Uitslagenlijst Global-e Spiridoncross

Rijen - Zondag 24 januari 2016

MATL+, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dewi Smits
Spiridon
6:37
JATL+, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Verhees
Spiridon
6:16
2
Bart Verhees
Spiridon
6:24
MEISJ, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Sweep
Sprint
6:45
2
Minke Geraerts
Sprint
7:31
3
Lotte Verhoeven
ACW '66
7:47
4
Imogen Frerejean
Sprint
11:17
JONGE, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kevin Kennis
Borgerhout
3:54
2
Tobias de Jager
ACW '66
4:18
3
Jasper Mol
Sprint
4:21
4
Dennis Slaats
ACW '66
4:45
5
Sven van den Hout
Sprint
4:52
6
Lars van Ravenstein
ACW '66
5:06
7
Rich Standaard
ACW '66
5:27
8
Timo Helmhout
Sprint
6:31
MPUPC, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
De Keien
5:16
2
Noor Faas
Sprint
5:18
3
Nadya Lauffer
Atledo
5:32
4
Faylinn Jansen
Scorpio
5:45
5
Puck van Gils
Sprint
6:02
6
Olivia Lauffer
Atledo
6:40
7
Sterre Mannien
Spiridon
6:50
JPUPC, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loek Graafmans
Spiridon
5:12
2
Tijn Janssens
Sprint
5:15
3
Ewart van Son
Scorpio
5:34
4
Boris Griep
Scorpio
5:35
5
Jelle Kreeft
Spiridon
5:50
6
Jens van Tetering
Scorpio
5:52
7
Stefan van Tilburg
Gloria
6:03
8
Jasper Boelen
Spiridon
6:10
9
Tibbe Verschure
ACW '66
6:46
10
Fenn Oerlemans
Atledo
7:17
11
Daan van Heel
Spiridon
7:30
MPUPB, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roza Willemen
Sprint
4:49
2
Fenna Winkel
Sprint
5:08
3
Mirthe van Zon
DAK
5:23
4
Imke Geenen
Gloria
5:33
5
Merel van Hooijdonk
Spiridon
5:40
6
Senna Laureijssen
Spiridon
5:45
7
Anna Timmers
Spiridon
5:46
8
Ghislaine Schalk
Spiridon
5:54
9
Sophy Naafs
Spiridon
6:03
10
Dasha Lauffer
Atledo
6:07
11
Iris Oprins
Spiridon
6:15
12
Elise van der Linden
Spiridon
6:19
13
Rene Kramer
Atledo
6:44
JPUPB, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben van Geenen
ACW '66
4:43
2
Lars Bloemers
Sprint
4:57
3
Troj van Dongen
Spiridon
5:04
4
Thijmen Kegler
Sprint
5:15
5
Stijn van Daelen
Spiridon
5:26
6
Daan van der Linden
Spiridon
5:31
7
Bas Guikink
Sprint
5:36
8
Pelle Verschure
ACW '66
5:42
9
Sjors van Steenhoven
Spiridon
5:54
10
Dario Ehrismann
Scorpio
5:59
11
Merlijn Pellis
Sprint
6:06
12
Michiel Fuite
Tilburg Road Runners
6:09
MPUPA, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silkie Graafmans
Spiridon
4:39
2
Los Drent
Sprint
4:42
3
Luna Faas
Sprint
4:44
4
Anouk Andeweg
Spiridon
4:52
5
Nienke Blom
Sprint
4:57
6
Roos de Jong
Atledo
4:59
7
Milena Weber
Attila
5:03
8
Lotte Griep
Scorpio
5:05
9
Meike van Ravenstein
ACW '66
5:05
10
Daantje Janssens
Sprint
5:08
11
Noelle Schalk
Spiridon
5:11
12
Margit van Son
Scorpio
5:16
13
Danica Willemen
Atledo
5:18
14
Anouk Jeveren
Scorpio
5:18
15
Lotte Withaar
Spiridon
5:19
16
Joss Ruedisueli
Sprint
5:20
17
Valerie Bruurmijn
Gloria
5:21
18
Femke Sprangers
Gloria
5:48
19
Aafke Wijkmans
Astylos
5:54
20
Merel van der Kallen
Spiridon
5:58
21
Yasmine A-Kau
Spiridon
6:08
22
Sanne Sprangers
Gloria
6:13
23
Nikki Boekweit
Spiridon
6:27
24
Isis van Gils
Sprint
6:36
25
Sanne van Heel
Spiridon
6:46
JPUPA, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
4:20
2
Kamiel Watzeels
Attila
4:24
3
Luuk Pelkmans
Sprint
4:28
4
Ryan Heeren
Spiridon
4:33
5
Rens Schalk
DJA
4:38
6
Daan Verschoor
Taxandria Atletiek
4:44
7
Mte van der Schoot
Tilburg Road Runners
