlin Verhaar
Pijnenburg
8:08
26
Lotte van de Coterlet
Pijnenburg
8:09
27
Caya Mets
Pijnenburg
8:10
28
Indy Broer
Triathlon
8:11
29
Eva van der Linden
Triathlon
8:16
30
Jetske de Boer
Altis
8:16
31
Tes Harmsen
Phoenix
8:18
32
Liselotte ter Huurne
Hellas
8:19
33
Kim van der Wal
Altis
8:21
34
Dilara Oktay
Pijnenburg
8:23
35
Fenne Kronemeijer
BAV
8:25
36
Nina van de Weerd
BAV
8:25
37
Julia van der Horst
BAV
8:26
38
Emma de Wit
Altis
8:29
39
Esther van Waarde
AV Zeewolde
8:35
40
Loes van Norden
AV Nijkerk
9:18
41
Mette Storm
Pijnenburg
9:27
42
Noor Lassing
Triathlon
9:28
43
Bouchikhi, Sabrina
Phoenix
10:00
JPA1, JONGENS PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Bomer
Hellas
5:55
2
Harm Welleweerd
Hellas
5:59
3
Finn van Ek
Hellas
5:59
4
Diederik van der Vliet
Pijnenburg
6:01
5
Sam de Wild
Hellas
6:06
6
Silas Hoeve
Spirit Lelystad
6:07
7
Tobias Scheepers
Almere '81
6:11
8
Teije van der Kooij
Fit
6:18
9
Thom van der Leest
Altis
6:26
10
Senna Plasschaert
Almere '81
6:26
11
Rick Snijder
Triathlon
6:28
12
Rogier Groeneweg
Altis
6:34
13
Benjamin Post
Altis
6:34
14
Julian Kwakman
Triathlon
6:37
15
Benaiah Bergwijn
Atverni
6:39
16
Jonathan van Lien
AV Zeewolde
6:40
17
Aaron Bos
AV Zeewolde
6:42
18
David Fontein
Hellas
6:47
19
Niels Hulsman
Altis
6:52
20
Philip Walraven
Altis
6:54
21
Ties Meeuwissen
Phoenix
6:55
22
Sven Huijnen
Altis
6:57
23
Ivo Sjenitzer
Pijnenburg
6:58
24
Timo Straathof
U-Track
6:58
25
Julian Koehorst
Spirit Lelystad
7:01
26
Jelle Wanders
ATHLOI
7:06
27
Edward Dijkstra
Fit
7:07
28
Milan Tromp
Almere '81
7:08
29
Stijn Beverwijk
Triathlon
7:08
30
Levi Relyveld
Atverni
7:09
31
Wouter van Dorst
Triathlon
7:10
32
Jarne van de Poll
Altis
7:13
33
Quint Keers
Fit
7:14
34
Kian Schouten
Fit
7:15
35
Pascal Ekelmans
Almere '81
7:15
36
Yasper van Hoegee
Pijnenburg
7:15
37
Boris Hermsen
Atverni
7:15
38
Kiran Schoonderwoerd
Pijnenburg
7:20
39
Willem van Veenendaal
Hellas
7:28
40
Ard de Jong
Altis
7:31
41
Milan Norg
Altis
7:32
42
David de Vente-Peters
Spirit Lelystad
7:34
43
Alexi Michielse
Pijnenburg
7:35
44
Aaron Grul
Phoenix
7:35
45
Boet van Bakel
Triathlon
7:36
46
Giel Sportel
Altis
7:38
47
Steven Koenis
Almere '81
7:39
48
Lars Mulder
Altis
7:41
49
Yarno de Jong
Spirit Lelystad
7:43
50
Max Rijkers
Triathlon
7:43
51
Davi Pfaff
Spirit Lelystad
7:47
52
Ezra van den Boogert
AV Zeewolde
7:48
53
Willem Bakker
Phoenix
7:52
54
Marijn Keswiel
Pijnenburg
7:55
55
Ralph Vangangel
Atverni
8:08
56
Arjan Jagernath
U-Track
8:12
57
Guus Roskamp
BAV
8:15
58
Theun Blommers
Pijnenburg
8:16
59
Stijn Engelsma
Spirit Lelystad
8:17
60
Lucas Pasker
Altis
8:17
61
Tobias Boxman
Hellas
8:18
62
Martijn Worst
