Uitslagenlijst 52ste Abdijcross

Kerkrade - Zondag 17 januari 2016

MSEN, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dajo Sanders
Heerlen
20:03
2
Habtu Zermation
LG Germania DŁrwiss
21:04
3
Ralf Janssen
Landgraaf
21:33
4
Rick van Meurs
Bocholtz
21:40
5
Tommy Weck
Loperscompany Harry Driessen
21:49
6
David Pampa
Duitsland
22:21
7
Robbert de Veen
Kerkrade
22:56
8
Niels Lejeune
Landgraaf
23:50
9
Boy Sanders
Heerlen
23:56
10
Roman Kroonen
Medtronic 1
24:13
11
Martijn Kusters
Vijlen
25:54
12
Bas M
MOVARE
26:36
13
Geert Regterschot
Medtronic 1
26:39
14
Boris Vrielink
Heerlen
26:54
15
Rick Engelen
Medtronic 1
27:25
16
Arjan Gulpen
Medtronic 2
27:25
17
Stefan van Winssen
Rabobank Parkstad
29:04
18
Fieliep Amkreutz
Medtronic 3
30:38
19
Lars Lasschuit
Medtronic 2
30:42
20
Kay van Riet
Medtronic 1
34:32
21
Tim Schumacher
Duitsland
38:59
VSEN, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellis Jacobs
Loperscompany Harry Driessen
21:36
2
Joelle Sondeijker
Atletiek Maastricht
22:58
3
Danique Ploegmakers
Loperscompany Harry Driessen
25:41
4
Carmen Jacobs
STB
26:01
5
Stephanie Eggen
AVON
27:52
6
Francien den Teuling
Kerkrade
28:38
7
Jose Keulen
Medtronic 2
29:43
8
Carmen V
MOVARE
31:08
9
Anne Dolman
Rabobank Parkstad
34:41
10
Hanna Mclean
Medtronic 3
37:37
11
Emilie Nielsen
Medtronic 2
37:37
M35, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Konings
Medtronic 1
23:49
2
Bram Defesche
MOVARE
23:58
3
Sander Aarts
Landgraaf
30:52
4
Bart Alofs
MOVARE
31:38
5
Patrick Wetzels
Heerlen
32:47
6
Bjorn Paree
AV Aalsmeer
34:34
V35, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melanie Vermeulen
Achilles-Top
24:53
2
Audrey de Wijs
STB
27:05
3
Nadine Stekhuizen
Kerkrade
30:44
4
Natascha de Boer
MOVARE
31:36
5
Claudia Elsner
TV Huchen-Stammeln
31:38
6
Susanne Vrijens
Medtronic 3
32:33
7
Anouska van Ginkel
Medtronic 2
33:31
8
Janneke Vlaming
Heerlen
36:30
9
Stephanie Lechnik
Duitsland
38:59
M40, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marco Debets
Loperscompany Harry Driessen
19:25
2
Maarten Vliex
Loperscompany Harry Driessen
19:45
3
Dennis Lymandt
STB
21:46
4
Frank Beckers
Medtronic 1
24:42
5
Marcel Klein
Landgraaf
24:46
6
Bas Heiligers
Hulsberg
25:20
7
Leon Jaminon
Achilles-Top
26:31
8
Rob Steinschuld
MOVARE
27:06
9
Roel Schroder
Medtronic 3
27:08
10
Barry Aarts
Heerlen
28:23
11
Koen Knebel
Medtronic 2
36:59
V40, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Florie
Achilles-Top
25:02
2
Agnes Koszyrska
AC Dueren
26:42
3
Tanya Bisseling
Nijmegen
27:13
4
Sandra Douven
Achilles-Top
28:08
5
Carola Baburek
Achilles-Top
30:09
6
Nicole Herberichs-Angerer
Achilles-Top
31:17
7
Bianca Schoeters-Sluis
Achilles-Top
32:16
8
Rouslana Nemnonova
Medtronic 3
32:30
9
Marian Staats
Medtronic 2
34:26
M45, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Vermeulen
Oss
21:12
2
Frank Rheinfelder
Aachener TG
22:18
3
Erik Olde
Nijmegen
25:05
4
Marc Scheren
Achilles-Top
25:18
5
Jan-Laurent Le Carrares
Medtronic 2
26:22
6
Holger SchŁttrumpf
Baesweiler
29:38
7
John Weves
MOVARE
29:59
8
Roger Moonen
Landgraaf
30:47
9
Roger Dols
Heerlen
34:21
V45, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ellis Burgers
Achilles-Top
27:39
2
Hubertine Hoppener
MOVARE
27:43
3
Sonja Cristopher
LG Germania Durwiss
28:05
4
Lisette Karssing
Achilles-Top
28:44
5
Myriam Demas
Medtronic 3
30:07
6
Peet Acampa
MOVARE
31:08
7
Claudia Pollis
TV Roetgen
32:07
8
Petra Trieb
LG Germania DŁrwiss
32:19
9
Jaqueline Fuchs
SC Komet Steckenborn
33:25
10
Gudrun Winter
SC Komet Steckenborn
34:30
11
Josiane Mergelsberg
Amel
34:49
12
