Uitslagenlijst Ruitenburg Halve

Maassluis - Zondag 17 januari 2016

MSEN, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Paul Visser
Tilburg Road Runners
1:13:25
2
Yunis Abu Stitan
NOVA
1:14:25
3
Gerben Solleveld
Rotterdam Atletiek
1:14:47
4
Rein de Groot
Haag Atletiek
1:18:02
5
Sandor Stuut
Haag Atletiek
1:18:30
6
Ewoud Lubbers
Rotterdam
1:21:11
7
Niels Ros
Leiden
1:21:16
8
Allard Lambers
Haag Atletiek
1:22:45
9
Robbie van der Hoek
Rotterdam Atletiek
1:23:14
10
Michael Groeneweegen
Achilles
1:23:39
11
Maarten Bening
Haag Atletiek
1:23:40
12
Erik Uilenhoed
Flevo Delta
1:23:58
13
Job Luijendijk
PAC
1:24:56
14
Berry Luesken
Fortuna
1:25:40
15
David Luijendijk
PAC
1:27:39
16
Gerben Vreugdenhil
Naaldwijk
1:28:40
17
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:28:52
18
Gerwin Grit
PAC
1:28:53
19
Ronald van der Hoeven
Maassluis
1:29:16
20
Boudewijn Hollebrands
Fortuna
1:29:18
21
Frank Schoonbrood
Haag Atletiek
1:29:21
22
Roald Smit
Rotterdam
1:29:27
23
T Abbink
Rotterdam
1:29:37
24
Edwin van Kersbergen
Maasland
1:29:37
25
Matthijs Morra
Maassluis
1:29:39
26
Jeffrey Duyvestein
Fortuna
1:29:53
27
Edward Noordzij
Poortugaal
1:30:34
28
Robert Nonner
Antwerpen
1:30:43
29
Justin Scheffers
Rotterdam
1:31:58
30
Tim Baas
's-Gravenhage
1:32:09
31
Wouter Wubben
Olympus '70
1:32:28
32
Tom den Brabander
Naaldwijk
1:33:39
33
Rutger Ouwendijk
Maassluis
1:33:41
34
Govert van Meerkerk
Rotterdam
1:33:44
35
Sander van Assen
Olympus '70
1:36:09
36
Gert-Jan Roest
Rotterdam
1:36:48
37
Niels Bardelmeijer
Bergschenhoek
1:37:18
38
Mink van der Sar
Maassluis
1:37:29
39
Ben van der Eijk
Delft
1:37:44
40
Thom Paping
Maassluis
1:38:00
41
Daan Nieuwenhuis
Rotterdam
1:38:25
42
Daan Smeets
Vlaardingen
1:39:08
43
Frank Heimeriks
Rotterdam
1:39:22
44
Johan Verzijden
Maasland
1:40:02
45
Roland van Daalen
Ruitenburg
1:40:07
46
Lucien Kroep
Hoek van Holland
1:43:27
47
Sander Slikkerveer
Naaldwijk
1:43:48
48
Bart-jan Schoone
Maassluis
1:43:48
49
Peter Schenk
Maassluis
1:44:22
50
Maurice Helms
Berkel en Rodenrijs
1:44:43
51
Leon Jacques
Rozenburg Zh
1:45:42
52
Robert Trovato
Krimpen aan den IJssel
1:47:02
53
Dave Kleihorst
Thof
1:50:27
54
Jesper Neeleman
Delft
1:51:59
55
Jeroen van der Kruk
De Koplopers
1:52:32
56
Nick Winkelman
PAC
1:53:09
57
Evert van 't Hof
Fortuna
1:54:21
58
Arnoud Draisma
Rotterdam
1:56:07
59
Mark Janson
Rotterdam
1:56:07
60
Michael Kroes
Maasland
1:59:14
61
Dominique Frerichs
Rotterdam
2:00:53
62
Daan de Reus
Maassluis
2:12:31
M35, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ruben Scheurwater
Zwijndrecht
1:09:27
2
Rene de Lange
De Koplopers
1:11:07
3
Bram van Dongen
Haag Atletiek
1:17:29
4
Jesse van Straaten
Haag Atletiek
1:18:26
5
Rutger Kramer
Haag Atletiek
1:22:11
6
Thijs Boogert
Rotterdam
1:22:29
7
Erwin van Leeuwen
Rotterdam Atletiek
1:24:12
8
Ronald van Mil
Maasland
1:24:51
9
Ali Vakili
De Koplopers
1:25:17
10
Bert de Wit
Nieuwerkerk ad IJssel
1:27:01
11
Robert van der Toorn
Schiedam
1:27:06
12
Michael de Smit
PAC
1:27:51
13
Anko Goudswaard
Naaldwijk
1:28:34
14
Raymond Termaat
Rotterdam Atletiek
1:28:35
15
Jeroen Schaap
Pijnacker
1:29:20
16
Robert de Valk
Fortuna
1:31:52
17
Jasper Vedder
Pijnacker
1:33:45
18
Arnout Brouwers
Rotterdam
1:33:56
19
Gerwin Luijendijk
Rotterdam Atletiek
1:34:10
20
Marcin Grabarczyk
Maassluis
1:35:08
21
Jos van Rhee
Maasland
1:36:09
22
Martin van der Linden
Rotterdam
1:36:12
23
Mark de Kok
Maasland
1:36:38
24
Ridwan Alblas
Maassluis
1:37:00
25
Rene van de Griend
Berkel en Rodenrijs
1:37:13
26