Altis
8:19
63
Sam Wisniewski
AV Zeewolde
8:20
64
Stijn van Bekkum
Triathlon
8:24
MPA1, MEISJES PUP A1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Leguit
Almere '81
6:23
2
Laila Yahyaoui
Almere '81
6:26
3
Blessin Uiterwijk
Almere '81
6:29
4
Britt van Westerlaak
Altis
6:29
5
Jikke van der Ploeg
Triathlon
6:31
6
Floor Bomer
Hellas
6:34
7
Merle van Logtestijn
Pijnenburg
6:35
8
Evelien van de Grift
Almere '81
6:43
9
Elena Slagt
Altis
6:46
10
Valerie Soesbergen
Atverni
6:47
11
Israe Elmakkaoui
Hellas
6:48
12
Aisha Meijer
Hellas
6:50
13
Indy Kortman
Altis
7:02
14
Annemijn Kerstholt
Altis
7:03
15
Olivie van der Linden
Hellas
7:06
16
Ariane Elkenbracht
Phoenix
7:09
17
Noor ter Rahť
Fit
7:10
18
Pien de Vooght
BAV
7:13
19
Laia Bruggink
Phoenix
7:14
20
Elin Buitenhuis
AV Zeewolde
7:16
21
Annemijn Beijer
Altis
7:18
22
Anna Kompier
Phoenix
7:19
23
Vera Walgers
Pijnenburg
7:19
24
Sanne Geurtsen
Hellas
7:20
25
Ireen Stoter
Triathlon
7:22
26
Merlijne van Doorn
Fit
7:23
27
Chiara Debije
Almere '81
7:27
28
Sterre de Jonge
BAV
7:30
29
Robin van de Grijp
Altis
7:32
30
Lara Iking
Altis
7:32
31
Vera Pot
Phoenix
7:34
32
Marlieke Castelein
Triathlon
7:38
33
Pleun Weerdenburg
Pijnenburg
7:42
34
Imme Kleijne
Fit
7:46
35
Feadan van Schaik
Phoenix
7:54
36
Liva Hofste
Altis
7:59
37
Ereza Plochg
Triathlon
8:04
38
Fenne van Leuveren
Atverni
8:06
39
Karlijn Rinsema
Altis
8:07
40
Rosa Janse de Jonge
Altis
8:14
41
Zara Meerman
Almere '81
8:19
42
Valerie Dorland
Altis
8:24
43
Rosa Bus
Altis
8:27
44
Diede Slaman
Phoenix
8:30
45
Anouk van Dalen
Altis
8:34
46
Jasmijn van der Vinne
Triathlon
8:45
47
Mirthe Kemper
Altis
8:46
48
Famke Riemersma
Phoenix
8:49
49
Sophie Zomer
Phoenix
9:02
50
Robin Rijnja
Triathlon
9:11
51
Kiki Lamers
Triathlon
9:15
52
Maureen Baartmans
Altis
9:24
53
Lutein Bisschop
Triathlon
9:51
54
Kyana Richards
Altis
10:01
JPA2, JONGENS PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Meije Bosma
Hellas
5:32
2
Senna Kampinga
AV Zeewolde
5:35
3
Mees Overbeek
Altis
5:41
4
Lars Molenkamp
Almere '81
5:53
5
Mathijs Kwakman
Pijnenburg
6:06
6
Luciano van den Heuvel
Almere '81
6:09
7
Nathan Houwaard
Triathlon
6:11
8
Finn van der Maas
Fit
6:14
9
Tijmen van Diggelen
Clytoneus
6:14
10
Esli Kluijver
Spirit Lelystad
6:16
11
Bo Schraven
Almere '81
6:17
12
Jesse Oud
Hellas
6:20
13
Olaf Rijnboutt
Phoenix
6:21
14
Arvid Jansons
Triathlon
6:26
15
Marijn van der Harst
Altis
6:26
16
Mats Medema
Altis
6:26
17
Jesse van de Beek
BAV
6:27
18
Marcello van den Heuvel
Almere '81
6:28
19
Yuri Stolk
Pijnenburg
6:30
20
Tobias Favier
Altis
6:31
21
Joost Berkhof
Triathlon
6:34
22
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