Sandra Schiffelers
Medtronic 1
35:04
13
Monica Dols-Doelen
Heerlen
37:37
14
Desiree van Puijvelde
AVON
38:44
M50, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Errens
Geleen
20:56
2
Frans Hool
Loperscompany Harry Driessen
21:30
3
Camiel Verweij
Hellas
21:34
4
Stefan Winter
SC Komet Steckenborn
21:52
5
Pascal Bazuin
Loperscompany Harry Driessen
21:55
6
Fred Coerver
Achilles-Top
24:06
7
Gaston Magnee
Beek
24:17
8
Manfred Spykers
Aachener TG
26:24
9
Axel Bedra
LG Stolberg
26:26
10
John Paulssen
Achilles-Top
27:03
11
Cor van Haaren
STB
27:54
12
Harald Winkens
Brunssum
27:55
13
Renť Vanwersch
Kerkrade
28:36
14
Ralph Cuppers
Achilles-Top
29:13
15
Harrie Hamers
Time Running Vight
30:11
16
Andreas Pampa
Duitsland
31:17
17
Theo Verkuijlen
Medtronic 1
37:38
V50, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Susanne Seidel
TV Kontzen
26:52
2
Karin Soumange Stockschlaeder
TV Roetgen
27:03
3
Mhairi Abbott
Medtronic 3
37:38
M55, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hub Kurvers
Loperscompany Harry Driessen
20:13
2
Mardel Recker
Amel
21:22
3
Henk Albers
Dutch Runners
24:24
4
Paul Jacobs
STB
24:31
5
Maarten van den Ende
Achilles-Top
24:40
6
Hendrik-Jan Hool
AVON
26:45
7
Leon Spobeck
Eygelshoven
27:11
8
John van Puijvelde
AVON
28:28
9
Frank Raaijmakers
Kerkrade
28:40
10
Han Gehlen
Rabobank Parkstad
29:29
11
Renť Coenen
Heerlen
29:31
12
Harrie Theeuwen
Achilles-Top
29:52
13
Fred Kroon
Achilles-Top
30:31
V55, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lenie Jacobs
STB
28:20
2
Anjolie Deguelle
Heerlen
30:10
3
Marion Wenders
Gulpen
38:44
M60, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Driessen
Loperscompany Harry Driessen
24:49
2
John Evertz
Kerkrade
29:27
3
Hans Dieter Schaefer
SC Komet Steckenborn
29:55
4
Loek Dekker
Landgraaf
30:38
M65, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Caspar Wijnen
Wijlre
29:39
2
Peter Claassen
Hoensbroek
32:26
M70, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Muijrers
Achilles-Top
26:22
2
Rainer Wick
SV Germania DŁrwiss
32:43
M75, 5200M RECR.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Mergelsberg
Kelmis
37:30
2
Thijs Pijpers
Kerkrade
39:44
MD, 1750M CROSS MD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yara Schoenmakers
Eindhoven Atletiek
6:35
2
Sara Schouten
Atverni
6:40
3
Tamar Veltman
Almere '81
6:44
4
Sanne Schouten
Atverni
6:49
5
Janneke van Hofslot
Altis
6:49
6
Carlijn de Bie
Atverni
7:04
7
Bo Spoor
ATH
7:09
8
Tess van Randtwijk
AV '34
7:12
9
Demi van Mourik
PAC
7:16
10
Brecht Frensel
AV Heerenveen
7:20
11
Tess Goessens
Caesar
7:26
12
Iris D A van den Heuvel
Atletiek Maastricht
7:36
13
Fleur Hamers
Achilles-Top
7:40
14
Tessa Schets
AV '56
7:45
15
Lotte van Orsouw
Oss '78
7:54
16
Lizzy Langen
Unitas
7:59
17
J'Leeta van der Sluis
Unitas
8:03
18
Kenya Ramos
PAC
8:04
19
Maxime Visser
Atletiek Maastricht
8:07
20
Enya Gerhardt
Hamich Runners
8:16
21
Britney Eijkmans
Achilles-Top
9:15
22
Mellla van der Leije
PAC
9:26
JD, 1750M JD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijs de Haan
AV '40
6:13
2
Merlijn van der Velden
GVAC
6:15
3
Guus Winkelman
't Jasper Sport
6:18
4
Pieter Fallaux
Energie
6:29
5
William Webster
GVAC
6:33
6
Yoram Vriezen
GAC Hilversum
6:37
7
Soufian Tamrouti
Isala '96
6:40
8
Jip Janissen
Venloop Running Team
6:54
9
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
7:13
10
Gijs Fuite
Taxandria Atletiek
7:18
11
Raf Baerveldt
AVON
7:43
12
Steyn Potuit
Passaat
7:48
13
Ricardo Visseren
Caesar
7:51
14
Jaimy de Lannoy
Caesar
7:52
15
Malte Schuttrumpf
Baesweiler
7:53
16
Jip A L van den Heuvel