4:52
8
Ivan den Oudsten
Spiridon
4:56
9
Kwinten Rotte
Sprint
4:57
10
Marijn Van Dijk
Spiridon
5:05
11
Jelmer Bruurmijn
Gloria
5:07
12
Pepijn Wijnen
Atledo
5:07
13
Imeno Weber
Attila
5:08
14
Michiel Gulickx
Gloria
5:12
15
Milan Rosenbrand
Atledo
5:14
16
Reinier van der Linden
Atledo
5:17
17
Sep de Graaff
ACW '66
5:20
18
Stijn Maarschalk
Scorpio
5:27
19
Sam Janssens
Sprint
5:31
20
Giel Huijsmans
Sprint
5:31
21
Cas Seegers
Gloria
5:33
22
Vince van de Ven
Atledo
5:34
23
Frank Bekkers
Spiridon
5:38
24
Kjell Kivit
Spiridon
5:42
25
Jimmy Marcera
Sprint
5:45
26
Aiden Dinslage
Spiridon
5:49
27
Stijn Groeneveld
Scorpio
5:51
28
Jelte Bink
Spiridon
6:00
29
Ivo van der Spek
Spiridon
6:20
30
Joey Geerts
Spiridon
6:21
31
Faroeq Aanannaz
Spiridon
6:27
32
Milo van Riel
Spiridon
6:32
MJUND, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Safira den Oudsten
Spiridon
4:09
2
Anne de Jong
Atledo
4:13
3
Bieke Schipperen
Scorpio
4:32
4
Elke Wijkmans
Astylos
4:39
5
Naomi Verhoeven
Attila
4:46
6
Marit Griep
Scorpio
4:54
7
Bijou Leto
Sprint
4:56
8
Lotus Willemen
Sprint
4:59
9
Loes van der Pennen
Spiridon
5:04
10
Emy Ott
Sprint
5:08
11
Inge van den Hout
Gloria
5:10
12
Sanne Tuytelaars
Spiridon
5:12
13
Renske Bloemers
Sprint
5:13
14
Elise van Wijnen
ACW '66
5:15
15
Lian Soijer
Atledo
5:19
16
Zo Reuvekamp Gille
ACW '66
5:19
17
Isabel Moerdijk
Atledo
5:20
18
Pip Huijsmans
Sprint
5:30
19
Danique Schalk
Spiridon
5:45
20
Amy de Jong
Gloria
5:56
21
Janne van Holland
Attila
6:08
22
Susan Lodewijks
Atledo
6:28
23
Zoe van Breda
Sprint
6:38
24
Lotte Hermans
Gloria
7:04
JJUND, 1100 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Watzeels
Attila
4:09
2
Julius Geleijns
Scorpio
4:11
3
Gijs Fuite
Taxandria Atletiek
4:13
4
Sebastiaan Martinot
De Langstraat
4:15
5
Tygo Naafs
Spiridon
4:22
6
Thijs van Dijke
Spiridon
4:33
7
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
4:35
8
Micha Kooistra
Tilburg Road Runners
4:38
9
Max Kreeft
Spiridon
4:42
10
Justin Steenkamp
GVAC
4:44
11
Joost Winkel
Sprint
4:46
12
Gianni Brunken
Sprint
4:48
13
Chuck Pols
Scorpio
4:50
14
Martijn Gulickx
Gloria
4:51
15
Ties van Beek
Sprint
4:54
16
Timo Timmermans
Gloria
4:58
17
Marijn Leusink
Spiridon
5:00
18
Pepijn Roels
Sprint
5:01
19
Maurice Kuijpers
Dongen
5:04
20
Guus Guikink
Sprint
5:07
21
Boudewijn van der Linden
Atledo
5:10
22
Steijn Timmers
Spiridon
5:30
23
Tim Brok
DAK
5:33
24
Bengt Kramer
Atledo
5:35
25
Bart Beerens
Spiridon
6:03
MJUNC, 2200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
9:22
2
Robin van Leijsen
Spiridon
9:36
3
Luka van Gennip
Taxandria Atletiek
9:57
4
Veerle van Doorn
Sprint
10:15
5
Simone de Lange
Sprint
10:24
6
Anniek Bloemers
Sprint
10:48
7
Gitte Wilmsen
Gloria
10:50
8
Sofie Blankers
Scorpio
11:12
9
Lieke Seegers
Gloria
11:18
10
Enola Redering
Atledo
11:43
11
Jeske van de Laar
Attila
11:47
12
Selena van Oosterhout
Scorpio
13:06
13
Anne Lodewijks
Atledo
13:46
JJUNC, 3300 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zep Couwenberg
Attila
12:33
2
Maarten van Gils
Sprint
13:00
3
Gijs Brands
Attila
13:05
4
Tom Fobbe
Energie
13:53
5
Lars Schellekens
Attila
14:10
6
Jason Smits
ACW '66
14:26
7
Guus de Jong
Atledo
14:28
8
Ian de Juncker
Attila
14:29
9
Jasper van Laarhoven
ACW '66
14:51
10
Thomas Tuytelaars
Spiridon
15:45
11
Tijn Blom
Sprint
15:52
12
Daan van der Eerden
Spiridon