6:40
23
Badr-Eddine Seddiki
U-Track
6:41
24
Tim Lauterslager
BAV
6:42
25
Simon Lodewijk
AV Zeewolde
6:43
26
Thijmen van Loevezijn
AV Zeewolde
6:49
27
Max van Zijtveld
Altis
6:52
28
Casper van Tuijl
Almere '81
6:54
29
Sam van Burgsteden
Triathlon
6:57
30
Tim Niezink
Pijnenburg
6:58
31
Hidde Boerema
Atverni
6:59
32
Tom Houtveen
Altis
6:59
33
Anouar Loukik
Fit
7:02
34
Koen van Eden
Spirit Lelystad
7:08
35
Kenan van der Kooij
Altis
7:08
36
Leon Jonker
Altis
7:08
37
Mike van Doorn
Atverni
7:11
38
Ivo Zoomer
Triathlon
7:12
39
Milan Emo
Atverni
7:16
40
Jonathan Hueting
Hellas
7:19
41
Raoul de Roder
AV Zeewolde
7:20
42
Senna Kortman
Altis
7:21
43
Lucas van den Breemer
Pijnenburg
7:24
44
Ivo Rots
Altis
7:27
45
Yahir Strang
Altis
7:33
46
Kiko de Roos
Fit
7:38
47
Marten Krikken
BAV
7:46
48
Mathijs Haitsma
Triathlon
7:50
49
Mitchel van Dam
AV Zeewolde
8:08
50
Morris Al
Altis
8:35
51
Simon Raat
Triathlon
8:48
MPA2, MEISJES PUP A2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shantell Egbon
Almere '81
5:55
2
Selina Franken
Almere '81
6:00
3
Loes Kempe
Altis
6:18
4
Anniek Triest
Clytoneus
6:28
5
Iza de Waal
Almere '81
6:30
6
Isa van Sintemaartensdijk
Triathlon
6:34
7
Maartje Rinsema
Altis
6:43
8
Janna van de Coevering
Fit
6:43
9
Merel Veltman
Almere '81
6:50
10
Joyce Bakker Schut
Triathlon
6:50
11
Fianne de Boer
Altis
6:50
12
Febe Bakker
BAV
6:55
13
Selma Martens
Altis
6:56
14
Renťe van der Mast
Altis
6:57
15
Emma Swaanen
Altis
6:58
16
Nora Stemerding
Triathlon
7:02
17
Lauren van Beuningen
Pijnenburg
7:04
18
Merel Wassenaar
Phoenix
7:04
19
Lidewij Boddeke
Hellas
7:04
20
Farah Visser
Phoenix
7:06
21
Anoek van Hal
Hellas
7:08
22
Jasmijn Post
Altis
7:10
23
Senna Vroemen
Triathlon
7:12
24
Cato Velstra
BAV
7:14
25
Katya Stappers
Altis
7:14
26
Amber Staal
Altis
7:15
27
Berber Schaap
AV Zeewolde
7:16
28
Ilse van Veenendaal
Hellas
7:18
29
Sofia Segers
Triathlon
7:19
30
Floor Zijlstra
Altis
7:20
31
Silke van de Grint
Triathlon
7:21
32
Lotte Buitenkamp
Altis
7:22
33
Sophie de Graaf
Pijnenburg
7:23
34
Anouk Overgoor
Hellas
7:23
35
Anika van der Wolf
Altis
7:26
36
Anissa Toumi
Triathlon
7:30
37
Veere Veldhuizen
Fit
7:34
38
Floor den Heijer
Pijnenburg
7:36
39
Koosje van der Molen
Phoenix
7:47
40
Anna Versteden
Phoenix
7:49
41
Keziah Orie
Altis
7:57
42
Myla Legall Melendez
Pijnenburg
8:07
43
Lieke Bakker
Triathlon
8:13
44
Dionne Hop
BAV
8:20
45
Elise Hamberg
Pijnenburg
8:27
46
LInde Grimm
Triathlon
8:31
47
Merel van Kooten
Triathlon
8:37
48
Luna van der Veen
Pijnenburg
8:45
49
Esmee Weber
Almere '81
8:45
50
Danne Teeuwisse
Triathlon
8:48
51
Kika Bruijs
Triathlon
8:49
www.uitslagen.nl
06-02-2016 19:56