Adri Paans
Spirit Oud Beijerland
1:37:15
27
Evert van Zanten
Olympus '70
1:37:36
28
Jeremy Kolmus
Maassluis
1:37:43
29
Eelco Stuy
Vlaardingen
1:38:16
30
John Rodenburg
Maasdijk
1:39:29
31
Michel Verkaik
Capelle aan den IJssel
1:39:50
32
Martijn Wijnmaalen
PAC
1:40:24
33
Michel van Velzen
Dirksland
1:40:45
34
Bram Heijdra
Thof
1:41:23
35
Hilbert van Dijk
Maasdijk
1:41:57
36
Jeroen Kempers
Rotterdam
1:42:28
37
Chris Kolmus
Maassluis
1:42:31
38
Steven van de Veire
De Wielingen
1:42:54
39
Raymond Hess
Rotterdam
1:43:24
40
Martin de Heer
Maassluis
1:43:35
41
Bas van leeuwen
De Lier
1:43:37
42
Tim Kolmus
Maassluis
1:45:18
43
Walter Elgersma
Maasdijk
1:47:24
44
Ronald van der Kolk
Rotterdam Running Ambassadors
1:50:05
45
Mart Muller
Capelle aan den IJssel
1:51:38
46
Ab Troost
Pernis Rotterdam
1:51:58
47
Mark van der Velden
Fortuna
1:52:32
48
Arjan Storm
Maassluis
1:52:54
49
John Stut
Haarlem
1:54:27
50
Emile Smits
Schiedam
1:56:29
51
Dennis van Dijk
Olympus '70
1:59:07
52
Steven Blom
Maassluis
2:00:30
53
Rogier de Kuyper
Lisserbroek
2:06:01
54
Hans Molenaar
Energie
2:12:58
55
Bjorn Casteleijn
Streefkerk
2:13:58
56
Martijn van der Valk
Rotterdam
2:17:00
M40, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jay Sauer
Cifla
1:15:18
2
Michiel Bovendeert
Fortuna
1:15:22
3
Ramon van der Wilde
Vlaardingen
1:17:21
4
Marcel de Vette
Spirit Oud Beijerland
1:18:38
5
Staphan Stam
Olympus '70
1:20:46
6
ALI Shugul
Rotterdam Atletiek
1:21:15
7
Erwin Keus
De Koplopers
1:21:30
8
Young de Graaf
Energie
1:21:37
9
Bas de Peuter
Rotterdam Atletiek
1:22:44
10
Marco Scholten
Athlos
1:24:58
11
Diego Kooy
Den Hoorn Zh
1:26:24
12
Mark Wilson
Vlaardingen
1:27:07
13
Mario Wesdorp
PAC
1:27:43
14
Sander van Vliet
Vlaardingen
1:28:42
15
Edwin van den Berg
Olympus '70
1:29:41
16
Martin den Hamer
Waterweg
1:29:42
17
Matei Guttenberg
Spirit Oud Beijerland
1:30:27
18
Paul Johan de Voogd
Fortuna
1:31:15
19
Timo Nuijten
Maassluis
1:31:43
20
Dennis van de Worp
Maasland
1:31:50
21
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:36:26
22
Leon Lankester
Naaldwijk
1:37:07
23
Iwan Bruneel
Maassluis
1:37:31
24
Marlo Moedig
Maasland
1:38:38
25
Wilco van Zijl
's-Gravenzande
1:38:40
26
Pieter-Frank van der Kamp
Delft
1:38:58
27
Frank Magnin
Maassluis
1:40:02
28
Marnix van der Wolk
Rotterdam
1:40:24
29
E Schwiebert
Wateringen W.I.N.
1:41:22
30
Roene Desjardijn
Rotterdam
1:41:31
31
Peter Ringelberg
Maassluis
1:42:52
32
Gerard Castelelijn
's-Gravenzande
1:43:48
33
Paul Vermeulen
PAC
1:43:54
34
Ronald vd End
Maasland
1:44:37
35
Marcel Breur
Schiedam
1:47:45
36
Sander van der Vaart
Maasland
1:47:58
37
Ivar Westerholt
Vlaardingen
1:49:28
38
Sven Westerholt
Maassluis
1:49:28
39
Barry de Roode
Vlaardingen
1:49:40
40
Frank van Roon
Waterweg
1:50:30
41
Matt Baker
Voorschoten
1:51:27
42
Ed van Hillo
Rotterdam
1:52:06
43
Frank de Bie
Waterweg
1:52:24
44
Peter Pronk
's-Gravenzande
1:52:42
45
Robbert Smit
Vlaardingen
1:53:10
46
Marvin Verroen
Pallas '93
1:56:25
47
Jan-Pieter Bood
Ruitenburg
1:57:11
48
Remco Vervloet
Fortuna
1:57:31
49
John Valstar
Olympus '70
1:57:38
50
Ronald Grothues
Fortuna
1:58:40
51
Perry Lankhorst
Pallas '93
1:59:29
52
Michel Sap
Fortuna
2:00:56
53
Wouter van Houwelinge
Fortuna
2:01:51
54
Bjorn Kalden
Heerjansdam
2:05:20
55
Dennis van Eijck
Waterweg
2:07:37
56
Jan Kocken
Hoogvliet Rotterdam
2:26:42
M45, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
1:10:13
2
Hans Berendsen
Pallas '93
1:17:36
3
Jan van Hoeven
Olympus '70
1:17:38
4
Bart Roefs
De Kieviten