Atletiek Maastricht
7:54
17
Lukas Pollis
TB Roetgen
8:05
MC, 2550M MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Eikendal
Atverni
10:08
2
Sarah Peerik
Hanzesport
10:18
3
Suzanne Libbers
Groningen Atletiek
10:21
4
Elsa Rijpstra
Lionitas
10:21
5
Yasmine Abbes
Nijmegen Atletiek
10:29
6
Gwen Feenstra
Hera
10:51
7
Tessa Verweij
Atverni
10:57
8
Jette Winkelman
't Jasper Sport
11:01
9
Kyara Gijsbers
Oss '78
11:03
10
Fenne Janssen
Venloop Running Team
11:08
11
Esra Zijderlaan
Atverni
11:08
12
Nina Honigh
Cifla
11:15
13
Willemijn Fuite
Taxandria Atletiek
11:20
14
Cinder Vis
OSS-VOLO
11:25
15
Marene Scholtens
Lionitas
11:37
16
Paulien Idema
AKU
11:51
17
Jasmijn Gielen
Unitas
11:54
18
Shannon Huitema
Horror
12:01
19
Margriet Hilhorst
Zuidwal
12:13
20
Paula SchlŲsser
SVRW Schlafhorst
12:16
21
Kirsten Maes
Unitas
12:31
22
Sanne Dekker
Achilles-Top
13:08
23
Esmee Huijdts
Atletiek Maastricht
13:11
24
Lisa Dekker
Achilles-Top
13:35
JC, 2900M JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Najib Ali Hassan
PAC
10:03
2
Siraj Awal Aman
Argo
10:07
3
Arne van der Linde
Energie
10:09
4
Jesse Fokkenrood
Atverni
10:22
5
Bereket Petersen
AV '56
10:24
6
Norbert Weijenberg
Spado
10:25
7
Stan Schipperen
Scorpio
10:30
8
Rick van Riel
Attila
10:35
9
Bezuayehu Petersen
AV '56
10:36
10
Joep Vermeulen
Cifla
10:54
11
Milan Scheepers
Unitas
10:56
12
Robert de Graaf
AV '56
10:57
13
Viggo Parol
Atverni
11:02
14
Zep Couwenberg
Attila
11:03
15
Friso Lyppens
Haag Atletiek
11:16
16
Evert Rosbergen
PAC
11:18
17
Pepijn Bartels
Cifla
11:19
18
Mahamed Hussein Ali
Hanzesport
11:27
19
Stef Kapteijn
AV '56
11:30
20
Saso Jongen
PAC
11:31
21
Cas van Kaauwen
Cifla
11:32
22
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
11:37
23
Pablo Velt
Atverni
11:38
24
Tymo Janssen
Unitas
11:56
25
Alex Taal
PAC
11:56
26
Jack Abernethy
Eindhoven Atletiek
12:00
27
Erik Stok
PAC
12:26
28
Lars Schellekens
Attila
12:41
29
Chai de Bruijne
Atverni
12:59
30
Roel Gorissen
Caesar
13:45
31
Willem Teunissen
AV Weert
14:08
32
Cedric Gerhardt
Hamich Runners
14:30
MB, 3350M MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merel van der Marel
Haarlemmermeer
12:37
2
Femke Speelman-Rooms
BelgiŽ
12:46
3
Jasmijn Bakker
Triathlon
12:50
4
Marije Hijman
PAC
13:07
5
Floor Doornwaard
De Gemzen
13:18
6
Ynte Biemans
Atverni
13:23
7
Lois Stokkers
Energie
13:25
8
Sophie Dielissen
Venloop Running Team
13:27
9
Emmie Weekers
AV Weert
13:31
10
Lydia van Dijk
KAV Holland
13:41
11
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
13:51
12
Anouk van Gils
Spado
14:01
13
Carlijn van Kersen
Atletiek Maastricht
14:03
14
Irene Bijman
Isala '96
14:05
15
Eva Riemeijer
Cifla
14:08
16
Anne van Heeckeren
Venloop Running Team
14:10
17
IJke Mourits
KAV Holland
14:10
18
Shanna Strijker
Flevo Delta
14:18
19
Sophie Schwering
Cifla
14:35
20
Esmťe Ernes
Unitas
14:48
21
Eline Visser
Unitas
15:36
MSEN, 10500M MANNEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dame Tasama
BelgiŽ
33:06
2
Khalid Choukoud
Haag Atletiek
33:17
3
Michel Butter
AV Castricum
33:26
4
Hamid El Mouaziz
Marokko
33:42
5
Chakib Lachgar
Spanje
33:58
6
David Nilsson
Zweden
34:06
7
Abdellah Dacha
BelgiŽ
34:14
8
Jurjen Polderman
Clytoneus
34:24
9
Mohamed Ali Mohamed
Nijmegen Atletiek
34:38
10
Saji Lynzali
TsjechiŽ
34:40
11
Zerom Ghebrihiwet
Unitas
34:41
12
Yassine Rachik
ItaliŽ
34:42
13
Noah Schutte
Leiden Atletiek
34:44
14
Thorben Dietz
Duitsland
34:50
15
Tecle Mekonen
Nijmegen Atletiek
34:58
16
Ruben Geys
BelgiŽ
35:05
17
Andrzej Rogiewicz
Polen
35:09
18
Jens Nerkamp
Duitsland
35:23
19
Hernik Them
N.A.
