Uitslagenlijst 59e Joe Mann Bosloop

Best - Zondag 31 januari 2016

RECR, TRIMLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Rossieau
Eindhoven Atletiek
21:22
2
Haroldinio Abauna
Eindhoven
21:47
3
Ron van Anholt
Eindhoven Atletiek
22:21
4
Ad van der Heijden
Fortuna '67
22:31
5
Marleen Smulders
Generaal Michaelis
24:30
6
Helle Tijssen
Eindhoven
24:34
7
Chantal Hubers
Helmond
24:35
8
Irene Bakker
Generaal Michaelis
24:39
9
Yolanda Verspaget
Generaal Michaelis
25:01
10
Linda de Rooij
Eindhoven
25:30
11
Tim van der Pol
Eindhoven
26:06
12
Frank Gommers
Eindhoven Atletiek
26:18
13
Linda van Nunen
Eindhoven
26:28
14
Cindy Spitters
Eindhoven
26:30
15
Wichard de Benis
Generaal Michaelis
27:01
16
Helma Timmermans
Taxandria Atletiek
27:17
17
Jan Smetsers
Eindhoven Atletiek
27:58
18
Ilse Somers
Eindhoven
28:09
19
Jolanda van Loggem
Generaal Michaelis
29:34
20
Addie van der Vleuten
Generaal Michaelis
29:52
21
Gerard Verbeek
Generaal Michaelis
30:25
22
Monique van der Kruis
Eindhoven
30:28
23
Ton van Rhee
Eindhoven
30:30
24
Guido Kluijtmans
Generaal Michaelis
30:41
25
Georgy Sinelshchikov
Loopgroep De Springbokken
31:17
26
Silvester van Amerongen
Eindhoven Atletiek
31:25
27
Maarten Swinkels
Generaal Michaelis
31:29
28
Marco Breuls
Generaal Michaelis
31:30
29
Geert van de Werde
Valkenswaard
31:35
30
Karel Rikkers
Generaal Michaelis
32:03
31
Tien Chu
Generaal Michaelis
32:14
32
Stijn Star
Eindhoven Atletiek
32:19
33
Frans Strikwerda
Generaal Michaelis
32:29
34
Paul Hoen
Generaal Michaelis
32:54
35
Peter Brouwers
Generaal Michaelis
33:14
36
Hanneke van Breugel
Generaal Michaelis
33:15
37
Koos van der Horst
Generaal Michaelis
33:18
38
Van Hack-Saris
Generaal Michaelis
33:33
39
Ineke Lasoe
Generaal Michaelis
33:35
40
Nico Leijtens
Generaal Michaelis
33:50
41
Appeldoorn
Generaal Michaelis
33:55
42
Patrick Bindels
Generaal Michaelis
34:00
43
George Guns
Eindhoven Atletiek
34:07
44
Mieke van Hoof
Generaal Michaelis
34:45
45
Bas van Hoof
Generaal Michaelis
34:45
46
Joost Bastings
Generaal Michaelis
34:58
47
Gieljan van Iersel
Generaal Michaelis
35:09
48
Ronald Kramer
Generaal Michaelis
35:14
49
Paulien Snoeks
Sint Oedenrode
35:17
50
Hanneke van Loon
GVAC
35:24
51
Mark Eggenhuisen
Son en Breugel
35:30
52
Jo van Meurs
Generaal Michaelis
36:01
53
Miranka de Leest
Generaal Michaelis
36:08
54
Piet Pijnenburg
Generaal Michaelis
36:17
55
Vincent Anker
Best
36:18
56
Rien Vlemmix
GVAC
36:55
57
Stefan van Schendel
Eindhoven
36:59
58
Willy Gommers
Eindhoven Atletiek
37:25
59
Piet Philipsen
Leende
37:33
60
Peter van den Biggelaar
Generaal Michaelis
38:04
61
Peter Scholtes
Best
38:16
62
Dirk de Wit
Generaal Michaelis
38:22
63
Niels Baart
Eindhoven
38:39
64
Bob van Koetsveld
Generaal Michaelis
38:39
65
Yannick Philipsen
Leende
38:43
66
Madzy de Vries
Son en Breugel
39:19
67
Iris Guns
Eindhoven Atletiek
39:31
68
Leo Scheepers
Best
39:34
69
Harm Bakker
Generaal Michaelis
39:41
70
Remko Rop
Generaal Michaelis
39:43
71
Paul Van Tuijl
