Uitslagenlijst Merwelandencross 2016

Dordrecht - Zaterdag 16 januari 2016

MMINI, MINI CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Isa Versluis
Typhoon
4:46
2
Lise de Lange
Parthenon
4:57
3
Loa Diem
Leerdam
5:25
4
Tess Pellikaan
Typhoon
5:26
5
Tula Hermus
Parthenon
6:02
JMINI, MINI CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Leensey Bilkerdijk
Parthenon
5:07
2
Zed Riemvis
Typhoon
5:15
3
Alec Hamberg
Dordrecht
5:35
4
Boaz Jacobs
Parthenon
5:48
5
Arend Vogelaar
Parthenon
6:19
MPUPC, PUPIL C CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Eva Blokland
Passaat
4:19
2
Fenne Viskil
Spirit Oud Beijerland
4:29
3
Marieke ter Meulen
Passaat
4:40
4
Femke van der Waal
Passaat
4:42
5
Iselle Versluis
Parthenon
4:43
6
Bente de Groot
Typhoon
4:55
7
Pien Vogelaar
Parthenon
5:05
8
Kristel van Middelkoop
AAA
5:16
9
Linet den Hartog
Passaat
5:23
10
Marieke van den Adel
Passaat
5:55
JPUPC, PUPIL C CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Ruben van Roosmalen
Parthenon
4:00
2
Bjarne van Valen
Passaat
4:00
3
Luuk Bosveld
Parthenon
4:12
4
Renzo Korevaar
Passaat
4:23
5
Yerne Biesterveld
Hercules
4:28
6
Daan Kouwenhoven
Parthenon
4:36
7
Ben van Es
Dordrecht
4:39
8
Ephraim Tamba
AAA
4:42
9
Tom Lievense
Typhoon
4:44
10
Jordi Weijers
AAA
4:48
11
Cas van de Lagemaat
Dordrecht
4:52
12
Bjorn Schaaf
Typhoon
4:57
13
Sven Hamberg
Dordrecht
5:04
14
Freek Lucas
AAA
5:36
15
Cas Kraal
Passaat
5:44
16
Daan Kon
Typhoon
5:46
MPUPB, PUPIL B CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Delphine van der Grijn
Typhoon
5:49
2
Novi Hermus
Parthenon
6:09
3
Maud van Det
AAA
6:16
4
Liv-Grete Diem
Typhoon
6:49
5
Davita de Jong
AAA
6:57
6
Aimee Knapen
Parthenon
7:05
JPUPB, PUPIL B CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Jesper Hurkmans
Parthenon
5:17
2
Amiel van den Barselaar
Typhoon
5:34
3
Marijn Chapel
Passaat
5:34
4
Jesper Mol
Passaat
5:40
5
Sepp van Dort
Parthenon
5:47
6
Timo Schippers
Passaat
5:57
7
Yoran Krol
Typhoon
5:59
8
Dries ten Have
Passaat
6:00
9
Hjalmar van Valen
Passaat
6:44
10
Shem Badenbroek
Passaat
6:52
11
Lucas Bode
Passaat
7:08
12
Kyle Roumou
Parthenon
7:12
JPUA1, PUPIL JA1 CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Jochem Wiersma
Passaat
6:43
2
Jop Jongkind
Passaat
7:38
3
Roman Bergman
Typhoon
7:49
4
Thomas van Roosmalen
Parthenon
7:54
5
Philip Warnink
Typhoon
8:08
6
Marijn van Rumph
Passaat
8:09
7
Corné Oskam
AAA
8:12
8
Stijn van der Waal
Passaat
8:22
9
Thijs van der Es
Passaat
8:22
10
Ivar van Rijt
Parthenon
8:35
11
Mees Zagwijn
Parthenon
8:49
12
Jilles van den Brule
Hercules
9:40
13
Tybe Lankhorst
Typhoon
10:09
14
Jesper Schaaf
Typhoon
10:48
15
Luciano Mollink
Typhoon
11:33