35:26
20
Joeri Wolf
Cifla
35:39
21
Ambroise Uwiragiye
SAV
35:40
22
Justinas Berzanskis
Litouwen
36:00
23
Ricardo Floris
Atletiek Maastricht
36:02
24
Lars Gerritsen
Passaat
36:04
25
Mahadi Abdi Ali
Unitas
36:11
26
Arne Agten
BelgiŽ
36:15
27
Dorian Fintolini
Duitsland
36:16
28
Marcin Zagůnny
Polen
36:18
29
Amos Zeller
Duitsland
36:20
30
Huruy Gebregergs
Unitas
36:35
31
Christophe Gallo
Duitsland
36:54
32
Martijn de Kok
AV '56
36:59
33
Hachem Migou
BelgiŽ
37:11
34
Job de Feijter
RK HAV
37:12
35
Tadas Pavolis
Litouwen
37:14
36
Yannik Duppich
Duitsland
37:22
37
Erik van Rijsewijk
Cifla
37:23
38
Flores Weverling
Leiden Atletiek
37:34
39
Erwin Harmes
GonzŠlez Running Team
37:48
40
Lothar Wyrwoll
Aachener TG
38:20
41
Jorim Scheele
Atletiek Maastricht
38:56
42
Pawel Gůralczyk
Polen
39:05
43
Jacek Dudek
Polen
42:28
44
Abdi Mahdi
Phanos
42:36
45
Michiel Lelie
RK HAV
43:07
46
Damian Markiewicz
Polen
49:27
47
Horst Dreszen
FC Germania Vossenack
50:28
48
Andreas Canu
Alemania Aachen
53:57
49
Joachim Greff
WŁrselen
56:07
50
Jochen Hilgers
N.A.
56:27
51
Juergen Hanke
N.A.
57:25
52
Stefan Oskamp
N.A.
58:30
VSEN, 7400M VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Veerle Dejaeghere
BelgiŽ
26:54
2
Dominika Napieraj
Polen
27:01
3
Almensh Belete
BelgiŽ
27:21
4
Imana Truyers
BelgiŽ
27:37
5
Esther Schouten
BelgiŽ
28:28
6
Inge de Jong
Trias
28:39
7
Aria Schouten
BelgiŽ
28:48
8
Anouk Claessen
Leiden Atletiek
29:02
9
Karen van Proeyen
BelgiŽ
29:10
10
Kamile Vaidziulyte
Litouwen
29:42
11
Kamila Hayder
Polen
30:23
12
Birgit Massage
BelgiŽ
31:38
13
Anne van den Bosch
OSS-VOLO
31:58
14
Jagoda Khatri
Polen
33:11
V65, 7400M VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wendy Houben
Atletiek Maastricht
44:00
MA, 5200M MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ashley Melcherts
Energie
20:23
2
Josien Scheepens
KAV Holland
20:32
3
Kristel van den Berg
Energie
20:37
4
Leonie Glazenborg
SV Veendam
20:57
5
Susan van Weperen
LSV Invictus
21:14
6
Sanne van Gils
Spado
21:36
7
Lize de Vlieger
BelgiŽ
21:57
8
Babet Broekman
Cifla
22:11
9
Sanne Mooldijk
PAC
22:11
10
Lore Smeets
BelgiŽ
22:15
11
Rani äkrabanja
Caesar
22:38
12
Gerber Loman
Marathon Pim Mulier
23:14
JB, 4600M JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Naaijer
Energie
16:14
2
Robin van Riel
Attila
16:25
3
Benjamin Schurink
Cifla
16:34
4
Luuk Nusselder
Argo
16:40
5
Illian Martens
Cifla
16:43
6
Maikel Peeman
Flakkee
16:44
7
Loek Janmaat
AKU
16:46
8
Gian Oerlemans
Triathlon
16:49
9
Thijs Borcheld
Groningen Atletiek
16:52
10
JaÔr van Winkel
Atledo
16:58
11
Stan Jansen
Rotterdam Atletiek
17:03
12
Brian Versluis
Atverni
17:06
13
Jelle de Roon
Atledo
17:13
14
Troy de Juncker
Attila
17:24
15
Andu Vollema
Hanzesport
17:30
16
Cain Rutgers
Almere '81
17:31
17
Abdi Hassan
Cifla
17:33
18
Victor van der Wel
PAC
17:54
19
Klaas Douwe
Horror
17:57
20
Janco Rijpstra
Lionitas
18:08
21
Niels van Herwijnen
Caesar
18:14
22
Aron Koning
De Keien
18:29
23
Jorg Schellekens
Attila
18:31
24
Stan Ubachs
Swift
18:39
25
Rowan Beun
Unitas
19:26
26
Lorens Niehof
AVV
19:45
27
DaniŽl van Tetering
Nijmegen Atletiek
19:53
JA, 7400M JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kalid Amin
Triathlon
24:55
2
Julius Scherr
N.A.
25:43
3
Yahala Awal Aman
Argo
25:49
4
Bram Anderiessen
AKU
25:51
5
Edwin Sjerps
SAV
26:12
6
Sander Vercauteren
BelgiŽ
26:46
7
Tim Verbeek
Cifla
26:47
8
Robin Honebecke
ATC '75
26:52
9
Sybout Jonkman
AVON
27:02
10
Lutz Holste
N.A.