Eindhoven Atletiek
39:45
72
Casper Didden
Eindhoven
39:58
73
Loes van der Heijden
Generaal Michaelis
40:16
74
Ronald van Mil
Eindhoven
40:25
75
Hans van Bommel
Beek en Donk
40:33
76
Michael Leo
Eindhoven
40:58
77
Jasper Kruijzen
Eindhoven
40:59
78
Marco Lambregts
Alphen Nb
41:00
79
Léon Mutsaers
AVV
41:34
80
Henk Vos
Eindhoven Atletiek
41:40
81
Anton Verkooijen
Generaal Michaelis
42:01
82
Ferry Moonen
Eersel
42:18
83
Gerald Rietman
Eindhoven Atletiek
42:20
84
Matthieu Vos
Liempde
42:39
85
Mirjam Zijlstra
Son en Breugel
42:43
86
Ben van der Plas
Eindhoven Atletiek
42:51
87
Ron Sporen
Veldhoven
42:55
88
Eric Meuwissen
Veldhoven
43:01
89
Mike Willems
Eindhoven Atletiek
43:02
90
Robert Hogeweg
Dutch Runners
43:06
91
Pim van Grinsven
Fortuna '67
43:07
92
Aranka d'Obredan
Berkel-Enschot
43:19
93
Robert Hoogland
Best
43:20
94
Pierre Heuvelmans
Taxandria Atletiek
43:25
95
Mark Schilders
No-Limits
43:26
96
Stef van der Nat
Valkenswaard
43:46
97
Karel van der Pol
Eindhoven Atletiek
43:55
98
Barbara Ceelen
Eindhoven Atletiek
43:57
99
Michel Braak
Eindhoven Atletiek
44:08
100
Peter van der Ven
Eindhoven Atletiek
44:39
101
Jeroen Meulendijks
Eindhoven Atletiek
44:40
102
Ron Theunissen
Eindhoven
44:41
103
Natsagbadam Bekhbat
Sint-Oedenrode
45:02
104
Melanie van Gelderen
Sint-Oedenrode
45:02
105
Carlos Schoenmakers
Eindhoven Atletiek
45:03
106
Dries Christiaens
Eindhoven Atletiek
45:04
107
Mirjam Zijlstra
Son en Breugel
45:07
108
Wilko Foolen
Eindhoven Atletiek
45:22
109
Esther Schobbe
Waalre
45:28
110
Stefan Adriaansen
Eindhoven
45:31
111
Marie-Sophie Mutsaers
DES
45:39
112
Jaap Kleijn
DES
45:40
113
Bart van de Sande
Fortuna '67
45:57
114
Jurgen Hoenjet
GVAC
46:05
115
Leon Hanssen
Eindhoven
46:09
116
Cees Willems
DES
46:14
117
Markus van der Gugten
Eindhoven Atletiek
46:19
118
Patricia Couwenberg
Eindhoven Atletiek
46:22
119
Anton Welvaarts
Generaal Michaelis
46:24
120
Mariette van Tuijl
Eindhoven Atletiek
46:26
121
Ties de Vaan
Generaal Michaelis
46:27
122
Andre Olislagers
Sint Oedenrode
46:54
123
Hannie Vermolen
Eindhoven
46:58
124
Ruud van den Borne
AVR '69
46:59
125
Leo Walker
GVAC
47:01
126
Maurice Das
GVAC
47:03
127
René Bos
Eindhoven Atletiek
47:15
128
Susan Smit
Eindhoven Atletiek
48:09
129
Doris Mayrhofer
Best
48:09
130
Leonie Thijssen
Eindhoven Atletiek
48:12
131
Maaike van den Berk
Sint-Oedenrode
48:15
132
Paul de Munk
Nuenen
48:41
133
Linda Timmermans
Best
48:42
134
Judith Kastelijn
Marvel
48:44
135
Harry Geven
DES
48:45
136
Stefan de Wit
Waalre
48:50
137
Rianne Grotenhuis
Eindhoven Atletiek
48:55
138
Edwin van Bussel
Eindhoven
49:01
139
Laura Beckers
Eindhoven
49:30
140
Lisette van der Kallen
Fortuna '67
49:42
141
Marjo Eshuis
OSS-VOLO
50:19
142
Wim van de Pas
Veldhoven
50:21
143
Marco Lambregts
Alphen Nb
50:38
144
Rob Alferink
Son en Breugel
50:40
145
Hannie Dreves-Waterschoot
GVAC
51:05
146
Jan Kees
Best
51:07
147
Natasja Gerritzen
Eindhoven Atletiek
51:12
148
Steven Edixhoven
Eindhoven Atletiek
51:13
149
