Uitslagenlijst Runnersworld Zaanlandcross

Zaandam - Zondag 24 januari 2016

JPUP, 2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer de Gauw
Zaanland
8:36
2
Aaron Ponne
SAV
8:50
3
Thijs Oppewal
Zaanland
8:57
4
Colin Alewijnse
AV Aalsmeer
9:03
5
Sepp Schulte
AV Castricum
9:05
6
Giogné Vollaard
KAV Holland
9:08
7
Roy Deijkers
Zaanland
9:09
8
Leon Heijman
Zaanland
9:09
9
Justin Alewijnse
AV Aalsmeer
9:25
10
Hugo van Oene
Santpoort-Noord
9:25
11
Sam van der Aar
DEM
9:36
12
Kas Commandeur
DEM
9:45
13
Mik Commandeur
DEM
9:49
14
Rens Denneman
DEM
9:51
15
Teun van Leeuwen
KAV Holland
9:59
16
Taygel Bolsman
Phanos
10:08
17
Thijs van Roermund
Zaandam
10:10
18
Sam van Ooijen
DEM
10:45
19
Cas van Dort
Hoofddorp
10:51
20
Yarran Rippl
AV '23
10:59
21
Leon Thomasse
Limmen
11:04
22
Niels van der Zee
DEM
11:13
MPUP, 2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sien van Vuuren
DEM
8:48
2
Gwen Alewijnse
AV Aalsmeer
9:15
3
Isa Schram
DEM
9:19
4
Jet Commandeur
DEM
9:39
5
Cecilia Kuipers
Phanos
10:13
6
Guusje de Groot
Zaanland
10:38
7
Malou de Gauw
Zaanland
11:36
8
Jip van der Voorn
Zaanland
11:58
JCD, 4 KM CD JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Thomasse
Limmen
16:08
2
Marcus Thomasse
Limmen
16:37
3
Seb Wals
Lycurgus
17:00
4
Piet van Vuuren
DEM
17:08
5
Yannick Vollaard
KAV Holland
17:18
6
Jarno Betlem
Lycurgus
19:21
7
Twan Denneman
DEM
19:26
8
Willem van Leeuwen
KAV Holland
19:57
9
Ezequiel Bolsman
Phanos
20:16
10
Ricardo de Jong
AV '40
20:57
MCD, 4 KM CD JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luna de Bruin
Loopgroep Aart Stigter
17:56
2
Danique Schram
DEM
18:41
3
Sarah van Tuijl
Almere '81
18:50
4
Zoë Lammertink
DEM
19:36
JAB, 4 KM AB JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Schoonebeek
Lycurgus
14:24
2
Lars Remijn
DEM
14:35
3
Simon Richards
Zaanland
15:57
4
Sietse van der Pal
Zaanland
16:35
5
Pieter Hayo van Mourik
Atos
16:39
6
Coen Blanson Henkemans
Lycurgus
17:28
7
Thijs
Atos
18:37
8
Jelle de Moes
Haarlemmermeer
19:37
MAB, 4 KM AB JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emma Kok
Phanos
16:43
2
Jaimy van de Loo
De Spartaan
17:09
3
Nora Winter
Lycurgus
17:11
4
Jeske van der Pal
Zaanland
17:46
5
Jonne Walstra
Atos
18:12
6
Esmee Bakker
Lycurgus
18:33
7
Simone van Rookhuizen
Lycurgus
19:03
8
Lieve Butter
Lycurgus
19:28
VRECR, 4 KM AB JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Josette Schoenmakers
KAV Holland
19:58
2
Lisa Bakker
Wormer
25:31
3
Simone Koomen
Koog aan de Zaan
26:35
4
Chantal Riem
Wormerveer
27:38
5
Soraya Bauer
Purmerend
27:45
6
Mireille Kooman
Zaandam
30:09
MRECR, 4 KM AB JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelle Neeft
Lycurgus
14:16
2
Sven Hagen
Lycurgus
14:36
3
Guido Klaassen
Lycurgus
14:42
4
Levi Winkelman
Lycurgus
15:22
5
Jeffrey Stuyt
Wijdewormer
16:51
6
Jan Bakker
Zaanland
16:53
7
Frank Stam
Lycurgus
17:12
8
Erik Beudeker
Lycurgus
17:13
9
Joost Vollaard
KAV Holland
17:19
10
Kaya Gezgin
Amsterdam
17:58
11
Ben Bakker
Lycurgus
19:08
12
René Cornet
