Uitslagenlijst 2e Lengkeek Kruin. Gorscross

Oostvoorne - Zondag 31 januari 2016

H 4,6, 4,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Sinon van Wageningen
Voorne Atletiek
19:42
2
Bas van Halen
Brielle
20:20
3
Michel Christen
Brielle
21:41
4
Eric van Buuren
Triatlon Groep Voorne
22:21
5
Nico Enthoven
Voorne Atletiek
22:27
6
Lucas Koelenmeijer
Brielle
25:46
7
Daan van Haesendonck
Brielle
26:25
8
Arjo Zwart
Voorne Atletiek
28:12
9
Dick Assenberg van Eijsde
Voorne Atletiek
33:16
D 4,6, 4,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Larissa du Mortier
Spijkenisse
22:19
2
Cynthia Mondria
's-Gravenhage
24:59
3
Afke Verhoef
Voorne Atletiek
25:27
4
Anne Fleur
Brielle
27:33
5
Iris van Velzen
Delft
27:34
6
Roosmarijn van Velzen
Brielle
27:35
7
Wendy Mijer
Voorne Atletiek
27:36
8
Regina Muilenburg
Voorne Atletiek
29:04
9
Suzanne Verduyn
Voorne Atletiek
29:25
10
Madelief van Velzen
Brielle
30:15
11
Hannah Rohleder
Rockanje
32:15
12
Wendy Assenberg van Eijsden
Breda
33:11
13
Lieneke de Jong
Brielle
33:12
H 8,8, 8,8 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Dennis Postma
Pallas '93
33:30
2
Tjark Klee
Voorne Atletiek
35:09
3
Matthijs Riemens
Fortuna
35:35
4
Melvin Kruik
De Koplopers
36:05
5
Pieter Klem
Flakkee
36:29
6
Wijnand Fransen
Maassluis
36:30
7
Raymond van den Driesscuf
Rockanje
41:56
8
Richard Anker
Spijkenisse
41:57
9
Joert Valentijn
Hellevoetsluis
42:39
10
Robert van Lenten
Brielle
42:40
11
Dave Assenberg van Eijsden
43:36
12
Sjaak van Zoon
Voorne Atletiek
44:51
13
Raan Bolkens
Oostvoorne
45:22
14
Frank van Klaveren
Zwartewaal
47:15
15
Alex LAkeman
Brielle
48:25
16
Dennis Verduyn
Oostvoorne
48:40
17
Jan-Mark Crans
Voorne Atletiek
49:05
18
Martin Rohleder
Rockanje
49:35
19
Leo Fransen
Maassluis
51:11
20
Ricardo Giele
Voorne Atletiek
51:59
21
Gerard Rila
Voorne Atletiek
52:57
22
Kees de Groot
Hendrik-Ido-Ambacht
54:36
D 8,8, 8,8 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
41:05
2
Nienke Klok
Voorne Atletiek
45:44
3
Yolanda Hofsteenge
Hellevoetsluis
47:53
4
Svenja Blansjaar
Voorne Atletiek
48:26
5
Claudia Martin
Voorne Atletiek
49:24
6
Elma Pluim
Spijkenisse
52:42
7
Mascha de Ruiter
Spijkenisse
52:45
8
Chea Ooostdijk
Hoogeloon
53:13
9
Dineke Mijer-Schipper
Voorne Atletiek
53:46
10
Jennifer ter Heide
TVS '90
55:37
11
Jacqueline Zindel- Bergman
Barendrecht
55:55
12
Marcella de Winter
Brielle
56:01
13
Marina Witkamp
Energie
58:31
14
Margo Sontag
Energie
58:32
15
Plonie Stolk
Voorne Atletiek
59:32
16
Diana Bergwerff
Voorne Atletiek
59:32
H12,6, 12,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Jacco Langerak
Hellas
49:46
2
Hans Berendsen
Pallas '93
50:27
3
Joop Helbers