Leeroy de Haan
Eindhoven
51:24
150
Bart Bielars
Best
51:34
151
Frank van Meurs
GVAC
51:42
152
Barbara Heijman
Eindhoven Atletiek
51:55
153
Rob Kuppens
Best
51:58
154
Ernst Jansen
GVAC
52:04
155
Marja Geven
Wintelre
52:15
156
Tineke Mous
Fortuna '67
52:19
157
Nienke Visser
Sint-Oedenrode
52:20
158
Christel Ruijs
Eindhoven
52:35
159
Lisette Cornelissen
Eindhoven
52:56
160
Peter van Rooij
Fortuna '67
52:58
161
Jan den Otter
Marvel
53:29
162
Jeroen Didden
Eindhoven
53:43
163
Femke Neeskens
GVAC
53:48
164
Roy Reerink
GVAC
53:49
165
Roy Smits
Helmond
53:54
166
Ton Kuijpers
Eindhoven
53:57
167
Liesbeth Oosterink
Eindhoven
54:01
168
Hillien Pinxterhuis
GVAC
54:02
169
Look Scherpbier
Son en Breugel
54:10
170
Danielle ten Boske
GVAC
54:32
171
Nielske Bremmers
Valkenswaard
54:45
172
Mari Heesbeen
Eindhoven
54:54
173
Martine Jobse
Eindhoven
55:31
174
Nicole Sleegers
Veldhoven
55:34
175
Nancy Aarden
Eindhoven
55:34
176
Roij van Nistelrooij
's-Hertogenbosch
55:46
177
Mat Heuvelmans
Generaal Michaelis
56:07
178
Henri Didden
Eindhoven
56:50
179
Jolanda Oomen
Eindhoven
56:58
180
Annelies Heerakkers
Wintelre
57:51
181
Ruud van Geloven
Best
58:06
182
René Uijthoven
Generaal Michaelis
1:00:22
183
Dory Heesbeen
Eindhoven
1:00:24
184
Linda Thomassen
Marvel
1:00:28
185
Marc Mittelmeijer
Eindhoven
1:01:07
186
Simone van Geloven
Best
1:02:22
JD, 1540 M (JJD)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Roosenschoon
DES
5:40
2
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
6:02
3
Mike van Bree
Generaal Michaelis
6:11
4
Daan Brorens
Generaal Michaelis
6:25
5
Lucas van der Leij
Eindhoven Atletiek
6:29
6
Ivar van der Sanden
Fortuna '67
6:31
7
Micha Kooistra
Tilburg Road Runners
6:33
8
Pelle Mutsaers
Eindhoven Atletiek
6:34
9
Sander ten Berge
Eindhoven Atletiek
6:36
10
Thorben Segers
GVAC
6:51
11
Mike Heuveling
AVR '69
6:54
12
Hidde Westerink
AVR '69
6:56
13
Damian Verkooijen
AVR '69
6:58
14
Justin Steenkamp
GVAC
7:03
15
Jarno Swinkels
Eindhoven Atletiek
7:17
16
Siem Gijsbers
AVR '69
7:32
17
Jens Piket
Eindhoven Atletiek
7:34
18
Daanvan Hoeven
Prins Hendrik
7:35
19
Daniël de Goederen
Generaal Michaelis
7:35
20
Mees Vinders
Eindhoven Atletiek
7:59
21
Luuk Arends
Generaal Michaelis
8:06
22
Sam van den Bersselaar
Generaal Michaelis
8:26
23
Cas Govers
Generaal Michaelis
8:27
24
Tijn van Grunsven
Generaal Michaelis
8:27
25
Luuk Hendiks
AVR '69
8:43
26
Bram van Rulo
Generaal Michaelis
8:48
MD, 1540 M (MJD)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle van Erp
Generaal Michaelis
6:22
2
Romy Lavrijsen
DES
6:34
3
Jessie van den Broek
GVAC
6:36
4
Saar van den Nieuwenhof
Eindhoven Atletiek
6:41
5
Lois Stokkingreef
GVAC
6:45
6
Nina van der Weele
GVAC
6:52
7
Lenne Pijnenburg
AVR '69
6:53
8
Maartje Roosenschoon
DES
7:05
9
Anna Bijl
AVR '69
7:15
10
Nienke van Duren
GVAC
7:21
11
Sterre Robben
Generaal Michaelis
7:27
12
Franka Sanders
AVR '69
7:28
13
Anouk Zijlstra
Eindhoven Atletiek
7:40
14
Noa Snijders
Eindhoven Atletiek
7:43