1:20:41
5
Danny van Wijk
Pallas '93
1:20:57
6
Alfred van Pelt
Fortuna
1:23:47
7
Paul de Koning
Maassluis
1:24:29
8
Johan van Meurs
Fortuna
1:25:01
9
Patrick Bruce
Monster
1:25:39
10
Ron Dekker
Fortuna
1:25:49
11
Ben van der Struijs
Fortuna
1:26:34
12
Daniël Hamerslag
De Koplopers
1:27:36
13
Michel Groeneveld
Capelle aan den IJssel
1:28:13
14
Rene van Zanten
Naaldwijk
1:28:51
15
Maurice Dijkshoorn
Schipluiden
1:32:10
16
Jeroen Koelewijn
Haag Atletiek
1:32:41
17
Michel Verheezen
Vitalis
1:33:10
18
Marco Veen
Maassluis
1:34:52
19
Berlo Breugem
Rotterdam
1:34:54
20
René Van Winden
Rotterdam
1:35:22
21
Willem Biemolt
Friesland
1:36:02
22
Freek Regout
Maasland
1:36:08
23
Perry van Gils
Rotterdam
1:37:47
24
Marcel Stam
Vlaardingen
1:37:52
25
M van Boxtel
De Koplopers
1:38:22
26
John van Vliet
Vlaardingen
1:38:28
27
Sebastiaan Vermaas
Barendrecht
1:38:42
28
Henry van Willigen
Thof
1:39:06
29
Jeroen de Roode
Vlaardingen
1:39:35
30
Nico Scheffer
Vlaardingen
1:39:54
31
Harald Buitenweg
Zoetermeer
1:40:14
32
Marcel vd Water
Maassluis
1:40:15
33
Arie Hoogendonk
Waterweg
1:40:25
34
Jan Knipmeyer
Fortuna
1:41:16
35
Johan Ringelberg
Vlaardingen
1:42:15
36
Martien Mol
Olympus '70
1:42:58
37
Jos van Asselt
Waterweg
1:43:57
38
P Borsboom
Heinenoord
1:44:58
39
Ronald te Lindert
Fortuna
1:45:09
40
Jacques Koekkoek
Rotterdam
1:46:08
41
René Bruggeling
Monster
1:47:15
42
Ed Meijster
Berkel en Rodenrijs
1:47:18
43
A 't Hoen
Naaldwijk
1:47:47
44
Bas van Binnendijk
De Kieviten
1:47:54
45
Michael vd Roer
Vlaardingen
1:49:03
46
Ferry de Vries
Energie
1:50:20
47
Rene Meijwaard
Spark
1:51:24
48
Wilco Hoogendoorn
PAC
1:51:30
49
Oscar The
PAC
1:51:30
50
Leo Hoogwerf
Pernis Rotterdam
1:51:58
51
Pieter Spuij
Maasland
1:52:13
52
Odd Godijn
Fortuna
1:52:33
53
Boetimann Isaack
Rotterdam
1:52:38
54
Dennis Middel
PAC
1:52:52
55
Groeneveld D
Den Hoorn Zh
1:53:13
56
Ed Roggeveen
Capelle aan den IJssel
1:53:23
57
Ton Verheezen
Fortuna
1:55:08
58
Edwin Heuvelman
Fortuna
1:55:36
59
Erwin Schapers
Hellevoetsluis
1:56:21
60
Yorgo Poortvliet
Pallas '93
1:56:25
61
Nico Bakker
Maassluis
1:58:03
62
Aad van Noordt-de Smit
Olympus '70
1:58:09
63
Rob Blomjous
Olympus '70
1:59:33
64
Oscar Holterman
Fortuna
2:03:07
65
Hans Vermeer
Thof
2:04:26
66
Jan van Buuren
Schiedam
2:05:02
67
Duncan Kikkert
Hoek van Holland
2:07:05
68
Bouter
Schiedam
2:07:35
M50, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Gerard de Lange
Waterweg
1:16:01
2
Ab Snoeij
Pallas '93
1:17:42
3
Michel de Maat
Fortuna
1:19:02
4
Peter Sabel
Fortuna
1:22:26
5
Paul Jansen
Olympus '70
1:22:30
6
Wim de Jong
Olympus '70
1:22:34
7
Jan Verwijs
Energie
1:23:33
8
Pieter Stellingwerf
Haag Atletiek
1:23:53
9
Henk Tuk
Voorne Atletiek
1:25:31
10
Edwin Cornelisse
PAC
1:25:55
11
Arjen van Velden
Olympus '70
1:27:34
12
Guido Breedveld
Den Hoorn zh
1:29:14
13
Arno van Unnik
Fortuna
1:29:15
14
H Beijer
Fortuna
1:29:19
15
Gert Bakkenes
Olympus '70
1:29:21
16
Ron van de Berg
Waterweg
1:29:42
17
Rob Verdurmen
Capelle aan den IJssel
1:32:11
18
Alex de Langen
Oud Beijerland
1:32:24
19
Rob van Noordt
Olympus '70
1:32:43
20
Rob Michilsen
Rotterdam
1:34:37
21
Juan Caeiro-Mouzo
Energie
1:34:49
22
Wil Meershoek
Olympus '70
1:36:20
23
Philip van Dongen
Maasland
1:36:35
24
Peter van den Bent
Vlaardingen
1:36:37
25
Percy van As
Fortuna
1:36:46
26
Jos Veldscholte
Energie
1:36:47
27
Erwin Tareilus
Fortuna
1:37:28
28
Ruud Kaarsemaker
Maasdijk
1:38:05
29
Hans van Schendel
Delft
1:38:18
30
Bert Vreugdenhil
Olympus '70
1:39:27
31
Leo van Geest
