Uitslagenlijst 3e cross crosscompetitie 2015-2016

Emmeloord - Zaterdag 9 januari 2016

MPC, 1 KM MPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Heere
Cialfo
4:58
2
Mente Kommer
De Gemzen
5:05
3
Valerie van Laar
Isala '96
5:07
4
Sanne Diender
De Gemzen
5:15
5
Carlijn Scholte
Athlos
5:27
6
Suze Haverkamp
De Gemzen
5:48
7
Lieze Kommer
De Gemzen
5:49
8
Renée Blok
De Gemzen
5:55
9
Anne van Geet
Athlos
6:09
10
Carice van Arken
De Gemzen
6:15
11
Roos Hollander
De Gemzen
6:15
12
Evi Vosselman
Cialfo
6:21
13
Marte Roozeboom
Cialfo
6:23
14
Charlene Westhuis
Athlos
6:27
15
Anna van Elst
Flevo Delta
6:35
16
Elise Hoorweg
Athlos
7:25
17
Alice Elwick
Athlos
7:26
18
Rosalie van der Stoop
De Gemzen
7:51
19
Jaydee Broersma
Athlos
JPC, 1 KM JPC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Hegeman
NOP
4:48
2
Lars Hansman
Isala '96
4:56
3
Noud Kanis
Isala '96
5:02
4
Thomas Platje
NOP
5:17
5
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
5:25
6
Koen Endeman
Isala '96
5:32
7
Yeabsira Coenen
NOP
5:42
8
Jasper Rischke
Flevo Delta
5:59
9
Wytse Idema
Cialfo
6:17
10
Axel Konijnenberg
Cialfo
6:18
11
Hugo Duits
Athlos
6:20
12
Giel Scholte
Athlos
6:49
13
Tieme Koornstra
Athlos
7:21
MPB, 1 KM MPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isis Visser
Isala '96
5:05
2
Fabienne Sinte Maartensdijk
Athlos
5:08
3
Trynke Lourens
De Gemzen
5:24
4
Emma Bakkenes
Athlos
6:09
5
Naomi den Besten
Athlos
6:13
6
Sophie Kroon
Isala '96
6:17
7
Amber van der Maten
De Gemzen
6:21
8
Sherylin van Vemde
De Gemzen
7:19
JPB, 1 KM JPB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christian Kleermaker
Athlos
4:28
2
Hugo Visser
Isala '96
4:34
3
Josse Kampen
Isala '96
4:43
4
Menno van Riesen
Flevo Delta
4:49
5
Minne Burgstra
Athlos
4:53
6
Sem Kiel
Isala '96
4:55
7
Joseb Verbaan
NOP
5:00
8
Dennis Alberts
Cialfo
5:06
9
Stan van der Horst
Athlos
5:10
10
Tycho Vader
NOP
5:11
11
Joran van Boven
Isala '96
5:15
12
Kay Dijkstra
De Gemzen
7:20
MPA1, 1 KM MPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
4:20
2
Manon van der Zwaard
NOP
4:37
3
Renske Hanekamp
De Gemzen
4:44
4
Guusje Koning
Athlos
4:49
5
Maud van Bentem
NOP
4:53
6
Elodie van Arken
De Gemzen
5:04
7
Vera Kruis
NOP
5:07
8
Fleur Diender
De Gemzen
5:11
9
Kim Remijn
Flevo Delta
5:12
10
Francine van der Stoop
De Gemzen
5:15
11
Merel Beekman
De Gemzen
5:18
12
Amber van Manen
Athlos
5:22
13
Lois van Zuthem
Athlos
5:24
14
Eva Middelkamp
Athlos
5:27
15
Bente Hanekamp
De Gemzen
6:02
16
Esther Bunte
De Gemzen
6:06
17
Lisa van der Sluijs
Athlos
6:34
MPA2, 1 KM MPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fien Molenberg
Athlos
4:19
2
Indy Broersma
Athlos
4:28
3
Esmee Vis
De Gemzen
4:37
4
Anniek Draaistra
NOP
4:39
5
Lynn Bunnik
Athlos
4:50
6
Maxime van Mourik
Athlos
4:53
7
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
4:57
8
Isabel van Houweling
De Gemzen
5:02
9
Fleur Gerrits
De Gemzen
5:07
10
Nienke Wagenaar
De Gemzen
5:08
11
Sifra Spijkerbosch
De Gemzen
5:12
12
Sophia van Loo
Athlos
5:15