15
Hannah Dijkman
GVAC
7:48
16
Anouk Laarakker
AVR '69
7:50
17
Sharon Laarakker
AVR '69
8:10
18
Sharon Lathouwers
Generaal Michaelis
8:28
19
Jantine Jia-Ting Strikwer
Generaal Michaelis
8:37
20
Lucette Alewijns
Eindhoven Atletiek
10:29
21
Mette Herijgers
AVR '69
11:08
JPA, 1540 M (JPA)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jake Romijn
Prins Hendrik
6:10
2
Lans Timmermans
Prins Hendrik
6:15
3
Tim Kees
Generaal Michaelis
6:16
4
Max Kees
Generaal Michaelis
6:18
5
Vic Cant
Boechout (B)
6:18
6
Sven Grooters
Prins Hendrik
6:43
7
Raf van den Nieuwenhof
Eindhoven Atletiek
6:48
8
Wessel de Hoog
AVV
6:52
9
Wout Harmsen
Eindhoven Atletiek
6:54
10
Niels van Rooij
Eindhoven Atletiek
6:58
11
Tobias van Opstal
Eindhoven Atletiek
7:01
12
Lars Ekelmans
Eindhoven Atletiek
7:07
13
Ian Verburg
Eindhoven Atletiek
7:13
14
Samuel Dobbelstein
Prins Hendrik
7:13
15
Mauro Sebrechts
AVR '69
7:16
16
Nick van Bree
Generaal Michaelis
7:22
17
Dylano Verkooijen
AVR '69
7:30
18
Luc de Kruijf
Prins Hendrik
7:34
19
Youri Olislagers
Fortuna '67
7:35
20
Wouter van Hoeven
Prins Hendrik
7:36
21
Finn Verhoeff
Prins Hendrik
7:43
22
Sean Halewijn
Prins Hendrik
7:50
23
Orlando Louwers
Generaal Michaelis
7:55
24
Jasper ten Berge
Eindhoven Atletiek
7:59
25
Wesley Lavrijsen
AVR '69
8:01
26
Sep Kraanen
Prins Hendrik
8:01
27
Roy Laarakker
AVR '69
8:02
28
Kars Piket
Eindhoven Atletiek
8:02
29
Pepijn Pot
AVR '69
8:09
30
Guillaume Herijgers
AVR '69
8:14
31
Jasper Folkers
Eindhoven Atletiek
8:17
32
Sebastiaan Kleihorst
Generaal Michaelis
8:32
MPA, 1540 M (MPA)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse van de Wiel
Generaal Michaelis
6:54
2
Elise Mutsaers
Eindhoven Atletiek
7:01
3
Marloes Oomen
Prins Hendrik
7:05
4
Evi Zengers
AVR '69
7:18
5
Renske Mols
Generaal Michaelis
7:22
6
Eliza Dielhof
Generaal Michaelis
7:24
7
Sanne van de Wiel
Generaal Michaelis
7:25
8
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
7:37
9
Marit van der Leij
Eindhoven Atletiek
7:38
10
Zoë Geurtz
Eindhoven Atletiek
7:39
11
Pien van Maanen
DES
7:42
12
Iris van Sluisveld
Generaal Michaelis
7:45
13
Anne Pijnenburg
AVR '69
7:48
14
Lynn Heeren
DES
7:59
15
Carmen van Bruggen
Eindhoven Atletiek
8:07
16
Lieke Zijlstra
Eindhoven Atletiek
8:20
17
Caroline Strikwerda
Generaal Michaelis
8:22
18
Bo Heesters
AVR '69
8:53
19
Tess Kemner
DES
9:33
MSEN, 10800 M (MSEN)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
38:51
2
Jos Timans
Atletiek Maastricht
39:57
3
Ben Souwen
Eindhoven Atletiek
40:08
4
Robin Spijkerboer
Generaal Michaelis
40:39
5
Waldo van Hemert
Triathlon
41:09
6
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
42:46
7
Calvin Kuijpers
GVAC
44:10
8
Pepijn van de Westerlo
Eindhoven Atletiek
44:53
9
Roel Peters
Loopgroep PK
45:39
10
Marco Verbeek
Fortuna '67
46:07
11
Coen Lauwers
AVR '69
46:24
12
Richard Dekker
Eindhoven Atletiek
46:37
13
Lars Houben
Eindhoven Atletiek
46:46
14
Jeroen Duif
Generaal Michaelis
47:01
15
Mark Schriek
Asterix
47:34
16