16:10
13
Daan Verhoeven
Attila
17:36
MJUNB, 4050 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
18:04
2
Evi van Bladel
ACW '66
18:24
3
Hanna Kloek
Sprint
18:58
4
Anne Veerle Van Dijk
Spiridon
25:22
JJUNB, 5650 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
20:09
2
Troy de Juncker
Attila
20:28
3
Jar van Winkel
Atledo
20:33
4
Jorg Schellekens
Attila
21:49
5
Dirk Roovers
Attila
23:29
6
Lucien Kuijkers
Atledo
30:37
MJUNA, 5900 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne Louer
Attila
27:48
2
Hannah Verwei
DAK
29:33
3
Esmay van de Laar
Attila
30:29
JJUNA, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
28:51
2
Ahmed Abubakar
DAK
29:17
3
Tijke Wentink
Attila
30:35
4
Ward Broeders
Spiridon
32:52
5
Antoine van der Sanden
DAK
37:29
VSEN, 7750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
De Langstraat
30:30
2
Hilde Gilissen
Parcival
33:30
3
Dyanne Verpaalen
Spiridon
34:08
4
Hester Lingsma
Taxandria Atletiek
35:23
5
Rowan van Dongen
Scorpio
35:46
6
Natasja Riksen
Atledo
45:51
V35, 7750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jessica Joosten
ACW '66
33:33
2
Ciska Hensen
DAK
34:14
3
Chantal van Oudheusden
Sprint
35:56
4
Loes Verstappen
Tilburg Road Runners
36:14
5
Nicole Couwenberg
Tilburg Road Runners
36:53
6
Marloes de Jong
Atledo
39:40
7
Ingrid den Oudsten
Spiridon
43:00
8
Karin van Ham
Atledo
43:40
9
Floor Remmers
Gloria
46:42
10
Neeltje Olieslagers
Gloria
46:47
11
Veronieke Geenen
Gloria
47:16
12
Petra de Jong
Gloria
49:50
13
Marleen van Meer
Gloria
52:47
V45, 7750 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlien van Beek
De Langstraat
32:19
2
Hilde de Boer
Attila
33:39
3
Loes Vingerhoets
Achil '87
36:45
4
Marie-Louise Smagge
Attila
37:16
5
Peggy van Lee
Tilburg Road Runners
37:29
6
Marionne Kat
Spiridon
38:04
7
Ingrid Spapens-Van Korven
Achil '87
38:20
8
Martha van Hal
Energie
46:11
9
Lidy Swolfs
Gloria
48:21
10
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
48:35
11
Marianne van der Velden
Atledo
48:57
MSEN, 10200 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Leeuwen
Pallas '93
34:02
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
35:19
3
Dennis de Freytas
Tilburg Road Runners
35:32
4
Alwin Groen
Sprint
35:50
5
Niels de Jong
Sprint
36:08
6
Jesse van de Ven
Parcival
36:37
7
Joep Staps
De Langstraat
37:50
8
Wouter Stokkermans
Atledo
38:50
9
Martijn Flipsen
NSAV 't Haasje
39:11
10
Rob Wouters
Tilburg Road Runners
39:50
11
Tim van Dongen
Scorpio
40:11
12
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
40:18
13
Sander Demmers
ACW '66
41:16
14
Rob Honcoop
Spiridon
41:34
15
Dariush Cyrroes
Achil '87
41:51
16
Ralph Jacobs
Atledo
42:25
17
Kars van Gestel
Gloria
43:29
18
Michel Broeders
Spiridon
44:08
19
Benno Snepvangers
Atledo
45:19
20
Marc van Vliet
Tilburg Road Runners
46:30
21
Patriek Bruurs
Spiridon
46:55
22
Christian le Sage
Atledo
51:02
M35, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean-Pierre Hoeboer
Sprint
28:27
2
Robert Jongh
Spiridon
28:58
3
Evert van Nigtevecht
Sprint
29:52
4
Jol Geurts
Sprint
30:19
5
Erwin Brosens
Sprint
33:16
6
Dick Bink
Spiridon
34:29
7
Edwin Kemmeren
Spiridon
34:40
8
Anton Bogers
Atledo
36:07
9
Erwin Gulickx
Gloria
37:48
10
Dolf Willemen
Spiridon
38:18
11
John Hermans
Gloria
44:13
12
Ildert Troost
Atledo
44:19
13
Marcel Boelen
Rijen
47:18
