Uitslagenlijst 3e Zandstuve Bosloop

Vroomshoop - Zaterdag 9 januari 2016

MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert Gerritsen
Vroomshoop
18:58
18:57
2
Mark Spang
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
19:37
19:36
3
Jasper te Walvaart
Vroomshoop
19:53
19:53
4
Jeroen-Peter v.d. Vliet
Hoogeveen
22:05
22:04
5
Gerjan Kamermans
Vroomshoop
22:12
22:10
6
Elroy Dubbink
Vroomshoop
22:30
22:28
7
Evert Teunis
Vriezenveen
23:01
22:59
8
John Poelarends
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
23:40
23:37
9
Tim van der Monde
Ommen
24:19
24:17
10
Brian Tukkers
Westerhaar-Vriezenv Wijk
25:02
24:58
11
Joris Bosch
Vroomshoop
25:14
25:11
12
Henry Hamberg
Vroomshoop
25:15
25:13
13
Sander Rozemuller
Vroomshoop
26:21
26:18
14
Harry Kunst
Den Ham Ov
27:17
27:11
15
Robert Reimert
Vriezenveen
29:06
29:01
16
Niels Bakker
Spurt '88
29:14
29:10
17
Arjan Poelarends
Vroomshoop
30:14
30:08
18
Henkjan Schutte
Vroomshoop
31:08
31:02
19
Wouter Wekamp
Vroomshoop
31:18
31:11
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gertjan Lahuis
Veluwe
20:59
20:58
2
Bert Busman
Spurt '88
21:19
21:18
3
Gert Berenst
Vroomshoop
21:29
21:28
4
Robert Terlouw
Hardenberg
23:19
23:17
5
Anne Marsman
Ommen
23:45
23:41
6
Jan Grissen
Bergentheim
24:14
24:12
7
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:50
25:46
8
Gert Poelman
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
27:10
27:06
9
D. Lotterman
Bruchterveld
29:50
29:45
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucien Perizonius
Hengelo Ov
21:08
21:06
2
Jerry de Jong
Vroomshoop
21:51
21:51
3
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
21:53
21:53
4
Jan Hankamp
Vroomshoop
22:57
22:55
5
J Bove
Westerhaar-Vriezenv Wijk
28:12
28:08
M60, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Aaldert Zomer
Nijverdal
24:09
24:07
2
Dick Dubbink
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
24:09
24:07
3
Henk Spoor
Vroomshoop
27:59
27:55
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilona Stille
Spurt '88
23:22
23:21
2
Wout Kappert
Daarle
23:58
23:55
3
Gerlinda Kuilder
Vroomshoop
24:57
24:55
4
Melissa Grondman
Daarle
28:14
28:11
5
Lucinda Blom
Spurt '88
30:00
29:56
6
Diana Hendriks
Sibculo
30:06
30:02
7
Karin Gerrits
Vroomshoop
30:39
30:33
8
Jacqueline Smink
Ommen
30:58
30:53
9
Corine Smit
Vriezenveen
32:07
32:04
10
Hetty Looms
Vriezenveen
32:53
32:47
V35, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
21:08
21:07
2
Jolanda Assink-Nijboer
Bergentheim
24:30
24:28
3
Janneke Maathuis
Spurt '88
25:04
25:01
4
Heleen Moes
De Bilt
30:58
30:53
5
Yfke Abma
Vriezenveen
38:07
38:01
V50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Kloek - Tusveld
Spurt '88
27:27
27:22
2
Joke Keddeman
Vriezenveen
31:03
31:00
3
Rita Knol
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
31:24
31:18
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilco Huisjes
ACO Van Elderen
37:19
37:19
2
René Ramaker
Spurt '88
39:07
39:06
3
Erik Fokke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
41:25
41:23
4
Danny Giethoorn
Hoogeveen
42:15
42:14
5
Harold van Goor
Vroomshoop
42:31
42:30
6
Bas van Dijk
Helmond
42:33
42:31
7
Rene de Jager
Sibculo
43:09
43:07
8
Sander Hoogeveen
Hoogeveen
44:10
44:09
9
Edwin Visserman
Atletics Nijverdal
45:36
45:35
10
Gerard Meijerink
Vroomshoop
45:42
45:40
11
Herman Hendriks
Sibculo
45:54
45:49
12
Niels Nijman
Apeldoorn
47:37
47:34
13
Arjan Hutten
Dedemsvaart
48:59
48:56
14
Peter Luchies
Vroomshoop
50:55
50:49
15
Benno Witzand
Vroomshoop
54:48