Jan de Kok
GVAC
49:00
17
Rob Meulenbroeks
AVR '69
49:09
18
Ben Maas
AVR '69
49:29
19
Rinke de Vries
GVAC
51:40
20
Peter Roest
AVR '69
52:32
21
Bram De Groot
Eindhoven Atletiek
53:24
22
Ben Lathouwers
AVR '69
53:34
M35, 8340 M (M35)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joan School
GVAC
31:06
2
Niek Roset
Eindhoven Atletiek
32:02
3
Bram Cuijpers
Eindhoven Atletiek
32:04
4
Freddy Dijk
Eindhoven Atletiek
32:11
5
Jur Pauw
Eindhoven Atletiek
33:08
6
Ricardo Damen
AVV
33:39
7
Ewout van der Laan
Eindhoven Atletiek
33:49
8
Hans-Peter van Wersch
Eindhoven Atletiek
33:51
9
Geert Immerzeel
Eindhoven Atletiek
33:51
10
Wouter Rijckaert
Eindhoven Atletiek
33:52
11
Stefan van Happen
Eindhoven Atletiek
34:29
12
Walter Stals
Eindhoven Atletiek
35:26
13
Ronald Adams
Eindhoven Atletiek
36:15
14
Joost Bekkers
Eindhoven Atletiek
36:57
15
Rudo van den Brink
OSS-VOLO
40:05
16
Mat Lavrijsen
AVR '69
41:00
17
Vermeer
Generaal Michaelis
43:14
M45, 8340 M (M45)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filip Lijnen
Eindhoven Atletiek
31:56
2
René van de Weijenberg
Eindhoven Atletiek
32:03
3
Ad Peeters
Eindhoven Atletiek
32:19
4
Andy Verhoeven
Eindhoven Atletiek
33:34
5
Fons Liebregts
Eindhoven Atletiek
33:50
6
Rinus Raas
No-Limits
35:50
7
Leon Schrijvers
Eindhoven Atletiek
36:00
8
Eef Schellens
Eindhoven Atletiek
36:25
9
Dis Kusters
Eindhoven Atletiek
36:30
10
Mark Moeskops
AVR '69
36:41
11
Jaime Hernandez
Generaal Michaelis
38:13
12
Bart Lavrijsen
AVR '69
38:20
13
Danny Harpe
Eindhoven Atletiek
39:31
14
Hans Cuijlits
AVR '69
41:47
15
Jan Wijnholds
GVAC
42:21
16
Johan Robben
Generaal Michaelis
42:40
17
Edwin Heddes
Generaal Michaelis
43:11
M55, 8340 M (M55)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adri Henskens
OSS-VOLO
34:33
2
John Stassen
Eindhoven Atletiek
35:53
3
Kees van der Put
Eindhoven Atletiek
36:13
4
Robert Sanchez
Eindhoven Atletiek
36:24
5
Peter van Houts
De Keien
36:59
6
Peter Cras
Generaal Michaelis
37:58
7
Geert Alofs
Prins Hendrik
39:41
8
Piet van der Heijden
AVR '69
40:17
9
Aaldert Elevelt
Generaal Michaelis
40:47
10
Joop Slagboom
GVAC
41:30
11
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
42:44
12
Jos Sanders
avVN
44:44
M65+, 8340 M (M65+)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Bekers
Loopgroep PK
36:20
2
John Williams
Eindhoven Atletiek
38:35
3
Wim Hermans
Eindhoven Atletiek
43:29
4
Ad van Limpt
DES
51:05
5
Peter Hellings
Fortuna '67
54:52
JA, 5880 M (JJA)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun van den Brand
De Keien
22:02
2
Daan van Hoof
Generaal Michaelis
23:25
3
Maik van de Pas
AVR '69
26:03
VSEN, 7440 M (VSEN)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gwynny Hamilton
Eindhoven Atletiek
31:21
2
Anne van den Bosch
OSS-VOLO
31:50
3
Laura Huijbregts
Eindhoven Atletiek
33:34
4
Mieke van de Gevel
Eindhoven Atletiek
33:53
5
Evelien Lauwers
AVR '69
38:23
6
Marise Gielen
GVAC
39:05
7
Michelle Lavrijsen
AVR '69
40:10