Honselersdijk
1:40:12
32
Mustapka el Duaymiri
Rotterdam
1:40:18
33
Kees Vreugdenhil
Olympus '70
1:40:48
34
Cor Terlouw
Bergambacht
1:41:45
35
Piet van Hoeven
Waterweg
1:41:46
36
John Lavooij
Pallas '93
1:42:44
37
Gerard Vos
Pallas '93
1:42:52
38
Koert Kouwenhoven
De Koplopers
1:42:55
39
Leo van Zielst
Pallas '93
1:43:12
40
Matthieu van der Lee
Thof
1:43:21
41
Jan Vos
Spirit Oud Beijerland
1:43:21
42
Hans van Veen
Thof
1:43:34
43
Ronald Hoogenboom
Olympus '70
1:43:43
44
F Louter
Thof
1:44:34
45
Geert van Dijk
Naaldwijk
1:44:42
46
Matti Paping
Maassluis
1:45:33
47
Gert van Holst
Ruitenburg
1:45:33
48
Burt Aurik
Thof
1:45:40
49
Gerrit Krosschell
Maasland
1:45:42
50
Rob van Pelt
Ruitenburg
1:48:01
51
Jan van der Form
's-Gravenzande
1:48:03
52
Guus Ruigrok
Ruitenburg
1:48:23
53
Mart Voogt
Maasland
1:49:18
54
Martin van den Akker
Thof
1:49:31
55
Frits Bergmann
Rotterdam
1:49:50
56
Dirk de Groot
Rotterdam
1:50:58
57
Floor Groeneveld
Zwijndrecht
1:51:32
58
Ben van den Berg
Vlaardingen
1:53:22
59
Elbert van Hulst
Spark
1:53:24
60
Eric Reij
Fortuna
1:54:32
61
F. de Zeeuw
Pallas '93
1:54:57
62
Ronald Tertoolen
Fortuna
1:55:36
63
Rob Wouters
Schiedam
1:56:08
64
Jan van den Bos
Hoek van Holland
1:56:22
65
Bertus Noordzij
Pallas '93
1:56:25
66
Teunis Bakker
Maassluis
1:57:13
67
Willem Poot
Maassluis
1:59:29
68
Eric Klok
Waterweg
1:59:43
69
Jan Vermeer
Thof
1:59:50
70
Ron de Leeuw van Weenen
Zuidland
2:05:46
71
Hendrik van Vliet
Maasland
2:06:07
72
René Vlassenrood
Fortuna
2:06:31
73
Ron Budding
Vlaardingen
2:19:21
M55, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ruud de Vette
Pallas '93
1:24:15
2
Charles Timmermans
Pallas '93
1:25:41
3
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:27:25
4
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:27:35
5
Erik Schumacher
NSL
1:28:03
6
Aart van Wijk
Passaat
1:28:32
7
Ad van Marrewijk
PAC
1:29:14
8
Paul van de Castel
Haag Atletiek
1:31:20
9
Ronald Pol
Fortuna
1:32:38
10
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1:33:27
11
Egbert Roodbol
PAC
1:33:46
12
Lillo Profita
PAC
1:34:06
13
Jan van Zwolle
Maassluis
1:34:44
14
Reinard Maarleveld
Schiedam
1:36:00
15
Peter Los
Waterweg
1:37:19
16
Rut Zoutman
Olympus '70
1:37:49
17
Hans Trompert
Rotterdam Atletiek
1:38:35
18
Aad van der Poel
Schoonhoven
1:39:57
19
Frans Greve
Santini Runners
1:40:12
20
Cor vd Geest
Haag Atletiek
1:41:12
21
Jos van Dorp
Santini Runners
1:41:56
22
Yusuf Yukler
Sparta
1:41:57
23
Arie van den Akkier
Thof
1:42:39
24
Anton Kneppens
De Koplopers
1:42:43
25
Kees Dijk
Den Hoorn Zh
1:43:01
26
Toon Schenkeveld
De Lier Lierseroadrunners
1:43:35
27
Bouwe Postma
Middelburg
1:43:51
28
Eite Slootheer
Waterweg
1:43:57
29
Wim Heijblom
Fortuna
1:45:10
30
Peter Verhoeff
Den Hoorn Zh
1:46:33
31
Piet Zuidgeest
Naaldwijk
1:53:03
32
Aad van der Hoeven
Nieuw-Beijerland
1:55:35
33
Theo Cummins
PAC
1:57:18
34
Bert van der Schans
Den Hoorn Zh
1:58:12
35
Ad van Marrewijk
Thof
1:59:26
36
Frans Plieger
Maasland
2:06:07
37
Roel van Leeuwen
Thof
2:06:08
38
Frans Wildenbeest
Spark
2:06:52
39
Fred Vermeer
Maassluis
2:10:30
40
Paul van Lieshout
Hoogvliet Rotterdam
2:26:42
M60, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:24:13
2
Paul Streep
PAC
1:29:30
3
Arie van Dijk
Flakkee
1:31:33
4
Tom de Raad
avVN
1:33:17
5
Cees Wubben
Olympus '70
1:33:17
6
Piet Kruidenier
PAC
1:33:22
7
Rob Barendregt
Sparta
1:36:39
8
Rob Verhorst
PAC
1:38:23
9
Willem Willemsen
Olympus '70
1:38:48
10
Wil Egberts
Capelle aan den IJssel
1:41:03
11
Henry van der Vegt