54:48
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Huzen
Nieuwleusen
41:53
41:51
2
Igor van Elburg
Ommen
42:07
42:03
3
Bert Luchies
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
44:22
44:21
4
Ben Smith
Hardenberg
45:05
45:02
5
Ben Davenschot
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
46:46
46:44
6
Edward Olthof
Vroomshoop
49:19
49:18
7
Ferdinand Dam
Daarlerveen
50:33
50:29
8
Jan Schutte
Sibculo
51:06
51:01
9
Alex Grootemarsink
Ommen
52:29
52:24
10
Christiaan Kuiper
Bruchterveld
55:36
55:32
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
44:14
44:11
2
Jans Berghuis
HAC '63
47:07
47:04
3
Eeuwe Schot
Groningen
47:41
47:39
4
Jan Schuurs
Den Ham Ov
49:32
49:29
5
Dick Remmers
ACO Van Elderen
49:44
49:39
6
Henny Berends
Balkbrug
52:42
52:38
7
Jan Timmer
Vroomshoop
1:08:30
1:08:24
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dirk Platjes
Sibculo
45:49
45:47
2
Henk van Duuren
Spurt '88
47:55
47:53
3
Jan Fransen
Hasselt
54:42
54:37
4
Tonny Kosse
Vroomshoop
56:29
56:25
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrieke Aalberts
Hardenberg
46:21
46:19
2
Marleen Herbert
Spurt '88
46:42
46:41
3
Ilona Bolks
Sibculo
52:00
51:55
4
Lydia Veneberg
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
54:45
54:44
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Berris
BB lopers
48:40
48:39
2
Geke Tempelman
Beerzerveld
54:51
54:48
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eefke Meijerink-Veltink
Spurt '88
51:06
51:03
2
Linda Breukelman
Hardenberg
54:49
54:46
J-6, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijmen Poelarends
Vroomshoop
10:03
10:00
M-6, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa Vossebelt
Rijssen
8:06
8:05
J-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nout Meijer
Witharen
7:58
7:57
2
Levi Poelarends
Vroomshoop
8:17
8:14
M-8, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Veerle Jansen Eupe
Rijssen
7:52
7:50
J-10, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Twan Vossebelt
Rijssen
6:36
6:36
2
Thijs Wekamp
Vroomshoop
7:04
7:03
3
Jorit Kodden
Ommen
7:55
7:53
4
Mikel Berenst
Vroomshoop
8:07
8:06
M-10, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nora Assink
Bergentheim
7:00
6:59
2
Loes Koelman
Vroomshoop
7:13
7:13
3
Janne Nijhof
Hengelo Ov
7:25
7:24
4
Janneke Meinen
Ommen
7:29
7:27
J-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Swabedissen
Rijssen
6:06
6:06
2
Julian van den Belt
Markelo
6:19
6:18
3
Rik Michiel Meinen
Ommen
6:23
6:21
4
Frank Geerling
Rijssen
6:47
6:46
5
Lars Jansen Eupe
Rijssen
6:49
6:47
6
Bram Koelman
Vroomshoop
7:07
7:07
7
Olaf de Greeff
Ommen
7:08
7:06
8
Brent Vossebelt
Rijssen
7:08
7:08
9
Kelvin Hekman
Ommen
9:41
9:39
M-12, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzanne Hiltjesdam
Rijssen
6:39
6:37
2
Lena Nijhof
Hengelo Ov
7:29
7:28
3
Esra Nijzing
Dalfsen
7:54
7:52
J-14, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Hiltjesdam
Rijssen
5:29
5:28
2
Thijs Terlouw
Hardenberg
6:03
6:03
3
Mink de Jong
Vroomshoop
6:21
6:20
4
Matthijs van den Belt
Markelo
7:03
7:02
M-14, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlot Bruggink
Vriezenveen
6:13
6:13
2
Emma Westenberg
Dedemsvaart
7:06
7:05
J-16, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Giorgis Kampman
Ommen
5:02
5:02
De boslopen zijn tevens onderdeel van de
Vechtdal Crosscompetitie:
http://www.vechtdalcrosscompetitie.nl
Organisatie: Loopgroep de Zandstuve / Sportlust Vroomshoop
http://www.loopgroep-dezandstuve.nl
www.uitslagen.nl
10-01-2016 21:01