V35, 7440 M (V35)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angélique de Vries
Eindhoven Atletiek
32:22
2
Maryll Koenraadt
Eindhoven Atletiek
35:07
3
Karin Dekkers
GVAC
38:12
V45, 7440 M (V45)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Michiels
AVR '69
33:43
2
Natalia Fokina
Loopgroep De Springbokken
37:43
3
Karin Lepelaars
GVAC
39:24
V55, 7440 M (V55)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nellie van Beers
Atletiek Oirschot
36:02
2
An Rindt
Eindhoven Atletiek
36:05
3
Karin Verheijden
GVAC
36:41
4
Rikie Huyberts
Fortuna '67
39:35
5
Lizet van der Heijden
AVR '69
42:19
V65+, 7440 M (V65+)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Knapen
Loopgroep PK
40:19
2
Ria van Hoof
AVR '69
41:46
MKORT, 2540 M (MKORT)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
8:39
2
Martin Mom
Eindhoven Atletiek
8:54
3
Martijn Boon
Eindhoven Atletiek
9:04
4
Sebastian Steegemans
Eindhoven Atletiek
9:16
5
Joep van Oorschot
Prins Hendrik
9:23
6
Jan van den Hoogen
Prins Hendrik
9:34
7
Waldo van Hemert
Triathlon
9:37
8
Jeffrey Smetsers
De Keien
9:49
9
Niek Verdijck
Asterix
10:02
10
Tonnie de Benis
Generaal Michaelis
10:37
11
Stijn Groen
Generaal Michaelis
10:50
12
Donnie van Kerkoerle
Generaal Michaelis
10:51
13
Roy van Kraaij
Generaal Michaelis
11:11
14
Koen van den Boomen
Generaal Michaelis
11:11
15
Marcel Roosen
Eindhoven Atletiek
11:23
16
Martin Nijkamp
Generaal Michaelis
11:47
17
Matthijs Buist
Loopgroep Aart Stigter
12:14
VKORT, 2540 M (VKORT)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hoogers
Generaal Michaelis
10:14
2
Serana Tielbeek-Kemp
Eindhoven Atletiek
10:20
3
Marta Pape Garcia
Eindhoven Atletiek
10:43
4
Maud ter Bogt
GVAC
11:11
5
Rosanne van Hoesel
Eindhoven Atletiek
11:13
6
Suzanne Faasen
GVAC
11:16
7
Yorma Wolters
Asterix
11:33
8
Inge van den Boom
GVAC
12:36
9
Rianne van Slooten
AVV
12:55
10
Eline van Melis
NSAV 't Haasje
13:48
11
Marianka Peeters
Triathlon
13:54
12
Aniek Dirkx
AVR '69
13:59
13
Mirna van Slooten
AVV
14:13
14
Ans Saalberg
GVAC
14:24
15
Anne-marijke Voets
Eindhoven Atletiek
15:33
M-VB, 1060 M (M-VB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn de Laat
Generaal Michaelis
5:08
2
Sjoerd van den Heuvel
Generaal Michaelis
6:47
V-VB, 1060 M (V-VB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Verdonk
Generaal Michaelis
4:19
2
Jolanda van Kuik
Generaal Michaelis
7:37
JPB, 1060 M (JPB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julius Nolet
Prins Hendrik
4:56
2
Tijn van Herpen
Eindhoven Atletiek
5:04
3
Bram van Stiphout
Generaal Michaelis
5:13
4
Bram Kwinten
AVV
5:16
5
Robin Hendriks
Eindhoven Atletiek
5:17
6
Jasper Langenhoff
Generaal Michaelis
5:23
7
Tycho Langenhoff
Generaal Michaelis
5:26
8
Marco van Gelder
Prins Hendrik
5:27
9
Rick Croonen
GVAC
5:33
10
Koen van de Ven
GVAC
5:35
11
Luuk van der Zanden
AVR '69
5:37
12
Timo Kremers
DES
5:46
13
Rick van der Schoot
Atletiek Oirschot
5:49
MPB, 1060 M (MPB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Keulstra