13
Carolien Remijn
Athlos
5:17
14
Suusje Berkenbosch
De Gemzen
5:20
15
Kaylin Wierda
NOP
5:24
16
Silke Stam
NOP
5:25
17
Dide Krolis
Athlos
5:26
18
Bregje de Brake
De Gemzen
5:35
JPA1, 1 KM JPA1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Potkamp
AV '34
4:22
2
Daan Beute
Isala '96
4:37
3
Olaf Langeslag
Isala '96
4:44
4
Rens Konijnenberg
Cialfo
4:47
5
Edo Buitenwerf
NOP
4:51
6
Floris Remijn
Athlos
4:53
7
Ruben Jacobs
Athlos
4:54
8
Yoran Oosterveld
Athlos
4:58
9
Timo Hanekamp
De Gemzen
5:04
10
Coen Bloemberg
Flevo Delta
5:06
11
Niek Christen
Ciko '66
5:07
12
Jelmer Overtoom
NOP
5:08
13
Wout Hollander
De Gemzen
5:13
14
Yannick Aartsen
Athlos
5:20
15
Mark Flikweert
NOP
5:30
16
Lucas Kramer
NOP
5:36
17
Mark Nentjes
NOP
5:48
18
Luca Goedhart
Athlos
5:51
19
Ethan Martin
Cialfo
6:04
20
Sander Wiggerink
Cialfo
6:05
21
Ruben Scholte
Flevo Delta
6:10
22
Sebastiaan van Domburg
Athlos
6:17
JPA2, 1 KM JPA2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mika van Mierlo
Isala '96
3:59
2
Bram Nusmeier
Athlos
4:11
3
Cas Kanis
Isala '96
4:14
4
Isas Prinsen
NOP
4:15
5
Mohamed Bouzalmat
Athlos
4:31
6
Silvan Jansen
NOP
4:33
7
Jaap Zoon
Flevo Delta
4:43
8
Bram Eleveld
Athlos
4:48
9
Tygo Schuurkamp
Athlos
4:49
10
Levi van Ramselaar
Athlos
4:53
11
Stein Reitsema
Isala '96
5:00
12
Oscar van de Wetering
Cialfo
5:12
13
Daan Scholte
Athlos
5:26
14
Maarten Scholte
Flevo Delta
5:36
MJD1, 1500 M MD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Silke Wijnstok
De Gemzen
6:43
2
Tessa Harbrink
PEC 1910
6:48
3
Sativa Wenker
Ciko '66
6:51
4
Sterre Kurpershoek
Athlos
7:05
5
Estée Scheers
Atletics Nijverdal
7:16
6
Elisa Nap
De Gemzen
7:18
7
Indy Faassen
Flevo Delta
7:20
8
Evita van Ramshorst
Athlos
7:25
9
Lisa Zoon
Flevo Delta
7:25
10
Marèll Knobben
Atletics Nijverdal
7:31
11
Lindsey Peek
Flevo Delta
7:36
12
Lot Haverkamp
De Gemzen
9:00
MJD2, 1500 M MD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Truus Lutolo Ndombaxi
Flevo Delta
5:32
2
Lieke Geerling
Athlos
6:32
3
Rosa Molenberg
Athlos
6:35
4
Iris Bredewolt
Cialfo
6:49
5
Rianne Breugem
Athlos
6:55
6
Tess ter Haar
Athlos
7:09
7
Merline van den Berg
Athlos
7:29
8
Laura Slump
NOP
7:32
9
Maureen Wind
Isala '96
8:21
JJD1, 2 KM JD1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soufian Tamrouti
Isala '96
8:19
2
Sam van Emmerik
Cialfo
8:35
3
Jim van Emmerik
Cialfo
8:41
4
Senna Beuckens
NOP
8:49
5
Albert Pierik
De Gemzen
9:25
6
Tom ter Haar
NOP
9:27
7
Timo van den Brink
Athlos
9:30
8
Maarten Sijbrandij
Flevo Delta
9:31
9
Thijmen Middelkamp
Athlos
9:32
10
Daniel Kleermaker
Athlos
9:37
11
Jesse ten Have
Athlos
9:54
12
Han Jona Verbaan
NOP
9:59
13
Roel Wielstra
NOP
9:59
14
Floran Heirbaut
De Gemzen
10:05
JJD2, 2 KM JD2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quint de Boer
Athlos
8:30
2
Jonas Phijffers
Atletics Nijverdal
8:46
3
Joran Medemblik
Athlos
9:09
4
Niek ter Haar
NOP
9:28
5
Rens van der Guchte
Athlos
9:39
6
David ten Have
Athlos
9:55
7
Ike Edelman
Athlos
9:57
8
Imre ter Halle