27:04
11
Frederik Vandenbulcke
BelgiŽ
27:06
12
Peter-Jan de Jong
Horror
27:21
13
Djurre Hoeksema
AAC '61
27:32
14
Menno Wilhelm
Loopgroep Visie
27:36
15
Marvin Weiss
N.A.
27:48
16
Tijke Wentink
Attila
27:54
17
Stijn van Geene
OSS-VOLO
28:16
18
Alexander Brons
PAC
29:00
19
Rens Simons
Venloop Running Team
29:32
20
Giel van Asten
Atletiek Maastricht
29:54
21
Ids Biemans
Atverni
30:59
M35, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tomasz Zastawny
Polen
35:58
M40, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marc Rotsaert
De Koplopers
26:59
2
Ivan Vercauteren
BelgiŽ
35:42
M45, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Douwe Yska
Horror
28:00
2
Volker Jansen
LG MŁtzenich
30:06
3
Michel Deckers
Atletiek Maastricht
32:10
4
Martin Lelie
RK HAV
35:10
5
Johann-Fredrick te Peele
Phanos
36:31
M50, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart Claessens
Caesar
30:39
2
Tadeusz Maj
Polen
31:36
3
Hugo Kusters
Achilles-Top
32:48
4
Wil Goessens
Unitas
33:02
5
Norbert Asselhofen
RC Zugvogel
34:55
M55, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Krzysztof Bukiel
Polen
33:40
2
Wil Jung
Achilles-Top
34:08
3
Andrť Reinders
Atletiek Maastricht
38:09
M65, 7400M M MASTERS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hans Smeets
Achilles-Top
33:21
2
Marian Lesniak
Cracow
35:36
VROUW, 2600M V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Kruiver
NOVA
9:33
2
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
9:43
3
Marije Peters
Cifla
9:46
4
Julia van Velthoven
Cifla
9:50
5
Lotte Krause
AKU
9:56
6
Kim Hittinger
AKU
10:03
7
Corinde van Es
PAC
10:43
8
Fleur Baljet
Horror
10:48
9
Karlijn van Es
PAC
11:06
10
Sharon Trienes
Unitas
11:15
11
Tessa Nieuwenhuizen
Rotterdam Atletiek
11:27
12
Isabel Andriessen
Achilles-Top
12:23
13
Chantal Bos
Unitas
12:37
14
Ingrid Haas
Pallas '67
13:25
MAN, 2600M M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dieter Kersten
BelgiŽ
8:17
2
Nils Pennekamp
Phanos
8:21
3
Sjoerd Weijers
Nijmegen Atletiek
8:24
4
Ralf Nieuwenhuizen
Rotterdam Atletiek
8:25
5
Bas van Hooren
Atletiek Maastricht
8:26
6
Joachim Cardillo
Liege
8:29
7
Jelmer van der Linden
Nederland
8:30
8
Maarten Kersten
BelgiŽ
8:31
9
Ramdan Snoussi
Marokko
8:31
10
Neal Bouterse
Prins Hendrik
8:33
11
Jelle Kemper
Nederland
8:38
12
Maarten De Nys
Mechelen
8:50
13
Luuk Wagenaar
Phanos
8:51
14
Seppe van 't Westende
Leiden Atletiek
8:55
15
David Hemstede
Climax
8:58
16
BjŲrn Koreman
Tilburg Road Runners
9:02
17
Milco Hahury
Rotterdam Atletiek
9:06
18
Maarten Plaum
Unitas
9:13
19
Teun Duisters
Budel
9:16
20
Casper van Leeuwen
Nederland
9:25
21
Thymon Houben
Unitas
9:27
22
Luc Vilain
Achilles-Top
9:30
23
Job Dusch
Scopias
9:31
24
Rik van der Sterren
Scopias
9:33
25
Jawad Challouki
Marokko
9:44
26
Rick Wishaupt
Atletiek Maastricht
9:53
27
Remco Vrijbloed
KAV Holland
10:08
28
Niels van Deurzen
Spirit Oud Beijerland
10:13
29
Bart van Oekel
AVV
11:09
30
Carl Jansen
Pallas '67
11:30
E1, KIDSCROSS E1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karsten Debets
De VoeŽgelsjtang
2:01
2
Devine Janssen
Steltloper
2:10
3
Milan Senden
De Blokkenberg
2:10
4
Eric Vermeer
De Blokkenberg
2:12
5
Joris Schiffelers
De Spoorzoeker
2:15
6
Stijn Vreuls
De Blokkenberg
2:20
7
Kajs Adarnovic
De Spoorzoeker
2:20
8
Stan Lucassen
De Veldhof
2:22
9
Timo van Gesteren