JPUA2, PUPIL JA2 CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Arjen Schippers
Passaat
6:55
2
Tijm Oosterom
Typhoon
6:56
3
Freek Bosveld
Parthenon
6:56
4
Koen van Toor
Parthenon
6:57
5
Tim Leeman
AAA
7:03
6
Julian Versluis
AAA
7:19
7
Gael Rietveld Saloma
Passaat
7:22
8
Erben Abma
Parthenon
7:23
9
Mees Schneider
Hercules
7:34
10
David Schippers
Passaat
7:50
11
Luc de Goeij
Passaat
7:52
12
Yuma van Dijkhuizen
Parthenon
8:02
13
Max van Det
AAA
8:06
14
Sven Hurkmans
Parthenon
8:12
15
Tinus Rijsdijk
Parthenon
8:16
16
Thialf Heilema
Passaat
8:22
17
Mick Boekholt
Hercules
8:40
MPUA1, PUPIL MA CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Kyra Korevaar
Passaat
7:56
2
Veerle Uilhoorn
Parthenon
8:22
3
Floor Zebel
Parthenon
8:27
4
Nikita de Kock
Passaat
8:40
5
Erica van de Wal
Parthenon
8:48
6
Danique de Kock
Passaat
8:53
7
Jil Vogelaar
Parthenon
9:29
MPUA2, PUPIL MA CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Hebe Chadwick
Delft
6:53
2
Thirza Krol
Typhoon
7:34
3
Melissa Hanselaar
Typhoon
7:46
4
Larissa van der Grijn
Typhoon
8:01
5
Faith Conijn
AAA
8:18
6
Britt van Lopik
Typhoon
8:38
7
Savannah Bailey
Parthenon
8:43
8
Julia van Dorp
Parthenon
8:49
9
Gyenne Inge van Pelt
AAA
8:51
JJUND, JUNIOR JD CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Jorrit Bruggema
Parthenon
7:36
2
Remco Scheffer
Hercules
7:53
3
Jeroen Jonker
Passaat
8:01
4
Max van der Spek
Parthenon
8:04
5
Jamie Hanselaar
Typhoon
8:05
6
Erik Hokken
Passaat
8:08
7
Timo de Kok
Hercules
8:13
8
Menno Weeda
Parthenon
8:24
9
Steven de Kock
Passaat
8:31
10
Dolf Vonk
AAA
8:36
11
Siem ten Have
Passaat
8:46
12
Wessel de Lange
Parthenon
8:49
13
Luc van Putten
Passaat
8:58
14
Kris Lievense
Typhoon
9:06
15
Victor van 't Zelfde
Typhoon
9:07
16
Christiaan van den Adel
Passaat
9:26
17
Naut den Hartog
Passaat
9:34
18
Stijn Herrewijnen
9:43
19
Jari Kroon
Parthenon
9:59
20
Tijn Groot
Dordrecht
10:01
21
Max Kraal
Passaat
10:04
22
David Bode
Passaat
10:57
23
Lennart Heijkamp
Passaat
11:14
MJUND, JUNIOR MD CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Eline van Gameren
Spirit Oud Beijerland
8:04
2
Eva Reijenga
Parthenon
8:17
3
Tiamo Peeters
AAA
8:24
4
Hannah Reijenga
Parthenon
8:27
5
Nena Brunekreef
Hercules
8:34
6
Sinte Bras
Hercules
8:40
7
Pleun Tonino
Hercules
9:08
8
Isa Overduin
Dordrecht
10:02
9
Nikki van Dort
Parthenon
11:10
10
Merel Herrewijnen
Dordrecht
11:59
MJUNC, JUN MC/B CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Maaike van Tuijl
Passaat
12:13
2
Marit Uilhoorn
Parthenon
12:27
3
Denise Dijkstra
Hercules
15:01
MJUNB, JUN MC/B CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Emy Sijssens
Parthenon
14:24
2
Esther Jacobs
Parthenon
15:03
JJUNC, JUNIOR JC CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Finn Joosten