De Lier Lierse Roadrunner
1:41:40
12
Jan Noordam
Olympus '70
1:42:37
13
Bert Eeuwijk
Waterweg
1:42:57
14
Cees Duyndam
Olympus '70
1:43:52
15
Rob Wijnbergen
Maassluis
1:44:12
16
Wout Verkade
Maasland
1:48:38
17
Errol Seymonson
avVN
1:49:06
18
Kees van Paassen
Olympus '70
1:49:15
19
Joek Sloots
Pallas '93
1:51:43
20
Raymond Wissink
Pallas '93
1:52:31
21
Hans Suiker
Ruitenburg
1:52:38
22
Kees Post
PAC
1:52:51
23
Jan Olsthoorn
Berkel en Rodenrijs AV Ki
1:55:11
24
Egbert van Dijk
Fortuna
1:56:43
25
Heiko Hassing
Fortuna
1:59:22
26
Gerard van den Ende
's-Gravenzande
1:59:38
27
Paul Wobbe
Haag Atletiek
2:00:37
28
Aad van Zeijl
Naaldwijk
2:01:19
29
Ferry Stutvoet
Ridderkerk
2:05:19
30
Friedes Lameris
Maassluis
2:16:59
31
Flip Waslander
Schiedam
2:28:23
32
Siem Pleijsier
Waterweg
2:37:12
VSEN, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Annick Taselaar
Rotterdam Atletiek
1:24:11
2
Elly van der Zee
Haag Atletiek
1:36:10
3
Manja de Jeu
Maassluis
1:38:23
4
Sanne Broeksma
Rotterdam
1:40:22
5
Judith van den Berg
Ruitenburg
1:40:59
6
Maaike Slingerland
PAC
1:41:51
7
Inge Groenewegen
Pallas '93
1:42:44
8
Jorien Desjardijn
Vlaardingen
1:43:00
9
Gerdien Gelderblom
Funrunners Rotterdam
1:43:24
10
Lidi Wijnbergen
Maassluis
1:44:11
11
Esther Ligthart
De Lier
1:46:29
12
Christel Muis
AAA
1:47:51
13
Jolanda Kremer
Fortuna
1:49:07
14
Marja Heijdra
Maasland
1:49:41
15
Brenda Calis
Hellas
1:50:41
16
Rebbeca de Groot
Rotterdam
1:50:58
17
Jolanda Kleijwegt
Zuidland
1:51:08
18
Lisette Lansbergen
PAC
1:51:08
19
Nanda Heijndijk
Rotterdam
1:51:42
20
Mariska vd Engel
Drachten
1:52:07
21
Helma Hagemans
Ruitenburg
1:52:20
22
Britt Jager
Maassluis
1:53:40
23
Marieke Snel
De Kieviten
1:55:11
24
Nanda van der Sluis
De Koplopers
1:55:34
25
Jolijn van den Hengel
Schiedam
1:55:53
26
Kirsten Zonneveld
Maasdijk
1:56:47
27
Michelle Bol
Maassluis
1:57:11
28
Annemieke van der Kooij
Vlaardingen
1:58:36
29
Laura Blom-Dolstra
Maassluis
2:00:48
30
Ingeborg Vijverberg
De Kieviten
2:01:44
31
Nikki Kloet
Thof
2:01:58
32
Lenneke Bood
Ruitenburg
2:02:12
33
Daphne van der Maas
Spark
2:05:06
34
Mirjam Krijgsman
Energie
2:05:19
35
Mirjam Stutvoet
Heerjansdam
2:05:20
36
Kim vd Windt
Maassluis
2:05:24
37
Sabrina Korteland
Hoogvliet Rotterdam
2:05:24
38
Hilde de Leeuw van Weenen
Zuidland
2:05:46
39
Suzanne fa
Thof
2:06:07
40
Hillie Heinsbroek
Fortuna
2:06:08
41
Afke Leentvaar
Waterweg
2:13:27
42
Maud Severien
Schiedam
2:14:02
43
Liane Borst
Fortuna
2:15:40
44
Caroline Mouwen
Maassluis
2:27:01
V40, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ingrid zwets-Pelkmans
Sprint
1:28:13
2
Sonja van Hecke
THOR
1:36:48
3
Carola Nell
Loopgroep Aart Stigter
1:36:52
4
Sarah Bent
Sparta
1:40:34
5
Marianne Bestebreur-Hofman
Spirit Oud Beijerland
1:42:24
6
Eline Vree
Spirit Oud Beijerland
1:53:10
7
Radna Klink
Voorne Atletiek
1:54:57
8
Natasja van Ooijen
Energie
1:59:26
9
Martina Murphy
Vlaardingen
2:03:56
10
Corina Franken
Rotterdam
2:07:32
11
Linda Lansbergen
Thof
2:10:31
12
Daphne Woudenberg
Rotterdam
2:27:45
V45, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Monique Leentvaar
Fortuna
1:29:15
2
Esther Appeldoorn
Rotterdam
1:39:12
3
Ann Tentenier
Puurs - Belgie
1:41:15
4
Yvonne van den Berg
Olympus '70
1:42:53
5
Claudia Wubben
Monster
1:46:24
6
Miranda Kaslander Stolze
Olympus '70
1:49:18
7
Jose van Riet
Naaldwijk
1:50:44
8
Sonja van Breukelen
Haag Atletiek
1:51:06
9
Annemieke Lalleman
Fortuna
1:55:35
10
Ellen Zeegers
Maasland
1:58:06
11
Melinda Bakker
Oud-Beijerland AV Spirit
1:58:07