De Spoorzoeker
2:25
10
Luuk Vreuls
De Blokkenberg
2:26
11
Tripple Didderen
St. Ursula
2:27
12
Milan Schroder
De Spoorzoeker
2:27
13
Lucas Schuijren
't Valder
2:27
14
Aryan Krutzen
't Valder
2:27
15
Mees Delhey
De Veldhof
2:28
16
Stan Meijs
't Valder
2:29
17
Alain Ritten
De Blokkenberg
2:30
18
Dylano Prikken
Steltloper
2:34
19
Douwe Schmetz
De Veldhof
2:34
20
Andre Marsrjepovic
Steltloper
2:34
21
Pim Wiesen
St. Ursula
2:35
22
Sep Weerts
De Veldhof
2:35
23
Keano Velroy
Steltloper
2:35
24
Jason Wigman
De Veldhof
2:36
25
Randy Ariaans
De Spoorzoeker
2:36
26
Yannick Brouns
De Veldhof
2:36
27
Nicky Adriaansen
Steltloper
2:36
28
Thijme Weustenaad
De Spoorzoeker
2:37
29
Noa Engels
De Spoorzoeker
2:37
30
Elias Ashari
De Spoorzoeker
2:39
31
Luca Pijper
Steltloper
2:41
32
Ole Bruce
't Valder
2:42
33
Tijme Janssen
't Valder
2:42
34
Joeri Krutzen
't Valder
2:43
35
Ilario Moonen
Steltloper
2:43
36
Sem Wolter
De Spoorzoeker
2:43
37
Conner Pestel
De Spoorzoeker
2:44
38
Maurice Feder
De Veldhof
2:45
39
Jayden Haagmans
't Valder
2:45
40
Jelle Weckseler
De Blokkenberg
2:46
41
Raf Bruggen
De Veldhof
2:47
42
Nigel Schepers
De Spoorzoeker
2:48
43
Jayden de Sevren Jacquet
't Valder
2:48
44
Alexander Niemczijk
De Spoorzoeker
2:48
45
Brian Peters
De Veldhof
2:50
46
Lenn Stekhuizen
De Blokkenberg
2:51
47
Niels Severins
St. Ursula
2:52
48
Teodor Neychev
Steltloper
2:55
49
Giovanni Schmeitz
't Valder
2:58
50
Ali Azarsina
Steltloper
3:00
51
Laurens Glerum
Steltloper
3:01
52
Pim Reisinger
Steltloper
3:06
53
Milan Ritzen
Op Gen Hei
3:06
54
Eliano Jurinda
Steltloper
3:06
55
Rens van de Pas
Steltloper
3:07
56
Tristan Horbach
Steltloper
3:16
57
Tom Jaminon
De Blokkenberg
3:17
58
Bram de Vries
De Spoorzoeker
3:17
59
Luc Brouns
De Veldhof
3:21
60
Jayden Pestel
De Spoorzoeker
3:26
61
Finnley Hendriks
't Valder
3:27
62
Devin Feenstra
Steltloper
3:43
63
Gio Vrosch
Steltloper
3:45
64
Tony He
Op Gen Hei
3:45
65
Tim Offen
De Bliokkenberg
3:45
66
Ronn Viehoff
Steltloper
3:47
67
Gavin Jansen
Steltloper
3:52
68
Staf Janssen
De Spoorzoeker
5:20
E2, KIDSCROSS E2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa Hilgers
De Spoorzoeker
2:12
2
Amina Dillmann
Steltloper
2:17
3
Julie Bohlen
An d'r Put
2:24
4
Laura Diederen
De Blokkenberg
2:30
5
Senna Zinken
Steltloper
2:30
6
Liv Bellen
De Spoorzoeker
2:38
7
Sarah Wilden
De Spoorzoeker
2:38
8
Dioeki Scheeren
St. Ursula
2:39
9
Lena Thomas
Steltloper
2:39
10
Noortje van de Poll
't Valder
2:40
11
Jaylynn Almanzouri
De Veldhof
2:42
12
Isa Vossenberg
De Spporzoeker
2:44
13
Luuke Balk
't Valder
2:46
14
Jill Prikken
Steltloper
2:46
15
Femke Reuters
De Spoorzoeker
2:46
16
Carice Gigase
't Valder
2:48
17
Liza van Loo
De Spoorzoeker
2:48
18
Kim Juchems
DJK Jung Siegfried
2:48
19
Cahaya Aarts
't Valder
2:50
20
Chaimae Abbadi
Steltloper
2:52
21
Robin Peters
De Spoorzoeker
2:52
22
Lotte Gulpers
De Doorkijk
2:53
23
Nienke
De Veldhof
2:54
24
Sanne Slechtriem
De Spoorzoeker
2:54
25
Ayperi Sanai
Steltloper
2:55
26
Dyomi Klein
De Spoorzoeker
2:57
27
Vanya Henssen
De Blokkenberg
2:57
28
Mare van de Pol
't Valder
3:00
29
Yelena Counotte
De Spoorzoeker
3:00
30
Desney Zegels
't Valder
3:00
31
Michelle Wijman
De Veldhof
3:01
32
Lotte-Sophie Steijvers
De Spoorzoeker
3:02
33
Fenna Bejas
De Doorkijk
3:02
34
Amira Rademakers
Steltloper
3:03
35
Sophie van Wersch
De Blokkenberg