Parthenon
14:38
2
Quinten van der Elst
Parthenon
15:02
3
Jurjan Gillesse
Spirit Oud Beijerland
15:17
4
Jesse Abma
Parthenon
15:30
5
Rikki van der Spek
Parthenon
15:45
6
Tobias Steevensz
Passaat
17:29
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Marianne Nijholt
's-Gravendeel
25:34
2
Marije Verwaal
Dordrecht
28:56
V40, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Sylvia van Gemert
Parthenon
25:32
2
Patricia Nieboer
Hellevoetsluis
26:24
3
Larissa Droogendijk
Dordrecht
34:30
MKORT, KORTE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Arend de Jager
Parthenon
18:38
2
Jacco van der Stigchel
Dordrecht
21:01
3
Bob Hurkmans
Parthenon
21:47
4
Harrie Verkuil
Gorinchem
24:30
5
Kenneth Huiswoud
Zwijndrecht
24:31
6
Gerard van de Bovenkamp
Ochten
24:47
7
Dick Recourt
Hercules
26:00
8
Willem Fontein
Parthenon
26:15
9
Weslie Saarloos
Hercules
26:58
10
Sjoerd ter Riet
Strijen
27:00
11
Harm Roubos
Papendrecht
27:04
12
Douwe Zwep
Stellendam
27:16
13
Jos Nieuwland
Parthenon
28:15
VLANG, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Gerda Huiskamp
Hercules
37:28
2
Danielle van Hulst
Parthenon
38:40
3
Milly Romney
Vlaardingen
43:45
4
Brenda Andriese
Hercules
44:09
MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Pol Nabben
Passaat
29:55
2
Ruben van Kesteren
Spark
30:05
3
Lennaert den Hoed
Parthenon
35:16
4
Willem Emke
Breda
36:47
5
Sverre van Ginneken
Utrecht
36:52
6
Arwin Antes
Hercules
38:19
7
Thomas Stravers
Dordrecht
39:11
8
Stephan Stravers
Dordrecht
39:13
9
Xander Simons
Dordrecht
41:32
10
Cosmo Vloedbeld
Dordrecht
42:54
M35, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Bas van Delft
Spijkenisse
32:42
2
Peter Loopik
Parthenon
33:13
3
Ronald Borgdorf
Spijkenisse
33:57
4
Frank van Hilten
Dordrecht
36:30
5
Hans Hamberg
Dordrecht
39:46
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Jan-Willem Mennink
Parthenon
32:07
2
Mark Chadwick
Delft
32:57
3
John Stehouwer
Papendrecht
33:30
4
Ludo van Hoek
Dordrecht
34:50
5
Mark Prins
Hercules
35:21
6
Aad Geluk
Hendrik-Ido-Ambacht
36:18
7
Merijn Trommar
Dordrecht
37:46
8
Ernstjan Overduin
Dordrecht
38:58
9
Henk-Jan Vogelaar
Parthenon
39:27
10
Ronald Nuijten
Triathlon Ver. Dordrecht
39:56
11
Frans de Klerk
Hercules
41:58
12
Martijn Knottnerus
Dordrecht
43:50
13
Constantijn Papaioannou
Dordrecht
46:41
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Tijd
1
Wim Derks
Parthenon
32:34
2
Eric Kandel
Hercules
32:56
3
Cor Hamels
Parthenon
34:39
4
René Bellaart
Hercules
36:27
5
Albert Stehouwer
avVN
36:39
6
Erik van de Wal
Triathlon Ver. Dordrecht
38:33
7
Henk Nugteren
Parthenon
38:43
8
Piet Keller
Parthenon
39:42
9
Henk Garama
Dordrecht
41:23
www.uitslagen.nl
16-01-2016 14:58