Lycurgus
20:51
13
Marthijn Bakker
Zaanland
24:55
14
Nick van Zoolingen
Zaandam
27:45
VSEN, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Langeveld
Zaanland
26:16
2
Nienke Kluft
AV Castricum
26:26
3
Cindy Teeven
AV '23
27:32
4
Maaike Spoor
AV Castricum
29:06
5
Marianne Klanker
Phanos
29:35
6
Petra Konijn
Zaanland
30:02
7
Ruth de Kraker
Phanos
31:27
8
Jelijn van Barneveld
Zaandam
31:40
9
Inge Rol
Castricum
32:42
10
Suzanne Rutte
Santpoort-Zuid
33:22
11
Rosanne Heistek
Westknollendam
33:50
12
Nienke Hengelmolen
Zaanland
35:25
13
Els van Wijk
Zaanland
35:31
V35, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka de Jong
Hollandia
25:02
2
Ilonka Betjes-Langeberg
Lycurgus
26:06
3
Fa Adda
Amsterdam
26:21
4
Katia Ganda
Zaanland
28:10
5
Monique le Blansch-Paauw
Hollandia
29:23
6
Heleen Alders
Amsterdam
29:25
7
Annelies van Bentum
Assendelft
33:54
8
Joyce de Roo
Zaanland
36:15
9
Monique de Jong van Lexmo
avVN
37:31
10
Tatiana van Gaasbeek
Zaandam
40:41
11
Cecilia Mahler
Zaanland
40:58
V45, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Valent
Loopgroep Aart Stigter
26:50
2
Cora Sistermans
Zaanland
27:12
3
Ineke Kosse
Phanos
28:40
4
Anneke Witt
Haarlemmermeer
28:55
5
Bianca Jansen
KAV Holland
30:14
6
Tonneke van Leeuwen
KAV Holland
30:43
7
Elsa Brouwer
Haarlemmermeer
31:03
8
Gerlies Nap
AV Haarlem
31:43
9
Elise Vriend
KAV Holland
32:31
10
Laura Hyslop
Zaanland
32:36
11
Sonja van Zeelt
Wormerveer
32:54
12
Jacqueline Louwe-Zijlstra
Zaanland
33:23
13
Barry Smit
Phanos
34:11
14
Karin Aarsman
AV '23
36:37
15
Tineke Eising-Bakker
Zaanland
36:52
16
Evelien de Groot-ten Wolde
Zaanland
38:06
17
Marjolein de Heer
Zaandam
48:40
MREC, 6 KM VROUWEN+TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Weijers
Haarlemmermeer
28:36
2
Rob van Heerdon
Zaandam
29:14
3
M. Hassan Shuaib
AZC Zaandam
34:44
4
Hans Siebbeles
Amsterdam
40:00
5
Martin Wezel
Zaanland
40:51
MSEN, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anton Costeris
Friesland
29:34
2
Ernst van Beekhuizen
Zaanland
30:34
3
Jeroen Kramer
Zaanland
30:38
4
Ronald Poel
DEM
30:55
5
Norbert Vis
Phanos
30:59
6
Ruud Weijer
Phanos
31:15
7
Hasan
Atos
31:33
8
Reinier Wardenaar
Loopgroep Hoorn
31:39
9
Eddy Wagner
Suomi
31:55
10
Ruben van de Geer
Zaandam
32:18
11
Axel Vink
Zaanland
32:18
12
Wesam
AZC Zaandam
33:49
13
Niels Anders
Zaanland
33:58
14
Bas Thijssen
Zaanland
34:12
15
Jurgen Veenendaal
ZOEV
34:50
16
Marius Zimmerman
Running Holland
34:50
17
Bas Briefjes
AV Castricum
35:16
18
Sebastiaan Munter
Heemskerk
36:44
19
Martijn Lakerveld
Phanos
37:10
20
Reindert Emmens
Phanos
37:12
21
Bas Commandeur
Beverwijk
37:40
22
Sander Borsje
Koog aan de Zaan
37:49
23
Tugab Berne
AZC Zaandam
38:20
24
Toer van den Berg
AV '23
39:16
25
Efrem Weldemichael
AZC Zaandam
39:35
26
Miguel Bolsman
Amsterdam
39:51
27
René Seijsener
Heemskerk
40:26
28
Oscar de Gauw
Zaanland
40:37
29
Vincent Wiering
AV '23
41:39
30
Carmody Hulskamp
Zaanland
42:28
31
Jarno Heijnis
Zaanland
44:51
32
Amer
AZC Zaandam
44:52
33
Frank van Rosmalen