12
Esther van Loenen
Waterweg
1:59:43
13
Janet Beijer
Fortuna
2:00:22
14
Marian Kil
Schiedam
2:03:31
15
Helma Vermeer
Thof
2:04:26
16
Annette Schapers
Fortuna
2:05:05
17
Edwine Kooyman
Maasland
2:06:06
18
Miranda Verkade
Maasland
2:06:06
19
Trudy Regout
Maasland
2:06:08
20
Yvonne Rusman
Olympus '70
2:06:39
21
Esther Verkoelen
Fortuna
2:08:02
22
Reny Tertoolen
Fortuna
2:08:03
23
Anne-Marie Visser
Fortuna
2:14:22
24
Miranda Kal
Vlaardingen
2:14:40
V50, 21.1 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Carla Ophorst
Olympus '70
1:25:27
2
Martine Lust
Voorne Atletiek
1:31:58
3
Anneke Starrenburg
Olympus '70
1:35:10
4
Monique Weening
Olympus '70
1:35:49
5
Corry de Haan
Olympus '70
1:37:14
6
Karen Lammerts van Bueren
Haag Atletiek
1:37:26
7
Ellen Grimbergen
Olympus '70
1:37:58
8
M de Schipper - Fokke
Thof
1:40:33
9
Joke Immerzeel
Olympus '70
1:42:58
10
Winifred Broeder
PAC
1:43:16
11
Irene Enthoven
's-Gravenzande
1:46:17
12
Thea Bosman
Nieuwerkerk ad IJssel
1:47:15
13
Corrie Bosman
Nieuwerkerk ad IJssel
1:47:16
14
Silvana Dell'Era
Energie
1:49:45
15
Jolanda Ammerlaan
Maasland
1:50:37
16
Gina Heuser
Energie
1:50:48
17
Linda Vermeulen
Fortuna
1:50:50
18
Hieka Jager
De Koplopers
1:51:07
19
Nely van der Valk
Fortuna
1:52:45
20
Jane Peterzon
Rotterdam
1:53:11
21
Dinie van Berkel
Thof
1:53:17
22
Carolien Kloppenburg
Vlaardingen
1:53:21
23
Anja Hegge-van Marrewijk
Olympus '70
1:53:22
24
Wilma van der Linde
Fortuna
1:54:00
25
Corrie Muijselaar
Fortuna
1:54:40
26
Ingrid Klop
Fortuna
1:56:16
27
Tineke den Oudsten
Maassluis
1:58:06
28
Margo Toonen
Vlaardingen
1:58:33
29
Ineke vd Zwan
Loopvereniging TOF
1:59:27
30
Karin Ammerlaan
Maasland
2:03:02
31
Yvonne Bek
Maassluis
2:04:09
32
Hofs Claude
Spark
2:07:32
33
Alida Vink-Bos
Fortuna
2:08:02
34
Akke Dijkshoorn
Fortuna
2:08:21
35
Martha Fontijn
Fortuna
2:08:33
36
Irene de Bloois
Maassluis
2:10:30
37
Astrid Kraan
Fortuna
2:14:22
38
Diana Willemsen-van der V
Pallas '93
2:14:31
MAN, 10.0 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Cornelis Chatziioannou
Passaat
33:04
2
Matthijs Riemens
Fortuna
35:59
3
Sander Vis
Alphen aan den Rijn
36:19
4
Maarten Bakker
Olympus '70
36:55
5
Patrick Smulders
Barendrecht
37:10
6
Mark Moesker
Schiedam
38:55
7
Kim Noordzij
Maassluis
39:18
8
Frans-Peter Dechering
Maasland
39:32
9
Vincent Eken
Etten-Leur
39:39
10
Robin Vergeer
Clytoneus
40:00
11
Michael Kerkhof
Rotterdam
40:03
12
Ton Hereijgers
's-Gravenzande
40:17
13
Arthur Heerkens
Olympus '70
40:56
14
Corné van Beek
Road Runners Etten-Leur
41:00
15
Spas Gueorguiev
's-Gravenhage
41:20
16
Folkert van de Waardt
Maassluis
41:23
17
Ruud Hoogsteder
PAC
41:26
18
Martijn Soree
PAC
41:33
19
Sjoerd Ham
Maasland
42:19
20
Steven ter Meulen
Papendrecht
42:27
21
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
43:03
22
Piet de Jong
Santini Runners
43:22
23
Ørjan Kooijman
Fortuna
43:27
24
Wilco Huijsman
Olympus '70
43:30
25
Kees van Dongen
Hooge Zwaluwe
43:45
26
Jan van der Burg
Fortuna
43:46
27
Marnix de Zeeuw
Monster
44:07
28
Ronald Kolloffel
Waterweg
44:14
29
Marcin Chmura
Vlaardingen
44:39
30
J Oudesluijs
Olympus '70
45:06
31
René van Doorn
's-Gravenhage
45:25
32
Martijn van der Hoeven
Maassluis
45:26
33
Bas van Hattem
Fortuna
45:45
34
Stefan Olsthoorn
Ruitenburg
46:35
35
Piet van Schie
Olympus '70
46:36
36
Patrick van der Spek
Waterweg
46:38
37
Allard Zomer
Santini Runners
47:16
38
Ed van Paassen
Santini Runners
47:42
39
Nico Hagman
Olympus '70
48:01
40
Martijn Stokkel
Leiden
48:36
41
John Visser
Vlaardingen