Atletics Nijverdal
9:59
9
Dax van Meurs
Cialfo
10:05
10
Tom Bloemberg
Flevo Delta
10:06
11
Bas van de Horst
Athlos
10:08
12
Bas Gerrits
De Gemzen
10:12
13
Casper Timmer
Atletics Nijverdal
10:27
14
Lucas Karenbeld
Athlos
10:53
15
Bram van Maare
Athlos
11:11
MJC, 2 KM MC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Desi van Emmerik
Cialfo
8:52
2
Marit de Vos
Athlos
9:13
3
Tessa Meesters
Atletics Nijverdal
9:16
4
Nienke Voesten
NOP
9:51
5
Anna Molenberg
Athlos
9:51
6
Emma van Emmerik
Cialfo
10:31
7
Kirsten Wierda
NOP
10:54
8
Marije Salverda
Isala '96
11:18
9
Anna Scholte
Flevo Delta
12:41
10
Annemijn Witteveen
Cialfo
13:32
11
Nora Lip
NOP
13:36
JJC, 3500 JC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siraj Awal Aman
Argo
13:09
2
Tim Mengerink
AVA '70
13:27
3
Gert Tijhuis
Atletics Nijverdal
13:43
4
David Koning
Athlos
14:01
5
Robin Boersma
NOP
14:39
6
Kjell de GRoot
Flevo Delta
14:48
7
Karsten van Ommen
Isala '96
15:03
8
Thijs Zoon
Flevo Delta
15:06
9
Lex Hüther
Athlos
15:22
10
Marc van Engelen
Athlos
15:50
11
Mees Prinsen
AVA '70
16:02
12
Jasper Voesten
NOP
16:02
13
Julian ten Hove
Isala '96
16:06
14
Roel van Maanen
NOP
16:10
15
Toon Grooteboer
Athlos
16:28
16
Joèl van den Brink
Athlos
16:52
17
Wouter Janssen
Athlos
17:07
18
Kay Hatzmann
De Gemzen
18:34
19
Robin van der Stegeq=
Flevo Delta
18:50
20
Sander Jansen
De Gemzen
19:16
21
Mathijs Slot
Athlos
22:33
MJB, 3500 M MB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floor Doornwaard
De Gemzen
14:20
2
Eva Bruil
AVA '70
14:41
3
Christel Heuseveldt
Climax
14:58
4
Irene Bijman
Isala '96
15:03
5
Shanna Strijker
Flevo Delta
15:16
6
Eva van der Hulst
Cialfo
17:12
7
Emma de Lange
Athlos
19:03
8
Marit Hanekamp
De Gemzen
20:58
9
Anna van der Sluijs
Athlos
21:23
MJA, 3500 M MA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Dankelman
ACO Van Elderen
15:05
2
Gerber Loman
Marathon Pim Mulier
15:16
3
Iris Eringa
Flevo Delta
16:42
4
Bo Meerbeek
Argo
16:58
5
Heleen Bruintjes
NOP
17:09
6
Annelies Breet
Flevo Delta
17:52
MSEN, 2500 SR KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Stuber
Athlos
9:00
2
Ruben Postma
Athlos
9:02
3
Kevin van de Wassenberg
Athlos
9:13
4
Raimo Westerhof
Athlos
9:22
5
Stefan Breet
Flevo Delta
9:43
6
Sander van den Belt
Athlos
9:56
7
Jurian Onderdijk
De Gemzen
10:40
8
Marco Gunther
Athlos
10:51
M35, 2500 SR KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Draaijer
De Gemzen
10:30
M40, 2500 SR KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Berend Slump
NOP
10:15
2
Kerst Beuckens
NOP
10:53
3
Berthram Mak
De Gemzen
11:53
4
Harrie Hatzmann
De Gemzen
12:46
VSEN, 2500 SR KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouschka Schroder
Athlos
11:20
2
Marleen Stoel
Marathon Pim Mulier
11:35
3
Naomi van Hierden
Argo
11:44
4
Karin Hijmans
Flevo Delta
12:22
V35, 2500 SR KRT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jazlin Ruinemans
Start '78
11:29
2
Janet Bloemberg-de Lange
Flevo Delta
14:40
3
Petra Remijn-De Iongh
Flevo Delta