Amsterdam
47:07
M40, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Engel
Phanos
31:14
2
Reinoud van Laar
Haarlemmermeer
31:36
3
Richard Dijkhuizen
AV Castricum
31:51
4
Robert Schrauwen
Zaandam
32:38
5
Pieter Jelle Jongejans
Zaanland
32:53
6
Jan-Willem van Winkel
Atos
32:54
7
Gerard van der Laan
Diemen
33:20
8
Edwin Deumers
Lycurgus
34:02
9
Michel de Jong
avVN
34:18
10
Jeroen Kalf
Lycurgus
34:35
11
Manfred de Boer
AV '23
36:46
12
Koen Denecker
Amsterdam
36:54
13
Michiel Richards
Zaandam
37:03
14
Sander van Tuijl
Almere '81
38:43
15
Richard Veldman
Zaandijk
39:19
M45, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geordie Klein
Loopgroep Aart Stigter
28:43
2
Rachid Mohammadi
Atos
29:54
3
Joost van Galen
Zaanland
30:31
4
Ruud Beerepoot
Hera
30:47
5
Ruben Romkes
Zaanland
31:56
6
Sjaak Betjes
Lycurgus
32:48
7
Cor Aarsen
AV Haarlem
34:11
8
Marco Bijtenhoorn
AV Haarlem
34:18
9
Arjan Dekker
Lycurgus
35:41
10
Gerard Jager
Amsterdam
36:35
11
Marcus Turner
Running Holland
36:47
12
Camiel Boxma
Atos
37:03
13
René van Leeuwen
KAV Holland
37:21
14
Harry Weijers
Haarlemmermeer
37:26
15
Richard Warmerdam
Haarlem
38:24
16
Frank van de Werff
Hoofddorp
39:17
17
Julio Mengod de Man
Zaanland
41:44
M50, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
André Roukema
AV '23
30:35
2
Edwin Aardenburg
DEM
31:47
3
Adrie Tol
AV Haarlem
33:20
4
Ronald Wiering
Zaanland
35:07
5
Peter van Doesburg
Zaanland
36:11
6
Kareljan Schoutens
AV Haarlem
36:32
7
Harrie Verduin
DEM
36:49
8
Sander Overdevest
AV Haarlem
37:16
9
Johan Denneman
DEM
38:10
10
Han Stiekema
Heemskerk
38:27
11
Frank Peeters
AV Haarlem
39:13
12
Frank de Groot
Zaandam
39:48
13
Bas Selhorst
Purmerend
41:41
14
Gertjan vd Meij
Rijnsoever
41:58
15
Andre Klijnsma
Zaanland
48:24
M55, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neve
KAV Holland
32:57
2
Jaap Velserboer
avVN
33:19
3
Oscar Smit
avVN
34:46
4
Sander Rietveld
Atos
35:50
5
Jaap Tol
KAV Holland
36:45
6
H. Koeman
Loopgroep Hoorn
37:13
7
Aaldrik Koops
Lycurgus
38:07
8
Aad Bentvelzen
Zaanland
38:58
9
Henk Borst
Zaandam
39:02
10
Ino Sohl
Loopgroep PK
39:07
11
Guillaume Hoskens
Amstelveen
39:30
12
Ron Cadenau
Zaanland
39:59
13
Jan Fris
Zaanland
40:47
14
Johan Meijer
Zaanland
41:00
15
Chris Best
Suomi
41:10
16
Gerrit Valenteijn
Zaanland
41:46
17
Ludolf Meester
Delft
41:56
18
Peter Groen
AV '23
42:08
19
Arnold van Velthoven
Haarlem
42:35
20
Piet van der Pal
Zaanland
43:11
21
Jan C.J. van Hout
DEM
43:43
22
Kees Walter
Zaanland
43:52
23
Eugène Bouweriks
Zaandam
44:24
24
Cees de Lange
DEM
45:42
25
Berend Lodewijks
Zaanland
46:49
26
Peter Lansbergen
Le Champion
47:16
27
Lou Woord
Lycurgus
49:17
28
Gerard Rutte
Velserbroek
50:14
29
André Stoffer
Lycurgus
50:42
30
Alfons Knijn
avVN
52:40
31
Joop Keetman
Lycurgus
1:01:00
VRECR, 8 KM MANNEN+TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorcas Rutto
Zaanland
35:13
2
Saskia Winkel-Onrust
Purmerend
42:47
3
Marianne Visser
Koog aan de Zaan
45:10
4
Erica Jaape
Zaanland
45:24
www.uitslagen.nl
26-01-2016 19:03