3:04
36
Shanaya Szarota
De Veldhof
3:05
37
Floor Delhey
De Veldhof
3:06
38
Kiki Leunissen
St. Ursula
3:06
39
Lena Borkowitz
De Veldhof
3:11
40
Hannah Koch
Steltloper
3:12
41
Nienke Greven
De Veldhof
3:15
42
Abellyn Vrosch
Steltloper
3:15
43
Romy Feiter
De Veldhof
3:16
44
Giovanna Zwojcechowski
De Veldhof
3:17
45
Senne Defesche
St. Ursula
3:21
46
Fenna Morsink
Steltloper
3:27
47
Evi Bosch
De Spoorzoeker
3:31
48
Marieke Peelen
't Valder
3:33
49
Liv Weerts
Steltloper
3:37
50
Meya Engelen
Steltloper
3:37
51
Linde Vanderheijden
De Veldhof
4:06
52
Chendalee Janga
Steltloper
14:22
53
Rayona Severijns
De Spoorzoeker
26:52
54
Rianne Diederen
De Blokkenberg
35:15
D1, KIDSCROSS D1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ian Bohlen
An d'r Put
4:17
2
Calum Steijvers
De Veldhof
4:26
3
Abdullah El Hanchaori
St. Ursula
4:31
4
Noah Ramakers
Brede School Bocholtz
4:34
5
Levigno Janssen
Steltloper
4:36
6
Luca Ritt
Steltloper
4:40
7
Bo Gillissen
't Valder
4:42
8
Max Savane
De Spoorzoeker
4:46
9
Jaron van der Linden
De Veldhof
4:49
10
Yousri Oubaali
De Veldhof
4:51
11
Damiaan Berendsen
Steltloper
4:51
12
Martijn Schroder
De Spoorzoeker
4:52
13
Noud van de Pol
't Valder
4:54
14
Vince Bohlen
An d'r Put
4:54
15
Partick Kooijman
De Veldhof
4:56
16
Jari Leurs
Steltloper
4:57
17
Collin Crijns
't Valder
5:01
18
Keano Feiter
De Veldhof
5:04
19
Rocco Romkens
De Doorkijk
5:05
20
Omid Tahin
St. Ursula
5:09
21
Clark Rademacher
De Spoorzoeker
5:09
22
Niels Wilden
De Spoorzoeker
5:11
23
Philp Koch
Steltloper
5:12
24
Dajo Scheeren
St. Ursula
5:15
25
Finn Elie
De Blokkenberg
5:16
26
Set Peelen
St. Ursula
5:20
27
Finn Smeets
't Valder
5:23
28
Roel Nieuwenhuis
't Valder
5:24
29
Yerren Leunissin
St. Ursula
5:26
30
Salim Boukar
De Veldhof
5:27
31
Noud Gorgels
De Veldhof
5:34
32
Imraan Elkhaloui
De Veldhof
5:35
33
Stan Janssen
De Spoorzoeker
5:36
34
Luca Drenth
De Veldhof
5:39
35
Keano Goovaerts
St. Ursula
5:54
36
Tom Brouns
De Veldhof
6:08
37
Ryan Conrads
't Valder
6:10
38
Ahmed Abdrabo
't Valder
6:11
39
Dominique Vogt
Steltloper
6:12
40
Mike Bender
Steltloper
8:54
41
Luca Pelzer
De Spoorzoeker
22:13
D2, KIDSCROSS D2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Delhey
De Veldhof
3:51
2
Nina Arets
De Veldhof
3:51
3
Nina Stoffers
De Veldhof
3:52
4
Benga Kocsispeter
De Blokkenberg
3:53
5
Destiny Maassen
De Veldhof
4:15
6
Jelleke Balk
't Valder
4:17
7
Jill Schiffelers
De Spoorzoeker
4:17
8
Chimene Claessen
Steltloper
4:24
9
Janneke Herpers
Steltloper
4:24
10
Dounia Abbadi
Steltloper
4:26
11
Shania van Es
De Spoorzoeker
4:26
12
Zoe Paffen
De Spoorzoeker
4:31
13
Liyanna Zoubair
De Doorkijk
4:33
14
Robbin van Leeuwen
Schatkist Eygelshoven
4:33
15
Jill Nieuwenhuis
't Valder
4:39
16
Amber Tummers
St. Ursula
4:42
17
Tynisa Lagros
De Veldhof
4:43
18
Aybilli Senay
Steltloper
4:46
19
Benthe Schots
Steltloper
4:51
20
Esmee Paffen
De Spoorzoeker
4:55
21
Dewi van Hulten
De Spoorzoeker
5:01
22
Danique Zegels
't Valder
5:05
23
Julissa Schmeitz
't Valder
5:29
24
Demi Hugen
De Spoorzoeker
5:32
25
Anouk Gorissen
Steltloper
5:39
26
Joya Wetzels
St. Ursula
5:41
27
Noa Zeydel
De Doorkijk
5:42
28
Brecht Scheuven
De Blokkenberg
5:43
29
Angella Smeets
De Spoorzoeker
5:44
30
Zarah Vrinzen
St. Ursula
5:46
31
Daniek Canna
De Veldhof
5:47
32
Lotte Goebbels
De Spoorzoeker
12:07
33
Floor Dabrowski
De Spoorzoeker