18:51
JJB, 6 KM JB
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jens Dijkstra
NOP
22:21
2
Luc Beuckens
NOP
22:51
3
Luuk Nusselder
Argo
22:52
4
Allard van Belois
Ciko '66
24:10
5
Kjell Raaijmakers
Athlos
25:29
6
Ruben Garretsen
Argo
25:33
7
Olav Koning
Athlos
25:52
8
Noèl Butoh
Athlos
26:28
9
Chris Ruisch
NOP
26:40
10
Nick Bakker
Athlos
28:55
11
Remco Schrijver
NOP
29:15
JJA, 6 KM JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yahala Aman Awal
Argo
20:56
2
Sander Kloosterziel
PEC 1910
22:42
3
Tim te Brake
AVA '70
22:49
4
Lars van Surksum
PEC 1910
23:19
5
Sander Stoffer
NOP
25:00
6
Laurens Olgers
NOP
26:12
M50, 7.5 KM MAS + V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Wolf
Spirit Lelystad
30:01
2
Hans Hendrickx
NOP
30:42
3
Robert Reitsema
Isala '96
31:31
4
Jaap Vlaming
NOP
32:19
5
Herman Couperus
Athlos
33:15
6
Jos Ruijter
NOP
34:02
7
Pieter jan Vlaming
NOP
34:08
8
Berend Wezeman
NOP
36:23
9
Willem de Vries
NOP
37:21
M60, 7.5 KM MAS + V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Ruijter
NOP
32:19
2
Gerard Meiberg
De Gemzen
40:06
VSEN, 7.5 KM MAS + V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacelyn Gruppen
HAC '63
29:44
2
Tiny de Vries
NOP
34:35
3
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
37:33
4
Marja Kramer
NOP
39:24
V35, 7.5 KM MAS + V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Houtman
De Gemzen
34:34
2
Erna van Es-Keen
De Gemzen
35:04
3
Sandra Hofstra
NOP
41:19
4
Grietje Mattanja Brands
NOP
41:31
V40, 7.5 KM MAS + V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Mazereeuw
NOP
35:15
2
Agnes Olgers
NOP
35:47
3
Lianne van de Guchte
NOP
38:41
4
Annet Buitenhuis
De Gemzen
42:41
5
Yvonne Kremer
De Gemzen
48:03
V50, 7.5 KM MAS + V
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Kloosterziel
PEC 1910
36:34
2
Else Carrière
Cifla
39:56
3
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
40:26
MSEN, 10 KM SR MAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Leusink
HAC '63
34:22
2
Wilbert van Vliet
Venloop Running Team
35:10
3
Remi Rondeel
Argo
35:26
4
Mark te Brake
AVA '70
35:29
5
Seb Wiggemans
Daventria
36:45
6
Gerco van den Brink
Running2000
39:34
7
Gertjan de Jong
Athlos
40:09
8
Stefan Woudwijk
NOP
41:26
9
Richard Kroon
Isala '96
46:14
10
Peter Tims
NOP
48:47
M35, 10 KM SR MAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
BB lopers
35:08
2
Erwin Akkerman
HAC '63
36:52
3
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
39:10
4
Jan Loosman
NOP
40:48
5
Jan Simonse
Athlos
42:55
6
Janko van Arken
De Gemzen
43:42
7
Jan ten Hove
Isala '96
51:19
M40, 10 KM SR MAS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjen Driesen
BB lopers
38:20
2
Ewout Middelburg
Athlos
40:59
3
Eugene Olgers
NOP
43:17
4
Hans Rochat
NOP
43:20
5
Tjerk Dijkstra
NOP
43:37
6
Anjo Simonse
NOP
46:32
7
Henk Christen
Arnhem
46:53
8
Jan Hakvoort
NOP
47:04
9
Ren Vernooij
NOP
48:59
10
Jan willem Hanekamp
De Gemzen
50:08
11
René Brinkman
De Gemzen
51:37
www.uitslagen.nl
09-01-2016 20:50