48:46
42
Aad de Bruijn
Waterweg
48:52
43
John Franke
Schipluiden Hardloper
49:19
44
Ros Lockhorst
Ruitenburg
50:15
45
EE van Aart
PAC
50:21
46
Ruud Schrijver
Schipluiden
50:25
47
Leo van Spronsen
Poeldijk
50:38
48
Jan-Willem Verwoerd
Ruitenburg
51:22
49
Teun Kuijvenhoven
Olympus '70
51:45
50
Walter Berk
Ruitenburg
51:58
51
Jeroen Knol
Maassluis
52:10
52
Renaud Berk
Ruitenburg
52:20
53
Gerrit Brinkman
Fortuna
52:24
54
Rene Nunes
Maassluis
52:58
55
Sjierd Kuiper
Maassluis
53:02
56
Ad van der Valk
Fortuna
53:04
57
Marnix van Dam
Maassluis
53:09
58
Martin Slijp
Berkel en Rodenrijs
53:13
59
Jacco van der Hoeven
Thof
53:22
60
Jan Henk de Vast
Thof
53:22
61
Dimitri Saenen
Rozenburg Zh
53:35
62
Leo Fransen
Thof
53:47
63
Piet Westhoff
Santini Runners
53:52
64
Hans van der Staay
Naaldwijk
54:20
65
Marco Moorman
Fortuna
54:56
66
Theo van de Waardt
Maassluis
55:37
67
Ton van Almen
Pallas '93
55:37
68
Raymond Scheepens
Maassluis
55:47
69
Peter Spoelstra
Maassluis TVR
55:56
70
Martin Haring
Thof
56:01
71
Gerard Oomen
Hoek van Holland
56:08
72
Ron 't Lam
Schiedam
56:19
73
Jelle de Wit
Thof
56:23
74
Mark van Dijk
Olympus '70
56:25
75
Lars de Water
Maassluis
56:31
76
Rene van der Reijden
Maassluis
57:12
77
Jan vd Meijs
Fortuna
57:18
78
Matthias Meijer
Dordrecht
57:22
79
Leo Stans
Fortuna
57:36
80
Geer Jansen
Thof
57:44
81
Bas van der Raaf
avVN
57:47
82
Arie vd Kuil
AAA
58:21
83
Bennie Weerheim
Pijnacker
58:28
84
Jan Janssen
Waterweg
58:59
85
B Westenberg
Fortuna
59:44
86
K den Hartigh
Poortugaal Tempel Runners
59:53
87
Mike van den Brand
Ruitenburg
1:01:31
88
Meindert de Schiffart
Maassluis
1:01:47
89
Jan Kortleven
Fortuna
1:01:56
90
T Theuns
Waterweg
1:02:03
91
Hans Luyendijk
Ilion
1:02:18
92
Sjaak vd Berg
Maassluis
1:03:22
93
Arthur Bern
Maassluis
1:03:22
94
Gerard Stoevelaar
Fortuna
1:05:33
95
Carel van Montfoort
PAC
1:06:32
96
Gerard Rolff
's-Gravenzande
1:12:09
97
Wilfred van Winden
Ruitenburg
1:42:17
VROUW, 10.0 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Lisan Duijvestijn
Olympus '70
40:31
2
Sabina Zanetta
's-Gravenhage
41:24
3
Inge van 't Veer
Phoenix
44:26
4
Judith van der Kruk
's-Gravenhage
46:37
5
Ghislaine van der Vlies
Spijkenisse
47:33
6
Lynn van Toledo
Olympus '70
48:35
7
Karlijn Ten Kate
Waterweg
48:43
8
Lotte Visser
Vlaardingen
48:45
9
Anja Boks van Nieuwkerk
Olympus '70
49:15
10
Lisette Fransen
Maassluis
50:12
11
Wendy vuijk
Maasland
51:01
12
Lisette Rijpsma
Maassluis
52:00
13
Mirte van Dis
PAC
52:25
14
Fabienne van Dam
Maassluis
52:58
15
Linda Alexandra
Olympus '70
53:07
16
Evelien Heemskerk
Rotterdam
54:20
17
Inge Prins
Maassluis
54:21
18
van der Houwen
Olympus '70
54:33
19
Nienke Fierlier
Maassluis
54:42
20
Sui Tsang
Ruitenburg
54:56
21
Manon van Dijk
Honselersdijk
56:25
22
Sandra Huisman
Naaldwijk
56:26
23
Marjan Willemsen
's-Gravenzande
57:04
24
Jana ILIEVA
Rijswijk Zh
57:06
25
Carola de Held
Rotterdam
57:23
26
Carla Stans
Fortuna
57:36
27
Hilde Baasten
Maassluis
58:06
28
Mirella Magnin
Maassluis
58:13
29
Jeanine Wolters
Zuidland
58:22
30
Valesca van Dam
Bergen op Zoom
58:28
31
Adri Kalkman
Thof
58:41
32
Nanna Pluim
Schiedam
59:16
33
Joyce Leijendekkers
Maassluis
59:17
34
Anne Marijn Troost
Rotterdam
59:19
35
Naomi Gouwenberg
Julianadorp
59:30
36
Rienke Warnaar
Maasland
1:00:00
37
Elizabeth van Roest
Maasland
1:00:01
38
Karen Fahrenbruch
Voorschoten
1:00:10
39
Martine Rijnberg
Maassluis
1:01:03
40
Patricia Mansveld
Maassluis
1:01:13
41
Nadège van Es
Maassluis
1:01:47
42
Marieke van der Staaij
De Lier
1:02:03