12:07
34
Eva Eijkenboom
De Spoorzoeker
12:34
35
Rileij van Helden
De Spoorzoeker
15:33
36
Didi Hendriks
De Spoorzoeker
17:47
C1, KIDSCROSS C1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bjarne Bruce
't Valder
3:37
2
Rik Mennis
De Veldhof
3:38
3
Per Peelen
St. Ursula
3:39
4
Jelmer Lipperts
De Spoorzoeker
3:40
5
Noah Vrinzen
St. Ursula
3:42
6
Ibrahim Kamara
Steltloper
3:43
7
Lasse Maas
Schatkist Nulland
3:43
8
Tjorben Bruce
't Valder
3:45
9
Brent Hazelhoff Heeres
De Doorkijk
3:47
10
Diego Post
BS de Diabolo
3:47
11
Ravi Brands
Steltloper
3:47
12
Miquel Jongen
De Veldhof
3:47
13
Justin Beks
't Valder
3:49
14
Niels Stoffers
De Veldhof
3:52
15
Milan van Leeuwen
Schatkist Eygelshoven
3:55
16
Joep van Hout
De Doorkijk
3:57
17
Brian Hanssen
St. Jan Baptist
3:59
18
Vincemt Steinen
't Valder
4:03
19
Tim de Vries
De Spoorzoeker
4:08
20
Elian Linken
St. Jan Baptist
4:09
21
Jitse Helders
't Valder
4:10
22
Julian Halmans
't Valder
4:11
23
Anthony Geerts
't Valder
4:14
24
Arjan Senster
St. Ursula
4:16
25
Samir van Veenendaal
St. Jan Baptist
4:16
26
Benjamin Offermans
St. Jan Baptist
4:17
27
Sem Didden
Steltloper
4:18
28
Nigel Smeets
De Doorkijk
4:18
29
Moreno Couzy
De Veldhof
4:21
30
Mike Gorissen
Steltloper
4:22
31
Quinten Schmeitz
't Valder
4:23
32
Jim Groven
De Spoorzoeker
4:25
33
Stef Plantaz
St. Jan Baptist
4:28
34
Raymond Koppelrath
St. Jan Baptist
4:37
35
Rik Schuijren
't Valder
4:48
36
Giovanni Hoogma
Steltloper
5:04
37
Wassim Zouhair
Steltloper
5:08
38
Keyano Slangen
De Spoorzoeker
5:13
39
Stan Peerboom
St. Jan Baptist
10:26
C2, KIDSCROSS C2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bo Arets
De Veldhof
3:30
2
Tyra Schmeitz
't Valder
3:53
3
Femke Schleibach
De Veldhof
3:55
4
Babette Gigase
't Valder
3:56
5
Lynn Gorissen
De Blokkenberg
3:58
6
Floor Eijkmans
De Schatkist
4:01
7
Jill Hoogendam
't Valder
4:05
8
Anne-Lynn Wouters
't Valder
4:06
9
Demie Mommertz
De Spoorzoeker
4:08
10
Sydney Visser
De Spoorzoeker
4:24
11
Mids Heuts
't Valder
4:24
12
Isis Stuart
't Valder
4:29
13
Beau Meertens
De Veldhof
4:34
14
Ilona Vermeer
De Blokkenberg
4:41
15
Sterre van Gisteren
De Spoorzoeker
4:41
16
Noah Hamers
St. Ursula
4:48
17
Nena RŲmkens
St. Jan Baptist
4:51
18
Delaylah Jetten
Steltloper
5:13
19
Churi Windster
Steltloper
5:16
20
Zoe Peukens
Steltloper
5:27
21
Lisa Plantaz
St. Jan Baptist
5:28
22
Jasmijn Schlosser
De Doorkijk
5:30
23
Blanche Velraeds
St. Jan Baptist
5:40
SCH.J, SCHOLIEREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ossama Talha
BCPL Holz
6:37
2
Tristan van Donzel
BCPL Holz
6:40
3
Chris Vondenhoff
BCPL Holz
6:46
4
Liam Roden
BCPL Holz
7:17
5
Karim El Hanchaoui
BCPL Holz
7:25
6
JoŽl Dillman
St. Jan Baptist
7:26
7
Erdem Atik
BCPL Holz
7:47
8
Duncan Didden
BCPL Holz
7:55
9
Yardo Rijkens
BCPL Holz
8:06
10
Anel Velie
BCPL Holz
8:25
11
Erik Araklyan
BCPL Holz
9:04
12
Sayan Hamers
BCPL Holz
9:15
13
Kyle Herberichs
BCPL Holz
10:06
14
Levon Mnoyan
BCPL Holz
10:18
15
Vince Abciuwer
BCPL Holz
12:48
SCH.M, SCHOLIEREN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Ritten
Sintermeerten
8:37
2
Kyra Kerkhoffs
Sintermeerten
9:23
3
Selena Keser
BCPL Holz
9:54
4
Yoelle Voncken
BCPL Holz
10:17
5
Rachel Thomassen
BCPL Holz
10:25
6
Kimberley Hoogenboom
BCPL Holz
11:50
7
Shania Claassen
BCPL Holz
12:59
Achilles-Top
www.uitslagen.nl
20-01-2016 15:29