Pallas '93
52:18
4
Cock Dorst
Pallas '93
53:32
5
Willem de Voogd
Vlaardingen
54:05
6
Vincent Bloem
Pallas '93
54:32
7
Marcel Gelton
Pallas '93
55:01
8
Charles Timmermans
Pallas '93
55:21
9
Henk Tuk
Voorne Atletiek
55:50
10
Don Croes
Voorne Atletiek
55:53
11
Erik Tuk
Voorne Atletiek
56:59
12
Bert Hederik
avVN
57:18
13
Jeroen van Erkelens
57:22
14
Marcel Vonk
58:45
15
Allard Moene
Voorne Atletiek
58:56
16
Robbert Mijer
Voorne Atletiek
59:23
17
Ron Zwinkels
Voorne Atletiek
1:00:18
18
Norbert Veringmeier
Waterweg
1:03:05
19
MArk Mondria
1:03:19
20
Sven ter Heide
1:03:34
21
Yamal Daems
1:03:35
22
Herman Zoetmulder
1:04:32
23
Stefan Vliege
1:06:03
24
Onno van Velzen
Brielle
1:06:30
25
Johan Snijders
Voorne Atletiek
1:06:42
26
Ronald Nuijten
1:07:57
27
Ton Valk
Voorne Atletiek
1:07:58
28
Hans Houps
Voorne Atletiek
1:08:25
29
Antony de Winter
Voorne Atletiek
1:10:19
30
Monte
Voorne Atletiek
1:14:27
31
Jeroen ter Heide
1:17:03
32
Martin Dijkgraaf
Voorne Atletiek
1:17:41
33
Louis Tjeerde
1:27:50
D12,6, 12,6 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Vanessa Hartman
Voorne Atletiek
57:24
2
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:02:37
3
Jeanette Poldervaart
Spark
1:06:22
4
Sonja Jansen
Waterweg
1:11:46
5
Petra Strik
Pallas '93
1:18:05
6
Linda Monster
Voorne Atletiek
1:19:48
7
Mireille van der Veer
Voorne Atletiek
1:19:49
8
Joke van Paassen
Voorne Atletiek
1:21:58
9
Corrie Van Velzen
1:24:38
10
Trudie Harmsen
1:24:39
J1000, 1000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Aiden Bareman
Voorne Atletiek
3:56
2
Bart Adriaanse
Voorne Atletiek
4:15
3
Chris Siemens
Rozenburg Zh
4:36
4
Rob Assenberg
Oostvoorne
4:50
5
Leon Offerhuis
Voorne Atletiek
4:57
M1000, 1000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Maud van Sintmaartensdijk
Voorne Atletiek
3:59
2
Felicity Bareman
Voorne Atletiek
4:22
3
Anne Bisschop
Voorne Atletiek
4:37
4
Evi Freij
Voorne Atletiek
4:44
5
Olivia van der Sanden
Voorne Atletiek
4:53
6
Manon Verhoeff
Voorne Atletiek
5:09
7
Simone van der Sanden
Voorne Atletiek
5:18
8
Anne Freij
Voorne Atletiek
5:18
9
Ilse de Ruiter
Spijkenisse
6:11
10
Bente Anker
Spijkenisse
6:19
J2000, 2000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Marnix van Meggelen
Voorne Atletiek
7:00
2
Luc Gierle
Voorne Atletiek
7:22
3
Fior van den Driessche
Rockanje
8:50
4
Boaz Freij
Voorne Atletiek
9:56
5
Hidde Anker
Spark
10:53
M2000, 2000 METER
Plts
Naam
Tijd
1
Joyce Bahnerth
Voorne Atletiek
7:52
2
Anoeck Bahnerth
Voorne Atletiek
8:18
3
Melissa Boutkam
Voorne Atletiek
8:20
4
Emma Verhoeff
Voorne Atletiek
9:58
opmerkingen uitslag naar voorneatletiek@xs4all.nl
www.uitslagen.nl
31-01-2016 16:14