M45, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Armand van der Smissen
Tilburg Road Runners
29:34
2
Eduard Linnenbank
Attila
30:36
3
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
30:55
4
Mar-Hein van de Wiel
DAK
32:00
5
Louis van den Dungen
Spiridon
32:56
6
Jan Menssen
Cifla
33:59
7
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
34:32
8
Marco Sneijers
Loopgroep Aart Stigter
34:38
9
Albert de Rooij
Atledo
34:44
10
Ramon Mannie
Sprint
35:22
11
Harry Beekmans
DAK
35:47
12
Bas Barten
Spiridon
36:25
13
Peter Honcoop
Spiridon
36:42
14
Tonnie Scheutjens
Tilburg Road Runners
37:07
15
Sjef Schijven
Spiridon
38:24
16
Frank van den Oetelaar
Loopgroep Aart Stigter
39:30
17
Frans van Gestel
Gloria
39:37
18
Thomas Bernard
Atledo
40:40
19
Hans Lodewijks
Atledo
42:19
20
Martie Reuvers
Atledo
44:41
M55, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
32:49
2
Wout Graafmans
Spiridon
33:12
3
Ron de Veer
Tilburg Road Runners
33:43
4
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
36:02
5
Hens Koreman
Atledo
36:11
6
Jan Vermeer
Spiridon
38:46
7
Ruud Verstralen
Sprint
39:36
8
William van Dijk
Tilburg Road Runners
40:07
9
Chris Sprengers
ACW '66
40:16
10
Frits van der Velden
Atledo
43:20
M65, 7925 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad de Jong
Atledo
36:04
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
37:32
3
Andr Aarts
Scorpio
43:30
4
Jan Maaskant
Gloria
44:17
VROUW, 4050 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trix Hoppenbrouwer
Atledo
22:39
2
Martine Verpalen
Breda
23:44
3
Indy Nebbeling
Spiridon
24:09
4
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
27:21
5
Gerda Hoppenbrouwers
Loopvereniging TOF
30:49
VROUW, 5900 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Neeltje vd Sman
Sprint
33:16
VROUW, 7750 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria Aarts
Dongen
39:35
2
Joyce de Kort
Tilburg Road Runners
48:06
3
Milou Metsaars
Sprint
50:35
MAN, 5650 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike van Houten
Rijen
20:16
2
Diederik Cools
Tilburg Road Runners
24:02
3
Cees van Gageldonk
Spiridon
25:50
4
Alexander Leusink
Spiridon
27:32
5
Marc Geppaard
Chaam
27:53
6
Robert van Bussel
Rijen
34:24
7
Mark Willemen
Spiridon
34:26
8
Leo Boeije
Tilburg Road Runners
35:49
9
Herman van Geijlswijk
Berkel-Enschot
1:01:28
MAN, 7925 M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dirk Evers
Spiridon
31:15
2
Erik van Roovert
Attila
37:13
3
Roel Timmers
Made
37:40
4
Hans van de Wege
Attila
39:33
5
Dimitri Kruitwagen
Oisterwijk
41:53
6
Eric Withaar
Rijen
42:10
7
Roland van Oosterwijk
Rijen
43:10
8
Toine Wouters
Spiridon
43:47
9
Wim de Leeuw
Teteringen
43:49
10
Kees van de Steen
Tilburg
45:46
11
Sebastiaan Gulickx
Rijen
46:17
12
Pascal Graafmans
Rijen
46:49
MAN, 10200M TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Richard de Vroome
Breda
42:11
2
Patrick Westerveld
Breda
46:10
3
Patrick Sonder
Breda
48:04
4
Rudi Kuijpers
Dongen
49:32
5
Gerard Koster
Breda
50:08
6
Coen Adams
ACW '66
50:35
7
Ronald Visscher
Sliedrecht
51:29
8
Michiel van den Berge
's-Hertogenbosch
52:01
9
Tjia Liem
Rotterdam
52:19
10
Bas van Gils
Oosterhout Nb
52:27
11
Ronald de Brouwer
Tilburg
53:38
12
John Vissers
Rijen
53:59
13
Kees Koevoets
Breda
54:29
14
Rob de Ree
Molenschot
56:50
www.spiridoncross.nl
www.uitslagen.nl
24-01-2016 21:12