43
Yvonne Blom
Ruitenburg
1:02:07
44
Marloes van der Stok
Thof
1:02:21
45
Veerle vd Stok
Thof
1:02:22
46
Chantal de Kievit
Thof
1:02:39
47
Anne Kooijman
Spirit Oud Beijerland
1:02:43
48
Erica Bouman
Waterweg
1:02:48
49
Karin van Arkelen
Maassluis
1:02:50
50
Conny van Dam
Ruitenburg
1:06:08
51
Roos Admiraal
Maassluis
1:06:08
52
Nicole Vermeer
Thof
1:06:08
53
Jacqueline Schuurman Hess
PAC
1:06:32
54
Sandra Middel
Rotterdam
1:06:32
55
Marianne Bormann
Maassluis
1:10:37
MAN, 5.0 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Henk van Leeuwen
Pallas '93
15:30
2
Tom de Gelder
Olympus '70
16:27
3
Arthur van Dijk
Olympus '70
16:32
4
Sjoerd van Marrewijk
Olympus '70
17:02
5
Wesley Odenkirchen
Olympus '70
17:05
6
Richard Knaap
Olympus '70
17:09
7
Alvin Severijn
Ilion
17:32
8
Roché Silvius
Olympus '70
17:32
9
Daan Valstar
Olympus '70
18:10
10
Niels Hoogenboom
Olympus '70
18:13
11
Marius Buijs
Loopgroep Aart Stigter
18:19
12
Bram van Paassen
Olympus '70
18:20
13
Patrick van Eeters
Olympus '70
18:57
14
Wijnand Fransen
Maassluis
19:12
15
Nico van den Berg
Olympus '70
19:51
16
Bob Hart
Fortuna
20:06
17
Robin Visser
Ruitenburg
20:12
18
Karel Uitterlinden
Spirit Oud Beijerland
20:40
19
Ivo Harms
Fortuna
20:46
20
Marlon Borsboom
's Gravenzande
21:09
21
Aad Geluk
Hendrik-Ido-Ambacht
21:47
22
Radjesh Ramasray
Rotterdam
22:28
23
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigter
22:28
24
Gert van Seters
Olympus '70
22:47
25
Hans Valstar
Olympus '70
23:03
26
Rico Scheffers
Ruitenburg
23:23
27
Marco van Schie
Ruitenburg
24:38
28
Martin van 't Hoff
Maassluis
24:44
29
Willem van der Vaart
Fortuna
24:58
30
Robert Kroep
Hoek van Holland
25:28
31
Mark Ramackers
Maassluis
25:39
32
Robin van Leeuwen
's-Gravenzande
26:13
33
Cedric Demal
Olympus '70
26:58
34
Simon Hertogh
Thof
28:56
35
Dennis van Vliet
Maasland
29:00
36
Leon de Laat
Pernis Rotterdam
31:39
37
Eric Schouten
Maassluis
32:17
38
Rainer Schutt
Maassluis
32:19
39
Flip de Jong
Fortuna
36:02
VROUW, 5.0 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Inga Michejenko
Olympus '70
20:01
2
Marjolen van Marrewijk
Olympus '70
20:21
3
Corina Voorn
De Koplopers
21:33
4
Marleen Slaman
Ruitenburg
23:48
5
Angela Ramackers
Maassluis
27:06
6
Mirjam de Gelder
Rotterdam
27:40
7
Jetske Fiering
Spijkenisse
28:19
8
Wilma Buitelaar
Maasland
28:26
9
Lize Dirks
Fortuna
28:34
10
Nikita van Sprang
Rotterdam
29:47
11
Brigitte Westdijk
Hoek van Holland
30:11
12
Ginny van Tol
Ruitenburg
30:35
13
Ine van der Form
's-Gravenzande
30:35
14
Helma Mol
De Koplopers
30:35
15
Elma Strohmayer
Rozenburg Zh
30:48
16
Antine Lalleman
Rozenburg Zh
31:22
17
Rosa Hanemaaijer
Ruitenburg
31:25
18
Renate Hanemaaijer
Ruitenburg
31:25
19
Esther de Laat
Pernis Rotterdam
31:39
20
Aafje van dijk
Thof
31:45
21
Nicole van Cranenburgh
Maassluis
32:17
22
Karin de Jong
Fortuna
32:53
23
Mandy Bosma
Maasland
33:02
24
Diana van Nimwegen
Maassluis
33:05
25
Marina Kleinschmidt
's-Gravenzande
33:06
26
Claudia Kraijenbosch
Maassluis
33:20
27
Deborah Boerlage
Rozenburg Zh
33:29
28
Anita Westendorp
Maassluis
33:55
29
Ellen van der Sluis
Fortuna
34:08
30
Saskia Westendorp
Maassluis
34:20
31
Manuela van den Bijl
Lekkerkerk
34:44
32
Karin van der Ent
Maasland
35:06
33
Hanneke van Nistelrode
Ruitenburg
35:48
34
Sanchez Vega
Maassluis
37:02
Iedereen weer bedankt en graag tot bij 1 van onze
30 km trainingslopen of in Schipluiden; zie ook:
http://www.dehardloper.nl/md-halve/
Voor vragen of opmerkingen; woc@avwaterweg.nl
www.uitslagen.nl
19-01-2016 17:27