Generaal Michaelis
4:49
2
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
4:53
3
Iris Vugts
AVR '69
5:20
4
Noa van Velzen
Prins Hendrik
5:23
5
Gaby van Sluisveld
Generaal Michaelis
5:36
6
Feline Verhoeff
Prins Hendrik
5:40
7
Evy Sanders
AVR '69
5:45
8
Biate van Straten
GVAC
5:55
9
Julia Pot
AVR '69
6:08
10
Line Thijssen
Prins Hendrik
6:09
11
Eke Schapendonk
Prins Hendrik
6:25
12
Hilde van Dam
Generaal Michaelis
6:30
13
Elza Dijkman
GVAC
6:33
JPC, 1060 M (JPC)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Roubroeks
GVAC
5:10
2
Joep Geerts
GVAC
5:16
3
Sam Boender
Eindhoven Atletiek
5:18
4
Pelle Boinck
Prins Hendrik
5:19
5
Tygo Janssens
Marvel
5:19
6
Wessel Eijsermans
Eindhoven Atletiek
5:30
7
Sjoerd de Brouwer
Eindhoven Atletiek
5:56
8
Koen Stam
Eindhoven Atletiek
5:57
9
Sjoerd Doens
Eindhoven Atletiek
6:06
10
Krijn Westerink
AVR '69
6:38
11
Thijs van Griensven
Generaal Michaelis
6:39
12
Rob van de Wiel
Generaal Michaelis
6:51
MPC, 1060 M (MPC)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marly Swinkels
Eindhoven Atletiek
5:03
2
Sanne Olislagers
Fortuna '67
5:45
3
Fiene Mekers
Eindhoven Atletiek
6:01
4
Janneke van der Zanden
AVR '69
6:05
5
Lisa van de Wiel
Generaal Michaelis
6:17
6
Sara van Beers
Generaal Michaelis
7:25
MPM, 1060 M (MMP)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Hendriks
Eindhoven Atletiek
6:10
2
Sanne Koolen
Prins Hendrik
6:33
3
Saskia Grosfeld
AVV
6:39
JPM, 1060 M (JMP)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scott Romijn
Prins Hendrik
5:21
2
Sam Reurings
Eindhoven Atletiek
5:37
3
Lars van Stiphout
Generaal Michaelis
6:07
4
Brent de Laat
AVR '69
6:47
MA, 4500 M (MJA)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolien Bruininx
AVR '69
21:46
2
Marijke Heddes
Generaal Michaelis
22:04
3
Sanne van Lieshout
Fortuna '67
22:16
JB, 4500 M (JJB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Knoester
GVAC
18:18
2
Rob Rutjes
Eindhoven Atletiek
18:39
3
Pim Scheiberlich
Generaal Michaelis
18:49
4
Wessel Heesters
AVR '69
21:03
5
Rob Schelle
AVR '69
23:15
6
Reno Lathouwers
Generaal Michaelis
24:52
MB, 3020 M (MJB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yosta de Stigter
Energie
13:18
2
Louise Beuk
GVAC
14:24
3
Pleun Kemner
DES
14:34
4
Fenna van der Steen
Marvel
15:29
JC, 3020 M (JJC)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kjell Segers
GVAC
12:14
2
Sven Roosen
Eindhoven Atletiek
12:18
3
Tom van Schijndel
Generaal Michaelis
12:21
4
Chis Dekkers
Eindhoven Atletiek
12:30
5
Max Stofkoper
GVAC
13:07
6
Tom Michielsen
Generaal Michaelis
13:54
7
Mees van Dartel
GVAC
14:04
8
Jarno de Vries
GVAC
14:17
9
Luc Geeris
Generaal Michaelis
14:43
MC, 2060 M (MJC)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jiska Beuk
GVAC
8:52
2
Evy van den Wildenberg
GVAC
8:55
3
Lieke van den Broek
GVAC
9:46
4
Jaimy Lavrijsen
DES
10:08
www.avgm.nl
Deze wedstrijd maakt deel uit van de Runamine Kempische Cross Competitie
Uitslagen.nl
31-01-2016 22:30